توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آموزش رابطه شب اول ازدواج با فیلم

  1 بازدید

  آموزش رابطه شب اول ازدواج با فیلم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  شب زفاف | آموزش های شب اول عروسی برای زوجین

  شب زفاف | آموزش های شب اول عروسی برای زوجین

  شب زفاف به چه شبی اطلاق می‌شود؟ آیا با رسومات شب زفاف آشنایی دارید؟ در این شب اولین رابطه جنسی برای زوجین اتفاق می‌افتد. طبق رسومات این شب در همان شب جشن عروسی انجام می‌شود. اما چه در شب عروسی و چه در شب دیگری این رابطه شکل بگیرد، لازم است زوجین نکاتی را بدانند؛ چرا که حسی که هر دو نفر در اولین رابطه تجربه می‌کنند، تاثیر زیادی بر آینده رابطه زناشویی آن‌ها می‌گذارد. پس نگرانی‌های زوجین برای این شب قابل درک هست. اولین شرط برای داشتن یک رابطه لذت بخش مقابله با اضطراب و نگرانی است. پس اگر احساس می‌کنید اضطراب زیادی را تحمل می‌کنید؛ حتما پیش از هر اقدامی به فکر راهی برای کاهش اضطراب خود باشید. برای اطلاع از روش‌های درمان اضطراب کلیک کنید. در ادامه به نکات خواندنی درباره شب زفاف پرداخته‌ایم.

   
  تماس با مشاور

  شب زفاف

  شب زفاف اصولا به اولین رابطه جنسی همراه با دخول زوجین اطلاق می‌شود و معمولا در شب ازدواج رخ می‌دهد. پدر دختر طبق یکی از رسومات کهن، عروس و داماد را مقابل اتاق حجره دست به دست می‌کند و مادر زن پشت در اتاق می‌ایستد تا داماد دستمال خونی را تحویل دهد. این به معنی از بین رفتن بکارت است. در فرهنگ فعلی در برخی از شهرها این رسومات به فراموشی سپرده شده و بسیاری از زوجین اولین رابطه جنسی خود را قبل از شب عروسی انجام می‌دهند. پیشنهاد می‌کنیم در این رابطه مقاله اولین رابطه جنسی را مطالعه کنید.

  انتظارات شب زفاف

  یکی از مهم‌ترین انتظاراتی که زوجین در اولین رابطه جنسی دارند، از بین بردن پرده بکارت است. نشانه مهم این امر را خونی می‌دانند که از واژن خارج می‌شود. پرده بکارت یک چین غشایی است که درست در ورودی واژن بوده و انواع و اشکال مختلفی دارد. پرده بکارت تنها یک غشاء نازک است، اما معمولا دختران انتظار درد زیاد در زمان پارگی آن را دارند یا مردان فکر می‌کنند نیاز به فشار زیاد برای از بین بردن آن هست. همین افکار مسائلی هستند که باعث اضطراب زوجین در شب زفاف می شوند. برای اطلاع از اهمیت و چالش‌های مربوط به پرده بکارت کلیک کنید.

  حقیقت این است که اگر رابطه جنسی خود را با یک معاشقه شروع کنید و زن در حالت برانگیختگی جنسی قرار گیرد و واژن مرطوب شود، عمل دخول آسان، بدون درد و حتی بدون خونریزی خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه برانگیختگی جنسی کلیک کنید.

  عدم خونریزی زن در شب زفاف

  نکته مهم درباره پرده بکارت این است که وجود خون ریزی دلیل بر باکره بودن همسرتان و نبود آن به معنی باکره نبودن نیست. چرا که ممکن است بسیاری از افراد با وجود باکرگی در شب زفاف خون ریزی نداشته باشند. پرده بکارت انواع گوناگونی دارد و در برخی از آن‌ها پاره شدن و خونریزی صورت نمی‌گیرد. همچنین برخی به دلایل ژنتیکی از بدو تولد بدون پرده بکارت به دنیا می‌آیند. برای اطلاع از راه‌های صحیح برقراری رابطه جنسی کلیک کنید.

   پس برای ساختن یک زندگی مشترک چطور می‌توان اعتماد و صداقت را ایجاد کرد؟ مشاوره و شناخت همسر آینده‌تان از نامزدی تا عقد از جمله فرصت‌هایی برای ایجاد اعتماد است. در این زمینه مطالعه مقاله نامزدی تا عقد می‌تواند در شناخت بهتر همسر آینده مؤثر باشد.

  اضطراب در شب اول عروسی 

  همان طور که گفته شد مسئله بکارت خود عامل اصلی اضطراب برای خانم‌ها در شب زفاف است. ترس از درد و خون ریزی و از طرف دیگر نداشتن خون ریزی دختران را مضطرب می‌کند. این مسائل با آگاهی از انواع پرده بکارت و آموزش سکس حل می‌شود. همچنین مردان باید بدانند خانم‌های باکره نیز ممکن است هیچ خون ریزی نداشته باشند. برای اطلاع از انواع پرده بکارت و دریافت آگاهی و آموزش سکس کلیک کنید. 

  شب زفاف | آیا پاره شدن پرده بکارت دردناک است؟

  حقیقت امر این است که از بین رفتن پرده بکارت لزوما همراه با درد نیست. درد علاوه بر منشاء جسمی، منشاء روانی هم دارد. فردی که انتظار درد زیاد داشته باشد، بدن خود را منقبض کرده و هر محرک کوچکی را بزرگتر از میزان واقعی‌اش برآورد می‌کند. خود این انقباض عضلات به سخت تر شدن دخول و دردناک شدن فرایند کمک می کند.

  پس بهترین راه این است که در حالتی که آرامش روانی بیشتری دارید، اولین دخول خود را انجام دهید. اضطراب و خستگی می‌تواند فشار روانی شما را زیاد کنند. در حالتی از آرامش و پس از یک معاشقه مناسب که برانگیختگی روانی و جسمی طرفین را به دنبال داشته باشد، اقدام به دخول کنید. همچنین مطالعه مقاله ترس از دخول شما را در زمینه علل و درمان این مسئله یاری می‌دهد.

  برای شب زفاف برنامه ریزی داشته باشید

  حاملگی یکی دیگر از مسائلی‌ست که اضطراب ایجاد می‌کند، روش‌های پیشگیری را در نظر داشته باشید. اگر از قبل برای آن برنامه ریزی نکرده‌اید و از داروهای پیشگیری استفاده نکرده‌اید، حتما از کاندوم استفاده کنید. برخی از کاندوم‌ها خاصیت تاخیری هم دارند که برای مردانی که ممکن است در اولین رابطه‌ها زود انزال شوند، مناسب است.

  ژل لوبریکانت از چیزهایی است که هر زوجی باید در دسترس خود داشته باشند. اگر احساس می‌کنید رطوبت واژن کم است از ژل لوبریکانت و اگر احساس درد کردید می‌توانید از لیدوکایین استفاده کنید. برای اطلاع از انواع روش‌های پیشگیری از بارداری کلیک کنید.

  دردناک بودن دخول در شب زفاف

  کمی درد در اولین رابطه طبیعی است، ولی اگر این مسئله برای شما خیلی ترسناک است کمی لیدوکایین استفاده کنید. اگر درد در طی رابطه ادامه پیدا کرد و شما را آزرد، دخول را ادامه ندهید. اگر درد مانع از ادامه دخول می‌شود لازم است ابتدا ریشه‌های روانی و جسمانی این موضوع را بررسی کنید. در این زمینه حتما با مشاوره جنسی ، صحبت کنید تا روابط زناشویی خود را بهبود ببخشید.

  نکته خیلی مهمی که نباید از خاطر ببرید این است که رابطه جنسی خوب، یک مهارت است که در طول زمان و با تمرین به دست می آید. لازم است در این مورد با همسر خود صحبت کنید و از علائق هم آگاه شوید. ممکن است نیاز شود گاهی اوقات آزمون و خطا بکنید. معمولا در رابطه جنسی زنان کمتر ارضا می‌شوند و یا تظاهر به ارضا شدن می‌کنند. به همین دلیل باید به این نکته نیز توجه داشته‌باشید؛ در رابطه جنسی لذت بخش هر دو زن و شوهر همزمان به ارگاسم می‌رسند. برای دانستن چگونه به اوج لذت رساندن زنان کلیک کنید.

  نکاتی که در شب اول عروسی باید رعایت کرد

  به طور کلی برای اینکه در شب زفاف رابطه خوبی داشته باشید رعایت نکات زیر بسیار کمک کننده خواهد بود:

  سوالات متداول

  گزارش خاصی مبنی بر ضرر این اسپری‌ها وجود ندارد مگر اینکه استثنائا حساسیتی وجود داشته باشد. اما به طور کل از آن جایی که این مواد باعث بی حسی آلت می‌شوند افراد بعد از استفاده لذتی از رابطه جنسی احساس نمی‌کنند به همین خاطر بهتر است که از روش‌هایی نظیر معاشقه و پیش نوازی مناسب برای کاهش درد استفاده کنید.

  زنان برای داشتن یک رابطه جنسی موفق پیش از هرچیزی به آمادگی روانی نیاز دارند. به همین خاطر اگر آمادگی روانی نداشته باشند ممکن است با وجود تحریکات جسمی کافی از جانب همسر بازهم در حین دخول با مشکل مواجه شوند. به همین خاطر بهتر است که پیش از هرچیزی آرامش روانی کافی برای همسرتان فراهم کنید. 

  برای دریافت مشاوره در زمینه ازدواج و رابطه جنسی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

  منبع مطلب : honarehzendegi.com

  مدیر محترم سایت honarehzendegi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش شب اول عروسی (شب حجله) بدون سانسور + تصاویر

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  آموزش شب زفاف تصویری

  شب زفاف چگونه است و مراحل شب زفاف به چه صورت است و نکاتی برای شب زفاف را در این جا مشاهده نمایید.

  فیلم شب زفاف بدون سانسور

  این فیلم به افراد زیر 15 سال پیشنهاد نمیشود : شب عروسی ؛ شب اول عروسی فیلم ؛ فیلم شب عروسی در حجله؛ فیلم شب زفاف بدون سانسور

  آموزش شب اول عروسی (شب حجله) بدون سانسور + تصاویر

  اموزش شب زفاف تصویری Night Zvaf Video Training آموزش شب زفاف ویژه متاهلین بدون سانسور با تصاویر آموزشی +18 ( لطفا مجردها وارد نشوند ) با توضیحات کامل . نکات و مسائلی که باید قبل از اولین رابطه جنسی بدانید.

  یکی از تصورات اشتباه و خطرناک در شب اول عروسی ( شب زفاف ) این است که حتما باید در این شب پرده بکارت خانم پاره شود.
  در صورتی که اگر دخول به شیوه صحیح و درست انجام شود بطور معمول شاید پاره شدن پرده بکارت در دهمین یا بیستمین رابطه جنسی اتفاق بیافتد.

  در این مقاله از باید ها و نباید های شب زفاف و چگونگی انجام شب زفاف می گوئیم.

  تذکر مهم : این مقاله و سایر مقالات این سایت ویژه متاهلین است و از افراد مجرد خواهشمندیم از خواندن این مقالات خودداری فرمایند.

  در اولین رابطه جنسی چکار کنیم؟ چکار نکنیم؟

  یکی از تصورات اشتباه و خطرناک در شب اول عروسی ( شب زفاف ) این است که حتما باید در این شب پرده بکارت خانم پاره شود.

  در صورتی که اگر دخول به شیوه صحیح و درست انجام شود بطور معمول شاید پاره شدن پرده بکارت در دهمین یا بیستمین رابطه جنسی اتفاق بیافتد.

  و پاره کردن پرده بکارت در اولین رابطه با خشونت و فشار زیاد باعث آسیب و درد و ترس زیادی در خانم می شود و ممکن است این زن تا سالها از رابطه جنسی بترسد و نتواند شریک جنسی خوبی برای همسرش باشد.

  پس فکر پاره کردن پرده در اولین رابطه را به کل از ذهن تان خارج کنید و به شیوه ای که ما می گوییم عمل کنید تا خودتان و همسرتان از اولین رابطه جنسی لذت ببرید.

  معاشقه و ملاعبه قبل از رابطه جنسی

  شما در شب اول عروسی باید ابتدا یک معاشقه و ملاعبه طولانی با همسرتان داشته باشید.

  این معاشقه طولانی اثرات روحی و جسمی بسیار خوب و موثری در افزایش لذت و کاهش اضطراب و درد زن دارد.

  به این ترتیب که مرد با نوارش و محبت لباس های خانم را از تنش در بیاورد و به آرامی و با حوصله شروع به لمس و نوازش قسمت های مختلف بدن زن کند.

  برخی آقایان عجله دارند که زودتر این مقدمات را تمام کنند و بروند سر اصل مطلب؛

  در صورتی که اگر تجربه داشتند می دانستند که لذت جنسی این نوازش ها و بوسیدن ها گاهی خیلی بیشتر و رویایی تر از دخول است.

  مرد باید بصورت خطوط ممتد صاف یا دایره ای شکل با پشت یا روی دست یا حتی گاهی با ناخن به آرامی بدن زن را نوازش کند و ماساژ بدهد.

  منظور از ماساژ، یک مالش خیلی نرم و آرام است، نه شبیه ماساژ استخر و مشت و مال حمام های قدیم!

  Night Zvaf Video Training

  مکیدن و زبان زدن به لاله گوش، همسرتان را به اوج لذت می رساند.

  لب ها مهمترین اعضای بدن انسان هستند که می توانند عواطف را از طریق بوسیدن و کلام منتقل کنند.

  هیچ وقت از بوسیدن لب های همسرتان غافل نشوید.

  گردن همسرتان را ببوسید، بو کنید و از رابطه با همسرتان لذت ببرید.

  سینه های همسرتان را به آرامی فشار و مالش دهید.

  با انگشتان دست خطوطی دایره ای دور هاله ی سینه زن بکشید.

  مکیدن و زبان زدن نوک سینه زن ها آنها را به برای شروع رابطه جنسی آماده می کند.

  با انگشت تان خطوطی از پهلو به سمت شکم بکشید. سپس کم کم روی ران ها و عانه (زیر شکم) را لمس کنید و ببوسید.

  باسن را به آرامی فشار دهید و گاهی با کف دست به باسن ضربه بزنید.

  کم کم با انگشت خطوطی در داخل ران و اطراف آلت تناسلی همسرتان بکشید.

  این مرحله آخرین مرحله پیش نوازی قبل از دخول و رابطه جنسی است.

  به علت حساسیت و لطیف بودن پوست واژن، یا با زبان این ناحیه را لمس کنید یا انگشت تان را با آب دهان خیس کنید.

  ابتدا لبه های بیرونی واژن را به لمس کنید و سپس به آرامی به انگشت نواحی داخلی واژن را لمس کنید.

  در حین این کار به عکس العمل همسرتان توجه کنید.

  اگر همسرتان پاهایش را جمع (اصطلاحا تنگ) کرده بود و خودش را سفت گرفته بود نشانه این است که هنوز آماده دخول نیست و به ملاعبه بیشتری نیاز دارد (چه بسا در یکی دو رابطه اول فقط مرد آلتش را به ران ها و روی آلت زن بمالد تا زن کم کم آمادگی دخول را پیدا کند) .

  وقتی که واژن زن کم کم خیس شد یعنی آمادگی دخول و رابطه جنسی را پیدا کرده است.

  توصیه های شب زفاف

  اموزش شب زفاف تصویری و آموزش کامل و مرحله ای شب زفاف شب اول عروسی

  زناشویی :امروز برای شما آموزش کامل و مرحله ای شب زفاف شب اول عروسی را قرار داده ایم. شاید خیلی از شما برای شب زفاف یا همان شب اول عروسی خود استرس داشته باشید که خواندن این مطلب می تواند به شما کمک کند.

  آموزش کامل و مرحله ای شب زفاف شب اول عروسی :ما در این مقاله شب زفاف را زمانی میگوئیم ، که دختران برای اولین بار تجربه جنسی از راه واژن را می آزمایند. همانطور که می دانیم تمامی زخمها ، دردناک هستند بخصوص اگر سطحی باشند . به عنوان مثال اگر دست شما با دیوار زبری (مثل کنیتکس) برخورد کند ، درد به حد زیادی غیر قابل تحمل است .

  این حالت دقیقا برای دختران مصداق دارد. آنها گاهی بسته به نوع پرده بکارت ، درد زیادی را در ضمن پاره شدن آن تجربه می کنند. و غیر از آن ، درد بسیار زیادی هنگام داخل شدن آلت تناسلی در داخل واژن خواهند داشت . اول برای روشن شدن قضیه علت درد را مرور می کنیم.دو نوع درد در هنگام اولین تجربه جنسی قابل درک است :

  ۱- درد به علت پارگی پرده بکارت
  این درد همانطور که در بالا ذکر شد به علت ایجاد یک زخم سطحی در داخل واژن است . که اینگونه زخمها معمولا دردناک تر از سایر زخمها می باشند . برای کنترل یا کاهش درد ، بهترین کار ایجاد معاشقه طولانی است .این کار سبب میشود تا دختر به مرحله ارگاسم یا نزدیک آن برسد . رسیدن به ارگاسم ، آستانه درد را بالا می برد و باعث میشود که درد یا خیلی کم شود یا قابل تحمل گردد . به عنوان مثال در زمان ارگاسم اگر شخص گاز گرفته شود درد را احساس نمی کند یا درد بسیار جزئی خواهد بود .

  ۲- درد به علت دخول
  این درد دقیقا درد به علت کشش دیواره واژن می باشد . شما وقتی بادکنکی را برای اولین بار باد می کنید ، زور بیشتری بکار می برید تا بتوانید دیواره های بادکنک را از هم باز کنید . این حالت دقیقا در واژن هم ایجاد می شود . واژن برای اولین بار میخواهد باز شود . پس درد زیادی را حس می کند . برای کنترل این درد دقیقا مثل بالا باید معاشقه طولانی داشت . تا هم واژن لیز شود و هم آستانه درد افزایش یابد . برای این منظور می شود از ژل لوبریکانت استفاده نمود.

  در کل برای آمیزش بهتر و کم درد در اولین تجربه باید نکات زیر را توجه نمود :

  ۱- معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگاسم

  ۲- استفاده از ژل لوبریکانت

  ۳- بهتر است دختر لبه تخت دراز بکشد . جوری که پاهای وی کاملا روی زمین قرار بگیرد . در این صورت کمترین درد و فشار به دختر وارد میشود.

  ۴- دختر را باید قبل از نزدیکی از نظر روحی آماده کرد.

  ۵- درصورت داشتن درد شدید از ادامه نزدیکی خودداری کنید.
  پارگی پرده بکارت معمولا دارای خونریزی کم است . البته این قضیه به جثه زن و سن دختر دارد. در بعضی از موارد پرده دختر با نزدیکی پاره نمی شود . در این حالت حتما باید با جراح زنان مشورت نمود تا وی به روش جراحی پرده را باز نماید. تا ۳ روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی ، طبیعی است و نباید نگران بود.

  آن سوی زفاف

  پاره شدن پرده بکارت ، در حقیقت نمود خارجی جریانی بسیار پیچیده است که باید آن را آغاز “زنانگی” و پایان “دوشیزگی” شمرد. تازه عروس بنا به طبیعت ، از نخستین اکراه و هراس دارد و علت آن معمولا درد جسمانی نیست که اگر همراه با آرامش و خودداری و صبوری مرد باشد خیلی جزئی است. غالبا خود دختر هم نمی داند علت این هراس و اکراه در کجاست ؟ در واقع تازه عروس در این مرحله دچار نوعی ” شرم ” نیز هست . همه این علت ها را باید در جای دیگری جستجو کرد.

  در حقیقت چون زن در این مرحله که وارد حیات زناشویی می گردد، دگرگونی مهمی در برابر خود می بیند و به زندگی آینده و مسوولیت ها و خطرهای آن می اندیشد و از آن واهمه دارد. همه این واهمه ها ، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد ، قابل ملاحظه و شایسته توجه است.

  این وظیفه شوهر است که وجود این هراس فطری زن را دریابد و همواره آن را به یاد داشته باشد. بهترین فرصت برای جلب اطمینان زن همین دوره کوتاه است. معروف است که زفاف را نباید با جبر آغاز کرد ، ما می گوییم در کار پاره شدن پرده دوشیزگی نه تنها جبر نباید در کار باشد بلکه این عمل باید دنباله و نتیجه نوازشی صبورانه و معاشقه ای جانانه باشد و شوهر باید عروس را به تدریج متمایل و راغب به عمل نماید نه آن که با شتابکاری و به کار بردن زور ، تنها حس شهوت خویش را فرو نشاند.در این صورت تنها جسم زن را تصرف کرده و از تصرف روح او ناتوان مانده است. بنابراین شوهر در شب زفاف باید تمام تمهیدات لازم را به کار گیرد و در نهایت ملایمت و ظرافت عمل کند و بداند که کوچکترین اشتباه ، چندان زن را خسته و دل آزرده می کند که به آسانی التیام پذیر نخواهد بود و گاه تا پایان زندگی زناشویی آثار آن بر جای می ماند.

  از نظر روانشناسی این دردهای روحی منجر به پیدایش هزاران نوع اختلالات فکری ، غم و اندوه مزمن می گردد که درمان آن بسیار مشکل خواهد بود زیرا اغلب منشا و علت اصلی آن ناشناخته می ماند.

  در واقع علت سرد مزاجی بسیاری از زنانی که لذت جنسی نمی برند آن است که در شب زفاف ناگواری دیده و رنج و تب روحی کشیده اند و این تالمات در ضمیر پنهان آنها مانده و اختلالات جسمی و روانی بعدی را با خود آورده است.

  بسیاری از امراض دیگر چون پریشان خیالی و بیماریهای عصبی غالبا در اثر همین رویدادهای به ظاهر کوچک شب زفاف ایجاد می شود و گاهی این عوارض روحی به قدری پیچیده و شدید می شود که روان پزشک باید مدتها وقت صرف کند تا پس از جلب اعتماد و اطمینان بیمار ، شاید موفق به کشف ریشه اصلی اختلال گردد.

  این است که باز تکرار می کنیم در نوازش و مهربانی و رعایت حال تازه عروس به ویژه در شب رفاف به هیچ وجه نباید کوتاهی کرد. هیچ دختری فطرتا مرد را مختار نخواهد دانست تا هر چه می خواهد بکند و اگر حجب و حیای عروس یا هر علت ناشناخته دیگر مانع از آن است که به میل تسلیم شود بهتر است یک شب یا حتی شبهای متعدد ، زفاف را به عقب انداخت تا عروس به تماس جسمانی خو بگیرد و با آرامش خاطر مشتاق و راغب به ارتباط جنسی شود. عمر انسان آن قدر کوتاه نیست که چنین شتابکاری لازم باشد و به خصوص در این دوره ، صبر و متانت و حوصله به پیروزی و کامروایی خواهد انجامید.

  در اینجا باید یادآور شویم اگر داماد به دلیل ضعف نفس و سستی در رفتار ، بخواهد به هر نحو عمل را انجام دهد به نتیجه نمی رسد و لازم است اصرار در این باره خیلی ملایم و صبورانه باشد. اصولا زن وقتی هم حاضر و راغب به تسلیم است طبیعتا می خواهد بر او ظفر یابند ولی بین فتح عاشقانه و استیلای وحشیانه تفاوت بسیار است و مرد باید با فراست دریابد که هنگام دخول فرا رسیده است. به طور کلی در هفته های اول ازدواج برای نزدیکی نباید پافشاری کرد جز آن که عروس خود ابراز تمایل کند. شوهر اگر عیبی در بدن زن مشاهده کرد ، هرگز نباید آن را آشکار کند یا اظهار تعجب کند مبادا زن اندوهگین شود و آن را مایه حقارت پندارد.

  اموزش شب زفاف تصویری

  حساسیت شب زفاف

  زفاف که همان ازاله ی بکارت در دختر است برای هر دو از خاصیت خاصی برخوردار است . انجام ناقص و یا وحشیانه ی آن در دختر می تواند آثار سوء جبران ناپذیری را ایجاد کند . داماد باید حالت خاص عروسش را درک کند و بدون آمادگی همسرش با او آمیزش نکند . مرد جوان باید غریزه ی جنسی خویش را کنترل کند و اگر در همسر خویش آمادگی نمی بیند صبر کند تا زمان مناسب فرا رسد و با مساعد شدن شرایط با ملاطفت و آرامی زفاف را انجام دهد . برخی از جوانهای بی تجربه شرایط حساس همسر خویش را در نظر نمی گیرند و در همان شب اول بنیاد زندگی خویش را خراب می کنند .

  این شب برای اغلب زوجها شب پر التهابی است و اولین شب ارتباط جنسی جدی میان آنهاست.

  – زنها در این شب به شدت نگران و مضطرب هستند. خاطره این شب تا پایان زندگی در ذهن زنان باقی می ماند.حتی اگر بعدها ازدواجهای مکرری کنند.

  – پاره شدن پرده بکارت اغلب با آمدن مقداری خون همراه است و این برای طرفین مهم و استرس آور بوده و در زنها همراه با درد و سوزش و ضعف جسمانی است.

  – مردها سعی کنند قبل از شب عروسی با خانواده خود جهت کنار گذاشتن آداب و رسوم غلط به طور جدی صحبت کنند.

  – به همسر خود برای کسب اعتماد به نفس قبل از شب زفاف روحیه بدهید.

  – هیچ لزومی ندارد که مردها همان شب اول پرده زن را پاره کنند. بهتر است به شب دیگری موکول گردد.

  – سعی کنید این شب را با معاشقه و بوسه و لمس بگذرانید و دخول را به شبهای دیگر موکول کنید.

  – این شب را در آغوش هم و برهنه تا صبح سپری کنید.

  شب عروسی – خودتان را آماده کنید

  شـب عروسـی بـه نظر بسیاری از افراد موضوعی است که صحبت کردن در مورد آن ممنوع می باشد؛ به ویژه برای ما آسیایی ها، اما به هـر حـال مسئـله ای اسـت که بسیاری از زوج هـای تـازه ازدواج کرده ، دیر یا زود با آن بـرخـورد کـرده و لذتش را خواهند بـرد. به جـای اینـکه ایـن مـوضوع را پنهان نگه داریم، بهتر است مطلب را باز کرده و در مـورد آن بـحث کنیم.

  مـانند تعداد بسیار زیادی از عروس و دامادهای دیگر ممکن است شما هم در این فـکر بـاشیـد که چـگونه باید به شب عروسی خود نزدیک شوید ؛ در این شرایـط هـزاران پرسش بی پاسخ به ذهن شما خطور می کند : آیا همه ی زوج ها شب عروسی با هم ارتباط جنسی برقرار می کنند؟ کسانیکه برای نخستین بار است که یک چنین تجربه ای را کسب می کنند، چگونه می توانند با هیجان وارده روبرو شده و آنرا به درستی کنترل نمایند؟ و هزاران پرسش دیگر. همچنین ممکن است برخی از افراد تصور کنند که آیا باید حتماً رابطه جنسی همان شب انجام پذیرد؟ آیا پس از اتمام کار طرفین احساس شرمندگی و دست پاچگی خواهند کرد؟ اینها سوال های رایجی هستند که در ذهن بسیاری از افراد ایجاد می شود و اگر شما هم در ذهنتان یک چنین سوالاتی را دارید، مطمئن باشید که تنها نیستید.

  شما و نامزدتان چگونه مقدمات شب عروسی را فراهم می آورید ؟

  تا حدود زیادی بستگی به این امر دارد که آیا پیش از ازدواج از نظر جنسی فعال بوده اید یا خیر (ازدواجهای پیشین). به هر حال با توجه به خستگی ها و استرس هایی که شب عروسی بر روی هر دو طرف وارد می شود، این امکان وجود دارد که زن و شوهر در بهترین شرایط جسمانی نباشند و نتوانند بهترین رابطه جنسی خود را تجربه کنند؛ شما زمانیکه برای شب عروسی خود برنامه ریزی می کنید باید حتماً این امر در ذهن داشته باشید.از سوی دیگر اگر شما و نامزدتان تا قبل از ازدواج هیچ گونه رابطه جنسی نداشته باشید و یکی یا هر دو طرف باکره باشید، احتمال دارد احساس استرس ، اضطراب ، و ترس به شما دست دهد. البته همه این احساسات کاملاً قابل درک هستند، اما هیچ دلیلی برای بروز یک چنین احساساتی وجود ندارد. نکاتی که در این مقاله به آنها اشاره می کنیم را دنبال کنید و مطمئن باشید که با قدری تفاهم و درک متقابل شب فراموش نشدنی عروسی خواهید داشت، حتی اگر به رابطه جنسی هم ختم نشود.

  انتظارات غیر واقعی نداشته باشید

  زمانیکه زندگی مشترک خود را شروع می کنید، باید همچنان توجه داشته باشید که شب عروسی شما نمی تواند رمانتیک ترین لحظه ای باشد که در تمام طول عمر خود تجربه کرده اید. حقیقت اینجاست که شب های عروسی رمانتیک، فقط متعلق به پرده های سینما هستند. واقعیت اینجاست که هم عروس و هم داماد به دلیل فشار کاری و استرس موجود خسته تر از شب های قبل هستند، و این امر آنها را در بهترین شرایط برای معاشقه قرار نمی دهد.

  تجربه شخصی شما هر چه که باشد، هیچ گاه نباید استراتژیتان این باشد که انتظار زیادی از شب عروسی داشته باشید. فشار بیخودی روی خودتان وارد نکنید چرا که این امر شما را مضطرب و عصبی می کند و سبب می شود که اجازه ندهد شما آن لذتی را که لازم است از شب عروسی خود ببرید. هیچ گونه باید و نبایدی در مورد اتفاقاتی که ممکن است در آن شب روی دهد، وجود ندارد. فقط آرام و ریلکس باشید، با هم حرف بزنید، صمیمی شوید و انتظارات خود را پایین بیاورید.

  اگر بتوانید یکدیگر را آرام کنید و با هم صمیمی باشید، یک تجربه جنسی عالی را یا همان شب یا در شب های آتی تجربه خواهید کرد. از سوی دیگر حتی اگر شب اول رابطه جنسی برقرار شد اما لذتی را که در نظر داشتید نبردید، بقیه عمر وقت دارید که تکنیک هایتان را عوض کنید. در حال حاضر فقط باید روی این مطلب تمرکز کنید که از بودن با هم لذت ببرید.

  برنامه ریزی کرده و خود را آماده کنید

  بسیاری از زوج ها هستند که مدت های طولانی می نشینند و در مورد جزئی ترین مسائل عروسی با هم صحبت کرده و تک تک امور را برنامه ریزی می کنند، اما هیچ گونه حرفی در مورد شب عروسی با هم نمی زنند. باید قدری از توجه خود را که با وسواس تمام نثار امور نه چندان با ارزش می کنید، صرف آماده شدن برای شب عروسی کنید. هر چقدر بیشتر زمان داشته باشید ، کمتر ناشیانه عمل می کنید و لذت بیشتری می برید.

  بهترین کار این است که زمانی را بگذارید و با هم در مورد این مطلب صحبت کنید، انتظاراتتان را با هم در میان بگذارید و به هم بگویید که از چه چیزی لذت بیشتری خواهید برد. سعی کنید همدیگر را بیشتر بشناسید ، به تمایلات یکدیگر احترام بگذارید ، و مرز و محدوده را نیز رعایت کنید. حتی می توانید از همسر خود دعوت کنید تا با هم این مقاله را بخوانید تا راه گفتگوهای بیشتر در این زمینه برای شما باز شود. اگر پیش از اینکه در مرحله انجام قرار بگیرید، در مورد آن مسائل با هم صحبت کنید، هر دو نفر احساس آرامش بیشتری پیدا خواهید کرد.

  سعی کنید که پیش از آغاز زندگی مشترک به باشگاه ورزشی بروید، برنامه های تناسب اندام را از سر بگیرید، و اندام خود در یک وضعیت مناسب قرار دهید. اگر زیبا به نظر برسید ، نه تنها همسرتان هم متعاقباً پاسخ مناسبی به شما خواهد داد ، خودتان هم احساس بهتری پیدا خواهید کرد.

  همچنین باید توجه داشته باشید که شب های دیگر با هر لباسی که می خوابید شب عروسی نباید این کار را بکنید و نه باید با شلوار جین بخوابید نه پیجامه. یک دست لباس خواب مخصوص برای این شب تهیه کنید ، به طوری که به شما بیاید ، و چهره تان از هر زمان دیگر زیباتر کند. البته ما نمی گوییم چیزی بپوشید که در آن راحت نباشید بلکه باید چیزی را انتخاب کنید که در آن راحت بوده و در عین حال به شما بیاید و جذابتان کند.

  پیش از اینکه خرج و مخارج عروسی سر به فلک بزند ، بنشینید و این مورد را هم در لیست خرید های خود بگنجانید که از همه چیز مهمتر هستند. از جمله وسایلی که باید در چمدان خود بگنجانید به شرح زیر می باشند:
  ۱- لباس زیر زیبا و جذاب
  ۲- آهنگ های عاشقانه که به شما آرامش می دهند
  ۳- تهیه آب نبات های طعم دار و شمع های خوشبو که فضا را عاشقانه تر کنند
  ۴- وان آب گرم. (هتل ها از ارائه این خدمات به شما خیلی خوشحال خواهند شد)
  ۵- عطرهای خوشبو و کرم های ماساژ
  ۶- قرص های کنترل بارداردی (مگر اینکه بخواهید از همان شب اول خانواده خود را گسترش دهید)

  ریلکس باشید و فشار را از خود دور کنید

  در ابتدا باید فشار را از روی خود دور کنید. هر دوی شما روز سختی را پشت سر گذاشته اید و باید از این به بعد عادت کنید که شب ها هم در کنار هستید و می خواهید از این پس در کنار یکدیگر زندگی کنید.لباس های عروسی را از تن خود در بیاورید و لباسی بپوشید که در آن راحت هستید. می توانید پلاکارت لطفاً مزاحم نشوید را نیز بر روی درب اتاق خود نصب کنید تا کسی مزاحمتان نشود. درب اتاق را قفل کنید و بنشینید در کمال آرامش در مورد روزی که گذشت با هم صحبت کنید. نکات جالبی که اتفاق افتاده را با هم در میان بگذارید و بگویید که چه چیزی بیش از پیش در ذهنتان باقی خواهد ماند. همچنین می توانید یک هدیه کوچک شب عروسی تهیه کنید و به یکدیگر بدهید. اگر هم قرار است که صبح به پرواز برسید به یکی از بستگانتان بسپارید تا صبح شما را بیدار کند.

  زمانی که فشار و استرس روزانه از شما دور شد ، می توانید صحنه را قدری صمیمانه تر و نزدیک تر کنید. می توانید از جکوزی یا وان استفاده کنید. این کار آرامش بیشتری به هر دوی شما می دهد. بعد هم یکدیگر را ماساژ دهید تا هم آرامش بیشتری پیدا کنید و هم ارتباط بهتری با هم برقرار کنید و هم تحریک شوید.

  حرف و حرف و حرف بزنید

  با هم حرف بزنید. موسیقی ، لباس زیر جذاب ، و شمع می توانند خیلی کمک کنند، اما هیچ چیز نمی تواند به اندازه صحبت کردن شما دو نفر را تحریک کند. حتی بوسیدن هم پس از حرف زدن به وقوع می پیوندد. افرادی که فوراً وارد تخت خواب می شوند و اینگونه به گرمای لحظه پاسخ می دهند کمتر به آن صمیمیتی می رسند که پس از حرف زدن و مطلع کردن یکدیگر از تمایلاتشان پدید می آید.

  زمانیکه نوبت به صحبت کردن در مورد صمیمیت جنسی می رسد، ناشی گری یکی از بزرگترین شکاف هایی است که زوجین را از یکدیگر جدا می کند ؛ اگر شما دو نفر تا کنون ننشسته اید و حرف بزنید الآن موقع انجام این کار است. هیچ کس نمی تواند به شما یاد بدهد که چگونه باید با هم رابطه جنسی برقرار کنید و یا چگونه با هم صمیمی تر شوید چرا که این امر مانند اثر انگشت در مورد هر فردی متفاوت است. یک گفتگوی کوتاه در این مورد می تواند خیلی از موانع و مشکلات را از سر راه بردارد.

  در مورد تمایلات و خواست های خود با یکدیگر صحبت کنید. این امر که شما در مورد رساندن یکدیگر به اوج لذت احساس مسئولیت می کنید ، می تواند باز هم شما دو نفر را بیش از پیش به یکدیگر نزدیک کند ، و اگر بتوانید در مورد “چگونه” و “کدام قسمت” هم با هم حرف بزنید، این امر می تواند لذت جنسی شما دو نفر را بیشتر کند.

  بسیاری از آقایونی که تجربه بیشتری نسبت به همسرانشان دارند اظهار می دارند که خانم به این دلیل که خیلی خجالتی و مضطرب ، است شب زفاف را خراب می کند. چون شما همسر او هستید ، پس این وظیفه شماست که او را درک کرده و با ملاحظه و محتاطانه رفتار کنید. اینگونه به قضیه نگاه کنید: این آسان ترین کار در دنیا نیست که لباس هایتان را در بیاورید و با مردی که خوب شاید کمی غریبه باشد یک رابطه جنسی آتشین داشته باشید. او فقط در حال شناختن بهتر شماست. ادراک های ابتدایی او را به منزله نوعی عدم پذیرش نگذارید. مربوط به شما نیست، مربوط به اوست و شما باید کاملاً این مطلب را درک کنید و با او در مورد این مطلب حرف بزنید و کاری کنید که او احساس راحتی و آرامش پیدا کند.این امر در مورد خانم ها هم صدق می کند. اگر می خواهید همسرتان کاری انجام دهد و یا از انجام کاری دست بردارد به او بگویید. انتظار نداشته باشید که او از روی حالت صورتتان بفهمد که چه چیزی در ذهن دارید. اگر شما یاد نگیرید که در تخت خواب به جای خودتان صحبت کنید، همسرتان تصور می کند که همه چیز خوب و روبه راه است. شاید اینطور نباشد! به همین دلیل باید او را بدون اینکه توهینی متوجهش باشد ، آموزش دهید. صمیمیت و رابطه جنسی در سایه ی رضایت و لذت معنا پیدا می کنند. هر چقدر بیشتر با هم صحبت کنید، رویهم رفته لذت بیشتری هم خواهید برد.

  همه چیز به رابطه جنسی ختم نمی شود

  بسیاری از زوج ها اظهار می دارند که شب اول با هم رابطه جنسی نداشته اند. خوب به هر حال این مورد اصلاً بد نیست. خودتان را در نظر بگیرید که ماه ها برای این روز برنامه ریزی کرده اید و ترتیب کارهای مختلف را داده اید، و خودتان را برای بزرگترین روز زندگیتان آماده کرده اید. سنت های بیشمار ، صورتحساب های بیشماری را برای پرداخت کردن به شما تحمیل می کنند. به هر حال بسیاری از افراد احساس خستگی شدیدی می کنند و فقط می خواهند آرام بوده و در کنار هم باشند.

  می توانید از سایر انواع نزدیکی ها ، مانند :حرف زدن ، لمس کردن ، در آغوش گرفتن ، بوسیدن ، ماساژ دادن و در آغوش گرفتن استفاده کرده و لذت ببرید. به خاطر داشته باشید که لذات جنسی را می توان از راههای دیگر نیز نشان داد .

  به خصوص برای خانم ها ، معاشقه فقط به رابطه جنسی ختم نمی شود . اگر احساس می کنید که آمادگی انجام رابطه جنسی را ندارید ، در آغوش گرفتن ، بوسیدن و نوازش کردن هم می توانند جایگزین های مناسبی برای آن باشند. بنابراین چه در شب عروسی با هم رابطه جنسی برقرار کردید ، چه کار به این مرحله ختم نشد ، فقط باید مطمئن شوید که همدیگر را محکم در آغوش گرفته و احساساتتان را به یکدیگر انتقال می دهید. چند کار کوچک است که می توانید انجام دهید؛ به چشم های هم نگاه کنید و بگویید: “دوستت دارم” بهترین زمان برای اعتراف به این موضوع که همسرتان را دوست می دارید ، زمانی است که در صمیمیت کامل به سر می برید و یا در حین برقراری رابطه جنسی هستید. اگر در این لحظه بتوانید با هم ارتباط برقرار کنید ، هر زمان دیگری هم می توانید! ارتباط چشمی صمیمت را تشدید می کند چرا که حاوی این پیام است که شما دو نفر برای هم اهمیت قائل هستید.

  هیچ گزینه صحیح و یا غلطی وجود ندارد

  رابطه جنسی چیزی نیست که در شما استرس ایجاد کند. شاید کتاب های بیشماری در این زمنیه نوشته شده باشند که چگونه می توانید این کار را انجام دهید، اما همه چیز به میزان صمیمیت دو طرف بستگی دارد. نگران نباشید که آنرا حتماً به شیوه صحیح انجام دهید، برای شروع فقط اجازه دهید که همه چیز خیلی طبیعی آغاز گردد و حتم داشته باشید که از صمیمت ایجاد شده لذت خواهید برد. اگر بیشتر پیش رفتید که چه بهتر!

  در شب زفاف ، اصلاً نگران نباشید که چرا همه چیز آنطور که باید پیش نرفت. شما برای تمرین کردن هزاران شب دیگر را نیز در اختیار دارید. شاید اکثر زوج ها شب اول ناشیانه نسبت به هم برخورد کنند چرا که گامی به سوی برداشتن کلیه مرزهاست. به خودتان وقت بیشتری بدهید تا باز هم یکدیگر را بهتر درک کنید و متوجه شوید که دفعه آینده چگونه می توایند آنرا بهتر انجام دهید.

  اموزش شب زفاف تصویری

  جفت گیری اسب

  رابطه جنسی +18

  منبع مطلب : vidnak.ir

  مدیر محترم سایت vidnak.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش دخول و شب زفاف برای زوج های جوان + عکس :: سایت تفریحی و سرگرمی 98 فان

  عکس آموزش شب زفاف دخول و شب زفاف برای زوج های جوان

  اولین شب زناشویی برای خانها بسیار سخت است و نگرانی از درد های ناشی از رابطه جنسی عذاب آور می شود .

  این مشکل برای مردان هم هست و نگران آن هستند که نتوانند از پس راضی کردن همسر خود بر بیاییند .

  درواقع به اولین شبی که زن و مرد بعد از ازدواج و عروسی با هم معاشقه و نزدیکی جنسی دارند شب زفاف میگویند .

  معمولا در این شب باکره گی دختر از بین می رود و این عمل کمی درآور و به طبع آن از نظر روحی ایجاد استرس و نگرانی میکند.

  شب زفاف و درد اولین دخول برای زوجین کمی استرس زا می باشد و بیشتر افراد دوست دارند از اولین شب زناشویی خود خاطره بسیار خوبی داشته باشند بیشتر زوجین جوان نحوه دخول وانواع پوزیشن ها را می توانند در این مقاله آموزش ببینند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس آموزش دخول و شب زفاف برای زوج های جوان را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

  اون موقعی که دو تا آدم که چند وقت در تدارک ازدواج بوده انـــد برای اولین بار زن و شوهر میشوند وبه صورت رسمی در یک رختــخواب میــخوابنــد ، شب ازدواج فقط و فقط یک کار اجــباریست. شمــا و همســرتان بایـد از ماشین عروس پیـــاده شوید ، به درون خانـــه بروید و در را ببـــندید. همـــیــن. هر کس دیگری انــتـــظـــاری یه غیــر از این داشــت زیـــاد به خرفـــش گوش نکـــنـید. منظور ما در این مقــاله شب اول عروسی نیـــســـت. چون بسیاری از افراد، قبل از عروسی ( که در عرف معـمول است ) آمیــزش جنسـی( بطور کامــل) را تجــربـه می کنند.

  همچنین بخونید :

  زنان به این محبت های شوهرانشان نیاز دارند

  پس منـــظور ایـــن مقاله زمانی اســت که دختر ازالـه بکارت میشود . یعـــنی زمـــانی که دخــتــر ، پرده بکـارت خود را از دســـت میدهد. ما در ایـــن مقـاله شب زفـــاف را زمـانـی میگوئیم ، که دختـران برای اولیـــن بار تجــربه سکس از راه واژن را می آزمایـند. همـــانـطور که میدانیم تمامــی زخمهـــا، دردناک هستــند بخـــصوص اگـر سطحی باشند .

  به عنوان مثـال اگر دســت شمـا با دیوار زبری (مثــل کنــیتــکـس) برخورد کنـد ، درد به حد زیادی غیـر قابل تحـمـــل است. ایـــن حالـت دقیقا برای دخــتــران مصداق دارد. آنها درد بســیار زیـادی را در ضمـــن پاره شدن پرده بکـارت تجــربـــه میکنــنــد. و غیـــر از آن ، درد بســیـــار زیــادی هنگــام داخـــل شدن آلـت تنـــاســلـی در داخـل واژن (دخول) خواهــند داشـــت . اول برای روشن شدن قضیه علــت درد را مرور میـــکـنـیــم.

  عکس آموزش شب زفاف و روشهای دخول برای زن و مردهای متاهل

  دو نوع درد در هنـگام اولیـن تجــربـــه جنسی قابل درک است :

  ۱- درد به علت پارگی پرده بکارت .
  این درد همـانطور که در بالــا ذکر شد به علـــت ایجاد یک زخم سطـحی در داخــل واژن است . که اینــگونه زخــمـــهــا معمولا دردناک تر از سایــر زخـــمهـــا میباشــنـــد . برای کنـــتـــرل یا کاهـــش درد ، بهتــرین کار ایجـاد معــاشقـــه طولانــی اســت. این کار سبـــب میشود تا دختر به مرحـلــه ارگــاسـم یا نزدیک آن برســد . رســـیــدن به ارگــاسم ، آسـتـانـه درد را بالا میـــبــرد و باعــث میــشود که درد یا خیـــلـــی کم شود یا قابل تحمــل گردد . به عنوان مثــال د رزمـان ارگاســم اگر شخص گاز گرفـته شود درد را احســاس نمیکــنـد یا درد بســـیـار جزئی خواهد بود .

  ۲- درد به علت دخول
  این درد دقـــیـــقا درد به علت کشش دیواره واژن میـبـــاشـــد . شمـــا وقتی بادکـــنـــکــی را برای اولین بار باد میکــنـیـد ، زور بیــشـتری بکار میـبـــرید تا بتوانـــیـد دیواره های بادکـــنک را از هم باز کنیــد. ایـــن حالـت دقـــیــقـــا دز واژن هم ایجاد میشود . واژن برای اولیــن بار میخواهد باز شود . پس درد زیــادی را حس میــکنــد . برای کنـــتـرل این درد دقـــیقــا مثل بالــا بایـــد معاشـــقه طولانـــی داشـــت. تا هم واژن لیـــز شود و هم آستــانـه درد افـزایـش یابد . برای ایـن منظور میـــشود از ژل لوبریکــانــت اسـتــفـاده نمود.

  در کل برای آمیـــزش بهـــتـــر و کم درد در اولین تجربـه بایـــد نکــات زیـر را توجه نمود :
  ۱- معاشــقـه طولانی تا رسیدن به مرحلــه ارگاسم
  ۲- اسـتــفاده از ژل لوبریکانـــت
  ۳- بهـــتــر اسـت دخـــتـــر لبه تخت دراز بکـشـــد . جوری که پاهـــای وی کامـلـا روی زمیـــن قرار بگیـــرد . در ایــن صورت کمــتـــریــن درد و فشــار به دخـــتر وارد میشود.
  ۴- دختـــر را بایــد قبـــل از نزدیکــی از نظـر روحی آمـــاده کرد
  ۵- درصورت داشتن درد شدیـد از ادامـــه نزدیـکی خودداری کنــید.
  پارگی پرده بکـارت معـمولا دارای خونریـــزی کم اســت . الـــبـته ایـن قضـیـه به جثـــه زن و سن دخـــتــر دارد. در بعضــی از موارد پرده دختر با نزدیـکـی پاره نمی شود . در ایـن حالــت حتـما باید با جراح زنــان مشورت نمود تا وی به روش جراحـــی پرده را باز نمـاید. تا ۳ روز پس از نزدیـــکـــی خونریـزی بسیـــار جزئی ، طبیعی اسـت و نباید نگـران بود. در صورتـی که هر گونه سوال برای شما پیــش آمـــد حتـمـــا با ما مکاتــبـه کنـــیــد.

  آن سوی زفــاف

  پاره شدن پرده بکـــارت ، در حقــیقت نمود خارجی جریانــی بســـیـار پیچـــیــده است که بایــد آن را آغـــاز “زنانگـــی” و پایـان “دوشیزگــیــ” شمـرد. تازه عروس بنـــا به طبـیــعت ، از نخستین اکـــراه و هراس دارد و علت آن معمولا درد جسمانی نیـسـت که اگر همــراه با آرامـش و خودداری و صبوری مرد باشــد خیلی جزئی اسـت. غالـــبا خود دخـــتـر هم نمی دانـد علـت ایـــن هراس و اکـراه در کجاست ؟ در واقــع تازه عروس در این مرحـــلـه دچــار نوعی ” شرم ” نیـز هســـت . همـه ایـن علت ها را بایـــد در جای دیگری جستـــجو کرد.
  در حقیــقت چون زن در ایــن مرحلـه که وارد حیات زناشویی می گردد دگرگونی مهـــمی در برابـــر خود می بینــد و به زندگـــی آینده و مسوولیـت ها و خطــرهــای آن می انــدیـشـــد و از آن واهــمـه دارد. همه این واهمـــه ها ، چه زن از آن آگـــاه باشـــد و چه نبـاشـــد ، قابل ملـــاحــظــه و شایستـــه توجه اســت.
  ایـــن وظیــفـه شوهر است که وجود ایــن هراس فطـــری زن را دریـابـد و همواره آن را به یاد داشتـــه باشد.بهـتــرین فرصـت برای جلب اطــمیـنــان زن همـــیـــن دوره کوتاه اســت. معــروف است که زفـاف را نبایـد با جبـــر آغـــاز کرد ، ما می گوییم در کار پاره شدن پرده دوشیــزگی نه تنهـــا جبر نبایـــد در کار باشد بلکـه این عمــل باید دنـبالــه و نتیـجـه نوازشـی صبورانه و معـــاشـــقه ای جانانــه باشـد و شوهر بایــد عروس را به تدریــج متــمایل و راغــب به عمل نماید نه آن که با شتـابکــاری و به کار بردن زور ، تنـــهـــا حس شهوت خویش را فرو نشانـد.

  در این صورت تنـهــا جسـم زن را تصــرف کرده و از تصـرف روح او ناتوان مانــده است. بنـابـرایـن شوهر در شب زفاف بایــد تمـام تمهــیـــدات لازم را به کار گیـرد و در نهـایت ملــایمـــت و ظرافـــت عمــل کنـــد و بداند که کوچکترین اشــتــبـــاه ، چنـدان او را خستــه و دل آزرده می کنــد که به آسانی التـــیـــام پذیـر نخواهــد بود و گاه تا پایــان زندگــی زناشویی آثـار آن بر جای می ماند.
  از نظـر روانشنــاســی ایـــن دردهـــای روحی منجـر به پیــدایــش هزاران نوع اخـــتـــلالات فکـــری ، غم و انـــدوه مزمن می گردد که درمــان آن بســـیار مشــکـل خواهــد بود زیرا اغلــب منــشا و علت اصــلــی آن ناشـنـــاختــه می مانـــد.
  در واقع علت سرد مزاجی بسـیـــاری از زنـــانــی که لذت جنسـی نمی برنــد آن است که در شب زفــاف ناگواری دیده و رنــج و تب روحی کشــیــده انــد و ایــن تالــمـات در ضمـیر پنهــان آنهــا مانده و اخـــتـــلــالات جسمی و روانـی بعـــدی را با خود آورده اســـت.
  بسـیاری از امـراض دیگـــر چون پریشـــان خیالی و بیــمـاریهای عصبی غالبا در اثر همـــیــن رویداد های به ظاهـر کوچک شب زفاف ایـــجــاد می شود و گاهـــی این عوارض روحی به قدری پیچـیده و شدید می شود که روان پزشــک بایــد مدتـهـا وقت صرف کنـــد تا پس از جلب اعـــتــماد و اطمـیــنان بیـمـار ، شایــد موفق به کشـــف ریشــه اصلــی اخـتلــال گردد.

  ایـن اســت که باز تکرار می کنیـم در نوازش و مهربــانی و رعـــایــت حال تازه عروس به ویژه در شب رفاف به هیـچ نبـاید کوتاهی کرد. هیچ دخـتـــری فطرتا مرد را مخـتـــار نخواهـــد دانـست تا هر چه می خواهد بکـند و اگــر حجـــب و حیای عروس یا هر علـت ناشناخته دیگر مانع از آن است که به میــل تســلــیــم شود بهتر است یک شب یا حتی شبهــای متـــعدد ، زفاف را به عقـب انــداخـت تا عروس به تماس جسـمـانی خو بگـیـــرد و با آرامش خاطر مشـتاق و راغب به ارتبـاط جنســی شود. عمر انســان آن قدر کوتاه نیــسـت که چنـــین شتـابکـــاری لازم باشـد و به خصوص در این دوره ، صبــر و متانت و حوصله به پیروزی و کامــروایـــی خواهد انـجـــامیــد.

  در اینـجــا بایـــد یادآور شویم اگــر داماد به دلیـــل ضعـف نفس و سستــی در رفـــتـــار ، بخواهد به هر نحو عمـــل را انجام دهد به نتـــیــجه نمی رســد و لازم است اصرار در این باره خیـلـــی ملــایم و صبورانـــه باشـــد. اصولا زن وقتـــی هم حاضر و راغـــب به تســلــیـم اســـت طبـــیـعتـا می خواهـــد بر او ظفر یابـــنــد ولی بیـــن فتـــح عاشـقانـــه و اســتـــیـــلـای وحشـــیـانه تفـاوت بسیار اســـت و مرد باید با فراست دریابـد که هنــگـــام دخول فرا رسـیــده اســت. به طور کلـــی در هفته های اول ازدواج برای نزدیکــی نبـــایــد پافـشـــاری کرد جز آن که عروس خود ابـراز تمـایـــل کنــد.شوهر اگر عیبـی در بدن زن مشـاهـده کرد ، هرگـز نبــاید آن را آشـــکـــار کنـد یا اظـــهـار تعجـب کند مبــادا زن انــدوهگـــیـــن شود و آن را مایه حقـــارت پندارد.

  حســـاسـیت شب زفـاف

  زفـاف که همــان ازالـــه ی بکـــارت در دخـتـــر اســـت برای هر دو از خاصیـــت خاصــی برخوردار اســت . انـجـــام ناقـص و یا وحشـــیـــانــه ی آن در دخــتر می تواند آثــار سوء جبـــران ناپـــذیـری را ایــجـــاد کنـد . دامـــاد باید حالـــت خاص عروسش را درک کند و بدون آمادگـی همـسرش با او آمـــیزش نکــنـد . مرد جوان باید عریـــزه ی جنســی خویش را کنتــرل کند و اگر در همسر خویش آمادگی نمی بیــند صبر کنـد تا زمان منـــاســب فرا رسـد و با مسـاعد شدن شرایــط با ملاطفــت و آرامــی زفــاف را انجام دهـــد . برخی از جوانــهـــای بی تجـربـه شرایط حســـاس همسـر خویش را در نظـــر نمی گیـــرنـد و در همان شب اول بنــیـــاد زنـدگـــی خویش را خراب می کنـــنـــد .
  چون پسـر و دختـــر نادان بوند گلــه چران یا که شتـر بان بوند
  درس زناشویی کجــا خوانـــده انـــد کی بره قافلــه پی برده اند
  ببر صفــت حمـــلـه به آهو کند غرش و تنــدی و هیاهو کنـد
  ای پسر آخـر دمـی آرام باش ای شتـــر مســت دمــی رام باش
  تنــدی دامـاد و خموشی زن سرد کند جمله چو صد بادزن
  »» ایـــن شب برای اغــلب زوجهــا شب پر الـتهابی است و اولین شب ارتـــباط جنــســی جدی میــان آنــهــاست.
  »» زنهـــا در ایـــن شب به شدت نگران و مضطرب هسـتــنـد
  »» خاطـــره ایـــن شب تا پایان زنـدگـــی در ذهن زنان باقـــی می مانــد.حتی اگر بعدهـا ازدواجهـای مکـرری کننــد.
  »» پاره شدن پرده بکـارت اغــلب با آمـــدن مقداری خون همـــراه است و ایـن برای طرفـیـن مهـم و اســـتـرس آور بوده و در زنــها همـراه با درد و سوزش و ضعـف جســمـانـی است.
  »» مردها سعـی کنــنـد قبــل از شب عروسی با خانواده خود جهــت کنـــار گذاشـتـــن آداب و رسوم غلط به طور جدی صحبت کننـــد.
  »» به همــسـر خود برای کسب اعتـمــاد به نفس قبل از شب زفـاف روحیه بدهــید.
  »» هیچ لزومی ندارد که مردها همان شب اول پرده زن را پاره کننــد. بهـــتـــر اســت به شب دیـگـری موکول گردد.
  »» سعی کنـیــد این شب را با معاشــقه و بوسه و لمس بگذرانـــیــد و دخول را به شبهـای دیگــر موکول کنید.
  »» ایـن شب را در آغوش هم و برهـنه تا صبح سپــری کنـــیــد.

  آداب و رسوم غلـــط در شب زفاف

  هم در گذشــته و هم در حال حاضـــر در خانواده های سنتی ایرانـــی رسـم اسـت که در شب اول عروسی (شب زفـــاف) زنان پشت در اتاق عروس و دامــاد می نشــیـــنند تا دامـــاد پارچـه ای خونیــن را نشـان آنـهـــا بدهد تا از پشـت در بلـنــد شوند و به خانه های خود بازگردند. ایــن دســتمـــال خونی نشان دهـنده پاره شدن پرده بکارت عروس توسط دامـاد است.
  در تلـــقی عمومی جامــعـه ما ، شب ازدواج و زفـاف ، شب خوشبـــخـــتـــب و رسیـــدن به آرزوهاست ، اما شب زفاف شب خســـتگــی هم هســت ، شب اظــطـراب و نگـــرانـــی اسـت شب سر درد شب گریه شب سوزش معـــده و شب …….و حتی شایــد شب بر باد رفتــن آرزوها هم باشـــد .
  ایـنـکـه چنــیــن شبی با جایـگــاهی که در فرهـــنـــگ اجتـــماعـــی ما دارد و اثـــرات آن بر زنـــدگی ما اینقـدر درباره اش کم صحـــبـــت شده و حتــی از دیـد نویسندگـــان و دیگــر هنــرمــندان ما هم پنـهـــان مانـــده خود معــمــایــی است .
  شب عروسی در فرهنگ ما فعـلا اون موقعی اســـت که دو تا آدم که چند وقت در تدارک ازدواج بوده اند برای اولین بار زن و شوهر میـشوند وبه صورت رسمـــی در یک رختــخواب میخوابـــنـد ، شب ازدواج فقط و فقـط یک کار اجـــبــاریـــست . شمـا و همسـرتـــان بایـد از ماشـــین عروس پیاده شوید ، به درون خانــه بروید و در را ببـندیــد .همــین . هر کس دیگری انـتــظــاری یه غیر از ایـن داشـــت زیاد به خرفش گوش نکـنــید .
  در فرهـنگ ما ازدواج به همه فامیل مربوطه بعضی جاها ( که از لحاظ سواد عمومی سکس در مرحـله پاییــن تری هستنــد ) از دامــاد انـــتــظار دارنـد در عرض ۱۰ دقــیقه تا نیم ساعـــت پارچه خون آلودی را به عنوان نشان باکـــره بودن عروس تحویل بده بعضـی ها ممـکـنــه تا شب ازدواج عروس اشون یا دامـــادشون را ندیـده باشـند و خیلــی های دیگه ممـــکـــنه اون رو لخت ندیده باشنــد عده زیادی هم هستـنـــد مه قبـــل از عروسی با همسرشون سکـس داشــتـــه انــد ، پس پیچـیـــدن یک نســـخــه ثابت غیـر ممکـن اســـت امــا چیـزهــای مشتــرکی هم وجود دارد .
  همـه ما شب ازدواج خسته ایم توی ایـن بحثــی نیـســـت ازدواج ایــرانــی سخته حداقل یک هفـــتــه دویدن و حرص خوردن داره دنـبال جا میـــگردیـــد خونه رو مرتب میـــکنــیـد . دعوت فامـــیــل و خلـــاصـه تحمــل دردسر های جشــن . همه ایـــنـا باعـث می شود که بهتـــرین شب زنـــدگـی شمــا با خستـــگـی و تنــش های بدنـــی شروع بشه . عروس و دامــاد یا به اجـبـار غذا میخورند یا اصـــلا فرصت غذا خوردن پیدا نمـیکنـــند و هر دو حالـت برای یک سکس خوب مضـــر است .
  پس این شب چکار بایـــد کرد ؟ احیــانـا دفعه اولی است که میــخواهــیــم سکـس داشتــه باشــیـم . تاثیـــر خســتــگـــی و اضــطـراب را میدونیــد ؟ برای آقـایون ایـن احــتــمــال هســـت که انـدام جنـسیـشون راست نشـه و در صورت وقوع این امـــر اضـطــراب جنـد برابر می شود و اوضاع بدتـر . در مورد خانـمـــها ایــن اضـــطراب باعت خشـــک شدن مهبـل می شود که حتـی برای خانـــمـــهای کارکـشـــته هم دخول مشکـل می شود چه برسه به دختـری که برای اولیـــن بار میـــخواد دخول را تجـــربـــه کنـه .پس اولین کار شمــا مبـــارزه با اضطـــراب اســـت . بهــتر اسـت اون دستـه از کسانی که فامـــیــل هاشون منتـظر دیدن دسـتـمال خونی هستــند ایــن مطـلب را براشون روشک کنـــنـــد که این فکـر بیـــهوده ای است و بهتره شما را به حال خودتون بذارن
  برای مبارزه با اضـطراب ایـــنـه که منبع اونو از بیــن ببــریـــد . منـــمـبـع اضـطراب شب زفـــاف اســت اجـــبار به عمــل جنسی اسـت پس ایــن ” اجبـــار ” لعـنـــتـــی را از بیــن ببــریــد .
  اگـه میـــتوانیـــد با همـــســـرتــان صحبت کنید و بگویید احـتیاجــی نمـــیبـیـنیـــد که شب اول در اوج خســـتگی و تنـش و اضــطراب حتمـــا سکس داشته باشـــیـــد صحـــبـت کنـــیــد چه قبـلا و چه وقتی آخــر شب با هم تنـــهـا هستیـــد که عاشـــق عمـــل جنسی هســتـــید ولی امشــب اجــبـاری در انـجـــام کامـــل اون نداریـــد و بهـــتر میــبــیـنید که ایـــن کار را به فردا یا روزهــای بعــد موکول کنـید که بدن هاتون تازه هستـــند و فکـرتون باز و از نظر وقتی هیـــچ جور تنـگـــی نداریـــد .
  با ایـن فکـــر هم آغوشی را شروع کنـــیــد اگـــر دوست داشتیــد تا آخـرش بروید و هرجا احـسـاس کردید وقتش نیســت متوقف شوید . امـا خواهشــا وحشـــی بازی هم در نیــاریــد عمـــل همـــاغوشی را یک اجـــبار نشون ندهـیـد نه به مرد و نه به زن . مرد بایــد اولین نکــتـــه براش راحتی و آرامـش همـــســرش باشه و زن به جای اینـکه مردانـگـــی را توی …. سفـــت و دراز و زور زیـاد ببـیـــنه توی اخلـاق و رفـــتار دنــبالش بگـرده.
  یک نکـتــه بسیــار مهــم : در اولیــن تجـــربه سکس اگر باعث ناراحـــتـــی و ناخوشایندی طرف مقـابـــل خود بشوید این کار مطمئنا از لحـــاظ روحی و روانـی تاثیر بدی روی سکس آیــنــده شما هم خواهــد داشـت ( می دانیــد که روان آدمـــی در سکس چقــدر تاثیر گذار است)

  عکس آموزش شب زفاف

  صحبــتی با آقـا دامـــــــاد :

  قبـل از هر چیــز یادتان باشــد که آب یا نوشیـدنــی دیگــری که میل دارید در اتــاق باشـــد که اگر هر کدام از شمــا احــساس تشنــگـی کردیـد لازم نباشد بروید بیـرون دنـبال نوشیـــدنی بگـردید. چون خیلی ها شب اول به خاطــر ترس و تنـــش و….. دهـنـــشـان خشــک می شود و احـــتیاج به آبی دارند وارد خانـه که می شوید قبـــل از افـتـادن روی مبل و صندلـی بطرف همــسـرتـــان بروید و او را در آغوش بکشـیـد ، زیـــر گوشش بگوید که دوستش داریـــد و قول بدهـید که این زنـدگی زیبـــایـی را که کنـارش شروع کردید را ادامه خواهید داد . همـیـن طور که در آغوشش گرفتیـه اید به سمـــت جایــی برای نشـستن برویدو کنــار هم بنـشینـــید . هم او خســـته است و هم شمـا. توی صورتـش نگــاه کنیــد و بگوییـد که زیـــباســت هیـــچ عجـــلــه ای نکـــنیـد با حوصله باشــیـــد و صبور . آرام حجابــش را بردارید و عاشقـانه به همســـرتان نگاه کنـــیـد و تکـــرار کنـــیــد که واقـــعـا زیـبـــاسـت بســـیـــار ظریــف یه دسـتـــهـــایــش دســت بزنـــیــد دست ها را بالـــا بیـارین و آرام ببوسیــد . بعد از بوسه چند لحــظه مکــث کنـید و به خاطره این بوسه فکـر کنـــیــد ( ایـنجا فرصـــت مناســبی اســـت که آیــا آب یا نوشیدنی دیـگـــه ای لازم داره ؟) اگر قبــلا با همـــســرتون سکس داشــته اید ایــن کارهـــا را به عنوان یک عروس با او بکنیـد واگــر نداشــتـــه ایـد و دخـــتــر از طبقـاتـــی باشــد که هیـچ وقت با پسری حتی خود شمـا نبوده به او اطــمـــیـــنـــان بدهـــید تا ترس و اضطرابــی نداشـــته باشـد . توجه کنـید که زنهــا نسـبت به بدنشــان خیــلی حسـاس میـبــاشـــن پس یک ضرب به سیــنه ها یا جاهای دیـــگـر دســـت نزنید اگر خیــلـی خســته نیستید با همســـرتـان بایـــستیــد و ایسـتـاده در اغوشش بگـــیـــریــد ایــنطوری میـتوانـــیــد آروم دستــهـــاتونو حرکت بدین و پشـت بدن همــســرتونو نوازش کنید آروم در گوشش حرف های عاشقـــانه بزنــیــد. بقـــیـــه مراحل به همین سادگیســـت به آرومی همــیـن فضا را دنـــبال کنــیــد ( عاشــق باشــید و اعـتـــماد دهنده به طرف مقابـل در هر تماس ). کنار هم دراز بکــشـیـد و آروم تا حدی لبـاســـهـــا را در بیــاورید همسـرتان را تحسـین کرده و شهوت انگـــیـزی اش را بهـــش یاد آور شوید. سانتی متر یه سانـــتی متـر بدن همـسرتــان را لمــس کرده و به آن عادت کنـــید.

  صحـبــتـی با عروس خانـم :

  خانــم عزیـــز شمـــا هم وظیـفـــتـان همین چیز هاسـت. اگــر لباس آقـــا دامـاد را تا آخــر در آورده اید بهش بگوید به پشـت بخوابـد و چشــمــاش را ببـنــد با احتــیــاط کامل به بدن همـــسرت دست بکـــشید آلـــت جنـــسی او را اگـر خواســـتید نوازش کنــیـد و نه کار بیـشــتـــر . اگر بار اول اســـت در ایـن جلــسه اجـازه دهــیــد که گذشـــت زمان همه چیـــز را یاد بدهــد جلسه اول حداکــثر می توانــد شناخــت باشد به هر حال نه آقا از آلت جنسـی شمــا زیـاد سر در نیارورد و نه شمـــا از آلـــت جنسی او پس یک حرکت لذت بخش را شروع کنـید مانــنـــد نوازش آلــت همــدیگــر و کمــی به همــیـــن حرکــت ادامه دهـیـــد. قصدتان کمــی نوازش و بعــد خوابیـدن و استراحـــت کردن باشــد هرچنـد ممکن اســت که چیــز های دیگــری هم پیـش آیــد . سکــس لازم نیست حتمـــا دخول باشـد اگـــر بخواهیــد یک ضرب سراغ دخول بروید مثل ایـنه که با زبـانـی که نمــیـــشــنـــاسیــد برنامه نویســـی کنــیـد . صبر کنـیــد تا اول چگونگـــی موضوع را یاد یگـیـــرید ایــن باعـــث می شود موقع عمل مقدمـــات را خوب بدانـــید

  خلـــاصــه کلــام :
  ۱ – تا احـساس آمـادگی کامل برای کاری نکـــرده ایـد وارد عمل نشوید .
  ۲ – هر لحـــظه مطــمئن باشــیـــد همـــســرتـــان راحـت اســـت ( آقایون بیـــشــتـر توجه کنند چون این عمـل اولین بار برای خانـــمـــها خیــلی اضطـــراب آور تر اســـت )
  ۳ – اگــر عروس باکـــره باشد از پرده بکارت نتـــرســـیـــد اگـر دخول را درســـت انــجام بدهـــید پرده بکــارت بدون درد یا خونریــزی باز خواهــد شد .
  ایــن عضو در مردان به صورت استوانـــه ای شکل می باشد که از ۳ بافت تو درتو تشکــیل شده.ایــن بافــتهـــا اسـفـنجـی شکـــل هسـتـــند و میتونیـن شکـــل یه توری رو واسـه خودتون مجســـم کنــین .در واقـغ اونهـا حاوی میلــیونها فضــای خالی هستــند که در زمان تحـریک جنسی توسط خون پر می شوند و باعــث بر انــگـیـخـــتگی آلت جنــســـی می شوند.

  پوست آلــت هم شل و کامـلآً قابل کش اومدنه تا بتونه خودش رو با هر دو حالـــت فیـــزیــکــی آلــت تطـابـق بدهـ….اما کارایی ایـــن عضو که معــمولاً آقایون بخـاطـرش فکر میـــکنـــن خیــلی کارشون درستـــه! محـتـاج فعـالــیت چنـد عضو دیگــه است که من بصورت خیلــی ساده اونهـا رو براتون میـــگــم:
  کیســـه بیضــه یا : Scortum – ایــن عضو از بسیـاری مخازن خون و اســـپــرم تشـــکیل شده و در واقـع کار اصلــیـــش تنظیـم حرارت بیـــضه ها میــباشد.بطور معمول در آقایون دو بیضــه وجود دارد که (… و اینـــکــه یکیش هم بالاتر از اونیــکـــی باشـــه کامــلـاً طبــیعـیــه!! کشـتــین منو با این سوالتون!!) فوق الــعـــاده حساس می باشد.کیـسه بیـضه از ماهـــیــچه هایـی تشـــکـیل شده که در هنگام گرما شل میشـــن و بین بیـضه و بدن فاصله می انـدازن و در هنــگــام سرما هم جمع شده و بیضــه ها رو به بدن میـــچسـبونن.

  بدن انرژی زیادی رو صرف ثابـــت نگه داشتـــن دمای این منطقـه میکنـــه .آقـــایون توجه کنن که برای همــیــنـــه که زمـــســتونهــا ته ۲ تا جیب شلوارشون سوراخ میشــه!! چون وقتـی با دوستاشون ایـــســـتــادن چرت میـگـــن ، نا خود آگاه می خواهن دستــشون رو به سمت این قسمت ببــرن تا هم باعث تقـــســـیم گرمایــی بشـن و هم این عضو رو از سرما حفـظ کنـــن!!
  بیـــضــه ها: در ایـن بخــش هورمونهـــایـی مثـــل تستســـترون، هورمون ابتـدایـی مردانه ، و اســپرمهای نا آمــاده تولیـــد میـشـه.درون بیـــضــه توده عظــیمـــی از لوله که بهش Seminiferous Tubules یا لوله منــی ساز میگـن وجود داره
  Epididymis : یه لوله قطور ماهیچه ای که روی بخــش پشـــتـی بیـــضـــه خوابیده که اسـپــرمـــها رو انـــبار میکـنه و با انــقـــبــاضــش اونهـا رو به سمت رگی به اسم Vas deferens می بره تا اون رگ مواد رو از توی مثـــانــه رد کنه.در مردان لوله خروج ادرار و منی در انتهـــای پرسوتات یکی میشن …ولی بریـن خدا رو شکر کنـیـــن که در زمان برانگـیـخـتگی دریــچـه لوله ادراری بســتـــه میـشـه تا همه چی قاطــی پاطـی نشـــه!!!…مواد بعد از ایـنجا وارد رگ اصـلی برون ریـز یا Urethra میشوند که ایــنکار هم توسط Ejaculate duct انـجام میــشه.البتــه فراموش نشـه که به رگ برون ریز عضوی به اسم Seminal vesicles ضمـــیــمـــه شده که با همـکـــاری پروستــات باعـث میشن مواد قندی فراکـــتوز اضافـه بشه تا اســـپرمــهـــا مواد غذایـــی لازم رو بدست بیارن . یعـنی درواقـــع انـــرژی بگـــیـــرن و محـــیـــط منـاسبـــی برای پرورش و آماده شدن اســـپــرم فراهم بشـه. بعد از این لوله برون ریـز مواد رو بسمــت خروج از بدن هدایـت میــکـــنه و شمـا دجار انـزال میشین…

  امـا ۲ قسمـت دیــگــه وجود داره که توجهــتون رو بهـــش جلـب مبکــنـم.
  یکی غده Bulbourethral که در ابتـــدای برانــگــیـخــتگـی یه پیـــش آب راه براتون فراهـم میــکــنـه تا لوله برون ریز از اسیـدها و مواد ادراری پاکسازی بشـه.این آب درابــتــدا حاوی هیــچ اســـپـرمی نیــســـت ولی اگـر بعد از یکبار انزال مایـــع منـــی همچنـــان در لوله باقــی مونده باشه در کورس بعـدی می تونه اسپـــرمها رو با خودش حمل کنه و براتون یه بچـه کاکل زری بالــا بیـاره!! ولی بدونیـــن احــتمــالـــش پایـــینـه اما وجود دارهــ….
  نکته دوم ماهــیــچه ایه که بیـن معقـــد وآلـــت تنـــاسـلی قرار داره و در واقـــع ۲ جا رو کنتـــرل میکنـــه.برای همیـــنه که هر وقت فشاری به آلـت می یارین همون فشار به معــقد هم وارد میشه

  شب زفـاف شب عروسی (شب زفاف) اولین شب شروع زنـــدگی مشــترک و یکــی از شب های بسـیــار مبارک است . مبــارکی آن از ایـن جهـــت است که در روایـت آمــده مؤمـن با ازدواج و عروسی کردن نیـــمی از ایـــمانش تکمــیـل می شود.

  به همـــین جهت در منـابـع اسـلـامی آداب فراوانـی برای شب زفاف ذکـــر شده است. در شب زفــاف دعـا مستــجاب اسـت و فرشــتگان رحمــت خدا را برای عروس و دامـــاد نازل می کنــند.شب زفاف در خاطره ی تمـــامـی زوج های جوان یک شب خاطـــره انـگـــیـــز اســـت. در ایــن شب همســر مرد به خانـــه ی وی وارد می شود و آن شب (شب زفــاف)اولین شب زندگی آن زن و شوهر است.برای زفاف و آمیـــزش، شب انـــتــخاب شده اسـت و پیـشوایـان دینـــی، شب را برای رفـتن عروس به خانه دامـــاد، ترجیح داده انـــد و چون این عمـــل همواره در شب انـجام می شود آن را شب زفـــاف می نامنـــد.

  تازه عروس بنـــا به طبـــیــعــت ، از نخـســـتیـــن رابــطـه جنـــسی در شب زفاف اکــراه و هراس دارد و علت آن معـمولا درد جسمـانــی نیست که اگر همـــراه با آرامـــش و خودداری و صبوری مرد باشد خیــلــی جزئی اســت. غالبا خود دخـــتـــر هم نمـی داند علت این هراس و اکــراه در کجــاســـت ؟ در واقـع در شب زفاف تازه عروس دچـــار نوعی ”‌ شرم ”‌ نیز هســـت . همــه ایـــن علــت ها را باید در جای دیگری جســـتجو کرد.در حقـیـقت چون زن در ایــن مرحله که وارد حیات زنـــاشویی می گردد دگـرگونی مهــمـــی در برابر خود می بینـــد و به زنـــدگـی آیـــنده و مسوولیــت ها و خطــرهــای آن می اندیـشـد و از آن واهـــمه دارد. همه این واهـمه ها ، چه زن از آن آگاه باشد و چه نبـاشد ، قابل ملاحظه و شایـسـته توجه اســت.ایــن وظیـــفـه شوهر است که وجود این هراس فطـــری زن را دریابـــد و همواره آن را به یاد داشـــتـــه باشـــد.بهـتـرین فرصـت برای جلـب اطـمـــینـان زن همیـن دوره کوتاه اســت.
  معـــروف است که شب زفـاف را نباید با جبــر آغــاز کرد ، ما می گوییم در شب زفـــاف و در کار پاره شدن پرده دوشیـــزگی نه تنـــها جبــر نبـــایـد در کار باشـد بلکــه ایــن عمل باید دنـبالـه و نتیجـه نوازشـی صبورانــه و معاشـــقه ای جانــانـــه باشـد و شوهر بایـد عروس را به تدریــج متــمــایل و راغــب به عمل نمایــد نه آن که با شتـابکــاری و به کار بردن زور،ـتنــهـــا حس شهوت خویش را فرو نشـــانـــد. در این صورت تنهـــا جسم زن را تصرف کرده و از تصـــرف روح او ناتوان مانـده اسـت. بنـابـرایــن شوهر در شب زفاف بایـد تمـام تمهــیـــدات لازم را به کار گیرد و در نهایـت ملــایــمـت و ظرافــت عمل کنــد و بدانـــد که کوچکترین اشـتبــاه در شب زفاف، چنـدان او را خســتــه و دل آزرده می کند که به آسانـی الـــتـیام پذیــر نخواهد بود و گاه تا پایــان زنـدگـــی زنـــاشویی آثار آن بر جای می ماند.

  چرا برخی زنــان در اولیـن ارتــبــاط جنســی و در شب زفــاف خونریـــزی ندارنــد؟
  گذشــته از فقــدان مادرزادی پرده بکــارت در بعـــضـی زنان، در صورتی که زن در هنـگام رابطـــه ی جنــسی ، آرام و بدون تنش بوده، زمان کافــی برای عشــق ورزی داشتــه باشــد، با طرف مقابل خود احـــساس راحتـی کنـد و دهانــه ی واژنــش به اندازه ی کافی مرطوب باشد، آلت تنـــاسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود . به ایــن ترتــیــب ممـــکـن اســت در اولین ارتباط خونریزی نداشتــه باشــد و یا به دلـــیـــل نوع خاصـی از پرده بکارت اتفاق مشابــه این می افتـد. اما اگــر زن مضـــطــرب باشـد یا بتــرســـد و پاهـایش را جمــع کند دهـــانه واژن تنگ خواهد شد و هنــگام دخول خونریــزی و درد خواهد داشـت.
  از آنـــجـــایــی که در نظر مردم پرده بکــارت پرده ای بســـیــار سفت و محکـــم اســـت که تنـهـا با فشـــار پاره می شود ، برخـی مردهـــا در هنگـام رابـطـــه ی جنــسی فشار زیادی به دهـانــه ی واژن آورده و موجب پارگی دهانه ی واژن و درد و خونریزی می شوند. در صورتـــی که، اگر زن هنگام رابــطـــه ی جنـــســی آمادگــی کافــی داشـــتــه و به دور از احـــسـاس اضـــطراب باشــد هیـــچ نیــازی به فشــار از جانب مرد نیـــســت.

  نکات قابـل توجه در مورد پرده بکـــارت:
  رشـتـــه های عصبــی در پرده کم هســـتند و به همـیـن دلیـل درصورت آرامش جســمـی و روانــی پارگـی آن معـــمولاً با درد کمی همراه است. عمل دخول و پاره شدن پرده بهـــتر است در زمانـــی که بدن آرام است و هیـــچ اضــطراب و خستـگــی ندارد انـــجـــام شود. بنـابرایـن نزدیکـی در اولیـن شب ازدواج و پس از مراسم طولانــی عروسی توصیه نمـــی شود.

  شب زفاف و آموزش شب زفـــاف

  زنـان بهـتر اســت قبـل از نزدیــکـی نه به منظور گرفـــتن گواهی سلامـت پرده بکـــارت، بلـکه به دلـیل آگــاهـــی ازنوع پرده به پزشک متـــخــصـص زنـــان مراجـــعــه کرده و توضیحـــات لازم را درخواســت کنــند؛ زیــرا در موارد نادری که پرده از نوع ضخـیـم است احتیـــاج به عمـــل جراحـــی دارد. ضمن ایــن که تحریــک زن و خروج ترشحـــات از دهـانه ی واژن موجب روان شدن دهــانه ی واژن و سهولت ارتبــاط جنـســی می شود.

  گاهـی پرده بکــارت با یکـــی دو بار نزدیکی کامـلاً پاره نمــی شود و هر دفـعه قسمــتـی از آن پاره شده و کمی خونریــزی می کنــد و البـتـه بدون پارگی پرده، مایـــع اسپـرم ریــختــه شده بر روی آن می توانــد موجب حامـلـگـی شود، زیرا اسپـــرمــاتوزئید موجود در اســـپـــرم می تواند از سوراخ پرده حرکــت کرده و به طرف تخـمـــک زن برود و حاملگی ایجــاد شود. در این موارد زن با پرده سالــم حامــلـه می شود.

  شب زفاف و آموزش شب زفاف

  آداب روابــط زناشویی زن و مرد دو قســم اســـت:

  الف – آداب شب زفــاف که عبارت اســت از :

  ۱- ابـــتـدا عروس و دامـاد وضو بگیرند.

  ۲- تکبیر گفـــتــن در شب زفاف

  برخلاف مراسم جاهلــیــت – که متــأســفـانــه عده ‏؈س بگذارد و برای خود و عروس و اولاد آیــنده‏ـــشــان ، چنـــین دعـــا کنـــد: خدایـا این زن را به امـانت از تو گرفــتم و با کلمـات تو او را حلـال کردم، اگـر از ایــن زن فرزنــدی برای من مقــرر فرمودی او را پربرکـــت و پارسـا قرار ده و برای شیطـان در او بهـــره‏ــای قرار مده».

  ب – آداب عمومی ( مســتحـــبات) زنـاشویی:

  ۱- گرفـــتــن وضو

  ۲- گفتن بسـم اللّهــ‏

  ۳- در هنـگام جماع تعـجیل نکنــد و زن را برای آن آمــاده کنـد تا او هم کاملـاً لذت ببرد.

  ۴- جماع در شبـ‏ـهـــای دوشنبـه، سه شنـــبه، پنج شنبه یا جمعـه باشــد.

  ۵- هنگـــام جمـاع با زن ملــاعبه و بازی کنـد تا او کامـلـاً آماده شود.

  ۶- جمـــاع را وقتـی انــجـــام دهد که زن میـــل دارد.

  ۷- بهــتــر است نزدیـکـــی در اول شب نبـاشــد ، بلـــکـه ساعـاتـی بعد از خوردن شام باشد ، زیرا معـــده پر اســـت و نزدیــکی موجب قولنج و فلج و چکیــدن بول و فتق و ضعف بیـنـایـی و برخـــی بیـماری های دیگـر می شود.

  تصاویری از عکس پوزیشن های دخول

  عکس آموزش شب زفاف

  در این پوزیشن زن میتواند روی صندلی لم داده و مرد عمل زناشویی را با او انجام دهد

  عکس آموزش شب زفاف

  در این پوزیشن زن روی زمین میخوابد و مرد از بین پاهای او عمل زناشویی را به راحتی انجام می دهد

  عکس آموزش شب زفاف

  در این روش که به اصطلاح داگی استایل خوانده می شود به دلیل اینکه زن چهاردست و پا می شود مرد میتواند از پشت به راحتی رابطه داشته باشد اما ممکن است بعد از دقایقی خسته کننده باشد .

  عکس آموزش شب زفاف

  در این روش مرد در پشت زن به پهلو میخوابد و از کنار انجام می دهد .

  عکس آموزش شب زفاف

  این پوزیشن کمی تنوع داد اما بعد از چند دقیقه خسته کننده می شود و در آن مرد از بین پاهای زن انجام می دهد و زن نیز پاهای خودرا بین پاهای مرد قرار میدهد.

  عکس آموزش شب زفاف

  این روش که اصطلاحا به ۶۹ مشهور است زن و مرد میتوانند همزمان به خوردن آلت یکدیگر مشغول باشند . این پوزیشن برای شروع و قبل از آغاز رابطه مناسب است و مسائل بهداشتی نباید فراموش شود چرا که ترشحات آلت زن و مرد برای دهان طرفین مضر است و میتواند مشکلات بهداشتی ایجاد کند .

  تصاویری از عکس پوزیشن های دخول

  عکس آموزش شب زفاف

  عکس آموزش شب زفاف

  تصاویری از عکس پوزیشن های دخول

  عکس آموزش شب زفاف

  عکس آموزش شب زفاف

  تصاویری از عکس پوزیشن های دخول

  عکس آموزش شب زفاف

  عکس آموزش شب زفاف

  عکس آموزش شب زفاف

  تصاویری از عکس پوزیشن های دخول

  عکس آموزش شب زفاف

  عکس آموزش شب زفاف

  *با ایـــن اوصاف نگرانـــی شمـا بابت درد ناشی از پارگــی پرده بکارت تا حدودی نابـجـاست و اگــر در مورد ایـن موضوع خیلی حساس و نگران هســتــید بهـنون توصیه میشود که از اسپـــری بی حس . کنــنـــده(لیدوکائین یا گزیـــلوکائین – قابل تهیــه از داروخانـه به صورت اسپری یا کرم) اســـتفــاده کنین. توصیه میشود که حتما اســـپـری را با کاندوماستــفاده کنیـــد و اسپــری یا کرم به مقـدار کم روی کاندوم و به مقدار ناچیز در آلت زنانه مالیـــده بشود. اسپــری بهتر از کرم اســت و باید توجه بشــه که چند دقیـــقه بعد از اسـتـــفاده از کرم و اســـپری در زمانـــی که احـساس بی حســـی کردید حتما کانـــدوم رو تعویض کنـیـن چون کرم و اسپـری باعـــث سسـتی و پاره شدن کانــدوم میشود.

  منبع : bilmek.ir

  منبع مطلب : 98fan.blog.ir

  مدیر محترم سایت 98fan.blog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  آقاملکی 11 روز قبل
  0

  سلام من درشب اول بعدازخواندن۲زکعت نماز(اول لبایهاش راخوردم وپشت گردن وزیرنافش راخیلی خوردم واون هم(آلت تناسلیم*تاحلقش فزوکردبارضایت خانمم که به اورگاس رسیده بود دست بکارشدم وهمون شب خانمم رابه بیمارستان بردم و۲۰ تابخیه خورد

  ناشناس 15 روز قبل
  0

  خیلی خوب وعالی هست هنوز بعضی از زوجهای هستن که نمی دونن چکار باید بکنن

  ب ت چ 5 ماه قبل
  2

  خیلی مطالب آموزنده ای بود احسنت

  ب ت چ 10 ماه قبل
  3

  جونننننننننننن

  مهدی 1 سال قبل
  -2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید