توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اگر جای رنگین کمان بودی دوست داشتی از اون بالا زمین را چطور می دیدی

  1 بازدید

  اگر جای رنگین کمان بودی دوست داشتی از اون بالا زمین را چطور می دیدی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : qnama.ir

  مدیر محترم سایت qnama.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : i-video.ir

  مدیر محترم سایت i-video.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  انیا : اگر من یک رنگین کمان بودم از بالا به زمین نگاه میکردم و میگفتم خدایا از تو ممنونم که هم چین زمین زیبای را آفرید و به گل ها درختان سبز زاران نگاه میکر دم ولذت میبردن آواز پرند گان دل نشین را گوش میکردم و با آواز آنها میخوابیدم

  مهشید : دوست داشتم...شهری تمیز،دریای ابی،مردمی مهربان،

  س : اگر من یک رنگین کمان بودم آرزو می کردم که هر روز خدا، ابری و بارانی باشد تا من بتوانم در آسمان ظاهر شوم و زیبایی های دنیا را ببینم و رنگ هایم را در افق بپاشم، و با لبخندی، غم دل آدم ها را به شادی تبدیل کنم. دوست داشتم از آن بالا با رنگ سبزم، جنگل ها و دشت ها را نقاشی کنم و اثری از خشکی و خرابی در آن ها باقی نگذارم و هر روز رقص و آواز پرندگان را در آن جا ببینم و لذت ببرم. اگر من رنگین کمان بودم دوست داشتم زمین هم به زیبایی رنگ های من بود و اثری از تیرگی و سیاهی در هیچ جا نبود، غم و نا امیدی اصلا وجود نداشت و همان طور که هر کسی با دیدن رنگین کمان لبخند می زند این لبخند همیشگی و جاودانه می شد. yektanet.com دوست داشتم زمین را جای امنی برای همه ی انسان ها و موجودات زنده می دیدم و شاهد شادی و شور کودکان بودم که خنده های از سر شوق شان را بلند فریاد می زنند. اگر من رنگین کمان بودم سعی می کردم به انسان ها نشان دهم، همان طور که بعد از سیاهی ابر های تیره در آسمان، نور رنگین کمان زیبا را می شود دید، بعد از هر غم و ناراحتی هم رنگین کمانی از شادی و زیبایی در انتظار شان خواهد بود. اگر من رنگین کمان بودم پلی می شدم و همه ی خوبی های زمین را کنار هم جمع می کردم و زمین را دور از بدی و زشتی ها، تماشا می کردم. دوست داشتم همه ی آدم ها را یک رنگ ببینم چون رنگارنگ بودن فقط برای رنگین کمان زیباست و وجود آدمی را زشت می کند. اگر من رنگین کمان بودم دوست داشتم زمین را همیشه در صلح و آرامش ببینم زیرا تنها این کار است که به تمام موجودات زمین شادی را هدیه می کند.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 10 روز قبل
  1

  رنگین کمان به انسان آرامش میدهد باعث خوش حالی انسان می شود

  نوید 29 روز قبل
  2

  تشکر واقعا خوب بود

  م 29 روز قبل
  0

  سلام

  س 12 ماه قبل
  5

  اگر من یک رنگین کمان بودم آرزو می کردم که هر روز خدا، ابری و بارانی باشد تا من بتوانم در آسمان ظاهر شوم و زیبایی های دنیا را ببینم و رنگ هایم را در افق بپاشم، و با لبخندی، غم دل آدم ها را به شادی تبدیل کنم.

  دوست داشتم از آن بالا با رنگ سبزم، جنگل ها و دشت ها را نقاشی کنم و اثری از خشکی و خرابی در آن ها باقی نگذارم و هر روز رقص و آواز پرندگان را در آن جا ببینم و لذت ببرم.

  اگر من رنگین کمان بودم دوست داشتم زمین هم به زیبایی رنگ های من بود و اثری از تیرگی و سیاهی در هیچ جا نبود، غم و نا امیدی اصلا وجود نداشت و همان طور که هر کسی با دیدن رنگین کمان لبخند می زند این لبخند همیشگی و جاودانه می شد.

  yektanet.com

  دوست داشتم زمین را جای امنی برای همه ی انسان ها و موجودات زنده می دیدم و شاهد شادی و شور کودکان بودم که خنده های از سر شوق شان را بلند فریاد می زنند.

  اگر من رنگین کمان بودم سعی می کردم به انسان ها نشان دهم، همان طور که بعد از سیاهی ابر های تیره در آسمان، نور رنگین کمان زیبا را می شود دید، بعد از هر غم و ناراحتی هم رنگین کمانی از شادی و زیبایی در انتظار شان خواهد بود.

  اگر من رنگین کمان بودم پلی می شدم و همه ی خوبی های زمین را کنار هم جمع می کردم و زمین را دور از بدی و زشتی ها، تماشا می کردم.

  دوست داشتم همه ی آدم ها را یک رنگ ببینم چون رنگارنگ بودن فقط برای رنگین کمان زیباست و وجود آدمی را زشت می کند.

  اگر من رنگین کمان بودم دوست داشتم زمین را همیشه در صلح و آرامش ببینم زیرا تنها این کار است که به تمام موجودات زمین شادی را هدیه می کند.

  انیا 1 سال قبل
  7

  اگر من یک رنگین کمان بودم از بالا به زمین نگاه میکردم و میگفتم خدایا از تو ممنونم که هم چین زمین زیبای را آفرید و به گل ها درختان سبز زاران نگاه میکر دم ولذت میبردن آواز پرند گان دل نشین را گوش میکردم و با آواز آنها میخوابیدم

  مهشید 2 سال قبل
  6

  دوست داشتم...شهری تمیز،دریای ابی،مردمی مهربان،

  برای ارسال نظر کلیک کنید