توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تاریخ تاسیس کانون بازنشستگان ناجا

  1 بازدید

  تاریخ تاسیس کانون بازنشستگان ناجا را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  درباره ما

  کانون بازنشستگان نیروهای مسلح در سال 1336 برای اولین بار تاسیس شد و کارکنان سازمان های سابق ژاندارمری و شهربانی زیر مجموعه این کانون محسوب می شدند.

  در سال 1369و در پی تصویب قانون ناجا، نیروهای سه گانه انتظامی(ژاندارمری ، شهربانی و کمیته) از ابتدای سال 1370 ادغام و در پیامد آن قانون استخدام ناجا درسال 1374 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید.

  با تصویب این قانون که در بسیاری موارد با قانون ارتش و مأموریت آن متفاوت بود، اساسنامه کانون بازنشستگان نیروهای مسلح مشمولیت خود را بر بازنشستگان ناجا از دست داد و کلیه بازنشستگان ناجا وابسته به قانون استخدامی ناجا شدند.

  در ادامه این روند تحولی، کانون بازنشستگان ناجا با موضوع «ایجاد زمینه های فعالیت بازنشستگان و مستمری بگیران عضو –ارائه خدمات به بازنشستگان و مستمری بگیران عضو- و تهیه، ارائه، پیگیری و اجرای طرح های حمایتی از بازنشستگان و مستمری بگیران در ابعاد مختلف اداری، خدمات رفاهی، بیمه ای، فرهنگی، سازمانی، درمانی، فناوری، تعاونی، تولیدی، اجتماعی و فناوری اطلاعات ورزشی در 20 بهمن ماه 1388 تحت شماره 25285 و شناسه ملی 10320177180 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسید.

  منبع مطلب : kbnaja.ir

  مدیر محترم سایت kbnaja.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  جهانگیر 2 سال قبل
  0

  کانون بازنشستگان نیروهای مسلح در سال 1336 برای اولین بار تاسیس شد و کارکنان سازمان های سابق ژاندارمری و شهربانی زیر مجموعه این کانون محسوب می شدند.اگر اطلاعاتی درباره سابقه و نوع و فرم این سازمان در سالهای دهه چهل (مثلا)بخواهیم باید کجا مراجعه کنیم. با سپاس فراوان

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید