توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تبدیل شماره کارت به شماره حساب بانک رفاه

  1 بازدید

  تبدیل شماره کارت به شماره حساب بانک رفاه را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  شماره شبا بانک رفاه کارگران

  شماره شبا بانک رفاه کارگران

  دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران با شماره حساب

  در «رده» می‌توانید با وارد کردن شماره حساب بانک رفاه کارگران، شماره شبا دریافت کنید
  برای استفاده از این امکان و همچنین اطمینان از نام صاحب حساب و فعال بودن حساب، عضو «رده» شوید

  شناسه شبا بانک رفاه کارگران

  شماره شبا بانک رفاه کارگران با همگامی و پیروی از استانداردهای بانک مرکزی محاسبه و تولید می‌شود. تا قبل از این، به دلیل اینکه تا پیش از به وجود آمدن این شناسه انتقال پول بین بانک‌های مختلف با مشکلات و معضل‌های بسیاری همراه بود، هر بانکی طی روندی متفاوت با دیگر بانک‌ها برای حساب‌ها خود شماره شناسه تولید می‌کرد که هیچ کدام آن‌ها به کار نقل و انتقالات بین بانکی نمی‌آمد. پس اینگونه بود که برای رفع تمامی این مشکلات و همچنین تسهیل و تسریع روند انواع نقل و انتقالات مالی و استانداردسازی مبادلات بین بانکی و بین‌المللی بانک‌های کشور، شماره شبا از سوی بانک مرکزی مشخص شد.

  ساختار شماره شبا

  این شماره در کشور ما گذشته از این که حساب به کدام یک از بانک‌های دولتی یا خصوصی کشور متعلق است، با IR شروع شده که بیانگر نام اختصاری  بین‌المللی ایران است و پس از آن ۲۴ رقم دیگر قرار می‌گیرد که گذشته از ارقام کنترلی و شناسه معرف هر بانک که برای بانک رفاه 013 است، از شماره نوع حساب و همچنین خود شماره حساب تشکیل شده و کم بودن برخی شماره حساب‌ها با گذاشتن صفر پیش از شماره‌ اصلی حساب جبران می‌شود. پس به این ترتیب است که شماره شبا ریز تمامی اطلاعات یک حساب بانکی را در خود جای می‌دهد و این امکان را فراهم می‌کند تا با به حداقل رساندن هر گونه خطایی، با بالاترین سرعت ممکن به انواع نقل و انتقالات الکترونیکی میان بانک‌های کشور جامه عمل بپوشاند.

  دریافت شماره شبا همه بانک‌ها با شماره حساب

  شماره شبا بانک رفاه کارگران با شماره حساب

  گذشته از دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران از همین درگاهی که سایت رده در اختیارتان قرار داده، راه‌های دیگری نیز برای دریافت آن وجود دارد که هر کدام هزینه‌ساز هستند و دردسازهای خاص خود را دارند. مراجعه به شعبه و دستگاه‌های خودپرداز بانک یکی از راه‌های گرفتن شماره شباست. هنوز امکان دریافت شماره حساب از طریق شماره کارت ارائه نشده و نمی‌توان با داشتن شماره کارت از ساتنا یا پایا استفاده کرد. دلیلش هم مشخص است. چون کارت می‌تواند به چندین حساب به طور همزمان وصل شود و امکان تشخیص اینکه شماره شبا کدام حساب را نیاز دارید، کار سختی است.

  محاسبه شبا بانک رفاه با شماره کارت

  همه می‌دانیم که یک کارت بانکی می‌تواند به چند حساب وصل باشد. از همین رو دریافت شماره شبا با شماره کارت تا مدتی قبل، کاری نشدنی بود و تنها راه دریافت شماره شبا این بود که شماره حساب همراه داشته باشیم. اما با اقدامات صورت گرفته حالا می‌توانید به این امکان فوق‌العاده راحت و کارراه‌انداز دسترسی داشته باشید و شماره کارت هم برای گرفتن شماره شبا کفایت می‌کند. یعنی «رده» توانسته این امکان را به دست آورد که با وارد کردن شماره کارت بانک رفاه کارگران، شماره شبا را ارائه دهد. برای استفاده از این امکان و همچنین اطمینان از نام صاحب حساب و فعال بودن حساب، عضو «رده» شوید.

  دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران. تبدیل شماره حساب و کارت به شماره شبا و بالعکس

  دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران. تبدیل شماره حساب و کارت به شماره شبا و بالعکس

  رسانه بانک و بیمه :: بانک رفاه کارگران این امکان را به مشتریانش داده است تا بتوانند برای انواع حساب هایشان شماره شبا دریافت کنند. با استفاده از شماره شبا بین المللی بانک رفاه کارگران قادر خواهید بود حواله هایی با سقف ۱۵ میلیون تومان در روز را از طریق سامانه پایا و تا ۵۰ میلیون در روز از طریف سامانه ساتنا انجام دهید. در صورتیکه در حالت عادی و با استفاده از برنامه هایی همچون همراه بانک رفاه کارگران و … سقف پرداخت بسیار پایین تر است.

  همچنین شماره شبا بانک رفاه کارگران یک کد یکتا می باشد که در تمام دنیا حساب شما را خاص و تک می نماید و از طریق آن می توانید تراکنش های بین المللی انجام دهید، با این وجود این ها تنها بخشی از مزایای داشتن شماره شبا بانک رفاه کارگران ود.

  شماره شِبا یا همان شناسه حساب بانکی ایران، در حقیقت یک کد ۲۶ کاراکتری بوده که دو حرف اول آن مشخص کننده کشور و ۲۴ رقم بعدی، مشخص کننده شماره حساب می باشد. شماره شبا طبق استاندارد IBAN که در اکثر بانک های مختلف جهان پشتیبانی می شود ایجاد شده است. شماره شبا در امور بانکی ایران نیز کاربردهای فراوانی دارد که نحوه دریافت آن از تمامی بانک های مختلف فعال در ایران، تقریبا یکسان بوده و تفاوت چندانی ندارد. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران را مورد بررسی قرار دهیم.

  شماره شِبا شماره ای است که از ترکیب شماره حساب های مختلف با یک سری کاراکترهای کنترلی به دست می آید. داشتن شماره شبا نیازی به باز کردن حساب جدید ندارد و می توانید به سادگی و به صورت رایگان شماره شبای مربوط به هر یک از حساب هایتان در بانک های مختلف را دریافت کنید. در مطلبی تحت عنوان معرفی شماره شبا در رابطه با کاربردهای شبا و روش های مختلف و کلی دریافت شبا صحبت کردیم، در این مطلب قصد داریم روش های غیرحضوری برای دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران را ارائه دهیم تا به راحتی و بدون نیاز به مراجعه به بانک بتوانید شماره شبا بانک رفاه کارگران برای حسابتان دریافت کنید.

  نحوه دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران

  مشتریان بانک رفاه می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این بانک به نشانیwww.refah-bank.ir و ورود به گزینه شناسه حساب بانکی ایران، شماره حساب شبای خود را دریافت نمایند

  بانک رفاه کارگران از جمله دیگر بانک هایی است که در ادامه بحث چگونگی دریافت شماره شبا در بانک های مختلف، به سراغ آن رفته و این بار نحوه دریافت شماره شبا در این بانک را بررسی می نماییم. همانطور که اشاره شد، دریافت شماره شبا در بانک های مختلف کشور تقریبا به یک صورت بوده و از طریق وب سایت رسمی بانک مربوطه قابل انجام است. با این حساب برای دریافت شماره شبا نیازی به مراجعه به بانک نبوده و می توان از طریق ورود به وب سایت رسمی بانک، اقدام به انجام این کار نمود. ما در اینجا نحوه دریافت این شماره را در برخی از بانک های معروفتر در ایران آموزش خواهیم داد و سپس چگونگی دریافت شماره شبا را در باقی بانک ها ارائه خواهیم داد.

  دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران با شماره حساب یا شماره کارت

  بانک رفاه کارگران روش های مختلفی برای دریافت شماره شبا حساب برای مشتریان در نظر گرفته است که تمامی این روش ها رایگان می باشند. در صورتیکه تمایل داشته باشید می توانید از روش های ارائه شده یکی را انتخاب کنید در غیر اینصورت می توانید با مراجعه به شعب بانک رفاه کارگران سراسر کشور اقدام به دریافت شماره شبای حسابتان کنید.

  مشتریان بانک رفاه می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این بانک به نشانیwww.refah-bank.ir و ورود به گزینه شناسه حساب بانکی ایران، شماره حساب شبای خود را دریافت نمایند

  برای تبدیل شماره حساب به شبا میتوانید از این سایت استفاده کنید و یا از این لینک برای دریافت شماره شبای بانک رفاه استفاده کنید.

  برای دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران نیز درست به همین ترتیبی که در بالا ذکر و در بخش دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران نیز عنوان شد، عمل خواهیم نمود. تنها کافی است به وب سایت رسمی بانک صادرات به آدرس gsh.rb24.ir/sheba_new.aspx مراجعه کرده و سپس از بخش خدمات الکترونیکی، گزینه “مشاهده کد شبا” را انتخاب نماییم. سپس با وارد کردن شماره حساب خود یا شماره کارت، شماره شبا بانکی خود را دریافت می کنیم.

  مراحل دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران در تصاویر زیر نمایش داده شده است که با یکدیگر مشاهده می کنیم:

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  کوتلاس... : فقط بلدین گه بخورین اونم قاشق قاشق ....نداری گه میخوری که میگی دارم.

  امیر محمودوند : شماره کارت رفاه

  حسین : شما که بانک رفاه رو ندارید چرا میگید داریم پول هم می‌گیرید

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سمیه 3 روز قبل
  0

  شماره حساب رفاه چند رقمی هست؟ چطور از روی شبا شماره حسابو بفهمیم؟

  حسن احمدی 21 روز قبل
  0

  تبدیل شماره کارت به شماره حساب

  کوبی 1 ماه قبل
  1

  سلام

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  تبديل شماره كارت به شماره حساب

  6
  امیر محمودوند 17 روز قبل

  شماره کارت رفاه

  معصومه امیری 4 ماه قبل
  -2

  تبدیل شماره کارت به ش حساب

  0
  بتول حامدیان اصفهانی 14 روز قبل

  تبدیل شماره کارت بانک رفاه کارگران به شماره حساب

  -1
  اسم 1 ماه قبل

  خبي

  کوتلاس... 10 ماه قبل
  11

  فقط بلدین گه بخورین اونم قاشق قاشق ....نداری گه میخوری که میگی دارم.

  -1
  سعید 2 ماه قبل

  بسیار عالی بیان کردید. آفرین

  سیامک نبی زاده 10 ماه قبل
  3

  ۸

  حسن یوسفی 11 ماه قبل
  1

  شما که بانک رفاه رو ندارید چرا وقت مردم رو میگیرین همه کاراتون بخاطر پوله پس الکی مردم رو نیارین وسط

  حسین 1 سال قبل
  4

  شما که بانک رفاه رو ندارید چرا میگید داریم پول هم می‌گیرید

  افسانه 1 سال قبل
  2

  نمیدونم

  ارمين 1 سال قبل
  0

  تبديل شماره كارت به شماره حساب

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید