توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  بازیابی اکانت اینستاگرام با نام کاربری

  1 بازدید

  بازیابی اکانت اینستاگرام با نام کاربری را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  بازیابی اکانت اینستاگرام در کمتر از یک دقیقه

  بازیابی اکانت اینستاگرام در کمتر از یک دقیقه

  شبکه اجتماعی اینستاگرام امروزه محبوبیت خاصی در بین کاربران دنیای مجازی و علی الخصوص در کشور ما پیدا کرده که البته با وجود شبکه های اجتماعی گوناگون و مشغله های فکری فراوان امکان دارد گاهی اوقات رمز عبور حساب های خود را فراموش کنیم و در صورتی که ایمیل ، شماره تماس و … را در حساب خود ثبت نکرده باشیم ممکن است برای همیشه آن را از دست دهیم . در این مطلب به آموزش بازیابی اکانت اینستاگرام (بازگرداندن رمز عبور حساب اینستاگرام) خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

  آموزش بازیابی اکانت اینستاگرام (بازیابی نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام)

  قبل از شروع آموزش بهتر است ببینیم اگر نام کاربری یا رمز عبور خود را فراموش کردیم در کل چند روش برای باز گرداندن اکانت خود داریم؟!

  خب با توجه به تصویر پایین با ۳ روش میتوانید اکانت خود را بازیابی کنید:

  نکته : بهتر است در حین آزمایش از نسخه اصلی اینستاگراماستفاده کنید و از نسخه های پلاس و مود شده استفاده نکنید.

  پس نتیجه میگیریم با هر کدام از روشهای زیر که برایتان مقدور است میتوان اکانت اینستاگرام خود را بازیابی کرد.

  روش اول : بازیابی اکانت اینستاگرام با استفاده از ایمیل

  اگر این شرط برایتان برقرار است، گزینه Use Username or Email  را انتخاب کنید و در صفحه بعد آدرس ایمیل متصل به اکانت اینستاگرامتان را وارد نمایید. سپس به آدرس ایمیل خود مراجعه کرده و ایمیل دریافتی از سوی اینستاگرام را باز کنید.

  در ابتدای ایمیل بازیابی رمز عبوری که از سوی اینستاگرام برایتان ارسال می‌شود، نام کاربری یا یوزرنیم اکانت اینستاگرام شما نوشته شده است. پس نام کاربری خود را دوباره پیدا کرده‌اید. حالا در ایمیل بر روی  گزینه با عنوان Reset Password یا لینک اختصاصی که ارائه شده است کلیک کنید. در این شرایط به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که حاوی دو فیلد است. پسورد جدیدی را در این دو فیلد وارد کنید و پروسه را تایید نمایید. به همین سادگی هم نام کاربری اکانت اینستاگرامتان و هم پسورد آن را بازیابی کردید.

  نکته : همچنین اگر فقط نام کاربری خود را به خاطر دارید میتوانید در همان مرحله اول به جای وارد کردن ایمیل، یوزر نیم اکانت اینستاگرام خود را وارد کرده و مراحل بعدی را به همان صورت ادامه دهید.

  روش دوم : با استفاده از شماره تلفن

  اگر فقط شماره تلفنی که قبلا در اینستاگرام لاگین کرده اید را به خاطر دارید و در دسترستان است، باید گزینه With SMS را در بخش قبل انتخاب کنید. در این شرایط اینستاگرام مثل عکس فوق یک لینک را برای شماره تلفن شما پیامک می‌کند. پس وارد آن پیامک شوید و لینک دریافتی را انتخاب کنید. مشاهده خواهید کرد که صفحه‌ای مثل عکس زیر برایتان نمایش داده خواهد شد که در بخش فوقانی آن یوزرنیم شما نوشته شده است. در دو فیلد زیرین هم باید رمز عبور جدید مورد نظرتان را وارد کنید.

  روش سوم : با استفاده از اکانت فیس بوک

  اگر جزئیات اکانت فیس بوک تان را به خاطر می‌آورید، به راحتی با انتخابی گزینه With Facebook و وارد کردن مشخصات اکانت فسبوک‌تان قادر به لاگین شدن در اکانت اینستاگرام خود هم خواهید بود.

  نکته : امکان دارد در آینده روشهای دیگری نیز توسط اینستاگرام جهت بازیابی اکانت کاربران اضافه، حذف و یا حتی تغییر کند که در اینصورت در ادامه همین مبحث آموزش خواهیم داد.

  منبع مطلب : gsm-soft.ir

  مدیر محترم سایت gsm-soft.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام

  تعمیرات اپل

  اگر علاوه بر پسورد اکانت اینستاگرام خود، یوزرنیم آن را هم به خاطر نمی‌آورد نگران نباشید، چرا که روش های خاصی به منظور بازیابی یوزرنیم اکانت اینستاگرام هم وجود دارند. در این مقاله قصد داریم به آموزش بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

  مقدمه‌ای در رابطه با بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام

  این احتمال وجود دارد که شما بنا به هر دلیل علاوه بر فراموش کردن رمز عبور اکانت اینستاگرام خود، یوزرنیم آن را هم از خاطر ببرید. اگر این اتفاق برایتان رخ داده است نگران نباشید، چرا که شما به راحتی و فقط با آگاهی از چند موضوع کوچک قادر به بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام خود خواهید بود.

  در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش ها و مراحلی که شرح داده می‌شوند نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها راهنمایی خواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

  بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

  آموزش بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام

  آموزش بازیابی پسورد فراموش شده اینستاگرام

  اگر یوزرنیم اکانت اینستاگرام خود را به خاطر دارید و فقط رمز عبور آن را به پاد نمی‌آورید، به راحتی می‌توانید پسورد اکانت خود را ریست (Reset) کنید. بدین منظور از راهنمایی که در مقاله “آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده” ارائه شده است استفاده کنید. اما اگر علاوه بر پسورد، یوزرنیم اینستاگرام خود را هم به یاد نمی‌آورید از روشی استفاده کنید که در ادامه شرح می‌دهیم.

  آموزش بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام

  اگر یوزرنیم و پسورد اکانت اینستاگرام خود را به خاطر نمی‌آورید، از روش زیر برای رفع این مشکل استفاده کنید:

  ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کنید. گزینه Forgot را در بخش Log in لمس نمایید.

  بیشتر بخوانید: تعمیر تخصصی آیفون

  در این شرایط سه گزینه برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌گیرند. اگر یوزرنیم و پسورد اکانت خود را به خاطر ندارید، باید یکی از سه شرط زیر برقرار باشد تا بتوانید یوزرنیم و پسورد خود را بازیابی کنید. دقت داشته باشید که فقط برقرار بودن یکی از سه شرط زیر کافیست تا بتوانید یوزرنیم و پسورد اکانت خود را بازیابی کنید:

  از آنجایی که فرد فراموش کاری هستید، بعید می‌دانیم که حتی اگر اکانت اینستاگرام‌تان با اکانت فیسبوک‌تان متصل باشد، جزئیات اکانت فیسبوک خود را به خاطر آورید. اما اگر جزئیات آن را به خاطر می‌آورید، به راحتی با انتخابی گزینه With Facebook و وارد کردن مشخصات اکانت فسبوک‌تان قادر به لاگین شدن در اکانت اینستاگرام خود هم خواهید بود.

  اما اگر اکانت اینستاگرام شما با فیسبوک متصل نیست و یا جزئیات اکانت فیسبوک خود را هم فراموش کرده‌اید، دو آپشن یا راه حل پیش رویتان قرار می‌گیرد. راه حل اول مربوط به حالتی است که ایمیل ثبت شده و در تعامل با اکانت اینستاگرام خود را به یاد داشته و به آن دسترسی داشته باشید. اگر این شرایط برایتان برقرار است، گزینه With Username or Email را انتخاب کنید و در صفحه بعد آدرس ایمیل در تعامل با اکانت اینستاگرامتان را وارد نمایید. سپس به آدرس ایمیل خود مراجعه کرده و ایمیلی دریافتی از سوی اینستاگرام را باز کنید.

  در ابتدای ایمیل بازیابی رمز عبوری که از سوی اینستاگرام برایتان ارسال می‌شود، نام کاربری یا یوزرنیم اکانت اینستاگرام شما نوشته شده است. پس یوزرنیم خود را دوباره پیدا کرده‌اید. حالا در ایمیل بر روی  گزینه با عنوان Reset Password یا لینک اختصاصی که ارائه شده است کلیک کنید. در این شرایط به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که حاوی دو فیلد است. پسورد جدیدی را در این دو فیلد وارد کنید و پروسه را تایید نمایید. به همین سادگی هم بوزرنیم اکانت اینستاگرام خود را پیدا کرده‌اید و هم پسورد آن را بازیابی کردید.

  بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ

  اما اگر ایمیل در تعامل با اکانت خود را به خاطر ندارید و فقط شماره تماس یا تلفن مرتبط با آن را به یاد می‌آورید و در دسترستان است، باید گزینه With SMS را در بخش قبل انتخاب کنید. در این شرایط ایسنتاگرام مثل عکس فوق یک لینک را برای شماره تلفن شما پیامک می‌کند. پس وارد آن پیامک شوید و لینک دریافتی را لمس کنید. مشاهده خواهید کرد که صفحه‌ای مثل عکس زیر پیش رویتان قرار خواهد گرفت که در بخش فوقانی آن یوزرنیم شما نوشته شده است. در دو فیلد زیرین هم باید رمز عبور جدید مورد نظرتان را وارد کنید.

  بنابراین به همین سادگی و با استفاده از روش های نام برده شده می‌توانید نسبت به بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام خود وارد عمل شوید. اگر در طول انجام مراحل فوق با مشکلاتی مثل ارور عدم به رسمیت شناختن ایمیل یا شماره تماستان مواجه شدید، احتمالا اکانت اینستاگرام شما بنا به دلایل خاصی حذف شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مسئله از مقاله “چگونه حساب اینستاگرام غیرفعال یا حذف شده خود را دوباره فعال کنیم؟” استفاده کنید.

  بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون XS

  جمع‌بندی

  همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش ها و مراحلی که شرح داده می‌شوند نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها راهنمایی خواهید.

  بیشتر بخوانید:

  دوربین پشت آیفون 11 پرو مکس

  تاچ ال سی دی نوت 20 اولترا

  قطعات گوشی Samsung A01

  تعمیرات موبایل

  منبع مطلب : mobilekomak.com

  مدیر محترم سایت mobilekomak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم

  چگونه اکانت اینستاگرام را برگردانیم

  داشتن هر چیزی دردسرهای خودش را دارد ونصب اکانت در اینستاگرام و نگه داری آن هم دردسرهای خودش را. حتما برای شما یا اطرافیانتان اتفاق افتاده است که نتوانند به هر دلیلی وارد اکانت اینستاگرام خود شوند. گاهی این مشکل تبدیل یک ترس می شود، ترس از دست دادن اکانت اینستاگرام با تمام پست ها و خاطراتی که در آن دارید. در این لحظه از همه می پرسید چگونه اینستاگرام را برگردانیم و یا حذف اکانت اینستاگرام ورژن جدید چگونه است. اگر می‌خواهید از روش تگ کردن در اینستا مطلع شوید این مقاله را هم در بلاگ نشانت بخوانید.

  بازگردانی پیج اینستاگرام

  در این مطلب سعی داریم مشکلات احتمالی در هنگام ورود به اکانت اینستاگرام را بررسی و راهکارهای مناسب آن را به شما ارائه کنیم تا در هنگام مشکل با یک بررسی کوچک ببینید چگونه اینستاگرام خود را برگردانید. شاید مدتی اکانت خود را دی اکتیو کرده باشید و حالا سعی دارید به همان اکانت قبلی برگردید و یا پسورد اینستاگرام تان فراموش کرده اید و یا حس می کنید اکانت شما را هک کرده باشند و ارورهای مختلفی دریافت می کنید که نمی دانید مربوط به کدام بخش است. در این صورت باید بازگردانی پیج اینستاگرام را امتحان کنید.

  چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را برگردانیم؟

  اگر از روش حذف موقت اکانت اینستاگرام خود استفاده کرده باشید برای بازگردانی اکانت اینستاگرام قبلی خود کافی است با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی خیلی عادی وارد حساب کاربری خود شود و لاگین کنید. اما اگر پسورد یا رمز ورود اکانت اینستاگرام خود را فراموش کرده اید با طی کردن مراحل زیر می توانید وارد اکانت خود شوید.

  چگونه حساب اینستاگرام حذف شده خود را برگردانیم؟

  اگر اکانت اینستاگرام خود را بصورت دائمی حذف کرده باشید اکانت شما برای همیشه پاک شده است و امکان بازیابی  و حتی استفاده از نام کاربری قبلی وجود ندارد پس با آن خداحافظی کنید. اما اگر بصورت موقت حذف شده باشد با طی مراحل زیر می توانید آن را بازیابی کنید.

  بازیابی رمز عبور اینستاگرام با ایمیل

  اگر پسورد اکانت اینستاگرام خود را فراموش کردید اما دسترسی به ایمیلی که با آن اکانت اینستاگرام خودتان را ساختید دارید می توانید با طی مراحل زیر پسورد را ریست کنید و اکانت اینستاگرام خود را برگردانید

  1- برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود اجرا کنید و وارد محیط برنامه ی اینستاگرام شوید.

  2- روی Get help signing in ضربه بزنید.

  3- در این مرحله در کادر باید آدرس ایمیل یا نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید تا اینستاگرام شناسایی های اولیه خود را انجام دهد.

  4- روی گزینه Send an Email ضربه بزنید، سپس اوکی را بزنید، بعد از آن اینستاگرام لینک بازیابی پسوردتان را به ایمیلی که وارد کردید ارسال می کند.

  5- وارد ایمیلتان شوید و کد را وارد کنید و اینکه روی لینک ریست پسورد reset your instagram password here  که با رنگ آبی رنگ مشخص شده است ضربه بزنید اگر این ایمیل را در اینباکس پیدا نکردید سایر پوشه های ایمیل تان مثلا Spam را بررسی کنید.

  6- حالا وارد اینستاگرامتان شده اید در صفحه ای که مشاهده می کنید رمز ورود جدیدتان را وارد کنید و آن را مجدد برای صحت درستی وارد کنید. اگر بدون مشکل پسورد جدید را انتخاب کرده باشید تیک آبی سمت راست بالا فعال می شود که باید آن را بزنید.

  تبریک میگوییم شما موفق به بازیابی رمز اکانت اینستاگرام خود شده اید

  بازیابی رمز عبور اینستاگرام با شماره موبایل

  شاید دسترسی به ایمیل برای شما مشکل باشد یا حتی پسورد ایملتان هم فراموش کرده باشید و یا اکانت اینستاگرام خود را با شماره موبایل ساخته باشید در این صورت می توانید برای برگرداندن اکانت اینستاگرام خود از شماره موبایل استفاده کنید.

  1- برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود اجرا کنید و وارد محیط برنامه ی اینستاگرام شوید

  2- روی Get help signing in ضربه بزنید

  3- روی گزینه Send an SMS ضربه بزنید.

  4- در این مرحله در کادر باید شماره موبایل خود را وارد کنید تا اینستاگرام شناسایی های اولیه خود را انجام دهد یادتان باشد حتما شماره موبایلی که با آن اکانت را ساختید وارد نمایید.

  5- حالا وارد پیامک هایتان شوید اینستاگرام پیامی حاوی لینک تغییر پسورد برای شما فرستاده است روی آن لینک ضربه بزنید و پسورد جدیدتان را وارد کنید اگر بدون مشکل باشد شما وارد اینستاگرامتان می شوید.

  تبریک میگوییم شما موفق به بازیابی رمز اکانت اینستاگرام خود شده اید

  چگونه وارد اینستاگرام قبلی خود شویم

  شاید شما هم مجبور شده اید که اکانت تازه ای در اینستاگرام ایجاد کنید و علیرغم تلاشتان نتوانسته باشید وارد اکانت قبلی خود شوید و به ناچار بعد از مدتی که به در سنگ خوردید دست به ساخت اکانت جدید زدید اما واقعا راهی هست که به هر دلیلی بتوانید دوباره اکانت قبلی و از دست رفته خود را داشته باشید؟ بله کافی است یادتان بیاید که با چه ایمیل یا شماره ای آن را ساخته اید و مراحل بالا که گفتیم را طی کنید. اما اگر ایمیل و شماره ای که وارد کرده اید را یادتان نمی آید کافی است در ابتدا در قسمت لاگین آیدی اینستاگرام را وارد کنید و سپس گزینه Get help signing in را بزنید در این صورت خود اینستاگرام ابتدا و انتهای ایمیل و شماره همراه ثبت نامی را نشان می دهید و این شاید به شما در بیاد آوردن آنها کمک کند و حتی راه های موجود برای ریکاوری اکانت اینستاگرام را به شما نشان می دهد.

  بیشتر بدانید: آموزش نصب اینستاگرام

  چگونه اکانت هک شده اینستاگرام را برگردانیم؟


  هک کردن اکانت اینستاگرام به همین راحتی ها نیست البته اگر اطلاعات شماره همراه و ایمیل خود را با دقت وارد کرده باشید و در نگهداری این اطلاعات بی دقتی نکرده باشید. پیشنهاد ما به شما این است ورود دو مرحله ای را برای اکانت اینستاگرام خود فعال کنید چون در این صورت احتمال هک شدن اکانت اینستاگرام خود را به صفر می رسانید.

  حالا اگر احساس کردید هک شدید آرامش خود را حفظ کنید و مراحل زیر را طی کنید تا ببینید چگونه اینستاگرام را برگردانیم:

  1- مراحل 1 تا 4 بازیابی پسورد به کمک ایمیل را طی کنید

  2- این بار روی گزینه ?Need more help ضربه بزنید.

  3- به صفحه ای منتقل می شوید که باید گزارش هک شدن اکانت اینستاگرام خود را برای اینستاگرام بفرستید.

   اگر ایمیل تان را درست وارد کرده باشید کادر زیر برایتان به نمایش در میاید و این یعنی درخواست شما برای اینستاگرام ارسال شده است

  چند روز منتظر باشید تا اینستاگرام جواب شما را بدهد و ممکن است از شما بخواهد روی لینکی برای بازیابی کلیک کنید و یا تصویری از خودتان با همراه کدی بفرستید پس سعی کنید ترجمه درستی از جواب ایسنتاگرام داشته باشید تا راهکار را دقیقا اجرا کنید.

  غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام

  اگر قبلا اکانت اینستاگرام خود را بصورت موقت غیر فعال کرده اید تا به خودتان کمی استراحت بدهید و الان تصمیم به برگشتن به اینستاگرام دارید بازیابی اکانت اینستاگرام در این صورت کار بسیار ساده ای است. کافی است با همان یوزر نیم و پسورد قبلی امتحان کنید و در قسمت لاگین اینستاگرام این اطلاعات را وارد کنید تا براحتی بازیابی انجام شود. اما اگر شادوبن شده اید در ین مطلب بلاگ نشانت گفته ایم شادوبن چیست؟ چگونه از شادوبن اینستاگرام خارج شویم؟ و اگر حذف کامل و دائمی اکانت اینستاگرام را انجام داده اید با اکانت قبلی خود خداحافظی کنید.

  برنامه بازیابی اکانت اینستاگرام

  برنامه و اپلیکیشن اتوماتیکی برای بازیابی اکانت اینستاگرام شما وجود ندارد و اگر چنین چیزهایی را با سرچ پیدا می کنید چیزی جز دروغ و یا تبلیغات نیست. اگر هم برنامه بازیابی اکانت اینستاگرام باشد صرفا راهنمای قدم به قدم برای بازیابی اکانت است که خودمان در این مطلب بررسی کرده ایم پس فریب برنامه های این چنینی را نخورید و اطلاعات خود را در اختیار چنین برنامه هایی نگذارید.

  منبع مطلب : neshanet.com

  مدیر محترم سایت neshanet.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید