توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اعلام نتایج قرعه کشی سایپا با کد ملی

  1 بازدید

  اعلام نتایج قرعه کشی سایپا با کد ملی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا+ لیست برندگان سایپا با کدملی/ اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با استفاده از کد پیگیری

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا+ لیست برندگان سایپا با کدملی/ اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با استفاده از کد پیگیری

  به گزارش راهبرد معاصر؛  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا بلافاصله پس از پایان قرعه کشی و پس از تائید نهادهای ذی ربط از طریق سایت شرکت سایپا اعلام می شود. متقاضیان شرکت در این دوره سایپا می توانند اسامی برندگان را در همین خبر مشاهده کنند.مراسم قرعه کشی ۹ محصول شرکت سایپا امروز ۱۹ شهریور ماه با حضور نهاد‌های نظارتی آغاز شد.در این طرح بیش از ۱۸۰ هزار متقاضی برای ۹ مدل از محصولات سایپا در قالب طرح پیش فروش، ثبت نام کرده اند.

  در این طرح ۹ محصول شاهین، ساینا معمولی و ساینا. اس، کوییک دنده‌ای و دو رنگ (کوییک. آر)، تیبا معمولی و تیبا ۲ و وانت ۱۵۱ در دو مدل معمولی و آپشنال عرضه شده و برای سپرده مشارکت در تولید مشتریان ۶ درصد سود مشارکت در نظر گرفته شده است.

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا به محض اعللم در همین سایت قابل مشاهده است

  ثبت نام در طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا شهریور 99 + محصولات و قیمت

  براساس بخشنامه معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا 9 محصول شاهین، ساینا معمولی و ساینا.اس، کوییک دنده ای و دو رنگ (کوییک.آر)، تیبا معمولی و تیبا 2 و وانت 151 در دو مدل معمولی و آپشنال در این طرح عرضه خواهند شد.

  زمان تحویل این خودروها مهر، آبان و آذر سال آینده خواهد بود و متقاضیان برای ثبت نام می توانند از ساعت 10 صبح روز شنبه پانزدهم تا سه شنبه هجدهم شهریورماه به آدرس اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

  در پیش ثبت نام این طرح نیز مانند طرح های اخیر فروش خودرو در کشور، مبلغی دریافت نمی شود اما پس از قرعه کشی، اسامی منتخب 72 ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز مبلغ علی الحساب، نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

  زمان تحویل محصولات سایپا

  طبق اعلام سایپا زمان تحویل این خودروها مهر، آبان و آذر سال آینده خواهد بود.

  زمان ثبت نام در طرح جدید سایپا

  متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه پانزدهم تا سه شنبه هجدهم شهریورماه در طرح پیش فروش سایپا ثبت نام کنند.

  شرایط قرعه کشی خودرو

  طبق اعلام خودروسازی ها جهت اطمینان‌بخشی به افکار عمومی در صحت و دقت قرعه‌کشی، نهادهای نظارتی و رسانه‌ها در تمامی مراحل قرعه‌کشی، حضور خواهند داشت.

  همچنین اعلام شده است، بلافاصله پس از اتمام فرآیند قرعه کشی خودروهای فروش فوق العاده، اطلاع‌رسانی لازم در سایت هر یک از خودروسازان به تفکیک خودرو انجام خواهد شد.

  آدرس سایت ثبت نام سایپا

  متقاضیان برای ثبت نام به درگاه اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

  مبلغ پیش پرداخت سایپا

  خودرو شاهین با پیش پرداخت هشتاد میلیون تومان، کوئیک دنده‌ای با پیش‌پرداخت چهل و هفت میلیون و دویست هزار تومان، ساینا اس با پیش پرداخت سی و نه میلیون و هشتصد هزار تومان، ساینا با پیش پرداخت سی و هشت میلیون و صد هزار تومان، تیبا با پیش پرداخت سی و پنج میلیون و ششصد هزار تومان، وانت ۱۵۱ آپشنال با پیش‌پرداخت چهل میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان، وانت ۱۵۱ با پیش‌پرداخت سی و دو میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان، کوئیک آر با پیش‌پرداخت پنجاه میلیون و هفتصد هزار تومان و تیبا ۲ با پیش پرداخت سی و هشت میلیون و نهصد هزار تومان عرضه خواهند شد.

  شرايط عمومی پیش فروش سایپا

  1 -محدوديت كد ملي براي ثبت نام ها اعمال خواهد شد. هر كد ملي مجاز به ثبت نام يك دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سايپا و ايران خودرو ميباشد.

  2 -حداقل سن متقاضيان خريد خودرو 18 سال و ملزم به ارائه گواهينامه رانندگي خودرو حداقل پايه سوم مي باشند.

  3 -امكان صلح (خريد انصرافي) و انتقال خودرو بصورت وكالتي با توجه به مصوبات كميته خودرو وجود ندارد .

  4 -متقاضي طي 48 ماه گذشته ثبت نام و صدور فاكتور خودرو نزد شركت هاي سايپا و ايران خودرو نداشته باشد .

  5 -امكان ثبت نام براي متقاضي داراي پالك فعال انتظامي ( نصب بر روي خودرو ) ميسر نميباشد .

  6 -متقاضياني كه داراي پلاک انتظامي فعال يا فاقد گواهينامه رانندگي بوده و نسبت به ثبت نام اقدام نمايند ضمن كم لم يكن تلقي شدن ثبت نام، تا 3 سال امكان ثبت نام در بخشنامه هاي فروش در دو شركت

  خودروسازي سايپا و ايران خودرو را نخواهند داشت .

  7 -شماره كارت ، شماره حساب بانكي و شماره شبا كه در آينده وجوه خريد خودرو از آن به حساب شركت خودروساز واريز مي گردد الزاماً بايد متعلق به شخص متقاضي باشد . در صورت درج

  اطالعات نادرست(شماره شبا)، تمام مسئوليت آن متوجه متقاضي ثبت نام كننده خواهد بود.

  8 -شماره تلفن همراه اعلام شده مي بايست متعلق به شخص متقاضي باشد.

  9 -كدپستي متقاضي ثبت نام كننده و كد نمايندگي انتخابي توسط مشتري مي بايست از يك استان باشند . بديهي است پس از انتخاب كد نمايندگي ، امكان تغيير نمايندگي تحويل گيرنده وجود نداشته و

  مسئوليت آن بر عهده گروه سايپا نمي باشد.

  شرايط اختصاصی پیش فروش سایپا

  1 -پيش فروش مذكور با قيمت غير قطعي بوده و هيچگونه مبلغي بعنوان پيش دريافت، تا قبل از اعلام اسامي انتخاب شدگان در قرعه كشي اخذ نميگردد.

  2 -درصورت ثبت نام بيش از ظرفيت تعيين شده براي خودروهاي تحويلي در اين طرح ، پس از پايان ثبت نام اوليه و پس از صحت سنجي اطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتي ، قرعه كشي به تفكيك هر خودرو جهت انتخاب متقاضيان نهايي و اولويت بندي زمان تحويل خودرو مطابق ضوابط ابلاغی از كميته خودرو صورت خواهد پذيرفت.

  3 -ظرفيت ثبت نام در روش پيش فروش فوق متناسب با برنامه توليد گروه خودروسازي سايپا ميباشد.

  4 -فهرست انتخاب شدگان نهايي از طريق سايت فروش اينترنتي سايپا و ارسال پيامك ظرف 3 روز پس از اتمام قرعه كشي اعالم خواهد شد.

  5 -پس از اعالم نتايج قرعه كشي، منتخبين ميبايست ظرف 72 ساعت نسبت به واريز وجه علي الحساب پيش پرداخت قيمت خودرو اقدام نمايند.

  6 -در صورت عدم تكميل وجه در موعد مقرر ، امتياز ثبت نام متقاضي منتخب شده در قرعه كشي ابطال خواهد شد .

  7 -در روشهاي پيش فروش ، قيمت نهايي خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قيمت روز شركت بوده و بر اساس قيمت زمان تحويل مندرج در قرارداد مشتريان، محاسبه و اخذ خواهد شد .

  8 -در زمان صدور دعوتنامه ، مبلغي از بهاي خودرو كسر مي گردد و سند خودرو بمدت يكسال در رهن شركت سايپا باقي خواهد ماند، باقيمانده بهاي خودرو و هزينه هاي متعلقه در زمان فك رهن دريافت

  ميگردد.

  9 -امكان تسويه پيش از موعد و فك رهن به هيچ عنوان ميسر نمي باشد . بديهي است پس از مدت يكسال و تسويه حساب بهاي خودرو توسط مشتري ، سند خودرو از رهن خارج مي گردد.

  10 -رنگ خودرو توسط مشتري و پس از صدور دعوتنامه تكميل وجه بر اساس رنگ هاي قابل عرضه ، انتخاب خواهد شد.

  11 -امكان انتخاب بسته گارانتي بدنه پايه و بسته آپشن براي خودروها بصورت اختياري فراهم مي باشد . در صورت انتخاب بسته ، مبلغ آن در زمان پرداخت مابه التفاوت از مشتريان اخذ مي گردد.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با استفاده از کد پیگیری

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با استفاده از کد پیگیری

  به گزارش راهبرد معاصر، مراسم قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش ۹ محصول سایپا امروز چهارشنبه ۱۹ شهریور ۹۹ آغاز شد. برای مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با استفاده از کد پیگیری با راهبرد معاصر همراه باشید.  

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با استفاده از کد پیگیری

  نحوه جستجو با کد پیگیری برای مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی سایپا امروز چهارشنبه ۱۹ شهریور ۹۹ را در ادامه بخوانید.

  اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهاد‌های نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها امروز ۱۹ شهریور ۹۹ اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

  برای مشاهده اسامی برندگان از طریق سایت سایپا www.saipa.iranecar.com/list کلیک کنید.


  نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش سایپا

  کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند.

  شما می توانید جدول قرعه کشی محصولات سایپا را به تفکیک تقاضا و ظرفیت موجود در جداول زیر بخوانید:

  جزئیات قرعه کشی سایپا امروز چهارشنبه ۱۹ شهریور ۹۹


  مراسم قرعه کشی ۹ محصول شرکت سایپا امروز چهارشنبه ۱۹ شهریور ماه با حضور نهاد‌های نظارتی آغاز شد.

  در این طرح بیش از ۱۸۰ هزار متقاضی برای ۹ مدل از محصولات سایپا در قالب طرح پیش فروش، ثبت نام کرده اند.

  اسامی 9 محصول پیش فروش شده سایپا امروز 19 شهریور 99

  در این طرح ۹ محصول شاهین، ساینا معمولی و ساینا. اس، کوییک دنده‌ای و دو رنگ (کوییک. آر)، تیبا معمولی و تیبا ۲ و وانت ۱۵۱ در دو مدل معمولی و آپشنال عرضه شده و برای سپرده مشارکت در تولید مشتریان ۶ درصد سود مشارکت در نظر گرفته شده است.

  خودروهای ناقص به زودی تحویل داده می شود

  باقری قائم مقام فروش سایپا با بیان اینکه هفتمین طرح پیش فروش محصولات سایپا برگزار شد، گفت: استقبال خیلی خوبی از این طرح شده است. این طرح با سود ۶ درصد مورد استقبال قرار گرفته است.

  این مقام مسئول ادامه داد: امروز ۴۰ هزار متقاضی خودرو برنده خواهند شد. بیشترین مورد استقبال برای خودرو شاهین بوده است. طرح‌های فروشی بعدی نیز اجرا خواهد شد و افرادی که نتوانستند در این مرحله ثبت‌نام‌کنند، می‌توانند در مراحل بعد اقدام به ثبت‌نام کنند.

  مهلت واریز وجه برندگان قرعه کشی سایپا

  باقری گفت: تنها ۷۲ ساعت زمان موجود است تا افراد برنده تکمیل وجه کنند که در غیر اینصورت اسمشان از لیست حذف خواهد شد و افراد رزرو جایگزین خواهد شد.

  قائم مقام فروش سایپا گفت: امروز ۱۰۰ درصد رزروها را اعلام می‌کنیم و مجوز‌ها را در این زمینه اخذ کرده ایم.

  او افزود: خوشبختانه توانستیم تاکنون خودرو‌ها را سر موعد تحویل دهیم و تنها برخی خودرو‌ها به دلیل کمبود قطعه و مشکلات ارزی ناقص مانده بودند که به زودی این مشکل رفع خواهد شد و خودرو‌ها را تحویل خواهیم داد.

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با استفاده از کد پیگیری

  در این طرح، خودرو کوییک s با پیش پرداخت ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و موعد شهریور و مهر ۱۴۰۰ و خودروی ساینا s با پیش‌ پرداخت ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و موعد تحویل شهریور و مهر ۱۴۰۰ عرضه شد.


  گفتنی است در این طرح محدودیت‌های قبلی نظیر محدودیت کد ملی، داشتن گواهینامه رانندگی، عدم امکان صلح و فروش وکالتی، عدم ثبت‌نام و صدور فاکتور از سایپا و ایران‌خودرو در ۴۸ ماه گذشته، نداشتن پلاک فعال و همخوانی شماره حساب، شماره شبا و شماره کارت بانکی در نظر گرفته شده است.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نتیجه قرعه کشی سایپا با کد ملی

  نتیجه قرعه کشی سایپا با کد ملی

  نتیجه قرعه کشی سایپا با کد ملی اعلام شد.

  نتایج قرعه کشی طرح پیش فروش سایپا شاهین کوییک ساینا را در خبر زیر بخوانید.

  -
  کلید واژه ها: قرعه کشی - سایپا - کد ملی - پیش فروش - شاهین - اعلام - کوییک - ساینا - فروش

  منبع مطلب : www.ghatreh.com

  مدیر محترم سایت www.ghatreh.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مصطفی محمودی : چطور بفهمم برنده شدم بدون کد رهگیری

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  تیدا 22 روز قبل
  0

  چرا من‌کدملی وکدرهگیری میزنم میگه تبریک برنده شدید ولی میرم تو سایت میگه کدرهگیری انتخاب نشده! یعنی چی؟

  ناشناس 24 روز قبل
  0

  با احترام... چندین با در قرعه کشی... شرکت کردم. مگر من بازنشسته فرهنگی چقدر توان خرید قیمت‌های آزاد بازار دلالی را دارم. حداقل با قیمت کارخانه یکبار برنده و تحویل بگیرم... کافیه. موفق باشید.

  بهزاد بورکزایی 1 ماه قبل
  1

  3610991054

  رضیه یوسفی 1 ماه قبل
  0

  1890161837این کد ملی برنده شدم درقرعه کشی ماشین

  0
  رضیه یوسفی 1 ماه قبل

  برنده شدم درقرعه کشی

  نادری 1 ماه قبل
  0

  سلام ببخشید کدرهگیری فراموش کردم برنده شدم چکار کنم با کدملی ببینم

  اشرف خواجویی قرایی 2 ماه قبل
  0

  کدملی۳۰۷۰۱۵۲۰۱۵ایا برنده شدم سایپا

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  2031566059

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  دوستان اون هایی که برنده شدن بگید چیکار کنیم راهی دیگه به غیر از ثبت نام هست که ما انجام نمیدیم والا به خدا اگه کسی می‌شناسید معرفی کنید منم استفاده کنم

  سید آمنه موسوی 4 ماه قبل
  1

  برنده شدم؟؟

  امیر 5 ماه قبل
  2

  در صورت فراموشی کد رهگیری چگونه می توان با کد ملی جستجو کرد

  1
  سید زینب حسینی 4 ماه قبل

  کد رهگیری ثبت نام کویک

  بورس چی 5 ماه قبل
  -1

  چطور با کد ملی پیگیری کنیم

  معصومه بابایی 5 ماه قبل
  1

  نتیجه قرعه کشی

  0
  معصومه بابایی 5 ماه قبل

  چطور بفهم برنده شدم

  حبیب اله 5 ماه قبل
  0

  چطور بدون کدرهگیری بدونیم برنده شدیم

  0
  حسین 4 ماه قبل

  شما گفتید همه مادران برنده شدن پ چرا پیامکی برا ما نیومده الان چیکار کنیم یکی نیست ج بده

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  اقبال یوسفی

  حسن 5 ماه قبل
  1

  چطور بفهمم برنده شدم بدون کد رهگیری

  ابوالفضل 6 ماه قبل
  0

  سلام دوستان من کوییک Rبرنده شدم کسی میخاد تماس بگیره

  09182216201

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  حسن نظری دهسرخی

  کدملی 6129981724 6 ماه قبل
  0

  آیا برنده شدم یا نه

  کدملی 6129981724 6 ماه قبل
  -1

  آیا برنده شدم یا نه

  2
  میثم رجبی 2 ماه قبل

  ایابرنده شدم یانه

  1
  کدملی 6129981724 6 ماه قبل

  آیا برنده شدم یا نه

  رقیه رضایی 6 ماه قبل
  0

  چرا من شناس ندارم، چرا برنده نمیشم خیلی دوست دارم یه ماشین داشته باشم

  0
  ناشناس 4 ماه قبل

  من دقیقا این توام تاحالا با دوتا کد ملی ۵۰ بار نوشتم در نیومده.فکر کنم آشنا بازی شده

  رقیه رضایی 6 ماه قبل
  0

  رقیه رضایی

  محمد جان 6 ماه قبل
  2

  سلام اون موضوعی که دنبالش هستی باید کلی دنبال بگردی ولی مطالب که نمی خوای فراوانه در واقع چیزی که سرچ کردی مطالب مشابه میاد ولی خودش واقعیش نیست

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  احمد

  پیمان 8 ماه قبل
  1

  1990065805

  ناشناس 10 ماه قبل
  -2

  مبارکتون باشه

  پروانه علیزاده 12 ماه قبل
  0

  من ساینا برنده شده بودم میخوام ببینم فیشم باز هم هست بنامم یا ن

  ربیع الا امرایی 1 سال قبل
  0

  چع

  حسین یاحق فرد 1 سال قبل
  -1

  ایا من در قرعه کشی سایپا برنده شدم

  -1
  رقیه رضایی 6 ماه قبل

  آیامن در قرعه کشی سایپابرنده شدم

  رسول ملکی دولت آبادی 1 سال قبل
  0

  آیا من در قرعه کشی برنده شده ام.

  رسول ملکی دولت آبادی 1 سال قبل
  0

  آیا من در قرعه کشی برنده شده ام.

  رسول ملکی دولت آبادیآ 1 سال قبل
  -2

  آیا در قرعه کشی برنده شده ام

  رسول ملکی دولت آبادی 1 سال قبل
  0

  استعلام نتایج قرعه کشی

  سیدمحمدهاشمی تواون 1 سال قبل
  0

  آیا من درقرعه کشی برنده شدم

  2
  مصطفی حیدری 1 سال قبل

  مصطفی حیدری

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  امیرحسین رضایی پور

  اصلان اقایی 1 سال قبل
  -1

  می خواستم بدونم ایا اسمم در قرعه کشی نیسان دوگانه موفق شدم با کد ملی ۵۱۷۹۳۸۰۵۵۳

  -1
  اشرف خواجویی قرایی 2 ماه قبل

  ایا برنده شدم یا نه کدملی۳۰۷۰۱۵۲۰۱۵

  اصلان اقایی 1 سال قبل
  0

  ایا من ود قرعه کشی موفق شدم

  0
  اصلان اقایی 1 سال قبل

  ۵۱۷۹۳۸۰۵۵۳ موفق شدم

  اصلان اقایی 1 سال قبل
  -1

  سلام من در قرعه کشی سایپا موفق شدم

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  همش دروغه پارتی بازیه

  بهاره گل محمدی 1 سال قبل
  1

  برنده شدیم

  ندا 1 سال قبل
  -2

  ندا امینی 2219180581

  محمود محمدی 2 سال قبل
  0

  بدون کد رهگیری از چه طریقی میشه فهمید برنده شدی یا نه

  0
  اشرف خواجویی قرایی 2 ماه قبل

  ایا در قرعه کشی سایپا برنده شدم کدملی۳۰۷۰۱۵۲۰۱۵

  -1
  ارسلان 1 سال قبل

  بدون کد قرعه کشی چطور نتایج رو ببینیم؟

  4
  مصطفی محمودی 1 سال قبل

  چطور بفهمم برنده شدم بدون کد رهگیری

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید