توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسامی برندگان قرعه کشی خودروهای سایپا با کد ملی

  1 بازدید

  اسامی برندگان قرعه کشی خودروهای سایپا با کد ملی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با کد ملی+ لیست برندگان به تفکیک خودرو

  به گزارش راهبرد معاصر؛ قرعه کشی جدید 2 محصول سایپا ساینا کوئیک صبح روز گذشته با حضور نهادهای ذی ربط و خبرنگاران برگزار شد و اسامی برندگان این دوره قرعه کشی سایپا شهریور 99 ظهر امروز پس از تائید در نهادهای ذی ربط از طریق همین سایت اعلام می شود. درباره قیمت خودروها، زمان تحویل خودرو و نحوه واریز و تکمیل موجودی در ادامه بیشتر بخوانید:

  نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش سایپا


  کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند.

  در این طرح، خودرو کوییک s با پیش پرداخت ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و موعد شهریور و مهر ۱۴۰۰ و خودروی ساینا s با پیش‌ پرداخت ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و موعد تحویل شهریور و مهر ۱۴۰۰ عرضه شد.


  گفتنی است در این طرح محدودیت‌های قبلی نظیر محدودیت کد ملی، داشتن گواهینامه رانندگی، عدم امکان صلح و فروش وکالتی، عدم ثبت‌نام و صدور فاکتور از سایپا و ایران‌خودرو در ۴۸ ماه گذشته، نداشتن پلاک فعال و همخوانی شماره حساب، شماره شبا و شماره کارت بانکی در نظر گرفته شده است.

  نتایج قرعه کشی سایپا

  اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهاد‌های نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، ظهر امروز ۲ شهریور ۹۹ اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

  نتایج قرعه کشی سایپا از طریق همین سایت اطلاع رسانی می شود.

  لیست برندگان سایپا ساینا اس

  لیست برندگان سایپا کوئیک

  گفتنی است در این طرح محدودیت‌های قبلی نظیر محدودیت کد ملی، داشتن گواهینامه رانندگی، عدم امکان صلح و فروش وکالتی، عدم ثبت‌نام و صدور فاکتور از سایپا و ایران‌خودرو در ۴۸ ماه گذشته، نداشتن پلاک فعال و همخوانی شماره حساب، شماره شبا و شماره کارت بانکی در نظر گرفته شده است.

  در قرعه کشی ۲ محصول ساینا اس و کوییک ظرفیتی برای ثبت نام در نظر گرفته شده است.

  در ساینا اس از هر ۹ نفر یک نفر برنده خواهد شد و در کوییک اس از هر ۳۸ نفر یک نفر برنده خواهد شد که در مجموع از ۱۸ نفر یک نفر در این قرعه کشی برنده خواهد شد.

  همچنان مشابه با شرایط گذشته، مراحلی که انجام شده ثبت نام مراحل اولیه داشته است.

  نتیجه برندگان نهایی این قرعه کشی فردا ساعت ۱۴ مشخص خواهند شد.

  قیمت خودروها در طرح پیش فروش جدید

  با توجه به بخشنامه منتشر شده، پیش فروش جدید سایپا بر اساس قواعد مشارکت در تولید است و قیمت نهایی خودرو ذکر نشده است.

  سود مشارکت در طرح پیش فروش

  همچنین سود مشارکت ۶ درصد و سود انصراف ۳ درصد به مشتریان تعلق می گیرد و زمان ارسال دعوتنامه خودروها شهریور و مهر ۱۴۰۰ خواهد بود.

  مهلت ثبت نام در طرح جدید پیش فروش سایپا

  به دلیل قوانین جدید پیش فروش خودرو، سایپا در این طرح فروش هم شرایطی مانند گذشته را در نظر گرفته و در بخشنامه خود به قوانین اشاره کرده است. مشتریان می توانند از ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ با مراجعه به وبسایت فروش سایپا فرایند پیش ثبت نام را طی کنند. مهلت ثبت نام اولیه از جانب گروه خودروسازی سایپا ۳ روز اعلام شده است.

  کدام خودروها در سبد فروش این طرح هستند؟

  در این طرح فروش ساینا S و کوییک S عرضه خواهند شد و فعلا مشتریان می توانند یکی از این دو خودرو را با پیش پرداخت های اعلام شده انتخاب کنند.

  جزئیات طرح پیش فروش جدید سایپا اعلام شد

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نتایج قرعه کشی محصولات سایپا مهرماه ۹۹ + اسامی برندگان قرعه کشی سایپا مهر ۹۹ بر اساس کد پیگیری/ اسامی برندگان براساس کد ملی

  به گزارش راهبرد معاصر؛  نتیجه قرعه کشی سایپا مهر 99 اعلام شد.  قرعه کشی سایپا دیروز دوشنبه انجام شد.  در ادامه می توانید اسامی و لیست برندگان قرعه کشی سایپا در مهر ماه با کد پیگیری و کد ملی را مشاهده کنید. طرح پیش فروش سایپا مهر 99 از روز چهارشنبه 9 مهر آغاز شد و تا ساعت 24 روز جمعه 11 مهر ادامه یافت. متقاضیان طرح پیش فروش سایپا مهر 99 که در این طرح ثبت نام کرده اند، باید پس از اطمینان یافتن از برنده شدن خود ظرف مدت 72 ساعت وجه مورد نظر سایپا را واریز کنند. سایپا در این طرح پیش فروش 5 محصول خود را پیش فروش کرد. برای برندگان قرعه کشی ویژه سایپا مهر 99 پیامک زده خواهد شد.  در ادامه خبر نحوه تکمیل ثبت نام خودرو، مشاهده نتایج قرعه کشی سایپا بر اساس کدپیگیری، اسامی برندگان سایپا مهر 99 بر اساس کدملی و زمان واریز وجه را بخوانید.نتیجه قرعه کشی پیش فروش 6 محصول سایپا مهر 99 اعلام شد.

  قرعه کشی پیش فروش 6 محصول سایپا مهر ۹۹ دیروز دوشنبه ۱۴ مهر ۹۹ انجام شد. در ادامه این خبر اسامی برندگان با کد پیگیری و کد ملی و زمان تحویل و قیمت ۵ محصول پیش فر وش جدید سایپا و همچنین نحوه جستجو بر اساس کد پیگیری و  را بخوانید.  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا 14 مهر 99 اعلام شد که در زیر می توانید جزئیات پیش فروش سایپا ویژه مهر 99 که از تاریخ 9 مهر ماه تا 11 مهر ادامه داشت و قیمت خودروهای عرضه شده در این پیش فروش و زمان تحویل 5 محصول سایپا را بخوانید. 

  اسامی برندگان قرعه کشی پاییزی سایپا اعلام شد، برندگان این مرحله از قرعه کشی فرصت دارند تا ودیعه پیش‌بینی شده برای نهایی شدن درخواست خود را پرداخت کنند و مابقی قیمت خودرو نیز هنگام صدور دعوت نامه از برندگان قرعه کشی دریافت خواهد شد.

  نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش سایپا

  کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند.

  اسامی برندگان قرعه کسی سایپا مهر 99 بر اساس کد پیگیری

  نتایج قرعه کشیاعلام شد. اسامی برندگان قرعه کسی سایپا مهر 99 بر اساس کد پیگیری را بلافاصله پس از انجام قرعه کشی در همین خبر می آوریم.

  برای مشاهده اسامی برندگان از طریق سایت سایپا www.saipa.iranecar.com/list کلیک کنید.

  جهت مشاهده نتایج قرعه کشی منتخبیبن اصلی پیش فروش سایپا ویژه مهر 99 با کد پیگیری کلیک کنید.

  نتایج قرعه کشی سایپا مهر 99

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا مهر 99 بر اساس کدملی

  به گفته مسوولین شرکت سایپا ثبت نام‌کنندگان جهت مشاهده نتایج قرعه کشی تنها به سایت رسمی شرکت سایپا https: //saipa.iranecar.com/list مراجعه کنند؛ چرا که در مراحل قبلی پیامک برنده شدن برای برخی از ثبت نام‌کنندگان ارسال نشده بود که این امر موجب حذف برخی از برندگان قرعه کشی شده بود.

  برندگان قرعه کشی سایپا مهر 99 پیامک دریافت می کنند. ضمنا برای دیدن اسامی بر اساس کدملی نیز می توانید اینجا کلیک کنید.

  نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش سایپا

  کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند.

  ساعت و زمان ثبت نام پیش فروش سایپا+ مهلت ثبت نام 

  در طرح پیش فروش سایپا که از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 99/07/09 (به مدت 3 روز) به صورت شبانه روزی اجرا  گردید. که بزودی اسامی برندگان قرعه کشی سایپا به همراه کد ملی را بر روی سایت قرار خواهیم داد.

  لینک پیگیری ثبت نام پیش فروش سایپا

  برای پیگیری ثبت نام پیش فروش بر اساس کد ملی و همچنین تکمیل وجه ثبت نام سایپا بر روی لینک زیر کلیک کنید

  ثبت نام پیش فروش سایپا / مهلت ثبت نام واریز وجه طرح پیش فروش سایپا

  زمان تحویل پیش فروش سایپا مهر ۹۹

  طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا برای مهر ۹۹ اعلام شد.گروه خودرو سازی سایپا دور جدید پیش فروش محصولات خود را در مهر ۹۹ با موعد تحویل شهریور ۱۴۰۰ آغاز کرد.

  محصولات سایپا در طرح پیش فروش مهر ماه 99 + پیش پرداخت

  ساینا دنده‌ای با مبلغ پیش پرداخت ۳۸۱ میلیون ریال،

  تیبا ۲ با مبلغ پیش پرداخت ۳۸۹ میلیون ریال،

  تیبا صندوقدار با مبلغ پیش پرداخت ۳۵۶ میلیون ریال،

  سایپا ۱۵۱ با مبلغ پیش پرداخت ۳۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال

  کوییک R با مبلغ ۵۰۷ میلیون ریال در این طرح پیش فروش خواهند شد.

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا مهر 99 بر اساس کدپیگیریسایپا مهر 99

  مراسم قرعه کشی پیش فروش ۶ محصول سایپا مهرماه 99 + جزئیات

  مراسم قرعه کشی پیش فروش ۶ محصول سایپا امروز (دوشنبه، ۱۴ مهرماه) آغاز شد.


  گروه خودرو سازی سایپا دور جدید پیش فروش ۶ محصول خود را از چهارشنبه، ۹ مهر با موعد تحویل شهریور ۱۴۰۰ آغاز کرد.

  مراسم قرعه کشی این دور از پیش فروش محصولات سایپا، امروز دوشنبه ۱۴ مهرماه با حضور نهادهای نظارتی آغاز شد.

  ساینا دنده‌ای با مبلغ پیش پرداخت ۳۸۱ میلیون ریال، تیبا ۲ با مبلغ پیش پرداخت ۳۸۹ میلیون ریال، تیبا صندوقدار با مبلغ پیش پرداخت ۳۵۶ میلیون ریال، سایپا ۱۵۱ با مبلغ پیش پرداخت ۳۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و کوییک R با مبلغ ۵۰۷ میلیون ریال در این طرح پیش فروش شده اند.

  در کل ۲۲۸ هزار و ۴۸۷ در این مرحله از قرعه کشی ثبت نام کردند که ظرفیت برای این دوره از قرعه کشی ۱۴ هزار و ۵۰۰ نفر در نظر گرفته شده است.

  نتایج قرعه کشی ظهر فردا اعلام می‌شود. دوره‌های قبل افرادی مدعی بودند که پیامکی مبنی بر برنده شدن در قرعه کشی دریافت نکرده اند و از این بایت شکایت داشتند.گروه خودروسازی سایپا این ادعا را رد و اعلام کرده است که متقاضیان موظف هستند برای مطلع شدن از نتایج قرعه‌کشی به سایت این شرکت مراجعه کنند.

  کاظمی معاون بازاریابی گروه خودروسازی سایپا  در این مراسم گفت:مراسم امروز هشتمین دوره قرعه کشی محصولات گروه خودرو سازی سایپا است. ۶ محصول در این دوره عرضه شده است.

  او بیان کرد: در این دوره بیش از ۲۲۸ هزار نفر شرکت کردند. مبالغی به عنوان پیش پرداخت دریافت شده است و قیمت نهایی در زمان ارسال دعوت نامه مشخص خواهد شد.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا مهرماه 99 بر اساس کد پیگیری / لیست برندگان قرعه کشی سایپا مهر 99 بر اساس کد ملی

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا مهرماه 99 بر اساس کد پیگیری / لیست برندگان قرعه کشی سایپا مهر 99 بر اساس کد ملی

  به گزارش بانک اول؛  نتایج قرعه کشی سایپا مهر 99 اعلام شد. طرح پیش فروش سایپا مهر 99 از روز چهارشنبه 9 مهر آغاز شد و تا ساعت 24 روز جمعه 11 مهر ادامه یافت. متقاضیان طرح پیش فروش سایپا مهر 99 که در این طرح ثبت نام کرده اند، اکنون منتظر زمان قرعه کشی سایپا مهرماه 99 هستند. سایپا در این طرح پیش فروش 5 محصول خود را پیش فروش کرد. قرعه کشی سایپا مهرماه 99 به زودی انجام می شود و اسامی برندگان طرح پیش فروش 5 خودرو سایپا ویژه مهر 99 از طریق همین سایت اطلاع رسانی می شود. ضمنا برای برندگان قرعه کشی ویژه سایپا مهر 99 پیامک زده خواهد شد.  در ادامه خبر نحوه تکمیل ثبت نام خودرو، مشاهده نتایج قرعه کشی سایپا بر اساس کدپیگیری و زمان واریز وجه را بخوانید.

  اسامی برندگان قرعه کسی سایپا مهر 99 بر اساس کد پیگیری

  اسامی برندگان قرعه کسی سایپا مهر 99 بر اساس کد پیگیری را بلافاصله پس از انجام قرعه کشی در همین خبر می آوریم.

  برای مشاهده اسامی برندگان از طریق سایت سایپا www.saipa.iranecar.com/list کلیک کنید.

  نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش سایپا

  کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند.

  ساعت و زمان ثبت نام پیش فروش سایپا+ مهلت ثبت نام 

  در طرح پیش فروش سایپا که از ساعت 10 صبح امرز چهارشنبه مورخ 99/07/09 (به مدت 3 روز) به صورت شبانه روزی اجرا  گردید. که بزودی اسامی برندگان قرعه کشی سایپا به همراه کد ملی را بر روی سایت قرار خواهیم داد.

  محصولات سایپا در طرح پیش فروش مهر ماه 99 + پیش پرداخت

  ساینا دنده‌ای با مبلغ پیش پرداخت ۳۸۱ میلیون ریال،

  تیبا ۲ با مبلغ پیش پرداخت ۳۸۹ میلیون ریال،

  تیبا صندوقدار با مبلغ پیش پرداخت ۳۵۶ میلیون ریال،

  سایپا ۱۵۱ با مبلغ پیش پرداخت ۳۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال

  کوییک R با مبلغ ۵۰۷ میلیون ریال در این طرح پیش فروش خواهند شد.

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا مهر 99

  نحوه ثبت نام پیش فروش سایپا+ لینک ورود به سایت سایپا

  جهت خرید خودرو می بایست فرآیند تعیین کد کاربری (کدملی) و رمز عبور را از طریق لینک "ورود/ثبت نام" انجام داده و پس از تکمیل پروفایل خود، وارد سامانه شوید.

  لینک پیگیری ثبت نام پیش فروش سایپا

  برای پیگیری ثبت نام پیش فروش بر اساکد ملی و همچنین تکمیل وجه ثبت نام سایپا بر روی لینک زیر کلیک کنید

  زمان تحویل پیش فروش سایپا مهر ۹۹

  طرح جدید پیش فروش محصولات شرکت سایپا برای مهر ۹۹ اعلام شد.گروه خودرو سازی سایپا دور جدید پیش فروش محصولات خود را در مهر ۹۹ با موعد تحویل شهریور ۱۴۰۰ آغاز کرد.

  منبع مطلب : www.bankavl.com

  مدیر محترم سایت www.bankavl.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  س : چراپس اسامی افرادبرنده شده رونشون نمیده باکدملی لااقل

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 24 روز قبل
  0

  برابادی

  میخواستم ببینم تو قرعه کشی برنده شدم یا نه

  ناشناس 24 روز قبل
  -1

  سید مهدی برابادی

  بهمن نیاری اوجقاز 4 ماه قبل
  0

  سلام میخواستم ببینم تو قرعه کشی سایپا برنده شدم یا نه ممنون

  Taktaz001 4 ماه قبل
  0

  می‌خوام ببینیم تو قرعه‌کشی برنده شدم یا نه؟

  رضا 4 ماه قبل
  0

  پیامک قرعه کشی واسم اومده که برنده شدم ولی با کد رهگیری پیدا نمیشه

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  بهرام محمدی ۴۲۷۱۲۰۶۵۹۸ برنده سایپاشده

  زاهد نورریگی 6 ماه قبل
  0

  برنده شدم یانه

  عماد نوروزی 10 ماه قبل
  1

  جواب قرعه‌کشی

  0
  ۴۰۳۲۳۵۹۸۶۵ 4 ماه قبل

  و.ا

  -1
  عماد نوروزی 10 ماه قبل

  برنده شدم یان

  سمیه یوسف تبار 10 ماه قبل
  2

  نتیجه قرعه کشی سایپا

  جهان نوری دلاور 11 ماه قبل
  0

  میخوام ببینم برنده شدم یانه

  0
  زاهد نورریگی 6 ماه قبل

  تیبا 2

  سعیدجهان پناه آزاد 1 سال قبل
  1

  سلام چرااسامی برنده شدگان رانشون نمیده؟

  ۱۵۴۵۰۲۷۰ 1 سال قبل
  0

  نتیجه قرعه کشی۱۴۰۰

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  کد پیگیری گم کردم اسمم در اومده باید چکار کنم

  جمیل لطیفی 1 سال قبل
  0

  باسلام برنده یک دستگاه خودرو

  داود 1 سال قبل
  -1

  سلام پیام اومده تو قرعه کشی برنده شدم از کجا بدونم واقعیت داره یا نه؟

  -1
  جمیل لطیفی 1 سال قبل

  بلورکاوه

  ابو علی 1 سال قبل
  1

  این قیمت تا کجا باید رسید مرگ چند قدمتون نمی ترسید

  ابو علی 1 سال قبل
  0

  تا کجا با این قیمت ویروس رسید به تون

  عبدالمحمدکیانی 1 سال قبل
  0

  میخوام ببینم قرعه کشی برنده شدم یانه

  1
  روح اله 1 سال قبل

  میخواستم ببینم زمان تحویل ماشین که قبول شدم کیه

  عبدالمحمدکیانی 1 سال قبل
  2

  شماره ملی 1841600865

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  همش دوروغ من ۱۰ بار ثبت نام کردم در نیومده

  محمدرضا مهربان 1 سال قبل
  -1

  شرکت در سایپا۱۵۱

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  باسلام

  همشه

  دروخه

  حمیدمحمودی باجگیران 1 سال قبل
  2

  نتیجه قرعه کشی ساینا باکدملی

  0
  روح اله 1 سال قبل

  کی ماشین تحویل میدن

  2
  عبدالمحمدکیانی 1 سال قبل

  خواستم ببینم قرعه کشی برنده شدم یانه

  ذکرالا 1 سال قبل
  1

  برنده

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  چرا نتیجه با کد ملی رو ارسال نمیکنید

  3
  Hka 1 سال قبل

  4410561332

  زهرا خوشکام گبلو 1 سال قبل
  1

  ۵۰۴۰۲۳۹۲۸۹

  س 2 سال قبل
  8

  چراپس اسامی افرادبرنده شده رونشون نمیده باکدملی لااقل

  0
  رسول احمدی 4 ماه قبل

  سلام

  مهدی 2 سال قبل
  -2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید