توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  با حجاب ترین بازیگر زن ایرانی کیست

  1 بازدید

  با حجاب ترین بازیگر زن ایرانی کیست را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  مشرق نیوز

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  سرویس فرهنگ  و هنر مشرق - سوگل طهماسبی بازیگر سریال کیمیا مقیم شهر جنگ زده اهواز بودکه با باورهای سنتی‌اش  وارد عرصه بازیگری شده است. طهماسبی در گفتگوی اخیرش  اعتراف می‌کند که من آدم سنتی هستم و  با پیشرفت زمان، افکارش همچنان سنتی باقی خواهد ماند و ناراحت نیست که افکارش را نمی تواند بروز کند. او تاکید می‌کند که در دوران جوانی و نوجوانی همواره حجاب خوبی داشته  و همیشه دختری است که  آزادی فراوانی داشته اما هیچگاه سوء استفاده ای از آزادی اش نمی‌کند.

  بازیگر سریال کیمیا در ادامه این گفتگو اشاره می کند پدرش همواره به این نکته تاکید داشته است که دختری تربیت کرده که همواره او را سربلند خواهد کرد.

   در ادامه این گفتگو نگار حسینی ، مجری و گفتگو کننده از طهماسبی سئوالی با این مضمون می پرسد : "هیچ گاه احساس نکردی پوست موزی دیگران زیر پایت می گذارند و ممکن است حتی زمین بخوری و زانوهایت زخمی شده و سرخوردی و چه چیز حین این سرخوردن تورا نگاه داشت؟!"

   طهماسبی در پاسخ به این سئوال اشاره می کند وقتی پدرم مسئولیت مرا به عهده خودم گذاشت و گفت درست انتخاب کن و درست زندگی کن ،در واقع مسئولیت خودم گردن خودم بود. من خیلی آدم محتاطی شدم باورتان نمی شود من خیلی از نقش ها را به خاطر اینکه مقنعه سر م می کردم از دست دادم . احساس می کردم که با مقنعه از خودم بیشتر محافظت می کنم و به طرف مقابلم حد و مرزش را می فهماندم  و در خیلی موارد کنار گذاشته شدم.

  در ادامه این گفتگو مجری سئوال می کند که ممکن است افرادی تو را برای معاشرت های کوتاه انتخاب کنند ولی برای تو نقش های بلند در نظر بگیرند.

  طهماسبی در پاسخ به این سئوال می گوید : پیش می آید. به این فیلمساز گفتم من حاضرم به عنوان هنرور از جلوی دوربین شدم رد شوم ولی در واقع بهای گزافی ندهم بابت نقش اول اثری را بازی کنم.

  این کارگردان در پاسخ به طهماسبی می گوید : تو در سینما هیچ چیزی نمی شوی.

  بازیگر سریال برادر در ادامه اشاره می‌کند شاید از نظر آن فیلمساز من چیزی نشدم ولی از نظر  خودم همه چیز شدم . من خیلی هدف این نبود که آدم مشهوری شوم. چون اگر قرار بود بدین صورت فکر کنم روش و شیوه زندگی‌ام را به صورت دیگری انتخاب می کردم . شیوه ای که من انتخاب کردم در نهایت به آن شهرت ختم نمی شود. باورم نمی شد که من کاری را بازی کردم که پشت سر من دختری به عنوان هنرور (سیاهی لشگر)  می‌نشست و بعدا در یکی از مجموعه ها نقش یک بازی می کرد.عیبی ندارد همه آدم های پیشرفت می‌کنند اما این مسئله برای من سنگین تمام شد.

  منبع مطلب : www.mashreghnews.ir

  مدیر محترم سایت www.mashreghnews.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + عکس

  بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + عکس

  عکس های بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند

  در ادامه تصاویری از کشف حجاب بازیگران جدید و کشف حجاب بازیگران ایرانی در خارج و کشف حجاب بازیگر ایرانی در ترکیه و کشف حجاب دو بازیگر زن ایرانی و بازیگران زنی که به تازگی کشف حجاب کردند و کشف حجاب بازیگر کلاه پهلوی و کشف حجاب بازیگر مشهور زن در نمایشگاه عکس و فرار بازیگر زن ایران را درنم نمک ببینید.بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + عکسبازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + عکس

  ریحانه پارسا بازیگری که گفته می شود به ترکیه مهاجرت کرده است ، در لایو اینستاگرامش با نشان دادن موهایش گفت : موهایی که می بینید زیر 2 سانت است و طبق قوانین جمهوری اسلامی این مو به لحاظ اسلامی دچار اتفاقاتی نمی شه...!

  کشف حجاب ریحانه پارسا

  کشف حجاب ریحانه پارسا

  او درباره کشف حجاب هم چنین اظهار نظر کرد : «این اتفاق دیر یا زود می افتاد؛ این خود واقعی من است!»

  آیتک جاویدنژاد در اواخر مرداد 1399 با پایان یافتن پخش سریال هم گناه از شبکه نمایش خانگی ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می داد کشف حجاب کرده و به شبکه ماهواره ای دی دی تیوی پیوسته است.

  آیتک جاویدنژاد متولد 9 مهر در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است که حالا در خارج از کشور فعالیت می کند.

  کشف حجاب آیتک جاویدنژاد

  کشف حجاب آیتک جاویدنژاد

  در مرداد سال 99 الهه فرشچی بازیگر نقش بیتا در سریال همه چیز آنجاست که مدتی است در کشور دبی زندگی می کند عکس هایی بدون حجاب از مدل شدنش را در فضای مجازی منتشر کرد.

  عکسهای مدلینگ الهه فرشچی

  کشف حجاب الهه فرشچی

  ساناز طاری متولد 15 اردیبهشت 1373 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر است.

  ساناز طاری در تاریخ 12 مرداد 1399 با انتشار پستی در اینستاگرام از مهاجرتش به خارج از کشور خبر داد.

  او با انتشار عکس بدون حجاب نوشت:

  کشف حجاب ساناز طاری

  کشف حجاب ساناز طاری

  ناهید لیان مجری سابق شبکه 3 مدتیست که به خارج از کشور مهاجرت کرده است و عکسهایی از خود در خارج از کشور منتشر کرده است. عکسهای بیحجاب و حتی بدون لباس در کنار ساحل دریا از این مجری سابق صدا و سیما در اینستاگرام موجود است.

  کشف حجاب ناهید لیان

  تیپ و استایل ناهید لیان

  شقایق نوروزی با نام اصلی مرضیه نوروزی متولد سال 1363 در شهر شیراز بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.بیوگرافی شقایق نوروزی بازیگر و همسرش + زندگینامه بیوگرافی شقایق نوروزی بازیگر و همسرش + زندگینامه

  کشف حجاب شقایق نوروزی

  کشف حجاب شقایق نوروزی

  در نهایت بعد از سال‌ها بازیگری ، خانم نوروزی در سال 96 وقتی 33 ساله بود بار سفر بست و برای همیشه ایران را به مقصد بارسلونای اسپانیا ترک کرد.

  فائزه علوی متولد 8 اسفند 1364 در قزوین ، بازیگر است.

  وی که سابقه حضور در سریال های در قصه ها زندگی می کنند ، گذر از رنجها و فیلمهای ایتالیا ایتالیا و مفت آباد را دارد .

  کشف حجاب فائزه علوی

  کشف حجاب فائزه علوی

  علوی بعد از دوران نه چندان موفقی که نتوانست منجر به شهرت اش شود در سال 1396 وقتی 32 ساله بود از ایران خارج و راهی کشور استرالیا شد.او در خارج از کشور عکس های نامتعارف با بدن برهنه از خود منتشر کرد.

  او در متنی که در اینستاگرامش منتشر کرده نوشته :

  روناک یونسی متولد 9 دی سال 1359 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران میباشد.

  کشف حجاب روناک یونسی

  کشف حجاب روناک یونسی

  او و همسرش محسن میری سالهاست که درکانادازندگی می کنند.

  شاید نام سمیرا سیاح را از یاد برده باشید اما اگه به چهره این بازیگر نگاه کنید او را مطمئنا بخاطر می آورید.

  سمیرا سیاح بازیگر سابق کشورمان که این روزها در آمریکا زندگی می کند اقدام به کنار گذاشتن حجاب کرده است.

  کشف حجاب سمیرا سیاح

  کشف حجاب سمیرا سیاح

  کشف حجاب سمیرا سیاح با انتشار عکس سمیرا سیاح و همسرش و همچنین عکس های بی حجاب سمیرا سیاح در صفحه اینستاگرام سمیرا سیاح رونمایی شد .

  پردیس افکاری متولد 6 اردیبهشت 1347 بازیگر ایرانی ، متولد شهر تهران می باشد و تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی رشته بازیگری و کارگردانی ادامه داد. او در سن 16 سالگی به مدرسه هنرپیشگی آناهیتا راه یافت و دوره دو ساله بازیگری را در آن مرکز گذراند. پس از آن فعالیت هنری خود را ابتدا در عرصه تئاتر و پس از آن در سینما و تلویزیون شروع کرد.

  او در مدت حضور خود در تلویزیون علاوه بر بازی در سریال های فکر پلید و طریق عشق ، در برنامه های عروسکی بزبز قندی و هادی و هدی به عنوان بازیگر عروسکی نیز به فعالیت پرداخت.

  وی در سال 1395 به شبکه جم پیوست.

  کشف حجاب پردیس افکاری

  پردیس افکاری قبل و بعد از کشف حجاب

  صدف طاهریان متولد 30 تیر 1367 در تهران بازیگر پیشین سینما و تلویزیون و مدل اهل ایران است. وی فعالیت سینمایی خود را از سال 1390 با فیلم هیچ کجا هیچ کس آغاز کرد.

  او در فیلم های سینمایی سلام بر عشق ، هیچ کجا هیچ کس و پس کوچه های شمرون و عصر یخبندان بازی کرده است. همچنین در تله فیلم های دارکوب و تلفن همراه نیز نقش داشته است.

  صدف طاهریان در آبان ماه 94 چندین عکس بدون حجاب و متفاوت با عکس های قبلی اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد. دقایقی پس از آن نیز وی با قرار دادن ویدئویی تأکید کرد که صفحه اینستاگرام او هک نشده و از کامنت ها و توجه کاربران تشکر کرد. او در صفحه شخصی اش در اینستاگرام ، مهاجرتش به دوبی ، را نیز اطلاع رسانی و اعلام نمود.

  به اعتقاد ایندیپندنت صدف طاهریان پس از خروج از ایران ، در اعتراض به حجاب اجباری ، تصاویر بدون حجاب خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. چند روز بعد از کشف حجاب صدف طاهریان ، خبر ملحق شدن وی به شبکه ماهواره ای جم تی وی منتشر گردید. وی پیش از این در چند فیلم بازی کرده است.

  کشف حجاب صدف طاهریان

  صدف طاهریان قبل و بعد از کشف حجاب

  حنانه شهشهانی ، متولد 4 اسفند 1368 است. وی در رشته موسیقی تحصیل کرده است. ویولن ساز تخصصی اوست. اولین بار در 4 سالگی در سریال ”شلیک نهایی” بازی کرده و بعد از آن چند کار کودک با آقای شاپور قریب داشته است.

  بعد از این فعالیت ها چند سالی برای ادامه تحصیل به آمریکا رفته و در سن 16 سالگی به ایران بازگشته و اولین کارش فیلم سینمایی زاگرس بود.

  کشف حجاب حنانه شهشهانی

  حنانه شهشهانی قبل و بعد از کشف حجاب

  مینا لاکانی متولد 1348 در تهران بازیگر تئاتر و سینمای ایران است. او در سال 1373 برای بازی در فیلم سینمایی دیدار ، برنده جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره فیلم فجر شد. مینا لاکانی در مهر 1390 در برنامه زنده شباهنگ تلویزیون فارسی صدای آمریکا بدون حجاب حاضر شد و در گفتگویی با مجری این برنامه اعلام کرد که به دلیل شرایط آزاردهنده کاری و در حمایت از جنبش اعتراضی مردم علیه جریان سیاسی حاکم در ایران وطنش را ترک و به آمریکا مهاجرت کرده است.

  کشف حجاب مینا لاکانی قبل و بعد از کشف حجاب

  مینا لاکانی قبل و بعد از کشف حجاب

  چکامه چمن ماه متولد 14 آبان 1359 شیراز بازیگر ایرانی سینما ، تلویزیون و تئاتر است.

  چکامه دختر هنگامه فرازمند منشی صحنه و بازیگر سینما ایران است.

  وی که با دیپلم مجسمه سازی از هنرستان علامه طباطبایی فارغ التحصیل شده است ، بازیگری در سینما را از سال 1377 با فیلم بودن یا نبودن به کارگردانی کیانوش عیاری آغاز کرد.

  وی در حال حاضر از کشور مهاجرت کرده و در شبکه فارسی زبان خارجی GEM TV ، مشغول بازیگری است.

  دو نفر از اعضای مقتول گروه موسیقی سگ های زرد (The Yellow Dogs) (سروش و آرش فرازمند) ، پسردایی های چکامه چمن ماه بودند.

  در 21 آبان ماه 1396 چکامه چمن ماه صفحه اینستاگرام جم گروپ را آن فالو و تمامی عکس های مربوط به جم را از صفحه اینستاگرامش حذف کرد.

  کشف حجاب چکامه چمن ماه قبل و بعد از کشف حجاب قبل و بعد از کشف حجاب

  چکامه چمن ماه قبل و بعد از کشف حجاب

  سارا باهنر متولد 19 شهریور 1363 او یکی از بازیگران زن ایرانی است. او در حال حاضر در شبکه شبکه جم ترکیه فعالیت می کند. وی دارای مدرک لیسانس بازیگری است. او در سریال زمانه ، فیلم سینمایی شکاف در ایران بازی کرده است. در شبکه جم نیز در فیلم ملاقات در مه ایفای نقش کرده است.

  سارا باهنر قبل و بعد از کشف حجاب

  سارا باهنر قبل و بعد از کشف حجاب

  منبع مطلب : namnamak.com

  مدیر محترم سایت namnamak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بد حجاب ترین بازیگران زن ایرانی /تصاویر و عکس های بازیگران زن

  بد حجاب / بازیگران زن بد حجاب / حجاب بازیگران زن ایرانی / بی حجابی بازیگران / عکس از بازیگران بدحجاب / بازیگران سینما / پوشش و تیپ بازیگر زن ایرانی / مدل لباس بازیگران / عکس بازیگران زن با حجابی بد / بازیگران مشهور زن بی حجاب

  واقعا باید تاسف خورد از اینکه بخواهی الگوی بچه های فردای این مرز و بوم رو این بی حجابها بدونی … !!!

  سلفی بدون شرحِ نرگس محمدی در کنار خواهر و مادرش در میدان تقسیم استانبول. احتمالاً همین یک عدد را هم از یکی از هموطنانِ حاضر در آن جا قرض گرفته اند!

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  هر که در این عکس معذب تر است/ خنده ی مصنوعی تری می‌کند!

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  – دیدی شیلا خانم! هر هفت نفرشون رو هم گرفتند!
  + باورم نمیشه!

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  حجاب بازیگر زن ایرانی یعنی این ؟!!

  عکسی که یک عزیزی که نمیدانیم کیست، در مراسمی که نمیدانیم چیست و در مکانی که نمیدانیم کجاست از بازیگری که استثنائاً میدانیم شهره قمر است گرفته است.

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  سلفی سولماز آقمقانی با یک لاک پشت فسقلی که هیچ کس از عاقبت آن خبر ندارد.

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  سلفی لیلا بلوکات با دو عدد بیوه ی غمگین! (نام نمایششان است، لطفاً نزنید!)

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  خب مهسا خانم بچه حق دارد، آدم بزرگ ها هم به زور خودشان را جلوی گریم های عجیب و غریب تئاتری ها کنترل می کنند، چه برسد به این طفل معصوم!

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  سلفی مهران احمدی در کنار گلاب آدینه پس از تماشای تئاترشان. محمدرضا علیمردانی هم کاملاً اتفاقی در عکسحضور دارد.

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  ژست هستی مهدوی در مراسم اکران خصوصی یک فیلم برای جناب عکاس. میتوان با کفش مردانه در پای زنان کنار آمد، ولی برعکسش غیر قابل تحمل است! امیدواریم اتفاق نیافتند! البته در برخی موارد چیز هایی به چشممان خورده که با سعه صدر از آن ها چشم پوشی کرده ایم.

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  سلفیبهاره افشاری با متنی خواندنی و امیدبخش. البته در آن به تجربه ی نزدیک شده به مرگ اشاره کرده است که امیدواریم چیز نگران کننده ای نبوده باشد.

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  نیوشا ضیغمی و عکسیکه واقعاً برایش زحمت کشیده شده است. ۳ نقاش، ۲ صافکار و ۷ نفر باغبان یک روز کامل برای خلق این عکس زحمت کشیده اند!

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  مریم معصومی در مراسم رونمایی از آلبوم حسین استیری، خواننده “تازه مجاز” کشورمان که سال ها در زیر زمین خاک خورد تا توانست روی زمین بیاید و به خاک خوردن روی زمین ادامه دهد!

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  سلفی الناز حبیبی با یک متن عشقولانه که آن را به چند زبان زنده دنیا برای عشقش نوشته است. #سیگار_آزاد

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  واکنش ترلان پروانه به ابراز احساسات مردم در حاشیه یک کنسرت در برج میلاد.

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  شقایق جان مطمئنی صداهای یواشکیِ درونت پیام دیگری ندارند؟! مثلاً شاید گرسنه ات است! یا نیاز فوری به یک جای خلوت داری!

  اخباربایزیگران,خبرهای هنرمندان,عکس بازیگران

  فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

  فیلم جفت گیری اسب های تزئینی

  فیلم رابطه جنسی +18 (کلیک نکنید)

  اینستاگرام ما +18 فقط

  منبع مطلب : www.iran16.com

  مدیر محترم سایت www.iran16.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  زهرا : خانم سوگل طهماسبی محجوبترین و یکی از دوست داشتنی ترین بازیگر ایران هستند. درود به پدر و مادر نازنینشون که همچین دختر محجوب و جذابی رو پرورش دادند . پاک و بی ریا

  به تو چه فوزول : با حجاب ترین زن را نمی دونم ولی فکر می کنم بد حجاب ترین زن بازیگر ایرانی سحر قریشی است

  ماهک : خانم سوگل طهماسبی یکی از بهترین بازیگران ایران و محجبه ترین هست که تحت تاثیر حواشی های بازیگری قرار نگرفت و مورد قبول بسیاری از بیننده ها هست . دست مریزاد ب پدر مارشون ک چنین دختری تربیت کردن.

  ناشناس : خیلی ها ( مردها)به خاطر غیرت و ناموس وطن شهید شدند اکثر خانوما عیار خودشان را فهمیدند بعضی ها نفهمیدند وضایع شدند

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  خانم طهماسبی انشالله همیشه موفق باشید

  فریبا 3 ماه قبل
  0

  واقعا خوشحالم که همچین بازیگرانی مثل خانم طهماسبی هستند

  خدا حفظتون کنه

  ... 4 ماه قبل
  0

  ولی به نظر من با حجاب ترین بازیگر زن الهام درخشنده است

  ارشام 5 ماه قبل
  1

  حیف از شهیدای عزیزی که دادیم حیف امثال این عفریته ها جامعه رو به لجن کشیدن

  آسیه 11 ماه قبل
  3

  چقدر بده که بازیگران مملکت خودشون رو اینطور برای بقیه به نمایش میذارن

  آدم باید برای خودش باشه نه مردم

  زهرا مجیدی 11 ماه قبل
  1

  عالی بود خوشحال شدم از اینکه بالاخره یه بازیگر باحجاب دیدم انشالله همنشین حضرت زهرا بشن خدا وامام زمان پشت وپناهتون

  ناشناس 1 سال قبل
  4

  خیلی ها ( مردها)به خاطر غیرت و ناموس وطن شهید شدند اکثر خانوما عیار خودشان را فهمیدند بعضی ها نفهمیدند وضایع شدند

  به تو چه فوزول 1 سال قبل
  1

  می خواستم این را بدونید که من جواب سوالات شمارا می دم هرسوالی دارید بپرسید

  به تو چه فوزول 1 سال قبل
  8

  با حجاب ترین زن را نمی دونم ولی فکر می کنم بد حجاب ترین زن بازیگر ایرانی سحر قریشی است

  Hj 1 سال قبل
  2

  چی بگم مطالب کامل بود سایتتون هم خیلی سایت خوبی هست ولی….

  ممنون

  ماهک 1 سال قبل
  6

  خانم سوگل طهماسبی یکی از بهترین بازیگران ایران و محجبه ترین هست که تحت تاثیر حواشی های بازیگری قرار نگرفت و مورد قبول بسیاری از بیننده ها هست .

  دست مریزاد ب پدر مارشون ک چنین دختری تربیت کردن.

  سمیه 1 سال قبل
  0

  چی بگم

  -2
  ر.ه.ن 9 ماه قبل

  تو نمیتونی چیزی بگی

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  خداوند به راه راست هدایتتان کند.

  2
  به تو چه فوزول 1 سال قبل

  باهات موافقم

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  -2
  به تو چه فوزول 1 سال قبل

  اگه پاک و بی ریاست پس چرا بی حجاب

  9
  زهرا 2 سال قبل

  خانم سوگل طهماسبی محجوبترین و یکی از دوست داشتنی ترین بازیگر ایران هستند. درود به پدر و مادر نازنینشون که همچین دختر محجوب و جذابی رو پرورش دادند . پاک و بی ریا

  برای ارسال نظر کلیک کنید