توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا در مورد ایران با مقدمه بدنه نتیجه

  1 بازدید

  انشا در مورد ایران با مقدمه بدنه نتیجه را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  بایگانی‌های انشا با مقدمه و نتیجه گیری در مورد ایران - انشا باز

  پایه هفتم درس چهارم صفحه۵۲ ایران

  انشا پایه هفتم در مورد ایران صفحه ۵۲

  مقدمه: وطن هرکس مانند شناسنامه ایی است که همراه او همه جای جهان همراه با اسم و فامیل او حک شده و دنباله ی روی او است. به گونه ایی که آن فرد را با نام کشور و زدگاهه ش می شناسند. ما مردم ایران نیز با نام ایران و ایرانی شناخته و نام برده می شویم.

  تنه انشا: ما همگی ایرانی هستیم و خون و غیرت ایرانی در رگ و ریشه ی ما وجود دارد و تشکیل دهنده ی ذات و شخصیت ما می باشد. ما مردم ایرانی هستیم که به ایرانی بودن خود افتخار می کنیم زیرا که تنها در کشورمان که زبان اصلی آن فارسی است زیر این سقف بزرگ آسمان با انواع و اقسام لهجه ها و گویش ها و دین، مذهب با صلح و آرامش زندگی می کنیم و گام به گام همراه یکدیگر ودست در دست هم پله های پیشرفت و ترقی را طی می کنیم به امید فردایی بهتر و آینده ایی درخشان تر. ما مردمی هستیم که با وجود۳۲ استان و چند صد روستا با انواع گویش های ترکی،کردی، لری، مشهدی، بلوچ، عرب،گیلک و تالش و… همچنین با دین های مختلف مانند مسیحی، زرتشتی و اسلام(شیعه و سنی) در کنار یکدیگر زندگی می کنیم. کشور عزیزمان ایران دارای فرهنگی غنی و پرارزش است که با یادآوری آن غرور هر ایرانی به اوج عرش خود می رسد و هر لحظه به ایرانی بودن خود افتخار می کنند. ایران دارای مکان های زیارتی و سیاحتی زیادی است که سالانه بسیاری از مسافران را از جای جای جهان به سمت خود می کشاند. مثل شهر زیارتی مشهد یا قم و شهرهای سیاحتی و گردشگری اصفهان ، شیراز، گیلان، مازندران و… که نام بردن تک تک آن ها و ذکر مکان های دیدنی و تاریخچه ی آن ها طوماری بلند بالا می خواهد. زیرا هر چه بگوییم کم گفته ایم چون بسیار مکان های زیبا و دیدنی دارد که دلمان نمی آید جایی را از قلم بیندازیم. ایران من یعنی جایی که در آن به دنیا آمده ام و رشد کرده ام و با تمام وجود خود سعی می کنم به عنوان یکی از اعضای بزرگ خانواده ی ایرانی نقشی در پیشرفت و اثربخشی مثبت داشته باشم و در این خاک با تمام افتخار خود چشم ببندم و در خاک خود ابدی شوم.

  نتیجه گیری: سرزمین و وطن هر انسانی هویت و ملیت اوست،  به این معنا که هر کار زشت یا خوبی انجام دهد نام کشورش نیز همراه اوست و چه خوب که همیشه با افتخار از کشور خود نامی نیک و یادی گرانقدر به جای بگذاریم.

  (بیشتر…)

  منبع مطلب : enshabaz.ir

  مدیر محترم سایت enshabaz.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا در مورد ایران پایه هفتم【 انشایی بی همتا 】- سون اسکول

  انشا در مورد ایران پایه هفتم【 انشایی بی همتا 】- سون اسکول

  انشا در مورد ایران

  صفحه 52 کتاب نگارش پایه هفتم

  مقدمه : بین ما انسان ها حس های مشترک زیادی وجود دارد ؛ نظیر حس فداکاری ، همنوع دوستی ، میل به محبت و عدالت دوستی . یکی از این هزاران حس مشترک هم حس وطن پرستی است ، اینکه سرزمینی که به آن متعلق هستیم را دوست داریم . سرزمین که من در آن زندگی میکنم ایران هست و من با افتخار یک ایرانی هستم .

  بدنه : کشور من ، ایران ، در طول تاریخ فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است . از زمان قدرت و اقتدار زمان آریایی ها بگیرید تا شکست و تسخیر توسط اعراب . از شکوه و پیشروی در زمان صفویان بگیرید تا عقب ماندگی و پسرفت در زمان قاجار . ایران سرد و گرم روزگار چشیده است و با وجود همه سختی ها و رنج هایی که کشیده ، همواره در تلاش است تا خاکش را برای مردمانش حفظ کند .

  ایران مهد آزادی و آزاده خواهی است . از سربازان شجاع و دلیری همچون آریوبرزن بگیرید تا شخصیت های شاهنامه فردوسی نظیر گرد آفرین . ایران با نام آزاده خواهی در دنیا شناخته شده . مردمان این سرزمین می توانند سختی ها و دشواری ها را تحمل کنند ولی هرگز نمی توانند شاهد این باشند که آزادی شان از آن ها سلب می شود .

  خاک ایران ، چنان گل های دانشی را پرورش داده است که آوازه شان کل دنیا را فرا گرفته است. دانشمندان و محققانی که با تکیه و ایمان بر خدای یکتا و به کمک او به نتایج و کشفیات مهمی دست یافته اند که جهان ما را متحول کرده است و همین کشفیات آن هاست که قسمتی از رشد و تمدن مدرن امروز را پایه گذاری کرده است.ابوعلی سینا ، زکریای رازی و خیام نیشابوری تنها سه نمونه از دریای وسیع نوابغ ایران زمین هستند .

  نتیجه : ایران ما چند سالی هست که زخمی شده و حال و روز خوبی ندارد . ایران ما نمی تواند از پس مخارج فرزندانش بر بیاید . با این وجود ، او هرگز دست خواهش و التماس به سوی بدخواهانش دراز نکرده و هیچ گاه استقلال و آزادی خود و فرزندانش را زیر سوال نبرده است.او امیدوار است که فرزندانش این موضوع را درک کنند و این را بدانند که در آینده ای نزدیک ، بهبود می یابد و بار دیگر فرزندانش را زیر سایه خودش جمع می کند .

  انشا در مورد ایران پایه هفتم

  انشا کلاس هفتم صفحه 52

  منبع مطلب : 7sc.ir

  مدیر محترم سایت 7sc.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  بهار : نمیدونم خوده دوستان میدونند 😌😌😌

  ناشناس : عالی

  م : سلام عالی بود

  عالیه : بله خیلی عالی بودن همه‌ی انشا ها

  ابوالفضل : عالی

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 5 روز قبل
  -1

  دوستان میتونید درباره آداب رسوم های ایران و سفره هفت سین و نماد و معنی هر کدوم از وسایلی که میچینید روی سفره هفت سین توی گوگل بنویسید و براتون بیاره و توی یک سایت بزنید تا اون معنی اون نماد ها روبراتون بیرع اون وقت انشا تون قشنگ تر میشه

  TNT 7 روز قبل
  -1

  بدبدبد

  د 8 روز قبل
  0

  انشا خوبی بود

  سلام 10 روز قبل
  0

  ممنون از زحماتتون

  ناشناس 10 روز قبل
  1

  انشا درمورد ایران کلاس چاحارم

  ناشناس 10 روز قبل
  -2

  سلام

  ناشناس 13 روز قبل
  0

  من دوست نداشتم

  ناشناس 14 روز قبل
  2

  خیلی خیلی خوب بود

  یاسین 14 روز قبل
  2

  اگه تلاش کنید بهتر هم میشه

  یاسین 14 روز قبل
  0

  شما فقط یک موضوع دارید باید از تمامی موضوع ها که درباره ی آنها انشا نوشته شده است بیارید در سایت من خودم هیچوقت نتونستم انشا بنویسم و همیشه با سایت می‌نوشتم به نظرم انشا هر چقدر کوتاه با مفهموم تر و زیبا تر میشه

  امیر 14 روز قبل
  -1

  علییییییی

  ناشناس 16 روز قبل
  0

  ه

  0
  خ 16 روز قبل

  ج

  الینا 21 روز قبل
  -1

  عالی بود خیلی خوب و مفید👍🏻

  ناشناس 21 روز قبل
  -1

  . ‌م

  ناشناس 24 روز قبل
  -1

  شما امشب شب یلدا غم ها واسه فردا

  [email protected]> 28 روز قبل
  0

  والا متن خوب بود ولی خیلی طولانیه من اینو بخوام تو ازمون بنویسم اوه یه قرن میکشه

  زینب 28 روز قبل
  0

  دستتون درد نکنه من فردا امتحان انشا دارم

  ناشناس 1 ماه قبل
  -1

  سلام عالی بود

  حسین 1 ماه قبل
  -1

  عالی بود🙏🤴

  . 1 ماه قبل
  0

  بنظر من خو نبوود

  هلاو 1 ماه قبل
  2

  این دروس صفحه52

  مهدی 2 ماه قبل
  0

  عالی بودن واقعا مطالب مفیدی هستن

  ناشناس 2 ماه قبل
  5

  عالی

  نگار 2 ماه قبل
  0

  ایران یکی از زیبا ترین کشور ها است ایران در زمان قدیم یکی از ثروت مندترین کشورها است

  خیلی خوب 2 ماه قبل
  2

  خیلی خوبه دوستش دارم

  ابوالفضل 3 ماه قبل
  4

  عالی

  رها 4 ماه قبل
  2

  عالی

  امیر 8 ماه قبل
  3

  عالی ممنون از سایتتون

  الزببلاهه 8 ماه قبل
  -2

  خذریهادللل

  م 9 ماه قبل
  4

  سلام عالی بود

  4
  عالیه 3 ماه قبل

  بله خیلی عالی بودن همه‌ی انشا ها

  ناشناس 12 ماه قبل
  2

  عالیه خیلی ممنونم عزیزانم از لطف تون

  2
  خیلی خوب 2 ماه قبل

  خیلی خوب انشا هاتون

  خوبه 1 سال قبل
  0

  عالیه

  بهار 1 سال قبل
  5

  نمیدونم خوده دوستان میدونند 😌😌😌

  مهدی 1 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید