توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استعلام واریز یارانه بانک ملی

  1 بازدید

  استعلام واریز یارانه بانک ملی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  بانک ملی ایران :: فهرست حسابهای تایید شده طرح تحول اقتصادی - هدمندی یارانه ها

  سامانه استعلام لحظه ای آنی (سانی )

  سامانه پیگیری واریز یارانه بانک ملی

  برای مشاهده این بخش از سایت از مرورگر وب Internet Explorer 5.0 به بالا استفاده نمایید.

  لینک های عمومی

  منبع: bmi.ir

  ::اطــلاعـــیه یارانه:: به اطلاع آن دسته از مردم شریف استان که در خصوص یارانه‌ها با مشکلات و ابهاماتی مواجه هستند، مواردی به شرح زیر جهت استحضار و اطلاع این عده از عزیزان اعلام می‌گردد.

  "اطــلاعـــیه"

  به اطلاع آن دسته از مردم شریف استان که در خصوص یارانه‌ها با مشکلات و ابهاماتی مواجه هستند، مواردی به شرح زیر جهت استحضار و اطلاع این عده از عزیزان اعلام می‌گردد.

  - سامانه اعلام حساب خانوار وزارت رفاه و تامین اجتماعی از 20 اسفند بازگشایی خواهد و افرادی که به هر دلیل موفق به اعلام و ثبت شماره حساب خود در سامانه refahi.ir   نشده اند می‌توانند نسبت به ثبت شماره حساب خود در سامانه مزبور اقدام نمایند. بدیهی است اینگونه خانوارها از اولین مرحله واریز یارانه سال 90 مشمول دریافت یارانه خواهند شد.

  - اصلاح اطلاعات اقتصادی که توسط مردم در دوره زمانی اول آذر تا 15 دی ماه در سامانه جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار مرکز آمار ایران صورت گرفته است در واریزی مرحله دوم یارانه نقدی اعمال نگردیده است و واریزی‌ها براساس  اطلاعات گذشته می‌باشد. لذا اصلاح اطلاعات اقتصادی خانوار از مرحله بعدی واریزی اعمال خواهد شد.

  - اطلاعات تعدادی از خانوارهایی که در سال 1387 توسط مرکز آمار ایران جمع آوری شده بود بنا به مشکلاتی در سیستم ثبت نگردیده است که این افراد اطلاعات اقتصادی خود را در مرحله سوم در سیستم ثبت نمودند و پس از ثبت شماره حساب سرپرست خانوار در سامانه اعلام حساب خانوار وزارت رفاه و تامین اجتماعی با ارائه رسید مربوط به سال 1387 یارانه های معوق به حسابشان واریز خواهد شد که نحوه اقدام متعاقباً اعلام خواهد شد.

  - در مواردی که در سامانه refahi.ir پیغام واریز یارانه نقدی نشان داده می‌شود ولی در حساب فرد پول واریز نشده است، ملاک عمل بانک ها اطلاعات موجود در سامانه refahi.ir  می‌باشد و شعب بانکها می‌توانند با استناد به اطلاعات این سایت نسبت به انجام اصلاحات از طریق سیستم E.bank اقدام نمایند.

  - در خصوص خانوارهایی که علیرغم در دست داشتن تأییدیه حساب در سامانه refahi.ir   و مشاهده مبلغ یارانه واریزی در سامانه مزبور، یارانه به حسابشان واریز نشده است، این مشکل عمدتاً به این دلیل است که حساب اعلام شده، مسدود راکد، مشترک و یا سنتی بوده و یا گاهاً حتی شماره کارت هدیه و یا سفر کارت به سامانه refahi.ir   اعلام شده و لذا مورد تایید نهایی بانک قرار نگرفته است. این افراد باید ضمن مراجعه به بانک مربوطه، نسبت به رفع مشکل حساب خود اقدام نمایند و در صورت عدم رفع این مشکل، از همان بانک بخواهند که با استفاده از شبکه  E.bank حساب دیگری را برای آنها در سامانه  refahi.ir   ثبت کند تا یارانه به آن حساب واریز گردد.

  - در خصوص افرادی که علیرغم داشتن تاییدیه سامانه  refahi.ir  مبنی بر ثبت نهایی شماره حساب، با مراجعه به سایت با عدم تایید و عدم شناسایی مواجه می‌شوند، خواهشمند است مدارک و مستندات مربوطه را جهت بررسی به این سازمان ارسال فرمایند.

  - زنانی که علیرغم ثبت رسمی طلاق همچنان در خانوار همسرشان ثبت شده اند و یارانه آنها به حساب وی واریز شده است بعد از اعلام نحوه اقدام می‌توانند با مراجعه به استانداری و یا فرمانداری محل سکونت خود مشکل خود را حل ‌نمایند. بدیهی است یارانه‌ای که اشتباهاً به حساب شوهر واریز شده در مرحله بعد از آن خانوار کسر و به خانوار اصلی تعلق خواهد گرفت که روش کار متعاقباً اعلام خواهد شد.

  - در خصوص افرادی که در شرف طلاق هستند و جدا از هم زندگی می‌کنند، در صورتی که افراد مزبور در پایگاه اطلاعات اقتصادی خانوار به صورت یکجا و در قالب یک خانوار ثبت نام نموده باشند، همچنان به عنوان یک خانوار محسوب شده و یارانه کل اعضای خانوار به حساب سرپرست واریز خواهد شد. به عبارت دیگر مبنای تفکیک یارانه زوجه از حساب یارانه زوج، صرفاً ثبت رسمی طلاق خواهد بود.

  سازمان امور اقتصادی و دارایی و دبیرخانه ستاد استانی هدفمندی یارانه‌‌ها

  منبع: gov.ir

  پیگیری وضعیت واریز مبلغ طرح هدفمند کردن یارانه ها برای معرفی شدگان حسابهای بانک سپه

  - کاربر گرامی،جهت مشاهده وضعیت پرداخت یارانه خود کد ملی خود را وارد نمایید.

  بررسی وضعیت یارانه ها

  منبع: banksepah.ir

  سوال : علت عدم تأیید حسابهای معرفی شده در سامانه وزارت رفاه چه می باشد؟

  ـ عدم تطابق کد ملی با شماره حساب اعلامی

  ـ معرفی حسابهای نامعتبر مانند شماره حساب بلندمدت ، کارت هدیه ، بن کارت ، حسابهای تسهیلاتی و صندوق پس انداز متمرکز و ...

  ـ وارد کردن شماره حساب ها بصورت اطلاعات ناقص و اشتباه

  ـ معرفی حسابهای مشترک ، مسدودی ، مفقودی و فسخی

  راه حل :

  معرفی کنندگان حسابهای پس انداز سنتی ( دفترچه ای ) به شعبه افتتاح کننده و معرفی کنندگان حسابهای متمرکز ( کارتی ) به نزدیک ترین شعبه بانک مسکن جهت اقدامات بعدی مراجعه فرمایند .

  سؤال : در صورت درخواست رمز المثنی ، صدور کارت المثنی ( مفقودی یا خرابی ) چه اقدامی باید صورت گیرد ؟

  - با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک مسکن و ارائه کارت ملی و بدون پرداخت هزینه مضاعف امکان ارائه خدمات مورد نظر فراهم خواهد آمد .

  سؤال : با توجه به بعد مسافت محل کار یا سکونت با شعبه ای که در آن اقدام به صدور کارت شده ، آیا می توان بدون مراجعه به شعبه مورد نظر نسبت به دریافت کارت اقدام نمود ؟

  - شعب نسبت به اخذ مشخصات مشتری ( نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، شماره حساب و شماره کارت معرفی شده در سامانه وزارت رفاه و شماره تلفن تماس مشتری ثابت و همراه و مشخصات نزدیکترین شعبه ای که کارت باید به آنجا ارسال شود ) اقدام و با ایجاد هماهنگی لازم با مسؤولین شعبه مبدأ ارسال کارت مورد نظر به شعبه مقصد اقدامات لازم بعمل آورندو به مشتری در خصوص تاریخ مراجعه به شعبه مقصد اطلاع رسانی گردد . شایان ذکر است اخذ رسید از مشتری در شعبه مقصد و ارسال آن به شعبه مبدأ ضروری می باشد .

  سؤال : دفترچه حساب پس انداز معرفی شده در سامانه مفقود گردیده است چه اقدامی باید صورت گیرد ؟

  - به شعبه افتتاح کننده با همراه داشتن کارت ملی جهت دریافت دفترچه حساب جدید مراجعه گردد .

  سؤال : حساب معرفی شده جهت واریز یارانه نقدی صندوق پس انداز مسکن و جوانان یا ساخت مسکن بوده و در حال حاضر قصد انتقال مزایای آن به بستگان درجه یک یا انتقال به شعبه دیگر را دارم ، در صورت چنین اقدامی تکلیف یارانه های واریزی در مراحل بعدی چگونه خواهد بود ؟

  - با توجه به سنتی ( دفترچه ای ) بودن حساب موصوف به شعبه افتتاح کننده جهت اقدامات بعدی مراجعه فرمایید .

  سؤال : آیا امکان فسخ  یا جایگزینی شماره حساب معرفی شده برای دریافت یارانه وجود دارد ؟

  - در حال حاضر با توجه به عدم امکان معرفی حساب جایگزین در سامانه رفاهی ، چنین امری امکانپذیر نمی باشد .

  سؤال : نحوه دسترسی به آدرس و شماره تلفن تماس با شعبه به منظور مراجعه به شعبه ( مورد نظر ) چگونه است ؟

  - تماس با شماره تلفن مرکز پاسخگویی بانک مسکن 1830 ، ورود به وب سایت  بانک مسکن shoab.bank-maskan.ir و پورتال مردمی  www.iranmardom.ir

  منبع: bank-maskan.ir

  منبع مطلب : subsidies.powerset.ir

  مدیر محترم سایت subsidies.powerset.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ارسلان ۶۴۵۰۲۱۴۴۴۹ 4 ماه قبل
  0

  یارانه ومعیشتیم قطع شده چرا

  ارسلان ۶۴۵۰۲۱۴۴۴۹ 4 ماه قبل
  0

  یارانه ومعیشتی قطع شده چرا

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  سلام ۱۵ این ماه اقدام کردم برای جداسازی یارانه دیشب یارانه نیامده حساب

  حسن 5 ماه قبل
  0

  میخواستم بدونم از کجا پیگیر عدم واریز یارانم باشم، چرا و به چه علتی یارانم قطع شد ه

  علی زندی کرجی 8 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید چرا یارانه برای ماریخته نشده چرابعضی گرفته اند برای ما ریخته نشده ایا مشکلی است یا درتاریخ 10 1 1400 ریخته میشود باتشکر

  نوربخش نارویی 9 ماه قبل
  0

  سلام یارانه سال جدید که واریز میشود

  و 9 ماه قبل
  0

  سلام چرا یارانه ۲۰ بهمن و ۱۰ اسفند برام ریخته نشده حالاهم که نوبت ۲۰ اسفند شده چرا؟

  وحیده طومارپور 9 ماه قبل
  1

  سلام شماره کارتم راتوسط یکی ازکلاه برداران درگوشی ثبت کرده رمز زدن اشتباه مسدود کرده الان چه باید بکنم ممنونم

  گل ریحان علیزاده چنار 10 ماه قبل
  0

  یارانه بنده ازسال ۱۳۹۴ قطع ومسدودشده است میخواستم علت اینکاروبدونم بنده که خودم سرپرست یک خانواده هستم وموقعیت معیشتی زیرخط فقر هستم چرا؟

  ناشناس 10 ماه قبل
  -1

  مراد محمد دهقانی چرا به ما یارانه معشیتی نمدهند

  1360و1689583401 10 ماه قبل
  -1

  سلام‌نتونستیم‌وام‌یک‌میلیون‌تومنی‌نفری‌صدتومن‌رو‌بگیریم‌مرحله‌دوم‌رو‌وکرملی‌روفرستادم‌‌ولی‌جوابی‌دریافت‌نکردم‌باتشکرزیادپور

  1360 10 ماه قبل
  1

  سلام‌من‌داری‌سه‌فرزند‌همسرم‌وخودم‌نتونستیم‌وام‌یک‌میلیونی‌وبه‌هرکدام‌صدتومننریختند‌جواب‌بفرمایید‌وضعت‌مالی‌بدی‌داریم‌ومستجرهم‌هستیم

  نواب 11 ماه قبل
  0

  من مجرد هستم با مادرم زندگی میکنم الا ن یگ ماه یک از مادرم جدا کردم یارانه ام را همه مراحل را انجام دادم ولی هنوز نه یارانه نه منشعی نه حساب مادرم ریخته شده نه خودم و حتی با اینگه ۴۷ سالم است هیچ بیمه ای ندارم

  محمد مقصودی ۲۴۵۰۹۴۱۲۳۱ کد ملی 12 ماه قبل
  -1

  من وا م یارانه نقدی را نگرفتم ولی پنج ماه است هر ماه ۳۵۰۰۰ تو مان از یارانه نقدی کم میشود

  0
  محمد مقصودی ۲۴۵۰۹۴۱۲۳۱ کد ملی 11 ماه قبل

  من وا م یارانه نقدی یک میلیون تو مان رانگرفتم ولی مد ت شش ماه هاه در
  ۳۵۰۰۰ تو مان از یارانه ام کم می شود

  مهدی 12 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید