توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ابوبکر بغدادی فیلم سردار سلیمانی در نماز جمعه داعش

  1 بازدید

  ابوبکر بغدادی فیلم سردار سلیمانی در نماز جمعه داعش را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  فیلم/ خطبه‌های نماز جمعه منتسب به ابوبکر البغدادی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  خطبه‌های نماز جمعه منتسب به ابوبکر البغدادی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  خاطرات جالب ازسردارسلیمانی

  خاطرات جالب ازسردارسلیمانی

  تهران- الکوثر: در تاریخ 93/9/23 شبکه تلویزیونی الفرات عراق یک میهمان ویژه داشت که در خلال آن می‌خواست از  شکست یک عملیات ویژه داعش پرده بردارد میهمان شبکه یکی از روسای قبایل عراق و فرمانده نیروهای مردمی عراق آقای ابوحسن می‌گفت ما اطلاع یافتیم که 370 نفر از نیروهای داعش طی عملیاتی قصد گروگانگیری ایرانیان زایر را در نزدیکی کربلا دارند. فرمانده عراقی ادامه داد: ما طبق وظیفه موضوع را سریعا به حاج قاسم سلیمانی اطلاع دادیم چون ایشان فرمانده حفاظت از زوار اربعین بودند این فرمانده عراقی توضیح می دهد حاج قاسم سریعا مسیر حرکت داعش را رصد کردند و با 20 نفر از نیروهای زبده اش در سر راه نیروهای داعش کمین کرد . فرمانده عراقی چنین توضیح داد ک نیروهای حاج قاسم سلیمانی با نیروهای داعش درگیری شدند واین درگیری نیم ساعت بطول انجامید.  ابو حسن افزود بعد از اتمام درگیری من با نیروهایم به منظقه درگیری رفتم وبا چشمان خودم دیدم که تمام نیروهای داعش بجز یک نفر که اسیر شده بود کشته شده بودند. وی تصریح کرد که حاج قاسم سلیمانی که کت و شلوار  تنش بود رو به اسیر داعشی کرد و کت و شلوارش را نشان داعشی داد و گفت: همانطور که میبینید لباس من برای جنگ نیست وای بر شما اگر  رهبرم سیدعلی دستور بدهد که لباس نظامی بپوشم!

  سردار سلیمانی در نماز جمعه رهبرداعش

  ابوبکر بغدادی در یکی از خطبه‌های نماز جمعه گفته بود: ما اگر سردار سلیمانی را دستگیر کنیم مانند خلبان اردنی آن را در آتش خواهیم سوزاند و گفته می‌شود جواب سردار سلیمانی در واکنش به این موضوع بدین شرح بوده  است: " آقای بغدادی! زمانی که این حرف را می زدی بنده روبروی شما در صف سوم، بین جمعیت نشسته بودم! "

  خبر ناگوار سردار سلیمانی برای صهیونیست‌ها

  در اردببهشت 92 خبری منتشر شد مبنی بر اینکه یک  منبع نزدیک و مطلع  از قول سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس به شبکه المیادین گفت: رژیم صهیونیستی با اقداماتی شبیه آنچه در حومه دمشق انجام داد، نمی تواند هیچ خللی در قدرت مقاومت ایجاد کند.
  این منبع مطلع از قول سردار سلیمانی افزوده است: همان طور که «سنگ» به موشک 100 کیلومتری تبدیل شد، به زودی و با عنایت خداوند متعال، قدرت تولید موشک مقاومت با سر جنگی در داخل را به برد 400 کیلومتری خواهیم رساند.

  زندگینامه قاسم سلیمانی 

  قاسم سلیمانی در سال ۱۳۳۵ در روستای کوهستانی و دورافتاده قنات ملک در استان کرمان به دنیا آمد. وی در 12 سالگی، پس از پایان تحصیـلات دوره ابتدایی، زادگاه خود را ترک کرد و مشغول به کار بنایی در کرمان شد.چندی بعد به عنوان پیمانکار در سازمان آب مشغول به کار شد و در همان سال‌ها نیز فعالیت‌های انقلابی خود را آغاز کرد. وی پس از پیروزی انقلاب، به عضویت مجموعه «سپاه افتخاری» که به وسیله پدر شهید قاضی تاسیس شده بود، درآمد. 

  ماموریتم به جبهه 15 روزه بود، اما تا آخر جنگ برنگشتم 

  با شروع جنگ تحمیلی، وی راهی جبهه شد و کمی بعد، فرمانده بسیجی‌های هم‌ولایتی‌اش شد و سپس لشکری از همین بسیجی‌ها تشکیل داد و به لشکر ۴۱ ثارالله شهرت یافت. وی در طول دوران دفاع مقدس، با لشکر تحت‌ امر خود در عملیات‌های زیادی از جمله، والفجر 8، کربلای 4، کربلای 5 و تک شلمچه حضور موثر داشت. با پایان جنگ، لشکر 41 ثارالله به فرماندهی سردار سلیمانی به کرمان بازگشت و درگیر جنگ با اشراری شد که از مرزهای شرقی کشور هدایت می‌شدند. وی در سال ۱۳۷6، از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، فرماندهی کل قوا، به تهران فراخوانده و مسوولیت سپاه قدس به او سپرده شد.قاسم سلیمانی پس از دوران دفاع مقدس تا زمانی که به سمت فرماندهی سپاه قدس منصوب شد، با باندهای قاچاق مواد مخدر در نزدیکی مرزهای ایران و افغانستان جنگید.

  سردارسلیمانی  سامرا را حفظ کرد

  خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی نوشت فرماندهان شبه نظامی و مسئولان دولتی عراق می‌گویند یک فرمانده مقتدر ایرانی به عنوان تکنیسین همراه با مشاوران خود، نبرد علیه تروریست‌ها را هدایت می‌کند. حضور سرلشکر سلیمانی حیرت‌آور است. استراتژی مشاوران سلیمانی این است که شبه نظامیان و نیروهای ارتش عراق، حاشیه وسیع‌تری از سامرا را در اختیار درآورند تا خمپاره‌ها به حرم نرسد. یک فرمانده عراقی می‌گوید ما بدون آنها (ایرانیان) و شبه نظامیان (نیروهای مردمی) سامرا را از دست داده بودیم.

  خبرگزاری آمریکایی اضافه کرد: چند مشاور متعلق به حزب‌الله لبنان نیز شبه نظامیان عراقی را در جبهه شمال بغداد هدایت می‌کنند. وهاب الطایی، فرمانده ارشد عسیب اهل الحق، که یکی از چندین گروه شبه نظامی شیعه مورد حمایت ایران در عراق است، می‌گوید: «ما به این مشاوران نیاز مبرم داریم. آنها در جنگ‌های چریکی شهری مهارت زیادی دارند در حالی که ما هیچ تجربه‌ای در آن نداریم.»

  آسوشیتدپرس خاطرنشان کرد: آمریکا گروهی مرکب از ۲۱۰ سرباز به عراق فرستاده است؛ مأموریت اصلی آنان ارزیابی آمادگی نظامیان عراقی در جنگ با شورشیان داعش است. پنتاگون این هفته تأیید کرد که گزارش ارزیابی این تیم را دریافت کرده، اما برای بررسی آن و جمع‌بندی توصیه‌ها در مورد چگونگی کمک آمریکا به عراق، نیاز به زمان دارد. درخواست‌های عراق از نیروی هوایی آمریکا برای کوبیدن مواضع داعش تاکنون بی‌پاسخ مانده است.

  یک مقام ارشد نظامی عراقی با تأکید بر آن که تیم آمریکایی‌ها حتی زحمت حضور در میدان جنگ را هم به خود نداده، گفت: «ما تا به حال هیچ گونه کمک واقعی از آنها ندیده‌ایم.» با این وجود شبه نظامیان شیعه که توسط ایران سازمان‌دهی می‌شوند، توانسته‌اند از پیشروی داعشی‌ها جلوگیری کنند.

  راز محبوبیت سردارسلیمانی چیست؟

  سردار سلیمانی اهل یکی از روستاهای شهرستان بافت کرمان است . یکی از دوستان ایشان می گوید  از اواخر سال 58 تا اواسط سال 60 معاون استاندار کرمان بودم.آن زمان پشتیبانی های جنگ نظم و نسقی نداشت و کارها بیشتر خود جوش انجام می شد. آن زمان لشکر ثارالله کرمان هنوز تیپ بود.ما سعی می کردیم به دلیل ارتباط کاری که  با لشکر داشتیم، در ساماندهی و اعزام نیرو کمک کار تیپ باشیم. ایشان روی تک تک بچه های لشکر ثار الله حساسیت بالایی داشت و از وضع آنها و وضعیت خانوادگی شان خبر می گرفت. وقتی هم کسی  شهید می شد،پیگیر کارهای خانواده اش بود. به همین دلیل گاهی اوقات که مشکلات این خانواده های شهدا حل نمی شد،خیلی حرص می خورد. مثلا وقتی بنیاد شهید نمی توانست از آن خانواده به شکل مناسب پشتیبانی کند،خودش مستقیم وارد عمل می شد و یک سری کارهای  اقتصادی را برای خودکفایی این خانواده ها انجام می داد تا آنها از بیت المال و خزانه کشور بی نیاز شوند. نکته بعد این بود که حاج قاسم علاوه بر فرماندهی، خودش به قول نظامی ها جزو نیروهای لجمن( لبه جلویی منطقه نبرد) بود. امروز هم که در اوج است به این دلیل است که خودش در صحنه است. یادم هست وقتی  در فاو قرار به تخلیه منطقه بود،حاج قاسم جزو آخرین نفراتی بود که از فاو خارج شد.

  منبع: خبرانلاین

  منبع مطلب : fa.alkawthartv.com

  مدیر محترم سایت fa.alkawthartv.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0000000 : مرد شجاعي بود ولي حيف که شهيد شد

  ناشناس : جانم فدای حاج قاسم،شادی روحش صلوات

  0000000 : لعنت بر داعش لعنت بر ابوبکر بغدادي لعنت بر کافران

  کارو : سردار حاج قاسم رفت خاورمیانه شکلش عوض میشه...هرچند ما نیروهای پاکدستی داریم....ولی دیگه خدا چنین موجودی نمی آفریند...مگر میشه یک انسان اینقدر بزرگ و دلی باشه

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  توکلی 30 روز قبل
  1

  روحت شاد مرد بزرگ

  برای شادی روح سردلر دلها صلوات

  معراج 2 ماه قبل
  1

  شیرایرانی حاج قاسم

  معراج 2 ماه قبل
  1

  شیرایرانی حاج قاسم

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  شیرایرانی حاج قاسم سلیمانی

  عامر 2 ماه قبل
  0

  الحمدلله که سردار سلیمانی کودک کش به جهنم واصل شد

  محمدسروری 4 ماه قبل
  0

  شرکت درنمازداعش سردارسلیمانی

  محمد 4 ماه قبل
  2

  حاج قاسم تا ابداسمت توی قلبم هست

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  جانم فدای رهبر

  ابو حیدر 6 ماه قبل
  2

  واقعا حاج قاسم درصف داعش بوده

  ابو حیدر 6 ماه قبل
  1

  واقعآ حاج قاسم درصف داعش بوده لطفا جواب بدید

  2
  مدافعان حرم 2 ماه قبل

  بله بزرگوار،واقعا حضور،یافتن چونکه واجب بود،دلایل امنییتی‌ داشت،روحش شاد.

  حمیدرضارضایی 6 ماه قبل
  0

  ای حاج قاسم قسم به تن اربن اربات من هم جز شهداقراربده

  alien 7 ماه قبل
  1

  همین؟امرلی ۳۶۰درجه یعنی یک شهری به شکل دایره کوچک در دایره بزرگ باشد.داعشی ها در مرز شهر تیر میسابیدند.با یک هلیکوپتر از روی داعشی ها عبور کرد و محاصره رو شکست.به این راحتی.کاری که ژنرال ماتیس امریکایی با ۸ میلیارد دلار نتونست انجام بده و بگیم نخواست بهتره...

  0
  مدافعان حرم 2 ماه قبل

  بزرگوار،انشالله که شک نداشته،باشی،ای کاشک اون روز،رو در اون جبهه حضور،میداشتی،تا دلاوری را،ببینی.پیروز باشید

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  سلام درودخداکه بعدازسالارشهیدان. سردارشهیدان زمان شدی صلوات خدابرافسران ارشدکه درآتش سوختندجملگی شهید

  شدند. خداوندازشماخشنودباشد.

  اصغر کرمزاده عمران 7 ماه قبل
  0

  مردم ایران هم در بودِ حاج قاسم واقعا قدر شناسش بودن و هم بعدِشهادتش واقعا سنگِ تموم گذاشتن

  واقعا دستِ مردم عزیز ایران‌درد نکنه از این قدر شناسی

  فقط نکته حائز اهمیت اینه که الان شخص دیگری در سپاه داریم که واقعا شبیه حاج قاسم است و ما باید الان در بودِش قدرش و بدونیم و امیدوارم خدا ایشان را برای ما حفظ کنه اون هم کسی نیست جز سردار حاجی زاده ی عزیز فرمانده ی نیروی هوائی سپاه

  0
  مدافعان حرم 2 ماه قبل

  انشالله،فقط جهت اطلاع شما بزرگوار،عرض میکنم،در سپاه نیروهای رشیدی،همچون سردار سپهبد،حاج قاسم عزیز،کم نداریم به لطف پروردگار،ولی در،امنییت و حفاظت بمانند،صلاح تر،هستش،حاج قاسم هم جزء یکی از اون،عزیزان بود،ولی ای کاشک،هیچ وقت به طور رسمی در بین عموم ملت شناخته نمیشد.روحش شاد و،یادش گرامی،فرمانده ی رشیدی داشتیم.

  رضا ساکت 8 ماه قبل
  -1

  درود خدا بر بندگان صالحش منجمله حاج قاسم ، مردی بود که با عنایت خدا ترس با او بیگانه بود لعنت خدا بر کسانی که گرای ترور او را دادن

  ناشناس 8 ماه قبل
  5

  جانم فدای حاج قاسم،شادی روحش صلوات

  کارو 9 ماه قبل
  4

  سردار حاج قاسم رفت خاورمیانه شکلش عوض میشه...هرچند ما نیروهای پاکدستی داریم....ولی دیگه خدا چنین موجودی نمی آفریند...مگر میشه یک انسان اینقدر بزرگ و دلی باشه

  ناشناس 10 ماه قبل
  -1

  متشکرم

  ناشناس 10 ماه قبل
  -1

  عالی بود

  1
  ناشناس 10 ماه قبل

  بله راست میگه عالی بود

  ناشناس 10 ماه قبل
  2

  چرا باید فرماندهی با این رشادت و شجاعت به این راحتی

  شهید بشه ، مگه ما چندتا حاج قاسم داریم

  امیر از خرم اباد 1 سال قبل
  3

  بخداوندی خداوند اگه همین الان بگن بیا بریم برای حرم حضرت زینب با تمام وجود میرم ایکاش من هم خاک پای سردارمون بودم با اون شهید میشدم اما صد حیف که خدا این سعادتو نداد اما این ارزوی قلبیمه یه روزی منم برم ..........

  00000 1 سال قبل
  1

  من يه سوال دارم

  آيا اين واقعيت داره که در نماز جمعه در صف سوم......

  آيا سردار در آنجا بود واقعا

  لطفا از سايت هاب گرام مي خوام که اگه مي تونيد عکس سردار را در نماز جماعت داعش را بزاريد ممنون مي شم

  1
  رضا ساکت 8 ماه قبل

  تو گوگل سرچ کنید هست

  0
  رضا ساکت 8 ماه قبل

  بله بودن

  -2
  مهدی 1 سال قبل

  بله واقعیت داشت ولی عکسش دست نیرو های داعشه

  0000000 1 سال قبل
  4

  لعنت بر داعش

  لعنت بر ابوبکر بغدادي

  لعنت بر کافران

  0000000 1 سال قبل
  9

  مرد شجاعي بود ولي حيف که شهيد شد

  لعنت بر داعش زمره شیطان 1 سال قبل
  2

  لعنت به داعش زمره شیطان

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید