توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو امروز با کد ملی

  1 بازدید

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو امروز با کد ملی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز ۲ آذر ۹۹ / اسامی برندگان قرعه گشی ایران خودرو با کد رهگیری و کد ملی+ جزئیات

  به گزارش راهبرد معاصر؛ قرعه کشی ایران خودرو امروز یکشنبه 2 آذر 99 با حضور نهادهای نظارتی برگزار می گردد. زمان قرعه کشی ایران خودرو بر اساس اعلام سایت ایران خودرو انجام شده است، ساعت 10 صبح خواهد بود. مراسم قرعه کشی ایران خودرو امروز یکشنبه 2 آذر 99 از طیق صفحه رسمی ایران خودرو در اینستاگرام به نشانی [email protected] به صورت زنده پخش خواهد شد. قرعه کشی ایران خودرو در حالی بر گزار می گردد که شرکت ایران خودرو در هشتمین مرحله از فروش فوری ایران خودرو که از 29 آبان به مدت 3 روز ادامه داشت 4 محصول محبوب خود را به نام های پژو پارس، پژو 206، پارس tu5 و دنا پلاس را عرضه می کند. امروز با پایان یافتن زمان ثبت نام ایران خودرو در هشتمین مرحله از فروش فوری ایران خودرو قرعه کشی 4 محصول ایران خودرو از بین متقاضیان این خودرو ها برگزار می گردد. لازم به ذکر است قیمت خودروهای ایران خودرو در این طرح به صورت قطعی بوده و تمامی محصول ها طی مدت 90 روز تحویل مشتری می گردد. در ادامه نحوه جستجو بر اساس کدملی و کدپیگیری به همراه اسامی برندگان ایران خودرو را برای شما خواهیم آورد.

  اطلاع از جزئیات قرعه کشی ایران خودرو و نتایج آن به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو امروز 2 آذر 99

  مراسم قرعه کشی ایران خودرو 

  مراسمقرعه کشی ایران خوردو امروز به صورت زنده و پخش مستقیم راس ساعت 10 صبح با حضور نهادهای نظارتی از طریق صفحه رسمی ایران خودرو در پیج رسمی ایران خوردو در اینستاگرام به نشانی [email protected] انجام می گردد.

  بر روی تصویر زیر برای مشاهده مراسم قرعه کشی ایران خودرو کلیک کنید.

  قرعه کشی ایران خودرو

  اطلاع از جزئیات قرعه کشی ایران خودرو و نتایج آن به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  زمان قرعه کشی ایران خودرو امروز یکشنبه 2 آذر 99

  زمان قرعه کشی ایران خودرو امروز 2 آذر 99 براساس تصمیم شرکت ایران خودرو و با اعلام در سایت ایران خودرو ساعت 10 صبح با حضور نهادهای نظارتی انجام می پذیرد. 

  زمان قرعه کشی ایران خودرو

  اطلاع از جزئیات قرعه کشی ایران خودرو و نتایج آن به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  قرعه کشی محصولات ایران خودرو امروز یکشبه 2 آذر 99

  قرعه کشی ایران خودرو از بین 4 محصول ایران خودرو محبوب ایرانی ها انجام می پذیرد. قره کشی امروز ایران خودرو بین 4 محصول ایران خودرو یعنی پژو پارس، پژو 206، پارس tu5 و دنا پلاس با قیمت مقطوع انجام می پذیرد.

  مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو امروز 2 آذر 99

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو آذر 99

  از کجا بفهمیم در قرعه کشی ایران خودرو قبول شدیم یا به عبارتی دیگر چگونه بفهمیم در قرعه کشی ایران خودرو برنده شدیم؟ برای دست یابی به نتایح قرعه کشی ایران خودرو آذر 99 به دوشیوه می توان اطلاع کسب نمود. روش اول برای دستیابی نتیجه قرعه کشی ایران خودرو به صورت پیامکی است که ایران خودرو در قرعه کشی آذر 99 به این روش به متقاضیان پیام داده است. وش دیگر برای کسب اطلاع از برنده شدن مراجعه به سایت ایران خودرو و ورود با کدملی برای کاربران و جستو بر اساس کد پیگیری است.

  اطلاع از جزئیات قرعه کشی ایران خودرو و نتایج آن به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو امروز 2 آذر 99


  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو آذر 99


  به برندگان قرعه کشی مهرماه ایران خودرو از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.

  برای مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو آذر 99 و دریافت نتایج قرعه کشی بر روی لینک زیر کیک کیند

  اسامی برندگان قرعه کشی آذر 99

  اطلاع از جزئیات قرعه کشی ایران خودرو و نتایج آن به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو بر اساس کد پیگیری

  اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهاد‌های نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

  می توانید اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو را از اینجا نیز دریافت کنید.

  اسامی برندگان قرعه کشی آذر 99

  اطلاع از جزئیات قرعه کشی ایران خودرو و نتایج آن به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  اسامی برنده شدگان ایران خودرو از طریق سایت ایران خودرو اعلام خواهد شد.نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز در سایت ایران خودرو و سامانه فروش ایران خودرو به آدرس esale ikco ir قابل مشاهده خواهد بود. در سامانه فروش ایران خودرو قرعه کشی انجام و به برندگان قرعه کشی مهرماه ایران خودرو از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.

  اسامی برندگان قرعه کشی آذر 99

  اطلاع از جزئیات قرعه کشی ایران خودرو و نتایج آن به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد پیگیری


  اطلاع از وضعیت خودرو ثبت نامی ایران خودرو

  نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش ایران‌ خودرو آبان 99

  مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو امروز 2 آذر 99

  کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

  چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

  با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام، قرعه کشی پنجمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، راس ساعت ۹ صبح روز یکشنبه (27 مهرماه) با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی برگزار گردید.

  در مرحله پنجم فروش فوق العاده ایران خودرو، ثبت نام برای 12 محصول ایران خودرو انجام شده است و موعد تحویل خودرو‌های ثبت نامی فروش فوری حداکثر ۹۰ روز و 8 محصول ایران خودرو به صورت پیش فروش و یکساله خواهد بود.

  پس از قرعه کشی و تایید فرآیند آن توسط نهاد‌های ناظر، مشخصات افراد پذیرفته شده، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esal.ikco.ir قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز صورت خواهد گرفت.

  مراسم قرعه کشی از طریق صفحه رسمی اطلاع رسانی ایران خودرو در اینستاگرام به نشانی ikcopressofficial به صورت زنده پخش خواهد شد.

  در این طرح مشتریان هیچ گونه وجهی به عنوان پیش پرداخت واریز نخواهند کرد، منتخبان بعد از اعلام نتایج قرعه کشی به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

  پذیرفته شدگان این دو طرح به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا طبق بخش نامه، نسبت به پرداخت وجه خودرو اقدام کنند.

  بخشنامه 4297 ایران خودرو

  بر اساس بخشنامه 4297 ایران خودرو پیگیری شماره ردیف قرارداد ایران خودرو به این شرح است: در ایامی که متقاضیان زیادی برای ثبت نام محصولات شرکت ایران خودرو به سایت فروش و یا نمایندگی ها مراجعه می نمایند، توجه به نکات مطروحه ذیل می تواند در آگاه سازی جامعه جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و کلاهبرداری کمک نماید.

  نکاتی کلیدی که اگر متقاضیان به آنها اشراف داشته باشند، احتمال اینکه مورد تعرض و سوء استفاده سودجویان قرار بگیرند به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت:


  متقاضیان می بایست بدانند که تنها راه ثبت نام محصولات شرکت ایران خودرو صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی این شرکت به نشانی esale.ikco.ir بوده و به هیچ وجه به وعده های فروشندگان و دلالان مبنی بر وجود سایتی خاص توجه ننمایند.


  شرکت ایران خودرو اخیرا طرحی را راه اندازی نموده است به نام "طرح رجیستری" که در این طرح متقاضیان می بایست با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو، نسبت به ایجاد نام کاربری و دریافت رمز عبور اقدام نموده و پس از ورود، با مراجعه به بخش "میز کار مشتری" نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

  این اقدام به صورت مستمر و قبل از آغاز ثبت نام نیز قابل انجام است. با توجه به ثبت شماره تلفن همراه مشتری در این بخش و ارسال پیامک به همان شماره تلفن، لذا امکان سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور متقاضیان توسط سایرین از بین خواهد رفت همچنین واسطه گران و دلالان منبعد نمی توانند با باز نمودن مرورگرهای مختلف در یک رایانه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند، بدین ترتیب فرصت برابر برای تمامی متقاضیان ثبت نام ایجاد شده است.


  مشتریانی که محصولات ایران خودرو را ثبت نام می کنند می بایست دقت نمایند که پس از ثبت نام و پرداخت وجه، پیامکی با سرشماره 300096440 و یا 30006346 حاوی اطلاعاتی نظیر ردیف قرارداد و تاریخ پرداخت از طرف شرکت ایران خودرو به شماره تلفن همراهی که معرفی شده است ارسال می شود. در صورتیکه پیامک مذکور دریافت نشد و یا پیامکی با سرشماره ای بجز شماره های فوق دریافت نمودند، حتما از طریق نمایندگی و یا مرکز تماس شرکت ایران خودرو به شماره 096440 پیگیری نموده و مشکل احتمالی را مرتفع نمایند.


  مشتریانی که ثبت نام نموده اند می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی و ورود از طریق نام کاربری و رمز عبور، از بخش میز کار مشتری و "مدیریت قراردادها"، آخرین وضعیت ثبت نام و قرارداد خود را مشاهده نمایند.


  مشتریان پس از ثبت نام و انتخاب نمایندگی در سایت فروش اینترنتی می بایست با مراجعه به نمایندگی، فرم قرارداد را دریافت و اصالت قرارداد را کنترل نمایند.

  این خبر در حال تکمیل است...

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز ۲۵ آبان ۹۹+ اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز ۲۵ آبان ۹۹+ اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی

  به گزارش راهبرد معاصر؛ مراسم قرعه‌کشی هفتمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران خودرو ساعت ۱۰ صبح شنبه ۲۴ آبان ماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در این شرکت برگزار شد. لازم به ذکر است که هفتمین فروش فوری 5 محصول ایران خودرو از تاریخ 20 آبان تا 22 آابان به صورت اینترنتی و از سایت ایران خودرو انجام شد در ادامه این خبر نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز ۲۵ آبان ۹۹ را به همراه اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی برای شما مخاطبین محترم راهبرد معاصر خواهیم آورد. 

  جزئیات فروش فوری و  قرعه کشی 5 محصول ایران خودرو / نتایج قرعه کشی ایران خودرو 

   نتایج قرعه کشی فروش فوری 5 محصول ایران خودرو امروز یکشنبه 25 آبان 99+ اسامی برندگان 

  قرعه کشی هفتمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، دیروز  24 آبان 99 با حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر برگزار می‌شود.

   با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام در قرعه کشی ایران خودرو، قرعه کشی هفتمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، راس ساعت ۹ صبح روز شنبه (۲۴ آبان ماه) با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار می شود.

  گروه صنعتی ایران خودرو در هفتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات خود، پنج محصول را با موعد تحویل ۹۰ روز عرضه می‌کند. پژو ۴۰۵ اس. ال. ایکس، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سورن پلاس، پژو ۲۰۷ دستی و راناپلاس محصولات عرضه شده در این طرح هستند.

  پذیرفته شدگان تا پنج روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه خودرو مطابق با بخشنامه فروش این طرح اقدام کنند. در صورت عدم واریز، نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد.

  مراسم قرعه کشی به صورت زنده از طریق صفحه رسمی اطلاع رسانی ایران خودرو در اینستاگرام به نشانی [email protected] پخش خواهد شد.

   فروش فوری 5 محصول ایران خودرو  به صورت اینترنتی انجام شد و متقاضیان واجد شرایط جهت ثبت نام ایران خودرو اقدام به ثبت نام ایران خودرو در سایت ایران خودرو نمودند همچنین اطلاعات بیشتر از نحوه فوروش اینترنتی ایران خودرو محصولات عرضه شده در این فروش فوری شرایط فروش فوری ایران خودرو و مشاهده اسامی برندگان با کد پیگیری و کد ملی و مشاهده اسامی برندگان هر 5 خودرو عرضه شده به صورت جداگانه با عنوان اسامی برندگان قرعه کشی  پژو ۴۰۵ اس. ال. ایکس، اسامی برندگان قرعه کشی پژو ۲۰۶ تیپ دو، اسامی برندگان قرعه کشی سورن پلاس، اسامی برندگان قرعه کشی پژو ۲۰۷ دستی و اسامی برندگان قرعه کشی راناپلاس را در ادامه مشاهده نمایید. 

  اسامی برندگان خودرو پژو ۴۰۵ امروز 25 آبان 99

  اسامی برندگان خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ امروز 25 آبان 99

  اسامی برندگان خودرو سورن پلاس امروز 25 آبان 99

  اسامی  برندگان خودرو پژو ۲۰۷ دستی (پانوراما) امروز 25 آبان 99

  اسامی  برندگان خودرو رانا پلاس امروز 25 آبان 99

  برای مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز یکشنبه 25 آبان 99 کلیک کنید.

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو بر اساس کد پیگیری

  اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهاد‌های نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

  اسامی برندگان خودرو پژو ۴۰۵ امروز 25 آبان 99

  اسامی برندگان خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ امروز 25 آبان 99

  اسامی برندگان خودرو سورن پلاس امروز 25 آبان 99

  اسامی  برندگان خودرو پژو ۲۰۷ دستی (پانوراما) امروز 25 آبان 99

  اسامی  برندگان خودرو رانا پلاس امروز 25 آبان 99

  برای مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز یکشنبه 25 آبان 99 کلیک کنید.

  نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح فروش فوق العاده ایران‌ خودرو 

  کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

  چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

  به برندگان قرعه کشی مهرماه ایران خودرو از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.

  اطلاعیه ایران خودرو/ سایت ایران خودرو / سایت رسمی ایران خودرو / شماره ایران خودرو

  برای دریافت کد کاربری لازم است وارد سایت رسمی ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir وارد شوید تا بتوانید کد کابری را از سایت رسمی ایران خودرو دریافت کنید. برای احراز هویت در وب سایت رسمی ایران خودرو لازم است کد ملی خود را وارد کنید. احراز هویت در سایت اصلی ایران خودرو از طریق سامانه امتا انجام می گردد. شماره تلفن ایران خودرو 096440 و در صورت بروز خطا در فروش اینترنتی ایران خودرو به شماره021-82272727 تماس بگیرید. در ادامه سایت اصلی ایران خودرو رو برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

   

  نحوه ارائه خدمات غیرحضوری شرکت ایران خودرو

  وب سایت رسمی ایران خودرو

  ثبت نام ایران خودرو

  سامانهاحراز هویت ایران خودرو 

  سامانه امتای ایران خودرو

  نکات مهم در فروش فوری ایران خودرو

  نکته مهم: مهم ترین شرط ایران خودرو برای اینکه بتوانید در طرح فروش فوری ایران خودرو ثبت نام کنید این است که پلاک انتظامی فعال نداشته باشید و گواهینامه پایه دو نیز داشته باشید.

  نکته: متقاضیان ثبت نام خودرو و متقاضیان ثبت نام خودرو ایران خودرو از استعلام پلاک فعال خود مطلع گردند تا بتوانند در طرح فروش فروی ایران خودرو آبان 99 ویژه ثبت نام خودرو ایران خود شرکت کنند.

  نکته: به منظور توزیع خودرو میان مشتریان واقعی، محدودیت‌های طرح‌های گذشته کماکان اجرا می شود. منتخبان طرح های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند نیز می توانند در این طرح فروش مشارکت کنند.

  نکته: همچنین به‌منظور دستیابی مشتریان واقعی به خودرو، محدودیت‌های سابق همچنان رعایت می‌شود. از جمله این محدودیت‌ها، اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا نبودن پلاک فعال شخص متقاضی، دارا بودن گواهینامه، فاصله دست‌کم ۴۸ ماه از آخرین زمان ثبت‌نام یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، شماره حساب و شماره تماس متعلق به شخص متقاضی و ابطال گارانتی خودرو در صورت عدم مراجعه به شبکه خدمات پس‌از فروش با گذشت سه ماه از تحویل خودرو است.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مراسم قرعه کشی ایران خودرو در 2 آذر آغاز شد +لینک اسامی برندگان

  مراسم قرعه کشی ایران خودرو در 2 آذر آغاز شد +لینک اسامی برندگان

  امروز دوم آذر ماه 99  مراسم هشتمین مرحله قرعه کشی محصولات ایران خودرو در حضور نهادهای نظارتی برگزار می شود.پس از اتمام این قرعه کشی، نتایج آن و پیگیری اسامی برندگان ابا استفاده از کد رهگیری از طریق سایت ایران خودرو میسر خواهد بود. لازم به ذکر است که به برندگان مراسم قرعه کشی ایران خودرو از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود. برای اطلاع از نتایج  مراسم قرعه کشی ایران خودرو در 2 آذر با ما در افکارنیوز همراه باشید.

  بر اساس اعلام سایت ایران خودرو  امروز یکشنبه 2 آذر 99 نتایج مراسم قرعه کشی فروش فوری 4 محصول ایران خودرو که از تاریخ 29 آبان تا پایان روز گذشته 1 آذر 99 به صورت اینترنتی انجام شد با حضور نهاد های نظارتیمشخص می شود و متقاضیانی که در این طرح  فروش فوری ایران خودرو  ثبت نام کرده اند می توانند جهت مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو ویژه آذر 99 و مشاهده اسامی برندگان بر اساس کد پیگیری و کد ملی و با ذکر این مطلب که می توانید اسامی برندگان هر کدام از 4 محصول عرضه شده در طرح فروش فوری ایران خودرو را به صورت مجزا و با عناوین اسامی برندگان قرعه کشی پژو پارس امروز یکشنبه 2 آذر/ اسامی برندگان قرعه کشی پژو 206 امروز یکشنبه 2 آذر / اسامی برندگان قرعه کشی پارس tu5  امروز یکشنبه 2 آذر با ما همراه باشند. 

  محصولات ایران خودرو

  جزئیات و زمان فروش فوری و مراسم قرعه کشی ایران خودرو 

  طــرح فــروش فــوق الــعــاده (3 مــاهــه) مــحصـــولات ایــران خــودرو مــطــابــق جــدول ذیــل از روز پنجشنبه مورخ 29-08-99 شروع و تا روز شنبه مورخ 01-09-99 ادامه خواهد داشت. حداکثر 3 روز کاری پس از پایان ثبت نام،قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید.

  در این طرح که از پنج‌شنبه ۲۹ آبان به مدت سه روز به اجرا گذاشته شده چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU۵، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه شد. مشتریان نهایی این طرح از پایان مهلت ثبت نام از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

  به منظور دستیابی مشتریان واقعی به خودرو، تمامی محدودیت‌های فروش همانند دوره‌های پیشین اجرا شده است. متقاضیان که تنها امروز برای ثبت نام مهلت دارند برای اطلاع از جزییات این محدودیت‌ها، به بخشنامه این طرح که در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار دارد، مراجعه کنند.

  سند خودرو ها به مدت یک سال در رهن ایران‌خودرو خواهد بود و برگه اسناد پس از تسویه مشتریان، چاپ و در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. در این طرح، مشتری این اختیار را دارد تا همزمان با واریز وجه، نسبت به تعیین سطح کارت طلایی خدمات محصول اقدام کند.

  در این طرح، مشتری این اختیار را دارد تا هم‌زمان با واریز وجه، نسبت به تعیین سطح کارت طلایی خدمات محصول اقدام کند. شماره تماس ۰۲۱۸۲۲۷۲۷۲۷ نیز برای پاسخگویی به سوالات مشتریان حین ثبت نام در نظر گرفته شده است.

  در این طرح که به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود، چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU ۵، پژو 206 تیپ دو و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه می‌شود.

  مشتریان نهایی این طرح حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت نام از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

  اسامی برندگان مراسم قرعه کشی ایران خودرو 2 آذر 99

  به برندگان مراسم قرعه کشی ایران خودرو از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.  

  همچنین اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو امروز 2 آذر 99 در زیر قابل مشاهده است.

  برای مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو کلیک کنید.

  اسامی برندگان قرعه کشی پژو پارس امروز یکشنبه 2 آذر

  اسامی برندگان قرعه کشی پژو 206 امروز یکشنبه 2 آذر

  اسامی برندگان قرعه کشی پارس tu5  امروز یکشنبه 2 آذر

  اسامی برندگان قرعه کشی  دنا پلاس امروز یکشنبه  2 آذر 99

  منبع مطلب : www.afkarnews.com

  مدیر محترم سایت www.afkarnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سیاوش صفای 27 روز قبل
  0

  من اصلا شانس ندارم

  سیاوش صفای 27 روز قبل
  0

  من اصلا شانس ندارم

  محمدرضاسلیم زاده جزی 27 روز قبل
  1

  برنده شدم یانه ممنون

  محمدرضاسلیم زاده جزی 27 روز قبل
  1

  می خواستم ببینم درقرعگشی برنده شدم مدارگم همه چیزش درست احتیاج دارم خیلی ممنون؟

  عبداله شحیطاط 27 روز قبل
  1

  ۴ بار در سایت ایران خودرو ثبت نام کردم اما اسمم در نمیاد

  -1
  عبداله شحیطاط 27 روز قبل

  ۴مرتبه در سایت ایران خودرو ثبت نام کردم که هیچ پلاک به نام من نیست اما برنده نشدم

  معصومه معظمی 28 روز قبل
  0

  من خانوم معصومه معظمی چندبار ثبت نام کردم جواب نیامد

  0
  معصومه معظمی 28 روز قبل

  من خانم معظمی چندبار ثبت نام کردم جواب نیامد

  زیتون 3 ماه قبل
  0

  آیا در این قرعه کشی برنده شده ام یا ن؟

  0
  رحیم.نجفی 27 روز قبل

  جواب.قرعکشی

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  سلام من قرعه کشی فروس فوری آذرماه رو چک کردم اسمم نبود اما بعد از چند روز دوباره چک کردم اسمم به عنوان رزرو برنده پژو پارس بودم اما دو روز از تاریخ فانونی واریز گذشته بود چون اینا میبایست بهم پیام میدادن اما نداده بودن

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید