توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تصاویر تماشاگران آرشیوی است یعنی چی

  1 بازدید

  تصاویر تماشاگران آرشیوی است یعنی چی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  «دورهمی»؛ ساده‌انگاری کرونا یا مخاطب؟! - ایسنا

  «دورهمی»؛ ساده‌انگاری کرونا یا مخاطب؟! - ایسنا

  به گزارش ایسنا، به‌رغم هشدارها درباره ضبط برنامه دورهمی بدون حضور تماشاگر و مقاومت‌ها، مهران مدیری در هفته‌های گذشته به ظاهر پذیرفت که این برنامه را بدون حضور تماشاگر ضبط می‌کند و تصاویری که در «دورهمی» نشان داده می‌شد هم مدام بر آرشیوی بودن حضور تماشاگران تاکید داشت اما واکنش‌ها و حضور تماشاگر روی سن، در نهایت او را وادار به این توضیح کرد که هر روز تعداد کمی از تماشاگران در سالن حضور دارند و افرادی که روی سن می‌آیند از میان همین حاضران اندک هستند اما در نهایت تصویری از آنها در قاب برنامه دیده نمی شود.

  مدیری این توضیح را پس از هفته‌ها سردرگمی مخاطب درباره حضور داشتن یا نداشتن تماشاگران در استودیو ، به بهانه طرح پیامک یک ببینده مطرح کرد و اینگونه پاسخ داد: «درست است ما می‌گوییم تصاویر آرشیوی است اما تعدادی از دوستان اینجا به ما کمک می کنند و با فاصله 17 متری از هم در سالن حضور دارند و 7 یا 8 نفر بیشتر دور هم نیستیم!»

  اما چنین رویکردی از سوی مجری برنامه «دورهمی» در حالی اتخاذ شده است که اگر بر فرض گفته وی تمام موارد بهداشتی و ایمنی برای ضبط برنامه رعایت شده باشد هم استفاده از همین تعداد تماشاگر در استودیو در شرایطی که عنوان شده تصاویر آرشیوی است، به نوعی ساده‌انگاری مخاطب و البته هشدارهای مسوولان بهداشت و درمان محسوب می‌شود.

  دورهمی حالا به مناسبت ایام عید فطر قرار است به صورت ویژه و در 10 شب به روش تماشاگران آرشیوی و حضور اندک تماشاگران، روی آنتن برود. تصمیمی که پس از توضیحات شب گذشته مهران مدیری از سوی روابط عمومی این برنامه هم اعلام رسمی شد.
  ساعت پخش این برنامه، چهارشنبه تا جمعه طبق روال گذشته ساعت ۲۳ و شنبه تا سه شنبه (۳ تا ۶ خرداد) ساعت ۲۱ تعیین شده است.
  اندیشه فولادوند، علی زندوکیلی و مسعود فراستی، ژاله صامتی و علی عبدالمالکی، رضایزدانی و علی اوجی، نیکبخت واحدی، فلورا سام، علی لهراسبی، فریبا نادری و مهدی یغمایی، محمدرضا شریفی نیا و محمد زارع  مهمانان این ۱۰ شب خواهند بود.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بلایی که کرونا برای مهران مدیری داشت!

  بلایی که کرونا برای مهران مدیری داشت!

  88492747

  88830950

  [email protected]

  تهران - خیابان شهید مطهری - خیابان فجر - خیابان نظری - انتهای خیابان دلفان - نبش اتوبان مدرس - پلاک 50

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ایراداتی که برنامه مهران مدیری را از نفس انداخت

  ایراداتی که برنامه مهران مدیری را از نفس انداخت

   به همین بهانه نگاهی انداخته‌ایم به کیفیت سری جدید برنامه و دلایلی که باعث شده این برنامه احتیاج به تغییرات داشته باشد.

  جای خالی آیتم نمایشی

  با وجود همه تغییراتی که می‌تواند در دعوت از مهمانان و محتوای گفت‌وگوها اتفاق بیفتد و جذابیت و تنوع در آن ایجاد کند، اما طراحی آیتم‌های جالب طنز متناسب با فضای برنامه، به سهم خود باعث می‌شود «دورهمی» دوباره جایگاه متفاوتی برای مخاطبان داشته باشد و این فضای یکنواختی که بر آن حاکم شده است از بین برود. بازگشت آیتم نمایشی به این برنامه هم می‌تواند تاثیر مهمی در جلب توجه مخاطبان داشته باشد. در سری‌های قبلی «دورهمی»، حضور شخصیتی به نام «قیمت» و ارتباط بامزه‌اش با مهران مدیری مورد استقبال فراوان مخاطبان قرار گرفته بود و بخشی از بار طنز و سرگرم‌کنندگی «دورهمی»، مربوط به آیتم نمایش بود. ساختار فعلی «دورهمی» یعنی استندآپ مهران مدیری و گفت‌وگو با مهمانان، آن را تبدیل به یک برنامه گفت‌وگومحور معمولی کرده است که مخاطبان، نسخه بهتری از آن را در سری‌های قبلی این برنامه دیده‌اند.

  چهره‌های تلویزیونی

  یکی از برگ‌های برنده «دورهمی» و مهران مدیری در سری‌های گذشته، حضور چهره‌های سینمایی و شخصیت‌هایی بود که کمتر در برنامه‌های تلویزیونی حاضر می‌شدند. «دورهمی» در سری چهارم، این برگ برنده را از دست داده و بیشتر مهمانانی به برنامه دعوت شده‌اند که کم در تلویزیون دیده نشده‌اند و گاهی پای ثابت برنامه‌های گفت‌وگومحور و مناسبتی هستند. یکی از تغییراتی که این برنامه برای جذابیت بیشتر به آن نیاز دارد، دعوت از چهره‌هایی است که کمتر گفت‌وگو می‌کنند و حضورشان در برنامه برای مخاطبان جذاب است. مهمانان تکراری علاوه بر این‌که بعضی از مهمانان «دورهمی» تا به حال به بهانه‌های مختلف در برنامه‌های تلویزیونی حاضر شده‌اند، بعضی از بازیگران، خواننده‌ها یا ورزشکارانی که در سری جدید «دورهمی» به این برنامه آمدند، قبلا در سری‌های گذشته هم مهمان این برنامه شده بودند، به همین دلیل چندان حرف تازه‌ای برای گفتن نداشتند. علی انصاریان، امید حاجیلی، بهنام بانی، برزو ارجمند، پژمان جمشیدی و گلاره عباسی، چهره‌هایی هستند که پیشتر در برنامه «دورهمی» با مهران مدیری گفت‌وگو کرده بودند. یکی دیگر از تغییراتی که باید در دعوت از مهمانان «دورهمی» اتفاق بیفتد تا تکراری نشود، دعوت از چهره‌هایی است که تا به حال به برنامه نیامده‌اند.

  گفت‌وگوهای معمولی

  یکی از ویژگی‌هایی که باعث می‌شد «دورهمی» با دیگر برنامه‌های گفت‌وگومحور تلویزیون تفاوت داشته باشد، سؤالاتی بود که مهران مدیری از مهمانان می‌پرسید و آن‌ها را با چالشی روبه‌رو می‌کرد؛ چالشی که به بامزه‌تر شدن فضای برنامه کمک می‌کرد. اما در سری جدید، بخش زیادی از گفت‌وگو به پرسش و پاسخ درباره موضوعات معمول می‌گذرد و بعضی از مهمانان هم با پاسخ‌های کلی و جدی به این سوالات، باعث می‌شدند روند گفت‌وگو سرد و نه چندان جذاب پیش برود. مهران مدیری با طنازی و سماجت خاصی که در گرفتن پاسخ سوالش از مهمانان دارد ،می‌تواند سطح گفت‌وگوها را از یک گفت‌وگوی معمولی فراتر ببرد. بهتر است سبک گفت‌وگوی مهران مدیری با مهمانان، به طور اساسی تغییر کند و به بحث چالشی دوطرفه و جذاب تبدیل شود. به عنوان مثال امید حاجیلی در شبی که مهمان مهران مدیری بود، از او درباره صحت صحبت‌هایش در برنامه «کتاب‌باز» سوالاتی کرد و گفت‌وگوی آنان پایان جالبی داشت.

  ابهام درباره حضور تماشاگران

  اواخر اسفند ماه، پس از این‌که قرار شد برنامه «دورهمی» بدون حضور تماشاگران ضبط شود، صدای خنده و تشویق تماشاچیان و تصاویر حضور آنان در استودیو از آرشیو به برنامه اضافه شد. بنابراین امکان دعوت از مردم روی صحنه وجود نداشت و «دورهمی» عملاً یک بخش دیگر را هم از دست داد؛ بخشی که مربوط به حضور تماشاگران روی صحنه و گفت‌وگوی کوتاه آن‌ها با مهران مدیری بود. غیبت این بخش در قسمت‌های گذشته، تنوع برنامه را کمتر از قبل کرده است. در این باره، یک ابهام هم به وجود آمد که مربوط به برنامه‌های اخیر بود. در دو قسمت گذشته برنامه که با حضور علی کریمی و نیما شعبان‌نژاد روی آنتن رفت، مهران مدیری طبق روال قبل از مردم دعوت کرد تا به روی صحنه بیایند، این در حالی بود که مدام پیام «تصاویر تماشاگران آرشیوی است» زیرنویس می‌شد. بر اساس پیگیری‌های خبرنگار ما، «دورهمی» برای این‌که بتواند گفت‌وگو با مهمان را همچنان داشته باشد، تعداد محدودی تماشاگر جذب کرده که به صورت ثابت در این برنامه حضور دارند و همان افراد روی صحنه می‌روند و با مهران مدیری گفت‌وگو می‌کنند. تصاویر لانگ ولی آرشیوی است.

  ۲۴۱۲۴۱

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  مدیر محترم سایت www.khabaronline.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید