توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا در مورد دریا با مقدمه و نتیجه گیری

  1 بازدید

  انشا در مورد دریا با مقدمه و نتیجه گیری را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  انشا در مورد دریا - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  انشا در مورد دریا - گام با گام | قدم به قدم تا موفقیت

  دریا چگونه جایی است؟

  دریا یکی از الهام بخش ترین مخلوقات خداوند است، سراسر زیبایی، لطافت، بزرگی و آرامش … دریا که می گویی همه ذهنت را رنگ آبی دربرمی گیرد و گویی آبی نیلگون از لابه لای ذهنت به دهان و در میان کلمات جریان پیدا می کند.

  دریا منشا حیات است و مظهر زندگی. تماشای اولین تلالو خورشید صبحگاهی و تلاقی پهنای طلایی آسمان و آبی دریا هنگام طلوع آفتاب بسیار شگفت انگیز است و حیرت انگیزتر از آن لحظه غروب است، زمانی که آسمان سرخگون و دریای نیلگون با خورشید وداع می کنند و در این لحظات پر احساس، کمتر کسی است که در دل و در برابر خالق با عظمت این همه زیبایی سر تعظیم فرود نیاورد!

  نشستن در ساحل دریا و خیره شدن به امواج کوچک و بزرگی که پشت سر هم می آیند و می روند یکی از دوست داشتنی ترین کارهای دنیاست، وقتی در سکوت به صدای موج ها گوش می کنی به نظر می رسد دریا می خواهد با تو حرف بزند و داستان هایی از گذشته های دور برایت تعریف کند، از کشتی هایی که از صدها سال پیش در دل آن رفت و آمد کرده اند.

  دنیای زیر آب دریا نیز سرشار از شگفتی هاست، گیاهان دریایی، لاک پشت ها، هشت پا و ماهیان رنگارنگ بزرگ و کوچک که گویی شهروندان یک سرزمین پر رمز و راز هستند و به زبان دریا با هم سخن می گویند.

  گاهی به این فکر می کنم که همه آن هایی که درباره دریا و موجودات دریایی تحقیق می کنند، همه عکاسانی که از دریا در لحظات طلوع و غروب خورشید عکس می گیرند، همه ملوانانی که در سکوت دریا شب ها و روزها را گذرانده اند و به پهنه بی کران آن خیره شده اند، همه آن هایی که در ساحل دریا ایستاده و لحظاتی به آوای آن گوش داده و نسیم دریا گونه های شان را نوازش کرده است ….

  همه و همه مگر می شود یک لحظه با دریا باشند و از خالق بی همتای آن غافل؟!

  *************

  توصیف زیبایی های دریا و ساحل

  دریا را دوست دارم چون بسیار وسیع و زیباست. زمانی که کنار این آبی بی کران می نشینی و به موج هایش نگاه می کنی که آرام به ساحل می خورند آرامش می گیری.

  رنگ زیبای دریا انعکاسی ست از آسمان و این آسمان است که رنگ آبی اش را به دریا هدیه می دهد. آسمان و دریای آبی رنگ و یک خط افق که در آن جا این دو به هم می رسند.

  می توانی هر غروب و طلوع در ساحل بنشینی و تماشا کنی و ببینی که چطور غروب ها خورشید رخت زیبای قرمز و نارنجی اش را از روی دریا جمع کرده کم کم در افق پنهان می شود و طلوع هر صبح دوباره آن را روی قطره قطره ی آب دریا پهن می کند.

  دوست دارم دریا و ساحلش را با تمام وجود حس کنم. کنار دریا که هستم بدون کفش روی شن های ساحل می دوم، شن های گرم شده با نور خورشید پاهایم را نوازش می کند و احساس خوشایندی به من دست می دهد. ساحل های شنی را بیش تر از ساحل های صخره ای دوست دارم. انگار در ساحل های شنی به دریا نزدیک تر هستم .

  کنار دریا که هستم چشمام را می بندم و صدای موج ها را گوش می کنم که از دورها می آیند و کم کم به ساحل می رسند و باز همین کار تکرار می شود و این صدای پر از آرامش را در خاطرم می سپارم.

  فکر می کنم که هزاران موجود دریایی در اعماق دریای زیبا زندگی می کنند، اگر من هم می توانستم در دریا زندگی کنم زندگی ام چگونه بود؟! شاید من شبیه پری دریایی بودم. شاید هم پری دریایی انسانی بوده که دوست داشته در دریا زندگی کند و به همین خاطر یک روز به دریا رفته و دیگر برنگشته و تبدیل به افسانه شده است.

  ********

  انشا ساده درباره خاطره دریا

  چند سال قبل برای اولین بار کنار دریا رفتم، خیلی عظیم بود، امواجش غرش کنان در آن شناور بودند و به ما خوشامد می گفتند.

  این آبی بی کران از یک سو زیبا و شگفت انگیز بود و از سوی دیگر عجیب و دلهره آور به نظر می رسید که با تمام وجود امواج را در کام خویش فرو می برد و می بلعید.

  یادم هست با اشتیاق وصف نشدنی کفش هایم را درآوردم و شلوارم را تا زدم و بر روی شن های ساحل راه رفتم … چقدر لذت بخش بود!

  و در همان حال به افق خیره شده بودم که انوار طلایی رنگ خورشید روی دریا می تابید و انرژی پرمحبت خود را به سوی دریا روانه می کرد، در حیرت از آن همه عظمت به تماشای آن ایستاده بودم و در افکارم غرق و به این فکر می کردم که از دریا چه چیزهایی می توانم بیاموزم؟

  از دریایی که تا بی نهایت گسترده شده و به هزاران هزار موجود زندگی بخشیده است.

  به قایق هایی نگاه می کردم که روی امواج دریا شناور بودند و سرنشینان آن با شور و شعف فریاد می کشیدند.

  در افکارم بودم که ناگهان با صدای کودکانی که در ساحل مشغول بازی بودند و شن های آن را زیر و رو می کردند به خودم آمدم … ساحل نیز دنیای خودش را دارد، زیبا و وسیع و پر تب و تاب …

  همانطور که در ساحل راه می رفتم و از احساس شن ها زیر پاهایم لذت می بردم کینه ها و تاریکی های قلبم را شستشو می دادم و انرژی زیادی در قلب و روحم فوران می کرد.

  صدای سرنشینان قایق که قدم به ساحل گذاشته بودند و پیروزمندانه از فتح دریا به سمت دوستان خود می رفتند به گوش می رسید، گویا می رفتند تا از لذت های دریانوردی چند دقیقه ای خود برای آن ها بگویند و غافل از این که در واقع دریا همچون مادری مهربان آغوشش را برای آن ها گشوده و به آن ها اجازه داده بود تا مغلوبش کنند و خاطره این پیروزی را نُقل دورهمی های دوستانه خود!

  روز خاطره انگیزی بود، یک روز خاص در کنار دریای عظیم که هیچ وقت فراموشش نخواهم کرد. دریا من را با اقیانوس وجودم آشنا کرد …

  *************

  انشا ادبی درباره دریا

  دریا از شگفت انگیزترین آیه های خلقت است و سرتاسرش سرشار از زیبایی و شگفتی، از دنیای زیر آب و موجودات رنگارنگش گرفته تا امواج خروشان و زبان پر رمز و رازش همه و همه حکایت از بزرگ پروردگاری می دهد که با اشاره ای کن فیکون کرده است.

  نظاره کردن طلوع و غروب خورشید از آن سوی آب ها صحنه های خاطره انگیزی برای هر کس خلق می کند، از آن صحنه هایی که هر روز نخواهی دید و از آن زیبایی هایی که باید غنیمت شمرده و در قاب تصویر ثبتش کنی اگرچه در لحظه دیدنِ این همه شگفتی کجا و نظاره کردن آن از پس قاب عکسی روی دیوار کجا؟

  دریا در همه حالاتش به ما درس زندگی کردن می آموزد، در آرامش نیلگونش، در طوفان های سهمگینش، در غرش دلهره آورش، در مهربانی بی حد و مرزش، در شکوه بی بدیلش و در گستردگی بی منتهایش می توانی خدا را جستجو کنی و هر لحظه بیابی اش.

  هر انسانی در مقابل شکوه خارق العاده اش ناخودآگاه در مقابل خالق آن سر تعظیم فرود می آورد.

  *************

  منبع مطلب : gambagam.ir

  مدیر محترم سایت gambagam.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بایگانی‌های انشا در مورد دریا با مقدمه و نتیجه گیری - انشا باز

  دلم می‌خواست در دلِ یک موج، زندگی کنم. به دیوارِ بلند آبی‌اش تکیه دهم و چشم بدوزم به قلۀ موج. بنشینم و بنویسم. قلمم را به جوهرِ دریا آغشته کنم و از دریا بنویسم. 

  به قلۀ موجی بلند، تابی ببندم و بر بلندایت تاب بخورم تا بی‌تابَت شوم و تا آغوش دوباره‌ات، روی آب‌ها بدَوَم.

  یکی از فانتزی‌هایم این است که موج‌سواری باشم و از درون یک موجِ کامل عبور کنم و در کامل‌ترین لحظه، به دیوارۀ یک موجِبزرگ دست بکشم.

  من عاشقِ همین یک لحظه‌ام. کاش می‌شد، عمری همین یک لحظه را زیست.

  انشاء درمورد دریای طوفانی انشا پایه دوازدهم

  مقدمه:

  به نام خدایی که خشکی ها را بر روی دریاها بنا نهاد. همان دریاهایی که از ابتدایش نگاه کنی انتهایش را به چشم نمی بینی! همان دریایی که آرامشش مثال زدنی است و طلوع و غروب خورشیدش چشم گیر! اما چه می شود که چنین نعمتی ناگهان طوفانی می شود؟! می آید و زیر و رو می کند، ویران می کند و می رود.

  تنه انشاء:

  هوا گرگ و میش بود، صیاد تور ماهیگیری اش را به دوش انداخت و راهی دریا شد تا پاروهای قایق را تنظیم کرد و پاروزنان خود را به وسط دریا کشاند. دریا خندید زیرا می دانست که دلی را شاد خواهد کرد و سفره ایی را رونق خواهد بخشید اما نمی دانم از بدی روزگار بود یا بدی آدم ها، هر چه بود صیاد از جیب خود مقداری پودر بیرون آورد و در اطراف قایق خود پخش کرد. دریا متعجب شد او ناگهان دردی را در وجود خود حس کرد. ماهی ها دانه به دانه راه شش هایشان بسته می شد و روی سطح آب می آمدند و صیاد به راحتی با تور خود همه را جمع می کرد، در حالی که خنده ایی ترسناک روی صورتش نقش بسته بود. دریا خشمگین شد. آسمان صاف و ابری، رنگ باخت و از عصبانیت سیاه شد. دریا موج هایش را با سرعت از این سو به سوی دیگر می کشاند. صیاد ترسید اما دگر کاری از دستانش برنمی آمد. خدا خشمگین بود و دریا مجری اجرای قانون خدا بود. آن روز دریای مهربان، طوفانی به پا کرد و در اعماق خود صیاد را بلعید تا همگان بدانند که عاقبت بدی و دشمنی خشم و طوفان الهی است زیبا زندگی کنید تا دریای زندگیتان سرشار از آرامش باشد.

  نتیجه گیری:

  هیچ کار خدا، بی حکمت نیست، گاهی اگر دریای زندگیت طوفانی شد یقین بدان که خیری پشت آن است شاید در آن هنگام بدی ها و پلیدی ها را ببلعد و ببرد اما تو در انتظار صبح آرام فردایش بمان.

  منبع:سایت انشاء باز

  نظر شما در مورد این مطلب جه بود نظر بزارید ممنونم

  منبع مطلب : enshabaz.ir

  مدیر محترم سایت enshabaz.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا درباره دریا به زبان ساده ، پایه دهم و یازدهم

  انشا درباره دریا به زبان ساده ، پایه دهم و یازدهم

  انشا درباره دریا

  بهترین متن های انشا درباره دریا ، متن های زیر را بخوانید و از هر کدام که خوشتان آمد برای یک انشای فوق العاده استفاده کنید ، البته پیشنهاد می کنیم که این متن ها را بخوانید تا الگویی باشند برای این که خودتان انشا بنویسید. این متن ها بیشتر برای پایه های دهم و یازدهم مناسب هستند اما پایه های پایین تر هم می توانند از آن استفاده کنند.

  انشا در مورد دریا به سبک تحقیقی

  انسان همواره به دریا به عنوان محلی پر از شگفتی‌ها و اسرار نگریسته است. دریا آن چنان مملو از اسرار و معماهاست که حتی اقیانوس‌شناسان بزرگ نیز نمی‌توانند ادعا کنند که به تمامی رازهای آن پی برده‌اند. در این انشا به برخی خصوصیات دریا می‌پردازم. دریا، پر از شگفتی‌هاست. کوچک‌ترین گیاهان ذره‌بینی و همچنین تنومندترین گیاهان در دریاها می‌رویند.

  تاکنون راهی برای پی بردن به شماره موجودات دریایی و حتی تخمین میزان آنها که سر به میلیاردها می‌زند، پیدا نشده است. دانشمندان ثابت کرده‌اند که حتی در عمیق‌ترین نقاط دریا نیز جانورانی یافت می‌شوند. در اعماق دریا آنجا که نوری نیست، جانورانی وجود دارند که از خودشان نور ساطع می‌کنند. می‌توان گفت این تدبیری ازسوی آفریدگار جهان است که در آن تاریکی مطلق، جانوران دریایی بتوانند به راحتی زندگی کنند. اندام چنین جانورانی، چنان مقاوم و محکم است که می‌تواند فشار زیاد آب را در اعماق دریا تحمل کنند. عظیم‌ترین جانوران روی زمین را نیز در دریاها می‌توان پیدا کرد.

  دریا یکی از مهم‌ترین منابع تغذیه انسان را تشکیل می‌دهد و همه ساله میلیون‌ها تن گوشت تازه از دریا صید می‌شود. خداوند مهربان چنان محیط دریا را آماده کرده که موجودات دریایی در بهترین شرایط رشد و پرورش می‌یابند. امروزه به لحاظ پزشکی ثابت شده است که مواد غذایی دریایی و گوشت ماهی‌ها، سالم‌ترین و غنی‌ترین منبع غذایی است که سرشار از ویتامین‌های مفید برای بدن انسان است. آب تمام دریاها شور است به راستی اگر آب دریا شیرین بود، چه اتفاقی می‌افتاد؟

  مسلماً مقاومت آب شور دربرابر فاسد شدن، از آب شیرین بیشتر است اگر آب دریاها و اقیانوس‌ها، شیرین بود، خطر گندیدن آب بیشتر می‌شد در آن صورت، در آب دریاها موجودی زنده باقی نمی‌ماند. بدین ترتیب بخش عظیمی از منبع غذایی و حتی دارویی انسان‌ها، از میان می‌رفت. از طرف دیگر با فاسد شدن آب دریاها و اقیانوس‌ها، حیات انسان‌ها و سایر حیواناتی که در خشکی زندگی می‌کنند، نیز مورد تهدید قرار می‌گرفت. اینجاست که باید تدبیر خداوند مهربان و حکیم را سپاس گفت.

  امروزه دریاها و اقیانوس‌ها، از مهمترین راه‌های ارتباطی میان قاره‌ها و کشورها هستند و خداوند از این مسئله به عنوان یکی از نعمت‌های خود برای بشر یاد می‌کند. به خواست و اراده او پهنه دریاها ازجمله بهترین راه‌ها برای سفر انسان‌ها و حمل و نقل کالاهای مورد نیاز او از نقطه‌ای به نقطه دیگر است.
  با دانستن این همه خصوصیات دریا نتیجه می‌گیریم که دریا، این فضل و رحمت خداوند را قدر بدانیم، از آن به بهترین شکل استفاده کنیم و آن را آلوده نسازیم.

  انشا درباره دریا به زبان ساده ، پایه دهم و یازدهم

  انشا ادبی درباره دریا

  دریا از شگفت انگیزترین آیه های خلقت است و سرتاسرش سرشار از زیبایی و شگفتی، از دنیای زیر آب و موجودات رنگارنگش گرفته تا امواج خروشان و زبان پر رمز و رازش همه و همه حکایت از بزرگ پروردگاری می دهد که با اشاره ای کن فیکون کرده است.

  نظاره کردن طلوع و غروب خورشید از آن سوی آب ها صحنه های خاطره انگیزی برای هر کس خلق می کند، از آن صحنه هایی که هر روز نخواهی دید و از آن زیبایی هایی که باید غنیمت شمرده و در قاب تصویر ثبتش کنی اگرچه در لحظه دیدنِ این همه شگفتی کجا و نظاره کردن آن از پس قاب عکسی روی دیوار کجا؟

  دریا در همه حالاتش به ما درس زندگی کردن می آموزد، در آرامش نیلگونش، در طوفان های سهمگینش، در غرش دلهره آورش، در مهربانی بی حد و مرزش، در شکوه بی بدیلش و در گستردگی بی منتهایش می توانی خدا را جستجو کنی و هر لحظه بیابی اش. هر انسانی در مقابل شکوه خارق العاده اش ناخودآگاه در مقابل خالق آن سر تعظیم فرود می آورد.

  انشا درباره دریا به زبان ساده ، پایه دهم و یازدهم

  وضوع انشا ساحل دریا

  صدای بسیار آرام و دلنشینی تمام وجودم را پر کرده است. آرام چشمانم را میبندم و باد ملایم و آرامی که موهایم را نوازش می کند را حس می کنم. دریا واقعا حس خوب و آرامی را به من می دهد.

  وقتی زیبایی به این بزرگی را میبینم به یاد خالق یکتا میفتم و خداوند را شکر می گویم. دریا به من آرامش پس از طوفان را یاد می دهد و اصلا پیدا نیست که این دریای آرام ، همان دریای مواجی است که شب قبل پر از تلاطم بود. چه خوب است که مانند دریا باشیم.

  پس از سختی ها و مشکلاتی که با آنها مواجه شدیم به این فکر کنیم که طلوعی دیگر در راه است و نباید نا امید شویم. دریا بهترین مکان برای آرام شدن است.

  انشا درباره دریا به زبان ساده ، پایه دهم و یازدهم

  توصیف دریا

  دریا سامانه پیوسته تمام آب‌های پوسته اقیانوسی زمین است، که شامل ۴ اقیانوس نام گذاری شده به وسیله سازمان آب‌نگاری بین‌المللی (اقیانوس اطلس، اقیانوس آرام، اقیانوس هند و اقیانوس منجمد شمالی) و آب‌های اقیانوس منجمد جنوبی (چه از آن چهار اقیانوس جدا باشد و چه به همراه آن‌ها حساب گردد) می‌شود. این مفهوم و استفاده از دریا برای توصیف بدنه‌های آبی آب‌های دریا مانند دریای سرخ هر دو به زبان انگلیسی باستان بازمی‌گردد؛ مفهوم کلی تر از انگلیسی میانه به حرف تعریف معینی نیاز دارد.

  با توجه به کاربرد این واژه در طول زمان، هیچ تفاوت مهمی بین اقیانوس و دریا وجود ندارد، البته دریاها کوچکترند و (به استثنای دریای سارگاسو که حاصل چرخاب اطلس شمالی است معمولاً به خشکی‌های کوچک‌تری در مقایسه با قاره‌ها محدودند. دریاها اغلب بزرگتر از دریاچه‌ها هستند، و شامل نمک می‌باشند، اما دریاچه طبریه دریاچه آب شیرین می‌باشد. در میان اقیانوس‌شناسان، یک تعریف قابل قبول برای دریا وجود دارد؛ با توجه به حقوق بین‌الملل، کونوانسیون ملل متحد در مورد حقوق دریاها بیان می‌کند که تمام اقیانوس «دریای واحد» است.

  انشا درباره دریا به زبان ساده ، پایه دهم و یازدهم

  توصیف زیبایی های دریا و ساحل

  دریا را دوست دارم چون بسیار وسیع و زیباست. زمانی که کنار این آبی بی کران می نشینی و به موج هایش نگاه می کنی که آرام به ساحل می خورند آرامش می گیری. رنگ زیبای دریا انعکاسی ست از آسمان و این آسمان است که رنگ آبی اش را به دریا هدیه می دهد. آسمان و دریای آبی رنگ و یک خط افق که در آن جا این دو به هم می رسند.

  می توانی هر غروب و طلوع در ساحل بنشینی و تماشا کنی و ببینی که چطور غروب ها خورشید رخت زیبای قرمز و نارنجی اش را از روی دریا جمع کرده کم کم در افق پنهان می شود و طلوع هر صبح دوباره آن را روی قطره قطره ی آب دریا پهن می کند. دوست دارم دریا و ساحلش را با تمام وجود حس کنم. کنار دریا که هستم بدون کفش روی شن های ساحل می دوم، شن های گرم شده با نور خورشید پاهایم را نوازش می کند و احساس خوشایندی به من دست می دهد. ساحل های شنی را بیش تر از ساحل های صخره ای دوست دارم. انگار در ساحل های شنی به دریا نزدیک تر هستم .

  کنار دریا که هستم چشمام را می بندم و صدای موج ها را گوش می کنم که از دورها می آیند و کم کم به ساحل می رسند و باز همین کار تکرار می شود و این صدای پر از آرامش را در خاطرم می سپارم. فکر می کنم که هزاران موجود دریایی در اعماق دریای زیبا زندگی می کنند، اگر من هم می توانستم در دریا زندگی کنم زندگی ام چگونه بود؟! شاید من شبیه پری دریایی بودم. شاید هم پری دریایی انسانی بوده که دوست داشته در دریا زندگی کند و به همین خاطر یک روز به دریا رفته و دیگر برنگشته و تبدیل به افسانه شده است.

  منبع مطلب : niksho.com

  مدیر محترم سایت niksho.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  . : صدای بسیار آرام و دلنشینی تمام وجودم را پر کرده است. آرام چشمانم را میبندم و باد ملایم و آرامی که موهایم را نوازش می کند را حس می کنم. دریا واقعا حس خوب و آرامی را به من می دهد. وقتی زیبایی به این بزرگی را میبینم به یاد خالق یکتا میفتم و خداوند را شکر می گویم. دریا به من آرامش پس از طوفان را یاد می دهد و اصلا پیدا نیست که این دریای آرام ، همان دریای مواجی است که شب قبل پر از تلاطم بود. چه خوب است که مانند دریا باشیم. پس از سختی ها و مشکلاتی که با آنها مواجه شدیم به این فکر کنیم که طلوعی دیگر در راه است و نباید نا امید شویم. دریا بهترین مکان برای آرام شدن است.

  سارا : این انشاءتابلو است☹️😞☹️☹️☹️😞😞😞😟😟😟😟

  😘M,R محدثه : خیلی بد نوشتین🙄

  ناشناس : اصلن خوب نبود اگرمن اینا روبنویسم خانمم زود میفهمه وخیلی تابلوهست

  امیر : خیلی تابلو بود😐😐

  علی : خیلی بد نوشتین

  دددپدد : خیلی زیاد بود

  رز توکل : متن ها تکراری هستش

  pari😐 : خب خودتون یکم تغییرش بدین و بنویسین دیگع در این حد گشاد نباشین باو😐

  مژده : آره واقعاً

  منطقیه : مرسی ک خودتونم از یکی دیگه کپی کردید

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 5 ماه قبل
  -2

  انشا خوبی

  ا،یر نجکا 5 ماه قبل
  -1

  جنحگ،گگ

  طلا 5 ماه قبل
  0

  لطفا انشاءهارو بصورت بخش آغازین

  بخش میانی

  بخش پایانی یا نتیجه گیری

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  ارع

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  ارع

  مائده 5 ماه قبل
  0

  خوب بود

  ملیسا 5 ماه قبل
  3

  واقعا تابلوست😞🖤

  منطقیه 6 ماه قبل
  4

  مرسی ک خودتونم از یکی دیگه کپی کردید

  خوب 6 ماه قبل
  -1

  خوب

  مژده 6 ماه قبل
  -1

  انشا های خوب بدین

  Zizi 6 ماه قبل
  1

  اصلا خوب نبود

  پریا 6 ماه قبل
  3

  چرا یه متن که دریا رو به چیزی تشبیه کرده باشید ننوشتین؟

  pari😐 10 ماه قبل
  4

  خب خودتون یکم تغییرش بدین و بنویسین

  دیگع در این حد گشاد نباشین باو😐

  رز توکل 10 ماه قبل
  5

  متن ها تکراری هستش

  4
  مژده 6 ماه قبل

  آره واقعاً

  امیر 11 ماه قبل
  8

  خیلی تابلو بود😐😐

  علی 12 ماه قبل
  3

  بد

  -1
  ملیسا 5 ماه قبل

  واقعا هم بده

  دددپدد 1 سال قبل
  5

  خیلی زیاد بود

  . 1 سال قبل
  -1

  من یه ۵ خط میخوام برای پاورپوینت

  ناشناس 1 سال قبل
  8

  اصلن خوب نبود اگرمن اینا روبنویسم خانمم زود میفهمه وخیلی تابلوهست

  Elay 1 سال قبل
  1

  خیلی خوب بود مرسی :)

  اااااا 1 سال قبل
  -1

  خوبه ولی کاش بهتر میشد

  😘M,R محدثه 1 سال قبل
  9

  خیلی بد نوشتین🙄

  0
  مژده 6 ماه قبل

  آره به خدا

  10
  سارا 1 سال قبل

  این انشاءتابلو است☹️😞☹️☹️☹️😞😞😞😟😟😟😟

  . 1 سال قبل
  11

  صدای بسیار آرام و دلنشینی تمام وجودم را پر کرده است. آرام چشمانم را میبندم و باد ملایم و آرامی که موهایم را نوازش می کند را حس می کنم. دریا واقعا حس خوب و آرامی را به من می دهد.

  وقتی زیبایی به این بزرگی را میبینم به یاد خالق یکتا میفتم و خداوند را شکر می گویم. دریا به من آرامش پس از طوفان را یاد می دهد و اصلا پیدا نیست که این دریای آرام ، همان دریای مواجی است که شب قبل پر از تلاطم بود. چه خوب است که مانند دریا باشیم.

  پس از سختی ها و مشکلاتی که با آنها مواجه شدیم به این فکر کنیم که طلوعی دیگر در راه است و نباید نا امید شویم. دریا بهترین مکان برای آرام شدن است.

  علی 1 سال قبل
  6

  خیلی بد نوشتین

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  خیلی

  زینب حیدری 1 سال قبل
  1

  غرب دریا

  برای ارسال نظر کلیک کنید