توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  برای قبولی در نمونه دولتی باید چند درصد بزنیم

  1 بازدید

  برای قبولی در نمونه دولتی باید چند درصد بزنیم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی

  درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی

  درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی در هر درس شامل چه درصدی می شود؟ مدارس نمونه دولتیدر سال‌های اخیر به یکی از محبوب‌ترین مدارس برای دانش‌آموزان مختلف تبدیل شده است. ممکن است برخی از دانش‌آموزان و یا اولیای محترم آنان این سوال را داشته باشند کهمدارس نمونه دولتی چگونه مدارسی هستند؟و یا اینکه فرزند آنها چگونه می تواند در این مدارس پذیرفته شود؟

  مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی از جمله مدارسی است که ورودی بسیار سختی را برای دانش آموزان قرار داده است. برای ورود به این مدارس ابتدا لازم است در آزمون نمونه دولتی ثبت نام نموده و سپس نسبت به دریافت کارنامه نمونه دولتی اقدام نمایید. تراز قبولی در آزمون نمونه دولتی با توجه به پایه تحصیلی آزمون مورد نظر می‌تواند متفاوت باشد.

  درصد دروس قبولی در مدارس نمونه دولتی با توجه محاسبه نمره و تراز داوطلب به صورت ترکیبی با هم محاسبه می شود. در ادامه به فرمول و روش محاسبه نمرات خام برای کسب رتبه موردنظر اشاره خواهیم نمود. نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی هرچقدر که بالاتر باشد، احتمال قبولی دانش‌آموز بیشتر خواهد بود. به همین دلیل تمام تلاش شما باید برای کسب بالاترین رتبه باشد.

  برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با نحوه محاسبه درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی و ثبت نام مدارس نمونه دولتی کافی است با مشاورین ایران تحصیل با شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 ( تماس از استان تهران ) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید تا به اطلاعات جامعی در این زمینه دست‌یابید.

  [button color=”orange” link=”https://irantahsil.org/downloads/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%86%d9%85%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%af%db%8c-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%b3/” size=”bigger” align=”center”]جهت دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی کلیک کنید[/button]

  درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی نهم 98-99

  برای قبولی در آزمون تیزهوشان پایه نهم‌ دانش‌آموزان عزیز باید از میزان درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی آگاه باشد برخی از والدین عزیز به دلیل عدم آگاهی در رابطه با اهمیت نمرات مندرج در کارنامه دچار اشتباه می‌شوند و یا اینکه زمانی که به تهیه نمونه کارنامه‌های قبولی اقدام می‌نمایند ممکن است توجه خود را تنها به نمرات خام محدود نمایند.

  بیشترین درصدی که هر دانش‌آموز می‌تواند در هر یک از دروس داشته باشد، 100 درصد می‌باشد لذا هر چقدر شما به این میزان نزدیک تر باشید، احتمال قبولی شما بالاتر خواهد بود. نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی به صورت توامان و باهم دارای اهمیت می‌باشد. لذا داوطلبان عزیز در صورتی که بتوانند از تراز بالایی برای قبولی برخوردار باشند، خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند.

  در ادامه به شرح نحوه محاسبه تراز آزمون نمونه دولتی خواهیم پرداخت. نکته مهم : داوطلبان عزیز توجه داشته باشند با توجه به اینکه این نمره به نسبت تعداد سؤالات حذف شده در تغییر می‌باشد و تعداد سؤالات حذف شده در کارنامه نهایی منتشر می‌گردد، بنابراین ممکن است این تراز اندک تغییری نسبت به زمان انتشار نمرات نهایی داشته باشد.

  نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی 98-99

  قبولی در آزمون نمونه دولتی به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت. یکی از عوامل را می توان در رابطه با نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی دانست. با توجه به اینکه آزمون نمونه دولتی در هر استان نسبت به سطح دانش آموزان همان استان نمره قبولی را اعلام می نماید، بنابراین دانش آموزانی که نسبت به سایر رقبای خود تراز بالاتری را داشته باشند، خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند.

  نمره تراز آزمون نمونه دولتی ، بین صفر و 20 هزار در تغییر می باشد. بنابراین آنچه تراز شما را برای قبولی تعیین می نماید، تا حدود زیادی بسته به رقبای شما می تواند متفاوت باشد. بنابراین علاوه بر درصدهای لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی ، شما نیازمند کسب نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی نیز خواهید بود.

  توجه ویژه : تراز منفی برای هیچ یکی از داوطلبان وجود نخواهد داشت. این تراز با توجه به فرمول خاصی برای داوطلبان مشخص می گردد لذا هر یک از داوطلبان می توانند با استفاده از این فرمول بندی، نسبت به پذیرش و یا عدم پذیرش خود اطمینان یابند.

  نمونه کارنامه قبولی در آزمون نمونه دولتی 98

  دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند، همانطور که ذکر گردید، این نمرات و درصدها، به نسبت هر یک از استان ها و رقبای شما می تواند متفاوت باشد. لذا برای اطلاع دقیق از درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی استان خود باید به کارنامه پذیرفته شدگان استان خود مراجعه نمایید. و نکته مهمی را مد نظر داشته باشید که سطح رقبا در هر سال می تواند متفاوت باشد.

  برای آگاهی از مدارک ثبت نام آزمون نمونه دولتی روی عبارت کلیک نمایید .

  نمره قبولی در مدارس نمونه دولتی 98-99

  برای کلیه دانش آموزان ، یکی از موارد هم این است که بتوانند نمره قبولی در مدارس نمونه دولتی را کسب نمایند. زیرا قبولی در این مدارس به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت. به همین دلیل اگر رقبای شما از جزئیات آزمون به خوبی آگاه باشند و همچنین از مشاوره های لازم بهره مند گردند، خواهند توانست در جهت بالا بردن درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی تلاش نمایند.

  برخی از دانش آموزان با تمامی تلاشی که برای قبولی در آزمون نمونه دولتی دارند، اما بنا به دلایلی متاسفانه موفق به پذیرش نمی گردند. شاید به دلیل اینکه ممکن است تحت فشار زیاد در جلسه آزمون تمرکز خود را از دست می دهند. در اینجا روی سخن ما با والدین گرامی است. اگر فرزند شما موفق به کسب درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی نگردد، هیچ اتفاق بدی در زندگی او رخ نخواهد داد. بنابراین از وارد نمودن فشارهای زیاد خودداری نمایید.

  کسب نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی برای تمامی دانش آموزان امکان پذیر می باشد. کافی است همت و تلاش خود را به کار ببرند و از میزان درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی در سال های گذشته با توچه به مدرسه و استان خود آگاه گردند. در این زمینه کافی است با شماره های مندرج در جدول زیر تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود.

  بیشتر بدانید

  اعلام نتایج مدارس شاهد

  مشاوره قبولی در آزمون نمونه دولتی

  azmoon.medu.ir

  sampad.medu.ir

  درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی

  اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

  نتایج آزمون نمونه دولتی 98-99

  شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

  اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 98

  شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی

  درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی

  شرایط مدارس شاهد

  ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99

  طرح شهاب چیست؟

  نمونه کارنامه قبولی نمونه دولتی

  نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی

  تراز قبولی در آزمون نمونه دولتی

  درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی

  نرم افزار تخمین رتبه قبولی مدارس نمونه دولتی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  نرم افزار تخمین رتبه قبولی مدارس نمونه دولتی برای پایه نمونه دولتی نهم به دهم با استفاده از اطلاعات کارنامه های آزمون نمونه دولتی سال های گذشته جمع آوری و تهیه شده است . یکی از بزرگترین ابهاماتی که برای دانش آموزان و والدین گرامیشان وجود دارد این است که در هر درس چه درصدی را باید داشت و یا اینکه به چند سوال پاسخ صحیح بدهند تا در آزمون نمونه دولتی قبول شوند .

  مرکز مشاوره تحصیلی هیوا سعی کرده است با ارائه نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون نمونه دولتی به حجم بالای سوالات در خصوص رتبه قبولی آزمون نمونه دولتی قبل از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی در هر استان پاسخ دهند .

  برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه قبولی مدارس نمونه دولتی باید در ابتدا جنسیت ، پایه تحصیلی و استان محل سکونت خود را انتخاب کنید ، در مرحله بعد با وارد کردن تعداد سوالات صحیح ، غلط و نزده خود در هر درس ، می توانید شانس قبولی خود را در آزمون نمونه دولتی را بسنجید .

  دانش آموزان متقاضی آزمون نهم به دهم توجه داشته باشید که به دلیل سهم 50 درصدی معدل نهم در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم بعد از وارد کردن تعداد سوالات صحیح ، غلط و نزده خود در هر درس در انتها می بایست معدل نیمسال دوم ( معدل کل ) پایه نهم را نیز وارد کنید . 

  نرم افزار تخمین رتبه قبولی مدارس نمونه دولتی درصد های شما را با درصد های کارنامه قبولی آزمون نمونه دولتی سال ( 98 - 99 ) مقایسه کرده و تراز حدودی شما را تخمین می زند . با توجه به این که آزمون نمونه دولتی در امسال به صورت جداگانه از آزمون تیزهوشان برگزار می شود ، به محض کسب اطلاعات بیشتر این نرم افزار به روز رسانی خواهد شد .

  کارشناسان ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا تمامی سوالات شما درباره آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 را پاسخ داده و هم چنین به شما در تخمین دقیق تر رتبه خود در آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 راهنمایی و مشاوره بدهند .

  تخمین رتبه قبولی آزمون نمونه دولتی

  تخمین رتبه قبولی آزمون نمونه دولتی

  تخمین رتبه قبولی آزمون مدارس نمونه دولتی 96 – 97

  آگاهی از نحوه تخمین رتبه قبولی آزمون نمونه دولتی از مواردی است که بسیاری از دانش آموزان و اولیاء پس از آزمون نمونه دولتی و انتشار پاسخنامه آزمون نمونه دولتی پایه ششم و نهم در جستجوی آگاهی از آن هستند.بسیاری از دانش آموزان می خواهند که از طریق تخمین رتبه قبولی آزمون نمونه دولتی تراز یا امتیاز خود و همچنین تراز یا امتیاز قبولی مدرسه مورد نظر در استان خودشان در سال های قبل را بدست آورند و از این طریق بتوانند میزان شانس و درصد قبولی خود را برای قبولی در اینگونه مدارس بررسی کنند.بنابراین با توجه به درخواست بسیار زیاد دانش آموزان در رابطه با نحوه تخمین رتبه قبولی آزمون نمونه دولتی در این مقاله اطلاعاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد که با مطالعه آن بتوانید به تمامی پرسش های خود در این زمینه پاسخ دهید.

  *برای اطلاع از نحوه تخمین رتبه قبولی آزمون نمونه دولتی 96 با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.*

  برای اطلاع از آخرین اخبار و زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96 فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال نمایید.

  زمان تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 

  آگاهی از زمان تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی از سوالاتی است که بارها و بارها توسط دانش آموزان و اولیاء آنها پرسیده می شود.پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96 – 97 و ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی در صورتی که مدارس نمونه دولتی ظرفیت خالی یا ظرفیت اضافی اعلام کردند، دانش آموزان می توانند در تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی شرکت نمایند و یا منتظر اعلام اسامی ذخیره های مدارس نمونه دولتی باشند تا در صورتی که اسامی آن ها در لیست ذخیره های نمونه دولتی قرار گرفته بود به مدارس نمونه دولتی مراجعه کرده و در صورت وجود ظرفیت خالی اقدام به ثبت نام نمایند.

  شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی 

  بسیاری از دانش آموزان گمان می کنند که برای راهیابی به مدارس نمونه دولتی فقط کسب رتبه قبولی در آزمون کافی است اما اینگونه نخواهد بود. دانش آموزان در صورت قبولی در آزمون نمونه دولتی باید از شرایط تحصیل در اینگونه مدارس هم آگاه شوند.بنابراین توجه داشته باشید که ادامه‌ تحصیل‌ در مدارس‌ نمونه دولتی مشروط به‌ انجام فعالیت‌ های مثبت‌ پرورشی و آموزشی دانش‌آموزان خواهد بود.نکته دیگری که لازم است بدانید این است که ساعات تشکیل کلاس ها در مدارس‌ نمونه‌ دولتی همانند دیگر مدارس در 2 نوبت صبح و بعد از ظهر می باشد.

  انصراف از تحصیل در مدارس نمونه دولتی چه شرایطی دارد؟

  تقریبا 20 روز پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی نتایج آزمون نمونه دولتی 96 بر روی سایت قرار خواهد گرفت.دانش آموزان در صورت کسب رتبه قبولی در آزمون باید خود را برای اقدامات بعدی جهت تحصیل درمدارس نمونه دولتی آماده نمایند و در مدت زمان تعیین شده با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری در مدرسه پذیرفته شده اقدام نمایند.در صورت عدم مراجعه به موقع به مدرسه پذیرفته شده جهت ثبت نام حضوری انصراف از تحصیل منظورخواهد شد.اما در خصوصدانش آموزانی که بنا بر هر دلیلی از تحصیل در این مدارس منصرف شده اند لازم است به اطلاع برسانیم که انصراف از تحصیل شرایط و ضوابط خاص خودش را دارد که برای آگاهی از این شرایط می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Selina 1 ماه قبل
  -1

  سلام خسته نباشید من در ازمون نمونه 75تا سوال صحیح جواب دادم(با احتساب غلطام بطوری که هر3غلط یه درست رو میبره) اینطوری جواب دادم و معدل تکوینی و پایانی و نوبت‌دوم نهمم 20 شد و برای سال قبلمم 19/86شد دوتا از درسارو درصدشو پایین زدم مطالعات 46/5 درصد و ادبیات48درصد احتمال قبولیه من در ازمون نمونه وجود داره؟

  سارا 1 سال قبل
  1

  ببخشید برای قبولی نمونه دولتی درصد ها حدودی باید چند باشد

  منا حیدری 1 سال قبل
  1

  سلام اگه معدل نوبت دوم پایه نهم ۲۰ نباشه تاثیری در ثبت نام یا قبولی در مدارس نمونه دولتی داره یا نه؟؟

  من پسرم فکر نکنم که معدلش ۲۰ شده باشه پسرم خیلی استرس داره سر این موضوع

  برای ارسال نظر کلیک کنید