توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  بهترین روش برای خودارضائی

  1 بازدید

  بهترین روش برای خودارضائی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  روش صحیح خودارضایی

  روش صحیح خودارضایی

  درمان قطعی زود انزالی

  درمان افسردگی بدون دارو

  عشق بازی

  سریعترین درمان افسردگی

  دکتر کامیار سنایی

  عشق بازی با زن+تحریک جنسی

  ترک اعتیاد به دیدن فیلم پورن

  تعریف اضطراب

  درمان اضطراب شدید بدون دارو

  درمان اضطراب اجتماعی

  نقاط حساس بدن زنان

  درمان قطعی وسواس فکری شدید

  جملات پایان رابطه

  درمان قطعی اختلال دوقطبی

  درمان دیر انزالی

  منبع مطلب : dr-sanaie.com

  مدیر محترم سایت dr-sanaie.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  معرفی روش های خود ارضایی

  معرفی روش های خود ارضایی

  همانطور که می دانید تمام افراد به برقراری رابطه جنسی نیاز دارند ، اغلب افراد بر این عقیده هستند که نیاز به سکس مانند هر نیاز حیاتی دیگر مانند آب ، غذا ، مسکن و غیره واجب است . متاسفانه در اغلب موارد این نیاز دردسر شده و این خود فرد است که بتواند با شناخت ویژگی های خود ؛ نیاز جنسی را در مسیر درست هدایت کند .

  شاید عجیب به نظر برسد اما خودارضایی ممکن است در بین پستانداران نیز اتفاق بیفتد و تنها مختص برای انسان ها نیست . اغلب نوزادان در زمانی که می خواهند محیط اطراف خود و یا بدن خود را کشف کنند نیز ممکن است دست به خود ارضایی بزنند ، بی آنکه حتی از آن اطلاعی نیز داشته باشند .

  زمانی که نوزاد آلت تناسلی خود را لمس می کند احساس آرامش پیدا کرده و به این باور می رسد که بازی کردن با بدنش حس خوبی به او دست خواهد داد . در نتیجه زمان هایی که تنها است یا به دنبال آرامش می باشد ، این عمل را تکرار خواهد کرد .

  در خودارضایی فرد با تجسم صحنه های جنسی و به دور از واقعیت و همچنین با تحریک دستگاهی تناسلی اش و خیال پردازی های جنسی که دارد ؛ سعی بر به ارگاسم رسیدن را دارند . برخی از افرادی که این عمل را انجام می دهند در طی زمان به آن نیز عادت خواهند کرد .

  سن شروع افراد برای خودارضایی متفاوت بوده و برخی از افراد در سن بلوغ و برخی دیگر نیز پس از آن این عمل را شروع می کنند . برخی از دختران و پسران زمانی که در برقراری رابطه جنسی محدودیت داشته باشند ممکن است به استمنا روی آورند .

  در دخترها خودارضایی با سفتی بدن و لذت شدید واژن می باشد اما در پسران با خروج از مایع منی می باشد . در واقع شیوه های خودارضایی و به ارگاسم رسیدن در دختران و پسران متفاوت بوده و همچنین سن شروع آن نیز تفاوت دارد .

  خودارضایی را تعریف کنید

  استمنا ، جلق و یا همان خودارضایی به تحریک دستگاه تناسلی برای رسیدن به لذت جنسی و اغلب موارد ارگاسم گفته می شود . همانطور که گفتیم روش های خود ارضایی درپسران و دختران و  تفاوت دارد و هر فردی برای خود رویاپردازی های جنسی خود را دارد .

  به طور مثال می توان گفت مردان با لمس کردن ، نوازش یا ماساژ دادن آلت تناسلی خود به ارگاسم رسیده . در مقابل زنان با استفاده از دستگاه های جنسی مانند ویبراتور و یا تحریک آلت تناسلی خود به ارگاسم خواهند رسید .

  این عمل در هر دو گروه جنسی در خفا و در یک محیط خصوصی انجام می شود . شاید تا به حال شنیده باشید که تنها برخی از افراد مجرد خودارضایی می کنند اما این صحت ندارد ؛ در افراد متاهل نیز استمنا دیده خواهد شد .

  روش های خودارضایی در زنان

  همانطور که گفتیم روش های خود ارضایی در دختر با مردان متفاوت بوده و هر کدام روش خاصی را برای به ارگاسم رسیدن انتخاب می کنند . روش های خودارضایی در زنان بیشتر از زنان بوده است ، حتی می توان گفت زنان شرایط بهتری برای خودارضایی در مقایسه با مردان دارند .

  از شیوه های معمول خود ارضایی در زنان می توان به تحریک کلیتوریس اشاره کرد . البته بانوان هنگام خوداراضایی به صحنه های احساسی و رمانتیک فکر کرده و سپس این عمل را انجام خواهند داد . در واقع این تنها روش خودارضایی در خانم ها نیست .

  لازم است بدانید که خانم ها بسته به محل تحریک دو نوع ارگاسمدارند ، معمول ترین روش آن تحریک واژن بوده و دیگر روش آن فشار به داخل واژن که در این حالت تحریک روی نقطه جی ایجاد خواهد شد . 

  اغلب دختران به دلیل محافظت از پرده بکارت خود ، تحریک کلیتوریس را برای به ارگاسم رسیدن انتخاب می کنند . در مقابل افرادی که پرده بکارت ندارند ، از دو روش برای خوداراضایی استفاده خواهند کرد .

  یکی دیگر از روش های خود ارضایی در زنان استفاده از دستگاه ویبراتور می باشد ، به دلیل آنکه تحریکی که ویبراتور ایجاد می کند ، انسان نمی تواند به همین دلیل ممکن است در آینده هنگام رابطه جنسی فرد به ارگاسم نرسد .

  در واقع می توان گفت اگر بدن و سیستم های عصبی به روش های دیگر خودارضایی عادت کنند ، به این دلیل که این ارگاسم طبیعی نیست ، پس از مدت ها دیگر نمی تواند هنگام برقراری رابطه جنسی به ارگاسم برسد .

  عوارض خودارضایی در زنان شامل کاهش اعتماد به نفس ، افسردگی ، اختلال ارگاسم ، اختلالات خواب و غیره می شود . زنان و یا مردان باید پیش از انجام این عمل به پیامدها و عوارض های آن نیز توجه کنند .

  روش های خودارضایی در مردان

  استمنا در مردان بیشتر آلت محور بوده یعنی بر آلت تناسلی خود بیشتر تمرکز دارند . معمول ترین شیوه خودارضایی در مردان این است که با دست آلت جنسی خود را لمس کرده و به سمت بالا یا پایین حرکت دهند .

  البته لازم است بدانید که برخی از افراد برای انجام این عمل از روان کننده ها مانند صابون استفاده خواهند کرد . برای اینکه لذت بیشتری را تجربه می کنند معمولا این عمل را با سرعت بیشتری انجام خواهند داد .

  برخی دیگر از افراد برای استمنا از اجسام حلقه ای که واژن زن را شبیه سازی کند ، استفاده خواهند کرد . دیگر اسباب های جنسی نیز برای به ارگاسم رسیدن مردان وجود داشته که هنگام خودارضایی از آن استفاده خواهند کرد .

  در واقع می توان گفت تمرکز افراد بر بدنشان و بی توجهی به محیط اطرافشان هنگام خود ارضایی لذت آن را بیشتر خواهد کرد . به این ترتیب اکثر افراد به جای اینکه بر روی چیزهای دیگر متمرکز شوند تنها به بدن خود توجه می کنند و در نتیجه به افزایش برانگیختگی آن ها کمک خواهد کرد .

  برخی از مردان نیز که به انزال زودرس دچار هستند ؛ دائما تحریکات جنسی خود را متوقف و دوباره تحریک خواهند کرد . این کار به آن ها کمک کرده تا دیرتر به ارگاسم رسیده و از تحریکات جنسی خود لذت ببرند .

  خودارضایی در مردان نیز عوارض های مختلفی همچون افسردگی ، انزال زودرس ، عذاب وجدان ، احساس گناه ، حس حقارت ، بی ارزشی و غیره را دارد .

  در نهایت

  همانطور که می دانید اغلب افراد با هر سنی ، با هر جنسی در طول دوره ای از زندگی اقدام به خودارضایی خواهند کرد . اما روش های انجام خوداراضایی و نحوه ارضا شدن در هر جنسی ، حتی در هر فردی نیز متفاوت است .

  برخی از افراد به دلیل برخی از نظر های شخصی ، از خودارضایی برای پاسخ به نیازهای جنسی خود استفاده می کنند ، اما باید بدانند که این روش چه پیامدهایی را نیز در پیش دارد که شاید برخی نیز از عوارض خود ارضایی اطلاعی نداشته باشند . 

  سوالات متداول

  ✔️  بی شک بله خوداراضایی روش های مختلفی داشته که در زنان و مردان متفاوت بوده که در متن در مورد آن توضیح داده شده است .

  ✔️ خودارضایی در زنان تحریک کلیتوریس بوده که در متن مقاله بیشتر به جزئیات آن اشاره شده است .

  ✔️ آن ها از روش های مختلفی برای تحریک آلت تناسلی خود استفاده کرده که در متن مقاله بیشتر به جزئیات آن اشاره شده است .

  منبع مطلب : www.mosahab.com

  مدیر محترم سایت www.mosahab.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  روش های خودارضایی

  یکی از نیازهای مهم هر فرد ، میل جنسی است . نیاز جنسی در انسان اهمیت زیادی دارد و با شناخت درست و سپس قرار دادن آن در مسیری طبیعی باعث سلامت انسان می شود . خودارضایی عملی شایع است و به انسان محدود نمی شود و سایر پستانداران نیز آن را انجام می دهند .

  حتی نوزادان هنگام کشف بدن خود نیز ممکن است خودارضایی کنند یا حتی هنگامی که می خواهند احساس آرامش کنند خودارضایی کرده و درک می کنند که تماس با بدن حس خوبی به آن ها می دهد . در خودارضایی ، فرد با خیال پردازی و به دور از واقعیت و با تحریک دستگاه تناسلی خود و پردازش ذهنی صحنه های تحریک کننده سعی می کند که خود را به ارگاسمبرساند که در صورت تکرار ، ممکن است به این رفتار عادت کند .

  در پسرها خودارضایی همراه با بیرون ریختن مایع منی و در خانم ها همراه با سفتی عضلانی و لذت شدید در واژن است . زمان اولین خودارضایی در افراد متفاوت است هم چنین شیوه های خودارضایی در مردان و زنان تفاوت دارد . در این مقاله به بررسی روش های خودارضایی می پردازیم .

  خودارضایی چیست ؟

  خود ارضایی به تحریک دستگاه تناسلی خود برای رسیدن به برانگیختگی و لذت جنسی و معمولاً تا حد ارگاسم اشاره دارد . این کار در مردان عموماً با لمس کردن ، نوازش یا ماساژ دادن آلت تناسلی خود برای ارضا شدن انجام می شود . برخی از خانم ها نیز واژن خود را برای ارضای جنسی ، تحریک کرده یا از اسباب بازی های جنسی مثل ویبراتور ( vibrator ) برای این کار استفاده می کنند .

  افراد چه مرد باشند چه زن ، در هر سنی و با هر نوع گرایش جنسی ای ممکن است خودارضایی کنند و این کار بیشتر در خفا و در محیط خصوصی آن ها صورت می گیرد . همچنین ، بسیاری از افراد فکر می کنند فقط کسانی که مجرد هستند اقدام به خودارضایی می کنند در صورتی که این کار ارتباطی با وضعیت تاهل ندارد .

  روش های خودارضایی

  در خودارضایی ، افراد با لمس کردن آلت تناسلی خود ، لذت جنسی را تجربه کرده و معمولاً در نتیجه آن به ارگاسم می رسند . در حین انجام این کار ، معمولاً آن ها از تخیل و فانتری استفاده می کنند و از این طریق ، لذت جنسی خود را افزایش می دهند .

  روش های خود ارضایی در مردان و زنان متفاوت است . عموماً مردان با مالیدن یا حرکت دادن دست به سمت پایین و بالای آلت تناسلی خود ، استمنا می کنند و زنان ممکن است با استفاده از دست و انگشتان خود ، ناحیه کلیتوریس یا واژن خود را مالش دهند . در ادامه به صورت دقیق تری به روش های خودارضایی در مردان و زنان می پردازیم .

  روش های خودارضایی در مردان

  استمنا در مردان بیشتر بر آلت تناسلی تمرکز دارد یا آلت محور است . رایج ترین شیوه خودارضایی در مردان به این صورت است که دست خود را دور آلت تناسلی خود پیچانده و آن را به سمت بالا و پایین حرکت می دهند و معمولاً برای اینکه لذت جنسی بیشتری تجربه کنند این کار را با سرعت بیشتری انجام می دهند .

  همچنین ، برخی از مردان در انجام خود ارضایی برای رسیدن هرچه سریعتر به ارگاسم از صابون یا روان کننده ها استفاده کرده یا اجسام حلقه مانندی که واژن زن را شبیه سازی می کند را به کار می برند . برای مردان نیز اسباب بازی های جنسی ای در این زمینه وجود دارند .

  تمرکز بر روی احساسات خود در هنگام خودارضایی می تواند لذت افراد را در انجام این کار افزایش دهد . به این ترتیب ، به جای اینکه ذهن بر روی چیزهای مختلف متمرکز شود تنها بر روی بدن تمرکز دارد و این کار به افزایش برانگیختگی مردان کمک می کند . از سوی دیگر ، برخی از افراد که به انزال زودرس دچار هستند در هنگام خودارضایی ، دائماً برانگیختگی جنسی خود را متوقف و دوباره خود را تحریک می کنند که این کار به آن ها کمک می کند دیرتر به ارگاسم رسیده و بیشتر لذت ببرند .

  علاوه بر این ها ، روش های خودارضایی در مردان می تواند عوارض متعددی داشته و در موارد شدید آن ، منجر به مسائلی از جمله انزال زودرس ، افسردگی ، عذاب وجدان و احساس گناه شدید و همچنین احساس حقارت در این افراد می شود .

  روش های خودارضایی در زنان

  بر خلاف مردان ، روش های خودارضایی در زنان بسیار زیاد است به گونه ای یک خانم هنگام انجام کار منزل و یا تماشای تلوزیون و یا حتی در حین رانندگی نیز می تواند خودارضایی کند . در خانم ها خودارضایی از طریق مالش کلیتوریس رایج ترین شیوه خودارضایی است .

  همچنین ، خودارضایی در زنان با احساسات و تصور حالات رمانتیک و مالش کلیتوریس همراه است . البته خانم ها بسته به محل تحریک دو نوع ارگاسم دارند : نوع اول ارگاسم از طریق تحریک کلیتوریس بوده که شایع تر است و در آن ، کلیتوریس با لمس کردن تحریک می شود .

  نوع دوم استمنا در زنان ، ارگاسم از طریق واژن می باشد . این نوع ارگاسم از طریق فشار به داخل واژن ، روی نقطه جی ایجاد می شود . نقطه جی در دیواره قدامی واژن در داخل قرار دارد . برای پاره نشدن پرده بکارتفقط باید از روش اول یعنی تحریک کلیتوریس استفاده شود . همچنین ورود اجسام خارجی به داخل واژن نیز باعث تحریک جنسی و خودارضایی می شود .

  یکی دیگر از این شیوه های خودارضایی در خانم ها استفاده از ویبراتور است . استفاده زیاد از ویبراتور باعث می شود که دستگاه تناسلی حساسیت خود را از دست بدهد و فرد در یک رابطه جنسی طبیعی نتواند به ارگاسم برسد . هم چنین تحریکی را که ویبراتور ایجاد می کند قابلیت ایجاد توسط انسان را ندارد .

  اگر به علت تداوم استفاده از ویبراتور ، سیستم عصبی به تحریکات ناشی از آن عادت کند ، این زنان دیگر هنگام رابطه جنسی طبیعی ، ارگاسم را تجربه نمی کنند . در واقع اگر وسیله خاصی در ابتدا سبب ارگاسم شود ، به دلیل مصنوعی بودن این ارگاسم و عادت کردن سیستم عصبی ، افراد مجبور هستند که روش خودارضایی خود را تغییر دهند .

  خودارضایی در زنان نیز منجر به عوارضی می شود که افراد لازم است قبل از انجام این کار به این پیامدها توجه داشته باشند . این عوارض شامل کاهش اعتماد به نفس ، افسردگی اختلال ارگاسم ، اختلالات خواب و غیره می شود .

   کلام آخر

  اگرچه افراد می توانند در هر سنی و با هر جنسیتی اقدام به خودارضایی کنند اما روش های آن با توجه به تفاوت های جسمی ، در مردان و زنان متفاوت است . گاهی اوقات افراد به انجام خودارضایی اعتیاد پیدا کرده و این مسئله برای آن ها مشکلاتی را چه در ابعاد شخصی و چه در ابعاد کاری به همراه دارد و ممکن است این مسئله پیامدهای جبران ناپذیری برای آن ها داشته باشد . به همین دلیل اقداماتی عملی برای کنار گذاشتن این رفتار ضروری است .

  زمانی که فرد ، به دلیل اعتیاد به خودارضایی دچار مشکلاتی در زندگی شخصی و شغلی اش شده ، لازم است با راه های ترک خودارضایی آشنا شده و سعی کند آن را کنار بگذارد . در ادامه و در لینک زیر به روش های ترک خودارضایی پرداخته شده است .

  سوالات متداول

  این کار به معنی تحریک دستگاه تناسلی خود به منظور رسیدن به اوج لذت جنسی و ارگاسم است که به جزئیات آن در مقاله پرداخته شده است .

  معمولاً مردان برای ارضای خود بر آلت تناسلی خود متمرکز بوده و برای رسیدن به ارگاسم ، عضو تناسلی خود را مالش می دهند که به جزئیات آن در مقاله بیشتر پرداخته شده است .

  برای این کار از دو روش تحریک کلیتوریس و تحریک واژن استفاده می شود که برای آگاهی از جزئیات بیشتر می توانید مقاله را مطالعه کنید .

  منبع مطلب : www.heyvafamily.com

  مدیر محترم سایت www.heyvafamily.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  نمیدونم

  برای ارسال نظر کلیک کنید