توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا در مورد درس خواندن در فضای مجازی

  1 بازدید

  انشا در مورد درس خواندن در فضای مجازی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  مدرسه مجازی

  آیا تا به حال چیزی در مورد مدرسه مجازی شنیده اید؟ از ویژگی ها، مزایا و حتی نواقصش اطلاعی دارید؟ در این شماره می خواهیم مدرسه مجازی را برای شما معرفی کنیم.

  مدرسه مجازی وجود فیزیکی ندارد و مثل مدرسه های عادی دارای قانون و قواعد نیست. دانش آموزان در ساختمان یا اتاقی تحصیل نمی کنند. در این نوع مدرسه دانش آموزان از طریق اینترنت ثبت نام می کنند و بدون این که بر سر کلاس بروند به تحصیل ادامه می دهند. در مدرسه مجازی دانش آموز پای رایانه خود می نشیند و به صورت online با معلم خود ارتباط پیدا می کند و تکالیف خود را دریافت می کند. در این مدرسه دانش آموز می تواند تکالیف را به صورت online انجام دهد یا در hard رایانه ذخیره کند و در فرصت مناسب آن ها را انجام دهد.

  دانش آموز می تواند تکالیف انجام شده خود را به صفحه ای که برای این منظور ایجاد شده است، منتقل کند. معلمان راهنما نیز از همین طریق می توانند به دانش آموزان خود بگویند چه مطالبی را بیشتر مطالعه کنند و در چه قسمت هایی ضعف دارند.

  مدرسة مجازی محدودیت جغرافیایی ندارد. دانش آموز می تواند در هر کدام از مدرسه های مجازی که مایل باشد تحصیل کند. می تواند از طریق این مدرسه اطلاعات بسیاری به دست آورد و در نهایت هم گواهی نامه یا دیپلمی که مورد تأیید نظام آموزشی است بگیرد. در واقع مدرسه مجازی جزئی از آموزش الکترونیکی است که مبتنی بر فناوری می باشد.

  ویژگی های مدرسه مجازی

  مدرسه مجازی دارای ویژگی های خاصی است که در مقایسه با مدرسه های سنتی تفاوت هایی دارد.

  از جمله:

  - مدرسه مجازی به مکان محدود نمی شود.

  - آموزش، فعالانه انجام می شود بدون آنکه معلم و دانش آموز همدیگر را ببیند.

  - والدین می توانند بر آموزش فرزندان خود نظارت داشته باشند و مرتب از پیشرفت آن ها آگاهی یابند.

  - هر دانش آموزی می تواند با شناخت علایق و استعدادهای خود، متناسب با آن ها از آموزش های این مدارس بهره گیرد.

  - معلم می تواند تکالیف هر دانش آموز را به تفکیک اعلام کند. تکالیف انجام شده را ببیند و نمره دهد، به دانش آموز توصیه های لازم را بکند و به والدین از میزان پیشرفت فرزندان گزارش دهد.

  - کتاب به صورت دیجیتالی در اختیار دانش آموز قرار می گیرد و او می تواند آن را در حافظه دراز مدت خود ذخیره کند. بنابراین چاپ مطالب، کتاب، تکالیف و پاسخ آن ها لزومی ندارد.

  تأمل در نواقص

  در کنار این مزایا مواردی هم هست که نیاز به تأمل دارد. انتخاب مدرسه مجازی ممکن است یک انتخاب مناسب باشد. اما گاهی معلم ها بیشتر از آموزش های مجازی می توانند دانش آموز را هدایت کنند.

  در مدرسه مجازی دانش آموز به مرور فاصلة بین تجربیات مجازی و واقعی را زیاد می بیند و ممکن است از تجربیات واقعی که همان معلمان سنتی هستند دوری کنند.

  تأکید بیش از حد به فناوری و از طرفی نادیده گرفتن عوامل انسانی موجود در فرآیند آموزش می تواند یادگیری از طریق رایانه را به خدشه دار شدن ارزش ها و درک انسان از جوامع توسعه یافته منجر کند.

  البته همراهی فن آوری (مدرسه مجازی) در کلاس های درس واقعی و در کنار معلم می تواند دانش آموز را علاوه بر آگاهی از علوم روز دنیا با ارزش های انسانی مواجه کند و به هدف اصلی آموزش یعنی تعلیم و تربیت برساند.

  منبع مطلب : hawzah.net

  مدیر محترم سایت hawzah.net لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دل‌نوشته دانش‌آموز شیرازی از حال و هوای کلاس‌های مجازی و ماندن در خانه

  دل‌نوشته دانش‌آموز شیرازی از حال و هوای کلاس‌های مجازی و ماندن در خانه

  انگار ماموریت سخت تر شده است، عشق به تدریس دو چندان است، ولی دوری و دلتنگی قلب‌ها را می‌فشرد و معلمان و دبیران، در دل این مشکلات در تلاشند تا همچون پزشکان و پرستاران خود را به خط مقدم برسانند و بر سر عهد خود بمانند و بی دریغ چراغ علم را به‌دست گرفته و راهنمای دانش‌آموزان خود باشند.

  حالا دیگر هیچ مادری از اینکه فرزندش ساعت‌ها سرش در گوشی است ناراحت نیست، چون برنامه کلاسی‌اشان آنلاین شده و می‌داند که فرزندش هرچه زودتر در کلاس درس حاضر شود، بیشتر می‌آموزد و این حضور مجازی در کنار هم‌کلاسی‌ها و معلمانشان شاید زمینه‌ای باشد تا اندکی از اضطراب و استرس این فضا را برای فرزندش بکاهد.

  کلاس‌های مجازی شور و حال مدرسه را ندارد، اما پیوسته با همکلاسی‌ها و در کنار یکدیگر تشنه‌ آموختن، قطعا فرصتی است تا فراموش کنیم در شهر و کشور و حتی جهان چه خبر است و آرامشی ناخواسته حاصل شود، همان آرامشی که این روزها همه روانشناسان، جامعه را به آن می‌خوانند و یکی از راه‌های تقویت سیستم ایمنی را دور بودن از فضای استرس و اضطراب می‌دانند.

  این ماه امتحان دادن هم با بقیه سال تفاوت داشت؛ دیگر صندلی‌هایمان را با فاصله مرتب نمی‌کردیم و منتظر رسیدن ورقه‌های امتحانی نبودیم، فقط همه دعا می‌کردیم که اینترنت سرعت خوبی داشته باشد تا جواب‌هایمان زود ارسال شود.

  قدر لحظه‌های بی‌دغدغه و شاد کنار دوستانمان را حالا می‌فهمیم، واقعا که یاد زمانی که هرچیزی روی زمین می‌افتاد با یک فوت ضدعفونی میشد به‌خیر!

  اینطور که معلوم شده دبیران ما حتی دلشان برای درس نخواندن‌هایمان هم تنگ شده، اما خب ما هم حاضریم که باز ساعت 6 صبح به مدرسه برویم ولی دیگر چنین اوضاعی نداشته باشیم.

  کرونا! با آمدنت کسب و کار خیلی‌ها را مختل و حتی منحل کردی، حتی من دانش آموز خبرنگار هم دیگر از انتشار اخبار درباره تو خسته‌ام.

  ولی از تو ممنونم چون در این مدت که سرزده به کشورم آمدی به ما یاد دادی که قدر لحظه‌هایمان را بدانیم و به ما فهماندی که دورهمی‌ها و کنار هم بودن‌هایمان چقدر لذت‌بخش بوده است.

  دیگر همه ما این چیزها را یاد گرفتیم و فقط منتظر رفتنت هستیم، لطفا برو و بگذار بدون ماسک نفسی راحت بکشیم!

  ریحانه قاسمی دانش‌آموز-خبرنگار مدرسه علاءالدین بهشتی ناحیه یک شیراز

  منبع مطلب : www.pana.ir

  مدیر محترم سایت www.pana.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا ادبی در مورد فضای مجازی

  انشا با موضوع فضای مجازی

  انشا در مورد فضای مجازی

  انشا فضای مجازی

  مجازی یعنی چیزی که حقیقی نیست. به اینترنت، بازی های رایانه ای، شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام و ایمیل و واتس آپ و … نیز فضای مجازی گفته می شود. شاید مجازی به معنای غیر حقیقی باشد؛ اما این فضا میتواند زندگیحقیقی انسان را تحت تاثیر قرار دهد.

  برای اینکه بتوانیم از فضای مجازی استفاده مفید کنیم باید فرهنگو دانش استفاده از فضای مجاری را یاد بگیریم. فضای مجازی فواید زیادی دارد از جمله اینکه بسیاری از کارها را سریع و آسان میکند مثلا پرداخت قبوض آب و برق و …به وسیله اینترنت کارمان را آسان میکند و مجبور نیستیم مثل گذشته به بانک برویم و در صفهای طولانی منتظر بمانیم.

  فضای مجازی فاصله ها را با دوستان و اقوام کم میکند مثلا میتوان به وسیله تماس تصویری با کسانی که در شهرهای دور زندگی میکنند ارتباط برقرار کنیم. به وسیله فضای مجازی میتوانیم علم خود را زیاد کنیم و مطالب زیادی را از طریق کتابهایی که در اینترنت است به دست آوریم.

  فضای مجازی میتواند زمینه اشتغال افراد را فراهم کند. یکی دیگر از فواید فضای مجازی ، سرگرمی و گذراندن اوقات فراغتاست. هرچند فضای مجازی فواید زیادی دارد؛ اما در صورت استفاده نادرست میتواند ضررهای بسیاری داشته باشد که منجر به بدتر شدن وضعیت زندگی انسان شود؛ مثلا فضای مجازی همانطور که میتواند فاصله ها بین دوستان را کم کند میتواند فاصله بین خانواده ایجاد کند . اگر افراد خانواده از صبح تا شب در فضای مجازی باشند و با یکدیگر صحبت نکنند، همین کار باعث دور شدن اعضای خانواده از هم می شود و خانواده های زیادی به خاطر فضای مجازی از هم پاشیده شده اند و زن وشوهر های زیادی هم به خاطر فضای مجازی به هم خیانت کرده اند.

  فضای مجازی هرچند زمینه را برای اشتغال فراهم کرده و کارهای بانکی را راحت کرده ، راه را برای کلاهبرداران و هکرها نیز باز کرده است ، افراد زیادی در فضای مجازی فریب کلاهبرداران را خورده اند و پولهایشان را از دست داده اند.

  فضای مجازی اگرچه باعث سرگرمی و تفریح است؛ اما زیاده روی در آن باعث بیماری های جسمی می شود، مثلا کسی که از صبح تا شب مشغول بازیهای رایانه ای است چشمانش ضعیف میشود، ستون فقراتش تغییر شکل پیدا میکند وده ها مشکل دیگر.

  پس باید هنگام استفاده از فضای مجازی سعی کنیم به زندگی حقیقی مان آسیب نزنیم و از فضای مجازی برای بهتر شدن زندگی حقیقی مان استفاده کنیم و در شبکه های اجتماعی اطلاعات خصوصی خودمان را پخش نکنیم و بدانیم افرادی که در فضای مجازی هستند آنگونه که خودشان را معرفی میکنند، نیستند چه بسیار پیرزنهایی که خودشان را “من ترانه ۱۵ سال دارم” معرفی میکنند و چه گرگهایی خودشان را بره معرفی میکنند پس حواسمان باشد که در فضای مجازی نمی شود به هرکسی اطمینان کرد.

  انشا فضای مجازی _ اختصاصی – نویسنده: دانشچی

  منبع مطلب : www.daneshchi.ir

  مدیر محترم سایت www.daneshchi.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  نیلوفر : خیلی خوب بود ولی ای کاش یک انشا تخیلی باشه بهتره

  نفس : روزی از روزهای پاییزی بود ؛ فردای آن روز قرار بود اولین آزمون و کلاس مجازی آغاز شود.برایم خیلی سخت بود و استرس داشتم؛راستش من انگیزه‌ام را برای درس خواندن از دست داده بودم ،آرزو می کردم مدرسه ها باز شوند و به مدرسه بروم تا بتوانم بر استرسم غلبه کنم واینکه معلم و دوستانم را ببینم. ان روز فرا رسید. کلاس مجازی آن روز دیگر شور و شوق مدرسه را نداشت ؛در همان لحظه یاد روزهایی افتادم که با چه اشتیاقی به سمت صندلی هایمان می رفتیم و با خیال راحت و بدون استرس امتحان را شروع می کردیم. ولی من در این لحظه نگران بودم؛ نگران اینکه نکند اتفاقی بیفتد و نتوانم امتحانم را ارسال کنم و دیگر مشکلات که ذهنم را درگیر کرده بود. خلاصه مجبور بودم با این شرایط کنار بیایم، قرار بود بعد از یک ساعت تدریس و کلاس مجازی، امتحان ما آغاز شود؛ در کلاس مجازی آن روز معلم مطلب ها و جزوه هایش را پشت سر هم می فرستاد البته حق داشت؛ گاهی در کلاس مجازی، اینترنت سرعت خوبی نداشت؛ معلم چاره ای نداشت جز اینکه مطلب ها و جزوه هایش را را پشت سر هم بفرستد،تا بچه ها عقب نمانند. خلاصه بعد از کلاس مجازی امتحان مجازی آغاز شد. بسیار سخت و نفس گیر بود؛ با آن همه استرس امتحان را آغاز کردم و بعد از اتمام زمان و امتحان، نفسی راحت کشیدم.  بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار. ماهمه باید دست در دست یکدیگربدهیم و مرز های جغرافیایی را نادیده بگیریم؛وبدانیم که با همکاری هم می توانیم جهانی بهتر بسازیم.انسان در هر شرایطی می تواند درس بخواند حتی در سخت ترین شرایط. باید با شرایط کنار بیاییم و دعا کنیم هر چه زود تر این بیماری از بین برود تا دوباره لحظات خوش با هم بودن را تجربه کنیم.(با امید خدا)🌸

  نیلوفر : خیلی خوب بود ولی ای کاش یک انشا تخیلی باشه بهتره

  Parmis : سلام من گفتم تدریس در فضای مجازی نه اینکه از فضای مجازی توضیح بدین

  کیمیا : در کلاس مجازی شورو شوق مدرسه وجود ندارد

  Maryam : اره منم همینو میخواستم آخ اینا دگ چین؟؟؟؟😒

  محنا : عالییییییییی

  محدثه : انشا در مورد مدرسه و کلاس مجازی ندارین

  دیانا : من میخاستم درمورد انشا بگید نه درمورد ش😣😣😭😭

  هلیا بهمن یاری : در فضای مجازی درس خواندن اصلا خوب نیست😫ببین کرونا با ما چیکار کرده😭😭😭😭

  نفس : خوب نبود لطفا بهترشوبزارید ☹

  دخیـ بیـ عصابـ😈 : عیـ چیحـ دیگحـ😒

  دخی بی اعصاب 😈 : من (انشاء ) درباره کلاس مجازی میخواستم نه توضیح درباره فضای مجازی 😐

  هلیا بهمن یاری : آموزش در فضای مجازی اصلا خوب نیست😐و خیییلی خیییلی بد است😭😭😭ببین کرونا با ما چیکار کرده آخه😭😭😭😭😭

  هستی مرادی : عالییی

  محنا : بد نبود

  Nastaran : مثل انشا نیس ولی میشه خودمون تغییر بدیم

  مانی : انشاء می خواستم درباره کلاس های مجازی😡😡

  عالی بود : عالی بود عالی

  ناشناس : مدرسه مجازی چیست

  امیر : خوبه

  زهرا : من انشا در مورد امتحانات مجازی من میخواستم این چی هه دیگه

  Zeynab : خیلی پیش پا افتادس

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  0

  خوب

  فاطمه 8 روز قبل
  2

  عااالی ممنون

  1
  مهدی 8 روز قبل

  عالی بود

  ناشناس 5 ماه قبل
  -2

  خوبه

  0
  بن تن 14 روز قبل

  خیلی جالب

  ناشناس 5 ماه قبل
  -1

  خوبه

  عسل 5 ماه قبل
  0

  خوبه ولی ن زیاد

  ناشناس 8 ماه قبل
  -1

  ه

  🙃 8 ماه قبل
  2

  ح

  ذنتتا 8 ماه قبل
  3

  دخخدازخغغخغزغهخغخ

  کیمیا 8 ماه قبل
  9

  در کلاس مجازی شورو شوق مدرسه وجود ندارد

  -2
  کیمیا 8 ماه قبل

  اما میشه تقلب رسوند

  عاطفه 9 ماه قبل
  0

  عالی بود👌👌👌👌👌

  اعظم 9 ماه قبل
  1

  خوبه

  Zeynab 9 ماه قبل
  4

  خیلی پیش پا افتادس

  نسترن 9 ماه قبل
  2

  عالی بود👏👏👏ممنون خیلی بدردم خورد مرسی از اینکه وقت میزارید و مطالبتون رو در اختیار ما میزارید😘😘😍😍♥♥

  نفس 9 ماه قبل
  0

  واقعا عالی بود 👌👌👌 بدردم خورد مرسی❤❤❤❤❤❤

  نفس 9 ماه قبل
  13

  روزی از روزهای پاییزی بود ؛ فردای آن روز قرار بود اولین آزمون و کلاس مجازی آغاز شود.برایم خیلی سخت بود و استرس داشتم؛راستش من انگیزه‌ام را برای درس خواندن از دست داده بودم ،آرزو می کردم مدرسه ها باز شوند و به مدرسه بروم تا بتوانم بر استرسم غلبه کنم واینکه معلم و دوستانم را ببینم.

  ان روز فرا رسید. کلاس مجازی آن روز دیگر شور و شوق مدرسه را نداشت ؛در همان لحظه یاد روزهایی افتادم که با چه اشتیاقی به سمت صندلی هایمان می رفتیم و با خیال راحت و بدون استرس امتحان را شروع می کردیم. ولی من در این لحظه نگران بودم؛ نگران اینکه نکند اتفاقی بیفتد و نتوانم امتحانم را ارسال کنم و دیگر مشکلات که ذهنم را درگیر کرده بود.

  خلاصه مجبور بودم با این شرایط کنار بیایم، قرار بود بعد از یک ساعت تدریس و کلاس مجازی، امتحان ما آغاز شود؛ در کلاس مجازی آن روز معلم مطلب ها و جزوه هایش را پشت سر هم می فرستاد البته حق داشت؛ گاهی در کلاس مجازی، اینترنت سرعت خوبی نداشت؛ معلم چاره ای نداشت جز اینکه مطلب ها و جزوه هایش را را پشت سر هم بفرستد،تا بچه ها عقب نمانند.

  خلاصه بعد از کلاس مجازی امتحان مجازی آغاز شد. بسیار سخت و نفس گیر بود؛ با آن همه استرس امتحان را آغاز کردم و بعد از اتمام زمان و امتحان، نفسی راحت کشیدم.

   بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند

  چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار.

  ماهمه باید دست در دست یکدیگربدهیم و مرز های جغرافیایی را نادیده بگیریم؛وبدانیم که با همکاری هم می توانیم جهانی بهتر بسازیم.انسان در هر شرایطی می تواند درس بخواند حتی در سخت ترین شرایط. باید با شرایط کنار بیاییم و دعا کنیم هر چه زود تر این بیماری از بین برود تا دوباره لحظات خوش با هم بودن را تجربه کنیم.(با امید خدا)🌸

  2
  ناشناس 9 ماه قبل

  ای بد نبود

  5
  محنا 9 ماه قبل

  بد نبود

  7
  محنا 9 ماه قبل

  عالییییییییی

  0
  مهدیه 9 ماه قبل

  🤩👌🏻

  نیما مهرپور 9 ماه قبل
  0

  بعد نبود

  زهرا 9 ماه قبل
  4

  من انشا در مورد امتحانات مجازی من میخواستم این چی هه دیگه

  7
  Maryam 9 ماه قبل

  اره منم همینو میخواستم

  آخ اینا دگ چین؟؟؟؟😒

  عسل 9 ماه قبل
  3

  الله اکبر یکم بیشتر توضیح بدین

  آتنا 9 ماه قبل
  0

  خوب بود ولی عالی نبود😊🥰

  ادا 9 ماه قبل
  1

  خوب بود ولی قرار نبود در مورد انشا بگه نه؟؟؟

  عالی 10 ماه قبل
  1

  عالییییییی

  نفس 10 ماه قبل
  6

  خوب نبود لطفا بهترشوبزارید ☹

  امیر 10 ماه قبل
  4

  خوبه

  ات 10 ماه قبل
  0

  راهز

  ناشناس 10 ماه قبل
  4

  مدرسه مجازی چیست

  حاجی 10 ماه قبل
  2

  .....

  علی کشنده 10 ماه قبل
  1

  بدک نیست من که کلی تغییرش دادم تقریبا چیز خوبی در اومد

  عالی بود 10 ماه قبل
  4

  عالی بود عالی

  BASIL 10 ماه قبل
  2

  به درد نمیخوره 🤮😕

  1
  om 10 ماه قبل

  اره واقعا

  سحر انگلیش 10 ماه قبل
  3

  خوبه ولی دربارهی تصمیم به درس خواندن هم انشاءبگذارید باتشکر(سحر)

  امیر علی 10 ماه قبل
  3

  من انشا در مورد ازمون مجازی میخواستم

  0
  شکوفه 5 ماه قبل

  سلام

  منم انشادرباره درس خواندن در فضای مجازی میخواستم ☹️☹️☹️

  هستی مرادی 10 ماه قبل
  5

  عالییی

  کاوه 10 ماه قبل
  3

  خیلی شخمایه ای بود😊🙂🥴

  شهرزاد جوادی 10 ماه قبل
  2

  برام مفید بود مرسی♥️♥️♥️♥️♥️

  Parmis 10 ماه قبل
  10

  سلام من گفتم تدریس در فضای مجازی نه اینکه از فضای مجازی توضیح بدین

  رقیه مستعلسزاده 10 ماه قبل
  2

  ریاضی چهارم صفحه ی ۲۶

  الینا احمد مقدم 10 ماه قبل
  3

  خیلی بد من انشا خاستم چی آورد

  مانی 11 ماه قبل
  4

  انشاء می خواستم درباره کلاس های مجازی😡😡

  mani says 11 ماه قبل
  0

  Hi

  علی 11 ماه قبل
  1

  خوب بود

  هلیا بهمن یاری 11 ماه قبل
  6

  در فضای مجازی درس خواندن اصلا خوب نیست😫ببین کرونا با ما چیکار کرده😭😭😭😭

  هلیا بهمن یاری 11 ماه قبل
  5

  آموزش در فضای مجازی اصلا خوب نیست😐و خیییلی خیییلی بد است😭😭😭ببین کرونا با ما چیکار کرده آخه😭😭😭😭😭

  Nastaran 11 ماه قبل
  4

  مثل انشا نیس ولی میشه خودمون تغییر بدیم

  0
  غففخفتقتفتت 8 ماه قبل

  خیلی انه

  0
  علی کشنده 10 ماه قبل

  اره من که کلی تغییرش دادم

  دخی بی اعصاب 😈 11 ماه قبل
  5

  من (انشاء ) درباره کلاس مجازی میخواستم نه توضیح درباره فضای مجازی 😐

  هستی 11 ماه قبل
  2

  عالی

  دیانا 11 ماه قبل
  6

  من میخاستم درمورد انشا بگید نه درمورد ش😣😣😭😭

  Sahar 11 ماه قبل
  0

  عالی

  محدثه 11 ماه قبل
  6

  انشا در مورد مدرسه و کلاس مجازی ندارین

  دخیـ بیـ عصابـ😈 11 ماه قبل
  5

  عیـ چیحـ دیگحـ😒

  محدثه مرادی 11 ماه قبل
  2

  سلام من گفتم بند روایتی درمورد مدرسه مجازی 😣😣😣😣😣😣

  Joo baidn 11 ماه قبل
  0

  Hi friends 👋

  ...... 12 ماه قبل
  3

  انشا درباره‌ی برنامه‌ی شاد ندارین؟😕😕

  زهرا 12 ماه قبل
  0

  عالی

  محدسه اکبری 12 ماه قبل
  3

  خوب است ولی سخت است 😦🙁🙁🙁🙁🙁🙁

  باران 12 ماه قبل
  1

  سلام منم چیزی نمیدونم 😬😐

  guji 1 سال قبل
  1

  سلام دوست عزیز

  ساری 1 سال قبل
  2

  فضای مجازی و سوتی معلما

  نیلوفر 1 سال قبل
  12

  خیلی خوب بود ولی ای کاش یک انشا تخیلی باشه بهتره

  مهدی 1 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید