توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشم دانشگاه ازاد

  1 بازدید

  با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشم دانشگاه ازاد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشم ؟

  با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشم ؟

  آیا می دانید با با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشم؟ و  در چه رشته و دانشگاه و مقطعی می توانید تحصیل کنید؟

  به دلیل رقابت زیاد بین داوطلبان گروه تجربی، اکثر داوطلبان بعد از شرکت در کنکور و دریافت نتایج کنکور تجربی، با توجه به رتبه و ترازی که کسب کرده اند،  به دنبال آگاهی از لیست رشته ها و دانشگاه هایی هستند که با رتبه 30000 می توانند در آن قبول شوند. با توجه به اینکه انتخاب رشته با رتبه 30000 در کنکور تجربی بسیار حساس است، داوطلبان باید نهایت دقت را داشته باشند، تا با اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها و اطلاع از تراز آخرین فردی که در سال گذشته در رشته انتخابی شما قبول شده است انتخاب خود را انجام دهند.

  سوالات بسیار دیگری هستند، که همواره شما داوطلبان و کنکوری ها می خواهید بدانید ، که با داشتن رتبه های مختلف در چه دانشگاه و رشته های قبول خواهید شد. با توجه به سوالات بسیار شما در را بطه با اینکه با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشوم؟  در این مقاله کارنامه قبولی داوطلبان با رتبه 30000 را در اختیار شما قرار می دهیم، این کارنامه شامل رتبه کشور و رتبه در سهمیه و سهمیه مناطق و رشته و دانشگاهی که با رتبه 30000 قبول شده اند می باشد. در صورت داشتن سوالات بیشتر در رابطه با درصد لازم برای قبولی در رشته های تجربی مد نظر خود و دانشگاهی که می خواهید قبول شوی با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

  اما آنچه که در نهایت اهمیت دارد نحوه انتخاب رشته درست می باشد، چرا که با انتخاب درست با رتبه 30000 می توان در بهترین رشته ها قبول شد. اما اگر انتخاب نادرستی داشته باشید ممکن است فرصت خود را برای قبولی در بهترین رشته ها از دست بدهید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک آبی کلیک نمایید.

  با رتبه 10000 ریاضی کجا قبول میشوم

  رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد

  با رتبه 15000 ریاضی کجا قبول میشوم

  با رتبه 20000 تجربی کجا قبول میشوم

  آیا با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشم ؟ 

  همونطور که گفتیم در این مقاله توضیحات کلی در رابطه با کارنامه داوطلبانی که در سال 96 با رتبه 30000 قبول شده اند را دراختیار شما قرار می دهیم که در این کارنامه به ترتیب از سمت راست شامل رتبه کشوری، رتبه در سهمیه، سهمیه در منطقه، جنسیت و شهر و رشته قبولی می باشد.

  نحوه  انتخاب رشته با رتبه 30000 صحیح کنکور سراسری 99

   رتبه 30000 برای داوطلبان گروه تجربی رتبه خوبی می باشد، اما نحوه درست انتخاب رشته با رتبه 30000 از اهمیت زیادی برخوردار است در ادامه توضیحات کلی در رابطه با نحوه درست انتخاب رشته در اختیار شما قرار می دهیم.

  با توجه به برگزاری کنکور سراسری و آزاد باهم، انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد بصورت جداگانه انجام می شود و داوطلبان باید نهایت دقت را داشته باشند. داوطلبان در مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری 97 می توانند 150 کد رشته محل را انتخاب نمایند. همچنین داوطلبانی که قصد انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دارند می توانند 20 کد رشته را در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایید.

  بنابراین شما داوطلبان با مطالعه دفترچه بدون در نظر گرفتن رتبه و تراز خود تمام رشته های که به آن علاقمند هستید را، بدون در نظر گرفتن رتبه و تراز خود انتخاب و یاداشت نمایید. و انتخاب های خود را به سه دسته خوشبینانه، معقول  و بدبینانه تقسیم بندی کنید.  براساس اولویت علاقه و با دقت کد های مورد نظر را در لیست وارد نمایید.  اما آنچه که قبل از هرکاری به شما پیشنهاد میکنیم، اطلاع از بازار کار و محل دانشگاه، هزینه رفت و آمد در صورتی که در شهر دیگه ای باشد همه و همه را درنظر بگیرید و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایید. در هر کدام از مراحل انتخاب رشته برای آگاهی از تراز و رتبه لازم و هر سوالی که داشتید بدون اتلاف وقت از هر کجای کشور پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

  برای اطلاع از  انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 | زمان و اصول صحیح انتخاب رشته روی لینک آبی کلیک کرده و در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

  در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید از طریق ارتباط با سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخ ریز ترین سوال خود را در این رابطه دریافت نمایید.

  منبع مطلب : tahsilnews.com

  مدیر محترم سایت tahsilnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آخرین رتبه قبولی دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  رتبه قبولی دانشگاه آزاد

  تا سال 96 به دلیل این که دانشگاه آزاد اطلاعات قبولی ( رتبه و تراز ) داوطلبان را منتشر و در اختیار داوطلبان قرار می داد ، به راحتی با بررسی آمار قبولی های قبلی می توانستیم محدوده رتبه قبولی هر رشته محل را تخمین بزنیم ولی از سال 97 به بعد این امکان وجود نداشته و آن چه از کارنامه در اختیار ما قرار می گیرد صرفا قبولی یا عدم قبولی داوطلبان است .

  اگر به طور دقیق بخواهیم توضیح بدهیم دانشگاه آزاد در اعلام نتایج انتخاب رشته سال 97 تنها محل قبولی داوطلبان را منتشر کرد ، در سال 98 نیز نوع پذیرش این دانشگاه تغییر نمود و بر اساس سهمیه منطقه 1 ، 2 و 3 داوطلبان گزینش شدند اما رتبه قبولی آن ها در سهمیه منطقه ارائه نشد .

  بنابراین نزدیک ترین آمار برای تخمین شانس قبولی داوطلبان در دانشگاه آزاد ، رتبه قبولی های سال 96 است تا داوطلبان بتوانند با استفاده از کاهش 3 الی 5 درصدی رتبه در هر سال شانس قبولی خود را برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 تخمین بزنند .

  دقت داشته باشید داوطلبان برای تخمین شانس قبولی خود در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 باید 9 الی 15 درصد از رتبه های مذکور کم کنند .

  مشاوره قبولی دانشگاه آزاد 99

  داوطلبانی که به هر دلیل موفق به کسب رتبه و تراز قبولی دانشگاه آزاد نشدند می توانند با اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مسیر تحصیل خود را ادامه دهند .

  همچنین می توانند با شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شانس خود را برای قبولی در رشته محل های دانشگاه ازاد بار دیگر امتحان کنند .

  در نظر داشته باشید  مشاوران سامانه مشاوره تحصیلی هیوا می توانند شما را در زمینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و انتخاب رشته کنکور سراسری راهنمایی کنند و شما می توانید از طریق تماس با سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا سوالات خود را با ما مطرح کنید .

  سوالات متداول

  از زمان برنامه ریزی برای کنکور 99 می توانید از این اطلاعات استفاده نمایید تا برنامه ریزی دقیق تری برای مطالعه داشته باشید .

  این اطلاعات شانس قبولی داوطلبان در کنکور سال گذشته را نشان می دهد بنابراین شما پیش زمینه ای برای برنامه ریزی و انتخاب رشته خود خواهید داشت .

  بر اساس کارنامه واقعی پذیرقته شدگان دانشگاه آزاد در سال گذشته جمع آوری شده است که در این مقاله می توانید مشاهده نمایید .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشم - به تفکیک منطقه - پاسخ با ما

  با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشم - به تفکیک منطقه - پاسخ با ما

  پس از انتشار نتایج کنکور سراسری در سایت سازمان سنجش در قالب کارنامه اولیه ، بسیاری از داوطلبان کنکور تجربی به دنبال آن هستند تا بدانند با رتبه اکتسابی خود در کدام دانشگاه و در چه رشته ای قبول خواهند شد. با توجه به سوالات بسیار داوطلبان تجربی در رابطه با اینکه ، با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشم ، در این مطلب به ارائه کارنامه قبولی پذیرفته شدگان کنکور سال گذشته با رتبه 30000 و دانشگاه محل قبولی پرداخته ایم.

  با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشم (سهمیه منطقه یک)

  در جدول زیر ، رشته هایی که داوطلبان کنکور تجربی در سال گذشته با رتبه 30000 در سهمیه منطقه یک قبول شده اند ، گردآوری کرده ایم :

  با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشم؟ (سهمیه منطقه دو)

  در جدول زیر ، رشته هایی که داوطلبان کنکور تجربی در سال گذشته با رتبه 30000 در سهمیه منطقه دو قبول شده اند ، گردآوری کرده ایم :

  با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشم (سهمیه منطقه سه)

  در جدول زیر ، رشته هایی که داوطلبان کنکور تجربی در سال گذشته با رتبه 30000 در سهمیه منطقه سه قبول شده اند ، گردآوری کرده ایم :

  رتبه 30000 برای داوطلبان گروه آزمایشی تجربی رتبه نسبتا متوسطی است ، اما انتخاب رشته صحیح با رتبه 30000 برای قبولی داوطلبان تجربی بسیار مهم خواهد بود. برای انتخاب رشته سراسری داوطلبان مجاز به انتخاب 150 کد رشته و برای انتخاب رشته آزاد می توانند 100 کد رشته را انتخاب نمایند.

  در این مطلب یکی از سوالات متداول داوطلبان ” با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشم ” را به طور کامل مورد بررسی قرار دادیم. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر و مشاوره انتخاب رشته تجربی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی ” پاسخ با ما “ تماس بگیرید.

  منبع مطلب : pasokhbama.com

  مدیر محترم سایت pasokhbama.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سارا 6 روز قبل
  0

  سلام آیا با رتبه ی ۳۳ هزار میتونم هوشبری توی شهر دور دانشگاه ازاد بیارم

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید