توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسامی قبول شدگان نمونه دولتی استان کرمانشاه

  1 بازدید

  اسامی قبول شدگان نمونه دولتی استان کرمانشاه را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان کرمانشاه

  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان کرمانشاه

  اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان کرمانشاه 97 – 98

  مدارس نمونه دولتی مدارسی هستند که  به دلیل کیفیت برتر از سوی وزارت آموزش و پرورش مجوزی با عنوان نمونه دریافت کرده اند. مدارس نمونه دولتی طبق روال هرساله دانش آموزان در پایه های ششم و نهم را از طریق آزمون ورودی پذیرش می‌ کنند و در صورتی که دانش آموزان بتوانند در این آزمون ورودی نمره قبولی مطلوب را کسب کنند، امکان تحصیل در اینگونه مدارس را خواهند داشت.از مزایای تحصیل در مدارس نمونه دولتی این است که به دانش آموزان به لحاظ درسی و کشف استعداد هایشان بیشتر از مدارس عادی توجه می شود که همین امر باعث می شود که دانش آموزان آینده تحصیلی درخشانی پیش رو داشته باشند.

  زمان دریافت کارت آزمون نمونه دولتی استان کرمانشاه 97 – 98

  از شرایط شرکت در جلسه آزمون نمونه دولتی 97 برای دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم دارا بودن کارت آزمون نمونه دولتی خواهد بود.بنابراین دانش آموزان در صورتی که نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام ننمایند امکان شرکت در آزمون نمونه دولتی را نخواهند داشت. داوطلبان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم در تاریخ اعلام شده قبل از برگزاری آزمون فرصت داشتند تا با مراجعه به مدارس مربوطه خود جهت دریافت کارت آزمون نمونه دولتی 97 – 98 اقدام نمایند و از طریق کارت آزمون از نشانی و محل دقیق حوزه امتحانی مطلع شوند.

  زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان کرمانشاه 97 – 98

  تقریبا 20 روز پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم نوبت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی فرا می رسد و نتایج آزمون بر روی سایت قرار خواهد گرفت.پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی آن دسته از دانش آموزانی که موفق به کسب نمره قبولی شده اند می بایست درزمان تعیین شده برای انجام ثبت نام حضوری در مدسه پذیرفته شده اقدام نمایند و فراموش نکنید که عدم مراجعه به موقع به مدرسه پذیرفته شدهه جهت ثبت نام حضوری انصراف از تحصیل منظورخواهد شد.

  زمان تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی استان کرمانشاه 97 – 98

  پس از اینکه نتایج آزمون نمونه دولتی 97 – 98 اعلام شد و دانش آموزان پذیرفته شده ثبت نام نهایی خود را انجام دادند،در صورتی که مدارس نمونه دولتی ظرفیت خالی یا ظرفیت اضافی اعلام کنند، دانش آموزان پذیرفته نشده می توانند در تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی شرکت نمایند و یا منتظر اعلام اسامی ذخیره های مدارس نمونه دولتی باشند تا در صورتی که اسامی آن ها در لیست ذخیره های نمونه دولتی قرار گرفته بود به مدارس نمونه دولتی مراجعه کرده و در صورت وجود ظرفیت خالی اقدام به ثبت نام نمایند.

  شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی استان کرمانشاه 97 – 98

  برای آشنایی بیشتر با مدارس نمونه دولتی لازم است بدانید که ساعات تشکیل کلاس ها در مدارس‌ نمونه‌ دولتی همانند دیگر مدارس در 2 نوبت صبح و بعد از ظهر می باشد.از دیگر موارد مهمی که دانش آموزان پس از کسب رتبه قبولی در آزمون نمونه دولتی باید بدانند این است که ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی شرایط خودش را دارد و برای تحصیل در مدارس نمونه دولتی فقط کسب رتبه قبولی در آزمون کافی نخواهد بود و همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم ادامه‌ تحصیل‌ دانش آموزان در مدارس‌ نمونه دولتی مشروط به‌ انجام فعالیت‌ های مثبت‌ پرورشی و آموزشی دانش‌ آموزان خواهد بود.

  برای اطلاع از آخرین اخبار و زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97 فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال نمایید.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  اعلام نتایج نمونه دولتی استان کرمانشاه 98 - آیدانیتو

  اعلام نتایج نمونه دولتی استان کرمانشاه 98 - آیدانیتو

  برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره

  021 - 42258

  تماس حاصل فرمایید

  پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب

  حتی ایام تعطیل

  با یک تماس آگاهانه عمل کنید

  اسامی قبول شدگان نمونه دولتی استان کرمانشاه در سال 96

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  جلیل خسروی 22 روز قبل
  0

  سلام من ماهان خسروی هستم امتحان برای نمونه دولتی دادم چرا جوابش نمیاد ؟؟؟؟؟؟

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  هاامذذنررنرن

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید