توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ترسا فیدالگو کیست واقعیت دارد

  1 بازدید

  ترسا فیدالگو کیست واقعیت دارد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  ترسا فیدالگو کیست و چرا داستان این روح خبیث در اینترنت غوغا به پا کرده است؟

  ترسا فیدالگو کیست و چرا داستان این روح خبیث در اینترنت غوغا به پا کرده است؟

  «من ترسا فیدالگو هستم و اگر این پیام را ۲۰ بار بازنشر نکنید برای همیشه با شما خواهم خوابید، دختری این هشدار را نادیده گرفت و مادرش ۲۹ روز بعد درگذشت». این پیامی است که در روزهای اخیر هزاران بار در اینستاگرام، واتس اپ و دیگر شبکه های اجتماعی بازنشر شده و نشان از بازگشت شخصیت مرموز ترسا فیدالگو (Teresa Fidalgo) دارد. بازگشت ترزا فیدالگو در کنار شخصیت های ترسناک مرموزی مانند مرد باریک اندام و دیگر ارواح خبیثه نشان می دهد که علاقه به اینترنت فرارتر از مرزهای فرهنگ عمومی است.

  «من ترسا فیدالگو هستم و اگر این پیام را 20 بار بازنشر نکنید برای همیشه با شما خواهم خوابید، دختری این هشدار را نادیده گرفت و مادرش 29 روز بعد درگذشت».

  همه چیز با یک تصادف اتومبیل در نزدیکی سنترا، پرتغال در سال ۱۹۸۳ آغاز شد، تصادفی که در آن دختری به نام ترسا فیدالگو درگذشت. ۲۰ سال بعد از این حادثه، در ۱۲ جولای ۲۰۰۳ ویدیویی در اینترنت منتشر شده و صدها هزار بار بازنشر شد. در این ویدیو، گروهی سه نفره در حالی رانندگی در شبی تاریک هسته و در مورد ارواح و اینگونه موجودیت ها حرف می زنند که ناگهان متوجه زن جوانی می شوند که در کنار جاده در حال راه رفتن است. آن ها از این زن دعوت می کنند که سوار خودرویشان شود تا او را به مقصد برسانند. زن مورد نظر که چهره جذاب و زیبایی دارد در طول مسیر به نقطه ای از جاده اشاره کرده و می گوید که در این نقطه تصادف کرده و جان باخته است. بلافاصله چهره او پوشیده از خون شده و جیغ می زند، در ادامه خودرو تصادف می کند.

  بر اساس اطلاعاتی که در زیرنویس این ویدیو وجود دارد، دو مسافر این اتومبیل، یک زن و یک مرد، جان باخته و نفر سوم که دیوید نام دارد به شکل معجزه آسایی زنده می ماند اما هیچگاه در مورد اتفاقاتی که آن شب رخ داده توضیح نمی دهد. نیروهای پلیس دریافتند که دختری به نام ترسا فیدالگو در سال ۱۹۸۳ در همین نقطه در اثر تصادف خودرو جان باخته است.

  در ویدیویی که گفته شد صدای شخصی شنیده می شود که چنین می گوید: «این ماجرا واقعی است. دو نفر که می شناسم در همان لحظات در حال عبور از جاده بوده و دختری با لباس بلند سفید را دیده بودند که از جاده عبور کرده یا سعی داشت عبور کند اما یک راننده دیگر با او برخورد می کند. آن ها سپس گفتند که پلیس در محل حضور یافته و برای اینکه ببینند چه بر سر دختر آمده مسیر خود را تغییر دادند و در ادامه شاهد ناپدید شدن راننده و پلیس بودند. اکنون همانطور که آن ها به من و یک دوست دیگر گفته بودند، دوستم ماجرای ویدیو را به آن ها گفته و مشخصات دختر را توضیح داد و آن ها گفتند که دختر خودش است [همان دختری که در کنار جاده دیده بودند]».

  اگر چه ویدیو منتشر شده واقعی است اما به نظر می رسد که داستانی که در کنار این ویدیو روایت می شود ساختگی باشد و تنها نتیجه نبوغ یک نویسنده است. این داستان توسط یک نویسنده و فیلمساز به نام دیوید ربوردائو، اهل پرتغال، ساخته و پرداخته شده که نام فیلم خود را A Curva نام نهاده است. در مصاحبه با یک کانال خبری محلی، نویسنده و تهیه کننده این فیلم می گوید که داستان مذکور ساختگی بوده و واقعی نیست. به نظر می رسد که این داستان نیز شبیه افسانه های بانوی سفیدپوش باشد که سال هاست در سراسر جهان شنیده می شود. بدین ترتیب می توان گفت که پیامی که این روزها در اینترنت بازنشر شده، با این محتوا که اگر این پست را برای ۲۰ نفر دیگر نفرستید یا ۲۰ بار بازنشر نکنید برای همیشه در کنار شما خواهم خوابید، کاملاً ساختگی و غیرواقعی بوده و اگر کسی آن را برای شما ارسال کرد می توانید آن را نادیده گرفته و به دوستان و اطرافیانتان نیز نادرست بودن این ادعا را گوشزد کنید.

  «من ترسا فیدالگو هستم و اگر این پیام را 20 بار بازنشر نکنید برای همیشه با شما خواهم خوابید، دختری این هشدار را نادیده گرفت و مادرش 29 روز بعد درگذشت».

  اگر چه ممکن است ماجرای تصادف و مرگ ترسا فیدالگو در سال ۱۹۸۳ واقعی باشد اما ویدیویی که در هفته های اخیر در شبکه های اجتماعی منتشر شده یک داستان واقعی نیست و تنها برای سرگرمی مخاطبان تهیه شده است. هدف سازنده این فیلم این بوده که به ما هشدار دهد هیچگاه یک غریبه را در کنار جاده سوار خودرو خودرو خود نکنیم. جالب این که بعد از موفقیت این ویدیو که به شهرت دیوید ربوردائو منتهی شده وی یک فیلم کوتاه دیگر با نام Teresa Fidalgo ghosts strikes again ساخته و منتشر کرده است. در این ویدیو دختری با لباس بلند سفید به نمایش در می آید که شبیه روح است که به یک مرد حمله کرده و او را به قتل می رساند. همچنین باید به یک شخصیت اینترنتی جدید به نام شاهزاده قجر یا قاجاری اشاره کرده که در روزهای اخیر در اینترنت بسیار بازنشر شده است.

  بیشتر بخوانید: داستان «ذهن فریبکار» ما و زود باوری در فضای مجازی

  منبع مطلب : rooziato.com

  مدیر محترم سایت rooziato.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ترسا فیدالگو کیست ؟ آیا Teresa fidalgo واقعیت دارد ؟

  باز هم شایعه و باز هم فضای مجازی … این روز ها در فضای مجازی شایعاتی میپیچد که با عقل انسان همخوانی ندارد . همانطور که در تالارگفتگو هم گفته بودیم اکثر پیام هایی که در وایبر و واتس آپ و … منتشر می شوند مانند همین ترسا فیدالگو شایعه بوده و سند خاصی ندارند … برای فهمیدن ماجرای شایعات و ترسا فیدالگو با ما همراه باشید . براستی ترسا فیدالگو چیست ؟

  teresafidalgo

  ترسا فیدالگو چیست ؟

  من ترسا فیدالگو (teresa fidalgoهستم و ۲۷ سالمه و چند سال پیش در یک تصادف مردم. اگر من رو باور نکنی و این پیام رو برای دیگران نفرستی هر شب میام کنارت می خوابم یا بخوابت میام و میترسونمت یا برات مشکل بوجود میاد و مثل من توی یک تصادف میمیری.

  بانوی سفید، روح زنی است رنگ پریده که بارها در مناطق روستایی ظاهر شده است. گفته می‌شود که این روح زخم عمیق روحی را در طول زندگی دردناک خود تجربه کرده است. افسانه‌های مربوط به این زن سفید پوش در گوشه و کنار جهان و به طرق مختلف بازآفرینی شده است و البته در بسیاری از این داستان‌ها، این زن یا همسر یا نامزد خود را از دست داده و یا شاهد خیانت آنها بوده است. از سوی دیگر بانوی سفید پوش اغلب با “بَنشی” (Banshee) مقایسه می‌شود، به این معنا که حضور او ناگهانی او در میان خانواده، نشان دهنده‌ی مرگ زودهنگام فردی از اعضای خانواده بوده و به نوعی این حضور، شوم و بد یمن تلقی می‌شود.

  ترسا فیدالگو - ترسافیدالگو - ترسا فیدالگو کیست؟ - ترسا فید الگو - ترسا فیدالگو کیست - ترسافیدالگوکیست؟ - ترسا فیلداگو - ترسا - ترسا فیداگلو - فیدالگو -

  ترسا فید الگو –ترسا فیدالگو کیست؟

  به صورت کلی، این پدیده با حضور روح زنی که لباسی سفید که به لباس‌های عصر ویکتوریایی شباهت دارد، توصیف می‌شود. زنی تنها که در جاده‌های خلوت و دورافتاده ظاهر شده و تراژدی زندگی خود را این بار در زندگی دیگران توصیف می‌کند. از “ترسا فیدالگو” نیز، به عنوان زن سفید پوش یاد می‌شود. روح سرگردان دنیای اینستاگرام که ظاهرا در تصادف ماشین در نزدیکی شهر “سینترا” (Sintra) پرتغال کشته شده است.

  داستان‌های ارواح

  داستان از یک فیلم مستند شروع شد. وقتی یک گروه از جوانان، ماشین خود را متوقف کرده و غریبه‌ای را در جاده‌ای تاریک و خلوت سوار کردند. در طول این سواری کوتاه، این غریبه که دختری جوان به اسم “ترسا فیدالگو” است، از زندگی و مرگ خود می‌گوید. او اشاره می‌کند که دو سال پیش طی حادثه‌ی رانندگی کشته شده است، داستانی که از سوی نوجوانان مورد قبول واقع نمی‌شود. آنها تصور می‌کردند ترسا با آنها شوخی می‌کند، اما وقتی ماشین به همان جایی می‌رسد که ترسا ادعا می‌کند سانحه رانندگی منجر به مرگ او در آنجا رخ داده، ترسا ناگهان تغییر شکل داده و ظاهری ترسناک به خود می‌گیرد.

  او ناگهان به سمت دوربین برگشته و شروع به جیغ کشیدن می‌کند. دوربین صورت او را نشان می‌دهد که اکنون مجروح و خون آلود است. و درست در اوج ترس و وحشت، ترسا ناگهان ناپدید می‌شود. به دنبال این شوک ناگهانی، ظاهرا کنترل خودرو از دست راننده خارج شده و ماشین تصادف می‌کند. در نهایت بر طبق گزارش‌های موجود، دو سرنشین خودرو در این تصادف جان خود را از دست می‌دهند.

  -teresafidalgo-ترسا فیدالگو -ترسافیدالگو -ترسا فید الگو -ترسا فیدالگو کیست؟ -ترسا فیدالگو کیست -ترسافیدالگوکیست؟ -ترسا فیلداگو -ترسا -ترسا فیداگلو -ترسا فیدالگو -ترسا فیدالگو

  تاریخ ویدیو نشان می‌دهد که این فیلم در سال ۲۰۰۳ گرفته شده است. گفته می‌شود که در جریان این تصادف “تیاگو” و “تانیا” (Tiago & Tania) کشته شدند، “دیوید” تنها سرنشینی بود که از این حادثه جان سالم به در برد، اما او سکوت اختیار کرده و هرگز توضیح نداد که آن شب واقعا چه اتفاقی افتاد؟! سه سال بعد و در آوریل سال ۲۰۰۶ تصادف دیگری در همین جاده رخ می‌دهد.

  در میان به نظر عده‌ای حقایق عجیبی وجود داشت که به شماری از آنها می‌پردازیم. به عنوان مثال اگر به گزارش‌های پلیس نگاهی داشته باشیم، می‌بینیم که در سال ۱۹۸۳ واقعا زنی به نام “ترسا فیدالگو” در جریان یک سانحه‌ی رانندگی جان خود را از دست داده است.

  ویدیوی موجود، تنها مدرکی است که ماجرای تصادف را به زبان تصویر نشان می‌دهد. اما در این میان حقایق عجیبی هم وجود دارد، مثلا وقتی دوربین روی چهره‌ی ترسا تمرکز می‌کند، شاهد پرش‌هایی در فیلم هستیم و چهره‌ی ترسا گاهی واضح و گاهی تیره و تار می‌شود. از سوی دیگر وقتی ترسا به جاده اشاره می‌کند، ناگهان چراغ‌های خیابان در همان نقطه خاموش می‌شوند.

  و دیگر اینکه در بررسی‌های پلیس هیچ دلیل منطقی برای تصادف پیدا نشد، ماشین به چیزی برخورد نکرده و فقط بدون هیچ دلیل منطقی واژگون شده بود.

  ترسا فیدالگو

  تا اینجا ما داستانی را برای شما بازگو کردیم که در آن زمان در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شد. ویدیوی فوق یکی از پر بیننده‌ترین‌های “یوتیوب” شده و به دنبال موج هراس ایجاد شده، این پیام را می‌شد در تمامی صفحات اجتماعی مشاهده کرد.

  تا اینجا نظر شما در مورد این داستان چیست؟ آیا این داستانی واقعی از عالم ارواح است؟ یا نه، تنها یک نمایش تصویری سرگرم کننده با درون مایه‌ای هراس انگیز برای جلب توجه بیشتر؟

  نمی‌دانم پاسخ شما به این پرسش‌ها چه بود، اما علی رغم داستان‌های ترسناک واقعی، این یکی چندان هم ماورایی نیست! در واقع این داستان از یک ویدیو آغاز شد که با نگاهی به روند ساخت فیلم موفق “جادوگر بلر” (Blair Witch) ساخته شده بود. فیلمی با روایتی مستند گونه از سرانجام تلخ سه جوان که بیننده را در موقعیتی متفاوت قرار می‌داد، گویی که به واقع، شاهد حادثه و ماجرایی حقیقی است.

  فیلم موفق جادوگر بلر

  ترسا فیدالگو –ترسافیدالگو –ترسا فید الگو

  کارگردان ما نیز فیلم کوتاهش را با الهام از این فیلم ساخته و به دنبال ارائه‌ی داستانی ترسناک بود. داستانی که از قضا، با نیم نگاهی به رخدادی واقعی به تصویر کشیده شده بود. اگر به خاطر داشته باشید تنها سرنشین نجات یافته این تصادف، دیوید نام داشت. خب این دیوید که فیلمبردار این صحنه‌های پر هول و هراس بود، در واقع کارگردانی این فیلم تخیلی را نیز برعهده داشت.

  David Rebordea“، تهیه کننده‌ی پرتغالی است که به دنبال بازسازی یک داستان واقعی، خالق یکی از ویدیوهای معروف و پربیننده شد. فیلم کوتاه او به نام “A Curva“، روحی را به دنیای مجازی دعوت کرد. در واقع ترسا این گونه و از خلال دنیای وهم گونه‌ و ذهنی این تهیه کننده‌ی خوش ذوق، پا به عرصه وجود گذاشت. ترسایی که شاید خودش هم باور نمی‌کرد به این سرعت در مرکز توجه قرار بگیرد.

  این کارگردان در گفتگویی با شبکه “TVI” اشاره می‌کند که توقع این چنین استقبال پرهیجانی را نداشته است. در واقع او از این مسئله که فیلم کوتاه او، منشأ چنین ترس و هراسی در شبکه‌های اجتماعی بود، شگفت زده و خرسند شد. در پی این موفقیت، دیوید فرصت را مغتنم شمرده و به دنبال فراهم کردن بودجه‌ی لازم برای ساخت دیگر سناریوهای ذهنی خود رفت.

  ترسا فیدالگو کیست؟

  ترسا فیدالگو

  به هر حال یک مسئله کاملاً مشخص است، اگر نام “ترسا فیدالگو”  (teresa fidalgo) را در گوگل سرچ کنید، با داستان‌هایی مواجه می‌شوید که همگی روایت‌گر صحنه‌های یک ویدیو هستند. در واقع یک فیلم ساختگی، خالق این روح فضای مجازی است. روحی که حتی ادعا می‌کند اگر به خواستش گردن نگذارید، دچار طلسم و نفرینش خواهید شد.

  این پیامی است که احتمالا برای شما فرستاده شده است . بهتر است به این دست پیام ها دقت نفرمایید . باید بگویم که این شایعات از سمت برخی مدیران وب سایت های زرد ساخته شده و در فضای مجازی منتشر می شوند . دلیل اینکار هم کسب درآمداز مردمی است که دنبال پاسخ خود هستند .

  موفق باشید .

  منبع مطلب : persianbax.ir

  مدیر محترم سایت persianbax.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  زهرا : آره بابا

  mmmmm : همش الکیه تا شما برین تو گوگل سروش کنید

  F : 😅 😅 ارع واقعا گل گقتی

  Tf : من بیست سال پیش مردم الآنم میام پیشتون میخابم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  ناشناص : اگه راس میگه بیاد امشب بقلم بخوابه ببینه چکارش میکنم😂😂😂 جرش میدم 😂😂😂😂😂

  Hioyoo : بچه‌ها به این ها فکر نکنید نماز و قرآن بخوانید این ها را هم باور نکنید

  زهرا : همش الکی هست من باور. نمیکنم ‌واینقدر به خدا اعتماد دارم که نگو .پس ما رو با اینجور چیز ها نترسونید .

  ناشناس : اینا همه علکیه

  ناشناس : اینا همش الکیه اگه راست میگه امشب بیاد کنارم بخوابه‌ ببینم میخواد چیکار کنه اگه راست میگی امشب بیا بخورم هه هه 😂😝

  ناشناس : مسقره علکی 🤣🤣

  ابوالفضل : سلام اگه مسلمونیم واعتقاد به امامان معصوم داریم فک نمیکنم کسی باورکنه ای یک دروغ محض هستش متأسفانه 😔😔

  ناشناس : من که گفت در کنارت میخوابم همیشه نخوابید چون قران پیشمه و به خدا اتقاد دارم نه به این ترسا فیدا گو

  ناشناس : بابا حمش الکیه

  ناشناس : الکی بابا من باورش ندارم و براش بدترن ها رو ارزو میکنم😂😂

  یه ادم : امشب بیا پیشم بخاب یکم منو بتر سون گلم

  Tf : من بیست سال پیش مردم الآنم میام پیشتون میخابم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  ناشناس : دروغه

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  یکتا : اره بخدا مگه روح می‌تونه پیام بده

  FARANAK : ممنون که ترس مارو ریختید واز مامراقب کردید باتشکر 💗🌺🙏🏻

  فرزین : الکی است و میخاهن مردم را بترسانند اگه راست میگه امشب بیاد خوابه من اگه راست میگه بیاد ببینم خخخخ اگه واقعی بود بهتون خبر میدم

  علی : سلام این همش الکی باور نکنید یه نوشته سیاه دیشب دوستم برام فرستاد من برای هیچ کسی هم نفرستادم دیشب تو خوابم نیامد اگر نوشته سیاه دیدید برای کسی نفرستید هک می‌کنند باور نکنید

  ممد : تا وقتی خدا هست از هیچی نترسید😁

  ناشناس : الکیه چرت و پرت اینا رو نخونید 😊🙄🙄

  رستا رستگار : به نظر من الکی هست االبته بیشتر افراد در جواب کاربران همین چیز را گفته اند ؛ وقتی میخواهند ما کودکان و نوجوانان را به ترسانند ، باید هم این چیز ها را بنویسند یه جور این پیام هم واقعیت داره هم نداره مثلا توی از این مطالب که گفته شده دختر در جاده مرده و .... درست است ، اگه بگیم الکی که به همان میخندن و چرا برای درساندن ما و جمله‌ای که نگفتن در این پیامی که جدیدن سراسری شده نوشته شده یک دختر این را عمل نکرده و ۲۰ روز بعد مادرش مرده اگه خانم 《 ترسا فیدالگو》بناست که دیگه بیماری کرونا در برابرش نخود هست 😂😂😂

  ناشناس : سلام بچه ها این ها همش الکی آخه یه مرده چطوری می تونه پیام بده

  رضا : الکیییی

  رضا : الکسیس

  با بد همیمد : باید همین جوری بود

  زهرا : ایناها همش علکی

  غزل : الکی این طوری نوشته میشه

  ناشناس : دوستان اگه این پیام براتون اومده باورش نکنین این چیزا واقعیت نداره کلا پیامای مثل این واقعی نیستن❤💋

  ناشناسم : بچه ها همش دروغه اون ی زنه پرتغالی هست چجوری فارسی بلده؟ اینم یک دلیل دیگه

  اناهيد : دروغه ترسا شاد مرده. باشه ولي نميتونه پيام بده😊😊😊😊

  به توچه : علکی

  بنده خدا : تازه چطوری متن رو نوشته و در فضای مجازی پخش کرد

  سارا ۷ ساله : همش علکیه واقعیت نداره

  ماهم باور کردیم 😂😂 : جیگر بیا کنار خودم بخواب 😂😂😂😂

  Ali : تازگیا این پیام در فضای مجازی منتشر شده که من متأسفم که این پیامو براتون می‌فرستم وقتی شما این پیامو می‌خوانید دیگه نمی تونی از خواندنش دست بکشید من ترسا فیدالگو هستم و ۲۷ ساله پیش مردم اگه این پیامو واسه بیست نفر نفرستین میام کنارتون میخابم و .... این دختر در سال ۱۸۰۴ میلادی تو پرتقال بر اسر یک تصادف جان باخته من چند تا دلیل دارم که شایعست ۱ مرگ دست خداست ۲ روح نمی تونن گوشی دستش بگیره و سیمکارتو اینترنتم داشته باشه ۳ اون پرتقالیه و نمی تونن فارسی صحبت کنه ۴ وقتی کسی میمیره می‌ره تو عالم برزخ ۵ بجایی که این چرت و پرتی هارو گوش کنید پاشین برین به کارو زندگیتون برسیم اینا همش علکیه اگه هم دانشمندان بهش پی ببرند نمیان منتشرش کنن و مردم و بترسونن و کسایی هم که منتشر کنن رو میگیرن ،😁😁😘

  ناشناس : 😒😏

  Yasin : توی پرتغال اتفاق افتاده خدا میدانه کی بیاد تو ایران 😂🤣🤣🤣

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سحر 2 ماه قبل
  0

  خسته شدم از بس از این چیزای علکی خوندم.....😐

  مونی 4 ماه قبل
  3

  به نظر من همه ی اینا دروغه اگرن واقعیته پس چه جوری وقتی مرده تونسته بنویسه

  عسل 4 ماه قبل
  3

  بابا اینا همش الکیه یه روح چجوری میتونه یه گوشی داشته باشه چجوری میتونه پیام بده اینم مثل مومو و نهنگ آبیه فقط دنبال بهمون برا ترسوندنن

  ناشناس 4 ماه قبل
  2

  اسگل مارو میترسونی

  😨😨

  وای ترسیدم😅😅

  نازنین 5 ماه قبل
  3

  اینا همه الکیه گمشو برو

  ولی یکم میترسم

  ناشناس 7 ماه قبل
  3

  به نظر من همه دروغ هست

  علیسان 7 ماه قبل
  3

  سلام دوستان من هم باور نمی کنم ولی عکس داره به نظره تون ترسا فیدالگو واقعی یا نه

  ناشناس 7 ماه قبل
  5

  سلام بچه ها این ها همش الکی آخه یه مرده چطوری می تونه پیام بده

  .... 7 ماه قبل
  2

  همش الکیه و واقعیت نداره فقط برای ترسوندن مردمه که نباید بترسیم این الکیه دقیقا مثل مومو که همه جا پخش شده بود هست که اونم الکی بود یه رباط این کارو انجام میده

  Yasin 7 ماه قبل
  4

  توی پرتغال اتفاق افتاده خدا میدانه کی بیاد تو ایران 😂🤣🤣🤣

  ناشناس 7 ماه قبل
  2

  یکمش واقعیت داره ولی بقیش نه

  1
  یکتا 7 ماه قبل

  کجاش واقعیت داره هههههه

  -2
  ناشناس 7 ماه قبل

  راست میگه

  ــــــــــ 8 ماه قبل
  -2

  بچه ها سلام من داستان ترسا رو شنیده بودم. این یه پیامی واقعی هست من مادر بزرگم و عمم فوت شدن و دیشب به خوابم اومد

  خواهش میکنم شبا قران کنارتون باشه تورو خدا رعایت کنید

  1
  ترمه 6 ماه قبل

  وای چقدر دروغ اخه تا کی دروغ شاید بهش فکی کردی به خوابت اومده و شاید مادر بزرگت چیزیش شده

  1
  واقعا 7 ماه قبل

  بله منم پدربزرگم فوت شد

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  همش الکی است یکجا می گفت یک دختر ۲۰ ساله به این اعمل نکرده ومامانش مرده

  به تووووو چه 9 ماه قبل
  1

  هر کی بوده حوصله اش سر رفته نشسته چرت و پرت نوشته

  بند خدا 9 ماه قبل
  0

  همش الکیه ای بابا این چرت وپرتا چیست دیگه😐😐

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام اینا همش چرت و پرت هست هر کی ترسیده خدایی خیلی ساده هست

  فاطمه فتحی ریسی 9 ماه قبل
  1

  چرته بابا

  محمدسعیداوی 10 ماه قبل
  1

  همش دروغ کسی باور نکنه

  محمدسعیداوی 10 ماه قبل
  0

  من خودم دنبال چیزهای ترسناک ومخوف میگردم حالا یکی پیدا شده اونهم به دروغ که من ترسا هستم از همه خواش دارم نذارید یه عده شما را تمسخرآمیز کنند

  امیرمحمد مهدوی 11 ماه قبل
  1

  سلام من که نفهمیدم این ها بالاخره راست هست یا دروغ.

  2
  ترمه 6 ماه قبل

  دروغ

  1
  ناشناس 9 ماه قبل

  دروغ 😑

  زهرا 11 ماه قبل
  8

  همش الکی هست من باور. نمیکنم ‌واینقدر به خدا اعتماد دارم که نگو .پس ما رو با اینجور چیز ها نترسونید .

  علی 11 ماه قبل
  0

  راست میگی

  علی 11 ماه قبل
  3

  و دروغ گو

  ترسا فید الگو نیستم 11 ماه قبل
  0

  بچه ها پس اون کیه که نوشته ارسال از ترسا فید الگو

  لطفا سریع جواب من رو بدید من میترسم

  2
  ناشناس 9 ماه قبل

  نترس اون نفر کی هم گفته منم خواسته چون ترسیدی اذیتت کنه

  الیبیلیش 11 ماه قبل
  3

  چطوری یه مرده می‌تونه پیام بده و....

  1
  ناشناس 9 ماه قبل

  والا

  الیبیلیش 11 ماه قبل
  3

  واقعا که دروغ ها براتون متاسفم

  رستا رستگار 11 ماه قبل
  5

  به نظر من الکی هست االبته بیشتر افراد در جواب کاربران همین چیز را گفته اند ؛ وقتی میخواهند ما کودکان و نوجوانان را به ترسانند ، باید هم این چیز ها را بنویسند

  یه جور این پیام هم واقعیت داره هم نداره مثلا توی از این مطالب که گفته شده دختر در جاده مرده و ....

  درست است ، اگه بگیم الکی که به همان میخندن

  و چرا برای درساندن ما و جمله‌ای که نگفتن در این پیامی که جدیدن سراسری شده نوشته شده یک دختر این را عمل نکرده و ۲۰ روز بعد مادرش مرده

  اگه خانم 《 ترسا فیدالگو》بناست که دیگه بیماری کرونا در برابرش نخود هست 😂😂😂

  ناشناس 11 ماه قبل
  5

  الکیه چرت و پرت اینا رو نخونید 😊🙄🙄

  ناشناس 11 ماه قبل
  6

  دروغه

  ناشناس 11 ماه قبل
  4

  😒😏

  marinet 12 ماه قبل
  3

  سلام هیچ کس این ها رو باور نکنه همش چرت و پرت هست اگه واقعی بودن که تا حالا زنده نبودیم چون میلیون ها از این ها هست که باور نداریم باید میمردیم اون هایی هم کهمیگن واقعی هست درس نیست اگه به خدا اعتقاد دارید هیچی نمیشه خدا همه جا هست و از ما محافظت میکنه و همه ی ماها تو خونه ی ما قرآن هست دیگه و اگه فکر میکنین واقعی هست قبل از خواب قرآن بخونین و روح ها تو این دونیا نیست یا تو جهنم هستن یا تو بهشت و هیچ چیزه دیگه ای نیست هیچ 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁همش دروغ هستن

  Ali 12 ماه قبل
  4

  تازگیا این پیام در فضای مجازی منتشر شده که من متأسفم که این پیامو براتون می‌فرستم وقتی شما این پیامو می‌خوانید دیگه نمی تونی از خواندنش دست بکشید من ترسا فیدالگو هستم و ۲۷ ساله پیش مردم اگه این پیامو واسه بیست نفر نفرستین میام کنارتون میخابم و .... این دختر در سال ۱۸۰۴ میلادی تو پرتقال بر اسر یک تصادف جان باخته من چند تا دلیل دارم که شایعست ۱ مرگ دست خداست ۲ روح نمی تونن گوشی دستش بگیره و سیمکارتو اینترنتم داشته باشه ۳ اون پرتقالیه و نمی تونن فارسی صحبت کنه ۴ وقتی کسی میمیره می‌ره تو عالم برزخ ۵ بجایی که این چرت و پرتی هارو گوش کنید پاشین برین به کارو زندگیتون برسیم اینا همش علکیه اگه هم دانشمندان بهش پی ببرند نمیان منتشرش کنن و مردم و بترسونن و کسایی هم که منتشر کنن رو میگیرن ،😁😁😘

  ناشناس 12 ماه قبل
  3

  این ها همش درو غه بچه ها این ها رو باور نکنید اگه ما به خدا اعتقاد داشته باشیم از چیزی نباید بترسیم

  النا 12 ماه قبل
  3

  اگه ترسا مرده چطور پیام میده چطوری گوشی و خط داره این واقعیت نداره منم اولش ترسیدم اما بعدش که این مطالب رو خوندم ترسم ریخت و باورن شد که دروغه ممنون از کسانی که این مطالب رو نوشتم و هم من و خیال همه ی شمارو راحت کرد

  3
  درست میگی 11 ماه قبل

  درست میگی

  محمد جواد 12 ماه قبل
  3

  این چند سال پیش هم اومد کاملاً دروغه چرته

  🤣🤣🤣🤣 ایول 12 ماه قبل
  2

  من وقتی این پیام برام اومد خیلی ترسیدم و دوستمو فوش دادم که چرا اینو برام فرستادی نمیدونم واقعی یا نه اما اگه شایعه باشه ایشالا کسکی این شایعه رو پخش کرده بره زیر هیجده چرخ از اون کامیون گنده ها لح لورده شه تیکه تیکه شه به طوره فجیهی بمیره تیکه هاش همه جا پخش بشن🥲

  ماهم باور کردیم 😂😂 12 ماه قبل
  4

  جیگر بیا کنار خودم بخواب 😂😂😂😂

  سارا ۷ ساله 12 ماه قبل
  4

  همش علکیه واقعیت نداره

  پاییز 12 ماه قبل
  2

  همش الکیه

  ممد 12 ماه قبل
  5

  تا وقتی خدا هست از هیچی نترسید😁

  Hioyoo 12 ماه قبل
  8

  بچه‌ها به این ها فکر نکنید نماز و قرآن بخوانید این ها را هم باور نکنید

  3
  ناشناس 12 ماه قبل

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ترسا فیدالگو امشب بیا پیشم بخواب تا موز 🍌 بخوری

  علی 12 ماه قبل
  5

  سلام این همش الکی باور نکنید یه نوشته سیاه دیشب دوستم برام فرستاد من برای هیچ کسی هم نفرستادم دیشب تو خوابم نیامد اگر نوشته سیاه دیدید برای کسی نفرستید هک می‌کنند باور نکنید

  ناشناص 12 ماه قبل
  8

  اگه راس میگه بیاد امشب بقلم بخوابه ببینه چکارش میکنم😂😂😂

  جرش میدم 😂😂😂😂😂

  3
  🤣🤣🤣🤣 ایول 12 ماه قبل

  🤣🤣🤣ایول

  2
  پاییز 12 ماه قبل

  گل گفتی

  فرزین 12 ماه قبل
  5

  الکی است و میخاهن مردم را بترسانند اگه راست میگه امشب بیاد خوابه من اگه راست میگه بیاد ببینم خخخخ اگه واقعی بود بهتون خبر میدم

  Tf 1 سال قبل
  8

  من بیست سال پیش مردم الآنم میام پیشتون میخابم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Tf 1 سال قبل
  6

  من بیست سال پیش مردم الآنم میام پیشتون میخابم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  FARANAK 1 سال قبل
  5

  ممنون که ترس مارو ریختید واز مامراقب کردید باتشکر 💗🌺🙏🏻

  یه ادم 1 سال قبل
  6

  امشب بیا پیشم بخاب یکم منو بتر سون گلم

  به توچه 1 سال قبل
  2

  علکی

  به توچه 1 سال قبل
  4

  علکی

  اناهيد 1 سال قبل
  4

  دروغه ترسا شاد مرده. باشه ولي نميتونه پيام بده😊😊😊😊

  ترسا فیدالگو 1 سال قبل
  2

  واقعا که اینا همش ساختگی و دروغ

  الکل 1 سال قبل
  1

  چرا انقد کصشعر میگن ترسا فید الگو گفتن ماهم ترسدیم.😂

  بک 1 سال قبل
  2

  بک

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  😐😂💔

  ابوالفضل 1 سال قبل
  7

  سلام اگه مسلمونیم واعتقاد به امامان معصوم داریم فک نمیکنم کسی باورکنه ای یک دروغ محض هستش متأسفانه 😔😔

  mmmmm 1 سال قبل
  9

  همش الکیه تا شما برین تو گوگل سروش کنید

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  دروغه

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  دروغه

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  دروغه

  ناشناسم 1 سال قبل
  4

  بچه ها همش دروغه اون ی زنه پرتغالی هست چجوری فارسی بلده؟ اینم یک دلیل دیگه

  3
  النا 12 ماه قبل

  تازه مرده مگه گوشی و خط داره

  0
  پاییز 12 ماه قبل

  یه مدرک دیگه که ترسا فید الگو الکیه

  اون چطوری نوشته وقتی مرده

  2
  Hioyoo 12 ماه قبل

  ایول

  4
  بنده خدا 12 ماه قبل

  تازه چطوری متن رو نوشته و در فضای مجازی پخش کرد

  طیبه ولی 1 سال قبل
  3

  سلام من طیبه ولی هستم به پلیس چطور زنگ بزنیم

  0
  ۰۰۰۰۰۰۰،، 11 ماه قبل

  110شماره پلیس

  -2
  ........... 1 سال قبل

  سیک

  ناشناس 1 سال قبل
  7

  مسقره علکی 🤣🤣

  ارسال فیلداگو 1 سال قبل
  3

  واقعی وقتی دانشمندان دارند میگن حتما مدرکی هم دارند شاید اسممو باورتون نشه 🤯🤯🤯😳و منفجر بشین اما این واقعیته

  2
  به تو چه 😐 1 سال قبل

  اسکل 😐

  2
  ........... 1 سال قبل

  کیر کس تنفس قمشو

  ناشناس 1 سال قبل
  7

  اینا همش الکیه اگه راست میگه امشب بیاد کنارم بخوابه‌ ببینم میخواد چیکار کنه اگه راست میگی امشب بیا بخورم هه هه 😂😝

  -1
  ارش 12 ماه قبل

  پارمیس گل گفتی

  0
  واقعا این خیلی چرته 12 ماه قبل

  همش دروغه واتم پر شده ترسا فیدگلو این الکیه اگه جدی بود الان همه کشته بود

  0
  ناشناسم 1 سال قبل

  والا😐

  2
  پارمیس 1 سال قبل

  دمتگرم واقعا گل گفتی دست درد نکنه اگ راست میگ بیاد کنارم بخابه من ابجی ندارم بزا بیاد کنارم با هم بخابیم چیپس با هم میخوریم

  8
  F 1 سال قبل

  😅 😅 ارع واقعا گل گقتی

  ناشناس 1 سال قبل
  4

  دوستان اگه این پیام براتون اومده باورش نکنین این چیزا واقعیت نداره

  کلا پیامای مثل این واقعی نیستن❤💋

  ناشناس 1 سال قبل
  6

  الکی بابا من باورش ندارم و براش بدترن ها رو ارزو میکنم😂😂

  0
  پاییز 12 ماه قبل

  منم

  2
  پارمیس 1 سال قبل

  دس گلم درد نکنه 😂😜🖕🏻گور بابای ترسا

  4
  غزل 1 سال قبل

  الکی این طوری نوشته میشه

  زهرا 1 سال قبل
  4

  ایناها همش علکی

  رضا 1 سال قبل
  4

  الکیییی

  4
  رضا 1 سال قبل

  الکسیس

  3
  رضا 1 سال قبل

  الکییییییییییی

  السا 1 سال قبل
  3

  این ها همه علکی هست اخهذکی این ها رو باور می کنه 😏😏😏😏😏😏😏😏

  ناشناس 1 سال قبل
  7

  اینا همه علکیه

  3
  پارمیس 1 سال قبل

  دیقا فرض کنین یکی مرده روخش ک نمیتونه گوشی رو بگیره 😂😜😂😜😂😜😂😜

  5
  یکتا 1 سال قبل

  اره بخدا مگه روح می‌تونه پیام بده

  ناشناس 2 سال قبل
  6

  بابا حمش الکیه

  10
  زهرا 1 سال قبل

  آره بابا

  ناشناس 2 سال قبل
  6

  من که گفت در کنارت میخوابم همیشه نخوابید چون قران پیشمه و به خدا اتقاد دارم نه به این ترسا فیدا گو

  1
  ناشناس 8 ماه قبل

  والله اینا الان الکی میگن بعدا میگن میترسم واااای ولله تو حرف خوبی زدی واقعا آفرینننن مثل منییی

  2
  فاطمه 1 سال قبل

  بله

  3
  ناشناس 1 سال قبل

  همینطوره واقعا

  4
  با بد همیمد 1 سال قبل

  باید همین جوری بود

  آرین 2 سال قبل
  2

  عالی

  مهدی 2 سال قبل
  5

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  3
  گرگینه 12 ماه قبل

  همش چرته ⁦ミ●﹏☉ミ⁩

  برای ارسال نظر کلیک کنید