توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  باشگاه مشتریان شرکت کارگزاری مبین سرمایه

  1 بازدید

  باشگاه مشتریان شرکت کارگزاری مبین سرمایه را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  باشگاه مشتریان مبین سرمایه - صفحه اصلی باشگاه | کارگزاری مبین سرمایه

  ورود به باشگاه مشتریان

  ورود به باشگاه مشتریان

  برای ورود به باشگاه مشتریان مبین سرمایه می توانید با ورود به سایت اصلی شرکت کارگزاری mobinsb.com و انتخاب باشگاه مشتریان وارد باشگاه شوید.

  همچنین می توان با ورود آدرس club.mobinsb.com بطور مستقیم وارد باشگاه شد.

  ثبت نام در باشگاه

  ثبت نام در باشگاه

  پس از ورود به سایت باشگاه در صورتیکه نام و کاربری و رمز عبور را قبلا دریافت کرده اید، وارد شده و در غیر اینصورت می توانید با انتخاب گزینه ثبت نام وارد فرآیند ثبت نام شوید.

  پس از انتخاب گزینه ثیت نام صفحه زیر نمایش داده خواهد شد.

  پس از تکمیل فرم (ورود کد ملی و ایمیل معتبر) پنجره زیر نمایش داده می شود. این پنجره نشان دهنده ارسال لینک فعال سازی به ایمیل وارد شده است.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  جعفرسیفعلی 28 روز قبل
  0

  سلام دوستانی هستند که تمایل به سرمایه گذاری در بازار بورس دارند و با توجه به سلامت محیط کاری در این حوزه کارگزاری مبین سرمایه با داشتن پیشینه درخشان و گستردگی اطلاعات و منابع معتبر از پیشگامان این حوزه در سراسر ایران و خصوصا استان اصفهان میباشد حال سوالی که بوجود میاید این است که چگونه میتوان با حداقل دانش و اموزش و بیشترین بهره برداری برای سرمایه گذار؛ در این بستر فعالیت کرد؟ هرچه ساده تر بتوان شرایط ورود و فعالیت را برای سرمایه گذرانی که فرصت و شرایط حضور مستقیم را در این بازار ندارند فراهم کرد هم چرخه اقتصاد به حرکت در میآید و هم پول در حاشیه اقتصاد راکد نمیماند

  جعفرسیفعلی 28 روز قبل
  0

  نحوه مشاهده امتیازات در باشگاه مشتریان

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید