توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزی

  1 بازدید

  اجاره دستگاه اکسیژن ساز شبانه روزی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  اجاره دستگاه اکسیژن ساز

  اجاره دستگاه اکسیژن ساز

  جهت بیمارانی که درمنزل نیاز به اجاره اکسیژن ساز دارند با توجه به میزان مصرف و شرایط بیمار سه نوع وسیله پیشنهاد میگردد:

  ۱-کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری با وزن تقریبی ۲۰کیلوگرم ومدت شارژ محدود :

  ترجیحا”جهت استفاده محدود وموقتی بیمار و همچنین در مواقعی که دسترسی به برق امکان پذیر نباشد. این دسته از دستگاه های اکسیژن ساز از نظر وزنی نسبت به سایر مدل های این محصول سنگین تر هستند و ممکن است از نظر حمل نسبت به بقیه دستگاه ها نیاز به فضای بیشتری داشته باشند.

  ۲-کپسول اکسیژن پرتابل (قابل حمل) باوزن تقریبی ۵ کیلوگرم ومدت شارژ محدود:

  ترجیحا”حهت استفاده لحظه ای برای بیمارانی که مشکل تنگی تنفس دارند استفاده می گردد. با توجه به شیوع ویروس کرونا و گسترده شدن این ویروس، استفاده از کپسول های اکسیژن قابل حمل نسبت به سایر مدل های این محصول بیشتر شده است. در صورتی که نیاز به اجاره کپسول اکسیژن پرتابل دارید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا بخش پشتیبانی سایت شما را راهنمایی نمایند.

  ۳-اجاره اکسیژن ساز پرتابل (قابل حمل) چرخدار که ویژگیهای زیر را دارد:

  اطمینان از خلوص اکسیژن در دستگاه اکسیژن ساز تولید اکسیژن بهداشتی و بدون بو به روش فیلترینگ ضد باکتری در دستگاه اکسیژن ساز تولید اکسیژن به صورت مداوم مدل چرخدار دستگاه اکسیژن ساز از نظر حمل و نقل بسیار راحت تر از مدل بدون چرخ است، البته دستگاه اکسیژن ساز پرتابل بدون چرخ وزنی در حدود ۵ کیلوگرم دارد که خیلی زیاد نیست اما در صورتی که بیمار برروی ویلچر میباشد و نیاز است که دستگاه اکسیژن همراه بیمار جابجا شود، شما میتوانید از اجاره اکسیژن ساز پرتابل چرخدار استفاده نمایید.

  منبع مطلب : shayan-medicine.com

  مدیر محترم سایت shayan-medicine.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید