توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده

  1 بازدید

  تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تعبیر خواب بوسیدن مرده حضرت یوسف

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  برای تعداد بسیار زیادی از کاربران و مردم شاید تا به حال پیش آمده باشد که خواب دیده اند مرده ای که زنده شده آن ها را می بوسد و یا به او بوسه میدهند و سراسیمه به دنبال تعبیر آن باشند ، چرا که در نگاه اول و بعد از بیداری کمی برای این رویا نگران می شوند و تصورشان این است که معنای خطرناکی در پس آن نهفته است ، امروز در وب سایت توپ تاپ این بحث را بطور کامل باز خواهیم کرد و به تمامی سوالات عزیزان در این باره پاسخگوی هستیم علامه طباطبایی نوشته اند اگر ببینی مرده که زنده شده شما را می بوسد به این 4 معنی مختلف است اولی منفعت بردن در دوره ی زمانی کوتاه مدت که میزان آن چشمگیر است دومی رسیدن به مراد دل و یا اتفاقات خوشایندی که با معشوق خواهیم داشت ،سومی شکست دادن تعدادی از حسودان و یا بدخواهان که در اطراف شما هستند و چهارمی دریافت اخبرهای خوش و شیرین از دیگران ،اگر ببینی این مرده از خویشان بسیار نزدیک شما مانند پدر یا مادر باشد بسیار نیکوست و در واقعیت به این تعبیر است که شانس و خوشبختی به شما لبخند می زند و رضایت قلبی از زندگی آینده ی خود خواهید داشت ، اگر برادر و یا خواهر تنی یا ناتنی باشد خوشبختی در زندگی زناشویی است ،اگر یکی از دشمنان شما بود دلالت بر آن دارد با یکی از اطرافیانتان که قهر بودید آشتی می‌کنید.

  تعبیر خواب بوسیدن مرده زنده شده به روایت خالد اصفهانی : اگر ببینی شما به فردی را که قبلا مرده است با هر دلیلی بوسه میزنید نیکوست و بیانگر داشتن زندگی آرام و موفق است.اگر از بیگانگان بود یک دورة بسیار خوب شروع می‌شود.اگر این فرد در بستر بیماری بود و یا احساس ناخوشایندی داشت سلامتی کامل خود را باز می‌یابید.اگر ببینی این شخص برپیشانی شما بوسه میزند بیانگر داشتن زندگی خوب و رسیدن به مقام‌های بالای اجتماع است،اگر دیدی که روی دستان شما بوسه میزند نشانة زندگی در محیط‌هایی سالم و دلپذیر است و همچنین کسب توفیق و سربلندی در محیط اجتماعی است.

  سوال : خواب دیدم یکی از اقوام دور ما که چند سالی هست فوت شده زنده شده و من در کنارش نشسته بودم وقتی که بهش خبر دادند من به تازگی نامزد کردم خوشحال شد بهم تبریک گفت و سر من را بوسید آیا تعبیری دارد؟

  پاسخ: بله بیانگر داشتن یک زندگی زنانشویی توام با آرامش و خوشی برای شماست همچنین به سعادت و کامروایی نیز تعبیر می شود
  گردآورنده: توپ تاپ

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب بوسیدن مرده و بوسه دادن به مرده

  تعبیر خواب بوسیدن مرده و بوسه دادن به مرده

  تعبیر خواب بوسیدن مرده و یا روبوسی با مرده نشانه خیر و برکت است و دیدن این خواب از دیدگاه معبران مختلف دارای تعابیری متفاوت است و شما می توانید با مطالعه تعابیر خواب بوسیدن مرده و یا بوسه دادن به مرده تعبیر خواب خود را به راحتی پیدا کنید.

  تعبیر خواب بوسیدن مرده

  بوسیدن مرده و یا روبوسی با مرده دارای تعابیری مختلف است و اگر شما این خواب را دیده اید بهتر است با توجه به جزئیات خواب تان آن را به راحتی تعبیر کنید. در مطالب قبلی تعبیر خواب درخت و تعبیر خواب طلا و تعبیر خواب غرق شدن را مطالعه کردید در ادامه این مطلب تعبیر خواب بوسیدن مرده و یا بوسه دادن به مرده را مشاهده خواهید کرد.

  تعبیر خواب بوسه دادن و بوسیدن مرده

  تعبیر دیدن خواب بوسیدن مرده و بوسه دادن به مرده

  جابر مغبربی :

  اگر فردی در خواب ببیند که به مرده به شهوت بوسه می دهد نشانه این است که زن خواهد و به مرادهایش می رسد.

  امام صادق :

  اگر فردی در خواب ببیند که مرده ای را با شهوت می بوسد زن می گیرد و به آرزوهایش می رسد.

  ابراهیم کرمانی :

  اگر فردی مرده ای را از روی شهوت بوسید نشانه این است که خیری از طرف آن مرده به وی می رسد.
  اگر فردی در خواب ببیند که مرده به او بوسه می دهد نشانه این است که از علم و یا مال مرده به وی چیزی می رسد.

  تعبیر خواب بوسه دادن به مرده

  مطیعی تهرانی :

  اگر فردی در خواب ببیند که مرده ای او را می بوسد اگر آن مرده آشنا باشد نسبت به او دینی از نظر اخلاقی و مالی و یا مادی دارد و اگر مرده ناشناس باشد سودی از جانب مرده به او می رسد زیرا بوسیدن مرده در خواب نشانه خیر و برکت است.

  کتاب سرزمین رویاها :

  اگر فردی در خواب شخصی را که مرده است ببوسد عمر او طولانی می شود.

    تعبیر خواب بوسیدن مرده

  در این مطلب تعبیر دیدن خواب بوسیدن مرده و بوسه دادن به مرده را مطالعه کردید که امیدواریم بتوانید تعبیر خوابی را که دیده اید به راحتی از بین تعابیر مختلف پیدا کنید.

  منبع : آرگا

  منبع مطلب : arga-mag.com

  مدیر محترم سایت arga-mag.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  عزت سالمی 2 روز قبل
  0

  با سلام

  تا الان چندین بار خواب دیدم که پسرخاله ام که چهار ماهه فوت شده، به خوابم اومده و میگه که من زنده ام چرا برای من گریه می کنید؟

  و چون ما مسائل محرم و نامحرم اهمیت می‌دادیم، از 15 سالگی دیگه پسرخاله ام رو نمی بوسیدیم،

  بعد از مرگش چند بار خواب دیدم که یا من دارم با ولع تمام میبوسمش یا پسرخاله ام داره داره منو میبوسه

  میخواستم ببینم تعبیرش چیه؟

  با تشکر

  اکرم 26 روز قبل
  0

  خواب دیدم همسرم که فوت شده مرا می بوسد تعبیرش چیست

  0
  احمد 21 روز قبل

  به مراد دلتان خواهید رسیدبرایش صلوات بیشتر بفرستید

  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید