توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا درباره محل زندگی خود را توصیف کنید

  1 بازدید

  انشا درباره محل زندگی خود را توصیف کنید را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  توصیف و انشا در مورد محل زندگی ما

  انشای زیبا درباره محل زندگی ما

  توصیف و انشا در مورد محل زندگی مادر این پست با انشای زیبا درباره محل زندگی ما آشنا می شوید. با دانشچی همراه باشید.

  تمام خانه هایی که در اطرافمان می بینیم، محل زندگی خانواده های مختلفی هستند. خانه ی ما هم در گوشه ای از این هزاران خانه گوناگون قرار گرفته است. محل زندگیما باصفا و زیباست با ساختمان های کوتاه و بلندش. بعضی از ساختمان ها آنقدر بلندند که گاهی از بس که گردنت را برای دیدن نوکشان در اوج آسمان به عقب خم می کنی، خشک می شود!

  بعضی هایشان هم بوی زندگی های صاف و ساده ی قدیمی را می دهند. یکرنگ و خودمانی. دیگر از طبقه های سر به فلک کشیده در آنها خبری نیست. حیاطشان پر از گلدان هاییست که گل های رنگی را در دلشان جای داده اند؛ و حوض آب پر از ماهیکه دیگر کمتر جایی می توان همچین خانه هایی با حوضچه های باصفایش پیدا کرد.

  در محل زندگی ما پارک های بسیاری وجود دارد؛ پارک هایی که محل تفریح و بازی های ما در اوقات تفریحمان است. دیگر کسی هم به سر و صدایمان اعتراضی نمی کند. اطراف پارک و خیابان هایمان پر از مغازه های مختلف است. از لوازم التحریر و بقالی گرفته تا قنادی و نجاری! خلاصه همه چیز هست!

  در محل زندگی ما همه نوع همسایه وجود دارد. همسایهدلسوز، همسایه بی تفاوت، همسایه بداخلاق و همسایه خوش اخلاق! با این حال در بیشتر مراسم ها به هم لبخند میزنند و همسایه داری می کنند! ما در محل زندگیمان مراسم های مذهبی بسیاری داریم. ماه محرم و صفر را عزاداری می کنیم و عید غدیر و تولد امام مهدی (عج) و تولد دیگر امامانمان را جشن می گیریم؛ با این کار هم به یاد امامانمان هستیم هم دلهایمان را بیشتر بهم نزدیک می کنیم.

  محل زندگی ما با تمام آرامش و شلوغی اش زیباست. این بود انشای من …

  منبع مطلب : www.daneshchi.ir

  مدیر محترم سایت www.daneshchi.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا در مورد محل زندگی ما صفحه 52 پایه هفتم - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  انشا در مورد محل زندگی ما صفحه 52 پایه هفتم - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  انشا در مورد محل زندگی ما صفحه 52 پایه هفتم

  انشا صفحه 52 پایه هفتم

  انشا در مورد محل زندگی ما صفحه 52 پایه هفتم

  *****************

  انشا در مورد محل زندگی ما -1 :

  مقدمه : انشایی درباره محل زندگی من خیلی دوست داشتم یک روز درباره محل زندگی خود بنویسم و همیشه دنبال فرصتب بودم تا بدست بیاورم و در این مورد بنویسم و حالا که این فرصت بدست امده چه خوب است که از محل زندگی ام بنویسم.

  متن انشا : من محل زندگی امان را خیلی دوست دارم چون همیشه وقتی از محل زندگی خود به دیگران تعریف میکنم حال خودم خوب می شود ممکن است خیلی از ادم ها محل زندگی اشان شبیه محل زندگی من باشد ما دریک خانه ای در وسط یک باغ کوچک زندگی میکنیم خانه ی ما اپارتمانی نیست و این مایه ی خوشحالی من است چرا که مجبور نیستم خیلی از چیزها را تحمل کنم مثل اینکه خانه ی ما نه پله ی زیادی دارد نه هیچی بلکه صبح که می شود در خانه امان را که باز میکنم هوایی از سمت بیرون به داخل خانه می اید و لذت بخش است این هوای خوب روبرو شدن با درختان و سبزه های داخل حیاط من این زیبایی و هوای خوب و حال خوب را با هیچ چیزی حاضر نیستم عوض کنم چون برای من ارزشمند است و این کافی است برای من از هوای الوده ما هیچ خبری نداریم چرا که محل زندگی ما اسمان همیشه رنگ ابی روشن به خود را بر تن دارد پرندگان همیشه از بالای خانه های ما راهی میشوند و صدایشان همیشه در گوش من هست صدای جیک جیک جوجه هایمان در حیاط و نگاه های من از پشت در به ان ها لذتی دیگر را بیان می کند من به راحتی در اطراف خانه امان میگردم چرا که هیچ ترسی در من نیست که ماشینی ناگهان از جاده بگذرد و برای من خطرناک باشد بلکه من با دلی باارامش راهی هرسمت خانه می شوم دوستان زیادی دارم من و دوستانم در محل زندگی امان محلی برای بازی هایمان داریم جایی که حتی اگر سروصدایمان زیاد هم باشد کسی اذیت نمی شود محل زندگی ما ازادی زیادی دارد ازادی به این معنا که محلی برای زندگی واقعی محلی برای بازی های کودکانه ما محلی برای امنیت من من محل زندگی خود را خیلی دوست دارم چرا که در ان از هیچ تصادفی نمیترسم در ان از هیچ میانبری نمیترسم .

  نتیجه گیری : محل زندگی هر انسانی متعلق به اوست و انسان حق این زندگی را دارد اینکه به محل زندگی خود افتخار کند و ان را طراوتی ببخشد که حال خودش را هم خوب کند ، محل زندگی خیلی از ماها شاید محل اصالت واقعی ما نباشد اما محلی است که باید برای زیبایی ان تلاش بسیار زیادی کنیم.

  *************

  انشا در مورد محل زندگی ما -2 :

  مقدمه : به نام آنکه رود را محل زندگی ماهی و زمین را محل زندگی من و امثال من قرار داد

  زندگی یعنی چه ؟ یعنی کوشیدن و کشیدن خود از باتلاقهاست ؛ نه در پر قو نشستن . زندگی هرگونه باشد زیباست . چه با گل و چمن ، چه بی آب و علف . اگر در نقشه ی ایران – تهران بنگریم ، یک ستاره می بینیم که در جنوب غربی تهران واقع شده است و آن ستاره شاید زیبا نباشد ، ولی با ایمان و تقوای مردمان آن نورانی و زیبا خواهد شد . و در عرش خود زیباتر هم دیده خواهد شد . جایی که من زندگی می کنم دارای آدمان خوب و صمیمی است که بسایر آدم های با اخلاق و رفتار اند . اگر بخواهیم به خیابان ها بنگرم ، آنقدر تعدادشان زیاد است که یاد پرتوهای نور خورشید می افتم . که نورهایش بر همه جا سایع گسترده است . در هر خیابان چندین کلبه زیبا به چشم می رسد که در هر کدام از آنها تعداد زیادی فرشته زندگی می کند . اذان خانه ای در روبروی کوچه ی ما موج می زند که هنگام گفتن اذان ، بلبلی شروع به گفتن ، سخن های الهی می کند یک مسجد زیبا که ما به زیر سایه آن زندگی می کنیم . وقتی به مدرسه فکر می کنم به قسمت جذاب آن تفکری به خرج می دهم تا به کتابخانه مدرسه می رسم ، چیزی که در واقع محل اجتماع برخی دانش آموزان است . و همانند صدفی می ماند که چند مروارید را در دل خود می پروراند . برای رفتن به آنجا علاقه را نسبت به کتابها شکوفا می کنم . سختی باعث می شود که انسان چهره ی واقعی و استعدادهای خودش را بفهمد و به آنها پی ببرد

  ***************

  انشا در مورد محل زندگی ما -3 :

  ما دریک گوشه ی این سرزمین  خاکی  چشم به جهان گشودیم . جهانی که هر منطقه آن محل زندگی  یکی از افراد این جامعه است .

  هر نقطه اش برای هر یک  از ما دارای ارزش و احترام خاصی است . هرنقته اش محل زندگی یکی از ماست  که ما در ان بزرگ شدیم . رشد کردیم و بعد از گذراندن همه خوبی ها و بدیهایش می میریم .

  محل زندگی ما جایی با صفا,صمیمیت و مردمانی خونگرم و مهمان نواز دارد .خانه هایی نزدیک به هم  درخانی بلند  مسجد هایی که در ان صدای زیبای اذان به گوش می رسد … خانواده ای مهربان  و هم دل که در همه ی  لحظات زندگی همراه و هم یار ما هستند محل زندگی ما جایی است که ب ان افتخار میکنیم و هر بار با به زبان اوردن نام آن احساس غرور و سر بلندی میکنیم . من به محل زندگی خود افتخار میکنم و خوشحالم که در این جا زندگی میکنم

  ***************

  انشا در مورد محل زندگی ما -4 :

  #توصیف روستا

  محل زندگی ما روستایی در حومه شهر است.روستایی که برکه اش محل تغذیه پرندگان و محل زندگی آبزیان و ماهی هاست.
  خانه های کاه گلی و سنگی که با بارش باران بودی دلنشینی را در فضا پر می کند.بویی که کافی است چشمانت را ببندی و نفس بکشی با تک تک سلولهایت.
  باریکی کوچه هایش می تواند یا آور قلبهایی باشید به وسعت دریا.
  خانه هایی با حیاط های زیبا که گوشه گوشه اش را درختان انگور و گل یاس پر کرده و یک حوض آبی با ماهی های قرمز که تابستان ها هندوانه داخل آن زیبایی اش را تکمیل می کند.
  کمی آن طرف تر چشمه آبی است که صدای شرشر بهم خوردن آب و سنگ،هوس بازی های کودکی را در دورنت زنده می کند.
  در کنار چشمه ی آب تپه هایی است با گلهای لاله و شقایق و درختان انبوه و در آخر پاییز روستایمان را با هیچ چیز عوض نمی کنم،پاییزی که صدای خردشدن برگهایش زیر پاهایم شاید زیباترین آهنگ طبیعت باشد.

  *************

  انشا در مورد محل زندگی ما -5 :

  تمام خانه هایی که در اطرافمان می بینیم، محل زندگی خانواده های مختلفی هستند. خانه ی ما هم در گوشه ای از این هزاران خانه گوناگون قرار گرفته است. محل زندگی ما باصفا و زیباست با ساختمان های کوتاه و بلندش. بعضی از ساختمان ها آنقدر بلندند که گاهی از بس که گردنت را برای دیدن نوکشان در اوج آسمان به عقب خم می کنی، خشک می شود!

  بعضی هایشان هم بوی زندگی های صاف و ساده ی قدیمی را می دهند. یکرنگ و خودمانی. دیگر از طبقه های سر به فلک کشیده در آنها خبری نیست. حیاطشان پر از گلدان هاییست که گل های رنگی را در دلشان جای داده اند؛ و حوض آب پر از ماهی که دیگر کمتر جایی می توان همچین خانه هایی با حوضچه های باصفایش پیدا کرد.

  در محل زندگی ما پارک های بسیاری وجود دارد؛ پارک هایی که محل تفریح و بازی های ما در اوقات تفریحمان است. دیگر کسی هم به سر و صدایمان اعتراضی نمی کند. اطراف پارک و خیابان هایمان پر از مغازه های مختلف است. از لوازم التحریر و بقالی گرفته تا قنادی و نجاری! خلاصه همه چیز هست!

  در محل زندگی ما همه نوع همسایه وجود دارد. همسایه دلسوز، همسایه بی تفاوت، همسایه بداخلاق و همسایه خوش اخلاق! با این حال در بیشتر مراسم ها به هم لبخند میزنند و همسایه داری می کنند! ما در محل زندگیمان مراسم های مذهبی بسیاری داریم. ماه محرم و صفر را عزاداری می کنیم و عید غدیر و تولد امام مهدی (عج) و تولد دیگر امامانمان را جشن می گیریم؛ با این کار هم به یاد امامانمان هستیم هم دلهایمان را بیشتر بهم نزدیک می کنیم. گام با گام

  منبع مطلب : gambagam.ir

  مدیر محترم سایت gambagam.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا در مورد محل زندگی ما

  انشا در مورد محل زندگی ما

  انشا درباره محل زندگی ما

  انشا درمورد محل زندگی ما(1)

  محل زندگی هر فرد نشانه هر فرد است شاید بعضی از افراد به خاطر کار و یا مشکلات دیگر دست به تغییر محل زندگی خود داده اند .

  شاید یک خانواده به هر دلیلی تغییر به محل زندگی چندین ساله اقوام خود بدهد اما نام آن محل با تغییر مکان هم بر‌ روی آن فرد میماند .

  محل زندگی ما دارای همسایه های خوبی است و در محل زندگی‌ ما پارک محلی وجود دارد که بچه های محل و بعضی از خانواده ها عصر ها به آنجا میروند و اوقات خود را میگذرانند .

  همچنین چند روز پیش همسایه جدید برایمان آمد و همه به ورود آن به این محل به خانه او رفتند و به او خوش آمد گویی گفتند .

  هر نقطه اش برای هر یک از ما دارای ارزش و احترام خاصی است .

  هر نقطه اش محل زندگی یکی از ماست که ما در آن بزرگ شدیم .

  رشد کردیم و بعد از گذراندن همه خوبی ها و بدیهایش می میریم .

  محل زندگی هر فرد مثل یک شناسنامه هست که باید به آن بالید .

  یک توصیف کلی از محل زندگی خودم بکنم :

  محل زندگی ما جایی با صفا,صمیمیت و مردمانی خونگرم و مهمان نواز دارد .

  خانه هایی نزدیک به هم درخانی بلند مسجد هایی که در آن صدای زیبای اذان به گوش می رسد … خانواده ای مهربان و هم دل که در همه ی لحظات زندگی همراه و هم یار ما هستند …

  انشا درباره محل زندگی ما

  انشا در مورد محل زندگی ما (2)

  تمام خانه هایی که در اطرافمان می بینیم، محل زندگی خانواده های مختلفی هستند. خانه ی ما هم در گوشه ای از این هزاران خانه گوناگون قرار گرفته است. محل زندگی ما باصفا و زیباست با ساختمان های کوتاه و بلندش. بعضی از ساختمان ها آنقدر بلندند که گاهی از بس که گردنت را برای دیدن نوکشان در اوج آسمان به عقب خم می کنی، خشک می شود!

  بعضی هایشان هم بوی زندگی های صاف و ساده ی قدیمی را می دهند. یکرنگ و خودمانی. دیگر از طبقه های سر به فلک کشیده در آنها خبری نیست. حیاطشان پر از گلدان هاییست که گل های رنگی را در دلشان جای داده اند؛ و حوض آب پر از ماهی که دیگر کمتر جایی می توان همچین خانه هایی با حوضچه های باصفایش پیدا کرد.

  در محل زندگی ما پارک های بسیاری وجود دارد؛ پارک هایی که محل تفریح و بازی های ما در اوقات تفریحمان است. دیگر کسی هم به سر و صدایمان اعتراضی نمی کند. اطراف پارک و خیابان هایمان پر از مغازه های مختلف است. از لوازم التحریر و بقالی گرفته تا قنادی و نجاری! خلاصه همه چیز هست!

  در محل زندگی ما همه نوع همسایه وجود دارد. همسایه دلسوز، همسایه بی تفاوت، همسایه بداخلاق و همسایه خوش اخلاق! با این حال در بیشتر مراسم ها به هم لبخند میزنند و همسایه داری می کنند! ما در محل زندگیمان مراسم های مذهبی بسیاری داریم. ماه محرم و صفر را عزاداری می کنیم و عید غدیر و تولد امام مهدی (عج) و تولد دیگر امامانمان را جشن می گیریم؛ با این کار هم به یاد امامانمان هستیم هم دلهایمان را بیشتر بهم نزدیک می کنیم.

  محل زندگی ما با تمام آرامش و شلوغی اش زیباست. این بود انشای من …

  انشا محل زندگی ما پایه هفتم

  انشا در مورد محل زندگی ما (3)

  ما دریک گوشه ی این سرزمین خاکی چشم به جهان گشودیم . جهانی که هر منطقه آن محل زندگی یکی از افراد این جامعه است .

  هر نقطه اش برای هر یک از ما دارای ارزش و احترام خاصی است . هر نقطه اش محل زندگی یکی از ماست که ما در آن بزرگ شدیم . رشد کردیم و بعد از گذراندن همه خوبی ها و بدیهایش می میریم .

  محل زندگی ما جایی با صفا,صمیمیت و مردمانی خونگرم و مهمان نواز دارد .خانه هایی نزدیک به هم درخانی بلند مسجد هایی که در آن صدای زیبای اذان به گوش می رسد …

  خانواده ای مهربان و هم دل که در همه ی لحظات زندگی همراه و هم یار ما هستند محل زندگی ما جایی است که به آن افتخار میکنیم و هر بار با به زبان آوردن نام آن احساس غرور و سر بلندی میکنیم . من به محل زندگی خود افتخار میکنم و خوشحالم که در این جا زندگی میکنم.
  در آخر از شما تشکر میکنم که به انشاء من گوش دادین

  انشا محل زندگی ما نگارش پایه هفتم

  انشا در مورد محل زندگی ما (4)

  محل زندگی ما جایی است که در آنجا زندگی کردیم و بزرگ شده ایم و خاطرات شیرین و یا تلخی از آن داریم .

  همسایه ها در محل زندگی ما مردمانی مهمان نواز و خونگرم هستند و در صورت نیاز به کمک بقیه همسایه ها می شتابند و از کمک کردن به همدیگر دریغ نمی کنند .

  در مسجد محل زندگی ما در هر سه نوبت نماز جماعت برپا می شود و اکثر مردم محل صبح زود با صدای زیبای اذان از خواب بیدار می شوند و نماز صبح را در مسجد محل می خوانند .

  در پارک محل زندگی ما خانواده ها گرد هم جمع می شوند و با همدیگر صحبت می کنند . بچه ها با وسایل بازی موجود در پارک مشغول بازی می شوند . بعضی از خانواده ها در روزهایی که هوا خوب است غذای خود را به پارک محل می برند و می خورند .

  محل زندگی ما چندین مغازه سوپر مارکتی دارد و فروشنده های سوپر مارکت بسیار خوش اخلاق و مهربان هستند . خانواده ها اکثر وسایلی را که برای زندگی به آن نیاز دارند از این مغازه ها خریداری می کنند .

  نانوایی محله ما هر روز و در هر زمانی نان می پزد و ما همیشه غذاهای خود را با نان تازه و گرم می خوریم و لذت می بریم .

  محل زندگی ما جایی است که باعث می شود ما در رفاه و آسایش و امنیت زندگی کنیم و از زندگی خود لذت ببریم .

  انشا درمورد محل زندگی ما

  انشا در مورد محل زندگی ما (5)

  محل زندگی ما جایست با آب و هوایی بسیار دلنشین چه روز هایی گرم و افتابی آن و چه روز های سرد و برفی آن چه روزهایی که بر روی درختان شگوفه های رنگارنگ نشسته اند چه روز هایی که برگ های زیبا و سبز و خوشرنگ .. چه روزهایی که هیچ لباسی بر تن درختان نیست و چه روز هایی که برف بر روی درختان نشسته را دوست دارم

  من جای جای محل زندگی خود را کوچه, خیابان ,دوستان و هم محلیانم همه جای محل زندگی خورد را دوست دارم و به آن افتخار میکنم غذا های محلی بسیارند و لباس های محلی زیبا و مردانی شاد داریم

  محل زندگی من یعنی جایی که در آن احساس امنیت و شادی می کنم.

  حتما بخوانید: ضرب المثل هر که بامش بیش برفش بیشتر

  منبع مطلب : einaky.com

  مدیر محترم سایت einaky.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : جایی که زندگی می کنید

  ژلل : نه باد نه 👍

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حسیبا 26 روز قبل
  1

  عالی

  خوب 1 ماه قبل
  0

  خوش م اومد

  گلی 2 ماه قبل
  1

  عالی

  مالکی 3 ماه قبل
  0

  عالی بود فقط یکم به زبان ساده تر بگین که معلم ها نفهمن

  علی علی علی علی علی علی 3 ماه قبل
  0

  خوب بود ولی بعد بود ‌‌‌‌‌‍‌‌‍. به خدا قسم

  ، 4 ماه قبل
  0

  من که خوشم نیومد

  امیر 4 ماه قبل
  2

  عالی

  امیر 4 ماه قبل
  2

  عالی

  فاطیما 5 ماه قبل
  -2

  خیلی عالی بود

  ژلل 11 ماه قبل
  4

  نه باد نه 👍

  0
  ژلل 11 ماه قبل

  ن بعد نه خوب

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  جایی که زندگی می کنید

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  جاییکه زندگی میکنیم

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  بد بود نه خیلی عالی بود

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  جواب

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  چیه

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  بی

  ا 1 سال قبل
  3

  جایی که در ان زندگی می کنید

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  محل زندگی

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  جایی که زندگی میکنید.

  ناشناس 1 سال قبل
  -2

  جایی که زندگی میکنید

  محسن 1 سال قبل
  2

  محل سکونت

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  جایی که زندگی می کنیم

  ناشناس 1 سال قبل
  5

  جایی که زندگی می کنید

  3
  ناشناس 1 سال قبل

  آفرین

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  جایی که زندگی می کنید

  1
  محسن 1 سال قبل

  محل سکونت

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  جایی که زندگی می کنید

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  عالی

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  .

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  A

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  عالی

  سارینا 1 سال قبل
  0

  سلام مادر محل زندگی ما بسیار چیزایر زیبایی داریم

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام

  سارینا 1 سال قبل
  2

  میشه لطفا معنی ضرب المثل هم بگید؟

  0
  امیر 4 ماه قبل

  اگر آشپز دوتا شد اش تا شور میشود یا شیرین

  0
  امیر 4 ماه قبل

  افرین

  0
  امیر 4 ماه قبل

  افرین

  0
  امیر 4 ماه قبل

  افرین

  سارینا 1 سال قبل
  1

  میشه لطفا معنی ضرب المثل رو هم بگید؟

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  میشه لطفا معنی ضرب المثل را هم بگید کامل میشه

  برای ارسال نظر کلیک کنید