توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب خواستگار آمدن برای خودم

  1 بازدید

  تعبیر خواب خواستگار آمدن برای خودم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  خواستگاری در خواب | تعبیر خواب خواستگاری رفتن و خواستگار آمدن برای دختر

  خواستگاری در خواب | تعبیر خواب خواستگاری رفتن و خواستگار آمدن برای دختر

  مثلا تعبیر خواب پیشنهاد خواستگاری متفاوت است از تعبیر خواب خواستگار آمدن برای دختر دم بخت. گاهی هم خواب هایی دیده می شود که برای خواب بیننده شاید تعبیر آن مهم باشد. مثلا تعبیر خواب خواستگار آمدن برای زن شوهردار و یا تعبیر خواب خواستگار آمدن برای زن بیوه. ما در این مقاله از پارسی نو برای شما در مورد تعبیر مراسم خواستگاری در خواب از منابع مختلف تعابیری را گردآوری و منتشر کرده ایم.

  تعبیر کلی دیدن خواستگار در خواب

  دیدن خواستگار و خواستگاری کردن در خواب می توانند بازتابی از احساسات شما در زندگی عاشقانه تان باشد. در واقع این خواب می تواند نمادی از احساس فشار و سنگینی در پیدا کردن عشق زندگی و شریک عاطفی باشد. شاید شما در زندگی واقعی خود موقعیت های اجتماعی را همچون دری گشوده برای پیدا کردن و دیدار با شریک عاطفی خود می دانید.

  از طرف دیگر، در تعبیر خواب خواستگار و خواستگاری کردن می توان گفت که نشان دهنده احساسات شما نسبت به کسانی است که در زندگی شما دخالت می کنند یا با آزمودن ایده های جدید خود وقت شما را هدر می دهند. این خواب همچنین می تواند نشان دهنده آن باشد که شما در زندگی خصوصی دیگران دخالت می کنید یا ایده های جدیدی را بر دیگران تحمیل می کنید.

  در واقع خواب خواستگار می تواند نمادی از احساس ناخوشایند شما در برابر موقعیتی خاص باشد و به این مفهوم است که شما این موقعیت یا شرایط را بیهوده و نامناسب می دانید.

  خواستگاری در خواب می‌تواند به موقعیت‌ ها و پیشنهادات جدیدی که هم اکنون و در زندگی بیداری با آن‌ها رو به رو هستید اشاره داشته باشد. این پیشنهادات صرفا زمینه‌های عاطفی را شامل نشده و می‌تواند نشان دهنده‌ی پیشنهادات جدید شغلی یا حتی عقاید جدیدی باشد که در معرض آن‌ها قرار گرفته اید. خواستگاری در خواب استعاره از یک تصمیم گیری مهم است که در زندگی بیداری با آن رو به رو شده‌اید و شما را به چالش کشیده است، مثل پذیرفتن یک دوست یا گروه دوستی جدید که شما را با فضای ذهنی جدیدی رو به رو می‌کند.

  بسیار اهمیت دارد که در حین دیدن این خواب چه احساساتی را تجربه می‌کنید و در زمان دیدن مجلس خواستگاری، با چه چالش‌ها یا صحبت‌هایی رو به رو می‌شوید. تفاوتی ندارد که مجلس خواستگاری مربوط به کیست و چه انسان‌هایی در این مجلس حضور دارند. تمام انسان‌هایی که در خواستگاری مشاهده می‌کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند.

  برای این که دلیل حضور سمبلیک این اشخاص را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این اشخاص، چه احساس، فکر یا خاطره‌ای را در شما زنده می‌کند؟ اگر این افراد را در زندگی بیداری می‌شناسید، توجه داشته باشید که چه درسی از این اشخاص گرفته اید و این درس چگونه به شما کمک می‌کند تا از چالش‌های فعلی خود در زندگی بیداری عبور کنید؟

  اگر در خواب مشاهده کنید که فردی به خواستگاری شما آمده است، توجه داشته باشید که این فرد، چه وجه شباهتی یا موقعیت‌های جدیدی دارد که در زندگی بیداری در معرض آن‌ها قرار گرفته اید.

  این شباهت می‌تواند یک شباهت اسمی یا شغلی ساده باشد. از طرفی توجه داشته باشید که در خواب، چه احساسی نسبت به پیشنهاد ازدواج دارید؟ اگر این پیشنهاد در خواب برای شما ناخوشایند یا ناراحت کننده باشد، یعنی موقعیت‌های جدیدی که در زندگی بیداری با آن‌ها رو به رو شده اید، بر خلاف ارزش‌ها و خواسته‌های قلبی شماست و علاقه‌ای به پذیرش آن‌ها ندارید. اما اگر احساس کنید که این شخص مطابق میل شماست، یعنی موقعیت‌های جدید برای شما خوشایند هستند.

  اگر فردی که در خواب به خواستگاری شما آمده است را نشناسید و ماهیت او برای شما روشن نباشد، باید بدانید که او سمبل ابعاد ناشناخته‌ی شخصیت شماست. اگر نسبت به او نظری مثبت داشته باشید، یا احساس کنید که او بسیار به شما علاقه‌مند است، نشان دهنده‌ی این معناست که انگیزه‌های جدیدی که در حال شکل گیری در ذهن شماست بسیار مثبت بوده و به سرعت به شما کمک می‌کند تا زمینه‌های مختلف زندگی خود را گسترش داده و به اهداف جدیدی دست پیدا کنید.

  اگر در خواب مشاهده کنید که به خواستگاری فرد مورد علاقه‌ی خود رفته اید، این خواب نشان دهنده‌ی تلاش شما برای شناخت یا تثبیت یک موقعیت جدید می‌باشد. این موقعیت جدید صرفا عاطفی نیست و می‌تواند به یک موقعیت شغلی، یا تکمیل یک مهارت یا ایده در ذهن شما اشاره داشته باشد. این خواب از شما می‌خواهد تا ترس‌ها و توانایی‌های خود برای رسیدن به این موقعیت جدید را شناخته و برای رسیدن به اهداف خود اقدام کنید.

  تعبیر خواب خواستگار آمدن برای دختر

  لیلا برایت می‌ گوید : اگر در خواب به شما پیشنهاد ازدواج شد، نشانه‌ی خوشبختی در زندگی می‌باشد، شوهر کردن در خواب، نشانه‌ی رفاه مالی است و طلاق گرفتن، علامت آن است که مورد تهمت دیگران قرار خواهید گرفت.

  کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید : خواب دیدن اینکه از شما خواستگاری می شود بیانگر این است که شما یک جنبه ی خودتان را که قبلا ناشناخته بوده، ترکیب می کنید. به طور مستقیم تر، خواب ممکن است به این معنی باشد که شما در مورد ازدواج یا تعهد/پروژه/موقعیت بلند مدت فکر می کنید. آیا در مورد خواستگاری از کسی فکر می کنید؟ عکس العمل شما به خواستگاری بیانگر احساس واقعی شما در مورد ازدواج یا تعهد است.

  امام جعفر صادق ( ع ) میفرماید : خواستگار زن بودن ( خواستگاری کردن ) بر ۴ وجه است :
  بزرگی
  افزایش مال
  سرحالی
  خرمی و شادی

  محمد بن سیرین در مورد فردی که خواهان ازدواج یا به قول امروزی‌ ها خواستگار است می‌گوید اگر کسی در خواب ببیند که خواستار ازدواج با دختری است نشانه آن است که بزرگی و مرتبه او از بین خواهد رفت.
  اگر زنی در خواب ببیند که فرد مرده ای به خواستگاری او آمده و با او ازدواج کرد بیانگر این است که از مال زن کم خواهد شد.
  اگر کسی در خواب ببیند که قصد ازدواج دارد ولی دختری که قصد ازدواج با او را دارد نه می‌شناسد و نه نامش را می‌داند ابن سیرین این خواب را به نزدیک بودن اجل فرد تعبیر کرده است.

  ابراهیم کرمانی: اگر زن شوهر داری ببیند که همسرش با شخص دیگری ازدواج کرده و آن همسر جدید را ملاقات نکرده نشانه عزت و شرف زن خواهد بود.

  آنلی بیتون می‌گوید : اگر زنی خواب ببیند کسی از او خواستگاری شد، نشانه آن است که آنطور که انتظار می رود کسی حاضر به خواستگاری او نیست ، و به دنبال کسب لذتهای واهی ناامیدی خواهد بود .
  اگر مردی خواب ببیند از زنی خواستگاری کرد ، دلالت بر آن دارد که او شایسته دوستی و رفاقت نیست.
  اگر خواب ببینید یکی از اقوام از شما خواستگاری می کند ، تعبیرش رنج و ناامیدی است .
  اگر خواب ببینید با یکی از اقوام مکاتبه عاشقانه دارید ، نشانه آن است که بین اقوام و بستگان اختلاف بوجود می آید.

  تعبیر خواب به خواستگاری رفتن

  اگر در خواب ببینید که شما به عنوان خواستگار در خانه ای وارد می شوید، تعبیر آن است که احتمالا در آینده ای نزدیک مجبور به انجام کاری غیرعادی و عجیب و غریب خواهید شد.

  تعبیر خواب ازدواج دختر جوان با پیرمرد

  آنلی بیتون می‌گوید: اگر دختری خواب ببیند پیرمردی به خواستگاری او آمده و با او ازدواج می‌کند، علامت آن است که با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد.

  تعبیر رد شدن پیشنهاد خواستگاری در خواب

  برخی اوقات نیز دیدن خواستگاری در خواب نشان دهنده نیرنگ و ناامیدی است. اگر خواب بینده در خواب خود را به شکل دامادی ببیند که پیشنهاد خواستگاری او رد شده است، تعبیر آن است که در واقعیت به کسب و کاری خطرناک و بدون سود خواهد پرداخت.

  تعبیر خواب صحبت کردن پدر و مادر با خواستگار

  این خواب نمادی از پیش داوری ها و قضاوت هایی است که مورد مخالفت قرار گرفته است. به این ترتیب، اگر در خواب خواستگاری را ببینید که با پدر یا مادر شما در حال گفتگو است، تعبیر آن است که ازدواج یا طلاقی در خانواده شما رخ خواهد داد.

  تعبیر خواب صحبت کردن خواستگار با خود فرد

  اگر در خواب ببینید که خواستگار با خود شما گفتگو می کند، تعبیر آن است که در هفته های آتی احتمالا شما یکی از افراد حاضر در مراسم ازدواج یا طلاق یکی از افراد خانواده خود خواهید بود. آسوده خاطر باشید. شما یکی از مناسب ترین گزینه ها هستید و کلید حل مسائل در چنین موقعیت هایی در دستان شما قرار دارد. همواره خونسرد و خوشحال باشید.

  تعبیر خواب حلقه نامزدی

  تعبیر خواب حلقه نامزدی به کیفیت آن حلقه در خواب بستگی دارد هر چه حلقه زیباتر باشد بخت شما نیز بهتر خواهد بود.
  اگر در خواب دیدید که به کسی حلقه دادید به این معنی است که عاشق او هستید و دوست دارید هر چه زودتر با آن شخص ازدواج کنید.

  تعبیر خواب خواستگاری بدون حلقه

  اگر در خواب دیدید که از شخصی خواستگاری کردید ولی حلقه نداشتید نشان دهنده این است که هنوز برای یک رابطه طولانی مدت آماده نیستید. شاید نگرانی اصلی شما تامین هزینه های زندگی است.

  تعبیر خواب دیدن صحنه خواستگاری کردن

  اگر دختری در خواب شاهد صحنه خواستگاری باشد و نداند که عروس چه کسی خواهد بود، این خواب هشداری برای شور و شوق شدید او نسبت به مردی جوان است. خواب بیننده باید بداند که احساسات اولیه گذرا و ناپایدار هستند.

  تعبیر خواب دیدن صحنه خواستگاری و ازدواج فرزندان توسط پدر و مادر

  اگر پدر یا مادری ازدواج دختر خود را در خواب ببیند، تعبیر آن است که او باید بداند اکنون زمان پذیرش این حقیقت در زندگی واقعی رسیده است که فرزندانش بزرگ شده اند و باید سطحی وسیع تر از آزادی را برای آن ها فراهم سازند.

  مطالب مشابه : تعبیر دیدن خواب صدفتعبیر خواب هندوانه و تعبیر خواب هشت پا

  منبع مطلب : parsino.com

  مدیر محترم سایت parsino.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب خواستگاری + دیدن خواستگار در خواب چه تعبیری دارد

  تعبیر خواب دیدن خواستگار در خواب و خواستگاری آمدن برای خودم و برای دختر

  تعبیر خواب خواستگاری رفتن و آمدن

  مراسم خواستگاری یکی از رسومات نیکو در بین ایرانیان است که اهمیت خانواده و نقش آنها را در ازدواج نشان می دهد

  جلسات خواستگاری برای آشنایی بیشتر خانواده ها برگزار می‌شود تا هر دو طرف آداب خواستگاری نحوه برخورد و رفتار مناسب با یکدیگر را بیاموزند

  حال اگر خواستگاری را در خواب ببینیم چه معنا و مفهومی خواهد داشت در مجموعه خواب خواستگاری و پیشنهاد ازدواج نشانه خوشبختی شخص بیننده خواب می باشد

  اگر در خواب ببینید که شوهر کرده‌ اید نشان دهنده رسیدن به رفاه مالی میباشد اما اگر خواب ببینید که طلاق نوشته ای به زودی مورد اتهام دیگران قرار میگیرد

  در مجموع دیدن خواستگاری در خواب می‌ تواند نشان‌ دهنده پیشنهاد های جدید عاطفی یا شغلی یا تغییر عقاید برای بیننده خواب صورت گیرد

  همچنین خواستگاری از دختر نماد تصمیم گیری مهم زندگی خواهد بود که شما را با چالش‌ های جدیدی روبرو می سازد

  خواستگار و خواستگاری می تواند زمینه شادی و خوشحالی به همراه با دردسر و مشکلات برای شخص فراهم نماید یا برقراری پیوند دوستی یا دست زدن به پیشنهاد ها خواهد بود

  در کل خواستگاری هشداری یا اخطاری برای فرد می باشد که بهتر است آن را به خوبی و نیکی تعبیر کند

  مهمترین مسئله در خواب خواستگاری احساساتی است که آن را تجربه می کنید

  تمام انسان هایی که در مراسم حضور دارند نشان دهنده افکار و احساسات شما خواهد بود این اشخاص چه احساس و خاطره ای را در شما زنده می نمایند و چه نقشی در زندگی شما دارند

  بسیاری معتقد هستند که دیدن خواستگار و مراسم خواستگاری در خواب بیان کننده احساسات شما در رابطه با خودتان و اطرافیانتان خواهد بود

  به نوعی شما برای دیگران و اطرافیان خود در پی ایجاد شادی و اشتیاق هستید تا آنها را به نوعی با تجربه های جدید آشنا سازید و این خواب به شما نشان می دهد که این فرصت را دارید تا از پیشنهادهای پیش رو واتفاقات جدید به درستی استفاده کنید

  احتمالا شما در زندگی حقیقی خود در حال تجربه مرحله جدید و ماجرایی متفاوت می باشید و مراسم خواستگاری و دیدن خواستگار به منزله قدرت زیاد برای تجربه مراحل جدید زندگی خواهد بود

  اگر پسر یا دختر جوانی که به تازگی وارد رابطه عاشقانه شده است خواب خواستگاری کردن از زن متاهل را ببیند به معنای هشداری برای آینده است

  به زودی از سمت شریک عشقی خود بدی و خیانت خواهد بود یا به هر دلیلی رابطه آنها تمام شده و همسر شما با شخص دیگری آشنا خواهد شد و شما شکسته تلخ و بزرگی را تجربه خواهید کرد

  هم چنین به معنای آشنایی با دوستان جدید و آشتی دشمنان و افراد بدخواه گذشته زندگیتان و خبرهای بسیار می باشد

  اگر مردی صاحب زن و فرزند باشد به زنی دیگر ابراز علاقه کرده و از آن خواستگاری نماید در زندگی خود گناه و اشتباه بزرگی مرتکب می شود که در نهایت شریک زندگی او دچار غم و اندوه بسیار خواهد شد

  تعبیر خواب خواستگاری دختر از پسر

  اگر دختر جوانی در طی مراسم خواستگاری به پسر مورد علاقه خود پیشنهاد ازدواج دهد رابطه بین بیننده خواب با معشوق خود بهتر و مستحکم تر خواهد شد

  خواستگاری پسر از زن بیوه

  آمدن خواستگار برای یک زن بدون شوهر یا مطلقه یا بیوه به منزله یک شانس جدید و فرصت بزرگ و بخت و اقبال بلند برای وی خواهد بود

  اگر زن بیوه خودش در خواب ببیند که برای او خواستگار می‌آید تا چند ماه یا سال آینده اتفاقی غافلگیرکننده برای او خواهد افتاد او را بسیار خوشحال خواهد کرد

  اگر شما خود را دامادی در مراسم خواستگاری ببینید که جواب رد شنیده است تعبیر آن کسب و کار و شغلی خطر آفرین و یا بدون سود خواهد بود

  اگر در خواب مردی که فوت کرده است به خواستگاری زنی که در قید حیات است بیاید یا آن که شخص مرده خواستگار بیننده خواب باشد و در نهایت با او ازدواج کند وی به زودی مال و ثروت خود را از دست خواهد داد

  از دیدگاه آنلی بیتون اگر دختری در خواب ببیند که پیرمردی به خواستگاری او آمده و دختر با او ازدواج کند به معنی مشکلات فراوان و اتفاقات ناگوار برای او خواهد بود

  مکاتبه عاشقانه با یکی از اقوام یا نزدیکان نشان از به وجود آمدن اختلاف بین آن ها در آینده اگر خواستگار شما یکی از اقوام و آشنایان باشد تعبیر آن رنج و ناامیدی خواهد بود

  اگر مردی در خواب ببیند که زنی از او خواستگاری کند دلیل بر نداشتن شایستگی دوستی و رفاقت خواهد بود

  خواستگاری از دیدگاه امام صادق (ع)

  امام صادق علیه السلام خواستگاری را در چهار وجه تقسیم می‌نماید

  ● بزرگی

  ● افزایش مال و ثروت

  ● سرحال بودن

  ● شادی و خرمی

  اگر شخص در خواب ببیند که خواهان ازدواج و خواستگاری می باشد و شخص مقابل خود را ببیند بزرگی و مرتبه او از بین می رود

  اگر در خواب از شخصی خواستگاری کردید ولی حلقه به همراه نداشتید نشانه آماده نبودن شما برای آغاز یک رابطه طولانی مدت و تعهد خواهد بود

  همچنین ممکن است شما آمادگی مالی قدرت تامین هزینه های زندگی در آینده را نداشته باشید

  اگر زنی ببیند که شریک زندگی با شخصی دیگر ازدواج میکند اما به دیدار همسر جدید خود نمی‌رود نشاندهنده دستیابی به عزت و شرف بسیار می باشد

  ابن سیرین معتقد است اگر کسی در خواب تمایل به ازدواج داشته باشد ولی شخص متقابل خود را نمی شناسد و اسمش را نمی داند اجل او نزدیک خواهد بود

  دیدن حلقه نامزدی در خواب معنای بخت شما می باشد هرچه حلقه زیباتر باشد بخت و اقبال شما بلندتر خواهد بود

  اگر حلقه را به کسی هدیه بدهید به این معناست که شما قلبم عاشق او هستید و دوست دارید سریع تر با او ازدواج نمایید

  پروفسور مشهور سوئیسی کارل یونگ اعتقاد دارد خواستگاری از شما بیانگر جنبه ناشناخته خودتان خواهد بود

  احتمالا شما در بیداری با پیشنهاد ازدواج یا تعهد یا پروژه یا موقعیتی بلند مدت رو به رو شده اید آیا به تازگی خواستگار ای داشته اید که فکر شما را به خود مشغول کرده باشد

  عکس العملی که شما به خواستگار خود در خواب نشان می‌ دهید بیان کننده احساس واقعی شما به ازدواج و تعهد می باشد

  لیلا برایت اعتقاد دارد که پیشنهاد ازدواج در خواب علامت خوشبختی آینده روشن یا ازدواج رسیدن به رفاه مالی یا حتی طلاق گرفتن می باشد

  همچنین ممکن است شخص بیننده رو یا در آینده مورد اتهام دیگران قرار بگیرد

  اگر در خواب به خواستگاری شما آمده باشند به معنای موقعیتی جدید و خواسته ای متفاوت برای رسیدن به اهداف خواهد بود و شما آینده روشنی خواهید داشت

  بسیاری از معبران خواستگاری در خواب را نشان از تعهد خود و تغییرات مهم زندگی می دانند

  اگر شما به شخص مورد علاقه خود در خواب پیشنهاد ازدواج بدهید احتمالاً در بیداری نیز علاقه‌مند به زودی با او ازدواج کنید

  شخص خواستگار را در خواب با موقعیت های جدیدی که در زندگی پیدا کرده اید مقایسه نمایید :

  شباهتی اسمی یا شباهتی شغلی همینطور باید به احساسی که نسبت به آن پیشنهاد ازدواج دارید توجه نمایید

  آیا موقعیت های پیش رو موافق با ارزش ها و عقاید شما و خواسته قلبی شما خواهد بود یا آنکه تمایلی به پذیرش آنها ندارید احساس خود را کاملاً در این مورد بررسی کنید

  اگر آن شخص به خواستگار در خواب آن کسی است که می‌ خواهید در زندگی حقیقی نیز موقعیت های جدید و پیشنهاد ها برای شما خیر و نیکو خواهند بود

  مشخص نبودن ماهیت خواستگار نمادی از ابعاد ناشناخته شخصیت می باشد

  همچنین داشتن نظر مثبت به شخص خواستگار نشان از شکل گیری انگیزه های جدید و ورود به زمینه های مختلف زندگی می باشد و پیش رفت و موفقیت در راستای اهداف خواهد بود

  اگر در خواب شما خواستگار، کسی که دوستش دارید می باشید معنی روان شناختی آن صرفاً عاطفی و احساسی نخواهد بود و نشان از کوشش شما برای تثبیت موقعیت شغلی جدید یا شناخت اموری متفاوت خواهد بود

  شاید حتی خواستگاری در خواب به شما کمک کند تا ترس ها و توانایی خود را برای رسیدن به اهداف بررسی کنید تا بهتر بتوانید پروژه یا ایده ای که در ذهن دارید را به خوبی به انجام برسانید

  تعبیر خواب در دیدن خواستگار آمدن برای خودم | سایت فتوکده

  منبع مطلب : photokade.com

  مدیر محترم سایت photokade.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب خواستگاری: پیشنهاد خواستگاری / خواستگار برای زن بیوه و دختر دم بخت

  تعبیر خواب خواستگاری: پیشنهاد خواستگاری / خواستگار برای زن بیوه و دختر دم بخت

  تعبیر خواب خواستگاری: پیشنهاد خواستگاری / خواستگار آمدن برای زن بیوه / خواستگار آمدن برای دختر دم بخت / تعبیر خواب خواستگاری از زن شوهردار و متاهل

  با ما همراه باشید.

  اگر درباره این مقاله اطلاعات مفید یا تجربه ای دارید در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

  برای دسترسی سریع به محتوای متن از لینکهای زیر استفاده کنید:

  تعبیر خواب پیشنهاد خواستگاری

  دیدن خواستگار و خواستگاری کردن در خواب نشان دهنده احساسات شما در مورد خودتان یا دیگران است و به این معناست که هدف شما ایجاد شور و اشتیاق در دیگران برای قرار دادن آن ها در مسیر تجربه هایی جدید است.

  این خواب آغوش باز و پذیرش شما در امتحان کردن چیزهای جدید را نشان می دهد و نمادی از احساسات شما در موقعیت هایی است که راهی برای فرصت های جدید را در زندگی تان می گشاید.

  تعبیر خواب خواستگار احساسات شما در رابطه با موقعیت یا نقشی جدید است و این موقعیت یا نقش جدید مدخلی برای دیدار با فردی جدید به شمار می روند.

  همچنین احتمالا شما در زندگی واقعی خود در حال تجربه ماجرایی متفاوت هستید و دیدن خواستگار و خواستگاری کردن در خواب نشان دهنده قدرت شما برای تجربه چیزی جدید است.

  اگر مردی که همسر دارد خواب ببینید دوباره در حال تجدید فراش است و در حال گذاشتن قرار برای خواستگاری رفتن است دلیل بر اینکه زنش بمیرد.

  در مورد فردی که خواهان ازدواج یا به قول امروزی‌ها خواستگار است می‌گوید اگر کسی در خواب ببیند که خواستار ازدواج با دختری است نشانه آن است که بزرگی و مرتبه او از بین خواهد رفت.

  اگر زنی در خواب ببیند که فرد مرده ای به خواستگاری او آمده و با او ازدواج کرد بیانگر این است که از مال زن کم خواهد شد.

  اگر کسی خواب ببینید که برای امری خیر مثل خواستگاری وعده می گذارد دلیل بر اتفاق و خبر خوشایند در روز های نزدیک است

  تعبیر خواب خواستگار آمدن برای زن بیوه

  خواستگاری که برای یک زن بی شوهر می آید در واقع یک فرصت و یا یک اقبال جدید است که به زودی وارد زندگی اش می شود.

  اگر زن بیوه ای خودش خواب دیده باشد برای او خواستگار می آید این نشان میدهد که در چند ماه یا در چند سال آینده بواسطه ی اتفاقی جدید بشدت غافلگیر می شود و احساس بسیار خوبی به او دست می دهد.

  تعبیر خواب خواستگار آمدن برای دختر دم بخت

  در مورد فردی که خواهان ازدواج یا به قول امروزی‌ها خواستگار است می‌گوید اگر کسی در خواب ببیند که خواستار ازدواج با دختری است نشانه آن است که بزرگی و مرتبه او از بین خواهد رفت.

  اگر دختر مجردی خواب ببینید با پدر مادر خواهر و یا برادر پسر مورد علاقه اش درباره مجلس خواستگاری صحبت می کند دلیل بر اینکه در روزهای نزدیک به او خبر خوشی می رسد چرا که این امر خیر در واقعیت نیز مبدل به شادی می گردد

  اگر دختری خواب ببیند پیرمردی به خواستگاری او آمده و با او ازدواج می‌کند، علامت آن است که با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد

  تعبیر خواب خواستگاری از زن شوهردار

  اگر ببینی به خواستگاری زنانی رفته ای که شوهر دار هستند به چند علامت است:

  اول اینکه به دوستان جدیدی برمی خورید.

  دوم اینکه با برخی از دشمنان و یا افرادی که قبلا بدخواه شما بوده اند دوباره آشتی خواهید کرد.

  سوم اینکه در عرض چند روز آینده خبرهای بسیار مهمی را دریافت خواهید کرد.

  اگر دختر شوهر داری و یا زن متاهلی ببینید که در خواب مجددا قرار خواستگاری می گذارد دلیل بر جدایی طلاق و غم و اندوه است.

  خواب دیدم برام خواستگار اومده

  اگر در خواب مشاهده کنید که فردی به خواستگاری شما آمده است، توجه داشته باشید که این فرد، چه وجه شباهتی یا موقعیت‌های جدیدی دارد که در زندگی بیداری در معرض آن‌ها قرار گرفته اید.

  این شباهت می‌تواند یک شباهت اسمی یا شغلی ساده باشد.

  از طرفی توجه داشته باشید که در خواب، چه احساسی نسبت به پیشنهاد ازدواج دارید؟

  اگر این پیشنهاد در خواب برای شما ناخوشایند یا ناراحت کننده باشد، یعنی موقعیت‌های جدیدی که در زندگی بیداری با آن‌ها رو به رو شده اید، بر خلاف ارزش‌ها و خواسته‌های قلبی شماست و علاقه‌ای به پذیرش آن‌ها ندارید.

  اما اگر احساس کنید که این شخص مطابق میل شماست، یعنی موقعیت‌های جدید برای شما خوشایند هستند.

  اگر فردی که در خواب به خواستگاری شما آمده است را نشناسید و ماهیت او برای شما روشن نباشد، باید بدانید که او سمبل ابعاد ناشناخته‌ی شخصیت شماست.

  اگر نسبت به او نظری مثبت داشته باشید، یا احساس کنید که او بسیار به شما علاقه‌مند است، نشان دهنده‌ی این معناست که انگیزه‌های جدیدی که در حال شکل گیری در ذهن شماست بسیار مثبت بوده و به سرعت به شما کمک می‌کند تا زمینه‌های مختلف زندگی خود را گسترش داده و به اهداف جدیدی دست پیدا کنید.

  اگر در خواب مشاهده کنید که به خواستگاری فرد مورد علاقه‌ی خود رفته اید، این خواب نشان دهنده‌ی تلاش شما برای شناخت یا تثبیت یک موقعیت جدید می‌باشد.

  این موقعیت جدید صرفا عاطفی نیست و می‌تواند به یک موقعیت شغلی، یا تکمیل یک مهارت یا ایده در ذهن شما اشاره داشته باشد.

  این خواب از شما می‌خواهد تا ترس‌ها و توانایی‌های خود برای رسیدن به این موقعیت جدید را شناخته و برای رسیدن به اهداف خود اقدام کنید.

  اگر در خواب به شما پیشنهاد ازدواج شد، نشانه‌ی خوشبختی در زندگی می‌باشد.

  خواب دیدن اینکه از شما خواستگاری می شود بیانگر این است که شما یک جنبه ی خودتان را که قبلا ناشناخته بوده، ترکیب می کنید.

  به طور مستقیم تر، خواب ممکن است به این معنی باشد که شما در مورد ازدواج یا تعهد / پروژه / موقعیت بلند مدت فکر می کنید.

  عکس العمل شما به خواستگاری بیانگر احساس واقعی شما در مورد ازدواج یا تعهد است

  منبع مطلب : www.nayrika.com

  مدیر محترم سایت www.nayrika.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  الهه : زنی متاهل هستم خاب دیدم پسری مجردبه خاستگاری ام اومده منو خیلی میخاد ولی من میگم نه.نمیتونم ازشوهرم طلاق بگیرم زنش بشم واونا خیلی ناراحتن.تعبیرش چیه

  نیلوفر : سلام من خواب دیدم دایی بزرگم اومده خونمو وب مامانم میگ کلی خاستگاربرادخترت اومده و صحبتشوپیش من کردن

  عاطفه : سلام من تقریبا میشه گفت که یک دوماه پیش یود خوابشو دیدم خواب دیدم که پسری که همش بهش فکر میکنم خیلی دوسش دارم اومده خاستگاریم با یه کارتون شیرینی و گل من اونو خیلی دوسش دارم ولی اون نمیدونه یکی از دوستای بابام پسرش هست خیلی دوسش دارم میشه بگید تعبیرشو؟ البته سه چهار باری میشه این خوابمو دیدم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  اریوس 16 روز قبل
  0

  خواب دیدم کسی رو ک دوست دارم اومده خواستگاریم

  تعبیرش چیه؟

  عاطفه 4 ماه قبل
  4

  سلام من تقریبا میشه گفت که یک دوماه پیش یود خوابشو دیدم

  خواب دیدم که پسری که همش بهش فکر میکنم

  خیلی دوسش دارم

  اومده خاستگاریم با یه کارتون شیرینی و گل

  من اونو خیلی دوسش دارم ولی اون نمیدونه

  یکی از دوستای بابام پسرش هست

  خیلی دوسش دارم

  میشه بگید تعبیرشو؟

  البته سه چهار باری میشه این خوابمو دیدم

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  سلام خواب من متاهلم وخواب دیدم که پیرمردی ازم خواستگاری کرد وگفت اگه قبول کنم به خودم ودخترم پول میده ولی من تقریبا جواب منفی دادم لطفا بگید تعبیرش چیه

  شادی 6 ماه قبل
  0

  سلام من بیوه هستیم روز جمعه بعد نماز صبح خواب دیدم برایم خواستگار اومده با جعبه های کادویی که برام آورده بودن احساس کردم امدن که کار را تمام کنن. تعبیرش چیه؟

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  لطفا از دیگران مخصوصا کسانی که از تعبیر خواب سر در نمبارن نخواهید خوابتون و تعبیر کنن چون اولین تعبیر چه درست باشه چه غلط تعبیر واقعی خوابتون میشه

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  سلام خواب دیدم برام خواستگار اومده خواهر پسر اومد صورتمو بوسید من رفتم براشون چایی بردم

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  سلام من خواب دیدم یک مرد که دارای سیبیل سفید است اومده خواستگاریم .

  ومن اصلا نمیخوام باهاش ازدواج کنم .

  بچه ها بگین تعبیرش چیه.

  هستی 8 ماه قبل
  0

  تعبیرش چیه

  هستی 8 ماه قبل
  0

  خاب دیدم خواستگار دارم تعبیرش چیه

  فرشته 10 ماه قبل
  0

  خواب دیدم که پسری که بھش علاقه دارم اومده خواستگار یم

  1ماه بعدش خواب دیدم پسر مورد علاقم بامن توی واتساپ چت می کردیم بعد بهم پیشنهاد ازدواج داد به بابام گفتم گفت هنوز بچه ای بعد دیگه بلند شدم دیدم خوابه

  تعبیرش چی میشه ؟ممنون میشم بگید

  نیلوفر 11 ماه قبل
  -1

  وبعدک داییم ب مامانم من هیچکدومونمیشناسم و قبل اینک داییم بگ ک کین ازخاب بیدارمیشم. لطفامعنیشوبهم بگید

  نیلوفر 11 ماه قبل
  4

  سلام من خواب دیدم دایی بزرگم اومده خونمو وب مامانم میگ کلی خاستگاربرادخترت اومده و صحبتشوپیش من کردن

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  من خواب دیدم که پسر خالم اومده خواستگاریم و هرچی تو متنا خوندم ببینم تعبیرش چیه نیومد میشه بگید تعبیرش چی میشه

  ممنون⁦♥️⁩

  1
  مها 7 ماه قبل

  خوب شما حس خوبی بهش داری

  1
  مها 7 ماه قبل

  خوب شما حس خوبی بهش داری

  الهه 1 سال قبل
  6

  زنی متاهل هستم خاب دیدم پسری مجردبه خاستگاری ام اومده منو خیلی میخاد ولی من میگم نه.نمیتونم ازشوهرم طلاق بگیرم زنش بشم واونا خیلی ناراحتن.تعبیرش چیه

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  سمیه دست افکن 5 ماه قبل

  من ده روز خواب دیدم یک نوزاد یا پسر یا دختر یا نوزاد دیگران در آغوش منه ونجس کرده چیه

  0
  سمیه دست افکن 5 ماه قبل

  من ده روز خواب دیدم یک نوزاد یا پسر یا دختر یا نوزاد دیگران در آغوش منه ونجس کرده چیه

  برای ارسال نظر کلیک کنید