توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آهنگی که مدیر روابط عمومی پست باهاش رقصید

  1 بازدید

  آهنگی که مدیر روابط عمومی پست باهاش رقصید را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  فیلم| جنجال رقص کارمند اداره پست/ بسیج خواستار اخراج مدیر روابط عمومی پست شد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  مدیرکل پست هرمزگان با اشاره به کلیپ رقص یکی از مدیران زیر مجموعه در ساختمان اداری این اداره، گفت: این کارمند خاطی برکنار شد. با این حال، مسئولان روابط عمومی پست کشور اخراج این کارمند را تکذیب کرده است.

  به گزارش آفتاب‌نیوز؛ عبدالله عبدلی مدیرکل پست هرمزگان گفت: امروز کلیپی در فضای مجازی با محتوایی خارج از عرف و ناشایست در ساختمان اداری این اداره کل منتشر شد که ضمن عذرخواهی و اظهار تاسف و تاثر از رخداد چنین اتفاقی اعلام می کنم فرد مذکور به دلیل اعمال و رفتار خلاف شئون شغلی و اداری در محل کار از سمت خود برکنار و به واحد تخلفات اداری معرفی می‌شود.

  به نوشته خبرگزاری مهر، همچنین شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان با صدور بیانیه‌ای، رفتار مدیر روابط عمومی پست استان در محل کار خود را محکوم کرد و نوشت: از استاندار هرمزگان به عنوان نماینده عالی دولت در استان و دادگستری استان به عنوان مدعی العموم مطالبه می‌کنیم با ورود جدی به موضوع و برخورد با مسببان این اقدام هتاکانه و جریان منتشرکننده آن که به دنبال قبح‌شکنی فضای اجتماعی استان است، مانع از تکرار چنین وقایع تلخی گردند. این انقلاب و نظام به برکت خون هزاران شهید و نثار جان شیر مردانی آبیاری شده است که راه امام، اسلام، قرآن و اهل بیت (ع) فراموش و کمرنگ نشود، اما متأسفانه اخبار و موضوعاتی را می‌شنویم که حکایت به بیراه رفتن برخی مسئولین از خط انقلاب و شئونات اجتماعی دارد، باید شاهد رقاصی مدیر روابط عمومی اداره کل پست استان هرمزگان باشیم. بی شک امروز که انقلاب اسلامی نیاز به تقویت بنیه معنوی خود دارد و باید توسط مسئولان معنوی، سیاسی و فرهنگی راه‌های گسترش فرهنگ دینی پایه‌ریزی و تقویت شود، متأسفانه فرهنگ ضدارزشی و غربی که با هدف از بین بردن هویت اسلامی و انقلابی ملت ایران به‌وسیله بدخواهان برنامه‌ریزی شده و توسط برخی مدیران ترویج می‌گردد، هویدا می‌شود. چطور مدیر روابط عمومی اداره کل پست استان هرمزگان به خود اجازه می‌دهد در مقابل چندین نفر از بانوان، اقدام به برپایی رقص به هر بهانه‌ای کند؟ مقام معظم رهبری سال‌هاست درباره نفوذ صحبت می‌کنند، مدیران بالادستی بایستی مجموعه تحت شعاع خود را از نفوذ فرهنگی که منجر ترویج اعمال ضدارزشی و ضد دینی در جامعه خواهد شد حراست کنند. «در فرهنگ -این دوستانی که مرتبط با مسئله‌ی فرهنگ هستند جدّاً توجّه کنند- ما مواجه هستیم با یک حمله‌ی همه‌جانبه؛ یک جبهه‌ عظیمی از لحاظ فرهنگی دارند به ما تهاجم میکنند؛ این هم در خلال حرفهایشان هست، البتّه ما میدانستیم این حرف را، امّا حالا دیگر خودشان هم صریحاً میگویند که «غلبه‌ی بر جمهوری اسلامی و غلبه‌ی بر حاکمیّت اسلام، با جنگ نظامی و با تحریم اقتصادی موفّقیّت‌آمیز نیست، [بلکه]با کار فرهنگی و نفوذ فرهنگی موفّقیّت‌آمیز است؛ ذهن‌ها را باید تغییر داد، روی مغزها باید کار کرد، هوس‌ها را باید تحریک کرد»؛ این را الان صریح می‌گویند.» 

  با این حال، مدیر کل ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‏روابط عمومی شرکت ملی پست در توئیتی نوشت: پست و پستچی‌ها همواره پیام‌‌آوران دوستی و آرامش برای مردم دنیا بوده و هستند. خبری که درباره اخراج یکی از کارشناسان پست هرمزگان در فضای مجازی منتشر شده است، صحت ندارد. در خصوص رفتار خارج از عرف، تخلف وی در نظام انضباطی اداری پیگیری خواهد شد.

  جنجال رقص کارمند اداره پست/ بسیج خواستار اخراج مدیر روابط عمومی پست شد

  منبع مطلب : aftabnews.ir

  مدیر محترم سایت aftabnews.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فیلم رقص کارمند اداره پست هرمزگان در جمع همکاران | مسئول روابط عمومی پست هرمزگان اخراج شد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : jouyakhabar.ir

  مدیر محترم سایت jouyakhabar.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ماجرای فیلم رقص رییس روابط عمومی یکی از شرکت‌های پستی چیست؟

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  صبا 2 سال قبل
  0

  آهنگ از "سعید آور "هست گمونم

  حسین امین رنجبر 2 سال قبل
  0

  اسم اهنگه چیه؟

  0
  بهنام 2 سال قبل

  سعیدآور، آهنگ الندود

  حسین امین رنجبر 2 سال قبل
  0

  اسم اهنگ چیه؟

  برای ارسال نظر کلیک کنید