توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اکنون درباره موضوعی که بیشتر به آن می اندیشید یک بند بنویسید و از واژه هم معنی استفاده کنید

  1 بازدید

  اکنون درباره موضوعی که بیشتر به آن می اندیشید یک بند بنویسید و از واژه هم معنی استفاده کنید را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  اکنون درباره موضوعی که بیشتر به آن می اندیشید یک بند بنویسید و از واژه های هم معنی استفاده کنید صفحه 18 کتاب نگارش فارسی ششم دبستان

  صفحه ۱۸ کتاب نگارش فارسی ششم اکنون درباره موضوعی که بیشتر به آن می اندیشید یک بند بنویسید و از واژه های هم معنی استفاده کنید دبستان ابتدایی از سایت نکس لود دریافت کنید.

  اکنون درباره موضوعی که بیشتر به آن می اندیشید یک بند بنویسید

  برای اینکه در زندگی موفق شویم باید تلاش و برنامه‌ریزی خوبی کنم با دقت و درک بیشتری داشته باشم تجربه دیگران استفاده کنیم و استفاده کردن از تجربه دیگران موجب می شود که اشتباهات آنان را تکرار نکنیم و در زندگی سریعتر به موفقیت برسیم. این یک جواب از یکی از دانش آموزان بود و اگر شما عزیزان متن دیگری دارید در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید در همین مطلب قرار داده شود.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  آتنا : انسان ها در زندگی خیلی کارای اشتباهی انجام میدهند اما بعد مدتی متوجه اشتباه شان میشوند ولی اون موقع خیلی دیر است.

  نویسنده : همه ی ما انسان ها در زندگی به همراه ( پدر و مادر) نیاز داریم چون همراه اولین حرف در تجربه رامیزند. انسان باید غم های خود را کنار بگذارد و به شادی خود ادامه دهد. انسان در برخی مواقع به یک اتاق خالی نیاز دارد که بتواند به همه بدی ها ، خوبی ها، دوروغ ها و کسانی که تا اخر هدفش با او همراه بودند را به یاد بیاورد.

  ناشناس : ما باید در زندگی برنامه ریزی کنیم تا در زندگی به مشکل بر نخوریم.

  ناشناس : همه انسان ها رفتارشان را در عملشان نمایان میکنند. اگر رفتارمان را درست کنیم ٬قطعا این در را در عملمان نشان می دهیم. باید سوالاتمان را از دیگران بپرسیم و از پرسیدن سوال هایمان نترسیم. بنابراین اشتباهاتمان را بپذیریم. وآن هارا اصلاح کنیم تا در اینده مووفق باشیم وهمه ما را دوست داشته باشند.

  ناشناس : همه ما انسان هستیم و باید به همدیگر احترام بگذاریم و هیچ وقت دعوا نکنیم پس سعی کنیم همیشه باطن ما خوب باشد نه ظاهر.

  مهدی غبیشاوی : و ما نباید در زندگی خودمون غمگین با دوستان یا یکی از خانواده ما خوب باشیم تا موفقیت داشته باشیم.

  سارینا : انسان باید در زندگی روزمره خود احساس رضایت، شادی و سر زندگی داشته باشد نه احساس غم و انده و نگرانی و ناراحتی.

  زهرا نوری : انسان ها در زندگی خیلی کارهای بدی انجام میدهند و وقتی پشیمان میشوند که کار از کار گذشته است.

  شاه شطرنج : به کبوتر گفتم بنویس گفت قلم ندارم گفتم با پرم بنویس گفت جوهر ندارم گفت با خونم بنویس گفت چی بنویسم گفت بنویس دوستم فراموش نشه.

  کیمیا : زندگی رویای خیالی نیست…..زندگی است……. یه کلمه ی ساده هم نیست یه دنیا کلمه سخت و حفظ کردنی است فهمیدن زندگی راحت نیست اگر بود انسان ها یه جای دیگر بودند.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اکنون درباره موضوعی که بیشتر به آن می اندیشید یک بند بنویسید و از واژه های هم معنی استفاده کنید (صفحه 18 کتاب نگارش فارسی ششم)

  در صفحه ۱۸ کتاب نگارش فارسی ششم از دانش آموزان خواسته شده تا درباره موضوعی که بیشتر به آن می اندیشند یک بند نوشته و در آن از واژه های هم معنی استفاده کنند؛ در این مطلب می خواهیم پاسخ این فعالیت را بدهیم.

  اکنون درباره موضوعی که بیشتر به آن می اندیشید یک بند بنویسید و از واژه های هم معنی استفاده کنید (جواب فعالیت صفحه 18 کتاب نگارش فارسی ششم)

  راهنمایی: برای پاسخ به این فعالیت کافیست یک تصویر، یک خاطره یا هر چیز دلخواه دیگری را در ذهن خود مجسم کنید و ویژگی های آن را توصیف نمایید.

  به عنوان مثال:

  اسب من اسمش طوفان است؛ من خیلی او را دوست دارم مثل باد سریع و تند می دود به همین خاطر است که اسمش را طوفان گذاشتم؛ سوارکاری با طوفان خیلی کیف می دهد؛ اگر چند روز سوارکاری نکنم مریض و بیمار می شوم. البته سوارکاری نیاز به مهارت دارد و در صورتی که کسی بدون داشتن این مهارت سوارکاری کند ممکن است آسیب و صدمه ببیند. بیشتر اوقات فراغت من با طوفان سپری می شود و مثل دو دوست صمیمی هستیم. فکر می کنم همان علاقه و احساسی که من نسبت به اسبم دارم او هم نسبت به من دارد.

  در متن فوق از کلمات هم معنی استفاده شده است:

  منبع مطلب : samangol.ir

  مدیر محترم سایت samangol.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فقط خدا 2 ماه قبل
  0

  سلام اکنون درباره موضوعی که بیشتر به آن می اندیشید یک بند نوشتم و از واژه های هم معنی استفاده کنید را ننوشتم بی زحمت واژه آشوب هم بگید

  ناشناس 5 ماه قبل
  -2

  ببخشید میشه جواب درست را خودتون ببینید

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید