توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تاریخ دربی استقلال پرسپولیس

  1 بازدید

  تاریخ دربی استقلال پرسپولیس را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تاریخ دقیق دربی فردا اعلام می‌شود

  تاریخ دقیق دربی فردا اعلام می‌شود

  مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد تاریخ بازی شهرآورد فردا مشخص می‌شود.

  به گزارش ایلنا، بازی تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران که قرار بود در هفته هشتم لیگ برتر برگزار شود به دلیل حضور سرخپوشان در فینال لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاد و زمان برگزاری آن به صورت دقیق مشخص نیست.

  سهیل مهدی درباره زمان بازی‌های معوقه لیگ توضیح داد: ما در زمان‌بندی‌ها دو حالت داشتیم. یکی اینکه بازی‌های معوقه را کنار بگذاریم و هفته‌ها سر جای خودشان برگزار شوند و بعد بازی‌های معوقه را در نیم‌فصل یا زمان‌های باقیمانده انجام دهیم، اما این روح قرعه کشی و توالی مسابقات را بهم می‌زد و عملا امتیازات داخل و خارج خانه بودن و مسیر قرعه کشی اول کار از بین می رود.

  او ادامه داد: حالت دیگر اینکه معوقات‌مان را با روندی که هست همچنان حفظ کنیم. منتهی تاریخ و زمانبندی ما برای برخی از باشگاه ها فشرده و برای برخی آزادتر می‌شود. ما به این نتیجه رسیدیم که حالت دوم منطقی‌تر است. تا قوانین باشگاه‌ها و امتیاز بازی خانگی، سفرهای خارج از خانه و ... حفظ شود تا شکل مشترکی برای همه داشته باشد. امیدواریم نیم‌فصل اول را به موقع تمام کنیم اما اینکه تاریخ دربی چه زمانی خواهد بود برای ما مشخص است، ولی در حال بررسی های نهایی هستیم تا تمام موارد رعایت شود و اشتباهی در آن صورت نگیرد. از فردا تاریخ را اعلام خواهیم کرد.

  منبع مطلب : www.ilna.news

  مدیر محترم سایت www.ilna.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  شهرآورد تهران

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید