توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  به عنوان یک فرد ایرانی احساس خود را درباره میهن خود ایران بنویسید

  1 بازدید

  به عنوان یک فرد ایرانی احساس خود را درباره میهن خود ایران بنویسید را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  10 نمونه انشا در مورد وطنم ایران | متن انشا در مورد ایران

  10 نمونه انشا در مورد وطنم ایران | متن انشا در مورد ایران

  در مقاله زیر بهترین و کامل ترین مجموعه را از انشا در موردایران  و انشا درمورد وطن و انشا در مورد ایران برای کودکان را می توانید مشاهده کنید.

  انشای آزاد وطن | انشا درمورد وطن

  نمونه انشا اول

  مقدمه:انسان از خاک و گل به وجود آمده است، آن هم خاک و گلی که یک روزی در آن جا به دنیا می آید و روی زمینش نفس می کشد و راه می رود و زندگی می کند که به آن خاک و گلی که از آن به وجود آمده ایم وطن انسان گفته می شود.

  تنه انشا: خاک و وطن مانند رابطه ی فرزند و خانواده یکدیگر را جذب می کنند. گویی که هر کجا که باشد حتی فرسنگ ها دورتر باز هم تمام فکر و روح و احساسش او را به سمت خود می کشد. وطن هر انسانی مایه ی افتخار و سربلندی اوست. دائما در تلاش است که نقشی هر چند کوچک در جلوه گر شدن و درخشیدن وطن خود در زندگی داشته باشد و زمانی که وطنش در جنگ و خونریزی باشد با غیرت و تعصب به پیش می رود تا مانع از دست دادن حتی یک وجب از خاکش نشود و با گذشتن از جان خود و رهاکردن خانواده خود به میدان جنگ می رود تا از وطن که خانواده بزرگ او است محافظت کنند دقیقا همان کاری که مردمان غیور و شجاع کشور خودمان در جنگ تحمیلی با عراق انجام دادند رگ و خون دادند تا رگ وطنشان پاره نشود و از هم گسسته نشود و یا زمانی که وطنش به موفقیتی دست یابند ان ها نیز پابه پای آن شادی می کنند و جشن می گیرند. این رابطه ی حقیقی بین انسان و وطنش است اما وطن عزیز ایران ما که شمالش را دریای خزر آبی کرده و جنوبش را دریای خلیج همیشگی فارس. قسمتی از آن را جنگل و کوه فراگرفته و قسمتی دیگر را بیابان ها و شوره زارها به هر قسمت از آن نگاه کنی قشری با زبان و لهجه ی متفاوت می بینی. ترک و لر و کرد ، بختیاری،مازنی،گیلک،تالش و ارمنی و قفقایی در کنار یکدیگر و با همدیگر با مذهب های مختلف مثل شیعه و سنی و مسیحی و یهودی زندگی می کنند و همگی به عنوان خواهر و برادر وطنی یکدیگر را پذیرفته اند. در سختی ها و مشکلات مانند کوهی محکم در کنار یکدیگر می ایستند.

  به وطنم که در عین حال در شمالش باران می بارد و در جنوبش گرد و خاک و در غربش آفتاب و در شرقش برف می بارد را دوست دارم. با همه ی سختی ها و مشکلات و دردهایش و با همه ی خوبی ها و شادی هایش من به داشتن چنین وطنی با چنین مردمی افتخار می کنم. ایران من…وطن من…خانه ی ابدی من…

  نتیجه گیری:انسان ها در خاکی آرام می گیرند که از آن به وجود آمده اند و دوست دارند که در همان خاک دفن شوند به گونه ایی از همان جایی که آمده اند به همان جا بازگردند. روحشان اینگونه آرامش ابدی می گیرد و قلبشان مالامال از حس خوب می شود.

  انشا درباره وطنم ایران | انشا با موضوع وطن | تحقیق مقاله یا انشا درباره ایران


  نمونه انشا دوم


  ابتدا باید به ایرانی بودن خود افتخار و همچنین به تاریخ کهنی که این سرزمین زیبا داریم سرمان را با غرور بلند کنیم .

  ایران کشوری اسلامی در قاره اسیا واقع شده است

  و از پرچمی به سه رنگ سبز و قرمز و سفید تشکیل شده است .

  هر یک از رنگ ها در این پرچم مقدس نشانه های خاص خود را دارد

  رنگ سبز به عنوان نشان اسلام، رنگ سفید نشان صلح و سرخ نشان رشادت و دلاوری تفسیر شد.

  ایران فقط یه کشور نیست یه فرهنگه یه تمدنه یه هویته یه ملته

  ایران یه گربه ی خوابیده تو غرب آسیا نیست یه شیر بیداره

  همچنین خاک ایران با وجود ثروت طبیعی خدادادی یکی از خاک های با ارزش جهان است که نفت و گاز بسیار در ان دیده میشود

  ایران بناها و یادگاری هایی را اززمانهای کهن به جای گذاشته که از نظر خلق جهان بی نظیر و پدیده یا معجزه ای باور نکردنی و زیبا می باشد.

  به طور مثال در همین شهر خودمان بناهایی مانند نارین قلعه، مسجد جامع، امامزاده سیدعلی (ع) و… و

  در شهر های دیگر هم که ینگریم بناهایی همچون تخت جمشید، پل قزوین، سی و سه پل،غار علیصدر، عالی قاپو و… چشم جهانیان را به خود خیره کرده است.

  اینها همه از لطف خداوند بزرگ و متعال است که همیشه کشور ما آباد و سربلند و تا ابد در برابر کشورهایی مانند اسرائیل و آمریکا پیروز و موفق خواهد بود.

  ما وظیفه داریم برای قدر دانی از این نعمات بزرگ تا آخرین قطره خون بکوشیم و سوگند یاد می کنیم

  در این راه لحظه ای از پای ننشینیم تا همیشه این کشور با عظمت بماند.

  در این جاست که با خود فریاد می زنم:

  چو ایران نباشد تن مباد بدین بوم و بر زنده یک تن مباد

  انشا کودکانه در مورد ایران | انشا به زبان ساده در مورد ایران برای کودکان

  نمونه انشا سوم

  من کشورم ایران را خیلی دوست دارم. چون ایران کشور زیبایی است در ایران جاهای قشنگ زیادی داریم . مثلا هم دریا داریم ، کوه های بلند داریم جنگل و رودخانه و کویر داریم که همه آنها خیلی قشنگ هستند . خوراکی ها و غذا ها و شیرینی های ایرانی خیلی خوشمزه هستند و من دوست دارم همیشه غذاهای خوشمزه ای که مادرم برای من درست میکند بخورم .

  مردم ایران مردم خوب و مهربانی هستند و همدیگر را دوست دارند ، مردم ایران شجاع هستند اگر کشور های دیگر به آنها حمله کنند همه دشمنان را بیرون میکنند و همیشه پیروز میشوند. در ایران مردم مسلمان هستند و خدا و امامان و پیامبران را دوست دارند.
  بیشتر مردم کارهای خوب انجام میدهند و به هم کمک میکنند . من زبان فارسی را که خیلی شعر های زیبایی در آن هست دوست دارم

  و دوست دارم با همه به زبان فارسی حرف بزنم و همیشه کنار مادر و پدرم باشم و به آنها احترام بگذارم. بعضی از بچه ها که پدرشان شهید شده پدر ندارند. و ما باید به آنها احترام بگذاریم و با آنها دوست باشیم چون پدر های آنها به خاطر راحتی و امنیت ما شهید شده اند و آنها شجاع و قوی بوده اند. من دوست دارم وقتی بزرگ شدم یک دانشمند بشوم و کارهای بزرگی برای ایران انجام بدهم یا یک پلیس یا سرباز بشوم و از ایران دفاع کنم یا معلم بشوم و به بچه ها درس های خوب بدهم تا آنها با سواد بشوند. من شهیدان را که برای راحتی ما ایثار کرده اند دوست دارم و به آنها افتخار میکنم.

  به خاطر همه چیزهای خوبی که در ایران هست من ایران را دوست دارم و میخواهم همه تلاشم را بکنم تا باعث افتخار پدر و مادرم و مردم کشورم ایران باشم .

  نتیجه گیری :

  در پایان من این شعر زیبا در مورد ایران را به کودکان ایرانی تقدیم میکنم

  ایران ما زنده است ،او نیزجان دارد

  مانند یک انسان ،روح و روان دارد

  با عشق و احساسش ،با صورتی زیبا

  از دور معلوم است ،در نقشه ی دنیا

  هرجا که دریایش ،درنقشه خندان است

  آنجا خلیج فارس ،لبخند ایران است

  انشا ایران وطنم | انشا ایران کودکانه | انشا ایران ادبی | انشا درباره ایران زیبای من


  .
  نمونه انشا چهارم

  موضوع انشا : حمایت از کالای ایرانی ، چرا باید از کالای ایرانی حمایت کنیم ؟
  مناسب برای پایه تحصیلی : مناسب برای پایه های تحصیلی راهنمایی و متوسطه ( پنجم به بالا)

  مقدمه : همه ما میدانیم رهبر بزرگ انقلاب برای مشخص کردن راه و مسیر کلی برای ما مردم و مسئولین در هر سال یک شعار برای آن سال انتخاب میکنند و همه ما یادمان هست که سال ۱۳۹۷ توسط رهبر انقلاب امام خامنه ای به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شد . اما این نامگذاری خیلی بیشتر از شعار برای یک سال اهمیت دارد . اما شاید از خودتان بپرسید چرا حمایت از کالای ایرانی انقدر مهم است؟ در این تحقیق میخواهم به این سوال پاسخ دهم.
  انشا درباره ایران وطن من

  این نامگذاری اهمیت بسیار زیادی دارد .

  با گسترش استفاده مردم از کالاهای ایرانی به جای کالاهای وارداتی ، رفته رفته کسب و کار کارخانه ها و کارگاه ها نیز رونق پیدا می کند کارخانه ها و کارگاه ها به خاطر افزایش تولیدات خود بنا بر نیازهای مردم ، افراد بیشتری را استخدام می کنند .در نتیجه افراد بیشتری نیز مشغول به کار می شوند .

  از طرف دیگر ، کارخانه ها و کارگاه ها سعی می کنند ، کیفیت کالاهای خود را بالاتر ببرند .مردم نیز به جای استفاده از کالاهای خارجی ، به خرید و استفاده از کالاهای ایرانی روی می آورند .در نتیجه آن ، دیگر تحریم ها هیچ اثری بر زندگی مردم ندارند . واردات به داخل کشور کم می شود و از طرف دیگر می توانیم با ارتقای صنعت و افزایش کیفیت ، وارد بازار جهانی شویم .
  انشا درباره ایران من

  با استفاده از محصولات داخلی ، شاهد کاهش قیمت ها می شویم زیرا با افزایش تولید ، قیمت تمام شده برای کارخانه ها نیز کم می شود و درنتیجه قیمت ها نیز کم می شود . رقابت در میان تولیدکنندگان افزایش می یابد و این رقابت می تواند تاثیرات مثبتی در کیفیت کالاها داشته باشد . مردم نیز به جای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف ، در زمینه تولید بیشتر سرمایه گذاری می کنند .

  همه این موراد مثل زنجیری به هم وبسته هستند

  و اهمیت حمایت از کالای ایرانی را به ما نشان میدهد .

  نتیجه گیری : شاید به خودتان بگویید خرید یک کالای ایرانی توسط ما که همه چیز را متحول نمیکند اما تک تک ما وقتی کنار هم قرار بگیریم مانند قطرات یک دریا ، قدرتی شگفت انگیز پیدا خواهیم کرد . به علاوه ما میتوانیم روی اطرافیان خود با تشویق آنها به خرید کالای ایرانی موثر باشیم و نقش کوچکی در آبادانی میهن خویش داشته باشیم.

  انشا در مورد ایران زیبای من | انشا در مورد ایران وطن من

  نمونه انشا پنجم

  موضوع انشا : انشا با موضوع ایران من – تاریخ و جغرافیا و افتخارات ایران
  مناسب برای پایه تحصیلی : مناسب برای پایه های تحصیلی ششم ، هفتم ، هشتم ، و نهم

  مقدمه : در این انشا میخواهم از زیبایی ها ، افتخارات ، پرچم کشورم ایران برای شما سخن بگویم . ایران من ، جایی که عاشقانه آن را دوست دارم .

  ایران من سرزمین گل های لاله و سرزمین پهلوانان دلیر، وطن همان قهرمانان بزرگوار و پرافتخار است. آن سرزمین، کشور من، کشور تو و کشور تمام ملتی است که از جان خود برای سربلندی و آبادانی این وطن و مردم آن می کوشند.

  ایران بناها و یادگاری هایی را اززمانهای کهن به جای گذاشته که از نظر خلق جهان بی نظیر و پدیده یا معجزه ای باور نکردنی و زیبا می باشد. به طور مثال در همین شهر خودمان بناهایی مانند نارین قلعه، مسجد جامع، امامزاده سیدعلی (ع) و… و در شهر های دیگر هم که ینگریم بناهایی همچون تخت جمشید، پل قزوین، سی و سه پل،غار علیصدر، عالی قاپو و… چشم جهانیان را به خود خیره کرده است.

  ایران در مشرق زمین این کره ی خاکیست و دارای ثروت های عظیم بسیار و منابع سرشاری مانند نفت و گاز است. اگر به تاریخ ایران نیز توجه کنید؛ ایرانیان همیشه عاشقانه و صادقانه کوشیدندکه در آن زمان ایران مانند نگینی در روی کره ی زمین بدرخشد.

  کشور بزرگ ما دارای پرچمی سه رنگ است که نشانه ی استقلال و آزادی مردم ماست و همیشه همراه با سرودی شور انگیز به اهتزاز در میآید.

  مهم ترین عامل سربلندی وطنم، شیعه بودن و وجود اسلام ناب محمدی در کشور من است. در کشور ما همه مردم پیرو پیشوای دینی خود حضرت آیت الله خامنه ای هستند و به علت راهنمایی های رهبر خوب و شایسته، ملت ایران از نفوذ و دخالت بیگانگان منفور است و خواهد ماند.

  اینها همه از لطف خداوند بزرگ و متعال است که همیشه کشور ما آباد و سربلند و تا ابد در برابر کشورهایی مانند اسرائیل و آمریکا پیروز و موفق خواهد بود.ما وظیفه داریم برای قدر دانی از این نعمات بزرگ تا آخرین قطره خون بکوشیم و سوگند یاد می کنیم در این راه لحظه ای از پای ننشینیم تا همیشه این کشور با عظمت بماند.
  انشا در مورد ایران سرزمین من

  نتیجه گیری : وقتی از ایران سخن میگویم احساس میکنم هرگز جایی را در جهان چنین عاشقانه دوست نخواهم داشت ، در این جاست که با خود فریاد می زنم: چو ایران نباشد تن مباد ، بدین بوم و بر زنده یک تن مباد

  انشا درباره ایران

  انشا درباره ایران

  درمورد ایران بنویسید

  چگونه درمورد ایران بنویسیم؟

  امروز به شما کمک می کنیم تا انشا خوبی در مورد کشور خود بنویسید.

  زمانی که می خواهیم درباره ی وطن خود انشا بنویسیم باید به چه مسائلی اشاره کنیم؟

  شما در هر شهری که زندگی کنید زیبایی های زیادی از آن دیده اید ، شما می توانید

  در یک انشا توصیفی به توصیف طبیعتو زیبایی های طبیعی شهر و کشور خود بپردازید، از آرایه های مختلف استفاده کنید

  و انشا خود را زیبا بنویسید.

  در هر شهری از ایران آثار تاریخی و باستانی زیادی وجود دارد که حتی اگر به دیدن آن ها نرفته باشید می توانید

  با جستجو در اینترنت، عکس و اطلاعات آثار را پیدا کنید راجع به آثار تاریخی که روزگاران بسیاری را

  پشت سر گذاشته اند بنویسید.

  شما می توانید از تاریخ پربار ایران بنویسید، کشور ایران گذشته ی پر فراز و نشیبی دارد ،پادشاهان

  بسیاری بر ایران حکومت کرده اند.

  ایران حکومت بسیاری به خود دیده است مانند: هخامنشیان،سلوکیان، اشکانیان، ساسانیان،زندیان و….

  سرداران بسیاری از مرزهای ایران دفاع کرده اند و سربازان بسیاری در راه دفاع از ایران فداکاری کرده اند.

  شما می توانید به دهه فجر و انقلاب اسلامی و جنگ هشت سال ایران و عراق اشاره کنید.

  شهر به شهر ایران دارای زبان محلی خود است و فرهنگ مختص به خود است ، شما می توانید

  در انشا خود به این تنوع زبانی و فرهنگی اشاره داشته باشید.

  ایران سرشار از منابع مختلف مواد آلی و معدنی است ، شما می توانید از منابع مختلف نام ببرید

  و درمورد آن ها توضیح بدهید.

  زمانیکه موضوع انشا یک کشور است چه وطن شما باشد چه کشور همسایه یا کشوری آن سمت این کره خاکی ،

  اطلاعات بسیاری وجود دارد که می توانید به آن ها اشاره کنید.

  به اندازه وسعت یک کشور و تاریخ بنیان گذاری آن شما می توانید در مورد هرکشوری بنویسید.

  شما حتی می توانید به مشاهیر،دانشمندان،نویسندگان و شاعران آن کشور نیز اشاره کنید ، هر کشوری مفاخر بسیاری دارد.

  برای نوشتن یک انشا خوب ابتدا باید اطلاعات بالایی داشته باشید پس تا می توانید کتاب هایی مناسب سن خود را مطالعه کنید.

  فراموش نکنید در پایان انشا خود می توانید به احساس شخصی خود در مورد کشور ایران بپردازید.

  برای زیبایی بیشتر، انشا خود را با یک شعر به پایان برسانید.

  برای آشنایی انشا پایین را با دقت مطالعه کنید و سپس انشا زیبا خود را بنویسید.

  انشا درباره ایران (دوره ابتدایی)

  ابتدا باید به ایرانی بودن خود افتخار و همچنین به تاریخ کهنی که این سرزمین زیبا داریم سرمان را با غرور بلند کنیم .

  ایران کشوری اسلامی در قاره آسیا واقع شده است

  و از پرچمی به سه رنگ سبز و قرمز و سفید تشکیل شده است .

  هر یک از رنگ ها در این پرچم مقدس نشانه های خاص خود را دارد

  رنگ سبز به عنوان نشان اسلام، رنگ سفید نشان صلح و سرخ نشان رشادت و دلاوری تفسیر شد.

  ایران فقط یه کشور نیست یه فرهنگه یه تمدنه یه هویته یه ملته

  ایران یه گربه ی خوابیده تو غرب آسیا نیست یه شیر بیداره

  همچنین خاک ایران با وجود ثروت طبیعی خدادادی یکی از خاک های با ارزش جهان است که نفت و گاز بسیار در ان دیده میشود

  ایران بناها و یادگاری هایی را اززمانهای کهن به جای گذاشته که از نظر خلق جهان بی نظیر و پدیده یا معجزه ای باور نکردنی و زیبا می باشد.

  به طور مثال در همین شهر خودمان بناهایی مانند نارین قلعه، مسجد جامع، امامزاده سیدعلی (ع) و… و

  در شهر های دیگر هم که ینگریم بناهایی همچون تخت جمشید، پل قزوین، سی و سه پل،غار علیصدر، عالی قاپو و… چشم جهانیان را به خود خیره کرده است.

  اینها همه از لطف خداوند بزرگ و متعال است که همیشه کشور ما آباد و سربلند و تا ابد در برابر کشورهایی مانند اسرائیل

  و آمریکا پیروز و موفق خواهد بود.

  ما وظیفه داریم برای قدر دانی از این نعمات بزرگ تا آخرین قطره خون بکوشیم و سوگند یاد می کنیم

  در این راه لحظه ای از پای ننشینیم تا همیشه این کشور با عظمت بماند.

  در این جاست که با خود فریاد می زنم:

  چو ايران نباشد تن من مباد            بدين بوم و بر زنده يک تن مباد

  اولین و بزرگ ترین سایت انشاء برای تمامی پایه های تحصیلی

  انشا در مورد وطن کلاس ششم انشای توصیف وطن انشا درباره من وطنم ایران را دوست دارم انشا در مورد وطن من توصیف وطن در دو بند نگارش ششم انشا درباره ایران سرزمین ما انشا در مورد ایران کلاس هشتم داستان کوتاه درباره عشق به میهن

  ابتدا باید به ایرانی بودن خود افتخار و همچنین به تاریخ کهنی که این سرزمین زیبا داریم سرمان را با غرور بلند کنیم .

  ایران کشوری اسلامی در قاره اسیا واقع شده است

  و از پرچمی به سه رنگ سبز و قرمز و سفید تشکیل شده است .

  هر یک از رنگ ها در این پرچم مقدس نشانه های خاص خود را دارد

  رنگ سبز به عنوان نشان اسلام، رنگ سفید نشان صلح و سرخ نشان رشادت و دلاوری تفسیر شد.

  ایران فقط یه کشور نیست یه فرهنگه یه تمدنه یه هویته یه ملته

  ایران یه گربه ی خوابیده تو غرب آسیا نیست یه شیر بیداره

  همچنین خاک ایران با وجود ثروت طبیعی خدادادی یکی از خاک های با ارزش جهان است که نفت و گاز بسیار در ان دیده میشود

  ایران بناها و یادگاری هایی را اززمانهای کهن به جای گذاشته که از نظر خلق جهان بی نظیر و پدیده یا معجزه ای باور نکردنی و زیبا می باشد.

  به طور مثال در همین شهر خودمان بناهایی مانند نارین قلعه، مسجد جامع، امامزاده سیدعلی (ع) و… و

  در شهر های دیگر هم که ینگریم بناهایی همچون تخت جمشید، پل قزوین، سی و سه پل،غار علیصدر، عالی قاپو و… چشم جهانیان را به خود خیره کرده است.

  اینها همه از لطف خداوند بزرگ و متعال است که همیشه کشور ما آباد و سربلند و تا ابد در برابر کشورهایی مانند اسرائیل و آمریکا پیروز و موفق خواهد بود.

  ما وظیفه داریم برای قدر دانی از این نعمات بزرگ تا آخرین قطره خون بکوشیم و سوگند یاد می کنیم

  در این راه لحظه ای از پای ننشینیم تا همیشه این کشور با عظمت بماند.

  در این جاست که با خود فریاد می زنم:

  چو ایران نباشد تن مباد بدین بوم و بر زنده یک تن مباد

  نظر شما در مورد این انشا چه بود ؟ نظر بزارید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  نرگس سجادی : خوب بود ولی من احساس یک ایرانی درباره ایران را میخواستم😐

  ناشناس : اگه کو تاه تر بود عالی میشدن 😊 ولی الا عالیه😁

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  یلدا اقبالخواه 16 روز قبل
  0

  عالی بود

  نرگس 26 روز قبل
  1

  من‌ از این‌ داستان خوشم آمد 😊😊😊❤️❤️♥️♥️♥️🌷🌷🌷🌷🌷🌷

  امیررضا 26 روز قبل
  1

  چرت

  امیر 1 ماه قبل
  1

  پسر اولش چی میگ😶😶😶😶😶😕😕😕😕

  0
  محمد 1 ماه قبل

  آره

  امیر 1 ماه قبل
  2

  بعد

  امیر 1 ماه قبل
  2

  بعد

  1
  امیر 1 ماه قبل

  😎😎😎😎😎😎

  مهناز 1 ماه قبل
  0

  به نظرم خوب وعالیه

  2
  امیر 1 ماه قبل

  نه

  نازنین زهرا غلامرضایی 2 ماه قبل
  0

  خیلی خیلی خوب است

  ایات حمیدی 2 ماه قبل
  -1

  خیلی خوب لود

  ساینا 2 ماه قبل
  1

  خوبه

  ولی که که ها

  1
  امیر 1 ماه قبل

  😤😤😤😤😤

  پشمک 2 ماه قبل
  0

  زارتینگولی😂😂😂😂

  2
  امیر 1 ماه قبل

  🤔🤔🤔🤔🤔🤔

  0
  ساینا 2 ماه قبل

  پشمک بی خاصیت

  ناشناس 2 ماه قبل
  -1

  زارتینگولی😂😂😂😂

  پشمک 2 ماه قبل
  -1

  زارتینگولی😂😂😂😂

  Anis 8 ماه قبل
  0

  من تونستم ایده های خوبی بگیرم 💞کم بودن ولی خوب بود😎😐

  -1
  ساینا 2 ماه قبل

  منم هیچی پیدا نکردم ...زرت

  نصیری 8 ماه قبل
  -1

  کاش بیشتر بود

  ناشناس 8 ماه قبل
  4

  اگه کو تاه تر بود عالی میشدن 😊 ولی الا عالیه😁

  0
  نرگس 26 روز قبل

  اره 👌👌👌👌👌👌👌

  2
  امیر 1 ماه قبل

  👇👇👇👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  خیخی

  . 9 ماه قبل
  0

  خیخی

  . 9 ماه قبل
  -1

  ن

  ناشناخت 9 ماه قبل
  1

  در یک باغ میوه دار شناختم و میوه های باغ را میخورم🤭🤭🤭

  نرگس سجادی 9 ماه قبل
  2

  اما من احساس یک ایرانی درباره ایران را میخواستم

  نرگس سجادی 9 ماه قبل
  5

  خوب بود ولی من احساس یک ایرانی درباره ایران را میخواستم😐

  0
  اره 1 ماه قبل

  منم

  3
  ناشناس 9 ماه قبل

  منم

  ناشناس 9 ماه قبل
  -2

  گو بخور

  مهدی . 10 ماه قبل
  -2

  خیلی خوب بود .

  ممممممممننننننننون.

  وپ ل لپلوگفکبنین 11 ماه قبل
  0

  سلام بد نیست خوبه ممنون

  A 1 سال قبل
  -2

  A

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  خوب بود

  یلدا مالکی 1 سال قبل
  0

  خوبه ولی اگه بیشترش میکردین عالی میشد

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید