توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  انشا در مورد صدای باران با مقدمه و نتیجه گیری

  1 بازدید

  انشا در مورد صدای باران با مقدمه و نتیجه گیری را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  انشا در مورد صدای باران

  انشا در مورد صدای باران

  انشا درباره صدای باران

  انشا صفحه 53 کتاب نگارش پایه هشتم

  مقدمه : صدای رعد و برق آسمان سکوت سنگین شهر را می شکند.دانه های تسبیح از دست ابر رها می شوندو هر کدام در جای جای این شهر فرو می افتند.یکی بر سر دشت،یکی بر روی رود.دیگری بر صورت گلی سرخ و آن یکی بر سقف خانه ما.

  بدنه : باران با همه عظمتش می بارد تا گلی را زنده کند و زمینی را تازه کند و دل خاک خورده انسانی را از غم بشوید.بارانی که از خود می گذرد تا شاعر با آهنگ دل نشینش شعری بسراید و به راستی که چه صدای موزونی دارد! صدای تپش قلب آسمان همانند لالایی مادران آرام و گوش نواز است و انسان را به وجد می آورد.

  صدای شلپ شلپ پای مردمی که با چترهایشان زیر باران قدم می زنند و چاله های آب را رد می کنند نیز زیبا است. جالب تر ازآن کودکانی هستند که بدون توجه به باران ، همچنان گل کوچک بازی می کنند سر و از پا نمی شناسند وبدون هراسی از سرما خوردگی فریاد می دوند و فریاد می زنند ، دعوا می کنند و در نهایت خسته می شوند.

  باران شدید مرا مجبور میکند به خانه پناه می ببرم.بهترین مکان خانه هنگام بارش باران اتاق زیر شیروانی است.صدای تاک تاک باران اتاق را پر کرده است و این پیام را به من می دهد که باران هنوز ادامه دارد. و درپس این پیام ، امید به آینده را نیز در وجود من تداعی می کند.اینکه بالاخره باران تمام می شود و از خانه بیرون خواهم آمد.

  نتیجه : مروارید های الهی به بزرگی خداوند متعال ایمان دارند و این گونه از اوج آسمان پایین می آیند و سر بر خاک می گذارند.در حالی که ما انسان های روی زمین هنوز در خواب غفلت به سر می بریم.پس چه خوب است که با شنیدن صدای این نعمت بزرگ الهی ، از خواب غفلت بر خیزیم و خدا را با تمام وجود حس کنیم.

  انشا درباره صدای باران پایه هشتم صفحه 53

  انشا در مورد صدای باران

  منبع مطلب : 7sc.ir

  مدیر محترم سایت 7sc.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا در مورد روز بارانی | ۵ انشا درباره توصیف یک روز بارانی + صدای باران

  انشا در مورد روز بارانی | ۵ انشا درباره توصیف یک روز بارانی + صدای باران

  انشا در مورد روز بارانی | ۵انشا درباره توصیف یک روز بارانی + انشاء صدای باران

  صدای برخورد باران با شیشه ها ، بوی خاک پس از بارش باران و حال هوای عاشقانه یک روز بارانی خود به تنهایی انشایی بلند بالا از خلقت است اما ما اینجا ۴ انشا در مورد روز بارانی و توصیف آن گرد آوری و باز نشر کرده ایم که امیدواریم برای شما مفید باشد .

  انشا در مورد روز بارانی

  من خیلی باران را دوست دارم

  با این وقتی باران می آید آدم ها خیس میشوند و حتی پرنده ها و گربه ها هم خیس میشوند

  و بعضی وقت ها آدم سردش میشود اما من باز هم باران را دوست دارم

  وقتی باران می آید انگار همه چیز قشنگ تر میشود

  مثل وقتی است که ما دست و صورتمان را میشوریم و تمیز و زیبا میشویم

  باران هم دست و صورت همه چیز را میشود و همه چیز زیبا و تمیز و شاد میشود

  گل ها و درخت ها وقتی تشنه هستند دعا میکنند که خدا به آنها باران بدهد

  زمین هم وقتی گرمش است دعا میکند باران بیاید و خنک شود

  من هم دعا میکنم همیشه باران بیاید تا هیچ کس در زمین تشنه نباشد .

  دوست دارم مثل شعر  ” باز باران با ترانه ” وقتی باران میاید در کنار دریا و جنگل بدوم .

  وقتی باران می آید بوی خاک بلند میشود که من خیلی دوست دارم

  و وقتی باران به شیشه میخورد خیلی زیبا است .

  باران زیبا و عزیز من تو را خیلی دوست دارم .

  نتیجه گیری : ما خدا را به خاطر باران شکر میکنیم . 

  انشا در مورد روز بارانی+انشاء با موضع باران

  دیگر آسمان دارد تیره و خاکستری می شود و باران نم نم و کم کم شروع به بارش می کند . باران همچنان می بارد و ناگهان صداهای مهیبی به گوش می رسند ، صدای رعد و برق ها است و باران همچنان تندتروتندتر می شود .مردم در خیابان به دنبال پناهگاهی می گردند . چتر های مردم و بالکن های خیابان مانند یک پناهگاهی هستند که آغوش خود را برمردم بازکرده اند  تا مردم زیر ای رحمت الهی خیس نشوند .با گذر زمان خیابان ها خلوت شده و تعداد کمی از مردم در خیابان هستند ، باران سرد شده و به صورت تگرگ با شکل و شمایلی خاص مدتی کوتاه مانند سنگ های یخی و بسیار زیبا به زمین فرو می ریزند .

  باران باغبانی می شود که به گل ها و گیاهان ودرختان و سبزه ها آب می دهد ، کشاورزی می شود که به گیاهان کمک می کند ، رفتگری خواهد شد که خیابان ها را تمیز می کند و  سقایی می شود که به تشنگان آب می رساند .باران آهسته و آهسته تر می شود و کم کم رنگین کمان نمایان می شود ، رفته رفته پرنگ تر و پررنگ تر می شود و خیابان ها باز هم روبه شلوغی می گذارند . تا چندین ساعت دیگر رد پای باران  با گرما و نور آفتاب پاک   می شود .

  انشا در مورد روز بارانی+انشاء با موضع باران

  منبع مطلب : delbaraneh.com

  مدیر محترم سایت delbaraneh.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا در مورد باران ✍ انشا درمورد صدای باران پایه هشتم

  انشا صدای بارش باران

  توصیف صدای باران، توصیف یک روز بارانی ادبی، انشا درمورد صدای باران پایه هشتم، صدای بارش باران، انشا در مورد روز بارانی

  انشا صدای باران

  خواب را از چشمانم ربوده بود . هر کاری کردم نتوانستم چشمان منتظرم را با شهر خواب آلود همراه سازم. از جایم بلند شدم . آرام آرام به سمت حیاط حرکت کردم . صدای چک چک باران نزدیک و نزدیکتر می شد . فضا مملو از بوی باران شده بود . وقتی به حیاط رسیدم با آهنگ باران همراه شدم. چشمها را باید شست جور دیگر باید دید

  چترها را باید بست زیر باران باید رفت
  فکر را ، خاطره را زیر باران باید برد
  با همه مردم شهر زیر باران باید رفت
  دوست را زیر باران باید دید عشق را زیر باران باید جست
  هرکجا هستم باشم آسمان مال من است
  پنجره ، فکر ، هوا عشق ، زمین مال منست وقتی همنفس باران شدم خودم را بدستش سپردم . حال برخورد قطرات باران را به صورتم حس میکردم . هر قطره از باران جان تازه ای به کالبدم می دمید و زخمهای دلم را با هر ترنمش تسکین می داد . سر مست باران گشته بودم احساس عجیبی داشتم یک نوع احساس سبکی …
  دستانم را به سوی خدا بلند کردم و چشمانم به آسمان دوخته شد . ناگهان درهای آسمان باز گشت . صیحه ای از دل آسمان بلند شد و بر قلبم نشست . برخیز و روحت را با باران نگاهت جان تازه ای بخش . نوری از آسمان بر قلبم فرود آمد و قطرات اشک بر بستر خشک تنهایی ام جاری گشت .
  حرفهایم را با او زدم و تمام دردها را با او گفتم./

  این بود انشای من، از صدای دلنشین باران

  انشاء در مورد باران شماره ۲

  باران

  مقدمه :

  در کنار یک دریای پرتلاطم روی صخره ای نشسته بودم ، غرق در تفکرات خویش بودم ، البته به دنبال یک موضوعی می گشتم که انشاء خود را با آن آغاز کنم که ناگهان صدای امواج خروشان دریا مرا به سمت خود کشاند

  در همین حین چشمم به صدفی خورد که موج دریا با خود آورده بود ، هنگامی که صدف را در دستانم گرفتم یک نور زیبایی از آن به چشم می خورد ، در لابه لای نور زیبای این صدف کلمه ای چون « باران » می درخشید ، آری اینگونه تلنگری بر من وارد شد که موضوع انشاء خودم را باران انتخاب کنم .

  بدنه کلی :

  «ب» باران یعنی بوی کاهگل خانه مادر بزرگ ، باران که می بارد بوی کاهگل به مشام می رسد و آدمی را مدهوش و افسونگر می کند این بوی خاک …

  «الف» باران یعنی آسمانی دلگیر ، باران که می بارد انگار آسمان دلش گرفته است ، انگار آسمان بغض دارد و می خواهد اشک بریزد بر سر زمینیان ، چقدر بغض آسمان آبی دلنشین است …

  «ر» باران یعنی رنگین کمان هفت رنگ ، باران که می بارد رنگهای قشنگ رنگین کمان صفای دیگری دارد ، وقتی که نور آفتاب وارد قطرات در حال بارش می خورد به رنگهای اصلی تجزیه می شود و رنگین کمان را تشکیل می دهند ، رنگهایی چون : قرمز ، نارنجی ، زرد ، سبز ، آبی ، نیلی و بنفش…

  «الف» باران یعنی آرامش ، باران که می بارد آرامش سرتاسر وجود آدمی را فرا می گیرد ، قدم زدن زیر نم نم باران آدمی را به وجد می آورد ، صدای چکیدن قطره قطره های باران کودکیم را زنده می کند ، به روحم ! به احساسم ! طراوت می بشخد …

  «ن» باران یعنی ناودان های خونه هامون ، نسترنهای باغچه هامون ، باران که می بارد ناودان ها یک خودی نشان می دهند ، نسترنها جان می گیرند …

  نتیجه :

  باران خوب است ، زندگی زیباست ، باران مرا می برد به دوران کودکی ، به آن زمان که خانه ها کاهگلی بود ، دورهمی ها سادگی بود ، قصه رنگین کمان توأم با شادی کودکی بود .

  انشاء در مورد باران شماره ۳

  توصیف صدای باران، توصیف یک روز بارانی ادبی، انشا درمورد صدای باران پایه هشتم، صدای بارش باران، انشا در مورد روز بارانی

  چقدر لذت بخش است هنگامی که با طنین دلنشین باران که از پشت پنجره با باد رقصان ضربه های آرام به شیشه ی آن میزند صبح خود را آغاز کنیم…..
  -صبحی که سرآغاز آن نعمت گوارای پروردگار باشد بارانی که گاه آرام و بی صدا گونه گلهارا نوازش میدهد و گاه با بی رحمی بالها پرندگان را خیس میکند…..
  -باران با دانه های نگین مانند خود” آسمان را به زمین وصل میکند. وقتی باران به صدا در می آید دلم میگیرد…..
  – کاش من هم مانند کودکانی که آمدن باران را به یکدیگر خبر میدهند و به دنبال چترهای رنگی خود میگردند شور شوق بازی در زیر اشک های آسمان را داشتم…..
  لحظه های زیباییست وقتی که دختر بچه ای آرام با جعبه ی شکلاتش کنار جاده زیر قطره های باران نشسته است ولی پسرک او را با سایه ی چتر خود مواجه میکند…..
  -باران رحمت اتهی را از معصیت پاک و منزه میکند کاش می شد دلهایمان هم با بارش باران همچون گلی نو شکفته تازه و پاک میشد…..
  -کاش قلب هایمان صاف و آینه مانند قلب کودکان بود که با آوای دلنشین باران همخوانی می کردند و در هنگام برق آسمان یکدیگر را در آغوش می کشیدند به گمانم آماده ی عکس انداختن آسمانی بودند…..
  -صدای تپش قلب آسمان به وسیله قطرات ریز باران به زمین میرسد…..
  -کاش زودتر برسد روزی که همه ی ما بدون چتر در زیر بارانی که به یمن ظهور امام مهدی (عج) می بارد بایستیم…..

  منبع مطلب : www.bankesoalat.com

  مدیر محترم سایت www.bankesoalat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : خوب بودن ولی خانم میفهمه آخع خیلی ادبیاتی بود،اگ بفهمه پاره مون میکنع😂🚶🏼‍♀️😐

  یه بنده خدا : موافقم

  شیوام؟! : عالی بود ولی متنتون اگه معلمم این سایت رو داشته باشه بگا میرم ینی 🧘‍♀️😐😂

  فاطی : والله خیلی عالیه وزیباس این متنا ولی اگه معلم فهمید چی ما میریم کوتک خوردن😂😁😐

  Delsa : خوب بود ینی من که حاضرم قسم بخورم از اول سال هیچ انشایی رو خودم ننوشتم خدا خیرتون بده😐

  مریم : انشاء خیلی خوبی بود لذت بردم

  فاطمه : خوبه 👌👌

  🖤⛓️ : عالی بود اما یک چیز عیب داشت اونم باید شما فکر کنید😍

  آیدا☆ : عالی بود فقط نتیجه گیری می تونست بهتر باشه و اینکه بچه هایی که میگن اگه معلممون این سایت رو داشته بشه اخراج می شیم مگه شما دقیقا مثل این انشا ها رو می نویسین؟! دوستان! سعی کنین خودتون انشا بنویسین اگه چیزی به ذهنتون نرسید اول یه دور کامل انشاهای که توی اینترنت هست رو بخونید بعد همه چیز یادتون میاد😉❤

  زهرا : صدای باران

  مانی : عالی

  کوثر : خوب بودولی اگه معلم بفهمه اخراج میشم😂😂

  عدنان : خوبه عالی

  اسرا : راست میگه دا به جای ایراد گرفتن خودت بنویس

  نازلی : انشای خوبیه 👌🤩

  Helia jamshidi : متن انشاء ها عالی بود .... من که به شخصه لذت بردم ... 👏👏👏

  یه بنده خدا : خوب بود

  شیوام؟! : والا بلد نیستم

  پریسا : خوب بود❤

  رسول اژدر چیانه : عالی

  . : خیلی خوب بود

  صبا : عالی 😍 😍

  کتو : منچ

  کچه تاقانه : انشا درمورد صدای باران من صدای باران راخیلی دوس دارم چون به من ارامش می دهد و احساس میکنم همه دنیا ماله منه و خوب تر می توانم نفس عمیق بکشم

  دمیر یامان : عالی بود

  خوشگله : عالی بود من سعی میکنم خودم بنویسم ولی وقتی مشکلی برام پیش بیاد دیگه ازم کاری بر نمیار🙂🤫

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  خوب بود ولی خیلی ادبیاتی بود

  دخمل 2 ماه قبل
  0

  عالی بود ممنون از سایت خوب شما

  استاد ابوالفضل ملاحسینی 3 ماه قبل
  0

  بسیار عالی و بر گرفته از ادبیات

  𝒮ℯ𝓉𝒶𝓎ℯ𝓈𝒽 3 ماه قبل
  3

  موضوع انشا عالیه

  اما اگه معلم بفهمه پاره مون میکنه😂😐💔

  درسا 4 ماه قبل
  0

  خوبه عالیه میشه ازش کپی کردو بعضی کلماتو پاک کرد 😊

  اوا 4 ماه قبل
  0

  عالی بود ولی اگ معلم بفهمه بقران ب گا میرم 😐😂✌️

  Yasii 5 ماه قبل
  1

  من از اول سال تا الان هیچ انشایی رو خودم ننوشتم معلمم میگه خودت نوشتی میگم ن از تو گوگل زحمت کش میگیرم و مینویسم ن تنها من بلکه تمام دوستان هم از تو گوگل میگیرن

  انشای واقعا زیبایی بود مرسی😍

  💚 5 ماه قبل
  0

  عالی بود ولی اگه معلم بفهمه........

  Kosar_B 5 ماه قبل
  0

  خیلی جالب نبود 😅

  💐💐 6 ماه قبل
  0

  عالی

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  عالی

  فاتو 6 ماه قبل
  1

  چقدر لذت بخش است هنگامی که صدای دلنشین باران نم نم به پنچره می خورند

  آیدا☆ 6 ماه قبل
  6

  عالی بود فقط نتیجه گیری می تونست بهتر باشه و اینکه بچه هایی که میگن اگه معلممون این سایت رو داشته بشه اخراج می شیم مگه شما دقیقا مثل این انشا ها رو می نویسین؟!

  دوستان! سعی کنین خودتون انشا بنویسین اگه چیزی به ذهنتون نرسید اول یه دور کامل انشاهای که توی اینترنت هست رو بخونید بعد همه چیز یادتون میاد😉❤

  1
  نازی 6 ماه قبل

  درسته

  امیدرضا 6 ماه قبل
  2

  والا من از معلم نمی‌ترسم نصف سال رفته هنوز یه انشا ندادم اینم اولی هست اگر خواست که خواست نخواست هم نمیدمش چرا از معلمتون میترسین اخر بار معلم دست روی من بلند کردم منم زدمش😂

  حسین 6 ماه قبل
  -1

  Hgfshdsdyufdritdyhdfigdjfdgjdgjgdxghfdeujjhcffj

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  خوب بود

  0
  علی 6 ماه قبل

  عالی

  اسمان 6 ماه قبل
  0

  خوب بود

  مل 6 ماه قبل
  -1

  عالی

  -1
  💐💐 6 ماه قبل

  عالی

  ریحانه 6 ماه قبل
  -2

  عالی بود واقعا احساس فوق العاده ای گرفتم از خوندن تک تکشون مرررسی

  🙂 7 ماه قبل
  1

  عالی بود

  نجمه 7 ماه قبل
  -1

  خوب

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  عالی بود

  لات کوچه ،خیابان 7 ماه قبل
  2

  خیلی خیلی چرت و گسترده

  فاطی 7 ماه قبل
  1

  خیلییییییییییییییییی بد بود

  دروغ گفتم🤣😂🤣😂

  ناشناس 7 ماه قبل
  2

  خیلی ممنون

  🖤⛓️ 7 ماه قبل
  6

  عالی بود اما یک چیز عیب داشت اونم باید شما فکر کنید😍

  🖤⛓️ 7 ماه قبل
  0

  عال😘

  Rad 8 ماه قبل
  2

  انشاتون عالیه 😀😘🥰🤩😻👄❣❤💞💗💖💕💘💓

  💌💔

  📚🪐 8 ماه قبل
  1

  خوب بود

  دخی شیطون 8 ماه قبل
  3

  صݪم واقعا خوبه وݪی اگه معݪمࢪبدونه ماࢪو پاࢪع میڪنه جࢪࢪࢪࢪࢪ عاݪی بود 😜❤

  مانی رحمانی 8 ماه قبل
  0

  سایت خوبیه

  مانی رحمانی 8 ماه قبل
  1

  سایت خوبیه

  آرنی 8 ماه قبل
  1

  برای پسرا انشاء احساسی

  عالی 8 ماه قبل
  -2

  عالی است ممنونم

  صبا گلان 8 ماه قبل
  -1

  سلام

  عالیه باورکنید یه ساعته دارم دنبال همچین انشای طولانی و زیبا میگردم واقعا دسته تون درد نکنه خدا طول عمرتون بده شما محشر هستید🥰😍

  kim 8 ماه قبل
  0

  خوب نبود

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  بدون ادب

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  خوب بود ولی اگه معلم فهمید چه گلی به یر مون بگیریم

  امیر 8 ماه قبل
  1

  عالی

  خوشگله 8 ماه قبل
  4

  عالی بود من سعی میکنم خودم بنویسم ولی وقتی مشکلی برام پیش بیاد دیگه ازم کاری بر نمیار🙂🤫

  .... 8 ماه قبل
  1

  عالی

  0
  ممنونم از نظرتان 7 ماه قبل

  خیلی خوشم اومد از انشاهات

  ناشناس 8 ماه قبل
  14

  خوب بودن ولی خانم میفهمه آخع خیلی ادبیاتی بود،اگ بفهمه پاره مون میکنع😂🚶🏼‍♀️😐

  Delsa 8 ماه قبل
  9

  خوب بود ینی من که حاضرم قسم بخورم از اول سال هیچ انشایی رو خودم ننوشتم خدا خیرتون بده😐

  ناشناس 8 ماه قبل
  2

  یه دوست

  بی‌نظیر

  1
  ناشناس 7 ماه قبل

  خیلی ممنون میشم

  1
  ناشناس 7 ماه قبل

  خیلی ممنون میشم

  0
  یه دختر 8 ماه قبل

  به نظر من اگر یه کم توصیف میکرد بهتر بود یا انشا رو خنده دار میکرد تا برای ان کسی که شنونده هست بخونه خوش بیاد

  خوبه باز عالیه

  دمیر یامان 8 ماه قبل
  4

  عالی بود

  0
  مریم مردادی 7 ماه قبل

  عالی بود

  هانیه 8 ماه قبل
  2

  خیلی خوب بود آفرین به سازنده گل

  ... 8 ماه قبل
  0

  خوب20

  ..... 8 ماه قبل
  1

  خوبه ولی خابم اومد

  0
  Delsa 8 ماه قبل

  من اصن کلشو نخوندم ولی دلم میخاد شبا بارون بیاد خیابون مزه میده✌️😑😂

  کچه تاقانه 8 ماه قبل
  4

  انشا درمورد صدای باران

  من صدای باران راخیلی دوس دارم

  چون به من ارامش می دهد

  و احساس میکنم همه دنیا ماله منه

  و خوب تر می توانم نفس عمیق بکشم

  2
  نهال 8 ماه قبل

  خسته نباشي پهلوان

  کتو 8 ماه قبل
  4

  منچ

  کتو 8 ماه قبل
  2

  منچ

  عالی بود👍🥰 8 ماه قبل
  0

  عالی بود🥰👍

  عدنان 8 ماه قبل
  5

  خوبه عالی

  دختر خوشگل کره ای 8 ماه قبل
  3

  کی اینجا مدیره میخوام ازش تشکر کنمممممم عالی یس

  به توچه 9 ماه قبل
  -2

  خیلی بده مگه میخوام برا معلم شعر بگم🤐😪😑😐😶

  1
  7 ماه قبل

  خودت بنویس من که خودم نوشتم ... الان که اومدم ببینم انشا درمورد صدای باران چطور نوشتن دیدم بعضی ها شبیه منه . خب به غیر از اینا چیزای دیگه نمیشه نوشت

  5
  اسرا 8 ماه قبل

  راست میگه دا به جای ایراد گرفتن خودت بنویس

  0
  نمیدونم 8 ماه قبل

  تو مگه زهن نداری اومدی از اینجا نگاه میکنی بعد ایراد میگیرین

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  خوبه بد نی😌

  9 ماه قبل
  0

  عالی

  ساناز 9 ماه قبل
  3

  وای خیلی متناش زیاده اگ معلم فهمید جرمون میده😐🙁

  1
  ناشناس 8 ماه قبل

  اره😂😑

  2
  ناشناس 9 ماه قبل

  ارهع

  ماردین باقری 9 ماه قبل
  1

  عالی

  کوثر 9 ماه قبل
  5

  خوب بودولی اگه معلم بفهمه اخراج میشم😂😂

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  این انشا عالیه

  دوست خوب برای باران 9 ماه قبل
  3

  عالی بود

  1
  درو مکه کچه 8 ماه قبل

  لتزازاممکا

  دوست خوب برای باران 9 ماه قبل
  0

  عالی

  حدیث 9 ماه قبل
  1

  انشا تون عالی بود

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  سلام عالی 😁

  R 9 ماه قبل
  1

  سلام عالی 😁

  صبا 10 ماه قبل
  4

  عالی 😍 😍

  1
  سعید بامری 8 ماه قبل

  سلام عالی خیلی

  1
  سلام عالی.. 8 ماه قبل

  سلام عالی خیلی

  . 10 ماه قبل
  4

  خیلی خوب بود

  s 10 ماه قبل
  3

  خوب بود

  رسول اژدر چیانه 1 سال قبل
  4

  عالی

  باشع 1 سال قبل
  2

  باشه

  هانیه 1 سال قبل
  1

  عالی بود 👌👌👌👌👌

  پریسا 1 سال قبل
  4

  خوب بود❤

  فاطی 1 سال قبل
  9

  والله خیلی عالیه وزیباس این متنا ولی اگه معلم فهمید چی ما میریم کوتک خوردن😂😁😐

  2
  7 ماه قبل

  اخه به غیر از اینا چیز دیگه ای نمیشه نوشت همیناس دیگه حالا خودت یه چندتا کلمه دیگه اضافه کن که شک نکنه حداقل بگی خودم نوشتم😂

  عالی 1 سال قبل
  2

  عالی

  عالي 1 سال قبل
  3

  عالي

  مانی 1 سال قبل
  5

  عالی

  شیوام؟! 1 سال قبل
  9

  عالی بود ولی متنتون اگه معلمم این سایت رو داشته باشه بگا میرم ینی 🧘‍♀️😐😂

  1
  7 ماه قبل

  قبلش تو معلمو بگااااا🖕🖕🖕

  شیوام؟! 1 سال قبل
  4

  والا بلد نیستم

  زهرا 1 سال قبل
  1

  خوب بود

  زهرا 1 سال قبل
  1

  خوب بود ولی زمانی که باران میباره من همچین حسی ندارم

  2
  fatemen 7 ماه قبل

  😂😂🤣

  -2
  فاطمه شهنوازی 7 ماه قبل

  بی ادب

  ممم 1 سال قبل
  1

  ممنوم

  مائده 1 سال قبل
  2

  سلام به نظر من انشای هوبی نبوده حداقل اگه درمورد بارش باران به ما چه چیزی میگوید بود بهتر بود لطفا رسیدگی کنید🙏🏻

  ولی خوب ممنون🌹

  یه بنده خدا 1 سال قبل
  4

  خوب بود

  تیتکیب 1 سال قبل
  -2

  تقوق

  پری 2 سال قبل
  0

  خیلی خوبه

  ولی ای کاش حس و حالش رو‌میگفت

  2
  7 ماه قبل

  دقیقا

  به ما حس ارامش میده باعث میشه احساس شادی کنیم

  9
  یه بنده خدا 1 سال قبل

  موافقم

  بی‌نام‌و‌نشان‌ 2 سال قبل
  3

  خوبه

  3
  🚶پسر🚶 2 سال قبل

  🚶🚶🚶

  فاطمه 2 سال قبل
  7

  خوبه 👌👌

  زهرا 2 سال قبل
  5

  صدای باران

  1
  زهرا 1 سال قبل

  خوب بود

  Helia jamshidi 2 سال قبل
  4

  متن انشاء ها عالی بود .... من که به شخصه لذت بردم ... 👏👏👏

  2
  فاطمه 2 سال قبل

  عالییییی

  طیبه حیدری 2 سال قبل
  2

  انشای خوبی بود 👌🎶

  مریم 2 سال قبل
  8

  انشاء خیلی خوبی بود لذت بردم

  2
  فاطمه 2 سال قبل

  👍

  ستایش 2 سال قبل
  -1

  صدای باران

  یلدا 🥰🥰 2 سال قبل
  2

  خیلی قشنگ و زیباین ولی اینا حس و حال زمانی که بارون میزنه نیست 😑😑

  2
  فاطمه شهنوازی 7 ماه قبل

  است

  3
  🚶پسر🚶 2 سال قبل

  جون 😍

  1
  📕📚 2 سال قبل

  من که دوست داشتم

  یلدا 🥰🥰 2 سال قبل
  3

  کاش حس و حالش رو هم میگفتن

  1
  7 ماه قبل

  موافقم

  خب حس ارامش به ما میده باعث میشه اون روز بهترین روز برا ما باشد. صدای باران،دلنشین ترین صدا است و با گوش دادن به صدای ان به یاد کودکی هایم می افتم.

  همینا دیگه

  3
  🚶پسر🚶 2 سال قبل

  اره راست میگی👍🏻👍🏻👍🏻

  2
  غریبع 2 سال قبل

  عا حیف☹

  نازلی 2 سال قبل
  4

  انشای خوبیه 👌🤩

  1
  🚶پسر🚶 2 سال قبل

  👍🏻👍🏻

  ...... 2 سال قبل
  3

  ممنون از انشاتون واقعا خوبه

  0
  🚶پسر🚶 2 سال قبل

  🚶🚶

  زهرا 2 سال قبل
  2

  من از باران واقعا از باران لذت می برم و من این از این انشا لذت بردم

  برای ارسال نظر کلیک کنید