توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آیا موردی سراغ دارید که پیش فرض های ذهنی یا محدودیت دانسته ها به قضاوتی نادرست منجر شده باشد ؟

  1 بازدید

  آیا موردی سراغ دارید که پیش فرض های ذهنی یا محدودیت دانسته ها به قضاوتی نادرست منجر شده باشد ؟ را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  آیا موردی سراغ دارید که پیش فرض های ذهنی یا محدودیت دانسته ها به قضاوتی نادرست منجر شده باشد (صفحه 16 تفکر و سبک زندگی هفتم)

  آیا موردی سراغ دارید که پیش فرض های ذهنی یا محدودیت دانسته ها به قضاوتی نادرست منجر شده باشد (صفحه 16 تفکر و سبک زندگی هفتم)

  در این مطلب قصد داریم تا جواب فعالیت در خانه صفحه ۱۶ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هفتم را بدهیم؛ در این فعالیت از دانش آموزان سوال شده: آیا موردی سراغ دارید که پیش فرض های ذهنی یا محدودیت دانسته ها به قضاوتی نادرست منجر شده باشد؟ آن را بنویسید؛ با ما همراه باشید.

  جواب فعالیت در خانه صفحه 16 تفکر و سبک زندگی هفتم

  سوال : آیا موردی سراغ دارید که پیش فرض های ذهنی یا محدودیت دانسته ها به قضاوت نادرستی منجر شده باشد؟ آن را بنویسید.

  جواب:

  1: یک بار دوستم ناخواسته خطایی کرد و من بدون اینکه با او حرف بزنم و دلیلش را بپرسم با او قهر کردم ولی مدتی بعد خودش آمد و توضیح داد که آن کارش از قصد نبوده است. و من متوجه شدم که قضاوت نادرستی در مورد دوستم داشته ام.

  2: روزی روان نویسم را که هدیه یکی از عزیزانم بود، گم کردم. فکر میکردم دوستم آن را برداشته است چون از آن خوشش می آمد. امّا بعد روان نویسم در خانه مادر بزرگم پیدا شد و فهمیدم تصور نادرستی در مورد دوست داشته ام.

  منبع مطلب : a101.ir

  مدیر محترم سایت a101.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آیا موردی سراغ دارید که پیش فرض های ذهنی یا محدودیت دانسته ها به قضاوتی نادرست منجر شده باشد صفحه 16 تفکر و سبک زندگی هفتم

  جواب فعالیت در خانه صفحه ۱۶ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هفتم آیا موردی سراغ دارید که پیش فرض های ذهنی یا محدودیت دانسته ها به قضاوتی نادرست منجر شده باشد از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمی دونم کاش بقیه بچه ها جواب رو بفرستن.

  سردار :  یک بار دوستم ناخواسته خطایی کرد و من بدون اینکه با او حرف بزنم و دلیلش را بپرسم با او قهر کردم ولی مدتی بعد خودش امد و توضیح داد که ان کارش از قصد نبوده است.

  آریا : آدم نباید موقعی که اطلاعی ندارد اظهار نظر کند.و یه داستان از امام علی روزی روزگاری حضرت علی در خیابانی داشت راه می رفت که دید مردی به سرعت در حال فرار است و مردی در پشت او داد می زند او قاتل است بعد اینکه آن مرد را مردم میگیرند آن را به دادگاه میبرند و می گویند حضرت علی دید که داشت فرار می کرد و حضرت علی را فرا خواند و از او پرسید که شما همچین چیزی دیدی حضرت علی که دقیقا نمی دانست چرا او داشت فرار می کرد چون ممکن بود از هزار تا چیز دیگر داشت فرار میکرد گفت من سخنی ندارم و همه دهن باز بودند. بعد چند روز متوجه شدند قاتل آن مرد خود کسی بود که به حضرت علی گفت او قاتل است و اشتباه خودش را تخصیر دیگران انداخت ولی کارش به نتیجه نرسید. این بود داستان ما امید وار باشم خوب بوده باشد.

  سوگند : هرگاه زندگی باب میل ما ها پیش نمیرود و ما که میخواهیم خوب باشیم نمیشود چون در طول روز تهمت میزنیم و غیبت میکنیم برای مثال من چند روز پیش ماژیک مورد علاقه ام گم شده و چون دوستش داشتم بسیار ناراحت شدم و به دوستم که دوست صمیمیم بود تهمت بدی زدم که فکر کنم از افکار من بدش امد و ناراحت شد و با این وجود که دیگر ماژیکم را پیدا نکردم میدانم که او بر نداشته و گم کرده ام.

  فاطمه جلالی شاکر : 1) ساحت باغ شما چقدر است؟ 2) چه درختانی در باغ پرورش می دهید؟ 3_محصول خود را چگونه به بازار می فروشید؟ 4) آیا شما خود را بیمه محصولات کشاورزی کرده آید؟ 5) آیا در سالی محصول شما دچار یخ زدگی یا گرما زدگی و… شده است؟.

  زهرا : ما هرگز نباید باخود پیش‌فرض های ذهنی به همراه داشته باشیم زیرا از درستی یا نا درستی آن بی خبر هستیم وممکن است موجب گناه شویم پس باید اول تر از همه از حقیقت باخبر شویم.

  سلیمان : روزی روان نویسم را که هدیه یکی از عزیزانم بود، گم کردم. فکر میکردم دوستم آن را برداشته است چون از آن خوشش می آمد. امّا بعد روان نویسم درخانه مادر بزرگم پیدا شد.

  رامین هرمزی : ماهرگز نبایدباخودپیش فرض های ذهنی به همراه داشته باشیم زیراازدرستی یانادرستی آن بی خبرهستیم وممکن است موجب گنا شویم پس بایداول تراز همه ازحقیقت باخبر باشیم.

  زهرا : داشتن محدودیت دانسته باعث می شود که ما در ذهن خود با آن داستان بسازیم و موجب گناهی بزرگ شویم و بعد از این که پشیمان می شویم.

  طاها : مثل انیشتین وقتی هسته اتم رو شکافت از کاری که کرده بود پشیمون شد چون اون اتم باعث می‌شد که بشریت نابود شود.

  پریسا عبدالله پور : صدای آبشار مانند موسیقی است همان طور که می گویند موسیقی غذای روح و روان است هنگامی که صدای آبشار را می شنوم احساس میکنم که در بهشت هستم . پریسا عبدالله پور از شهر زیبای بوکان.

  ناشناس : بله یک روز با دوستم داشتیم راه میرفتیم یکی از دوستام زد توی سر من بعد من یکی دیگر دیگر را زدم و با او قهر کردم.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ارمین : وای خیلی خنداداره من اگر بلد بودم نمیومدم انترنت بزنم خودم برای خودم میزدم والله 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  ناشناس : خدا شفا ده

  رترخخخلج : عالی

  سرورت : تو اگ بلد بودی ب اینترنت نمیگفتی انترنت🤣

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 28 روز قبل
  0

  خب...

  مینا 1 ماه قبل
  -1

  جوابش میشه : یک روز پا کنم گم شده بود فک کردم بغل دستیم برداشته با او قهر کردم ولی فهمیدم که دست داداشم بوده

  0
  مینا 1 ماه قبل

  عالی بوددد من اینو نوشتم

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  یه روزی دفتر من گم شده بود با دوستم دعوا کردم که حتما دفتر من رو اون برداشته چون اوم بغل دست من بود بعد اومدم خونه دیدم تو کیفم بوده الکی دعوا کردم و درنتیجه نباید زود قضاوت کنیم و فرداش با دوستم آشتی کردم

  سارا 1 سال قبل
  1

  ما نباید در هر کاری زود رنج باشیم و سریع قهر کنیم باید تحقیق کنیم اصل مسئله رو بفهمیم و بعد قضاوت کنیم

  Yasaman 1 سال قبل
  -2

  من یه بار شالم راگم کرده بودم فکرکردم دختر خالم بلندش کرده آخه هفته قبلش خونه بابابزرگم بودیم بهم گفت که چقدر خوشگله بعد رفتم خونه دیدم شالم نیست بعد گفتم دخترخالم بلند کرده بهش پیام دادم گفت که من بلند نکردم ولی من باور نکردم بعد هفته بعد که رفتم خونه بابابزرگم شالم رو پیدا کردم پس نباید زود قضاوت کنیم

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  من یه بار داشتم به درو دیوار نگاه میکردم که دیدم یه مورچه داره راه میره بعد تفنگشو درآورد منو زد منم مردم

  متنم خوب بود لطفا بگید خجالت نکشید🌸🌿😐

  0
  Asal 25 روز قبل

  افرین ب ذهنت خفن

  0
  MT 29 روز قبل

  چرا نمیری عصر جدید 🤣🤣

  0
  mariam 9 ماه قبل

  ماشالله 👏👏👏👏👏🤣🤣🤣🤣🤣

  -1
  آسن 1 سال قبل

  دست مریزاد به من 😍😍😍😂😂

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  خاک اخه این چیه اگه بلد بودم تو گوگل نمیومدم اف 😑😠

  MykA 1 سال قبل
  -1

  عالی بود☺️

  فاطمه زهرا 1 سال قبل
  -2

  🥰😍عالی بوودد

  رترخخخلج 1 سال قبل
  6

  عالی

  3
  . 1 سال قبل

  بمیر

  ناشناس 1 سال قبل
  6

  خدا شفا ده

  سلطان 1 سال قبل
  -1

  یک بار دوستم با یک نفر دیگر قهر کرد.اون دو نفر اومدن پیش من تا قضاوت درستی انجام بدم .وقتی کل داستان رو تعریف کردن متوجه شدم که اون فرد از قصد کاری که باعث شده دوستم ناراحت بشود را انجام ندادم من هم با توضیحات مفصل برای دوستم قانعش کردم که کاری که انجام داده ناخواسته بوده و نمیخواسته اون کار رو انجام بده.بعدا مشخص شد اون فرد کارو از قصد کرده و دوباره تکرارش هم کرد

  amir 1 سال قبل
  3

  دفتر من گم شده بود فکر کردم دوستم ور داشته بعد فهمیدم تو کمدم است 😅

  قضاوت کردم

  0
  ندا 2 ماه قبل

  😂

  شوخان نادری 1 سال قبل
  2

  عالییی

  ارمین 2 سال قبل
  13

  وای خیلی خنداداره من اگر بلد بودم نمیومدم انترنت بزنم خودم برای خودم میزدم والله 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  3
  mariam 9 ماه قبل

  عرررررررررررر انترنت🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  4
  سرورت 1 سال قبل

  تو اگ بلد بودی ب اینترنت نمیگفتی انترنت🤣

  3
  سلطان 1 سال قبل

  😂😂😂

  برای ارسال نظر کلیک کنید