توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۹

  1 بازدید

  اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۹ را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 99

  سازمان سنجش هر ساله با انتشار جدول زمان بندی کنکور کارشناسی ارشد ، بازه های زمانی در نظر گرفته شده برای فرآیند های مختلف اعم از ثبت نام ، دریافت کارت ورود به جلسه ، برگزاری آزمون ، انتخاب رشته و اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد را مشخص می کند .

  سال گذشته به دلیل وقوع سیل در برخی استان های کشور تمامی مراحل این آزمون به تعویق افتاد و نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد در هفته سوم شهریور ماه اعلام شد اما پیش بینی ما در خصوص زمان اعلام جواب نهایی آزمون کارشناسی ارشد 99 ، مهر ماه می باشد . با این حال به دلیل تغییرات احتمالی در زمان بندی آزمون ، به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد از زمان دقیق این فرایند مطلع شوند . 

  به گفته رئیس سازمان سنجش کشور دکتر ابراهیم خدایی ، با توجه به تعویق برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 99 ، نتایج نهایی آزمون ارشد احتمالا تا اواخر مهر ماه اعلام می شود .

  نحوه اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 99

  طبق روال سالیان گذشتهاعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد ۹۹ به صورت اینترنتی و در سایت سازمان سنجش اعلام می شود . از این رو داوطلبان به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 99 باید به سایت مذکور مراجعه کرده و پس از ورود به " سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 99 " نتایج انتخاب رشته خود را مشاهده نمایند . تصویر زیر مسیر دسترسی به این سامانه را نشان می دهد . 


  در صفحه باز شده با کلیک بر روی گزینه " ورود به سیستم " می توانید به سامانه اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 99 راه پیدا کنید .


  در این سامانه دو روش برای مشاهده جواب نهایی کارشناسی ارشد ۹۹ وجود دارد که داوطلبان با توجه به اطلاعات ثبت نامی خود می توانند از آن استفاده نمایند .  

  روش اول : بر اساس شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام 
  روش دوم : بر اساس شماره پرونده و اطلاعات فردی 

  در نهایت میز کار داوطلب به نمایش در آمده و امکان مشاهده نتیجه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 را در اختیار وی قرار می دهد . 

  دقت داشته باشید راهنمای تصویری فوق مربوط به اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال گذشته بوده و در موعد مقرر بروزرسانی خواهد شد . 


  لازم به ذکر است سازمان سنجش با راه اندازی بخشی تحت عنوان " سیستم پاسخگویی سازمان سنجش " این امکان را برای داوطلبان فراهم کرده که در صورت عدم رضایت از جواب نهایی اکتسابی ، نسبت به ثبت درخواست با موضوع اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد اقدام نمایند .

  مشاوره اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 99

  تجربه ثابت کرده موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد به عوامل مختلفی چون برنامه ریزی دقیق و حساب شده ، به کارگیری منابع مفید ، مشورت با افراد باتجربه و انتخاب رشته دقیق و هدفمند بستگی دارد . از این رو داوطلبانی جزو پذیرفته شدگان مرحله اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 99 خواهند بود که این فاکتورها را سرلوحه کار خود قرار دهند .

   متقاضیانی که موفق به کسب رتبه قبولی در این مرحله نشده اند هم نگران نباشند چون می توانند با ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۹ و ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال بعد شانس خود را مجددا تخمین بزنند . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا آن ها را در تمامی مراحل راهنمایی می کنند .

  سوالات متداول

  انتظار می رود نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به صورت مجزا اعلام شود اما سال گذشته این نتایج هم زمان با دانشگاه های سراسری و در سایت sanjesh.org منتشر شد . 

  خیر ، با انتشار نتایج نهایی کارشناسی ارشد 99 تنها محل قبولی داوطلب مشخص شده و رتبه اکتسابی او در کارنامه نهایی منتشر می شود . 

  بله ، البته با ارسال درخواست به سازمان سنجش و تایید آن می توانند مجوز شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال بعد را دریافت کنند . 

  اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 99

  پس از اتمام زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 اولویت های انتخابی داوطلبان توسط نرم افزار سازمان سنجش بررسی شده و قبولی های آزمون مشخص می شوند . حال سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه ای زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۹ را به اطلاع داوطلبان رسانده و پیرو آن امکان دریافت کارنامه نهایی کارشناسی ارشد را برای متقاضیان این آزمون فراهم می کند .

  بر اساس تعویق مجدد کنکور ارشد ، پیش بینی می شود نتایج نهایی کارشناسی ارشد 99 دهه اول مهر ماه اعلام شود . پس از انتشار نتایج نهایی ، پذیرفته شدگان می توانند نسبت به ثبت نام در دانشگاه محل قبولی اقدام نمایند . با توجه به تغییرات احتمالی در بازه زمانی مذکور به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 99 مطلع شوند .

  به گفته رئیس سازمان سنجش کشور دکتر ابراهیم خدایی ، با توجه به تعویق برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 99 ، نتایج نهایی آزمون ارشد احتمالا تا اواخر مهر ماه اعلام می شود .

  نحوه اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 99

  پس از مشخص شدن زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 99 داوطلبان می بایست به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و از بخش کارشناسی ارشد وارد " سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد 99 " شوند . 


  در صفحه بعد روی گزینه ورود به سیستم کلیک کرده و وارد بخش درج اطلاعات ثبت نامی خواهند شد . 


  سامانه آزمون کارشناسی ارشد طوری طراحی شده که هر داوطلب با درج اطلاعات ثبت نامی وارد میز کار خود شده و امکان مشاهده نتایج برای او فراهم می شود . تصویر زیر دو روش ورود به به میز کار داوطلب را نشان می دهد :

  1 – بر اساس شماره پرونده و اطلاعات فردی 
  2 – بر اساس شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام 

  یکی از گزینه های مندرج در میز کار داوطلب " نتایج نهایی " می باشد که با کلیک بر روی آن محل قبولی داوطلب به نمایش در می آید .

  راهنمای تصویری فوق مربوط به اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد سال گذشته بوده و در موعد مقرر بروزرسانی می شود .

  در صورتی که داوطلبی اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش کرده و به آن دسترسی نداشته باشد می تواند با ثبت درخواست در سایت سازمان سنجش نسبت به بازیابی شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اقدام نماید .

  نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 99

  داوطلبانی که در مرحله اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد جزو پذیرفته شدگان این آزمون می باشند باید قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه محل قبولی به پایگاه اطلاع رسانی آن دانشگاه مراجعه کرده و از زمان ، نحوه و مدارک ثبت نام مطلع شوند . سازمان سنجش برای دانشگاه هایی که تاریخ مشخصی را در سایت خود اعلام نمی کنند بازه زمانی مشخصی در نظر گرفته و در سایت خود اعلام می کند . عدم مراجعه به موقع پذیرفته شدگان برای ثبت نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد . 

  سازمان سنجش برای داوطلبانی که از محل قبولی خود رضایتی نداشته و این عدم رضایت را نتیجه اشتباه در انتخاب رشته خود می دانند قابلیتی فراهم کرده که بر اساس آن می توانند نسبت به ثبت درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته کارشناسی ارشد اقدام نمایند .

  به متقاضیان توصیه می کنیم در صورت قبولی در رشته محل مورد علاقه خود حتما ثبت نام خود را انجام داده و به امید موافقت سازمان سنجش با درخواست بررسی اولویت بعدی انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۹ نمانند . چون هیچ تضمینی برای موافقت با درخواست آنان وجود ندارد . تنها راه برای این دسته از داوطلبان و متقاضیان پذیرفته نشده شرکت در کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 یا ثبت نام کارشناسی ارشد سال آینده می باشد .

  مشاوره اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  بعد از اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد ۹۹ مسیر انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری جدا شده و متقاضیان رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای ثبت انتخاب های خود می بایست به سایت azmoon.org مراجعه نمایند . از این رو انتظار می رود نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 نیز از طریق همین سایت اعلام شده و به اطلاع داوطلبان برسد .

  در سال گذشته به دلیل وقوع سیل در برخی استان های کشور و فشردگی زمانی فرایندهای مختلف شاهد انتشار نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد توسط سازمان سنجش بودیم . در صورتی که امسال نیز این روند تکرار شود داوطلبان دانشگاه آزاد طبق راهنمای تصویری فوق الذکر می توانند جواب خود را مشاهده نمایند . داوطلبانیکه در انتخاب رشته پذیرفته نشده اند می توانند در تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد شرکت کنند .

  کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز تجربیات خود را در اختیار پذیرفته شدگان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 99 قرار داده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا داوطلبان را در مشاهده نتایج یاری می نمایند .

  سوالات متداول

  بله ، سازمان سنجش در مدت زمان کوتاهی بعد از اعلام نتایج این آزمون کارنامه نهایی کارشناسی ارشد را منتشر کرده و به بررسی رتبه اکتسابی داوطلب در هر رشته محل می پردازد . 

  در حال حاضر خبر دقیقی در این خصوص منتشر نشده اما به دلیل محدودیت های زمانی در سال جاری احتمالا شاهد انتشار نتایج نهایی کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد به صورت هم زمان خواهیم بود . 

  بله ، سازمان سنجش با انتشار کارنامه سبز کارشناسی ارشد امکان ارسال درخواست بررسی اولویت بعدی در انتخاب رشته را فراهم می کند . 

  اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد

  اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد

  زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۹

  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد تو اواخر مهر ماه انجام میشه . به داوطلبا توصیه می کنیم عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشن تا به محض اینکه زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ مشخص شد با خبر بشن .

   نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 99 نیمه دوم مهر ماه اعلام میشه .

  به محض اینکه نتایج نهایی ارشد 99 اعلام بشه تو این مقاله اطلاع میدیم .

   اگه بعد از اعلام نتایج نهایی از نتیجه خودتون راضی نبودین ، می تونین شانستون رو برای راه های ثبت نام بدون کنکور ارشد هم امتحان کنین .

  نحوه مشاهده نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۹

  بعد از اینکه نتایج اولیه کارشناسی ارشد 99 اعلام شد ، مسیر داوطلبا جدا شده و انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد به صورت مجزا انجام شد . اما چند سالیه بر خلاف انتظارنتایج کارشناسی ارشد سراسری و نتایج ارشد دانشگاه آزاد به صورت یکپارچه و در سایت سازمان سنجش منتشر میشه . 

    روی " سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ " کلیک کنین ، 

  و بعد از اون وارد قسمت "ورود به سیستم " بشین . 

  تو این قسمت می تونین با استفاده از " شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام " یا " شماره پرونده و اطلاعات فردی " وارد پرتالتون بشین . اگه احیانا به اطلاعاتتون دسترسی ندارین یا اونا رو گم کردین ، می تونین از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش " درخواست شماره پرونده و کد پیگیری " رو به سنجش بزنین و مجدد اطلاعاتتون رو بازیابی کنین .

  در ادامه میز کارتون رو می بینین که می تونین با کلیک روی " مشاهده نتیجه نهایی نتیجه انتخاب رشته دانشگاه سراسریتون رو ببینین .

  این تصاویر مربوط به اعلام نتایج نهایی سال گذشتس ، به محض اینکه نتایج نهایی ارشد دانشگاه سراسری 99 امسال اعلام بشه تصاویر به روز رسانی میشه .

   اگه بعد از مشاهده نتیجه ، از نتیجه نهایی ارشد 99 راضی نبودین می تونین شانستون رو برای تکمیل ظرفیت ارشد هم امتحان کنین .

  در صورتی که با وجود مطالعه این مقاله باز هم موفق به مشاهده نتایج کارشناسی ارشد ۹۹ نشدین می تونین با کارشناسای مرکز مشاوره تحصیلی تحصیلیکو تماس بگیرین و ضمن بهره مندی از سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو از نتایج آزمون ارشدتون هم مطلع بشین 

  سوالات متداول

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید