توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تراز لازم برای قبولی در نمونه دولتی نهم به دهم

  1 بازدید

  تراز لازم برای قبولی در نمونه دولتی نهم به دهم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تراز لازم برای قبولی تیزهوشان نهم به دهم

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم هر ساله سوالاتی همچون ملاک قبولی در این آزمون و درصد های لازم برای افزایش شانس قبولی در ذهنشان ایجاد می شود . دانش آموزان متاسفانه در بسیاری از موارد تصور می کنند که آزمون بسیار سخت است و نیاز به پاسخگویی به همه سوالات وجود دارد در حالی که کارنامه های سال های گذشته گویای چیز دیگری است .

  اطلاع از تراز لازم برای قبولی مدارس تیزهوشان قبل از ثبت نام ، به دانش آموزان کمک می کند که برنامه ریزی درست تری برای آمادگی خود در آزمون داشته باشند . علاوه بر این داوطلبان با آگاهی از تراز قبولی سال گذشته و با توجه به درصد هایی که در آزمون کسب کرده اند ، می توانند شانس قبولی خود را در این مدارس بسنجند . 

  بر اساس کارنامه های سال های گذشته ، ملاک قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم نمره یا تراز داوطلب در آزمون است که در ادامه این مقاله تراز لازم برای قبولی در مدارس تیزهوشان استان های مختلف در سال گذشته ارائه داده شده است و شما می توانید با انتخاب پایه و جنسیت مد نظر خود از آخرین تراز قبولی مدارس تیزهوشان نهم به دهم اطلاع یابید .

  نرم افزار تخمین رتبه قبولی مدارس نمونه دولتی

  نرم افزار تخمین رتبه قبولی مدارس نمونه دولتی

  برای تخمین رتبه قبولی آزمون نمونه دولتی 97 - 98

  از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید
   

  تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ از کل کشور
   

  تماس با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۸۸۰ از استان تهران

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

  درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

  نرم افزار تخمین رتبه قبولی مدارس نمونه دولتی برای دو پایه نمونه دولتی ششم ابتدایی و نمونه دولتی نهم به دهم با استفاده از اطلاعات کارنامه های آزمون نمونه دولتی سال گذشته جمع آوری و تهیه شده است . یکی از بزرگترین ابهاماتی که برای دانش آموزان و والدین گرامیشان وجود دارد این است که در هر درس چه درصدی را باید داشت و یا اینکه به چند سوال پاسخ صحیح بدهند تا در آزمون نمونه دولتی 97 - 98 قبول شوند . مرکز مشاوره تحصیلی هیوا سعی کرده است با ارائه نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون نمونه دولتی به حجم بالای سوالات در خصوص رتبه قبولی آزمون نمونه دولتی در هر استان پاسخ دهند . 

  برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه قبولی مدارس نمونه دولتی باید در ابتدا جنسیت ، پایه تحصیلی و استان محل سکونت خود را انتخاب کنید ، در مرحله بعد با وارد کردن تعداد سوالات صحیح ، غلط و نزده خود در هر درس ، می توانید شانس قبولی خود را در آزمون نمونه دولتی بسنجید . دانش آموزان متقاضی آزمون نهم به دهم توجه داشته باشید که به دلیل سهم 50 درصدی معدل نهم در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم بعد از وارد کردن تعداد سوالات صحیح ، غلط و نزده خود در هر درس در انتها می بایست معدل نیمسال دوم ( معدل کل ) پایه نهم را نیز وارد کنید . 

  نرم افزار تخمین رتبه قبولی مدارس نمونه دولتی درصد های شما را با درصد های کارنامه قبولی آزمون نمونه دولتی سال گذشته ( 96 - 97 ) مقایسه کرده و تراز حدودی شما را تخمین می زند .

  با توجه به اطلاعیه رسمی وزارت آموزش و پرورش ، امسال پذیرش در مدارس نمونه دولتی پایه هفتم صرفا از طریق برگزاری آزمون سنجش هوش انجام شده و  هیچ آزمون دیگری برگزار نمی شود . برای اطلاع از جزئیات ثبت نام آزمون سنجش هوش مدارس نمونه دولتی 97 - 98 کلیک کنید .

  درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی

  درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی

  درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی در هر درس شامل چه درصدی می شود؟ مدارس نمونه دولتیدر سال‌های اخیر به یکی از محبوب‌ترین مدارس برای دانش‌آموزان مختلف تبدیل شده است. ممکن است برخی از دانش‌آموزان و یا اولیای محترم آنان این سوال را داشته باشند کهمدارس نمونه دولتی چگونه مدارسی هستند؟و یا اینکه فرزند آنها چگونه می تواند در این مدارس پذیرفته شود؟

  مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی از جمله مدارسی است که ورودی بسیار سختی را برای دانش آموزان قرار داده است. برای ورود به این مدارس ابتدا لازم است در آزمون نمونه دولتی ثبت نام نموده و سپس نسبت به دریافت کارنامه نمونه دولتی اقدام نمایید. تراز قبولی در آزمون نمونه دولتی با توجه به پایه تحصیلی آزمون مورد نظر می‌تواند متفاوت باشد.

  درصد دروس قبولی در مدارس نمونه دولتی با توجه محاسبه نمره و تراز داوطلب به صورت ترکیبی با هم محاسبه می شود. در ادامه به فرمول و روش محاسبه نمرات خام برای کسب رتبه موردنظر اشاره خواهیم نمود. نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی هرچقدر که بالاتر باشد، احتمال قبولی دانش‌آموز بیشتر خواهد بود. به همین دلیل تمام تلاش شما باید برای کسب بالاترین رتبه باشد.

  برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با نحوه محاسبه درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی و ثبت نام مدارس نمونه دولتی کافی است با مشاورین ایران تحصیل با شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 ( تماس از استان تهران ) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید تا به اطلاعات جامعی در این زمینه دست‌یابید.

  [button color=”orange” link=”https://irantahsil.org/downloads/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%86%d9%85%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%af%db%8c-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%b3/” size=”bigger” align=”center”]جهت دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی کلیک کنید[/button]

  درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی نهم 98-99

  برای قبولی در آزمون تیزهوشان پایه نهم‌ دانش‌آموزان عزیز باید از میزان درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی آگاه باشد برخی از والدین عزیز به دلیل عدم آگاهی در رابطه با اهمیت نمرات مندرج در کارنامه دچار اشتباه می‌شوند و یا اینکه زمانی که به تهیه نمونه کارنامه‌های قبولی اقدام می‌نمایند ممکن است توجه خود را تنها به نمرات خام محدود نمایند.

  بیشترین درصدی که هر دانش‌آموز می‌تواند در هر یک از دروس داشته باشد، 100 درصد می‌باشد لذا هر چقدر شما به این میزان نزدیک تر باشید، احتمال قبولی شما بالاتر خواهد بود. نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی به صورت توامان و باهم دارای اهمیت می‌باشد. لذا داوطلبان عزیز در صورتی که بتوانند از تراز بالایی برای قبولی برخوردار باشند، خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند.

  در ادامه به شرح نحوه محاسبه تراز آزمون نمونه دولتی خواهیم پرداخت. نکته مهم : داوطلبان عزیز توجه داشته باشند با توجه به اینکه این نمره به نسبت تعداد سؤالات حذف شده در تغییر می‌باشد و تعداد سؤالات حذف شده در کارنامه نهایی منتشر می‌گردد، بنابراین ممکن است این تراز اندک تغییری نسبت به زمان انتشار نمرات نهایی داشته باشد.

  نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی 98-99

  قبولی در آزمون نمونه دولتی به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت. یکی از عوامل را می توان در رابطه با نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی دانست. با توجه به اینکه آزمون نمونه دولتی در هر استان نسبت به سطح دانش آموزان همان استان نمره قبولی را اعلام می نماید، بنابراین دانش آموزانی که نسبت به سایر رقبای خود تراز بالاتری را داشته باشند، خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند.

  نمره تراز آزمون نمونه دولتی ، بین صفر و 20 هزار در تغییر می باشد. بنابراین آنچه تراز شما را برای قبولی تعیین می نماید، تا حدود زیادی بسته به رقبای شما می تواند متفاوت باشد. بنابراین علاوه بر درصدهای لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی ، شما نیازمند کسب نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی نیز خواهید بود.

  توجه ویژه : تراز منفی برای هیچ یکی از داوطلبان وجود نخواهد داشت. این تراز با توجه به فرمول خاصی برای داوطلبان مشخص می گردد لذا هر یک از داوطلبان می توانند با استفاده از این فرمول بندی، نسبت به پذیرش و یا عدم پذیرش خود اطمینان یابند.

  نمونه کارنامه قبولی در آزمون نمونه دولتی 98

  دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند، همانطور که ذکر گردید، این نمرات و درصدها، به نسبت هر یک از استان ها و رقبای شما می تواند متفاوت باشد. لذا برای اطلاع دقیق از درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی استان خود باید به کارنامه پذیرفته شدگان استان خود مراجعه نمایید. و نکته مهمی را مد نظر داشته باشید که سطح رقبا در هر سال می تواند متفاوت باشد.

  برای آگاهی از مدارک ثبت نام آزمون نمونه دولتی روی عبارت کلیک نمایید .

  نمره قبولی در مدارس نمونه دولتی 98-99

  برای کلیه دانش آموزان ، یکی از موارد هم این است که بتوانند نمره قبولی در مدارس نمونه دولتی را کسب نمایند. زیرا قبولی در این مدارس به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت. به همین دلیل اگر رقبای شما از جزئیات آزمون به خوبی آگاه باشند و همچنین از مشاوره های لازم بهره مند گردند، خواهند توانست در جهت بالا بردن درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی تلاش نمایند.

  برخی از دانش آموزان با تمامی تلاشی که برای قبولی در آزمون نمونه دولتی دارند، اما بنا به دلایلی متاسفانه موفق به پذیرش نمی گردند. شاید به دلیل اینکه ممکن است تحت فشار زیاد در جلسه آزمون تمرکز خود را از دست می دهند. در اینجا روی سخن ما با والدین گرامی است. اگر فرزند شما موفق به کسب درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی نگردد، هیچ اتفاق بدی در زندگی او رخ نخواهد داد. بنابراین از وارد نمودن فشارهای زیاد خودداری نمایید.

  کسب نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی برای تمامی دانش آموزان امکان پذیر می باشد. کافی است همت و تلاش خود را به کار ببرند و از میزان درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی در سال های گذشته با توچه به مدرسه و استان خود آگاه گردند. در این زمینه کافی است با شماره های مندرج در جدول زیر تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود.

  بیشتر بدانید

  اعلام نتایج مدارس شاهد

  مشاوره قبولی در آزمون نمونه دولتی

  azmoon.medu.ir

  sampad.medu.ir

  درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی

  اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

  نتایج آزمون نمونه دولتی 98-99

  شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

  اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 98

  شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی

  درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی

  شرایط مدارس شاهد

  ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99

  طرح شهاب چیست؟

  نمونه کارنامه قبولی نمونه دولتی

  نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی

  تراز قبولی در آزمون نمونه دولتی

  درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : تراز قبولی نمونه دولتی چنده؟ ؟

  خا : اصلا راضی نبودم نمرات را که حداقل قبولی باشه را نزدین

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ملودی 8 روز قبل
  0

  اصلا هم مفید نبود هیچی نفهمیدم:/

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  ااالل

  علی چَرچی 10 ماه قبل
  1

  سلام علیکم

  ناشناس 11 ماه قبل
  8

  تراز قبولی نمونه دولتی چنده؟ ؟

  ناشناس 12 ماه قبل
  3

  مو چمیدانم

  خا 1 سال قبل
  3

  گفتم

  خا 1 سال قبل
  6

  اصلا راضی نبودم نمرات را که حداقل قبولی باشه را نزدین

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید