توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استعلام واریز یارانه بانک ملی

  1 بازدید

  استعلام واریز یارانه بانک ملی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  بانک ملی ایران :: فهرست حسابهای تایید شده طرح تحول اقتصادی - هدمندی یارانه ها

  سامانه استعلام لحظه ای آنی (سانی )

  سامانه پیگیری واریز یارانه بانک ملی

  برای مشاهده این بخش از سایت از مرورگر وب Internet Explorer 5.0 به بالا استفاده نمایید.

  لینک های عمومی

  منبع: bmi.ir

  ::اطــلاعـــیه یارانه:: به اطلاع آن دسته از مردم شریف استان که در خصوص یارانه‌ها با مشکلات و ابهاماتی مواجه هستند، مواردی به شرح زیر جهت استحضار و اطلاع این عده از عزیزان اعلام می‌گردد.

  "اطــلاعـــیه"

  به اطلاع آن دسته از مردم شریف استان که در خصوص یارانه‌ها با مشکلات و ابهاماتی مواجه هستند، مواردی به شرح زیر جهت استحضار و اطلاع این عده از عزیزان اعلام می‌گردد.

  - سامانه اعلام حساب خانوار وزارت رفاه و تامین اجتماعی از 20 اسفند بازگشایی خواهد و افرادی که به هر دلیل موفق به اعلام و ثبت شماره حساب خود در سامانه refahi.ir   نشده اند می‌توانند نسبت به ثبت شماره حساب خود در سامانه مزبور اقدام نمایند. بدیهی است اینگونه خانوارها از اولین مرحله واریز یارانه سال 90 مشمول دریافت یارانه خواهند شد.

  - اصلاح اطلاعات اقتصادی که توسط مردم در دوره زمانی اول آذر تا 15 دی ماه در سامانه جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار مرکز آمار ایران صورت گرفته است در واریزی مرحله دوم یارانه نقدی اعمال نگردیده است و واریزی‌ها براساس  اطلاعات گذشته می‌باشد. لذا اصلاح اطلاعات اقتصادی خانوار از مرحله بعدی واریزی اعمال خواهد شد.

  - اطلاعات تعدادی از خانوارهایی که در سال 1387 توسط مرکز آمار ایران جمع آوری شده بود بنا به مشکلاتی در سیستم ثبت نگردیده است که این افراد اطلاعات اقتصادی خود را در مرحله سوم در سیستم ثبت نمودند و پس از ثبت شماره حساب سرپرست خانوار در سامانه اعلام حساب خانوار وزارت رفاه و تامین اجتماعی با ارائه رسید مربوط به سال 1387 یارانه های معوق به حسابشان واریز خواهد شد که نحوه اقدام متعاقباً اعلام خواهد شد.

  - در مواردی که در سامانه refahi.ir پیغام واریز یارانه نقدی نشان داده می‌شود ولی در حساب فرد پول واریز نشده است، ملاک عمل بانک ها اطلاعات موجود در سامانه refahi.ir  می‌باشد و شعب بانکها می‌توانند با استناد به اطلاعات این سایت نسبت به انجام اصلاحات از طریق سیستم E.bank اقدام نمایند.

  - در خصوص خانوارهایی که علیرغم در دست داشتن تأییدیه حساب در سامانه refahi.ir   و مشاهده مبلغ یارانه واریزی در سامانه مزبور، یارانه به حسابشان واریز نشده است، این مشکل عمدتاً به این دلیل است که حساب اعلام شده، مسدود راکد، مشترک و یا سنتی بوده و یا گاهاً حتی شماره کارت هدیه و یا سفر کارت به سامانه refahi.ir   اعلام شده و لذا مورد تایید نهایی بانک قرار نگرفته است. این افراد باید ضمن مراجعه به بانک مربوطه، نسبت به رفع مشکل حساب خود اقدام نمایند و در صورت عدم رفع این مشکل، از همان بانک بخواهند که با استفاده از شبکه  E.bank حساب دیگری را برای آنها در سامانه  refahi.ir   ثبت کند تا یارانه به آن حساب واریز گردد.

  - در خصوص افرادی که علیرغم داشتن تاییدیه سامانه  refahi.ir  مبنی بر ثبت نهایی شماره حساب، با مراجعه به سایت با عدم تایید و عدم شناسایی مواجه می‌شوند، خواهشمند است مدارک و مستندات مربوطه را جهت بررسی به این سازمان ارسال فرمایند.

  - زنانی که علیرغم ثبت رسمی طلاق همچنان در خانوار همسرشان ثبت شده اند و یارانه آنها به حساب وی واریز شده است بعد از اعلام نحوه اقدام می‌توانند با مراجعه به استانداری و یا فرمانداری محل سکونت خود مشکل خود را حل ‌نمایند. بدیهی است یارانه‌ای که اشتباهاً به حساب شوهر واریز شده در مرحله بعد از آن خانوار کسر و به خانوار اصلی تعلق خواهد گرفت که روش کار متعاقباً اعلام خواهد شد.

  - در خصوص افرادی که در شرف طلاق هستند و جدا از هم زندگی می‌کنند، در صورتی که افراد مزبور در پایگاه اطلاعات اقتصادی خانوار به صورت یکجا و در قالب یک خانوار ثبت نام نموده باشند، همچنان به عنوان یک خانوار محسوب شده و یارانه کل اعضای خانوار به حساب سرپرست واریز خواهد شد. به عبارت دیگر مبنای تفکیک یارانه زوجه از حساب یارانه زوج، صرفاً ثبت رسمی طلاق خواهد بود.

  سازمان امور اقتصادی و دارایی و دبیرخانه ستاد استانی هدفمندی یارانه‌‌ها

  منبع: gov.ir

  پیگیری وضعیت واریز مبلغ طرح هدفمند کردن یارانه ها برای معرفی شدگان حسابهای بانک سپه

  - کاربر گرامی،جهت مشاهده وضعیت پرداخت یارانه خود کد ملی خود را وارد نمایید.

  بررسی وضعیت یارانه ها

  منبع: banksepah.ir

  سوال : علت عدم تأیید حسابهای معرفی شده در سامانه وزارت رفاه چه می باشد؟

  ـ عدم تطابق کد ملی با شماره حساب اعلامی

  ـ معرفی حسابهای نامعتبر مانند شماره حساب بلندمدت ، کارت هدیه ، بن کارت ، حسابهای تسهیلاتی و صندوق پس انداز متمرکز و ...

  ـ وارد کردن شماره حساب ها بصورت اطلاعات ناقص و اشتباه

  ـ معرفی حسابهای مشترک ، مسدودی ، مفقودی و فسخی

  راه حل :

  معرفی کنندگان حسابهای پس انداز سنتی ( دفترچه ای ) به شعبه افتتاح کننده و معرفی کنندگان حسابهای متمرکز ( کارتی ) به نزدیک ترین شعبه بانک مسکن جهت اقدامات بعدی مراجعه فرمایند .

  سؤال : در صورت درخواست رمز المثنی ، صدور کارت المثنی ( مفقودی یا خرابی ) چه اقدامی باید صورت گیرد ؟

  - با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک مسکن و ارائه کارت ملی و بدون پرداخت هزینه مضاعف امکان ارائه خدمات مورد نظر فراهم خواهد آمد .

  سؤال : با توجه به بعد مسافت محل کار یا سکونت با شعبه ای که در آن اقدام به صدور کارت شده ، آیا می توان بدون مراجعه به شعبه مورد نظر نسبت به دریافت کارت اقدام نمود ؟

  - شعب نسبت به اخذ مشخصات مشتری ( نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، شماره حساب و شماره کارت معرفی شده در سامانه وزارت رفاه و شماره تلفن تماس مشتری ثابت و همراه و مشخصات نزدیکترین شعبه ای که کارت باید به آنجا ارسال شود ) اقدام و با ایجاد هماهنگی لازم با مسؤولین شعبه مبدأ ارسال کارت مورد نظر به شعبه مقصد اقدامات لازم بعمل آورندو به مشتری در خصوص تاریخ مراجعه به شعبه مقصد اطلاع رسانی گردد . شایان ذکر است اخذ رسید از مشتری در شعبه مقصد و ارسال آن به شعبه مبدأ ضروری می باشد .

  سؤال : دفترچه حساب پس انداز معرفی شده در سامانه مفقود گردیده است چه اقدامی باید صورت گیرد ؟

  - به شعبه افتتاح کننده با همراه داشتن کارت ملی جهت دریافت دفترچه حساب جدید مراجعه گردد .

  سؤال : حساب معرفی شده جهت واریز یارانه نقدی صندوق پس انداز مسکن و جوانان یا ساخت مسکن بوده و در حال حاضر قصد انتقال مزایای آن به بستگان درجه یک یا انتقال به شعبه دیگر را دارم ، در صورت چنین اقدامی تکلیف یارانه های واریزی در مراحل بعدی چگونه خواهد بود ؟

  - با توجه به سنتی ( دفترچه ای ) بودن حساب موصوف به شعبه افتتاح کننده جهت اقدامات بعدی مراجعه فرمایید .

  سؤال : آیا امکان فسخ  یا جایگزینی شماره حساب معرفی شده برای دریافت یارانه وجود دارد ؟

  - در حال حاضر با توجه به عدم امکان معرفی حساب جایگزین در سامانه رفاهی ، چنین امری امکانپذیر نمی باشد .

  سؤال : نحوه دسترسی به آدرس و شماره تلفن تماس با شعبه به منظور مراجعه به شعبه ( مورد نظر ) چگونه است ؟

  - تماس با شماره تلفن مرکز پاسخگویی بانک مسکن 1830 ، ورود به وب سایت  بانک مسکن shoab.bank-maskan.ir و پورتال مردمی  www.iranmardom.ir

  منبع: bank-maskan.ir

  منبع مطلب : subsidies.powerset.ir

  مدیر محترم سایت subsidies.powerset.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مریم : یارانه جدید۳۰۰یا۴۰۰هزارچراب حساب من واریزنشده درحالی که هرماه من یارانه دریافت میکردم امروزموجودی نبودیعنی چی شده ؟

  محبوبه : چرا برای ما یارانه ۳۰۰ هزار تومانی واریز نشده درصورتیکه مرتب یارانه تا قبل از این واریز میشد

  عبدالله منظری : چرابه حساب من یارانه جدید نریختن درصورتیکه تابرج قبلی یارانه نقدی میگرفتم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  غلامرضا کولانی 22 روز قبل
  0

  والله نه شاغل هستم نه بازنشسته هستم نه بیمه دارم و نه چیزی به اسم بنده میباشد ، پس چرا بنده را دهک ۵ الی ۸ معرفی کرده اید و یارانه ام را قطع نموده اید

  ولی ا... علی 26 روز قبل
  1

  برای جاماندگان یارانه سال۹۳ خبری نمیشه چون دوماه است که ثبت نام کردم

  0
  احمد دهقان ریگ آبادی 24 روز قبل

  لطفا علت عدم دریافت یا پرداخت یارانه برای اینجانب را اعلام فرمائید قریب ۹۹ درصد همکاران و دوستان بنده که شرایط زندگی از لحاظ مادی و معنوی به مراتب از من بهتر دارند که هم یارانه معیشتی دریافت می کنند و همچنین یارانه معمولی ولی بنده یک کارمند دولت هستم با سابقه ۳۶ سال خدمت صادقانه از هیچکدام حدود بیش ده سال است نمیتونم در یافت کنم چرا ؟

  سیدجمال اعظمی 1 ماه قبل
  0

  من تاحالا یارانه نگرفتم ازکافی نت ثبت نام کردم ماه پیش ولی هیچی واریز نشده تنها زندگی میکنم تروخدا رسیدگی کنیدمسعولان محترم

  2
  فردین اسفندیاری 29 روز قبل

  منم مثل شما بودم مال ما این ماه پرداخت شد

  ناهید زیرکی 1 ماه قبل
  0

  چرا یارانه تیر ماه واریز نشده

  ناهید زیرکی 1 ماه قبل
  0

  یارانه تیر ماه

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  این چ وضشه چرا اینترنت و بیشتر سامانه های دولتی بازنمیشه

  غلامرضا کولانی 1 ماه قبل
  0

  علت قطع شدن یارانه بنده چیست

  غلامرضا کولانی 1 ماه قبل
  1

  چرا یارانه من قطع شده و از ماه گذشته دیگر بحسابم هیچ یارانه ای واریز نشده ، آخر چرا

  زینب میررزانژاد 1 ماه قبل
  0

  من خانم بی سرپرست و اجاره نشین هستم دارای سه فرزند کوچک تنها کمک خرج ما یارانه بو از اول فرودین برای جدا سازی اقدام کردم ولی کلا خبری نشد همه کارهاشون هم انجام دادم اما باز هم بی فایده بو .باید صدای من ب گوش چ کسی برسد ی نفر داره برجی سه میلیون میگره اما من با بچه هام هیچ لطفا اطلاع رسانی کنید قانون برای همه باید یکسان باشد

  مهدیه 1 ماه قبل
  0

  من یارانه چند ماه به حسابم واریز نشده

  M.m 2 ماه قبل
  0

  ببین یک مشت پفیوز از رییس دولت بگیر تا اون پفیوز های کوچک همه دزد حروم. . . اینها فقط جیب ملت می‌خواهن خالی کنند تا اینکه بدن فکر میکنند همه درآمد کشور مال خودشونه بابا کسی که یک عمر صدقه کفاره خوربوده از اینها چیزی درمیاد حالم از هرچی آخوند ملا دزد بی اصل نصب بهم میخوره .

  سیدداریوش صالحی 2 ماه قبل
  0

  چه زمانی میشه مرحله دوم یارانه خردادماه رابر است کرد

  0
  رسول محمودی 2 ماه قبل

  تاالان پول یارانه توحساب نرسیده دومن حسابم بسته است چرا

  0
  Masih 2 ماه قبل

  دوستان کسی هست که تا این لحظه نتونسته از یارانه خرداد ماهش برداشت کنه یا رفته باشه دیده که تویه حسابش واریز شده اما برداشت ۰ ریال میزنه و عدم موجودی با اینکه پول واریز شده درحسابش هست کسی هست که شرایط الان مارو داشته باشه و هنوز نتونسته برداشت کنه

  معصومه سیدیان 3 ماه قبل
  0

  رسیدگی فرمایید قبلا رایانه میگرفتم الان قطع کردند بچه مریض دارم اموالش به اسم من شده خواهشا تراخدا رسیدگی فرمایید

  معصومه سیدیان 3 ماه قبل
  1

  سلام من قبلا یارانه میگرفتم بچه مریص دارم اموالش به اسم من شده بخاطر اون رایانه ام قطع کردند تراخدا رسیدگی فرمایید خواهش میکنم

  معصومه سیدیان 3 ماه قبل
  0

  سلام من هرماه یارانه میگرفتم قطع شده رسیدگی فرمایید بچه مریض دارم اموالش به اسم من است خواهشا رسیدگی فرمایید

  عسگرلو 3 ماه قبل
  1

  چرایارانه من قطع کردن مریض دارم بیمه قطع کردن چراچراچرا کسی نیست جواب بده مملکت بی دروپیکرشده جای در استان هاراهنمای کنید بتونیم درمان رابگیم رسیده گی کنید

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام مشکل خیلیهاروهل کنید مگر کارت یارانه مسدود هم میشود.چرا.کسی که چک برگشتی قدیمی دارد برای بانکهایه دیگه است ربطی دارد به بانک ملی.الانم همه دارن میگیرن برای ما مسدود شده.به نفع بانک ملی است لطفا این تحر مضخرف درست کنید.اجازه بدید کمی مردم با مشکل کمتر به کارشون برسن

  لطف اله تابش نزاد 3 ماه قبل
  0

  یارانه ما واریز نشده

  عبدالله منظری 3 ماه قبل
  5

  چرابه حساب من یارانه جدید نریختن درصورتیکه تابرج قبلی یارانه نقدی میگرفتم

  -2
  سیروس 3 ماه قبل

  س بنده ۵۹ ساامه ن حقوق بگیریم ن بیمهدادم ن ملکون ماشین مساجر هستم رابانه معیشی و ۴۵ ت دریافتدمیکردم اما رلیانه ۴۰۰ ۳۰۰وت به حساب من واریز تشد

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام چرا یارانه من برگشت خورد خودم تخت پوشش کمیته امدادم .ی دختر۱۶ساله دارم

  مرتضی 3 ماه قبل
  1

  چرا برای من پیامک نیامده من هر ما یارانه می گرفتم

  مرتضی 3 ماه قبل
  1

  هرماه یارانه می گرفتم از طریق بانک ملی پیامک برای من نیامده چیزی واریز نشد

  0
  علی صادقی 3 ماه قبل

  مگه دولت الکترونیک نیستن چطوره فقد به حساب کارتی که بهش یارانه میریزن نگاه میکنن ببینن طرف حسابش چجوره .کاری به حسابای دیگش ندارن .من چندنفر از دوستانم که وضع مالی خوبی دارن یارانه گرفتن .واقعا جای تاسف داره بخدا

  مهدی 3 ماه قبل
  -2

  یارانه هر ماه مرتب واریز میشد اما این ماه هیچ پیامکی نیومد و چیزی داخل حساب نیست یک نفر به گوش اون بالا نشسته برسونه و جواب مردم رو بدن خواهشا

  محمد 3 ماه قبل
  1

  سلام من تا حالا یارانه دریافت کردم ولی این ماه هیچ چیزی واریز نشده چرااااا

  بانو 3 ماه قبل
  0

  چرا یارانه منو این ماه نریختن این دیگه چه بازی در میارن

  0
  بانو 3 ماه قبل

  من یک زن سرپرست خانوار هستم دو تا جوان بیکار

  ناشناس 3 ماه قبل
  -1

  سلام من یارانم قط شده

  مریم 3 ماه قبل
  0

  چرا برای ما یارانه جدید نان ودارو واریز نشده خواهشمندم پاسخگو باشید

  مریم 3 ماه قبل
  6

  یارانه جدید۳۰۰یا۴۰۰هزارچراب حساب من واریزنشده درحالی که هرماه من یارانه دریافت میکردم امروزموجودی نبودیعنی چی شده ؟

  0
  بانو 3 ماه قبل

  برای منم نریختن

  1
  مریم 3 ماه قبل

  والا واسه ماهم واریز نکردن

  5
  محبوبه 3 ماه قبل

  چرا برای ما یارانه ۳۰۰ هزار تومانی واریز نشده درصورتیکه مرتب یارانه تا قبل از این واریز میشد

  حمیدرضانجاتی 4 ماه قبل
  -2

  آیایارانه ۱۵۰۰۰۰ هزاری امشب رمضان که حسابم در بانک ملی است واریز می شود

  علی محمدبلوچزاده 5 ماه قبل
  0

  پیامک یارانه

  پرستو 5 ماه قبل
  0

  سلام من یارانه معیشتی ۹ اسفند واسم واریز نشده

  پرستو 5 ماه قبل
  -1

  من یارانه معیشتی ۹ اسفند واریز نشده

  مازیار 6 ماه قبل
  2

  سلام 100هزار تومان 22بهمن برام واریزنشد

  ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ 6 ماه قبل
  -1

  وای از این عدالت

  محمدرضا فلاح گله پردسری 6 ماه قبل
  0

  یارانه اینجانب ازمهر ماه ۹۸قطع شده منبازنشسته هستم وحقوق من نیزدرشرایط فعلی ۵۷۰۰۰۰۰ تومان است. کار دیگری هم ندارم.

  ناشناس 6 ماه قبل
  2

  من دوسال یارانه طلبکارم به کجا باید مراجعه کنم

  منصور زال ببک 6 ماه قبل
  0

  یارانه بهمن ماه به حساب واریزنشده؟

  منصور زال ببک 6 ماه قبل
  0

  یارانه بهمن ماه بحساب واریزنشده؟

  الیاس 7 ماه قبل
  1

  سلام من ناشنوایان هستم

  یارانه سامانه لازم است

  کمک بده

  چرا مردم سرکاری گزاشتند 7 ماه قبل
  0

  من۹نفر هستم فقد ۵نفر معشتی واریز میشوداز آن طرف شعار میدن جمعیت زیادشود

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  یارانه معیشتی اضافه شده

  مرتضی 8 ماه قبل
  0

  علت را بگویید

  ارسلان ۶۴۵۰۲۱۴۴۴۹ 1 سال قبل
  -2

  یارانه ومعیشتیم قطع شده چرا

  ارسلان ۶۴۵۰۲۱۴۴۴۹ 1 سال قبل
  0

  یارانه ومعیشتی قطع شده چرا

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  سلام ۱۵ این ماه اقدام کردم برای جداسازی یارانه دیشب یارانه نیامده حساب

  حسن 1 سال قبل
  0

  میخواستم بدونم از کجا پیگیر عدم واریز یارانم باشم، چرا و به چه علتی یارانم قطع شد ه

  علی زندی کرجی 1 سال قبل
  1

  سلام خسته نباشید چرا یارانه برای ماریخته نشده چرابعضی گرفته اند برای ما ریخته نشده ایا مشکلی است یا درتاریخ 10 1 1400 ریخته میشود باتشکر

  نوربخش نارویی 1 سال قبل
  -1

  سلام یارانه سال جدید که واریز میشود

  و 1 سال قبل
  0

  سلام چرا یارانه ۲۰ بهمن و ۱۰ اسفند برام ریخته نشده حالاهم که نوبت ۲۰ اسفند شده چرا؟

  وحیده طومارپور 1 سال قبل
  2

  سلام شماره کارتم راتوسط یکی ازکلاه برداران درگوشی ثبت کرده رمز زدن اشتباه مسدود کرده الان چه باید بکنم ممنونم

  0
  برو دنبالش بانک 2 ماه قبل

  برودنبالش به شعبه بانک

  گل ریحان علیزاده چنار 1 سال قبل
  0

  یارانه بنده ازسال ۱۳۹۴ قطع ومسدودشده است میخواستم علت اینکاروبدونم بنده که خودم سرپرست یک خانواده هستم وموقعیت معیشتی زیرخط فقر هستم چرا؟

  0
  زینب میررزانژاد 1 ماه قبل

  یکی ب داد ما برسه از ما دفاع کنه

  0
  مر تضی مکاییلی 8 ماه قبل

  با سلام یارانه بنده درسال۹۴ بغلت کارمند بودن زوجین قطع شده

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  مراد محمد دهقانی چرا به ما یارانه معشیتی نمدهند

  1360و1689583401 2 سال قبل
  2

  سلام‌نتونستیم‌وام‌یک‌میلیون‌تومنی‌نفری‌صدتومن‌رو‌بگیریم‌مرحله‌دوم‌رو‌وکرملی‌روفرستادم‌‌ولی‌جوابی‌دریافت‌نکردم‌باتشکرزیادپور

  1360 2 سال قبل
  2

  سلام‌من‌داری‌سه‌فرزند‌همسرم‌وخودم‌نتونستیم‌وام‌یک‌میلیونی‌وبه‌هرکدام‌صدتومننریختند‌جواب‌بفرمایید‌وضعت‌مالی‌بدی‌داریم‌ومستجرهم‌هستیم

  نواب 2 سال قبل
  0

  من مجرد هستم با مادرم زندگی میکنم الا ن یگ ماه یک از مادرم جدا کردم یارانه ام را همه مراحل را انجام دادم ولی هنوز نه یارانه نه منشعی نه حساب مادرم ریخته شده نه خودم و حتی با اینگه ۴۷ سالم است هیچ بیمه ای ندارم

  محمد مقصودی ۲۴۵۰۹۴۱۲۳۱ کد ملی 2 سال قبل
  -1

  من وا م یارانه نقدی را نگرفتم ولی پنج ماه است هر ماه ۳۵۰۰۰ تو مان از یارانه نقدی کم میشود

  0
  محمد مقصودی ۲۴۵۰۹۴۱۲۳۱ کد ملی 2 سال قبل

  من وا م یارانه نقدی یک میلیون تو مان رانگرفتم ولی مد ت شش ماه هاه در<br>۳۵۰۰۰ تو مان از یارانه ام کم می شود

  مهدی 2 سال قبل
  -2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  1
  ناشناس 4 ماه قبل

  علی ساربان

  برای ارسال نظر کلیک کنید