توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه فرهنگیان

  1 بازدید

  اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه فرهنگیان را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99

  اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99

  اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 در دو مرحله صورت می پذیرد. کلیه داوطلبان لازم است پس از ورود به سامانه مشاهده نتایج قبولی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و وارد نمودن اطلاعات خود، برای دریافت نتایج اقدام نمایند. اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان به صورت الکترونیک منتشر می گردد. دریافت نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان در دو مرحله خواهد بود. در ادامه در رابطه با اینکه نتایج دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه و همچنین نحوه دریافت نتایج نهایی مصاحبه اعزام به خارج فرهنگیان چگونه است اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه خواهیم اد.

  زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99

  دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور سراسری هر ساله تعدادی از داوطلبان را پذیرش می نماید. آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان شده اند، می توانند در زمان انتخاب رشته مردادماه شرکت نموده و برای انتخاب رشته اقدام نمایند. در صورتی که جابه جایی در رابطه با زمان برگزاری کنکور به دلیل شیوع ویروس کرونا نداشته باشیم، همانند سال های گذشته ، انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در مرداد ماه خواهد بود و نتایج داوطلبان در پایان شهریورماه اعلام خواهد شد.

  در برخی از سال ها، در صورت عدم تکمیل ظرفیت دانشگاه ها، تکمیل ظرفیت را برای پذیرش دوباره داوطلبان در نظر می گیرد. در سال 98 برای ثبت نام داوطلبان در بهمن ماه سازمان سنجش اطلاعیه ای مبنی بر انجام ثبت نام برای تمامی متقاضیان منتشر نمود که متقاضیان پس از انجام ثبت نام در این سامانه و انجام مصاحبه ،می توانند از همین سایت در زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 نتایج مورد نظر را مشاهده نمایند. پذیرش در گزینش و همچنین مصاحبه برای تمامی داوطلبان ضروری است.

  به دلیل شبوع بیماری کرونا و همچنین جابه جایی های صورت گرفته در زمان برگذاری آزمون های مختلف، برای اطلاع دقیق از زمان مصاحبه و گزینش می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. همچنین در برخی از سال ها دانشگاه فرهنگیان ممکن است تصمیم به عدم پذیرش داوطلبان نماید، برای اطلاع از ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99 و همچنین اطلاع دقیق از زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 با مشاوران دانشگاه فرهنگیان ما تماس حاصل نمایید.

  نحوه اعلام اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان

  در واقع نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان در دو مرحله اعلام می گردد. در مرحله اول پس از اعلام نتایج، آن دسته از متقاضیانی که رتبه آنان مطابق با کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان می باشد، دعوت به مصاحبه می شوند. به طور معمول همانطور که ذکر گردید، ظرفیت تعیین شده برای انجام مصاحبه حدودا سه برابر و یا دوبرابر ظرفیت قبولی خواهد بود و هر یک از داوطلبان در صورتی که در مراحل مصاحبه موفق به پذیرش شوند و همچنین از رتبه بهتری برخوردار باشند، می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

  اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 در مرحله دوم برای آن دسته از داوطلبانی است که مراحل مصاحبه و گزینش را پشت سر گذاسته اند و حال در شهریورماه ، همزمان با اعلام نتایج سایر دانشگاه های دیگر می توانند نتایج خود را مشاهده نموده و در زمان تعیین شده برای انجام ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام به صورت حضوری در دانشگاه محل پذیرش داوطلبان صورت خواهد پذیرفت و پس از ارائه مدارک، کلیه متقاضیان می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

  در برخی از موارد ممکن است کدهایی برای دانش آموزان به نمایش گذاشته شود که هر یک از این کدها نشان دهنده نوعی از پذیرش خواهد بود. که این کدها در زمان انتشار کارنامه سبز قابل مشاهده می باشد. همچنین برای آن دسته از متقاضیانی که نتایج ارائه شده را مطابق با برنامه خود نمی دانند، می توانند برای ثبت اعتراض اقدام نمایند لازم به ذکر است ثبت اعتراض تنها در موارد تعیین شده امکان پذیر است.. برای نتایج نهایی مصاحبه اعزام به خارج فرهنگیان باید به سامانه دیگری مراجعه نمایید.

  شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان

  در زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 آن دسته از داوطلبانی نام آنها در سامانه قرار خواهد گرفت که واجد شرایط زیر باشند.

  خلاصه مطلب

  در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی در رابطه با زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 و همچنین نحوه دریافت اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان ارائه نماییم. در صورتی که مایل به دریافت نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان توسط کارشناسان ما می باشید و یا اینکه با توجه به تغییرات ایجاد شده در کشور می خواهید از این موضوع که نتایج دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه مطلع شوید، می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا به کارشناسان دانشگاه فرهنگیان متصل شوید.

  مطالب مرتبط

  منبع مطلب : irantahsil.org

  مدیر محترم سایت irantahsil.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  امروز؛ اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان در کنکور سراسری اعلام می‌شود

  امروز؛ اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان در کنکور سراسری اعلام می‌شود

  ، نتایج کنکور سراسری ۳۱ شهریور اعلام شد و انتخاب رشته از ۲ مهر آغاز و ۷ مهر به پایان رسید.  

  در برنامه زمانی اعلام شده توسط سازمان سنجش آمده است، بعد از پایان فرآیند انتخاب رشته اسامی چند برابر ظرفیت دانشگاه‌های دارای شرایط خاص مثل دانشگاه فرهنگیان فردا (یکشنبه، ۱۳ مهر) اعلام می‌شود.  

  وزارت آموزش و پرورش جهت تامین نیروی انسانی از میان تمام داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری در صورت دارا بودن شرایط زیر در مقطع کارشناسی پیوسته برای دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دانشجو می‌پذیرد. داوطلبان در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور‌ می‌توانند به ادامه تحصیل در این دانشگاه  بپردازند.

  شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  - دارا بودن تابعیت ایرانی

  - اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون جمهوری اسلامی ایران

  - التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

  - عدم سو سابقه محکومیت جزایی و کیفری

  - داشتن سلامت کامل روانی و جسمانی از طریق معاینات پزشکی و انجام مصاحبه تخصصی

  - نداشتن اعتیاد به مواد مخدر، دخانیات و الکل

  - برخورداری از اخلاق و رفتار نیکو و حسن شهرت متناسب با شان معلمی

  - شرایط اختصاصی پذیرش داوطلبان آزاد 

  - دارا بودن حداقل نمره علمی کل ۶۵۰۰ و بالاتر

  - داشتن حداکثر سن ۲۴ سال تمام در بدو ورود به دانشگاه (۱۳۷۵/۷/۱ به بعد).

  - داشتن حداقل معدل کل ۱۴ در دوره متوسطه‌ی دوم (پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم)

  - بومی بودن داوطلب در کد رشته محل مربوط

  - برخورداری از سلامت کامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی.

  - موفقیت در مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت‌های عمومی.  

  - شرایط اختصاصی پذیرش داوطلبان شاغل و پیمانی آموزش و پرورش

  - داشتن حکم کارگزینی رسمی یا پیمانی آموزش و پرورش در زمان ثبت نام در آزمون برای ورود به دانشگاه فرهنگیان

  - عدم اشتغال به تحصیل در هر یک از دوره‌های کاردانی و بالاتر (اعم از پیوسته و یا ناپیوسته) در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی در زمان (ثبت نام، شروع به تحصیل و حین تحصیل)

  - دارندگان مدرک کارشناسی و بالاتر (روزانه یا نوبت دوم (شبانه)، دولتی یا غیردولتی، معادل یا غیرمعادل) مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی ویژه فرهنگیان نیستند.

  - محل تحصیل پذیرفته شدگان رشته‌های تحصیلی ویژه شاغلین رسمی و پیمانی،  پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران‌ است.

  - کلیه رشته‌های تحصیلی ویژه فرهنگیان در همه گروه‌های آزمایشی، مخصوص شاغلین رسمی و پیمانی آموزش و پرورش است.

  - سایر داوطلبان اعم از معلمان حق التدریس و آموزش یاران نهضت سوادآموزی قراردادی، آزاد و … مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی ویژه فرهنگیان نبوده و در صورت انتخاب و قبولی در هر یک از رشته‌های تحصیلی مزبور، قبولی آنان لغو خواهد شد.

  - دریافت فرم معلم مبنی بر موافقت کتبی با ادامه تحصیل شاغلین رسمی و پیمانی از اداره آموزش و پرورش محل خدمت الزامی است.

  تاثیر سهمیه بومی گزینی در انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

  رشته‌هایی که با توجه به ماهیت و کاربرد آن برای هر استانی مورد نیاز است، پذیرش در آن‌ها به صورت بومی استانی صورت می‌گیرد. گزینش رشته‌های انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان نیز با توجه به ماهیت آن بصورت بومی استانی است و هر داوطلب حق انتخاب رشته محل‌های مربوط به استان بومی خود را دارد.  ملاک تعیین بومی گزینی بر اساس سه سال آخر دبیرستان هر داوطلب تعیین می‌شود.

  در صورتی که محل دریافت مدرک تحصیلی سه سال آخر دوره متوسطه برای داوطلبان نظام قدیم و محل دریافت مدرک پیش دانشگاهی و دو سال آخر دبیرستان برای داوطلبان نظام جدید در یک شهر و یا استان باشد داوطلب بومی آن استان به حساب می‌آیند.

  در صورتی که محل دریافت مدرک تحصیلی سه سال آخر متقاضی در یک بخش، شهر و یا استان نباشد، استان محل تولد داوطلب به عنوان استان بومی وی در نظر گرفته می‌شود.

  متقاضیانی که سه سال آخر محل تحصیل را در خارج از کشور گذرانده باشند و استان محل تولد شان به عنوان استان بومی در نظر گرفته می‌شود.  

  متقاضیانی که سه سال آخر محل تحصیل را در خارج از کشور گذرانده باشند و استان محل تولد شان در خارج از کشور باشد استان بومی این داوطلبان تهران خواهد بود.

  منبع مطلب : www.afkarnews.com

  مدیر محترم سایت www.afkarnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور 99

  هر سال سازمان سنجش ضمن انتشار اطلاعیه ای زمان مصاحبه دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی را طی اطلاعیه ای با عنوان زمان اعلام نتایج اولیه رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور به اطلاع داوطلبان می رساند . امسال نیز بر اساس آخرین اخبار منتشر شده ، اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی این دانشگاه ها ، 13 مهر ماه 99 اعلام می ‌شود .

  با توجه به اینکه در حال حاضر زمان مصاحبه دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی کنکور 99 مشخص نشده است به داوطلبان توصیه می کنیم برای اطلاع از به روز ترین اخبار ، عضو کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا باشند .

  به محض مشخص شدن زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ ، مقاله به روز رسانی و در این بخش اطلاع رسانی می شود .

  شرایط دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور 99

  ممکن است برای هر کدام از علاقمندان به پذیرش دانشگاه های فرهنگیان کنکور ۹۹ این سوال پیش بیاید که چه کسانی به مصاحبه دعوت خواهند شد ؟ پذیرش دانشجو در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی کنکور ۹۹  بر اساس نمره آزمون کتبی (  کسب تراز 6500 به بالا ) و مصاحبه است بنابر این سازمان سنجش از داوطلبانی که در این آزمون حدنصاب نمره لازم را کسب کرده باشند و دارای سایر شرایط دعوت به مصاحبه این دانشگاه ها باشند به تعداد دو برابر ظرفیت جهت شرکت در مصاحبه دعوت خواهد کرد .
   

   داشتن حداكثر سن 24 سال تمام در بدو ورود به دانشگاه ( 1/7/1375 به بعد ) .
   داشتن حداقل معدل كل 14 در دوره متوسطه ی دوم ( پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم ) 
   کسب تراز 6500 به بالا
   بومی بودن داوطلب در كد رشته محل مربوط
   برخورداری از سلامت كامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی .
   موفقیت در مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت های عمومی .
   

  مدارک لازم برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور 99

  پس از اعلام اسامی معرفی شدگان دو برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی کنکور 99 ، هر داوطلب باید به اطلاعیه های منتشر شده از سوی سازمان سنجش توجه کرده تا از موارد مختلفی همچون میزان و نحوه پرداخت هزینه مصاحبه ، مدارک مورد نیاز برای مصاحبه ، تاریخ و زمان مصاحبه و ... دیگر مطلع گردد . مدارک لازم برای شرکت در جلسات مصاحبه به دو دسته اطلاعات فردی ، تحصیلی و مدارک مربوط به تکمیل فرم اعلام شده توسط سازمان سنجش تقسیم می شود .

  داوطلبان در دو مرحله باید نسبت به ارسال و همراه داشتن مدارک شناسایی خود اقدام کنند . مرحله اول مربوط می شود به 48 ساعت بعد از اعلام اسامی معرفی شدگان دعوت به مصاحبه دانشگاه های فرهنگیان کنکور 99 و مرحله دوم مربوط می شود به مدارک لازم برای جلسه مصاحبه که در این بخش به بررسی مدارک هر مرحله پرداخته شده است .
   

   لیست مدارک ارسالی به هسته گزینش آموزش و پرورش استان بومی 

  مدارک زیر باید 48 ساعت پس از اعلام اسامی معرفی شدگان دعوت به مصاحبه دانشگاه های فرهنگیان کنکور 99 ، به آدرس هسته های گزینش آموزش و پرورش استان بومی داوزلب ارسال شود .

   پرینت و تکمیل فرم اطلاعات فردی داوطلب از طریق سایت سنجش

   الصاق یک قطعه عکس پشت نویسی شده به فرم اطلاعات فردی

    کپی همه صفحه های شناسنامه و پشت و روی كارت ملی

   

  عدم ارسال مدارک مذکور به هسته گزينش آموزش و پرورش استان بومی ، به منزله انصراف از تحصيل و شرکت در جلسه مصاحبه می باشد .

   لیست مدارک مورد نیاز برای شرکت در جلسه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

   کارت ملی

   شناسنامه

   دفترچه درمانی

   در صورت وجود ديپلم يا گواهی تایيد شده كه معدل كل در آن قيد شده

   یک قطعه عکی 3 * 4  ( ترجیحا عکسی که موقع ثبت نام آزمون استفاده شده )

   واریز مبلغ  340,000 هزار ریال به شماره حساب اعلام شده و همراه داشتن اصل فیش واریزی

  به محض انتشار فرم های مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 99 ، مقاله به روز رسانی و لینک دانلود در این بخش قرار می گیرد . 

  جزئیات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور 99

  هر داوطلبی که برای مصاحبه دانشگاه های فرهنگیان دعوت شده ، باید بداند که جلسه مصاحبه تکرار شدنی نیست و اکثر متقاضیانی که برای اولین بار به مصاحبه این دانشگاه ها دعوت می شوند ، نمی دانند با چه سوالاتی روبرو خواهند شد .

  اما اطلاع از سوالات احتمالی ، شرایط جلسه مصاحبه به کاهش استرس متقاضیان کمک به سزایی می کند . معمولا سوالاتی که هر سال از داوطلبان پرسیده می شود یکسان است پس به همین راحتی با یک پرس و جوی ساده می توانید اطلاعات بسیار مفیدی درباره سوالات احتمالی که در روز مصاحبه با آن رو به رو خواهید شد به دست آورید . 

  مصاحبه دانشگاه فرهنگیان بیشتر شامل سوالات علمی ، عقیدتی و سیاسی ، بررسی و معاینه سلامت جسم و روان متقاضیان است و البته یکی از سوالاتی که حتما مطرح می شود ، انگیزه داوطلب از تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان است . داوطلب باید بتواند علاقه و انگیزه خود را از شغل معلمی به صورت واضح و قابل قبول توضیح دهد .

  مواردی که در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان مورد سنجش و معاینه قرار می گیرد به شرح ذیل می باشد :
   

    سلامت کامل گفتاری " نداشتن لکنت زبان "

    قدرت بینایی " 10 از 10 با عینک و 10 از 20 بدون عینک بصورت مجموع هردو چشم "

    قدرت شنوایی

    قد و وزن مناسب " حداقل 160 سانتی متر در مردان و 155 سانتی متر در بانوان " 


  ( حداقل قد مربوط به رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی است . )
   

   نداشتن نقص عضو مشهود

   عدم ابتلا به بیماری های مزمن و صعب العلاج

   سلامت روانی و برخورداری از استعداد ، علاقه و انگيزه معلمی

   عامل بودن به اخلاق و رفتار متناسب با شان و جايگاه معلمی

   برخورداری از قدرت تعامل با ديگران آشنايی با تعاليم دينی ، به ويژه قرآن كريم

  البته فراموش نکنید که لباس مناسبی را برای جلسه مصاحبه انتخاب کنید . باید سر جلسه مصاحبه با لباسی معقول و ظاهری آراسته وارد شوید . در کل تمامی حرکات ، رفتار و گفتار در سپری کردن یک جلسه مصاحبه خوب تاثیرگذار خواهد بود .

   در نظر داشته باشید مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند که شما را در انجام مصاحبه دانشگاه فرهنگیان  ۹۹ به بهترین شکل ممکن یاری دهند . برای ارتباط با مشاوران هیوا می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

  سوالات متداول

  ✔️ بر اساس آخرین اخبار منتشر شده ، مصاحبه دانشگاه هاس فرهنگیان دهه دوم مهر ماه انجام می شود البته به محض مشخص شدن تاریخ دقیق در متن این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد .

  ✔️ معرفی شدگان به صورت دو برابر ظرفیت توسط سازمان سنجش اعلام می شوند که جزئیات بیشتر در خصوص مصاحبه این دانشگاه ها در متن مقاله ارائه شده است .

  ✔️ در این مصاحبه علاوه بر سوالات علمی ، عقیدتی و سیاسی ، سلامت جسم و روان داوطلب مورد معاینه قرار می گرد که جزئیات بیشتر در این خصوص درمتن مقاله ارائه شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید