توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تربیت دانش آموزان توسط معلم مشمول چه نوعی از امانت داری است

  1 بازدید

  تربیت دانش آموزان توسط معلم مشمول چه نوعی از امانت داری است را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  «صداقت و امانتداری» دو رکن اساسی در تربیت دانش آموزان

  «صداقت و امانتداری» دو رکن اساسی در تربیت دانش آموزان

  سمنان (پانا) - نماینده ولی فقیه در استان سمنان با تاکید بر اخلاق مداری گفت: معلمان و مربیان مدارس «صداقت و امانتداری» را در دانش آموزان نهادینه کنند.

  آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش و پرسنل معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان و نیز جمعی از معاونان و مربیان تربیتی به مناسبت روز امور تربیتی و آغاز هفته تربیت اسلامی افزود: آموزش وپرورش مهم ترین نهاد برای آدم سازی و عالم سازی است.

  وی با اشاره به اینکه تربیت انسان از دشوارترین امور است، اظهارکرد: هدف نهائی مربی، انسان سازی و ساختن آدم با همه ارزش‌های والای انسانی است .

  نماینده ولی فقیه دراستان سمنان خطاب به معلمان ومربیان پرورشی استان گفت: شما معلمان باید شاگردانی در جامعه تربیت کنید که دارای اخلاق خوب، صادق، امانتدار و با اخلاص باشند.

  آیت الله شاهچراغی در پایان خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش باید طوری عمل کنند که دانش‌آموزان در طول عمر خود به معلمان خود و نیز معلمان و مربیان به دانش آموزان خود افتخار کنند و برای تحقق این هدف مهم، معلمان باید شاگردان را مانند فرزندان خود نگاه کرده و امانت‌دار این امانت‌های الهی باشند.

  صداقت و امانتداری دو رکن اساسی در تربیت دانش آموزان است

  صداقت و امانتداری دو رکن اساسی در تربیت دانش آموزان است

  به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، آیت الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان در دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان و نیز جمعی از معاونان و مربیان تربیتی گفت : آموزش و پرورش مهم ترین نهاد برای آدم سازی وعالم سازی است.

  وی با اشاره به اینکه تربیت انسان از دشوارترین امور است اظهارکرد: هدف نهائی مربی، انسان سازی و ساختن آدم با همه ارزش‌های والای انسانی است .

  نماینده ولی فقیه دراستان سمنان خطاب به معلمان ومربیان پرورشی استان گفت : شما معلمان باید شاگردانی در جامعه تربیت کنید که دارای اخلاق خوب،صادق،امانتدار و با اخلاص باشند.

  آیت الله شاهچراغی درپایان تصریح کرد: آموزش و پرورش باید طوری عمل کنند که دانش‌آموزان در طول عمر خود به معلمان خود و نیز معلمان و مربیان به دانش آموزان خود افتخار کنند و برای تحقق این هدف مهم، معلمان باید شاگردان را مانند فرزندان خود نگاه کرده و امانت‌دار این امانت‌های الهی باشند.

  انتهای پیام / ه

  آموزش و پرورش مهم ترین نهاد برای عالم سازی است

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  محمد حسین پور : به نظر من معنوی یا اجتماعی

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 22 روز قبل
  0

  ب

  ناشناس 22 روز قبل
  0

  ب

  بنیامین کریم پور 6 ماه قبل
  0

  ضربالمثل یک کلاغ چهل کلاق نکن یعنی زیادی حرف نزن

  محمد حسین پور 6 ماه قبل
  -1

  نامعلوم

  محمد حسین پور 6 ماه قبل
  8

  به نظر من معنوی یا اجتماعی

  محمد حسین پور 6 ماه قبل
  0

  سلام دوست عزیز م من از هر های شما چیزی ندانستم !!!!!!!!؟؟؟؟؟

  مهدی 1 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  3
  محمد حسین پور 6 ماه قبل

  چرا

  برای ارسال نظر کلیک کنید