توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  به چه کسانی یارانه معیشتی تعلق میگیرد

  1 بازدید

  به چه کسانی یارانه معیشتی تعلق میگیرد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  جرئیات بسته کمک معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی/ یارانه ۱۰۰ هزار تومانی به چه کسانی تعلق می گیرد؟

  جرئیات بسته کمک معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی/ یارانه ۱۰۰ هزار تومانی به چه کسانی تعلق می گیرد؟

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، قرار است از روز شنبه محدودیت های شدیدی در کشور اعمال می ‌شود و شهرهایی که شرایط قرمز دارند تقریباً به حالت تعطیل در می‌آیند و شهرهای نارنجی نیز به حالت نیمه تعطیل جز موارد ضروری که ضرورت دارد افراد سرکار بیایند و فروشگاه ها به مردم کالا و خدمات بدهند.

  این محدودیت های شدید و تعطیلات بخش‌ هایی از کشور باعث می شود فشار اقتصادی روی مردم زیاد ‌شود براین اساس دولت تصمیم گرفته بسته کمک معیشتی را برای برخی از افراد در نظر بگیرد.

  بر این اساس قرار است به یک سوم جامعه برای چهار ماه در ماه های (آذر، دی، بهمن و اسفند) یک بسته کمک معیشتی ۱۰۰ هزار تومان اعطا شود.

  گفتنی است؛ این بسته قرار است روز شنبه در ستاد ملی کرونا تصویب شود.

  اگر جامعه هدف این بسته معیشتی یارانه بگیران باشند، حدود ۸ میلیون نفر مشمول آن خواهند شد و اگر کل ایرانیان در این طرح در نظر گرفته شوند، ۲۶ میلیون نفر، این بسته کمک معیشتی را دریافت خواهند کرد.

  روحانی همچنین در جلسه امروز هیات دولت از پرداخت یک وام یک میلیون تومانی به ۱۰ میلیون خانوار هم خبر داد.

  منبع مطلب : www.mojnews.com

  مدیر محترم سایت www.mojnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  یارانه ۱۲۰ هزارتومانی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ + جزئیات

  یارانه ۱۲۰ هزارتومانی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ + جزئیات

  حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگارایمنا در خصوص طرح تأمین کالاهای اساسی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در ابتدا چندین طرح با محوریت تأمین کالاهای اساسی در صحن علنی مجلس مطرح بود که طی بررسی‌ها در کمیسیون برنامه و بودجه، نهایتاً طرح فعلی تأمین کالاهای اساسی نهایی شد.

  وی افزود: طبق این طرح، دولت باید در ۶ ماه دوم امسال حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار را به طرح تأمین کالاهای اساسی اختصاص دهد.

  عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبق این طرح مبلغ ۱۲۰هزار تومان به حساب سرپرستان دهک‌های اول تا سوم واریز می‌شود و مابقی دهک‌ها نیز به ازای هر نفر ۶۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. این طرح تنها شامل کسانی می‌شود که یارانه معیشتی دریافت می‌کنند.

  حاجی دلیگانی تاکید کرد: در حال حاضر دولت به صورت جزیره‌ای کشور را مدیریت می‌کند؛ زیرا در برخی بخش‌ها در نحوه پرداخت اعتبار افراط می‌کند و در برخی از بخش‌ها تفریط می‌کند.

  وی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد با پیگیری‌های مجلس نسبت به رفع مخالفت دولت این طرح به نتیجه برسد.

  منبع مطلب : www.imna.ir

  مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چه کسانی یارانه 120 هزار تومانی کالا می‌گیرند؟

  چه کسانی یارانه 120 هزار تومانی کالا می‌گیرند؟

  به گزارش تجارت‌نیوز، کلیات طرح حمایت معیشتی از مردم با موافقت 213 نماینده مجلس تصویب شد که براساس آن یارانه خرید کالا به 60 میلیون نفر از جمعیت کشور داده می‌شود.

  با تصویب این طرح، جامعه هدف به دو گروه تبدیل می‌شود که گروه اول افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی مثل کمیته امداد و بهزییستی هستند و میزان یارانه دریافتی آنها دو برابر گروه دیگر است، گروه دوم نیز 40 میلیون نفر از جمعیت کشور مثل کارگران و بازنشستگان هستند.

  مبلغ یارانه برای گروه اول(20 میلیون نفری) 120 هزار تومان به‌ازای هر نفر تا سقف 600 هزار تومان است، یعنی به خانوارها تا سقف پنج نفر یارانه پرداخت می‌شود و از نفر ششم به بعد مشمول دریافت یارانه نخواهند شد.

  این یارانه برای گروه دوم(40 میلیون نفری) معادل 60 هزار تومان است که سقف پنج نفر برای این گروه نیز در نظر گرفته شده و حداکثر 300 هزار تومان پرداخت می‌شود.

  اما چه افرادی مشمول دریافت این یارانه می‌شوند؟

  طبق گفته سخنگوی ستاد بودجه سازمان برنامه و بودجه، ۷۸ میلیون نفر(24 میلیون خانوار) یارانه نقدی دریافت می‌کنند که اگر مطابق بودجه قرار باشد یارانه سه دهک حذف شود حدود 20 میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی منع می‌شوند.

  از سوی دیگر دولت در راستای طرح‌های حمایتی دوره کرونا به یارانه‌نقدی بگیران وام یک میلیون تومانی پرداخت کرد که به گفته سخنگوی پیشین ستاد تسهیلات کرونا، حدود 21 میلیون نفر از جمعیت یارانه‌بگیر معادل ۸۷ درصد از خانوارهای یارانه بگیر تسهیلات مذکور را دریافت کرده‌اند که معادل 67 میلیون نفر است.

  میرزایی دستاورد اجرای این طرح را دریافت شماره تلفن همراه رسمی از ۸۷ درصد خانوراهای یارانه‌بگیر عنوان کرد.

  از آنجایی که مسئولیت شناسایی مشمولان دریافت یارانه خرید کالا با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه‌وبودجه است و این دو سازمان اطلاعات بسیاری از گروه‌های جمعیتی را در اختیار دارند، احتمالا سه دهکی که چند سال است دولت و مجلس به دنبال حذف آنهاست جزء مشمولان یارانه نقدی محسوب نمی‌شوند.

  از سوی دیگر در سال گذشته نیز که بنا شد دولت مابه‌التفاوت افزایش قیمت سوخت را به صورت یارانه پرداخت کند، تا پایان اسفند ماه گذشته لیست یارانه‌بگیران معیشتی به ۶۰ میلیون نفر رسید، بنابراین به احتمال زیاد این افراد جز مشمولان دریافت یارانه خرید کالا محسوب شوند.

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید