توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ایا سارا و نیکا در پایتخت ۷ حضور دارند

  1 بازدید

  ایا سارا و نیکا در پایتخت ۷ حضور دارند را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  سریال پایتخت ۷ کی ساخته می شود؟ آیا سارا و نیکا در پایتخت 7 حضور دارند؟ - شایانیوز

  سریال پایتخت ۷ کی ساخته می شود؟ آیا سارا و نیکا در پایتخت 7 حضور دارند؟ - شایانیوز

  شایانیوز- بر اساس اطلاعات موجود سریال پاتخت 7 وارد مرحله پیش تولید شده و قرار است برای نوروز 1400 برنامه ریزی شود. اما آیا این سریال نوروز 1400 پخش خواهد شد؟ آیا سارا و نیکا بعد از خواشی اخیر در پایتخت ۷ حضور خواهند داشت؟ در ادامه برای پاسخ این سوال با ما همراه باشید.

  سریال پایتخت 7 ساخته می شود؟

  سرانجام توافقات نهایی جهت ساخت پایتخت ۷  مابین مدیران سیما و تولید کنندگان این سریال صورت گرفت و فصل جدید «پایتخت» وارد پیش ‌تولید شد.

  طبق شنیده ‌ها آنچه تاکنون ساخت پایتخت 7 را در هاله ‌ای از ابهام قرار می‌ داد، چند علت بود؛ ابتدا تایم و زمان بسیار اندک جهت نگارش کامل فیلمنامه‌ی فصل جدید و تولید و تکمیل این سریال برای پخش در نوروز ۱۴۰۰، دلیل دیگر درگیری عوامل و بازیگران این سریال در پروژه‌ های دیگر و مشکل اساسیِ دیگر آنکهمحسن تنابندهدرگیر قراردادهایی بود که برای چند پروژه جدید منعقد کرده بود. حال گویا با پیگیری مدیران سیما و جلسات رسمی مابین آنها و تولید کنندگان «پایتخت»، سرانجام تولید این سریال به جریان افتاده و سیروس مقدم کارگردان این سریال، ساخت «پایتخت 7 » را در اولویت برنامه‌ هایش قرار داده است.

   باید منتظر ماند و دید در این شرایط، تولید پایتخت 7 برای نوروز ۱۴۰۰ تا چه‌حد ممکن و شدنی است و آیا پایتختی‌ ها که این روز ها پیش‌ تولید فصل جدید خود را آغاز کرده ‌اند، می‌ توانند این سریال را به کنداکتور عید امسال برسانند یا خیر. اما شاید یکی از سوالات و دغدغه های مردم این است که آیا سارا و نیکا دو خواهر بازیگر سریال پایتخت بعد از حواشی اخیر در این سریال حضور دارند ای خیر؟

  اما هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص حضور این دو بازیگر نوجوان در سریال پایتخت 7 منتشر نشده است و باید منتظر اطلاع رسانی های بعدی در این خصوص باشیم.

  منبع مطلب : shayanews.com

  مدیر محترم سایت shayanews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سریال پایتخت 7؛ سارا و نیکا بعد از عکس های جنجالی در استخر در پایتخت هستند؟ - سایت خبری شایانیوز

  سریال پایتخت 7؛ سارا و نیکا بعد از عکس های جنجالی در استخر در پایتخت هستند؟ - سایت خبری شایانیوز

  سرانجام توافقات نهایی جهت ساخت سریال پایتخت ۷ مابین مدیران سیما و تولیدکنندگان این سریال صورت گرفت و فصل جدید پایتخت وارد پیش تولید شد.

  باید منتظر ماند و دید در این شرایط تولید پایتخت برای نوروز ۱۴۰۰ تا چه حد ممکن شدنی است و آیا پایتختی ها که این روزها پیش تولید فصل جدید خود را آغاز کرده اند، می توانند این سریال را به کنداکتور عید امسال برسانند یا خیر!!

  سارا و نیکا بعد از جنجال عکس برهنه در استخر شانس حضور در پایتخت را دارند؟

  حالا که صحبت ها و توافقات اولیه درخصوص ساخت فصل هفتم پایتخت انجام شده و گویا پیش تولید این مجموعه خاطرانگیز و پرطرفدار هم آغاز شده چند سوال ذهن مخاطبان را درگیر کرده است؟

  اول اینکه سرانجام پایتخت شش چه شد؟ چرا قسمت های باقی مانده آن تولید و پخش نشد؟

  دوم اینکه توضیح درباره سنکانس جنجالی پایتخت 6 که کپی از فیلم قبل از انقلاب بود و واکنش هایی زیادی به همراه داشت و حتی رئیس سازمان صداوسیما هم قول پیگیری داد چه شد؟

  سوم اینکه سارا و نیکا فرقانی بازیگران نوجوان این سریال که در سال 99 این همه حواشی داشتند و از عکس برهنه و دوستی با چهره های اینستاگرامی در پایتخت 7 حضور دارند یا خیر؟

  چهارم اینکه تکلیف سعید آقاخانی و فصل سوم نون خ چه می شود و اگر قرار است پایتخت 7 در نوروز 1400 پخش شود چه ضرورتی داشت در این ایام کرونایی تصویربرداری و ساخت آن انجام شود.

  همچنین لازم است مسئولان صداوسیما در خصوص دستمزد بازیگران و بحث مالی پیرامون فصل هفتم این سریال شفاف سازی کنند.

  منبع مطلب : shayanews.com

  مدیر محترم سایت shayanews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تغییرات جدید پایتخت ۷؛ بازگشت بابا پنجعلی و حذف سارا و نیکا / پخش به عید نمی‌رسد

  تغییرات جدید پایتخت ۷؛ بازگشت بابا پنجعلی و حذف سارا و نیکا / پخش به عید نمی‌رسد

  خراسان نوشت: تقریبا دو هفته قبل، خبری درباره توافق مدیران تلویزیون با سازندگان سریال «پایتخت» و آغاز پیش‌تولید فصل هفتم سریال منتشر شد، اما خبر‌هایی که در روز‌های اخیر درباره جدایی بعضی از عوامل مجموعه از این پروژه رسیده، احتمال آماده شدن «پایتخت ۷» ویژه نوروز ۱۴۰۰ را کم و کمتر می‌کند. پس از مهران احمدی، آرش عباسی نویسنده فصل هفتم سریال هم با انتشار پستی در اینستاگرامش از قطع همکاری خود با این پروژه خبر داده است. در این گزارش به دلایلی پرداخته‌ایم که امکان پخش «پایتخت» را در نوروز ۱۴۰۰ به پایین‌ترین حد خود می‌رساند.

  تردید محسن تنابنده برای نگارش فیلم نامه

  محسن تنابنده از فصل اول «پایتخت» تا فصل ششم این سریال، علاوه بر بازیگر به عنوان طراح فیلم نامه و سرپرست نویسندگان فیلم نامه این سریال را همراهی کرده است، اما طبق خبری که چند روز قبل فیلم نیوز منتشر کرده، محسن تنابنده درباره ساخت فصل هفتم سریال تردید دارد و به همین دلیل هنوز نگارش فصل هفتم سریال را آغاز نکرده است. شروع نشدن مرحله نگارش فیلم نامه و تصمیم غیرقطعی محسن تنابنده در این باره یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی است که باعث می‌شود نزدیک بودن زمان آغاز ساخت «پایتخت ۷» کاملا بعید به نظر برسد.

  نوروز ۱۴۰۰، بدون «پایتخت»؟

  اگر مدیران تلویزیون و عوامل «پایتخت» خیلی زودتر از این‌ها برای ساخت ادامه سریال به توافق رسیده بودند و همه چیز طبق روال پیش رفته بود، اکنون مرحله پیش‌تولید این مجموعه به پایان رسیده و تصویربرداری آن هم آغاز شده بود که تولید سریال تا نوروز سال آینده تمام شود و فروردین‌ماه این مجموعه به آنتن برسد، اما اکنون که روز‌های پایانی آذرماه را سپری می‌کنیم، هیچ تصمیم قطعی مهمی درباره شروع تولید «پایتخت ۷» گرفته نشده و نه تنها کار نگارش فیلم نامه در حال انجام نیست، بلکه این مرحله مهم هنوز آغاز نشده است. این در حالی است که سال گذشته در ۱۱ آذرماه، «پایتخت ۶» کلید خورد. در این شرایط حتی اگر فصل هفتم سریال به تولید برسد، احتمالا باید ماه رمضان یا زمان دیگری غیر از نوروز منتظر آن بود.

  غیبت مهران احمدی

  یکی از تغییرات مهم در فصل ششم «پایتخت»، بازگشت شخصیت «بهبود» با بازی مهران احمدی به قصه بود که توجه طرفداران این سریال را جلب و آن‌ها را غافلگیر کرده بود. هرچند ناتمام ماندن «پایتخت ۶» باعث شد سرنوشت این شخصیت به نقطه درستی نرسد و او نیز مانند دیگر شخصیت‌های اصلی سریال بلاتکلیف بماند، اما در میان اعضای خانواده «معمولی»، «بهبود» جایگاه ویژه‌ای نزد مخاطبان دارد و حضورش در سریال باعث جذابیت آن می‌شود.

  چند روز قبل، مهران احمدی در گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی خود، در پاسخ به سوالی درباره سرنوشت «پایتخت ۷» گفت که هیچ اطلاعی درباره این موضوع ندارد و به دلیل قرارداد‌هایی که بسته، نمی‌تواند در فصل هفتم ایفای نقش کند. بی‌شک غیبت این بازیگر در «پایتخت ۷»، آن هم پس از حضور کوتاهش در فصل ۶ و بازگشت به قصه، ساخت ادامه سریال را با مشکل روبه‌رو خواهد کرد.

  مشغولیت احمد مهرانفر

  هرچند تا به حال دیگر بازیگران سریال مانند بهرام افشاری و احمد مهرانفر درباره حضور خود در ادامه سریال، صحبتی نکرده‌اند، اما طبق خبری که به تازگی منتشر شده، مهرانفر برای بازی در اولین فیلم آرزو ارزانش به نام «آهنگ دونفره» قرارداد بسته است و از اواخر آذرماه جلوی دوربین خواهد رفت، بنابراین او نیز مانند مهران احمدی به پروژه دیگری تعهد دارد.

  با توجه به این که بازی در سریال «پایتخت» زمان زیادی از مهرانفر می‌گیرد، بعید است که او همزمان در دو پروژه حاضر شود. علاوه بر این، قطعا گریم مهرانفر در «آهنگ دونفره» با گریم او در سریال «پایتخت ۷» متفاوت خواهد بود و نمی‌تواند همزمان در این فیلم و سریال حضور داشته باشد.

  «پایتخت ۷» نویسنده ندارد

  یکی دیگر از اتفاقات مهمی که ساخت «پایتخت ۷» ویژه نوروز ۱۴۰۰ را با، اما و اگر‌های جدی مواجه می‌کند، جدایی آرش عباسی نویسنده «پایتخت ۶» از این سریال است. او دیروز با انتشار پستی نوشت که درباره سریال «پایتخت» برای او طرح و ایده‌ای ارسال نشود، چون او ارتباطی به فصل هفتم این مجموعه ندارد و نمی‌تواند این ایده‌ها را با سازندگان سریال در میان بگذارد.

  او در بخشی از پست خود، درباره آن چه از «پایتخت» نصیب اش شده به آشنایی با سیروس مقدم اشاره کرد و نوشت: آرزو می‌کنم این همکاری در زمان دیگر، با آدم‌های دیگری و نه در «پایتخت» دوباره اتفاق بیفتد. او همچنین توضیح داد که او به عنوان نویسنده در این سریال حضور داشته نه طراح داستان. جدایی آرش عباسی و انتخاب نویسنده جدید برای فصل هفتم فرایندی زمان‌بر است و این موضوع هم به چالش مهمی برای ساخت ادامه سریال تبدیل شده است.

  با توجه به مسئولیت محسن تنابنده به عنوان طراح فیلم نامه و بازیگر سریال و فرصت کمی که برای تولید این مجموعه تا نوروز مانده، او به تنهایی نمی‌تواند نگارش فیلم نامه را برعهده داشته باشد، در نتیجه این موضوع هم مانعی جدی بر سر راه ساخت «پایتخت» نوروزی خواهد بود.

  حاشیه‌های ششمین «پایتخت»

  فصل ششم «پایتخت» که نوروز ۹۹ روی آنتن رفت، با حاشیه‌های مختلفی گره خورد. سال گذشته پس از سخنان تند محمدصادق کوشکی علیه رخشان بنی‌اعتماد در برنامه «جهان‌آرا»، محسن تنابنده اعلام کرد پس از «پایتخت ۶» دیگر با تلویزیون همکاری نخواهد کرد. احمد مهرانفر نیز در اقدام مشابهی از تلویزیون خداحافظی کرد و «پایتخت ۶» را آخرین حضور خود در تلویزیون دانست. اعتراض به ممیزی سریال هنگام پخش، سکانس پایانی قسمت آخر و ادعای رئیس صداوسیما درباره وجود «ستون پنجم فرهنگی روشن» در سریال و انتشار تصاویر نامتعارف بازیگران نوجوان سریال سارا و نیکا فرقانی هم از دیگر حواشی «پایتخت ۶» بود که باعث شد آخرین فصل این مجموعه جنجال‌هایی به پا کند و این گمانه را که ادامه ساخت این مجموعه متوقف خواهد شد تقویت کرد.

  *********

  طبق شنیده‌ها از نکات مهم و قابل توجه در سری جدید «پایتخت»، تکمیل فیلمنامه ناتمام مرحوم خشایار الوند برای ساخت است و همچنین بازگشت و حضور مجدد علیرضا خمسه در این فصل. هنوز مشخص نیست آیا خمسه در قامت جوانی و روح باباپنجعلی نقش آفرینی خواهد کرد یا نقش دیگری را بر عهده خواهد داشت.

  از نکات دیگر فصل هفتم «پایتخت» می‌توان به حذف نقش سارا و نیکا به دلیل حواشی چند ماه اخیر آن‌ها در فضای مجازی اشاره کرد.

  با توجه به اینکه سعید آقاخانی نیز از تابستان امسال، فصل سوم «نون خ» را کلید زده و اواخر فیلمبرداری آن است و مجموعه «پایتخت» همچنان در مرحله پیش تولید، باید منتظر ماند و دید شبکه یک سیما کدام مجموعه را برای پخش در ایام نوروز ۱۴۰۰ انتخاب خواهد کرد

  منبع مطلب : www.entekhab.ir

  مدیر محترم سایت www.entekhab.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  اگر سارا و نیکا فرقانی در پایتخت هفت حضور نداشته باشند و پایتخت هفت ساخته نمی شود

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  اگر سارا و نیکا فرقانی در پایتخت هفت حضور نداشته باشند و پایتخت هفت ساخته نمی شود

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سارا و نیکا فرقانی باید در پایتخت هفت حضور داشته باشند

  مهدی 12 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید