توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اگر بخواهی با امام زمان صحبت کنی چه میگویی

  1 بازدید

  اگر بخواهی با امام زمان صحبت کنی چه میگویی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  متن نامه های بچه ها به امام زمان (عج)

  این نامه تقدیم به تو باد ای امام زمان.

  سلام ای مهدی غایب، سلام ای چهاردهمین معصوم، سلام ای عزیز نرگس.

  خودت می دانی ای مهدی زهرا که چه آدم ها آرزوی دیدنت را داشتند.

  راستی چه جمعه ها که یک به یک غروب شد نیامدی ، چه بغض ها که در گلو رسوب شد نیامدی.

  سوالی ساده دارم من از حضورت ، که آیا من زنده ام وقت ظهورت؟ اگر که آمدی من رفاه بودم ، اسیر روز و سال و هفته بودم، دعایم کن دوباره جان بگیرم ، بیایم در رکاب تو بمیرم.

  امیدوارم که زودتر بیایی که با آمدنت همه جا را سرسبز گلستان می کنی بیا و از این همه ستم رهایمان ده.

  نامه ای می نویسم به تو و میگذارم در معتبرترین صندوق پست (قلبم) و خوب می دانم که تو نامه ام را می خوانی.

  ای آنکه بال بال تورا آسمان کم است، وصف تو عاشقانه ترین وصف عالم است

  بی سایه ی عنایت تو ای بزرگوار، کار جهان و خلق جهان جمله در هم است

  به برکت وجود نازنین توست که من هستم ونمیدانی برای خداوند متعال چقدر ارزشمندم و چقدر از دعا های شما شامل حال من شده که توفیق یافته ام چادر بر سر کنم و زینت و زیبایی ام را از نامحرم بازدارم.دوستت دارم و میدانم که تو نیز مرا دوست می داریکه برایم دعا کرده ای و نامه هایم را که چند بار در کلماتی متفاوت ولی در یک منظور بوده را خوانده ای و خواهی خواند.من تورا در کنار خودم احساس می کنم و بزرگترین آرزویم دیدار با توست آقا.

  سلام امام زمان .من محمد رضا هستم. من از شما خواهشی دارم که برایم خیلی مهم است.من از شما می خواهم که یکی از سزبازهایتان باشم ، برای من دعا کنید ، ظهورتان را هرچه زودتر نزدیک تر کنید. مرا در درس هایم کمکم کن، دوست دارم روح پدربزرگم م کامران را شاد کنی . در روز قیامت اعمال نامه ی من را در دست راستم بگذار تا به بهشت بروم .

  اسم من علیرضا است و ده سال دارممن دلم برای شما خیلی تنگ شده است وبرای همین به شما نامه می نویسم . مادرم می گوید نام شما مهدی است و لقب شما قائم است اگر چیزی از شما بخواهم شما از خدا می خواهید تا به آرزویم برسم.

  چه خوب استکه آدم با کسی درد و دل کند.

  توی دل من یک عالم حرف است که می خواهم به شما بگویم.

  دلم می خواهد تمام مریض ها خوب شوندامام زمان دل تمام بچه های خوب را شاد کنی. چون خیلی مهربانید. ما روز تولد شما به امامزاده قاسم بابل رفتیم. یا امام زمان من با شما خداحافظی می کنم.

  امام زمان فرمود: آن کس که به حق ظلم کند در ردیف ظالمین قرار می گیرد.

  سلام آقا جون پسر فاطمه هر جمعه که شد فکر می کنم غروبش شما رو ببینم،به همین امید هر هفته به نماز جمعه می آیم که شاید هفته ی بعدی شمارا ببینم .سر نضری هفتمین سال دعا کردم که سال نوی بعدی شما باشیداما نشد. آقا جون بیا که با آمدنت دنیا عوض شود،یعنی تمام ظلم ها از بین رود و دوست دارم عدل علی بیاید همه چیز با هم مساویهمه کس با هم برابر شوند. مهدی جان نمی دانم در این یازده سالی که دارم چشمم به جمال نورانی شما افتاده یا نه مهدی جان چند سال دیگر یا چند روز دیگرآقا می خواستم بگم تحمل من کم است.آقا جان میشه دعای من هم برآورده بشود؟ دوست دارم بروم کرببلا سر قبر امام حسین(ع) شما هم باشین شما را هم ضیارت بکنم. خدا را به امام حسین قسم ظهور آقا امام زمان را برسان...

  سلام آقا حالت چطور است؟ میدونی حال من هم خوب است. اسم من فاطمه زهرا است. مادرم می گفت تو تین اسم رو خیلی دوست داری. منم مادرم نذر کرد اسم منو فاطمه زهرا گذاشت. دوست دارم مثل مادرت زهرا خانم خوبی باشم.

  آقاجون من به مادرم می گم کی به مسافرت میریم؟ مادرم میگه کجا؟ میگم مثل عمه رقیه اینها میرم کربلا اما ما نمیریم؟

  مادرم بهم گفت : یکمی بابا دستش خالی استانشالله دادیم سه تایی باهم می رویم.آقاجون دوست دارم که کمک کنی به بابام که بدهکاری مون و بدیم و ما زودتر بریم. دوس دارم تو بین الحرمین تورو ببینم .به امید دیدار مهدی جان

  (فاطمه زهرا . ا )

  امام من می خواهم سرباز تو باشم. امام من می خواهم روح عزیزم (مادر بزرگم) را شاد کنی. هر گناهی که کردم مرا ببخش.دوست دارم در کنار امام خدمت کا امام باشم. دوست دارم پدر و مادرم در پناه امام نگه داشته باشند.

  التماس دعا

  منبع مطلب : mostafa-tavassoli.blogfa.com

  مدیر محترم سایت mostafa-tavassoli.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  حرف دل با حضرت صاحب الزمان(عج)-یا اباصالح المهدی ادرکنی

  *** با سلام به حرف دلی های سایت شهید آوینی

  از تمامی دوستان حرف دلی دعوت می شود با نوشتن دل نوشته های خود در ایام ولادت منجی عالم بشریت ،  در تکمیل قسمتی از ویژه نامه سایت به نام دلنوشته های منتظران ما را یاری رسانید.

    باسلام وصلوات برمحمد وآل محمد
  درود وسلام بردوستان واهالی حرف دل

  پیر دیر و قافله سالار وادی ایمن ،شاهد جمال ربوبی ، مرشد بی بدیل وادی عشق جرعه نوش ساقی کوثرشهید تشنه کویر محبت مرحوم واصل حاج محمد اسماعیل خان احمد دولابی، در تعبیری زیبا از وظایف منتظران در دوران غیبت می‌فرماید:

  پدری چهار تا بچه را گذاشت توی اتاق و گفت این‌جا‌ را مرتب کنید تا من برگردم.

  خودش هم رفت پشت پرده. از آن‌جا نگاه می‌کرد می‌دید کی چه کار می‌کند، می‌نوشت توی یک کاغذی که بعد حساب و کتاب کند ...

  یکی از بچه‌ها که گیج بود، حرف پدر یادش رفت. سرش گرم شد به بازی. یادش رفت که آقاش گفته خانه را مرتب کنید.

  یکی از بچه‌ها که شرور بود شروع کرد خانه را به هم ریختن و داد و فریاد که من نمی‌گذارم کسی این‌جا را مرتب کند.

  یکی که خنگ بود، ترسید. نشست وسط و شروع کرد گریه و جیغ و داد که آقا بیا، بیا ببین این نمی‌گذارد، مرتب کنیم.

  اما آنکه زرنگ بود، نگاه کرد، رد تن آقاش را دید از پشت پرده. تند و تند مرتب می‌کرد همه‌جا را می‌دانست آقاش دارد توی کاغذ می‌نویسد .
  هی نگاه می‌کرد سمت پرده و می‌خندید. دلش هم تنگ نمی‌شد. می‌دانست که آقاش همین ‌جاست.
  توی دلش هم گاهی می‌گفت اگر یک دقیقه دیر‌تر بیاید باز من کارهای بهتر می‌کنم.

  آن بچه‌ شرور همه جا را هی می‌ریخت به هم، هی می‌دید این خوشحال است، ناراحت نمی‌شود، وقتی همه جا را ریخت به هم، آن وقت آقا آمد.

  ما که خنگ بودیم، گریه و زاری کرده بودیم، چیزی گیرمان نیامد. او که زرنگ بود و خندیده بود، کلی چیز گیرش آمد.
  زرنگ باش. خنگ نباش. گیج نباش.
  شرور که نیستی الحمدلله. گیج و خنگ هم نباش.
  نگاه کن پشت پرده رد آقا را ببین و کار خوب کن.
  خانه را مرتب کن، تا آقا بیاید.

  اللهم عجل لولیک الفرج

  سلام برمولایم صاحب العصر والزمان و بر منتظران واقعی آقامون مهدی (عجل الله تعالی فرج الشریف)
  امروز رفتم هلال احمر یک واحد خون دادم، واقعیتش نداشتم دراین ماه پربرکت واین اعیادشعبانیه گوسفندی قربونی قدوم مبارک آن حضرت کنم ولی گفتم اشکالی نداره ،ماهاخیلی چیزا داریم و ناشکری میکنیم خدا لطف کرده وبه ماکلی نعمت داده که متاسفانه چشامونو بستیم وگاها اونا رو نمیبینیم. خداکنه که به حق این روزهای عزیز همه مون بیدارشیم وببینیم.خوب، خداجون این هم نذرما، نذرمون رو قبول کن وهمه ما رو جزء یاران واقعی ان حضرت قرار بده.

  تو رو خدا دعای فرج رو همگی بخونید دلم تنگه برای مهدی زهرا(عج) چه کردیم که اینگونه شدیم در فراق او جلوه ی دیدار شدیم.

  سلام دوستان خوبم عیدتون پیشاپیش مبارک باشه
  توی این روزا بهتون پیشنهاد میکنم یه سری هم به سایت مسجد مقدس جمکران بزنید و به نیت سلامتی امام زمان و رفع مشکلاتتون توی ختم قرآن این سایت شرکت کنیدوحداقل یک صفحه از قرآن روبخونید
  یقین دارم که امام زمان خودش بهمون نگاه میکنه
  یادتون نره حتما به این سایت سر بزنید و اونجاهم عضوبشید...
  خیلی خیلی التماس دعا دارم.
  http://www.jamkaran.info

  باری دیگر به شوق دیدنت در جاده ای پا نهاده ام که میگویند جاده انتظار نام دارد
  آقا جان همه به عمق جاده ای نگاه میکنیم که تو قرار است بیایی و با آمدنت چشمان منتظر بندگانت را روشن کنی
  آقا جان همه با دستانی پر به پیشوازت آمدن ولی من با دستانی خالی و سری به زیر آمدم ولی تنها دلخوشی ام این است که تو آنقدر مهربانی که چشم انتظاری مرا هم قبول می کنی
  آقا جان ذکر لب همه ما که در این جاده ایستاده ایم این است
  الهم کل ولیکل الحسن
  و از گفتنش و انتظار کشیدن خسته نمیشویم چون امیدمان این است که گل نرگس را ببینیم
  غروب جمعه شد باز نیامدی جمعه دیگر میاییم
  آری اینبار حتما میایی

  خیلی دلم گرفته ،یه زمانی احساس می کردم مام یه امام زمانی داریم ، مام تو این دنیای پر از ریا که نمیشه آدم خوبا رو از آدم بدا جدا کرد ، یه تکیه گاه داریم ، خلاصه احساس می کردم آقا هوامو داره ، اما حیف که دیگه همه چیز و همه کس یادم میاد جز آقا ، می دونم بی معرفتم ،اما می خوام بگم آقا تو معرفت شما که شکی نیست، پس چرا وقتی دیدی که مشکلاتم من و از پا درآورده طوری که خودم رو هم فراموش کردم ، چرا دستمو نگرفتید؟ چرا گذاشتید ایجوری دلم بشکنه و اینجوری احساس تنهایی کنم؟ آقا باورت میشه حتی خدا رو هم فراموش کرده بودم . خلاصه هرچی بود باهاش کنار اومدم ، الان هم دارم تمام سعیم رو می کنم این خورده شکسته های دلم رو دوباره کنار هم بچینم ، من می دونم دیگه هیچ وقت این دل ، دل اول نمیشه ، اما آقا جون به بنبست رسیدم ، دیگه مابقیش رو به خودت سپردم ، خرجش فقط یه دست کشیدنه ، آره فقط یه دست رو دلم بکشی همه چی حله . آقا جون دست میکشی یا نه؟ التماس می کنم فقط نگو نه .

  سلام آقای مهربونم.سلام قربونت برم.تولدت مبارک.آقا شاید باورت نشه اما من خیلی دوستت دارم.جشنه دوست ندارم از غمو غصه هام حرف بزنم ولی دیگه روزای شادی و روزای غم برام فرقی نداره.آقا اصلا میخوام با تو حرف بزنم.چرا قسمتم نمیکنی بیام جمکران؟یعنی من انقدر بی لیاقتم؟آقا به خدا دلتنگم،به قران داغونم واقعا کم آوردم.حالا که تولدته حالا که خدا و خانوادت و خودت خوشحالی فقط یه نظر به خاک پات بنداز.آمین.

  سلام اقا جون به زبون ساده حرف دلم بگم....؟  آقای من می دونم گناهکارم و هزاران خطا انجام دادم اما بزرگ من با جون و دل دوست دارم و بی صبرانه هر جمعه منتظر ظهورت هستم. شاید نتونستم تمام عشقی که بهتون دارم با کلمات انتقال بدم اما آقای من،سرور من بی تابت هستن جوونای این سرزمین هرچند خطا کاریم شرمنده ایم...آقای ما مهدی جان منتظران تنها نذار به حرمت مادرتون فاطمه زهرا(س)
  برای سلامتی و تعجیل آقا امام زمان صلوات

    اللهم عجل لولیک الفرج
  روز سه شنبه کلاسی داخل شهر داشتم برای انها از ااذین بندی شهر برای میلاد اقا گفتم اینکه چه زیباست منتظران اقا خود را برای تولد مردی بزرگ اماده میکنند از شور ونشاط جوانان واز فلسفه انتظار برای دیدار حجت خدا روی زمین
  مادری اشک در چشم با صذای محزون وپر از اه گفت خانم شما از انتظار دیدار کسی صحبت می کنی که او را ندیده ای و محبت حضور او را دزک نکرده اید اما من چه بگویم که انتظار دیدن روی فرزندم زا می کشم که از دیدن او مرا محروم کرده اند دعاکنید تا افراد نزدیک داخل شهر از دیدن هم محروم نباشند تارسیدن به ارزو های بزرگ
  خداوندا هیچ چشم در راهی را از دیدن نور چشم خود خاموش نگردان و ما را به زیارت اقا با شوق جان نائل گردان امبن

  امام زمانم
  سلام
  شرمنده ام دوباره سالروز تولد حضرتت شد و به یادت افتادیم.
  چنان بخواه برایم از خدا تا هر روز به فکرت باشم و به فکرم باشی.

  سلام
  السلام علیک یا صاحب الزمان
  بهترین هدیه به امام زمان عج ترک یک گناه است.

  از گلشن عسگری گذر کن که سحر
  بوی گل نرگس از فضا می آید.

  امشب زمین و آسمان گردیده پر شور و شعف
  امشب تمام عرشیان بهر زیارت بسته صف
  امشب که عیدی میدهد بر عاشقان شاه نجف
  امشب تو هم مستی کن و دل را بری کن از اسف
  زیرا به دنیا آمده مظهر عزت و شرف
  میلادت مبارک باد، ای سپیده پنهان که اهل زمین در آرزوی بوی بهشتی تو، هماره دعای فرج را زمزمه می کنند!
  ***** اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم *****
   

  خدایا من از مرگ نمیترسم،تمام ترس من این است که مهدی فاطمه را ندیده،بمیرم!!!
  بلنـــدترین ارتـــــفاع برای سقــــــــــوطمان ...افتــــــــادن از چشمـــ مهـــــدی فاطمه (عجل الله) است!

  سلام بچه های خوب حرف دل، پیشاپیش عیدتون مبارک، عزیزای من بیایید این روزا واسه فرج آقامون خیلی دعا کنیم.دلم خیلی براشون تنگ شده میدونم خیلی از نعمتهای زندگیمون را به خاطر دعاهای آقامون داریم. به امید ظهور هرچه زودترشون. راستی تو زندگی یادمون نره گاهی خدا درها رو قفل می کنه و پنجره ها رو می بنده ، چقدر زیباست اگه فکر کنیم بیرون طوفان عظیمی برپاست و خدای مهربون می خواد از ما محافظت کنه.التماس دعا

  کاش می شد پروانه بود و در این روزهای سخت دلتنگی پرواز کرد؛کاش می شد نو را بدون غم اغاز کرد...........یا امام زمان التماس دعا..........دلم گرفته و رونده از همه جا هستم .

  آب زنید راه را هین که نگار میرسد
  مژده دهید باغ را بوی بهار میرسد
  میلاد یگانه منجی عالم بشریت ، قائم آل محمد (ص) ، صاحب الزمان ، حجت حق ، مهدی موعود عج الله تعالی فرجه الشریف
  بر همه عاشقان و پیروان و منتظرانش مبارک باد
  اللهم کن لولیک الحجة ابن الحسن ، صلواتک علیه و علی اباءه ، فی هذه الساعة ، و فی کل الساعة ، ولیاً و حافظا ، و قاعداً و ناصراً ، و دلیلاً و عیناً، حتی تسکنه ارضک طوعاً و تمتعه فیها طویلا ، آمین یا رب العالمین ، برحمتک یا ارحم الراحمین
  برای خشنودی و تبریک ولادتش و برای تعجیل در فرجش و درخواست عنایت و توجهش در روز میلادش جمیعاً ۵ صلوات محمدی بفرستید.

  باسلام وصلوات برمحمد وآل محمد
  درود وسلام بردوستان واهالی حرف دل
  هیچ داری از دل مهدی خبر؟
  گریه های هرشبش را تا سحر؟
  او که ارباب تمام عالم است، من بمیرم سربه زانوی غم است.
  شیعیان! مهدی غریب و بی کس است .
  جان مولا معصیت دیگر بس است.
  شیعیان! بس نیست غفلت هایمان.
  غربت و تنهایی مولایمان؟
  غافل از مهدی زهرا گشته ایم من که دارم ادعای شیعه گی
  من چه گویم من به جز شرمندگی؟
  پیشاپیش ولادت با سرسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف را خدمت شما وخانواده های محترمتون تبریک وتهنیت عرض می نمایم.
  التماس دعا دارم.

  ******************************

  مولا جان !
  لمس کن کلماتی راکه برایت مینویسم تابخوانی وبدانی
  چقدر جایت خالیست ....
  تابدانی نبودنت ازارمان میدهد.
  لمس کن نوشته هاییکه لمس ناشدنیست
  وعریان ،که ازقلبم به قلم وکاغذ میچکد
  لمس که گونه یم راکه خیس اشک است
  وپرشیار
  لمس کن لحظه هایم را...
  تویی که میدانی من چگونه عاشقت هستم
  لمس کن این باتو نبودن ها را
  لمس کن ..... لمس کن ....
  یامهدی ادرکنی عجل علی ظهورک
  (صاعقه )

  سلام رفقا
  میلاد حضرت صاحب العصر عج مبارک.
  او با سپاهی از شهیدان خواهد آمد:
  آنان که ره دوست گزیدند همه ؛ در کوی شهادت آرمیدند همه
  در معرکه دو کون فتح عشق است؛ هر چند، سپاه او شهیدند همه

  شایـد این جمـعـه بیـایـد ...
  سلام بر تو؛ آن دم که از مشرق لایزال طالع می شوی تا سرِّ خلقت آسمان و زمین باشی!
  سلام بر تو که روز تجلی را بشارت دهنده ای و صبح خدا را، مژده!
  سلام بر تو که اشراق ها را در نور دیده ای و جهان را در خلسه حضور خود، معلق گذارده ای؛
  هر چند لحظه ای، نگاه ولایتت را بر این گستره محتاج، دریغ نخواهی داشت!
  فردا، گل های نرگس در اولین تلألؤ خورشید بامدادی، خبر از شکفتن آخرین غنچه باغ امامت می دهند؛
  آن که مبارکی قدومش، سرآغاز مساوات و عدل و دوستی در میان خلایق است.
  ی زمین! دستانت را بگشای تا بی نهایت را در آغوش بگیری که قرآن، منتظر نزول اوست.
  وَ نُریدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ اسْتُضْعِفُوا فِی اْلأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثینَ
  بوی خوش تو در کوچه های جان پیچیده است یا ابا صالح!
  ماه از جمال نورانی تو، سر از آسمان خم کرده تا تماشایت کند.
  زمین نیز مثل آسمان، دنبال آبی شدن و یک رنگی است
  و تنها تویی که عبور نسیم های رحمت را در سیاه خانه دل ها میسر خواهی کرد.
  طلوع کن ای ماه نیمه پیدا تا سلسله جنبانِ قلبمان، به دلخوشی یادت آرام گیرد
  کسی می آید از یک راه دور آهسته آهسته
  شبی هم می کند زینجا عبور آهسته آهسته

  غبار غربت از رخسار غمگین دور می سازد
  و ما را می کند غرق سرور آهسته آهسته

  دل دریایی ما را به دریا می برد روزی
  به سان ماهی از جام بلور آهسته آهسته

  ازین رخوت رهایی می دهد جانهای محزون را
  درونها می شود پر شوق و شور آهسته آهسته

  نسیم وحشت پاییز را قدری تحمل کن
  بهار آید اگر باشی صبور آهسته آهسته

  کسی می آید و می گیرد احساس خدایی را
  ز انسانهای سرشار از غرور آهسته آهسته

  فنا می گردد این تاریکی و محنت ز دنیامان
  ز هر سو می دمد صدگونه نور آهسته آهسته

  به سر می‌آید این دوران تلخ انتظار آخر
  و ناجی می کند اینجا ظهور آهسته آهسته

  ز الطاف خداوندی حضورش را تمنا کن
  که او مردانه می یابد حضور آهسته آهسته
  نیمه شعبان؛ سالروز میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، حضرت ولی عصر (عج)بر منتظران، عدالت جویان و شیعیان راستین آن امام همام مبــــارک باد

  ...بسم رب المهدی...

  خاموش‏تر از چراغ مرگم... روشن‏تر از آفتاب کجایی؟

  ‏عقربک‏های ساعت، تا کی به گرد خود گردند، بیهوده در صفحه غیبت.

  در گرگ و میش سحرگاه، پایان دروغ را انتظار می‏کشم.

  آن روز که بیایی، جهان برای خوشبختی ما تنگ است.

  آغاز و فرجام خویش را در تو می‏جویم.

  این گریه را پایانی است اگر، اشک راه خود را بداند و بر هر دامانی نریزد.

  پوست را بادام و سال را ایام و زیستی را کام و بودن را نام تویی.

  من کیستم؟

  تو کیستی؟

  من اینک نه آنم که بودم. تو همچنان آنی که بودی.

  مگذار که بگویم در تن من، امید را به خاک سپردند و سنگی صنوبری شکل بر سر آن نهادند.

  هیچیم هیچ، بی‏تو ای همه کس، همه چیز، همه جا، همه وقت، همه عمر...

  دلی دارم به پریشانی دود...سری دارم به حیرانی رود... چشمی به گریانی ابر... غمی به وفاداری بخت... نه اقبال خوشایندی...نه مرگ ظفرمندی... !!!

  رفتن: یعنی غیبت... آمدن: یعنی ظهور.... بودن: یعنی انتظار... کار: یعنی سالنامه عمر را ورق زدن... سیاست: یعنی به لبخند تو خندیدن... حکومت: یعنی زیر پای تو فرش گستردن... عاشورا: یعنی غمهای تو... محرم: یعنی دمیدن مهتاب فراق...

  این است معنای حقیقی کلمات.
  عریضه‏ها را چاه به کجا می‏برد؟ آیا او هم...
  سر و دست می‏شکند غول فراق
  اگر نه یک دم هم اواز توییم، مگر چنگ ناساز تو نیستم؟
  خوشا آن در که به روی تو هر روز می‏خندد....
  اللهم ارزقنا رویت قائم ال محمد
  التماس دعا...یامهدی*

  بنام گل نرگس و بنام منتظران واقعی گل نرگس
  برخیز که حجت خدا می آید
  رحمت زحریم کبریا می آید
  از گلشن عسگری گذر کن که امروز
  بوی گل نرگس از فضا می آید
  ای سپیده پنهان که اهل زمین در آرزوی بوی بهشتی تو همواره دعای فرج را زمزمه میکنند
  آقا جان تمام آرزویم دیدن توست
  آقاجان!
  سوالی ساده دارم از حضورت
  من آیا زنده ام وقت حضورت
  اگر که آمدی من رفته بودم
  اسیر سال و ماه و هفته بودم
  دعایم کن دوباره جان بگیرم
  بیایم در رکاب تو بمیرم
  آقا جان شنیدم مهمتر از خواندن دعای فرج خواندن دعا برای خودمان است تا آماده ظهورت باشیم پس تو هم برایمان دعا کن تا منتظر واقعی باشیم

  یک عمرتوزخم های مارا بستی،هرروزکشیدی برسرمادستی
  شعبان که به نیمه میرسدآقاجان،ماتازه به یادمان می آیدهستی...
  سلام...
  عیدتون مبارک،اما...چه عیدی که بی حضوراو....؟
  بچه ها،حتی اگه یادتون رفت همدیگه رو دعاکنید،اشکال نداره،فقط یادتون نره واسه اومدنش دعاکنید...
  آقا...
  به خدادیگه به تنگ اومدیم!غیبتت خیییییییییییییییییییلی طولانی شده...نکنه وقتی بیای که مانباشیم؟؟!
  و...
  ********تولدت مبارک*******

    خداوندا مامدعیان دروغین انتظاریم و حرف از انتظار محبوب میزنیم
  اما به اندازه ی ساده ترین دوستمان هم گوش به زنگ آمدنش نیستیم
  الفبای انتظار را به ما بیاموز ولذت انتظار را به ما بچشان.
  دوستای خوبم دلم خیلی گرفته خیلی از امام زمان خجالت میکشم به خاطر تمام اشتباهاتم

  خداوندا مامدعیان دروغین انتظاریم و حرف از انتظار محبوب میزنیم
  اما به اندازه ی ساده ترین دوستمان هم گوش به زنگ آمدنش نیستیم
  الفبای انتظار را به ما بیاموز ولذت انتظار را به ما بچشان.
  دوستای خوبم دلم خیلی گرفته خیلی از امام زمان خجالت میکشم به خاطر تمام اشتباهاتم
  برام دعاکنیدخیلی ازجایی ضربه خوردم که فکرشم نمیکردم تواین شبای قشنگ دعاکنیدمنوببخشن

  آقا امام زمان واقعا منتظرتیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم بی تاب دیدنتون هستیم.

  بسم رب المهدی
  دل نوشته ای برای منتظران!!!!
  در آستانه ی مهر
  قلم ها
  گوش تیز می کنند
  تا
  در دفتر انتظار
  اینگونه دیکته کنند:
  دیگر ابری نیست
  ماه پشت ابرنیست
  او آمد
  او در باران آمد!!!
  دعای اللهم عرفنی نفسک فراموش نشود
  التماس دعا
  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

    یا صاحب الزمان
  سلام بریاران مهدی
  عاشقان امامت :در قنوت نماز اگر دعای فرج خوانده شود ۹۰چیز به بنده خدا می رسد :کتاب موعد نامه یاالفبای مهدویت پس برای امام زمان دعا کنیم اقاهم مارودعامیکنه

  سال گذشته شب نیمه شعبان حرم امام رضا(ع) بودم خیلی دلم میخواست امسال هم مشهد باشم ولی نشد.
  آقا یه بغضی وجودمو گرفته دارم خفه میشم
  آقا دستمو بگیر منو به حال خودم نذار
  آقا جون فقط یه نگاه بهم کنی کافیه

  چه انتظار عجیبی..... تو بین منتظران هم عزیز من چه غریبی....عجیب تر که چه آسان نبودنت شده عادت چه کودکانه سپردیم دل به بازی قسمت.....چه بی خیال نشستیم! چه کوششی چه وفایی؟ فقط نشسته وگفتیم خدا کند بیاید.

  امشبم که شب تولد امام عصر ماست!!
  این یعنی چی؟
  آیا امشب امام زمان خوشحاله از دست شیعیانش؟
  چندتا شیعه داریم که امشبو به فکر دل خون امام زمانمونه؟
  1 سال دیگه گذشت!!!
  آیا نباید فکری رو اعمالمون بکنیم که چرا اماممون نیومد؟
  و..........  یه امشبو بیاییم به فکر امام زمانمون باشیم!

  به انتظار تو نشستن، اشتباه ماست ، به انتظار تو باید ایستاد . . .
  ما غایبیم، او منتظر آمدن ماست . . .
  بهترین هدیه به امام زمان عج ترک یک گناه است
  مهدی جان تولدت مبارک
  التماس دعای فرج

  سلام آقا جان
  می دونم این جا جایی که منتظرات میان دلنوشته هاشونو برات می نویسن و جای من روسیاه این جا نیست اما اومدم بگم شرمندتم برام دعا کن جبران کنم.یا علی

  در غروبی سرد سرد در میان کوچه های تاریک و تنگ من منتظرم منتظر یار خود هستم من منتظر چشم و چراغ فاطمه هستم نه صدایی نه نشانی آقا جان پس کی میایی؟ من و این غروب و کوچه دیگه طاقتی نداریم آقا جان پس کی میای؟

  در جوار کوچه های انتظار دعایم کن، در تنگنای سرودن غزل هایم نمی دانم از چه غریبم که دیدگانم به غروب عشق می مانند و به فکر کدامین لاله هستم که اشک در خاکریز چشمانم موج می زند. نمی دانم در ساحل شب به جستجوی کدامین مهتابم و کرانه ی آسمان را به دیدار چه کسی نظاره گر شده ام!!! فقط می دانم که باران در کنج نگاه تو آمدنی است!!!
  یوسف فاطمه! ای زمزمه واپسین حیاتم، بدان که ابهام اشک من تندیس حضور توست و غروب شعرهایم در سرا پرده انتظار،عبور غریبانه تو را گریه می کند
  هر جـمعه کــه میــگذرد از کـنـار مـن
  افــزوده مــیشود بـه تب انتـــظار مـن
  هر صبحدم که میدمد از مشرق آفتاب
  دارم امـیــــد اینکــه بیــاید نـگـار مــن
  عمــرم کــفاف دیـدن روی تــرا نـــداد
  باشـد که بـعد من گذری بر مـزار من

  سلام بریوسف عزیززهرا....یاقائم ال محمد میلادت مبارک ........امشب خیلی خوشحالم یا امام زمان همه ی حوائجم رابراورده کن مثل همیشه که به دادم میرسی...........

  صبح بی تو رنگ بعد از ظهر یک ادینه دارد
  بی تو حتی مهربانی حالتی از کینه دارد
  بی تو میگویند تعطیل است کار عشقبازی
  عشق اما کی خبر از شنبه وادینه دارد
  خواستم از رنجش دوری بگویم یادم امد
  عشق با ازار خویشاوندی دیرینه دارد
  ناگهان قفل بزرگ تیرگی را میگشاید
  انکه در دستش کلید شهر پر ایینه دارد
  (زنده یاد قیصر امین پور)
  اقا جان :سرمیزنی وتوشه ی ما پشت در می نهی...دستی به سرما به شیوه ی حیدر نمیکشی؟!!!
  ****عید میلاد بر عاشقان مبارک ****

  به نام خدا
  سلام آقاجان.پس کی قدم روی چشمان ما میزاری و میای؟ مگه امشب تولد شما نیست؟ مگه نباید بچه شیعه ها برات سنگ تموم بزارن و دلتو به دست بیارن...؟ پس چرا...؟ پس چرا الان یه عده توی کوچه ی ما آهنگ گذاشتن و دست میزنن و جیغ و سوت میکشن؟ پس چرا امشب کسی به یاد تو نیست.............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خودت بگو چی کارکنم آقای خوبم. خودت که دیدی رفتم تذکر دادم این کارا رو نکنن، رفتم گفتم آقا رو که خوشحال نمی کنید حداقل به دلش خون نکنین؛ خودت که دیدی بعضی ها اعتراض کردن به این وضع. خودت که دیدی هیچ کدومشون توجهی نکردن و صدای آهنگشون بلندتر شد. آقا جان خودت که داری می بینی جوون های این مملکت دارن یکی یکی از دست میرن و از مذهب شیعه و اسلام و انتظار فقط اسم براشون مونده... . پس کی میایی؟
  دل گناه کارم برات تنگ شده. بیا دیگه آقاجون.... .
  آقا شما که شب و روز برای ما شیعه ها گریه می کنی، برای هدایت جوون هامون هم خیییییییییییلی دعا کن. قربونت برم.
  راستی آقا جان تولدت مبارک. برامون دعا کن....
  اللهم عجل لولیک الفرج
  اللهم الرزقنا توفیق شهادة فی سبیلک
  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
  التماس دعا به خصوص برای ظهور آقا
  یا حق

  .:: یاالله ::.
  امام مهـــدی(عجّل الله تعالی فرجه):
  خـــداوندا! وعده ای را که به من داده ای ؛ برآورده و امر قیام مرا کامل فرما . قدمهایم را استوار بدار و در سایه ی قیامم ؛ جهان را پر از عدل و داد فرما .
  (بحارالانوار ؛ج 51؛ص 16)
  *.*.*.* عـیـــد مـیـــلادش مـبـــارک. *.*.*.*

  بسم الله الرحمن الرحیم
  یا ابن الحسن (عج):
  چشم آلوده کجا دیدن دلدار کجا؟ دل سرگشته کجا وصف رخ یار کجا؟
  قصه ی عشق من وزلف تو دیدن دارد نرگس مست کجا همدمی خار کجا؟
  سر عاشق شدنم لطف طبیبانه ی توست ورنه عشق تو کجا این دل بیمار کجا؟
  هرکه را تو بپسندی شود خادم تو خدمت عشق کجا نوکر سربار کجا؟
  کاش در قافله ات نام مرا هم ببری که دعای تو کجا عبد گنه کار کجا؟
  اللهم عجل لولیک الفرج

  سلام آقا وسرورم نمیدونم که آیا لطفی یا نظری ویا حداقل ......به من خاطی وگناهکار خواهی داشت؟شاید همین قطرات اشکم در این شب روحانی بیانگر ندامت من باشد.شاید فردا طلوعی زیبا برای من باشدتادیگر شرمنده ی شما نباشم
  دلم گرفته امشب در خلوت شبانه
  هوای گریه دارم زسوز این ترانه
  از دست رفته فرصت تا کی صبور باشم
  در آرزوی وصلت جان از تنم روانه

  بسم الله الرحمن الرحیم
  امشب با این که تولد مهدی موعود است همه من غم بزرگی دارم.
  به جای این که برای ظهور دعا کنیم و ریشه ظلم رابرکنیم .امشب تعدادی کثیری از جوانان ما در کوچه ها باآوردن ارکستر ورقصیدن عقده های خود راجبران میکنند.
  بااین کارها واوضاع انسان به یاد شعر تلخ ولی حقیقی می افتد:
  نیا نیا گل نرگس جهان که جای تو نیست
  دو صد ترانه به لبها یکی برای تو نیست
  نیا نیا گل نرگس که در زلال دلی
  هزار آینه نقش و یکی ز خال تو نیست
  نیا نیا گل نرگس به آسمان سوگند
  قسم به نام و نهادت دلی برای تو نیست
  نیا نیا گل نرگس ز رنجمان تو مکاه
  کسی ز خلق و خلائق فدای راه تو نیست
  نیا نیا گل نرگس بدان و آگه باش
  که جای سجده گه ما هنوز مال تو نیست
  نیا نیا گل نرگس به مجلس ندبه
  که ندبه ، ندبه خرقه است و پایگاه تو نیست
  نیا نیا گل نرگس دعای عهد کجاست؟
  نه این نماز جماعت به اقتدای تو نیست
  نیا نیا گل نرگس به جان تشنه عشق
  دعا دعای ظهور است ولی برای تو نیست
  نیا نیا گل نرگس سقیفه ها برپاست
  ردای سبز خلافت ولی برای تو نیست
  نیا نیا گل نرگس که چون علی تنها
  به فجر صبح ظهورت کسی کنار تو نیست
  نیا نیا گل نرگس تو را به خاک بقیع
  که شهر ما نه مُهیای گامهای تو نیست
  نیا نیا گل نرگس به مادرت زهرا
  کسی برای شهادت به کربلای تو نیست
  نیا نیا گل نرگس نیا به دعوت ما
  هزار نامه کوفی یکی برای تو نیست

  ای همه شب لعل لبت بر رخ جان بوسه ی مستانه زند
  ای ز تو خورشید جهان پرتو خود بر در این خانه زند
  ای همه ی ثانیه ها منتظر گوشه نگاهت به زمان
  ای همه ی باد صبا در پی تو مویه کند ناله زند
  ای همه شب تا به صحر قاصدکان دل نگران
  ای شه جان روی بده تا به دلم خنده ی جانانه زند

  چه روزها که یک به یک غروب کرد نیامدی
  چه اشکها که در گلو رسوب کرد نیامدی
  خلیل آتشین سخن تبر به دوش بت شکن
  خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی

  آقای خوبی ها امام زمانم دلم برای دیدنت پر میکشد شاید اگر دیر بیایی پرواز کند به سوی آسمان روز میلاد توست همه جا برایت جشن و سرور به پاکرده اند ولی خود صاحب مجلس کجاست شاید شما باشی ولی گناهان اجازه نمیدهند روی ماهتان را ببینم بیا مهدی جان نفسم تنگ است هوای آلوده این دنیا نفسم را بریده است بیا آقاجانم بیااااااا....

  کس نیست نهد به زخم مرهم ؛ یا آنکه دهد به غصه فرجام
  وقت است بیا در انتظاریم ؛ یابن الحسن ای امید اسلام (عج)
  سلام دوستان ، میلاد حضرت مهدی ( روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه فداه ) بر همه عاشقان مبارک باد.
  دوستان در حالات خوشتان همه حاجت مندان و ما رو دعا کنید؛ که همه محتاج دعاییم.

    اقاجون دلم تنگه.بیا فقط بیا........

  همه گویند به تعجیل ظهورش صلوات، کاش این جمعه بگویند به تبریک حضورش صلوات

    ای اقای ما ای مولای ما برس به داد ما.اقا تو را به جان مادرت زهرا قسم بیا دنیا خیلی بهت نیازداره.

  سلام آقا تولدت بود همه شربت و شیرینی میدادن ولی انگار همه یه گمشده ای داشتن همه چشمها دنبال صاحب مجلس میگشت همه احساس غریبی میکردن که چرا تو این جشن صاحبشون نیست باز کسی تو را ندید آقا
  آقا جان مگه گناه تا چه حد هست تو را به جان مادرت زهرا حداقل جمعه بیا
  اللهم عجل لولیک الفرج

  ***************************

  سلام آقا جمعه شد باز همه منتظریم پس چرا نمیای منتظری گناه ها کمتر بشه تا بیای ولی آقا آدمای قدیمیمون دارن کم کم ترکمون میکنن و جوونهای امروز دارن جاشون و میگیرن گناه روز به روز زیاد میشه
  جوونهای قدیم روز تولدت قرآن و مولودی میذاشتن ولی امروزه جوونها.................
  آهای جوونی که میدونم دلت واسه دیدن آقا پر میکشه پس حداقل این یه روز آهنگ غربی رو به احترام آقا ولش کن

  ***************************

  جمعه هم تموم شد!!!!!!!!!!!!! پس چرا باز نیومدی آخه تا کی؟؟؟؟؟؟؟
  یعنی باید منتظر بمونیم تا هفته دیگه جمعه؟؟؟؟؟؟؟؟
  قول میدی که جمعه بعد بیای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  آقاجون منتظریما!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ...یا بقیةالله ! دلهایمان خون است و چشمانمان اشکبار . نگاه بی قرارمان به راه توست و تو خود می دانی که در این روزگار غریب بر این خلوت نشینان ماتم چه می گذرد پس جان مادرت فاطمه ، هق هق غروب جمعه ی ما را در دفتر عشقبازی های عشّاقت ثبت کن...

  ********************************

    ...یا ابا صالح، سوختیم در آتش طعنه ها!!!
  راضی مباش به خاکستر شدن محبانت در این شعله های عجیب. در این روزگار غریب...

  ********************************

  یا بقیة الله!
  اگر چه روسیاهی امان را هم تو می دانی و هم ما ، اما با دلی سرشار از بی قراری و با نگاهی خیس بر درگاه محبتت می نشینیم تا روح خسته امان در سایه نگاه مهربانت آرام گیرد.
  یا بقیة الله
  اگر چه با رفتارمان بسیار تو را آزردیم و هر روز شرمنده ات شدیم اما توکه خود فرموده ای بر احوال شیعیانت آگاهی لابد خوب می دانی که بر ما چه می گذرد در این روزگار بی تو بودن ها.
  خوب می دانی که با وجود همه روسیاهی هایمان دلی داریم مالامال ازآرزویت.
  یا بقیة الله
  در این دنیای تودرتو که کسی به کسی نیست و همه جا پر از ابهام و سردرگمی است دست محبان آتش گرفته ات را بگیر که تنها امیدشان تویی در این تاریکی های روزگار.
  یا بقیة الله
  چشمانمان خونبار است واندوهمان بسیار است از اینکه مبادا تو نیز با ما غریبی کنی.
  یا بقیة الله
  تو خود می دانی که ما با نیم نگاهی هم راضی می شویم پس جان مادرت از ما دریغ نکن نور نگاهت را.
  یا بقیة الله
  فدای مقدم معطرت که سالهاست با قطره های اشک دلسوختگان درگاهت گلباران می شود.
  یا بقیة الله بر ما ببخش آنچه را که از تو دریغ کردیم
  یا بقیة الله... یا بقیة الله...

    آقا مرا ببخش خیلی بد کردم. آقاجون میخوام دوباره سربازتون باشم.

  سلام شهید عزیز تنها ازت میخوام خیلی دعا کنی.یه مشکل هست که اگه حل نشه امیدازبین میره. از خدا بخواه کمک کنه. بچه ها ملتمس دعا بسیار.

  سم رب المهدی
  سلام آقاجونم روز میلادت و این ایام پربرکت بهتون تبریک میگم آقاجونم دلم برات تنگ شده اونم بدجور دارم میمیرم خسته شدم از دست دنیا و بازی های رنگیش دیگه نمیتونم تحمل کنم میترسم از زنده موندن تو این دنیا تو این زندونه رنگی دیگه نمی تونم ادامه بدم همه چی برام خسته کن و بی معنا شده بیا و خاتم بده به این قصه دیگه بسه می ترسم بیای اما دیر شده باشه و دیگه وجود نداشته باشم یا از دست رفته باشم به بیراهه رفته باشم تورو خدا بیا دیگه نمیتونم چی میشد آقاجونم یه اشاره ای یه نگاهی طرف ماهم میکردی تا حداقل مطمئن میشدیم هنوز قبولمون داری همه جای این دنیای رنگی شده زندون که می خوام فرار کنم نمی تونم فک میکنم انقد تنهام هروقت این حس بهم دست میده یاد شما وتنهایی هاتون میفتم که شما چیکار میکنید و چقد درد میکشید وقتی میبینید یه عده ای ادعای می کنن ازیاران شمایند اما سرتاپا غرق درگناهن یکیش مث خودم آقاجونم بیاتا از دست نرفتم بدجوردلم تنگته مهربانم !
  به امید رسیدن چنین روزی زندگی میکنم یاعلی
  اللهم عجل الولیک الفرج

  با سلام و صلوات بر خاتم انبیا (ص)
  من کیم اقا
  من ان عبد ذلیلم
  من ان پست حقیرم
  منم اقا گدایت . . .
  نگاهی کن به سویم
  نگاهی کن به رویم
  ببین تاریکیه چشمای کورم
  ببین اقا . ببین بیچاره ام اقا
  به فریادم برس اقا
  اقا خودمونی میگم . چرا دروغ ادعا میکنم که بدون تو مردم . به قول شاعر چه ادعای بزرگی بی تو میمیرم . نشد شبی به حقیقت سراغ تو گیرم
  اقا من احمق کی یاد تو میکنم . منا از این فلاکت نجات بده اقا تو به فریادم برس - اقاجون هوای جمعه خیلی واسم سنگینه . میدونی من نمیتونم خودما جزء یاران وفادارت بدونم ولی اقا خاک کف پاتم . اقا حقیرتم منا یادت نره نذار تو منجلاب دنیا گرفتار شم -
  الهم عجل الولیک الفرج

  السلام علیک یا صاحب الزمان ، یا امام زمان میدونم منو میبینی و بام قهری میدونم از دستم ناراحتی یا امام زمان منو ببخش تو رو به جان فاطمه الزهرا قسمت میدم منو ببخش .
  یا امام زمان یه نگاه بم بکن .
  یا امام زمان.............

  سلام آقاجون.میخواستم باهاتون دردودل کنم اقا مشکل دارم خیلی هم مشکل دارم درد دارم حاجت میخوام .اقا دلم می خواد بیام جمکرانتون چون احساس میکنم از اونجا بهتون نزدیکترم اقا همین الان که باهاتون صحبت میکنم همین طور از چشام داره اشک میاد.اقا اگه صدام رو میشنوی حاجتم رو بده.خیلی دوستون دارم.

  سلام برامام غریبم مهدی(عج) فاطمه(س)آقاجان امیدوارم که هرجا هستی سلامت باشی راستی آقاجان من کربلا نرفتم صبحی توی زندگیم وجود نداره که امید کربلا رو نداشته باشه آقاخودت براتم روامضا کن به خدا دارم برا امام حسین(ع) پرمیزنم.

    نمی تونم . چیزی بگم .
  من تا حالا غرق در گناه بودم . نیمه شعبان آقا طلبید و خدا هم ما رو دعوت کرد تا صبح بیدار موندم و انگار که دوباره متولد شدم. حالا چشم و دلم با هم برای ظهور مهدی دعا و گریه میکنه . یا مهدی تو رو به مادر پهلو شکسته ات قسم میدم نذار دوباره برم به سمت گناه .
  اللهم عجل لولیک الفرج به حق محمد وآل الطاهرین.

  سلام آقاجان:  اینجانب حمید م فرزند شهید بهروز م خیلی شمارا دوست دارم و یکی از آرزوهام این است که شما را ببینم الهی فدای شما بشم.

    یا امام زمان دلم دیگه خیلی تنگ شده کجایی اقا؟

  سلامی از آشنای غریب.
  خمیده قامت صبرم قرار نتوانم
  دمی تحمل این اضطرار نتوانم
  بگو به قاصد شب،قامتم شکسته شده
  برای صبح وصال،انتظار نتوانم
  برای بنده ی زاری که دل شکسته شده
  برای حال حزینش،دعا بفرمایید

  بیا مهدی جان دلم بسیار گرفته نمی دانم هر روز دلتنگتر روز قبل می شوم آرام و قرار ندارم مرغ دلم پر می کشد. تا تورا جستجو کنم در میان قلبم تو را پیدا می کنم ای زیبای من محبوب من کاش می شد زودتر می آمدی تا غمهای مادرم کم می شد کاش یک روز پنجشنبه زمانی که برای زیارت قبور شهداء می رفتم تو را آنجا می دیدم کاش و.....

    آقایم منتظرانت منتظرت هستند زود بیا ...

    آقا امام زمان کی میشه بیای وبه همه بگی دین اسلام برترین دینه.

  سلام آقاجان حال که ما اینقدر نامرد شدیم کاش خودت برای آمدنت دعاکنی 

  امام مهدی (عج): ما در رعایت حال شما کوتاهی نمی کنیم و یاد شما را از خاطر نبرده ایم ، که اگر جز این بود گرفتاریها به شما روی می آورد و دشمنان شما را ریشه کن می کردند. پس از خدا بترسید و ما را پشتیبانی کنید.  

  منبع مطلب : www.aviny.com

  مدیر محترم سایت www.aviny.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  درد و دل یک کودک با امام زمان (عج)

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فاطمه 16 روز قبل
  0

  ای اقا زود تر ظهور کن تادنیا گلستان شود

  حسین 10 ماه قبل
  0

  آنانکه درانتظار مصلح هستند باید خود صالح باشند.

  انتظارتنها بدون عمل به وظایف مان بی نتیجه است

  سلمان 11 ماه قبل
  0

  سلام برتوای بهترن فرستاده ی خدا آقاجان من حرف قشنگ بلدنیستم ساده میگم گرفتارم به دادم برس خیلی مشکل دارم خودت میدونی پس به دادم برس آبروی منو بخر

  بسام 11 ماه قبل
  2

  سلام آقا شعری سرودم که میخواهم برایتان بخوانم اگر میدونید که چقدر دوست دارم یک روز بیاید که تمام جنگ و خون ریزی تمام شود و تمامی عالم منتظر باشند برای دیدار شما که کی میایید لحظه شماری میکنیم

  من در رنج عذاب که تو نیامدی چه ها بکشم

  آنچه قلبم مدام بگوید کی آیی چه ها بکشم

  در معرض خطر بودیم و تو حواست به ما هست

  آنچه مبین پیدا کردیم و تو بیایی و من چه ها بکشم

  آمدنت بسی سخت باشد ما همراه تو باشیم که بیایی

  آنطور که خواهی شویم اما من در این آمدنت چه ها بکشم

  عالی 11 ماه قبل
  0

  گریم گرفت عالی بودید😭😭😭😭احساسی و رمان تیک

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  نمیتوانم چیزی بگویم،اینکه چگونه دوستت دارم، اینکه چقدر گناه میکنم و از دیدن تو محروم میشوم ولی بدون اگر بیایی اولین نفری که حاضرم در راهت فدا شوم من هستم ولی میدونم تو میایی تا پیروز شوی

  به امید دیدنت نرگس بهشت

  سهنیه 12 ماه قبل
  1

  Jhejjkouyjhyhtyty

  سهنیه 12 ماه قبل
  1

  منکملللبناغفغقق۲۳فف۳ققۍیییییۍیییذذذذلللللااااکتبب$788*85%6^6&5&^58000855^5&((&09888888888888888777777بب

  امام زمان عج 12 ماه قبل
  1

  منم کار دارم ای خدا

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  ما خریداران بی سرمایه این

  تو خریدار گناهم میشوی!؟

  یاسمین البوغبیش 1 سال قبل
  1

  امام زمان خوش

  نبخل 1 سال قبل
  -1

  تبلازا

  سبنزت بهزخمزععزهح۵💔🖤

  خسته 1 سال قبل
  -1

  هیچوقت برای دیدنم نیومدی پس دیگه نمیخوام بیای

  این دنیا کارش از منجی گذشته

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  سلام آقا جان

  سلام ای مظلوم نرگس سلام ای نجات دهنده

  اقا جان مارا ببخش ک انقد سرگرم زندگی و مشکلاتمان شده ایم که فراموش کردیم زندگی باتو معما پیدا میکند و مشکل اصلی ما نداشتن و نبودن توست اقا... آقا جان توخود اگاهی که ما نه پاک ترین و پاک ترینیم و نه عیارمان به درجه خلوص رسیده ما فقط در این راه دراین مسافر خانه گم شدیم آقا.آقا جان بیا بیاااا که دلمان تنگ است و دستمان دراز به سوی تو چشممان گرایان نبودن شماست اقا .

  التماس خدا میکنم که بزاره ظاهر شی💔

  رو سیاهه‌گنهکار 1 سال قبل
  1

  سلام‌آقا‌جانم.‌من‌گنهکار‌همیشه‌واسه‌سلامتیتون‌دعا‌گو‌هستم.‌انشاالاه‌که‌فرج‌شما‌هرچه‌زودتر‌حاصل‌بشود.آقا‌جان‌یه‌طفل‌مریضی‌دارم‌که‌همه‌جان‌وهستی‌منه‌۵‌ماهشه‌وقتی‌باردار‌بودم‌نه‌ماه‌خوابیدم‌خیلی‌‌سخت‌بود‌ولی‌خوشحال‌بودم‌که‌خدا‌یه‌بچه‌دیگه.هم‌به‌ما‌داده.‌ولی‌از‌وقتی‌دنیا‌اومده‌دکتری‌توی‌این‌شهر‌و‌شهرهای‌اطرافمون‌نیست‌که‌نبرده‌باشیمش‌هیچ‌کس‌تشخیص‌نمیده‌چشه.‌شیر‌نمیخوره‌و‌وزن‌نمیگیره‌خ‌آزمایش‌و...‌دادیم‌اما‌افسوس...‌آقا‌جان‌میدونم‌که‌خداوند‌سبحان‌و‌رحیم‌شما‌رو‌خ‌دوست‌داره‌خواهشا‌سفارش.بچه‌مارو‌هم‌بکنیید‌ممنون‌ازشما

  ارمیا 2 سال قبل
  0

  ای عزیز ترین و بهترین امام ایا وقتی من مردم در بهشت میروم یا در جهنم

  0
  امام زمان عج 12 ماه قبل

  ب

  امیر علی 2 سال قبل
  0

  بله

  امیر علی 2 سال قبل
  0

  ای بهترین و زیبا ترین غایب کی میایی ای زیبا ترین غایب خداکند که بیایی

  ارمیا 2 سال قبل
  0

  تو افتاب وفایی خدا کند که بیایی فروغ دیده ی مایی خدا کند که بیایی

  ارمیا 2 سال قبل
  1

  ای امام زمان کی میایی ما را از درد رها کنی خدا کند که بیایی و همه جارا سرسبز کنی ای امام زمان بیا و مارا از ستم و سختی و درد رها بکنی عزیز بیا

  0
  امام زمان عج 12 ماه قبل

  الا

  ارمیا 2 سال قبل
  0

  ای امام زمان کی میایی مارا از درد رها کنی. خدا کند که بیایی و همه جا را سرسبز کنی ای امام زمان بیا و ما را از ستم،سر سختی،و درد رها بکنی عزیز بیا !

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید