توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  بازنشسته گرامی صندوق بازنشستگی کشوری به منظور ایجاد فرصت خرید سهام سرمایه گذاری قابل معامله با نام مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی کشوری، تسهیلات قرض الحسنه 10.000.000 ریالی با اقساط ۱۲ ماهه در نظر گرفته است. لذا در صورت علاقه برای بهره مندی از این اعتبار، به آدرس www1.retirement.ir/saham مراجعه فرمایید. صندوق بازنشستگی کشوری

  1 بازدید

  بازنشسته گرامی صندوق بازنشستگی کشوری به منظور ایجاد فرصت خرید سهام سرمایه گذاری قابل معامله با نام مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی کشوری، تسهیلات قرض الحسنه 10.000.000 ریالی با اقساط ۱۲ ماهه در نظر گرفته است. لذا در صورت علاقه برای بهره مندی از این اعتبار، به آدرس www1.retirement.ir/saham مراجعه فرمایید. صندوق بازنشستگی کشوری را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تسهیلات 1 میلیون تومانی صندوق بازنشستگی کشوری به بازنشستگان برای خرید سهام ETF

  تسهیلات 1 میلیون تومانی صندوق بازنشستگی کشوری به بازنشستگان برای خرید سهام ETF

  به گزارش بانک اول به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری، اکبر افتخاری با اعلام این خبر گفت: صندوق بازنشستگی کشوری با هدف فراهم کردن امکان بهره مندی بازنشستگان گرامی و علاقه مند از ظرفیت های موجود در بازار سرمایه در نظر دارد تا تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ 10 میلیون ریال را برای خرید سهام ETF مالی یکم در اختیار این عزیزان قرار دهد.

  افتخاری تصریح کرد: بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری در صورت تمایل به سرمایه گذاری در صندوق ETF مالی یکم می توانند با ثبت نام از طریق سامانه موجود در سایت صندوق به نشانی cspf.ir، از این تسهیلات، بهره مند شوند.

  وی یادآور شد: بازنشستگان کشوری متقاضی استفاده از این تسهیلات می توانند تا 30 اردیبهشت 99 با مراجعه به سایت صندوق و با درج مشخصات خود شامل شماره دفترکل، شماره ملی و شماره حساب صادرات تقاضای خود را ثبت کنند.

  افتخاری با بیان اینکه تسهیلاتِ 10 میلیون ریالی به صورت قرض الحسنه است، گفت: در صورت استفاده از اینتسهیلات، مبلغ آن به صورت اقساط 12 ماهه از محل حقوق بازنشستگان متقاضی کسر خواهد شد.

  گفتنی است، در اجرای جزء (۲) بند (الف) تبصره (۲) قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور و مصوبات هیأت وزیران در این زمینه، وزارت امور اقتصادی و دارایی به‌نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران قصد دارد باقی‌مانده سهام خود در بانک‌های ملت، تجارت و صادرات ایران و شرکت های بیمه‌‌های البرز و اتکایی امین را واگذار کند که این امر از طریق پذیره‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF) "واسطه‌گری مالی یکم" انجام می شود.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : جهت ثبت نام صندوق ثروت

  محمد فاتح رحیمی دهگلان : موافق سرمایه گذاریم

  ناشناس : جهت ثبت نام صندوق ثروت

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  پروین عنبری 1 سال قبل
  0

  سلام لطفا پیامک مراحذف کنید.ممنونم

  پروین عنبری 1 سال قبل
  0

  موافق دریافت تسهیلات قرض الحسنه ی یک میلیونی می باشم.باتشکر!

  پروین عنبری 1 سال قبل
  0

  سلام خداقوت!
  ازتاریخ ۹۸/۱۱/۱بازنشسته شدم،کسی پاسخگوی سوالات ومشکلاتم نبوده.سه بارنامه ازطریق سایت به اداره ی کل بازنشستگی فرستادم،اماتابحال پاسخی دریافت نکردم.پنج ماهه که مقدارطلایی که داشتم هرماه فروختم که قسط بانکی راپرداخت کنم.واقعاچه کسی پاسخگوی ما ومشکلات ماست.ممنون

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  این مبلغ پس کی واریزمیشه؟

  محمد فاتح 2 سال قبل
  0

  موافق ثبت نام یک میلیون تومان سهام هستم

  بهرام احمدزاده حاجی علیلک 2 سال قبل
  1

  با سلام موافق ثبت نام سهام یک میلیون تومانی هستم

  بهرام احمدزاده حاجی علیلو 2 سال قبل
  0

  ثبت نام سهام یک میلیون تومانی هستم باتشکر

  بهرام احمدزاده حاجی علیلو 2 سال قبل
  1

  ثبت نام سهام

  ناشناس 2 سال قبل
  4

  جهت ثبت نام صندوق ثروت

  1
  بهرام احمدزاده حاجی علیلک 2 سال قبل

  ثبت سهام

  -1
  سلام موافق یک میلیون تومان سرمایه گذاری هستم شکراله رئیسی 2 سال قبل

  اینجانب شکراله رئیسی موافق یک میلیون سرمایه گذاری هستم باتشکر

  محمد فاتح رحیمی دهگلان 2 سال قبل
  3

  موافق سرمایه گذاریم

  فریده 2 سال قبل
  -2

  بازنشسته گرامی
  صندوق بازنشستگی کشوری به منظور ایجاد فرصت خرید سهام سرمایه گذاری قابل معامله با نام "مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی کشوری"، تسهیلات قرض الحسنه 10.000.000 ریالی با اقساط ۱۲ ماهه در نظر گرفته است. لذا در صورت علاقه برای بهره مندی از این اعتبار، به آدرس www1.retirement.ir/Saham مراجعه فرمایید.

  صندوق بازنشستگی کشوری این پیام درسته یا جعلی

  0
  محمد‌حاجی زاده 2 سال قبل

  موافق دریافت تسهیلات قرض الحسنه یک میلیونی هستم

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید