توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  برای موفقیت در زندگی چه خان هایی را باید پشت سر بگذاریم

  1 بازدید

  برای موفقیت در زندگی چه خان هایی را باید پشت سر بگذاریم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  برای موفقیت در زندگی به نظرتان چه خان هایی پیش رو دارید صفحه 35 کتاب نگارش فارسی ششم

  جواب صفحه ۳۵ کتاب نگارش فارسی ششم برای موفقیت در زندگی به نظرتان چه خان هایی پیش رو دارید به صورت کامل از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب فعالیت کتاب نگارش فارسی ششم

  برای موفقیت در زندگی چه خان هایی پیش رو دارید

  متن کوتاه درباره سوال صفحه 35 کتاب نگارش ششم فارسی ابتدایی دبستان برای شما عزیزان در این مطلب قرار می گیرد در این سوال پرسیده شده است که برای موفقیت در زندگی به نظرتان چه خان هایی پیش رو دارید جواب ما اینگونه است که تیز هوشان چون باید اول برنامه ریزی کنم کتاب بخوانم کتاب درسی و کمک درسی و تست فراوانی به زنم با دوستانم رقابت کنم تیزهوشان قبول شدم شما گزینه دیگری دارید برای ما بفرستید تا با اسم شما در همین مطلب قرار بگیرد.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : تلاش و کوشش برای موفقیت صبر و شکیبایی در مقابل سختی ها امید به آینده و ناامید نشدن از شکست ها.

  نازنین سیدی : شیهی بلندی کشید و خاک را با سمش کند از ضربهی سم او زمین ترک خورد.

  فرشته رشیدی : خان ۱) دبستان خان ۲) راهنمایی خان ۳) دبیرستان خان ۴) دانشگاه خان ۵) فارغ التحصیل خان ۶) تشگیل خانواده.

  دیانا : صبر و شکیبایی در مقابل سختی ها و نا امید نشدن.

  نویسنده : باید به اینده امید وار باشم و اعتماد نفس داشته باشم و در زندگی در مقابل سختی ها شکست نخورم.

  نویسنده : برای اینکه پیشرفت کنیم امید وار بودن ایستادگی در برابر سختی ها.

  غزل : ایستادگی در برابر مشکلات و شکست نخوردن و امید داشتن به خداوند. صبور بودن در حال افسردگی.

  محمد صالح : باید درس بخوانیم ودر زندگی به هدفی که میخواهید برسید.

  نویسنده : برای اینکه پیشرفت کنم باید امید داشته باشم و در برابر سختی ها امید خود را از دست ندهم: مثلا اگر بخواهیم کاری انجام دهیم و به جایی خوب برسیم اول از همه و مهمتر از همه باید برنامه ریزی کنیم. کلا همیشه باید برای آینده و زندگی خود برنامه هایی داشته باشیم. حتی هرروز برای اینکه به کارهایمان برسیم باید برنامه ریزی کنیم. و تازه اینگونه وقت بیشتری اضاف می آوریم.

  شقایق ریگی : به نام خدا به نظر من برای اینکه بتوانیم خان هارا پشت سر بگذاریم اول باید از خدا یاری بجوییم وبعد از آن هم خودمان تلاش کنیم به امید دیگران هم نباید بنشینیم تاآنها کاری برای ما انجام دهند چون اگر به امید آنها بنشینیم کارمان هرگز تمام نمی شود اگر کس دیگری فکر ونظر دارد بر ما مقدم است ارادتمند شما.

  ناشناس : برای موفقیت درزندگی باید به امید دیگران نباشیم وبرنامه ریزی داشته باشیم.

  ناشناس : اول با شیر پنجه قوی دوم با بیابان سوم اژدها حیله گر دیو جادو گر دیو سپید. باید در مقابل سختی ها محکم باشیم و باید روی پای خودمان بیستیم و نباید زمین نخوریم.

  زیبا فروهی : باید صبور باشیم واز خدا یاری بجوییم وبا اعتماد به نفس جلو برویم.

  نویسنده : هرکس باید خودش تلاش و کوشش کند و به دیگران وابسته نباشد. مهم ترین کار این است اول از خدا یاری بجوییم.

  ناشناس : ما باید اول از همه ایمانمان را قوی کنیم همان طور که رستم بعد از گذر هر خان ایمانش قوی تر شدسپس امید داشته باشیم بعد برنامه ریزی کنیم تا از خان های زندگی به آسانی و با پیروزی گذر کنیم من نمی توانم بگویم که خان هر کس چیست چون هر کس آینده و مشکلات متفاوتی دارد.

  نویسنده : همیشه در زندگی باید امید به آن کار داشته باشیم و بگوئیم که این کار را می توانم انجام دهم و هیچ وقت نا امید نباشیم.

  سید سجاد : خان 1 دبستان خان 2 راهنمایی خ 3 دبیرستان. خ 4 دانشگاه خ 5 فارغ التحسیل.

  مانی : به نظر من در زندگی خان های زیادی وجود دارد که ابلبته یکی از این خان ها شامل اژدها که از نظر من سخت ترین خان است می شود ما می توانیم با توکل بر خدا و با کمک ایمان قویمان تمام این مرحل را یا به اصطلاح هفت خان رستم را پشت سر بگذاریم البته نباید همینجور دست روی دست کگذاشت به امید اینکه خدا تمام کار را انجام مدهد. باید به اهدافمان فکر کنیم و برای اهدافمان تلاش کنیم.

  ریحانه : با تلاش و کوشش خود ۷ خان زندگی خود را پشت سر بگذاریم.

  بی نام : کمبود زمان و امکانات اموزشی،کمبود کتابهای کمک درسی و کتابخانه،گذشتن از سد کنکور.

  یسنا : تلاش و کوشش برای موفقیت صبر و شکیبایی در مقابل سختی ها امید به آینده ونا امید نشدن ار شکست.

  ناشناس: ۱_دربرابر ظلم و ستم ۲_حسودان را کنار زدن ۳_خونسردی و اعتمادی ۴_پیشرفت در زندگی ۵_پیروزی در کار ها ۶_ادمان بد را دور کردن.

  بنیامین رحیمیون: به نظر من باید سعی و تلاش کنیم تا بتوانیم به چیزی که میخواهیم برسیم و نا امید نشویم.

  سها سامی : به نظر من برای موفقیت ۸ خان پیش رو داریم!
  ۱-تلاش ۲-پشتکار ۳-اراده ۴-امید ۵-علاقه ۶-تمرین ۷-درس خواندن ۸-ایمان.

  ریحانه : تا آنجا که میتوانید از تجربه های دیگران بهره ببرید .همچنین از شکست نترسید که عامل رسیدن به موفقیت همین شکست است .

  نویسنده : همه ی مردم دنیا از هر نژاد واهل هر کشوری که هستند
  در طول عمر خود دشواری های زیادی را پشت سر می گذارند و برای موفقیت به هم کمک می کنند ۰۰۰

  دنیا :ایستادگی در برابر سختی ها مشکلات و تسلیم نشدن امید داشتن به خودمان و خداوند واینکه باید سعی کنیم خیلی زیاد درس بخوانیم و پشتکار داشته باشیم تا به خواسته های خود برسیم.

  راحیل : صبر و شکیبایی و شکست نخردن یا اگر شکست خورد زمین نخورد.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  10 گام برای رسیدن به موفقیت در زندگی

  10 گام برای رسیدن به موفقیت در زندگی

  موفقیت در زندگی چگونه میسر می شود؟

  همه ی آدم ها در زندگی شکست می خورند اما واکنش ما نسبت به شکست مهم است،مهم این است که شکست را نپذیریم و دوباره بلند شویم و دنبال موفقیت در زندگی باشیم. زمانی که با موانع مواجه می شوید، باید تصمیمی بگیرید… مبادا اجازه دهید تا بهانه ای برای شکست تان باشند یا آنها را به داستان موفقیت خود تبدیل می کنید؟

  وقتیکه دارای نگرشی درست باشید، شکست برای شما درس زندگی خواهد بود. فراموش نکنید که برخی از بهترین درس ها در زندگی، سخت ترین درس هایی هستند که باید آنها را بپیذیرید و نسبت به آنها نگرش صحیحی داشته باشید ، این درس ها انعطاف پذیری و میزان میل شما به یادگیری را به چالش می کشند پس اگر آنها را هر چه زودتر نپذیرید، برای شما در لیست همان سخت ترین درس ها خواهند ماند و به بهترین درس ها تبدیل نمی شوند .

  موفقیت در زندگی چیست

  طبق آنچه در ادامه این بخش از نمناک خواهیم گفت برای موفقیت در زندگی فراموش نکنید که :

   ملزوم های موفقیت

  10 گام برای دستیابی به موفقیت در زندگی:

  افرادی که می دانند که چه چیزی می خواهند و البته برای رسیدن به اهدافشان برنامه ریزی کرده اند، عموما شادتر از کسانی هستند که فقط اجازه می دهند که زندگی برایشان اتفاق بیفتد. این دانش جدید نیست ، منتظر اتفاقی از بیرون نباش که تو را خوشحال کند، هنگامی که تصمیم می گیری، جهان نقشه می چیند که این اتفاق بیفتد.

   تعیین هدف

  طوری که اغلب ما در زندگی هایمان یاد گرفته ایم، این است که شکست چیز بدی است. شکست تقریبا همیشه روبروی موفقیت قرار می گیرد با این حال بدون شکست راه های کمی برای موفقیت را خواهید دانست. هیچ کس تا به حال همه کارها را کاملا درست انجام نداده است. اما اکثر افرادی که برخی از موفقیت ها را تجربه کرده اند، در برخی موارد شکست خورده اند.

   ترس از شکست

  وقتی که ریسک کنید زندگی بیشتر سرگرم کننده و هیجان انگیز می شود، در پایان روز حقیقت این جمله وجود خواهد داشت، "هیچ چیز جالب توجهی وجود ندارد، هیچ چیزی به دست نیامد."

  اما باید توجه داشته باشید که ریسک را نباید به خاطر ریسک بودنش پذیرفت ؛ موقعیت ها ممکن است در بزنند، اما ممکن است خیلی منتظر نمانند. آماده باشید با اولین در زدنش وارد یک ماجراجویی شوید. یک زندگی موفق شامل عدم پشیمانی نسبت به ریسک های انجام شده است پس در انتخاب ریسک عاقلانه عمل کنید.

   ریسک کردن

  هرچه بیشتر بدانید، بیشتر متوجه می شوید که نمی دانید. آموزش رسمی فقط سطح را می خراشد و این یک قطره از توانایی ما برای یادگیری است. دانش، بدون توجه به اینکه چقدر ممکن است ناچیز به نظر بیاید، به ما یک دلیل برای بیرون آمدن از رختخواب در صبح ها می دهد. با علمتان مانند دوست جدیدتان رفتار کنید. زندگی ما خیلی قشنگ تر و خوشایندتر خواهد بود، اگر هر روز یک دوست جدید پیدا کنیم.

   یادگیری برای موفقیت

  5. ساکن و بی تحرک نمانید:

  موفقیت یک روند است - یک رویداد نیست ؛ برخی اهداف ممکن است یک شبه اتفاق بیافتند. بعضی دیگر نیاز به زمان بیشتری دارند، انرژی و هم ترازی با سیارات! دلسرد نشوید.

  طبق برنامه خود پیش بروید. پیشرفت خود را ارزیابی کنید و اصلاحات را نیز انجام دهید. هدف خود را از ذهنتان حفظ کنید و پای خود را نیز محکم حفظ کنید. اگر شما در تلاش برای رسیدن به هدفی هستید، قطعا موانعی وجود خواهد داشت.

  من آنها را داشته ام، همه آنها را داشته اند اما موانع لازم نیستند که شما را متوقف کنند. اگر به سمت یک دیوار فرار کردید، به اطراف آن نروید و تسلیم نشوید، یاد بگیرید که چگونه می توان از آن بالا رفت، از آن بالا بروید یا در اطرافش راهی را جستجو کنید.

   تلاش مداوم

  در زندگی ما دائما به جهات مختلف کشیده می شویم. خانواده، کار، مدرسه، ایمان، جامعه، و غیره. ممکن است به همه چیزها باهم توجه داشته باشید. به اندازه کافی زمان در یک روز نداریم که برای هر تقاضایمان قدم برداریم با این حال، در طول زمان - و طولانی - به یک زندگی متعادل می رسیم.

  یک زندگی متعادل باید شامل انجام کار خوب در شغل خود باشد ؛ صادقانه پول دراوردن در یک روز صادقانه کاری. تعادل به معنای بودن در کنار خانواده است ، افراد کمی می توانند به میزان دلخواهشان کنار خانواده شان باشند اما صرف "زمان با کیفیت" در خانواده، خانواده را سالم و خوشحال نگه می دارد.

  تعادل به معنی داشتن زمان برای خودتان و شارژ باتریتان است و به معنی خدمت به جامعه و پس دادن اش است ؛ تعادل به معنای تغذیه روح از طریق دین و / یا معنویت است.

   موفیت و زندگی نرمال

  در حالی که مزایای شکست وجود دارد، شکست برای بازنده ها محدود می شود ، روی موفقیت کار کنید و با شکست درگیر شوید و آن را به عنوان یک محصول جانبی یک طرح به خوبی توسعه یافته بدانید.

  بهترین راه برای رسیدن به موفقیت و محدود کردن شکست، کار کردن با کسی است که قبلا در همان جاده قرار داشته. تعداد مسیرهای زیادی وجود دارد که می توانیم در آنها به سوی موفقیت حرکت کنیم.

  با از بین بردن میوه های پایینی آویز درخت شکست، شانس موفقیت ما بهبود می یابد و مطمعن می شویم که ما تنها انواع ارزشمند شکست را تجربه خواهیم کرد. و به خاطر داشته باشید که از اولین مربیان، والدین، معلمان و دیگران سپاسگزار باشیم که برای ما الهام بخش بوده و ما را در مسیر موفقیت قرار داده اند.

   الگوی مناسب

  8.بیشتر از صحبت گوش کنید:

  ما اغلب وقت خود را صرف صحبت کردن بدون گوش دادن می کنیم ، حتی زمانی که گوش می کنیم، به موضوع بعدی که می خواهیم بگوییم، فکر می کنیم. با دقت گوش دادن، می توانیم به طور کامل درک کنیم که چه چیزی گفته شده است و به درستی در گفتگو شرکت کنیم. اگر ما گوش نکنیم نمیتوانیم آنچه را که لازم است فراهم کنیم.

   گوش کردن

  9. خود را در شبکه ای قرار دهید که شما را به موفقیت می رساند:

  هیچ کس در این دنیا به تنهایی موفق نبوده است موفقیت نیازمند آن است که به کسی احتیاج داشته باشید. این جایی ست که شبکه پیش می آید. شبکه واقعی به معنای خدمت به اجزا شبکه است و چیزی را انتظار برگشت نداشت ، سپس هنگامی که مورد نیاز شد، شبکه راهی برای بازگشت نفع و محبت شما پیدا خواهد کرد.

  شبکه موفقیت

  10. یک دفترچه یادداشت با خود داشته باشید:

  زندگی ما شلوغ و مشغول تر است ؛ در طول یک روز، ایده ها، راه حل ها و تجلی داریم و اگر ما راهی برای گرفتن آنها نداریم، خطر این پیش می آید که آنها را از دست بدهیم. یک نوت بوک، چه هاردکپی یا چه الکترونیکی، به ما کمک می کند تا افکارمان را ثبت کنیم، ذخایر روانی خوب را آزاد کنیم و به یک ایده یا راه حل دیگری برسیم.

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مهم ترین خبرهای روز ایران و جهان

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید