توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ایا اداره پست در روزهای تعطیل باز است

  1 بازدید

  ایا اداره پست در روزهای تعطیل باز است را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  پست در ایام تعطیل هم به خدمت رسانی ادامه می دهد

  پست در ایام تعطیل هم به خدمت رسانی ادامه می دهد

  حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: خدمت رسانی پست در ایام پایانی سال و نوروز متوقف نمی شود و مشتریان نباید از این بابت نگران باشند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست و به نقل از خبرگزاری ایرنا، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: تمام محصولات و محموله‌های پستی روزانه دو نوبت گندزدایی و ضدعفونی می شوند تا مردم از بابت سلامت آنها نگرانی نداشته باشند و ایام تعطیل هم فعالیت ها ادامه دارد.

  حسین نعمتی ضمن یادآوری توافق انجام شده بین شرکت ملی پست و وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: باتوجه به برگزاری جشنواره فروش بهاره اینترنتی، قرار شد شرکت ملی پست تمام درخواست‌ها برای فروش اینترنتی را حمایت کرده و کالا را به دست صاحبش برساند.

  وی درباره بازه زمانی فعالیت پست افزود: آنچه در شبکه های اجتماعی مطرح شده که پست تا 24 اسفند فعالیت دارد و بعد تعطیل می‌شود، نادرست است و پست همواره و حتی در روزهای تعطیل مشغول فعالیت است و مشتریان نباید از این بابت نگرانی داشته باشند.

  مدیرعامل در پاسخ به سوالی درباره هزینه پست گفت: بخش عمده خدمات ارائه شده به مردم وابستگی مستقیم به حمل و نقل دارد و قیمت ها در این زمینه به شدت افزایش یافته، با این حال مبنای شرکت ملی پست نرخی است که سازمان حمایت از مصرف کنندگان ابلاغ کرده و افزایش قیمت نداشته‌ایم.

  نعمتی همچنین درباره وضعیت بهداشتی محموله‌های پستی خاطرنشان کرد: تاکنون باتوجه به تمهیدات انجام شده برای کارکنان بخش اجرایی پست، هیچگونه گزارش ثبت شده کرونایی نداریم.

  وی درخواست کرد مردم در شرایط کنونی از خدمات غیر حضوری پست بهره گیرند و گفت: با توجه به ورود فناوری و امکانات دایر شده، مردم می‌توانند بدون مراجعه حضوری از خدمات پست استفاده کنند.

  منبع مطلب : www.post.ir

  مدیر محترم سایت www.post.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جزئیات دقیق ساعت کاری اداره پست در سال 98 (با این روش حتی شب‌ها پست کنید!) | الوپیک

  جزئیات دقیق ساعت کاری اداره پست در سال 98 (با این روش حتی شب‌ها پست کنید!) | الوپیک

  ساعت کاری اداره پست معمولا در هر شعبه‌ای متفاوت است و بستگی به نظر مسئول شعبه دارد. اما یک روال کاری مرسوم در ساعت کاری اداره پست وجود دارد و ما در ادامه ساعت کاری پست به تفکیک مراکز، مناطق و ستاد به شما می‌گوییم. اما با روش پیشنهادی ما نیازی به دانستن ساعت کاری اداره پست نیست زیرا شما می‌توانید تا ساعت ۲۲ شب مرسوله خود را پست کنید! با الوپیک همراه باشید.

  سفیر الوپیک در حال ارسال مرسوله پستی

  ساعت کاری پست در دفاتر پستی 

  ساعت کاری پست در دفاتر پستی به نوع شعبه بستگی دارد. اما ساعت کار اداره پست در روزهای عادی معمولا ۸ تا ۱۴:۳۰ و در روزهای پنج‌شنبه ۸ تا ۱۳:۳۰ است. این دفاتر در روزهای جمعه فعالیت ندارند. ساعت کار پست پیشتاز نیز به همین صورت است. برای اطلاع از سرعت ارسال پست پیشتاز کلیک کنید.

  ساعت کار پست در مراکز و مناطق

  ساعت کاری اداره پست معمولا متناسب با هر شعبه‌ای متفاوت است. اما در حالت کلی در مراکز و مناطق و در روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت کار اداره پست ۱۸ تا ۸ است. در روزهای پنج‌شنبه نیز معمولا ساعت کاری پست از ۸ صبح آغاز شده و در ساعت ۱۷ پایان می‌یابد. این مراکز در روزهای جمعه تعطیل هستند.

  ساعت کاری پست در ستاد‌ها

  در ستادهای پست معمولا ساعت کاری اداره پست از ۸ صبح آغاز شده و تا ساعت ۱۶:۱۵ ادامه پیدا می‌کند. ضمنا ستادهای پستی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه فعالیت ندارند و تعطیل هستند.

  با ما همراه باشید تا یک روش فوق‌العاده برای ارسال بسته پستی خارج از ساعات اداری به شما بگوییم!

  منبع مطلب : alopeyk.com

  مدیر محترم سایت alopeyk.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مولایی 24 روز قبل
  0

  سرعت پست پیشتاز

  چقدر است؟

  مولایی 24 روز قبل
  0

  سرعت پست پیشتاز

  چقدر است؟

  مولایی 24 روز قبل
  0

  سرعت پست پیشتاز

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید