توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آموزش زبان کره ای با تلفظ فارسی

  1 بازدید

  آموزش زبان کره ای با تلفظ فارسی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  آموزش اصولی الفبای زبان کره ای با تلفظ صحیح +فیلم فارسی

  آموزش اصولی الفبای زبان کره ای با تلفظ صحیح +فیلم فارسی

  آنچه که در این مطلب می آموزید آموزش اصولی الفبای زبان کره ای بهمراه تلفظ صحیح آنها می باشد. همچنین ویدئویی در این خصوص تهیه کرده ایم که شما با تماشای آن می توانید براحتی حروف الفبای زبان کره ای را تلفظ کنید.

  مقدمه:

  زبان کره ای زبان بومی کشورهایی مانند کره جنوبی، کره شمالی، جی‌لین، لیائونینگ، هیلونگ‌جیانگ و … می باشد. حروف زبان کره ای  در نگاه اول خیلی دشووار و پیچیده بنظر می رسد که پیچیدگی این زبان به علت ترتیب حروف آن است. این زبان ۱۹ حرف و ۲۱ آوا (صدا) دارد. الفبای زبان کره ای بر عکس الفبای فارسی و یا انگلیسی پشت سر هم نوشته نمی شوند بلکه از ترکیب آنها یک مجموعه یا Han به وجود می آید که یک بخش یا syllable را به وجود می آورند. هر بخش یا Syllable در زبان کره ای می تواند دو تا شش حرف بی صدا داشته باشند و حداقل یک حرف صدادار. ۱۴ حرف بی صدا ja-eum و ده حرف صدادار mo-eum تشکیل دهنده این الفبای پیچده می باشد. ترتیب حروف نیز در زبان کره ای کمی متفاوت است . ترتیب بر اساس محل تولید صدا و حروف به وجود می آید به عنوان مثال حروف حلقی و…

  ویدئو آموزش الفبای زبان کره ای:

  آشنایی با حروف الفبای کره ای:

  ۱- انواع حروف صدا دار زبان کره ای عبارتند از:
  بصورت «آ» مایل به صدای «اَ» خوانده می شود.

  صدای «آ» مایل به صدای «اُ» میدهد.

  بصورت «اُ»خوانده می شود.

  بصورت «او» خوانده می شود.

  صدایی بین «ِإ» و«اُ» میدهد.

  بصورت «ایی» خوانده می شود.

  بصورت «اِ» خوانده می شود.

  بصورت «اِ» خوانده می شود.

  بصورت «یا» خوانده می شود.

  بصورت «یا» کوتاه خوانده می شود.

  بصورت «یُ» خوانده می شود.

  بصورت «یو» خوانده می شود.

  بصورت «یه» خوانده می شود.

  بصورت «یه» خوانده می شود.

  ۲- انواع صداهای ترکیبی زبان کره ای عبارتند از:
  بصورت« ِوه» تلفظ می شود.

   بیشتر بصورت« اِ» تلفظ می شود.

  بصورت «وا کوتاه تلفظ می شود.

  بصورت «وِه» تلفظ می شود.

  بصورت «وی» تلفظ می شود.

  بصورت «اویی» تلفظ می شود.

  بصورت « وَ » تلفظ می شود.

  ۳- حروف اصلی زبان کره ای عبارتند از:
  بصورت «ک» و «گ » تلفظ می شود.

  بصورت «ن» تلفظ می شود.

  بصورت «د» تلفظ می شود.

  بصورت «ل » و «ر» تلفظ می شود.
  بصورت «م» تلفظ می شود.

  بصورت «پ » و «ب» تلفظ می شود.

  بصورت «س» تلفظ می شود.

  بصورت «نگ» تلفظ می شود.

  بصورت «ج » تلفظ می شود.

  ㅊ بصورت «چ » تلفظ می شود..

  بصورت «ک » تلفظ می شود.

  بصورت «ت » تلفظ می شود.

  بصورت «پ » تلفظ می شود.

  بصورت «ه » تلفظ می شود.

  ۴- انواع حروف بیصدای تشدید دار زبان کره ای عبارتند از:
  بصورت «ک» تشدید دار تلفظ می شود.

  صدای «ت» تشدید دار تلفظ می شود.

  صدای «پ» تشدید دار تلفظ می شود.

  صدایی بین «س» و«ش» میدهد.

  صدایی بین «چ» و«ج» میدهد.

  در پایان این قسمت هم می توانید با کلیک بر روی لینک زیر، فایل ذخیره شده این حروف را دریافت نمایید.

  لینک دریافت فایل pdf حروف الفبای زبان کره ای

  مفتخریم با پاسخگویی به سؤالات شما در بخش نظرات می توانیم بخشی از ابهامات و ایرادات شما را رفع نماییم.

  مطالب بسیار کاربردی

  منبع مطلب : charbzaban.com

  مدیر محترم سایت charbzaban.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  5 روش برای یادگیری زبان کره‌ای به صورت خود‌آموز

  5 روش برای یادگیری زبان کره‌ای به صورت خود‌آموز

  بسیار خوب، فرض می‌کنیم شما به تنهایی می‌توانید یادگیری زبان کره ‌ای را آغاز کنید. پس به همه‌ی زبان‌آموزان مبتدی، متوسط ​​و سطح پیشرفته که می‌خواهند چنین مقاله‌ای را بخوانند، خوش‌آمد می‌گوییمJ

  اول از همه، تبریک می‌گویم؛ شما درگیر یک ماجراجویی سرگرم‌کننده خواهید شد.

  دوم، این را بدانید که جای درستی آمده‌اید!

  زبان کره‌ای ممکن است یکی از چالش برانگیزترین زبان‌هایی باشد که بخواهید آن را به صورت خود‌آموز یاد بگیرید.

  بسیار خوب،‌ راستش را بخواهید این همان چیزی است که «آن‌ها» می‌گویند.

  مثل هر زبان دیگری یادگیری زبان کره‌ای با تکنیک‌های مختلف کاری نشدنی نیست. تنها چیزی که نیاز دارید، فداکاری، تعهد زمانی و از همه مهم‌تر روشی صحیح برای یادگیری است.

  دقیقاً از آنجا که زبان کره‌ای اساسا با زبان انگلیسی و فارسی تفاوت‌های زیادی دارد، طبیعی است که حتی ندانید برای یادگیری از کجا شروع کنید و چگونه کنترل آن را به دست بگیرید.

  بسیار خوب، ناامید نشوید. در این مقاله به شما یاد می‌دهیم که چگونه در آموزش زبان کره‌ای، معلم خودتان شوید.

  ما موثرترین و بهترین تکنیک‌ها را برای یادگیری زبان کره‌ای مطرح کرده‌ایم تا در این مسیر به شما کمک کنیم.

   5 روش دقیق و واقعی برای یادگیری کره‌ای به صورت خود‌آموز

  تسلط به زبان کره‌ای اصلا دور از دسترس نیست. حتی اگر شما هیچ زبان دیگری بلد نباشید و تنها زبانی که بلد هستید، زبان فارسی یا انگلیسی باشد؛ باز هم می‌توانید در این زبان دراماتیک مسلط شوید. حالا که تصمیم خود را قطعی کرده‌اید، یکی از روش‌های زیر را که با علایق شما سازگارتر است و بهتر از سایر روش‌ها در یادگیری زبان‌ کره‌ای کمکتان می‌کند، انتخاب کنید. البته به سطح خود در این زبان هم توجه داشته باشید.

  حروف 한글 یا Hangul حروف الفبای زبان کره‌ای است. در گذشته در کره‌ی جنوبی، حروف الفبا به زبان چینی بود و مردم با وجود اینکه به زبان کره‌ای صحبت می‌کردند، ولی به زبان چینی می‌خواندند و می‌نوشتند. بعد از مدتی، کم کم تعداد زیادی از مردم در یادگیری این حروف و کاراکترهای سخت چینی با مشکل رو‌به‌رو شدند و از آنجا که فشار و فقر بالایی روی دوش آن‌ها وجود داشت، اکثرا قشر متوسط تا فقیر جامعه بی‌سواد باقی می‌ماندند. اما پادشاهی از سلسله‌ی «جو سئون»، تصمیم گرفت تا حروف الفبای مخصوص کره‌ای را بنویسد و در دسترس مردم قرار دهد. با وجود اینکه تعداد زیادی از مخالفان در این مسیر سنگ‌اندازی کردند، ولی بالاخره کره‌ای ها هم صاحب حروف الفبایی شدند که یادگیری آن‌ها ساده بود، مختص خودشان بود و تعداد آن‌ها هم زیاد نبود. پس مردم می‌توانستند این حروف را به سرعت یاد بگیرند و به خواندن و نوشتن بپردازند. حداقل اعلامیه‌های مربوط به شیوع بیماری‌های خطرناک را بخوانند و از خطر در امان بمانند! پس این حروف، از زمان سلسله «جو سئون» در قرن 15 میلادی مورد استفاده قرار گرفته است. حروف الفبای کره‌ای از 14 صامت و 10 واکه (مصوت) تشکیل شده است. گفته شده که حروف الفبای کره‌ای، علمی‌ترین حروف الفبای جهان است. چون برای ساخت آن، زحمت و تلاش زیادی به کار گرفته شده، هرگونه صدایی که انسان ایجاد می‌کند را دربر می‌گیرد و با وجود دقت زیادش، یادگیری آن بسیار آسان است. احتمالا تا الان فکر می‌کردید حروف الفبای کره‌ای، یک غول بی‌شاخ و دم است. ولی تضمین می‌کنیم که اینطور نیست و یادگیری 24 حرف ساده، آنقدرها هم سخت نیست.

  یادگیری حروف الفبای کره‌ای چه کاربردهایی دارد؟‌

  دانستن حروف الفبای کره‌ای، برای خواندن متون کره‌ای کاملا اساسی و ضروری است. در ابتدا، شاید استفاده از حروف الفبای لاتین برای تلفظ کلمات کره‌ای ساده‌تر به نظر برسد، اما شما سریعا به این نتیجه خواهید رسید که این روش همیشه جوابگو نیست و نمی‌توان به طور دائم از آن استفاده کرد. هرچه سریع‌تر حروف الفبای کره‌ای را یاد بگیرید، راحت‌تر و سریع‌تر با آن زبان خو می‌گیرید و یادگیری شما موثرتر خواهد بود.

  همچنین، وقتی پای یادگیری زبان کره‌ای به میان می‌آید، متوجه خواهید شد که الفبای لاتین محدودیت‌های خاصی ایجاد می‌کنند. خصوصا در تلفظ و نوشتن برخی از صداهای موجود در این الفبا. در حقیقت، برخی صامت‌ها در سه شکل مختلف به کار می‌روند و متاسفانه حروف لاتین این مورد را پشتیبانی نمی‌کند.

  برای مثال سه حرف  ㄲ، ㄱ ، ㅋرا در نظر بگیرید. حرف ㄱ یا 기역 (giyeok) صدایی بین g و k دارد. تلفظ آن به محل قرارگیری این حرف در کلمه بستگی دارد. حرف ㅋ یا 키읔  (kieuk)صدایی شبیه به k دارد، اما جریان هوا در بیان آن بیشتر است و قوی‌تر تلفظ می‌شود. حرف ㄲ یا 쌍기역 (ssanggiyeok)، در زبان انگلیسی وجود ندارد، بنابراین حتما باید با آن آشنا شوید.

  به طور خلاصه، استفاده از حروف الفبای لاتین ممکن است باعث شود که برخی از حروف را اشتباه تلفظ کنید و عمدتا، چسبیدن به آن‌ها غیرضروری است، پس هر چه سریع‌تر از آن فاصله بگیرید و به یادگیری حروف واقعی کره‌ای بپردازید!

  چگونه حروف الفبا را یاد بگیریم؟

  یادگیری حروف الفبای‌ کره‌ای (Hangul) ساده است. شما فقط باید حروف و صدای آن‌ها را به خاطر بسپارید (کاری که برای سایر زبان‌ها انجام می‌دهید)! سعی کنید نحوه‌ی نوشتن آن‌ها را تمرین کنید تا دستخط عجیب و غریبی نداشته باشید و همزمان صدای هر حرف را تلفظ کنید.

  بعد از یادگیری حروف الفبا، نوشتن کلمات ساده را تمرین کنید. معمولا همه با نوشتن اسم خودشان شروع می‌کنند. این کار آسان و سرگرم‌کننده را انجام دهید و بدون توجه به سطح خود در زبان کره‌ای به تمرین کردن ادامه دهید. تمرین نوشتن را متوقف نکنید، حتی پس از اینکه استرس روی لغات و تلفظ آن‌ها را یاد گرفتید، برای اینکه همیشه آن‌‌ها را در ذهن خود نگه دارید، به تمرین کردن ادامه دهید.

   

  منابع مورد علاقه

  منابع مختلفی برای یادگیری و تسلط به حروف الفبای کره‌ای وجود دارد. برای مثال Hangul Wikipedia page حروف الفبای کره‌ای را به شکلی قابل درک و فهم مرور می‌کند. البته Wikibooks Essential Korean Pronunciation Rules هم منبع خوبی برای شروع یادگیری است.

  اگر اطلاعات زیاد گیجتان کرده است، پس از Learnlangs استفاده کنید. این سایت درس‌های رایگانی در اختیار شما قرار می‌دهد تا به یادگیری بهتر کمک کند. در این منبع، در کنار تدریس حروف الفبا، به شما نحوه‌ی سیلاب‌سازی، نوشتن و تلفظ صداها و کلمات مقدماتی در زبان کره‌ای آموزش داده می‌شود.

  در یادگیری زبان کره‌ای به صورت خود‌آموز، باید از روش مناسبی برای یادگیری کمک بگیرید.

  روش یادگیری مناسب چه اهمیتی دارد؟‌

  یک روش مناسب در یادگیری زبان به شما کمک می‌کند تا به تدریج یاد بگیرید و سازمان یافته باشید. روش مناسب، روشی است که دارای یک برنامه درسی منظم باشد، با دقت طراحی شده باشد و کلمات پیچیده، ساختارها و اصطلاحات جدید را به طور روزانه معرفی کند. هدف این است که بتوانید از وقت خود برای مطالعه‌ی مطالب جدید استفاده کنید و پایه و اساس مناسبی را جهت یادگیری نکات بعدی در آینده ایجاد کنید.

  چگونه روش مناسبی برای یادگیری پیدا کنیم؟

  در ادامه تکنیک‌هایی به شما معرفی می‌شود که در مسیر یادگیری خود از آن‌ها استفاده کنید.

  منابع مورد علاقه

  هیچ منبع قطعی برای یادگیری زبان کره‌ای وجود ندارد. تعداد زیادی از این منابع به صورت آنلاین و دروب ‌سایت‌های آموزشی مختلف توصیه می‌شوند. اما ما سه مورد از محبوب‌ترین و موثرترین آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید زبان کره‌ای را به صورت خود‌آموز یاد بگیرید. اینکه کدام بیش‌تر از بقیه به دردتان می‌خورد، تصمیمی است که خودتان باید بگیرید.

  اگر می خواهید از کتاب کاری مناسب برای درک عمیق‌تر و بهتر گرامر زبان کره‌ای استفاده کنید، پس مجموعه کتاب‌های "Yonsei" برای شما مناسب است. این کتاب‌ها با تمرکز بر دستور زبان کره‌ای، به شما کمک می‌کنند تا کاربرد تکنیکی زبان‌کره‌ای را یاد بگیرید و به ساختار جملات کره‌ای مسلط‌تر شوید. استفاده از این مجموعه کتاب‌ها به زبان‌آموزان مبتدی توصیه می‌شود که به دنبال یک روش مناسب برای درک عمیق قوانین دستوری هستند. اما این نکته را بخاطر بسپارید که اگر این کتاب‌ها به حد کافی موثر نبودند، هرزمان که بخواهید می‌توانید از کتاب دیگری استفاده کنید.  

  از طرف دیگر، اگر هدف شما سریع صحبت کردن به زبان کره‌ای است، پس از سری کتاب‌های "Sogang" استفاده کنید. این سری کتاب‌ها به شما کمک می‌کنند تا برای بیان اولین کلمات کره‌ای اعتماد به نفس داشته باشید و تمرکز آن، توسعه و تقویت مهارت‌های شما در مکالمه به زبان کره‌ای است. محتوای غنی و بصری کتاب‌ها، آن‌ها را به منبعی موثر و مناسب در یادگیری زبان کره‌ای به صورت خود‌آموز تبدیل کرده است.  

  فلش‌کارت‌ها فقط برای بچه مدرسه‌ای‌ها مناسب نیستند. هر زبان‌آموزی می‌تواند از فلش‌کارت‌های مختلف، به خوبی استفاده کند. اگر شک دارید، به خواندن ادامه دهید!

  چرا از فلش‌کارت‌ها استفاده کنیم؟

  استفاده از فلش‌کارت حافظه شما را به طور مرتب و از طریق ارتباط بصری تحریک می‌کند و از آن کار می‌کشد. هدف این است که اطلاعات را به مغز بسپاریم و به شکلی فعال، آن‌ها را مرور کنیم. با گذشت زمان و بعد از اینکه بارها این تصاویر را مشاهده کردیم، مغز شما مفهومی را که از طریق یک فلش‌کارت یاد گرفته است، به یاد می‌آورد.

  نحوه‌ی استفاده از فلش‌کارت‌ها در یادگیری زبان کره‌ای

  اگر تصمیم گرفته‌اید که فلش‌کارت‌ها را خودتان بسازید، توصیه می‌کنیم که فلش‌کارت‌های ساده‌ای درست کنید. روی کارت یک کلمه‌ی کره‌ای و پشت کارت هم ترجمه‌ی آن را بنویسید. شاید دلتان بخواهد تلفظ کره‌ای کلمه را هم به پشت کارت اضافه کنید. این تکنیک وقتی به درد شما می‌خورد که می‌خواهید با کسی که زبان کره‌ای بلد نیست، تمرین کنید.

  خود را بیازماید. یک کلمه‌ی کره‌ای بخوانید و فقط سه ثانیه به خودتان فرصت دهید تا ترجمه آن را به یاد آورده و آن را بیان کنید. وقتی تمام لغات را تمرین کردید، کارت ها را بُر بزنید و این روند را دوباره تکرار کنید. این بار کلمه‌ی انگلیسی (یا فارسی) را بخوانید و ترجمه آن به کره‌ای را به خاطر بیاورید. می‌توانید این تمرین را با دوستتان انجام دهید. اگر آن‌ها نمی‌توانند حروف کره‌ای را بخوانند، پس اجازه دهید که کلمه‌ی کره‌ای را به شما نشان دهند و شما سریعا و در کسری از ثانیه ترجمه‌ی انگلیسی (یا فارسی) آن را بیان کنید.

  منابع مورد علاقه

  بهترین منابع، همان فلش‌کارت‌هایی هستند که خودتان درست می‌کنید! نه فلش‌کارت‌هایی که بقیه درست کرده‌اند. چون شما می‌توانید فلش‌کارت‌ها را مخصوص خودتان درست کنید و کلماتی را که سخت‌تر به خاطر می‌سپارید، روی کارت بنویسید. فلش‌کارت درست کردن اصلا کار سختی نیست. شما فقط به مقوا، قیچی و خودکار احتیاج دارید! اصلا نیازی نیست خودتان را زیاد به زحمت بیندازید.

  پیوستن به جامعه‌ی تبادل زبانی روشی مناسب برای یادگیری یک زبان جدید و فرهنگ کشوری است که به آن زبان صحبت می‌کنند.

  چرا به این جامعه بپیوندیم؟

  گذشته از اینکه می‌توانید دوستان جدیدی پیدا کنید، ارتباط با افراد مختلف در این اجتماع به شما در رسیدن به هدفتان کمک می‌کند. پس به آن به عنوان یک ابزار انگیزشی فکر کنید.

  نحوه‌ی یادگیری زبان کره‌ای با شرکت در جوامع تبادل زبانی

  جوامع تبادل زبانی مبنی بر تبادلات یادگیری متقابل است. شما می‌توانید زبان مادری خود را با یک بومی‌ کره‌ای‌زبان به اشتراک بگذارید و سپس از آن‌ها زبان کره‌ای یاد بگیرید. البته الزاما قرار نیست شما به‌یکدیگر «تدریس» کنید. گاهی می‌توانید در مواقع مختلف، به توضیح برخی نکات بپردازید. اما هدف از شرکت در این جوامع، بیشتر برقراری ارتباط با یکدیگر است.

  این تمرینی مناسب برای تقویت مهارت شنیداری و مکالمه است. البته این تمرین به یادگیری و تسلط بیشتر بر ساختار‌های دستوری هم کمک می‌کند. سعی کنید شریکی را پیدا کنید که همیشه آنلاین باشد و مشکلی با برنامه‌ی یادگیری دائمی و منظم شما نداشته باشد. سپس هفته‌ای دو الی سه بار با او ارتباط برقرار کنید تا به سطح مورد نظر برسید.

  منابع مورد علاقه

  انجمن eXlogue یک انجمن تبادل زبانی است که توسط Harvard Innovation Lab. پشتیبانی می‌شود. اگر به درس‌های خصوصی کره‌ای علاقه دارید، شرکت در این انجمن احتمالاً بهترین گزینه برای شماست !استفاده از این انجمن کاملاً رایگان و خیلی هم آسان است. انجمن eXlogue به شما اجازه می‌دهد تا با بومی‌های کره‌ای ارتباط بگیرید که دوست دارند به شما زبان کره‌ای یاد بدهند و در ازای چیزی که به شما یاد می‌دهند، شما هم یک نکته به زبان فارسی یادشان دهید. مشخصا با شرکت در این انجمن، یادگیری را در مسیری طبیعی‌تر، شخصی‌تر و تعاملی‌تر قرار می‌دهید.

  علاوه بر این، شما از یک جامعه متشکل از زبان‌آموزان، پشتیبانی و انگیزه دریافت می‌کنید. به اشتراک گذاشتن تجربیات یادگیری خود با دیگران، به شما کمک می‌کند تا هر وقت که بخواهید به تمرین بپردازید و نظر و فیدبک خوبی از کارشناسان و سایر زبان‌آموزان دریافت کنید.

  انجمن Speeky به شما کمک می‌کند تا در گروهی از زبان‌آموزان کره‌ای قرار بگیرید و سریعا به تمرین این زبان بپردازید. علاوه بر این، می‌توانید فرهنگ و زبان مادری خود را با سایر زبان‌آموزان کره‌ای به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید به صورت رایگان و هر وقت که می‌خواهید با یکی از زبان‌آموزان تماس تلفنی هم برقرار کنید یا با او به گپ و گفتمان بپردازید.

  انجمن Interpals هم یکی دیگر از روش‌های عالی برای ارتباط با بومی‌های کره‌ای‌زبان و پیدا کردن چند دوست کره‌ای‌زبان است.

  تماشای سریال‌های کره‌ای علاوه‌ بر اینکه سرگرم‌کننده هستند و به شما زبان شیرین و خوش آهنگ کره‌ای را یاد می‌دهند، بلکه شما را با فرهنگ بومی‌های کره‌ای‌زبان آشنا می‌کنند و به یادگیری شما، چاشنی اضافه می‌کنند. در نهایت باید به این نکته هم اشاره کنیم که سریال‌های کره‌ای خیلی دراماتیک هستند و زندگی واقعی مردم کره دقیقا به همین شکل پیش نمی‌رود‌ (حداقل نه همیشه).

  چرا سریال کره‌ای تماشا کنیم؟

  تماشای درام (یا در این مورد، هر فیلمی که دلتان می‌خواهد!) روشی لذت‌بخش برای تقویت مهارت شنیداری در زبان کره‌ای و آشنایی با تلفظ حروف، کلمات و جملات کره‌ای است. شما حتی می‌توانید با  اصطلاحات و حرکات مخصوص کره‌ای‌ها آشنا شوید تا دریافت معنی و مفهوم جملات، کمکتان کنند. ما به شما قول می‌دهیم که هرچه بیشتر سریال تماشا کنید، درک بیشتری از زبان کره‌ای پیدا خواهید کرد.

  سریال‌های کره‌ای به شما کمک می‌کنند تا به تدریج و بدون هیچ زحمتی، به یادگیری بپردازید. این سریال‌ها بسیار سرگرم‌کننده هستند و باعث می‌شوند تماشای سریال‌های ترکیه‌ای را ترک کنید و به تماشای برنامه‌های کره‌ای سرگرم شوید. هرچه بیشتر سریال کره‌ای نگاه کنید، انگار بیشتر خودتان را غرق این زبان خواهید کرد. به عبارت دیگر در آن غوطه‌ور می‌شوید. با تماشای این سریال‌ها به سرعت مهارت شنیداری شما تقویت می‌شود و خود‌ به خود، توانایی صحبت کردن شما هم به طور چشم‌گیری بهتر خواهد شد.

  به نظر من، این نکته بر هر کس کاملا وارد است که تماشای درام‌ها، از یادگیری با کتاب و دفتر خیلی راحت‌تر است و یادگیری زبان کره‌ای را با سرگرمی زیادی همراه می‌کند.

  نحوه‌ی استفاده از سریال‌های کره‌ای در یادگیری این زبان

  منابع مورد علاقه

  منابع زیادی برای تماشای سریال‌های کره‌ای وجود دارند که در مقالات پیشین به معرفی آن‌ها پرداخته‌ایم. برای مثال، سایتی مانندViki ، مجموعه بزرگی از سریال‌های کره‌ای را در فصل‌های کامل ارائه می‌دهد. استفاده از سایت برای تماشای آنلاین سریال‌ها رایگان است ولی خود سایت حاوی تبلیغاتی است که یا می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، یا آن‌ها را نادیده بگیرید. البته سایتNetflix  هم می‌تواند منبعی فوق‌العاده برای یادگیری زبان کره‌ای به صورت خود‌آموز باشد.

  حالا که دیگر به خوبی می‌دانید برای یادگیری موثر زبان کره‌ای چه کار کنید، فقط پا پیش بگذارید و آن را شروع کنید.

  پس 3...2...1... 시작!)  shijak! شروع!)

  منبع مطلب : iranmehrcollege.com

  مدیر محترم سایت iranmehrcollege.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  دختر کره ای 2 ماه قبل
  0

  انشالله همتون زبان کره ای را به خوبی یاد بگیرید

  دختر کره ای 2 ماه قبل
  0

  عالی بود عزیزم ولی من خودم کره جنوبی زندگی میکنم و به خوبی یاد گرفتم

  فرزانه 1 سال قبل
  0

  اوپا

  2
  فرزانه 1 سال قبل

  چرااینومینویسی

  فرزانه 1 سال قبل
  1

  انیونگ هسیو اورانیومی و اونی مطلب خوب بود انییا

  Zahra 1 سال قبل
  1

  ب نظر من ک خوب بود

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید