توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا در مورد ایران صفحه 52 نگارش هفتم

  1 بازدید

  انشا در مورد ایران صفحه 52 نگارش هفتم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  انشا در مورد ایران پایه هفتم【 انشایی بی همتا 】- سون اسکول

  انشا در مورد ایران پایه هفتم【 انشایی بی همتا 】- سون اسکول

  انشا در مورد ایران

  صفحه 52 کتاب نگارش پایه هفتم

  مقدمه : بین ما انسان ها حس های مشترک زیادی وجود دارد ؛ نظیر حس فداکاری ، همنوع دوستی ، میل به محبت و عدالت دوستی . یکی از این هزاران حس مشترک هم حس وطن پرستی است ، اینکه سرزمینی که به آن متعلق هستیم را دوست داریم . سرزمین که من در آن زندگی میکنم ایران هست و من با افتخار یک ایرانی هستم .

  بدنه : کشور من ، ایران ، در طول تاریخ فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است . از زمان قدرت و اقتدار زمان آریایی ها بگیرید تا شکست و تسخیر توسط اعراب . از شکوه و پیشروی در زمان صفویان بگیرید تا عقب ماندگی و پسرفت در زمان قاجار . ایران سرد و گرم روزگار چشیده است و با وجود همه سختی ها و رنج هایی که کشیده ، همواره در تلاش است تا خاکش را برای مردمانش حفظ کند .

  ایران مهد آزادی و آزاده خواهی است . از سربازان شجاع و دلیری همچون آریوبرزن بگیرید تا شخصیت های شاهنامه فردوسی نظیر گرد آفرین . ایران با نام آزاده خواهی در دنیا شناخته شده . مردمان این سرزمین می توانند سختی ها و دشواری ها را تحمل کنند ولی هرگز نمی توانند شاهد این باشند که آزادی شان از آن ها سلب می شود .

  خاک ایران ، چنان گل های دانشی را پرورش داده است که آوازه شان کل دنیا را فرا گرفته است. دانشمندان و محققانی که با تکیه و ایمان بر خدای یکتا و به کمک او به نتایج و کشفیات مهمی دست یافته اند که جهان ما را متحول کرده است و همین کشفیات آن هاست که قسمتی از رشد و تمدن مدرن امروز را پایه گذاری کرده است.ابوعلی سینا ، زکریای رازی و خیام نیشابوری تنها سه نمونه از دریای وسیع نوابغ ایران زمین هستند .

  نتیجه : ایران ما چند سالی هست که زخمی شده و حال و روز خوبی ندارد . ایران ما نمی تواند از پس مخارج فرزندانش بر بیاید . با این وجود ، او هرگز دست خواهش و التماس به سوی بدخواهانش دراز نکرده و هیچ گاه استقلال و آزادی خود و فرزندانش را زیر سوال نبرده است.او امیدوار است که فرزندانش این موضوع را درک کنند و این را بدانند که در آینده ای نزدیک ، بهبود می یابد و بار دیگر فرزندانش را زیر سایه خودش جمع می کند .

  انشا در مورد ایران پایه هفتم

  انشا کلاس هفتم صفحه 52

  منبع مطلب : 7sc.ir

  مدیر محترم سایت 7sc.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا در مورد ایران صفحه 52 کتاب نگارش پایه هفتم :: انشابیست

  صفحه 52 کتاب نگارش پایه هفتم

  مقدمه : وطن هرکس مانند شناسنامه ایی است که همراه او همه جای جهان همراه با اسم و فامیل او حک شده و دنباله ی روی او است. به گونه ایی که آن فرد را با نام کشور و زدگاهه ش می شناسند. ما مردم ایران نیز با نام ایران و ایرانی شناخته و نام برده می شویم.

  بدنه : ما همگی ایرانی هستیم و خون و غیرت ایرانی در رگ و ریشه ی ما وجود دارد و تشکیل دهنده ی ذات و شخصیت ما می باشد. ما مردم ایرانی هستیم که به ایرانی بودن خود افتخار می کنیم زیرا که تنها در کشورمان که زبان اصلی آن فارسی است زیر این سقف بزرگ آسمان با انواع و اقسام لهجه ها و گویش ها و دین، مذهب با صلح و آرامش زندگی می کنیم و گام به گام همراه یکدیگر ودست در دست هم پله های پیشرفت و ترقی را طی می کنیم به امید فردایی بهتر و آینده ایی درخشان تر. ما مردمی هستیم که با وجود۳۲ استان و چند صد روستا با انواع گویش های ترکی،کردی، لری، مشهدی، بلوچ، عرب،گیلک و تالش و… همچنین با دین های مختلف مانند مسیحی، زرتشتی و اسلام(شیعه و سنی) در کنار یکدیگر زندگی می کنیم. کشور عزیزمان ایران دارای فرهنگی غنی و پرارزش است که با یادآوری آن غرور هر ایرانی به اوج عرش خود می رسد و هر لحظه به ایرانی بودن خود افتخار می کنند. ایران دارای مکان های زیارتی و سیاحتی زیادی است که سالانه بسیاری از مسافران را از جای جای جهان به سمت خود می کشاند. مثل شهر زیارتی مشهد یا قم و شهرهای سیاحتی و گردشگری اصفهان ، شیراز، گیلان، مازندران و… که نام بردن تک تک آن ها و ذکر مکان های دیدنی و تاریخچه ی آن ها طوماری بلند بالا می خواهد. زیرا هر چه بگوییم کم گفته ایم چون بسیار مکان های زیبا و دیدنی دارد که دلمان نمی آید جایی را از قلم بیندازیم. ایران من یعنی جایی که در آن به دنیا آمده ام و رشد کرده ام و با تمام وجود خود سعی می کنم به عنوان یکی از اعضای بزرگ خانواده ی ایرانی نقشی در پیشرفت و اثربخشی مثبت داشته باشم و در این خاک با تمام افتخار خود چشم ببندم و در خاک خود ابدی شوم.

  نتیجه گیری: سرزمین و وطن هر انسانی هویت و ملیت اوست، به این معنا که هر کار زشت یا خوبی انجام دهد نام کشورش نیز همراه اوست و چه خوب که همیشه با افتخار از کشور خود نامی نیک و یادی گرانقدر به جای بگذاریم.

  انشا در مورد ایران پایه هفتم انشا کلاس هفتم صفحه 52

  منبع : سون اسکول

  منبع مطلب : ensha7.blog.ir

  مدیر محترم سایت ensha7.blog.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا ایران ریز موضوع صفحه 52 نگارش هفتم

  انشا درباره در مورد ایران صفحه ۵۲ کتاب نگارش پایه کلاس هفتم ایران را توصیف کنید مقدمه بدنه نتیجه روش پرسشگری تقسیم به ریز موضوع با نثر ساده و روان از سایت نکس لود دریافت کنید.

  انشا درباره ایران نگارش هفتم

  انشا درباره ایران با مقدمه بدنه و نتیجه هفتم

  مقدمه : وطن یعنی اذان عشق گفتن, وطن یعنی غبار از عشق رُفتن, وطن یعنی هدف, وطن یعنی شرف, وطن یعنی شهادت, یعنی گذشته حال و فردا, تمام سهم یک ملت ز دنیا, وطن یعنی چه آباد و چه ویران, وطن یعنی همین‌جا یعنی ایران.

  بدنه : از چی شروع کنم؟ از کجا بگم؟ از کدوم عشق بگم؟ از کدوم دشمن بگم؟ از کدوم شهید بگم؟از کدوم خاک بگم؟ از کدوم گریه بگم؟ و از کدوم سربلندی و پیروزی بگم؟
  یه اسمیه که وقتی اسمشو میشنوم یا به زبون میارم، احساس آزادی و سربلندی میکنم؛ اون اسمش ایرانه! اسمش ایرانه. ببخشید اشتباه کردم اون یه اسم نیست، آره درسته، اون یه اسم نیست، اون یه عشقه! ایران امنیته. اون یه عشقیه که تو قلب همه‌ی ما وجود داره.
  ایران یعنی سربلندی همه‌ی ما. ایران یعنی حسودی دشمنا. ایران یعنی وقتی اسمش میاد دشمنا پا به فرار بذارن و چهارستون بدنشون بلرزه. ایران یعنی اشکای مادری که برای پسر شهیدش میریزه. ایران یعنی خاکی که ارزشش از مروارید و الماس‌م بیش‌تره.
  وقتی پامو روی زمین میذارم، احساس میکنم پامو روی طلا گذاشتم؛ حتی اگه داغون‌ترین جای شهر و کشورم باشه. حتی کوچک‌ترین سنگی که برمیداریمو با عشق توی دریا میندازیم و لبخندو مهمون لبامون میکنیم باارزشه!
  این‌که هر روز از خواب بلند میشیم و به کارای روزمره‌مون میرسیم، این‌که خیلی راحت میتونیم تو خیابونا قدم بزنیم بدون هیچ مزاحمی، به جای صدای بمب و موشک صدای پرنده‌ها رو میشنویم، این یعنی اوج آرامش.
  اینایی که میگم یعنی امنیت. امنیتی که شهدا به ما هدیه دادن. ایران یعنی غرور و غیرتی که هیچ‌وقت شکسته نمیشه. همه‌ی این سربلندی و امنیت خلاصه میشه توی یک کلمه: ایران

  تنیجه : ای خدایی که به بندگانت از مادر هم مهربان‌تر هستی و رحمت تو همهٔ موجودات را فرا گرفته و راه رستگاری بندگانت را با پیامبرانت آموختی، یاری‌ام کن تا بتوانم کشورم ایران را سربلند و استوار سازم. وطنم ایران دوستت دارم و دوستت خواهم داشت.

  انشا با موضوع ایران به صورت تقسیم به ریز موضوع

  مقدمه : از قطب شمال تا جنوب، از غرب تا شرق! بارانی ترین منطقه اسوایی یا بیابان های بزرگ آفریقا، چه فرقی می کند اگر تو نباشد؟ شاید آسمان تو آبی تر و زمینت سرسبز تر و خورشیدت درخشان تر و دریاهایت جوشان تر هستند که من اینگونه تو را عشق معنا میکنم و جان و مال و خانواده ام را فدای سرفرازی ات می کنم وطنم!

  بدنه : از سرسبزی های جنگل های گیلانت بنویسم یا از شب های کویرت؟ از مناظر دلچسب جلگه گلستان یا از چشم انداز کارون؟ از زاینده رود نیمه جانت یا از شوری دریاچه ارومیه؟ از کدامین یک بنویسم که اجحاف در حق دیگری نباشد؟
  گل های بهاری به این همه زیبایی و شکوه تو لبخند می زنند و گنجشکان جیک جیک کنان در لابه لای شکوفه های گیلاس جست و خیز می کنند. خورشید پرنورتر از همیشه خود را در آغوش تابستانت رها می سازد و خش خش برگ های پاییزت عاشقان را به قدم کردن خیابان و استشمام بوی نم باران وا می دارد و آدم برفی کوچک همچنان در دل زمستان جا مانده و با حسرت به تابستانت می نگرد. شگفتا از این همه زیبایی نهفته در این کشور چهارفصل!
  چرا انقدر دلربایی که مردم سراسر دنیا برای تماشای تخت جمشید و بیستون و چهل ستون و عمارت کلاه فرنگی و شاه چراغ و مسجد شیخ لطف الله و سلطان امیراحمد و باغ ارم تو کیلومتر ها از سرزمین خویش دور می شوند؟ یا شاید بخاطر تمدن چند هزارساله ات است که تن به این فراق می دهند!

  نتیجه : نمیدانم با چه کلمه ای توصیفت کنم که زبان قاصر است و قلم ناتوان! اما اگر تمام قلم ها و جوهرها و کاغذ ها تمام شوند تکه ای از استخوانم را به جوهر خونین رنگم آغشته می سازم و می نویسم زنده باد ایران!

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : ایران من سلام. سلامی به گرمای خون ارزشمند شهیدانت. سلامی به زیبایی رخ مقدس فداکاری آن ها. سلامی به توانمندی غیرتشان. می دانم این روزها گله داری، شکایت داری. می دانم که فرزندانت سخت تو را عذاب داده اند. من دیدم که چگونه می لرزیدی؛ اما نه طبیبی به بالینت آمد و نه کسی گوشی شنوا شد برای شنیدن درددل هایت. دیدم که چگونه البرزت بغض کرده بود و کسی آغوشش را برایش نگشود تا بلکه ذره ای آرام شود. فرزندانت تنها یادگاری زیبای آن روزهایی که ایران تنها میزبان موشک بود و مین و در گوش همه تنها صدایی می پیچید که اگر وحشتناک تر از صدای صور اسرافیل نباشد، بهتر از آن نیست، پرچمت را به آتش کشیدند؛ اما تو این ها را به دل نگیر؛ چون تو مادر هستی و باید در تمامی سختی ها در کنارشان باشی. تو مادر هستی و آن ها این را فراموش کرده اند. این را هم می دانم که با آن آتش نه تنها یادگار روزهای سخت را، بلکه تمامی تلاش های اسطوره هایی که بعضی در میان این هیاهو یک گوشه نشسته و تنها بغض می کنند و بعضی دیگر نیز تنهایمان گذاشته اند را هم به آتش کشیدند و من در جست وجوی یک واژه برای توجیه این عمل هستم و دریغ از پیداکردن یک واژه؛ اما یقین دارم که هنوز کسانی هستند همانند من که تا خون در رگ هایشان هست، تلاش می کنند تا مبادا به تو آسیبی برسد. نیاز باشد با اسلحه و نیاز هم باشد با قلم برایت تا آخرینِ آخرین لحظات جان خواهیم داد.

  فاطمه : من در ایران زندگی می کنم. ایران کشوری زیبا و بزرگ است. تاریخچه ی کشورم بسیار درخشان و طولانی است. بسیاری از دانشمندان، هنرمندان، نویسندگان، شاعران و … بزرگی که کشفیات مهمی داشتند ایرانی هستند. من وطنم را دوست دارم چون در آن به دنیا آمده ام و همان جا بزرگ شده ام. وطنم برای حفاظت و آزادی مردم شهیدان زیادی داده است. واکنون ایران مانند خورشیدی در خاورمیانه می درخشد و دانشمندان آن تلاش می کنند تا ایران را به قله های موفقیت برسانند و ما دانش آموزان وظیفه داریم خوب درس بخوانیم تا در آینده ایرانی سر افراز و سربلند داشته باشیم. ایران یکی از قشنگترین کشورها، با مردمی خوب و مهربان، جاذبه های طبیعی بی نظیر، دانشمندان کوشا و … است. از جاذبه‎های تاریخی ایران می‎توان به سعدیَه، حافظیَه، تخت جمشید، عمارت عالی قاپو و … اشاره کرد. حالا می‎خواهم از مردم با ایمان ایران صحبت کنم. مردمی که هیچ وقت زیر بار زور نمی‎روند و از شهادت هراسی ندارند و این موضوعات را با پیروزی در انقلاب اسلامی و جنگ با عراق به خوبی نشان دادند. می‎خواستم انشایم را تمام کنم ولی به یاد دانشمندان ایرانی افتادم. آنهایی که با تمام توان تلاش می‎کنند تا ایران اسلامی پیشرفت زیادی کند.

  نویسنده : ایرانم سرزمینت را دوست دارم چون وطنم است ایرانم من مقاوم در برابر خاک تو ایستاده ام و نمیگزارم یک وجب از خاک تو را دشمن از ما بگیرد.

  عاطفه : ایران کشوری خیلی بزرگ است زبان ایرانیان فارسی است ایران مکان های دیدنی و آثار تاریخی زیادی دارد ایران عاشقتم.

  مائده : زبان اصلیش فارسی هستش اما زبان های مختلف و قوم وگروه ها مختلفی دارد.

  نویسنده :‌
  ایران کشوری خیلی بزرگ است زبان ایرانیان فارسی است ایران مکان های دیدنی و آثار تاریخی زیادی دارد ایران عاشقتم..

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  الینا : ایران وطن من است و من حاضرم با جان خود دربرابر دشمنان از کشورم محافظ کنم . ایران کشور بزرگ و پهناوری است که زبان اصلی اش فارسی است . تاریخ ایران بسیار زیبا و خواندنی است . من هیچ گاه خون شهیدانی که در راه نجات کشور ریخته شد را از یاد نمیبرم و همیشه به یاد شان هستم و افتخار میکنم که چنین کسانه وفاداری در کشورم هست . من با افتخار میگویم که یک ایرانی هستم .

  A : درود بر شرفت خیلی زیاده

  ناشناس : سلام دوست خوبم. ممممننوونن عالی

  سیده فائزه موسوی : عالی بود 😍😍

  ۰۰ : خیلی انشاء خوبی هست ممنون

  اتیلا : سلام عرض خسته نباشید عرض میکنم نویسنده این انشه این بنده نظرم این است که باید روی انشایه تان کار کنید

  امیرمهدی : عالی

  تبارازاازاز : سلام بد نبود

  فافا جون : دعوا نکنین من طرف دار امیر حسینم

  Dhzz : خوب بود:-*❤️

  ناشناس : هیچ 😂 بابا انشا ها خوبن اما خیلی متن هاش زیاده 😑

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  پیمان جوانمردی 2 ماه قبل
  0

  متن های عالی این سایت آدم رو تحت تاثیر قرار می دهد و من از نویسنده این متن ها و انشاء های زیبا متشکرم.ممنون

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  نفس

  ناشناس 4 ماه قبل
  -1

  فریبا :بچه ها جوتب بدین من هیچی نمیدونم

  علی 4 ماه قبل
  -1

  واقعا عالی بود

  به توچه 4 ماه قبل
  -1

  عالی

  مهسا 4 ماه قبل
  -1

  عالی بوددددد

  سرباز وطن 10 ماه قبل
  0

  عالی بود

  رحمت الله 12 ماه قبل
  -2

  حیلی خوب بودبازم بزارین بی زحمت

  ناشناس 1 سال قبل
  4

  هیچ 😂

  بابا انشا ها خوبن اما خیلی متن هاش زیاده 😑

  محمد 1 سال قبل
  2

  خیلی خوب بود خیلی.لذت بردم

  سکس 1 سال قبل
  1

  حرف ندارع عالی هست

  مصطفی 1 سال قبل
  3

  خیلی خوب

  امیرمهدی 1 سال قبل
  6

  عالی

  فاطمه❤ 1 سال قبل
  2

  عالی بود ممنون 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

  آنیتا آقازاده 1 سال قبل
  1

  خوب و مفید بود

  زهرا 1 سال قبل
  2

  خیلی قشنگ است

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  ،

  آ 1 سال قبل
  3

  عالی

  ۰۰ 1 سال قبل
  7

  خیلی انشاء خوبی هست ممنون

  3
  Nika 1 سال قبل

  موافقم🖐

  اتیلا 1 سال قبل
  6

  سلام عرض خسته نباشید عرض میکنم نویسنده این انشه این بنده نظرم این است که باید روی انشایه تان کار کنید

  Dhzz 1 سال قبل
  4

  خوب بود:-*❤️

  فافا جون 1 سال قبل
  4

  دعوا نکنین من طرف دار امیر حسینم

  سیده فائزه موسوی 1 سال قبل
  7

  عالی بود 😍😍

  ناشناس 1 سال قبل
  7

  سلام دوست خوبم. ممممننوونن عالی

  تبارازاازاز 1 سال قبل
  5

  سلام بد نبود

  . 1 سال قبل
  1

  .

  A 1 سال قبل
  1

  خوب بود

  محمد 1 سال قبل
  2

  ایران یعنی آزادی😉😉😉

  1
  عسل 1 سال قبل

  ای ژااااااااانღ

  محمد 1 سال قبل
  3

  عالی بود

  ایران یعنی آزادی

  ناشناش 1 سال قبل
  2

  عالی بود ممنون

  Z 1 سال قبل
  3

  عالی بود 👏👏👏👍ولی انشا هاش خیلی بزرگ

  واقعا دست آدم خسته میشه😥😥❤❤❤

  باتشکر🌷🌷🌺🌺

  1
  ناشناس 1 سال قبل

  آره خیلی زیاده

  1
  ماهان 1 سال قبل

  اره اصلا توی کتاب جا نمیشه

  7
  A 1 سال قبل

  درود بر شرفت خیلی زیاده

  الینا 1 سال قبل
  14

  ایران وطن من است و من حاضرم با جان خود دربرابر دشمنان از کشورم محافظ کنم .

  ایران کشور بزرگ و پهناوری است که زبان اصلی اش فارسی است .

  تاریخ ایران بسیار زیبا و خواندنی است .

  من هیچ گاه خون شهیدانی که در راه نجات کشور ریخته شد را از یاد نمیبرم و همیشه به یاد شان هستم و افتخار میکنم که چنین کسانه وفاداری در کشورم هست .

  من با افتخار میگویم که یک ایرانی هستم .

  3
  امیر حسین پیری 1 سال قبل

  اگه بلدی چرا امدی تو اینترنت جواب هارودرمیاری؟

  جعفر 1 سال قبل
  1

  عالی

  1
  کاظم دیهمی 4 ماه قبل

  خیلی عالی است

  برای ارسال نظر کلیک کنید