توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  بیمه چیست و چه فایده ای دارد کلاس پنجم

  1 بازدید

  بیمه چیست و چه فایده ای دارد کلاس پنجم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  این بیمه چیست و چه فایده ای دارد صفحه 33 مطالعات اجتماعی پنجم

  جواب فعالیت صفحه ۳۳ کتاب مطالعات اجتماعی پایه پنجم دبستان ابتدایی این بیمه چیست و چه فایده ای دارد از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم کاش یکی از بچه ها جواب رو بفرسته.

  طاها : صاحبان کارخانه ها یا کارگاه های تولیدی باید همه ی کارگران و کسانی که در کارخانه مشغول به کارند بیمه کنند.

  نویسنده : بیمه صندوقی برای تامین خسارت های جانی و مالی است. بیمه در زمان حال برای پیش بینی و مقابله با حوادثی که در اینده احتمال رخ دادن ان می باشد در نظر گرفته شده است و به نحوی اینده نگری اقتصادی است.

  امیر علی ندیری : کارگاه و کارخانه ها باید کارگران را بیمه نموده تا از لحاظ امنیت جانی ایمن باشن.

  فاطمه سادات خدادادی : بیمه ی صصندوقی برای تامین خسارت های جانبی و مالی است درزمان حال برای پیش بینی ومقاله باحوادثی که در آینده احتمال رخ دادن آن می باشد در نظر گرفته شده است وبه نحوه ی آینده نگری اقتصادی است.

  آرتین : کارکنانی که بیمه می شوند پس از طی سال های خدمت دارای حقوق بازنشستگی می باشند و در صورت فوت آنها خانواده ایشان از نظر مالی و درمانی تامین هستند.

  زینب محسنی پور : بیمه سازکاری است که طی ان یک بیمه گر بنا به ملاحضاتی تعهد میکند که زیان احتمالی یک بیمه گزار را در صورت وقوع یک حادثه در یک دوره ی زمانی خاص جبران نماید یا خدمات شخصی را به وی ارائه دهد. بنابراین بیمه یکی از روش های مقابله با ریسک است.

  نیلوفر دلداده : بیمه یک نوع آینده نگری محسوب میشود و باعث میشود اگر خدایی نکرده اتفاقی برای ما افتاد بیمه به ما کمک میکند به خصوص بیمه عمر.

  ناشناس : صاحبان کارخانه ها باید همه ی کارگران و کسانی را که در کارخانه مشغول به کارند بیمه کنند.

  نرگس : بیمه خسارت های جانی و مالی را میدهد به شرطی که طرف مقابل بیمه شده باشد کارخانه ها باید کارگران را بیمه کنید که اگر روزی اتفاقی افتاد بیمه خسارت را بپردازد.

  نویسنده : رضا صاحبان کار خانه باید کار گران را بیمه کنند تا اگر انها صدمه دیدند نصف پول را شرکت بیمه بدهد و مسلویت ان به عهده شرکت بیمه است.

  نویسنده : بیمه به مردم کمک میکند که اگر خدایی نکرده تصادف یا…اتفاق بی افتد مسولیت را به عهده بگیرد.

  یاسین عباسی : بیمه صندقی است که در ابتدا پولی را به آن می دهی و درحوادثی مانندزلزله مقداری از خسارت را می دهد و زمان باز نشستگی حقوق هنگفتی می دهد.

  نویسنده : بیمه به مردم کمک میکند که اگر خدایی نکرده تصادف یا…اتفاق بی افتد مسولیت را به عهده بگیرد.

  فاطمه ایزدی : بیمه اهمیت برخوردار است بیمه ها انواع مختلفی دارندوهر کدام از آنها میتوانند در زمان نیاز یک بخش از هزینه ها را پوشش می دهند.

  نیکنام عزیزی : بیمه، نوعی پس انداز محسوب میشود که با پرداخت حق بیمه، از پوششهای بیمه ای بخصوص هزینه پزشکی حادثه نقص عضو حادثه بیماریهای خاص ازکارافتادگی ،فوت به هر علت یا فوت حادثه، به بیمه شده گان یا ذینفع بیمه ای کمک کرده،و در آینده نیز یک سرمایه ای عالی به بیمه گذار اهدا میکند،البته در بیمه عمر و تامین آتیه در صورت مشاوره حقوقی رایگان می تونید پیام بگذارید.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بیمه چیست و چه فایده ای دارد کلاس پنجم | درمانگاه شبانه روزی سلیم

  همه روزه(حتی ایام تعطیل)بصورت تمام وقت
  تهران، علی آباد، بلوار دستواره، نبش کوچه ایمانی، پلاک 99

  شماره تماس: 54471

  55336830-9

  فکس: 55312326

  تلگرام و اینستا:
  [email protected]

  منبع مطلب : salim-clinic.ir

  مدیر محترم سایت salim-clinic.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بیمه چه فوایدی دارد؟


  بیمه از اهمیت زیادی برخوردار است. بیمه ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آنها میتوانند در زمان نیاز یک بخشی از هزینه ها را پوشش دهند. بیمه سلامت و درمانی و همچنین بیمه عمر از مهمترین بیمه هایی هستند که نه تنها در هزینه ها به ما کمک میکنند بلکه نوعی سرمایه گذاری محسوب میشوند بنابراین اهمیت استفاده از بیمه در زندگی بالا است. بیمه علاوه بر زندگی در کار و تجارت نیز مورد نیاز است. در اصل استفاده از بیمه نوعی آینده نگری محسوب میشود که میتواند در آینده در هزینه ها به ما کمک کند.  به گزارش گروه خبری بانکی دات آی آر فایده مهم بیمه این است که میتواند بخشی از هزینه های غیر قابل پیش بینی در آینده را پوشش دهد بنابراین از این نظر باعث آسودگی خاطر میشود. با توجه به اینکه بیمه ها انواع مختلفی دارند بنابراین میتوان از هر کدام از آنها به حد نیاز در زندگی استفاده نمود. حتی در کسب و کارمان نیز بیمه از اهمیت زیادی برخوردار است مثل بیمه ی حوادث و آتش سوزی.


  بیمه هایی که خدماتی برای سلامتی و درمان دارند از مهمترین انواع بیمه محسوب میشوند چون این بیمه میتواند هزینه های درمانی را در زندگی کاهش دهد بنابراین وقتی از بیمه استفاده میکنیم علاوه بر اینکه در هزینه ها صرفه جویی میکنیم یک سرمایه گذاری انجام میدهیم که طولانی مدت میتوانیم از آن بهرمند شویم.


  بیمه ها کمک میکنند تا خیال آسوده تری بابت آینده فرزندانمان هم داشته باشیم. بیمه ی عمر نیز انواع مختلفی دارد میتوان از آن برای داشتن زندگی بهتر در آینده استفاده نمود. در واقع با استفاده از بیمه کیفیت زندگی خود را افزایش میدهید چون بیمه ها امکانات زیادی را در اختیار ما قرار میدهند بنابراین با استفاده از آنها میتوان هم آسودگی فکری و هم آسودگی از نظر پرداخت هزینه ها برای ما ایجاد میشود.


  بیمه ی حوادث هم از انواع مهم بیمه است که جزء نیازهای ضروری زندگی است چون حوادث هم غیر قابل پیش بینی هستند بنابراین باید بیمه را یک جزء جدایی ناپذیر در زندگی خود در نظر بگیریم. امروزه بیمه تنوع بیشتری پیدا کردند و هر کدام از آنها میتوانند در پرداخت هزینه ها به ما کمک کنند و بیش از همه با استفاده از بیمه مخصوصا بیمه ی عمر که در اکثر کشورهای جهان ارائه میشود میتوان آتیه ی بهتری ار برای خانواده و خود ایجاد نمود.


  بیمه ها در اصل حمایت مالی را در زندگی برای ما فراهم میکنند بنابراین مثل سرمایه گذاری هستند که میتوانند در  خیلی از موارد به هزینه هایی که باید در زندگی بپردازیم به ما کمک کنند. پس هر چقدر که از بیمه ها بیشتر استفاده کنیم به نوعی بیشتر سرمایه گذاری و آینده نگری کردیم.


  هزینه های درمانی و سلامتی جزء دغدغه های مهم در زندگی است که بیمه میتواند در این قسمت به ما کمک کند و امنیت خاطر بیشتری را ایجاد کند. استرس ها و نگرانی ها در زندگی میتوانند با استفاده از بیمه و داشتن آینده ی بهتر کاهش پیدا کنند. همچنین در مدیریت هزینه ها و صرفه جویی که در زندگی برای آن تلاش میکنیم میتواند با استفاده از بیمه هم تحقق یابد.


  نیاز ما به بیمه هر روز بیشتر میشود و استفاده از آن باید برای تک تک اعضای خانواده و فرزندان باشد تا آینده ی بهتری هم برای خود و هم برای فرزندانمان داشته باشید بیش از همه با بیمه میتوانیم نگرانی های خود را بابت بخشی از هزینه ها در زندگی کاهش دهیم.

  اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

  =================


  ► بانکی: پیش خوان روزنامه های اقتصادی امروز،20 مرداد 93
  سیف: تلاش بانک مرکزی برقراری ثبات برای رونق تولیدی و اقتصادی است ◄

  منبع مطلب : banki.ir

  مدیر محترم سایت banki.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  دختر ناز : عالی خیلی خوب است

  نازنین : درس گفتی

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 2 روز قبل
  0

  بیمه صندوقی برای تامین خسارت های جانی و مالی بیمه انواع مختلفی دارد که هر زمان بخشی از هزینه ها را پوشش می دهد

  امیر حسین 6 روز قبل
  3

  عالی عالی خیلی خوب است

  ارام 7 روز قبل
  1

  مرسی عالیه

  روژان بینا 7 روز قبل
  2

  سلام بیمه در دوران بازنشستگی و حوادث ناشی از کار به بیمه شدگان مستمری پرداخت می‌کند و اگر فردی دچار آسیب ناشی از کار شده باشه های اون جبران میشه

  یک کلاس پنجمی زرنگ 7 روز قبل
  1

  برای این بیمه میشوند که کارگران و صاحبان از لحاظ امنیت جانی و مالی مطمئن باشند

  طاها کریمی اصل 13 روز قبل
  1

  به طور خلاصه، بیمه پشتوانه و سرمایه ای است که در هزینه ها به ما کمک می کند.

  طاها کریمی اصل 13 روز قبل
  1

  همه ی کارکنان کارخانه ها و کارگاه ها باید بیمه تامین اجتماعی شوند. کار بیمه تامین اجتماعی: کسانی که دارای این بیمه هستند پس از بازنشستگی یا در موقع حوادث ناشی از کار، برای گذراندن زندگی یا جبران ضرر هایی که به آنها وارد شده، پول از بیمه دریافت می کنند.

  طاها کریمی اصل 13 روز قبل
  1

  بیمه ها بسیار مهم اند و هر کسی می تواند یا خودش برای خودش آن را خریداری کند یا با کر کردن در کارخانه ها و کارگاه ها از طرف مدیریت آن کارگاه یا کارخانه بیمه شویم.

  طاها کریمی اصل 13 روز قبل
  1

  همچنین بیمه پشتوانه ای مالی است که در حوادث به ما کمک می کند و از روی نگرانی های ما می کاهد و مانند یک سرمایه است.

  طاها کریمی اصل 13 روز قبل
  1

  این بیمه هنگام خسارات مالی و هزینه های بیماری هزینه ها را پرداخت می کند.

  Elena 14 روز قبل
  0

  عالی بود

  عسل 15 روز قبل
  1

  خیلی زیاد بود و برای یک انشا اصلا خوب نبود

  ناشناس 19 روز قبل
  -1

  ببخشید من بلد نیستم خلاصه کنم و بنویسم میشود به من بگید خلاصه برام فورستید ممنون میشم

  ناشناس 11 ماه قبل
  -1

  بنظر من بیمه چیزی هست که وقتی خدایی نکرده تصادف یا خسارت بار بیاری اون وظیفه داره نصف بیشتری پول خسارت رو پرداخت کنه. اگه جوابم درست هست بهم بگید

  0
  آوا 7 روز قبل

  درسته به نظر من

  ناشناس 12 ماه قبل
  1

  بيمه به ما كمك زيادة مي ميكند

  باران حیدری 12 ماه قبل
  0

  سلام من باران هستم بیمه برای سلامت کار کنان یک کارگاه بسیار مهم است چون که قسمتی از خسارت ها را میپوشاند وازیک جهت هم خیلی خوب است که یک سرمایه گذاری است

  مدیم 12 ماه قبل
  -1

  درست است

  زهرا 12 ماه قبل
  2

  به نظرم بیمه خیلی لازمه و باید هر کسی حتما بیمه داشته باشه

  ارسام 12 ماه قبل
  2

  سلام

  ساینا دانیاری 1 سال قبل
  2

  صاحبان کارخانه ها باید افراد رابیمه کنند یعنی پول به سازمان بیمه بپردازند تا زمانیکه افراد باز نشست شدند یا در هنگام کار حوادث برایشان پیش امد سازمان بیمه به انها پول می دهد

  -1
  مریم 12 ماه قبل

  کامل درست بود دوست عزیز

  آ 1 سال قبل
  1

  خیلی خوب است

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  بیمه قراردادی بین بیمه شونده وبیمه کننده است که از ان در مواقع اسیب دیدگی وحوادث استفاده میشود

  مائده آزاده 1 سال قبل
  2

  کاش بیشتر توضیح میدادید ⭐⭐⭐⭐⭐

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  بیمه چیست و چه فایده ای دارد

  سنا 1 سال قبل
  1

  مرسی از سایت خودتون من سنا امیری هستم خوشبختم

  رشید 1 سال قبل
  2

  سلام ای کاش یه جواب حسابی بدن دوستان....من خیلی وقت ندارم....😖

  0
  طاها کریمی اصل 13 روز قبل

  بیمه پشتوانه و سرمایه مالی است.

  0
  007 12 ماه قبل

  بیمه هیج کاری در زندگی ما نمی کند

  1
  من میگم 1 سال قبل

  بیمه در هر چیزی به ما کمک میکنه

  خدا 1 سال قبل
  -1

  عالییییییی

  -1
  007 12 ماه قبل

  من مردم برای اسمت

  الی 1 سال قبل
  -1

  خوبه ولی نمیدونم خانوممون قبول کنه یا نه

  یا زهرا 1 سال قبل
  1

  بسیار ممنون از شما که جواب های درست رو به ما گفتید خیلی ممنونم اجرتون با حضرت زهرا س💐

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  من این رو نوشتم این تحقیق رو من نویسنده امیر مهدی هستم😏

  -1
  007 12 ماه قبل

  اره بابا تو این رو نوشتیپ

  زهرا اسکندری 1 سال قبل
  3

  بیمه چیست؟وقتی ما یا دیگران آسیب میبینم کسانی هستند که هزینه ی ما را پرداخت می کند که نام او بیمه است بیمه ماننده:بیمه ی ماشین ،بیمه ی بدنه ی ماشین،و قیره....

  0
  فاطمه سادات 1 سال قبل

  خیلی ممنونم🙏

  نگار 1 سال قبل
  2

  کاش یکی از بچه ها دو بنده میگفت من نمیدونم معلمم گفت تحقیق دو بنده کنیم😞😞😞

  2
  ناشناس 1 سال قبل

  اون اینطوری گفته

  بلک پینک 1 سال قبل
  2

  وقتی در محل کار یا مدرسه اتفاقی ناگهانی برای انسان بیفتد از بیمه استفاده میشود بیمه به انسان کمک مالی میکند و به این کار بیمه گفته میشود بخواطر همین هست که هر سال بچه ها در مدرسه یا بزرگان در محل کار بیمه می‌شوند که اگر خدایی نکرده اتفاقی بیفتد کمک مالی بکنند

  لاله 1 سال قبل
  2

  آنها باید بیمه بشوندوبیمه هم پول 💰 درمان آنها را می دهند وهم پول 💰 بازنشسته کی آنها را میدهد.

  4
  نازنین 1 سال قبل

  درس گفتی

  دختر ناز 1 سال قبل
  5

  عالی خیلی خوب است

  دختر ناز 1 سال قبل
  1

  خیلی دوست داشتم

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  ا

  1
  007 12 ماه قبل

  به به حرف درست رو شما زدین چقدر زیبا واقعا حال کردم

  مهدی 1 سال قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید