توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  `بایا` باید بود... لطفا جهت ثبت نام کلیک کنید www.baya.ir

  1 بازدید

  `بایا` باید بود... لطفا جهت ثبت نام کلیک کنید www.baya.ir را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  بایا | شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات در کشور

  بایا | سایت بایا | baya.ir | شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات کشور

  وب سایت بایا، وب سایتی است که بر عکس بقیه وب سایت ها که امکاناتی را برای مشتریان فراهم میکردند، وب سایت بایا امکاناتی و زمینه ای را برای تامین کنندگان محصولات و خدمات فراهم میکند که آن ها بتوانند در زمینه کسب و کار خود توسعه پیدا کنند. دنیا روز به روز در حال تغییر است و مطمئنا همه کسب و کارها از این تغییرات نیز تاثیر میگیرند. با تمام این تغییرات، دنیای دیجیتال امکاناتی را ایجاد کرده است که کسانی که دارای کسب و کار هستند بتوانند از این فناوری استفاده کرده و از منافع آن بهره ببرند و از ضررهایی که شرایط سخت کنونی و تغییرات به وجود می آورند، بکاهند.

  تلفن تماس با بایا

  0218748

  02143992000

  وب سایت بایا

  بایا در لغت به معنای ضروری و واجب میباشد و محیطی را برای خریدو فروش و نیز ایجاد ارتباط میان تامین کنندگان و مصرف کنندگان ایجاد کرده است که هدف آن :

  جالب است بدانید که در سایت بایا تامین کنندگان علاوه بر اینکه به خریداران در بایا دسترسی دارند، میتوانند نیاز های خود را نیز از سایر تامین کنندگان به دست آورند.

  وب سایت baya.ir امکانات بسیار گسترده ای در اختیار تامین کنندگان قرار میدهد و بسیار مشتاق است که با افراد، شرکت ها و سازمان ها همکاری کرده تا بتواند در یک مسیر هدفمند پیش برود. از جمله این امکانات شامل سخت افزاری، نرم افزاری، لجستیک و تبلیغات است که این تبلیغات و اطلاع رسانی ها جهت معرفی ان ها انجام شده و همچنین برای اینکه سهم فروش کالا و خدمات آن ها در زمینه دیجیتال افزایش پیدا کند، تمام این امکانات فراهم شده است. برای اینکه استفاده از امکانات دیجیتال راحت و آسان تر گردد، وبسایت بایا زمینه هایی را ایجاد کرده است از جمله:

  O2O که مخفف کلمه Online-To-Offline است یک استراتژی تجاری است که مشتریان بالقوه را از کانال های آنلاین برای خرید در فروشگاه های فیزیکی جذب می کند. تجارت آنلاین به صورت آفلاین در ابتدا مشتریان را در فضای آنلاین مانند ایمیل و تبلیغات اینترنتی شناسایی می کند و سپس با استفاده از یکسری تکنیک ها و ابزارها مشتریان را ترغیب کرده که از فضای آنلاین خارج شوند.

  B2C که مخفف کلمه business-to-consumer به فرآیند فروش مستقیم محصولات و خدمات بین مشاغل و مصرف کنندگان که مصرف کننده نهایی محصولات یا خدمات آن هستند گفته می شود. شرکت هایی هستند که محصولات و خدمات خود را به طور مستقیم به مشتریان و مصرف کنندگان نهایی به فروش میرسانند. وب سایت بایا زیر ساخت لازم برای فروش به مصرف کنندگان نهایی را ایجاد میکند.

  B2B که کوتاه شده کلمه Business-to-business میباشد، نوعی معامله بین مشاغل است مانند تجارت با تولیدكننده و عمده فروش، یا عمده فروش و خرده فروش. این نوع از تجارت ها بین شرکت ها انجام میگیرد نه بین یک شرکت و یک مصرف کننده فردی. در وب سایت بایا امکانات مبادله کالا و خدمات بین کسب و کارها فراهم میشود.

  از آن جایی که بایا به یک رابطه عادلانه و مطمئن اعتقاد دارد به همین دلیل سهم بایا در این رابطه با حداقلی که ممکن است، مشخص شده است؛ در این جریان حداکثر 1 الی 3 درصد در فروش کالا و 3 الی 5 درصد در ارائه خدمات سهم بایا میباشد. با توجه مقررات و قوانینی که در تجارت الکترونیکی وجود دارد، تسویه حساب ها با تامین کنندگان روزانه انجام خواهد شد.

  از دیگر خدماتی که بایا فراهم کرده است:

  بایا از تعدا نفرات بسیار زیادی کارشناس، ارزیاب و پشتیبان در سطح کشور استفاده کرده تا بتواند به کسب و کارهای کوچک و بزرگ، تولیدکنندگان، مراکز توزیع و ارائه خدمات؛ سرویس مناسبی از خدمات پشتیبانی، تهیه محتوا و سرویس های حمل و نقل و همچنین تبلیغات اختصاصی را در دسترس قرار دهد. یکی از مهمترین موضوعاتی که بایا به آن توجه میکند کاهش هرچه بیشتر هزینه ها و خدمت رسانی خیلی خوب میباشد، به همبن دلیل استفاده از تمامی امکانات تامین کنندگان در اولویت های بایا میباشد.

  در تصویر زیر روی هر کدام از این موارد که زده شود صفحه ای برای ثبت نام تامین کننده در همان زمینه باز میشود. به عنوان مثال اگر در زمینه لوازم خانگی کسب و کار دارید، میتوانید به عنوان تامین کننده در این زمینه ثبت نام کنید.

  وب سایت بایا

  وب سایت بایا

  نکته ای که وجود دارد این است که در بایا، باید تمام افرادی که به عنوان تامین کننده برای فروش کالا و خدمات عضو آن میشوند دارای مجوزهای مربوط به زمینه کاری خود از اتحادیه های صنفی یا سازمان های مربوطه باشند در غیر این صورت فعالیت در بایا امکان پذیر نیست.

  {{ با وب مهر کسب و کار خود را جهانی کنید }}

  {{ تماس با کارشناسان طراحی سایت 02144447515 }}

  طراحی سایت و سئو سایت

  بایا از سال 1395 در شرکت دانش پارسیان شروع شده و در سال 1399 زیر ساخت های نرم افزاری آن آماده شد و در پایان شهریور 1399 توانست بزرگترین کمپین تبلیغاتی کشور را به اجرا در بیاورد. بایا زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز و اطلاع رسانی ها و تبلیغات را برای فعالیت هایی آماده کرده است که برخی از آن ها شامل :

  طریقه ثبت نام و ورود به وب سایت بایا

  شما به عنوان تامین کننده در وب سایت بایا ثبت نام خواهید شد و اگر از قبل در این وب سایت ثبت نام کرده اید، ورود تامین کنندگان را باید بزنید.

  وب سایت بایا

  وب سایت بایا

  وب سایت بایا

        2. بعد از وارد کردن کد 6 رقمی وارد صفحه زیر خواهید شد. در این صفحه همانطور که میبینید باید اطلاعات کامل راجع به کسب و کار خود را ارائه دهید. از نوع کسب و کار گرفته تا مجوز، ادرس و موارد دیگر که نیاز است تمام این اطلاعات ذخیره شوند.

  وب سایت بایا

       3. بعد از وارد کردن این اطلاعات، شما به عنوان یک تامین کننده در وبسایت ثبت نام میشوید.

  همانطور که اشاره شد هدف از بایا ان است که بتواند کالا و خدمات را با استاندارد بالا در کشور و کل جهان ارائه دهد و بتواند هر کالا و خدماتی را با کمترین قیمت و در زمان مناسب به مشتریان در هر مکانی برساند. امیدوارم بتوانید از خدمات آن به عنوان تامین کننده بهره ببرید.

  وب اپلیکیشن بایا از دیگر امکانات بایا میباشد که خدمات وب سایت را در قالب اپلیکیشن ارائه میدهد. تامین کنندگانی که میخواهند از خدمات بایا استفاده کنند میتوانند با استفاده از وب اپلیکیشن بایا روی گوشی همراه خود به راحتی از امکانات آن بهره ببرند. از آن جایی که بسیاری از افراد از گوشی های همراه خود بیشتر از رایانه همراه یا رایانه خانگی استفاده میکنند، وب اپلیکیشن بایا میتواند بسیار کارامد باشد. وب اپلیکیشن بایا امکانات دیجیتالی را افزایش داده و برای اینکه استفاده از این امکانات برای تامین کنندگان راحت تر باشد زمینه هایی از جمله استفاده از تجارت O2O، استفاده از فرایند B2C و استفاده از تجارت B2B را فراهم ساخته است. بایا همانطور که در وبسایت خود از افراد زیادی برای ارائه خدماتی از جمله پشتیبانی، تهیه محتوا، سرویس های حمل و نقل و غیره استفاده کرده است؛ در اپلیکیشن خود نیز بهترین خدمات را ارئه میدهد.

  هر تامین کننده برای ثبت نام در وب اپلیکیشن بایا باید در زمینه کاری خود مجوز رسمی باید داشته باشد و اینگونه قوانین در اپلیکیشن و وب سایت آن تغییری نمیکنند فقط به شکلی دیگر ارائه میشوند. همانطور که بایا وبسایت خود را برای یکسری فعالیت ها آماده سازی کرده است، وب اپلیکیشن بایا نیز در همین راستا طراحی شده است. از جمله این فعالیت ها که وب سایت و وب اپلیکیشن بایا به خاطر آن ها شکل گرفته اند، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  وب اپلیکیشن بایا نیز هدفش ارائه بهترین کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت ها و ارائه به موقع به مشتریان میباشد.

  این یک مطلب جهت معرفی سایت بایا میباشد. لطفاً جهت استفاده از خدمات سایت بایا بر روی لینک baya.ir کلیک فرمائید.

  آنالیز فنی سایت Baya.ir

  سایت بایا با تکنولوژی فرانت اند Vue.js و همچنین استفاده از زبان برنامه نویسی ASP.NET در بکند بر روی وب سرور IIS راه اندازی شده است. با وجو استفاده از کشینگ و بهینه سازی های نسبی انجام شده بر روی کد اما بعلت عدم استفاده صحیح از SSR با مشکل عدم نمایش محتوای صفحه در سورس و همچنین حجم صفحه اصلی این وب سایت بالا بوده و طبق اعلام سایت جی تی متریکس از PageSpeed اسکور پائینی برخوردار میباشد.

  سایت بایا | baya.ir | شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات کشور

  اما در بحث سئو نیز این وب سایت در نوشتن متا های ضروری و همچنین Schema ها قدری صرفه جویی نمودند که خود نیز باعث ضعف در رتبه بندی های گوگل در نتایج (SERP) میباشد. تصاویر غیر بهینه در این صفحه و همچنین استفاده از منابع لوکال هاست در لود برخی سورس ها در صفحه اصلی نیز از دلایل کاهش سرعت و پاسخ دهی پائین سایت بایا میباشد.

  امید داریم این پلتفرم موفق بتواند در رفع و بررسی مواردی که اصلاح آنها زمان کمی از آنها میگیرد هرچه سریعتر اقدام نموده تا baya.ir بتواند در رتبه بندی های گوگل هر چه سریعتر به موفقیت دست یابد.

  تلفن تماس با بایا

  0218748

  02143992000

  منبع مطلب : webmehr.com

  مدیر محترم سایت webmehr.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ورود به سایت بایا www.baya.ir, عضویت در بایا و خرید و فروش کالا

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : والا منکه نتونستم نصب کنم

  Zahra -p : من شغل انواع بافتهای دستبافت را دارم میخاهم برای فروش از بایا استفاده کنم‌در صورتی که‌مجپز ندارم ایا میشه من را راهنمایی کنید پیج من در اینستا نمونه ای از کارهای من میباشد peramses_textor

  هما : سلام.چرا نصب وورود به سامانه انقد سخته؟کاش سازندش یکم کارو راحتتر میکرد.

  ناشناس : سلام‌من‌چه‌جوری‌میتونم‌دربایاکارپیداکنم‌من‌یک‌ماشین‌دارم‌می‌خوام‌درقسمت‌خدمات‌باشم‌لطفامن‌روراهنمای‌کنید

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Mhmod2104 8 ماه قبل
  0

  ایابایا درخریدوفروش ضمانت خواصی داره یا صرفا سایت اشنا کننده گی رو داره

  مطهره 9 ماه قبل
  0

  بایا اپلیکیشن خیلی خفنی است انقدر خوب است فقط همین را می‌توانم بگم

  مطهره 9 ماه قبل
  -1

  بایا اپلیکیشن خیلی خفنی است انقدر خوب است فقط همین را می‌توانم بگم

  محمد 9 ماه قبل
  0

  میخام کارنامه نوبتم رو دریافت کنم

  پیمان 9 ماه قبل
  0

  من پریروز نهار سفارش دادم هنوز گشنم کی نهار پریروزم میرسه

  علی 9 ماه قبل
  0

  می خوام در زمینه خدمات آیفون تصویری در سطح شهرستان سبزوار فعالیت داشته‌باشم‌. چجوری میشه ثبت نام کنم

  ابوالفضل کامرانی 9 ماه قبل
  -1

  بایا

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سیماحاجیاسماعلی

  دریا 9 ماه قبل
  0

  عالیه خیلی خوبه

  معماری 9 ماه قبل
  0

  سلام.درخواست ثبت نام

  بهمن تقی پور 10 ماه قبل
  1

  من ثپت نام راننده کردم هنوز خبری نشوده

  محمد خوبیاری 10 ماه قبل
  1

  س کفش ساق دار مشکی با کد:2909985 سفارش دادم خبری نشد

  محمد خوبیاری 10 ماه قبل
  3

  کفش مشکی ساق دار با کد:2909985 سایز ۴۲ سفارش دادم خبری نشد

  ناشناس 11 ماه قبل
  4

  سلام‌من‌چه‌جوری‌میتونم‌دربایاکارپیداکنم‌من‌یک‌ماشین‌دارم‌می‌خوام‌درقسمت‌خدمات‌باشم‌لطفامن‌روراهنمای‌کنید

  شریعتی 11 ماه قبل
  2

  درناوگان حمل ونقل ثبت اطلاعات کردم خبری نشده هنوز چکار باید بکنم مدارک رو بارگزاری کردم خبری نشده هنوز

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  بهزاد جعفری پراید دارم ومی تونم جابجایی بسته انجام بدم درتهران

  هادی کمیجانی 11 ماه قبل
  1

  من درصنف چرخ‌های خیاطی فعالیت دارم، ولی موفق به ثبت نام در سایت بایا نشدم لطفا راهنمایی کنید

  محمد جمشید زاد 12 ماه قبل
  2

  من شغلم املاک هست الان بیشتر کنجکاوم که بابا چی هست؟

  1
  سامی 11 ماه قبل

  بابا اون چیزی است که شب تو رو درست کرد خخخخ

  سیدمهدی حسینی 12 ماه قبل
  2

  سلام من داشتم ثبت نام میکردم که وقتم تموم شد نتونستم ثبت رو کامل انجام بدم لطفا کمکم کنید

  بهمن سجادیان 12 ماه قبل
  1

  زمین کشاورزی دارم درحدود 5 هکتار داری برق اب ودر نزدیکی ان گاز میخواهم یک مجتمع چند منظوره مثل تولید سبد میوه وگلخانه و گاوداری ودامداری احداث کنم لطفا راهنمایی فرمایید00

  رضا فرمان 12 ماه قبل
  2

  فیزیوتراپ و کاردرمانی تخصصی در منزل

  بهزاد 1 سال قبل
  2

  نصب نمیشه کد ملی و کد پستی و چند نفر کارمند دارید و اینا دیگه چیه اقا ما نخواشتیم یارانمونم قطع میکنن خخخخ

  هما 1 سال قبل
  4

  سلام.چرا نصب وورود به سامانه انقد سخته؟کاش سازندش یکم کارو راحتتر میکرد.

  میثم لطفی 1 سال قبل
  2

  من ثبت نام کردم ۱۵۰تومان هم واریز کردم و از حسابم کم شد شغلم هم لباس فروشی هست ..اما اصلا سرو ته ندارن و پشتیبانی هم ج نامیده الکی فقط ۱۵۰تومن ازتون میگیرن ..

  سوگند منتی پور: 1 سال قبل
  1

  من کش سر گل سر وتل سر دست ساز درست میکنم آیا بایا به من کمک میکند؟شماره پستی برای ثبت نام در بایا چیست؟

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  کد تایید ارسال نمیشه ایراد داره

  فردین 1 سال قبل
  1

  سلامدر ضمینه دکوراسیون چوب و ام دی اف پروژه های تجاری ،اداری و مسکونی با ۳۰ سال سابقه فعالیت دارم

  فردین 1 سال قبل
  1

  در ضمینه دکوراسیون چوب و ام دی اف پروژه های اداری ،تجاری و مسکونی با ۳۰ سال صابقه فعالیت دارم

  2
  رها 12 ماه قبل

  من اشپزی درمنزل میخوام انجام بدم ایا بایا کمک میکنه درسطح غرب تهران شناخته شم

  پیمان جدیری 1 سال قبل
  1

  تولید کننده کفش زنانه هستم امکان داره برای فروش از این سامانه کمک بگیرم لطفا راهنمایی کنید

  پیمان جدیدی 1 سال قبل
  1

  تولیدکننده کفش زنانه

  ناشناس 1 سال قبل
  5

  والا منکه نتونستم نصب کنم

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  باشه

  سلام بنده بارانی هستم 1 سال قبل
  2

  درمورد خرید و فروش انواع لوازم الکتریکی میتوانید کمکم کنید؟

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  سلام. ما نخلستان خرما داریم وبرای فروش آن خیلی دلال داره تا به دست مصرف کننده آن برسه برا فروش مستقیم میتونیم از بایا استفاده کنیم؟

  نوذری 1 سال قبل
  0

  سلام. برای تبلیغات هتل و رزرو آنلاین کاربرد داره؟

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  می خوام ثبت نام کنم

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  منظور از رمز عبور درثبت نام چیست؟

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  زهرا کایدی

  زهرا پوستین دوز 1 سال قبل
  1

  چطور برنامه را نصب کنم

  Z-p 1 سال قبل
  0

  من ی خانم خانه دارم که چند سالیست تو‌خانه انواع بافتنی را انجام میدم میتونم برای گسترش کارم از بایا ااستفاده از بایا میشه پشتیبانی گرفت با تشکر

  علی 1 سال قبل
  2

  سلام.چطوری لینکشودریافت کنم ؟لطفاراهنمایی کنین

  مصطفی لطفی 1 سال قبل
  1

  بایا برنامه خوبی است

  ابوالفضل 1 سال قبل
  1

  سلام من یک کارگاه تولیدی روشویی های سنگی دارم.چطوری می تونم تواین سایت تبلیغ وفعالیت داشته باشم؟متشکرم

  حافظ 1 سال قبل
  2

  سلام.من به عنوان یک خانم خانه دار می‌توانم از بابا استفاده کنم.لطفا راهنمایی کنید‌

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام من بافنده فرش های دستباف هستم می خواستم صنایع دستی که انجام میدم در بایا بفروشم

  اعظم نجفی پور 1 سال قبل
  1

  من یک فروشنده هستم میخوام ببینم چیکار باید کرد

  میثم 1 سال قبل
  1

  سلام.من آرایشگاه دارم.آیا منم میتونم از طریق بایا کار کنم؟

  مریم قپاندار 1 سال قبل
  1

  سلام. برای فروش لباس سنتی ایرانی و زیورالات در کل دنیا لطفا راهنمایی بفرمایید با توجه به تحریم ها و عدم امکان نقل و انتقال وجه

  مریم قپاندار 1 سال قبل
  1

  سلام برای عرضه پوشاک سنتی ایرانی و زیورالات در کل دنیا لطفا راهنمایی بفرمایید با توجه به تحریم هایی که وجود دارد و عدم امکان جابه جایی پولدار خارج از ایران به ایران؟؟؟

  آراد 1 سال قبل
  1

  سلام من یه کارگاه کوچک تولید جا عودی دارم سایت بایا تو فروش میتونه کمکم کنه

  ابراهیمی 1 سال قبل
  2

  سلاممن یک نما ینده فروس باطری هستم چگونه میتوانم استفاده کنم

  Zahra -p 1 سال قبل
  4

  من شغل انواع بافتهای دستبافت را دارم میخاهم برای فروش از بایا استفاده کنم‌در صورتی که‌مجپز ندارم ایا میشه من را راهنمایی کنید پیج من در اینستا نمونه ای از کارهای من میباشد peramses_textor

  کامران 1 سال قبل
  3

  من بعنوان یک مصرف کننده چطور میتوانم از بایا استفاده کنم

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  عالی

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام من یک کارمند هستم ایا برنامه های اموزشی هم ارایه میدهید

  امیر 1 سال قبل
  1

  بنده فیزیوتراپ هستم ایا نوع کار من در بایا مفید هست یا خیر؟؟

  امیر 1 سال قبل
  0

  فیزیوتراپ هستم میخواستم بابت کار خودم وخدمات تبلغ کنم.؟؟

  سیدمجتبی 1 سال قبل
  2

  باسلام من پیمانکار ساختمان هستم ازصفر تاصدایااین سایت شما برای من مفیداست باتشکر

  0
  Jahmsid 1 سال قبل

  سلام من شغلم رینگ لاستیک واپاراتی است میخواستم تعبلغ کنم

  برای ارسال نظر کلیک کنید