توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب خیانت شوهر به زن از نظر امام صادق

  1 بازدید

  تعبیر خواب خیانت شوهر به زن از نظر امام صادق را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تعبیر خواب خیانت زن به شوهر از نظر امام صادق ، دوست پسر به دوست دختر

  تعبیر خواب خیانت زن به شوهر از نظر امام صادق ، دوست پسر به دوست دختر

  تعبیر خواب خیانت زن به شوهر از نظر امام صادق

  تعبیر خواب خیانت زن به شوهر از نظر امام صادق ، دوست پسر به دوست دختر همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

  همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود.

  روح در خواب به آسمان می رود و به همین دلیل است که ما خواب می بینیم و گاهی رویای صادقه می بینیم.وقتی در قرآن می نگریم بارها کلمه خواب را می بینیم و این نشانه اهمیت خواب دارد.

  خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است.

  تعبیر خواب خیانت زن به شوهر از نظر امام صادق چیست

  اگر زنی در خواب دید که به شوهرش حیانت کرده است و یا مردی در خواب دید که زنش با دیگری است و به او خیانت کرده است معنی خواب او این است که به او خیر و برکت می رسد.

  اگر در خواب دیدی که به همسرت خیانت کرده ای و همسر دیگری را بدون اجازه او گرفته ای معنی خواب خوب است و اشاره به خیر و برکت و نعمت دارد.

  تعابیر دیگر خیانت از دید سایر معبران

  ابن سیرین

  اگر زنی در خواب ببیند که شوهرش به او خیانت کرده است و همسر دیگری گرفته معنی خواب زیاد شدن روزی و نعمت برای اوست.

  سرزمین رویاها

  اگر در خواب دیدید که نامزد و یا همسر شما کسی دیگری را در آغوش گرفته است و به شما خیانت کرده است معنی خواب تو این است که عمری طولانی خواهید داشت.

  آنلی بیتون

  اگر مردی در خواب ببیند که دو زن دارد و به زن اولش خیانت کرده است معنی خواب او این است که از چیزی در زندگی خود می ترسد.

  اگر در خواب ببینید که شوهرتان شما را ترک می کند معنی خواب این است که بین شما قهر می شود ولی دائمی نیست و به آشتی تبدیل می شود.

  تعبیر خواب خیانت

  تعبیر خواب خیانت شوهر به زن

  تعبیر خواب خیانت شوهر به زن

  کاملا مطمئن هستم حتی یک بار هم شده خواب دیده اید که شوهرتان در حال خیانت به شما است. شما تنها نیستید، همه ی خانم ها چنین خواب هایی در مورد همسرشان می بینند.

  بر اساس مطالعاتی که در مورد خواب دیدن انجام شده است، خواب ها به تفکرات و خاطرات ما در طول روز ارتباط دارند. نظریه دیگری می گوید خواب ها معمولا نشان دهنده ی احساساتی هستند که در یک روز تجربه می کنیم.

  وقتی مدت زمان زیادی در خیانت مرد یا در مورد اینکه آیا خیانت به همسر را می توان بخشید یا نه فکر می کنید، درگیر احساسات منفی ناشی از چنین تفکراتی خواهید شد و در نهایت خواب می بینید شوهرتان در حال خیانت به شما است.

  در این مقاله در مورد تعبیر خواب شوهر به زن توضیح می دهم.

  آیا این خواب ها مفهوم به خصوصی دارند؟

  در تمدن های باستانی خواب دیدن ارتباطی فراطبیعی بین روح و جسم در نظر گرفته می شد که افرادی با علمی به خصوص و نیرویی ماورایی توانایی تعبیر آن را داشتند.

  در روانشناسی تعبیر خواب از جمله تعبیر خواب خیانت شوهر به زن بر اساس روش زیگموند فروید در کتاب “تعبیر خواب” (منتشر شده در سال ۱۸۹۹ میلادی) می باشد. طبق نظر فروید خواب ها در مورد تحقق خواسته ها و رویاهای انسان بوده و آرامش حاصل از خواب به فرد اجازه می دهد خواسته ها یا احساست درونی سرکوب شده اش را بیان کند.

  از دیدگاه اسلام تعبیر خواب حتی تعبیر خواب خیانت شوهر به زن یک علم الهی بوده و هرکسی نمی تواند این کار را انجام دهد. در نتیجه اگر می خواهید مفهوم خواب های خود را در مورد موضوعات مختلف مثل خیانت مرد یا هرچیز دیگری بدانید باید به علمای در سطح برتر در این زمینه مراجعه کنید.

  خیانت مرد در خواب

  برخی از علمای سطح متوسط بر اساس نشانه هایی توانسته اند تعابیری برای خواب های مختلف ارائه دهند که تعبیر خواب زن به شوهر یکی از آن ها می باشد.(همچنین نگاه کنید به تعبیر خواب خیانت معشوق)

  به گفته ی معبرین غربی تعبیر خواب خیانت شوهر به زن می تواند اختلاف و تضاد در روابط عاطفی باشد.

  ابن سیرین می گوید: تعبیر خواب خیانت مرد به همسرش فراوانی خیر و برکت در زندگی و زیاد شدن مال و ثروت آن ها است.

  امام صادق (ع) نیز در مورد تعبیر خواب زن به شوهر نظر ابن سیرین را دارد و خواب در مورد خیانت مرد را نشانه ی افزایش نعمت در خانه می داند.

  تعبیر خواب خیانت زن به شوهر در کتاب سرزمین رویاها طولانی شدن عمر تفسیر شده است.(همچنین نگاه کنید به تعبیر خواب ازدواج مجدد مرد متاهل)

  تعبیر خواب پشیمانی شوهر

  اگر در طول روز درگیر مشکلات عاطفی با همسرتان شده باشید احتمالا خواب پشیمانیاو را خواهید دید. طبق نظریه فروید در مورد خواب دیدن این مسئله منطقی به نظر می رسد. زمانی که از شوهرتان رنجیده خاطر هستید انتظار دارید به خاطر ناراحت کردن شما پشیمان شود و تقاضای بخشش کند و این خواسته ی درونی تان در قالب خواب خودش را نشان خواهد داد.

  پشمیانی در خواب نیز مانند تعبیر خواب خیانت شوهر به زن نشان دهنده ی نا امیدی ها و نارضایتی ها در بیداری بوده و بازتابی از احساساتی منفی است که در زندگی واقعی آن ها را احساس می کنید. درواقع زمانی که از شوهر خود نا امید هستید یا می خواهید آزارهای او را با انتقام پاسخ دهید، این نا امیدی و تمایل به انتقام گرفتن را به شکل خواب در مورد پشیمانی شوهر ابراز می کنید.

  آیا می توان جلوی خیانت همسر را گرفت؟

  فرض کنیم تعبیر خواب خیانت شوهر به زن، خیانت کردن شوهر باشد، در این صورت آیا می توان مانع خیانت مرد شد؟

  در مقالات گذشته در مورد اینکه چگونه می توان مانع خیانت مردان شد صحبت کردم. در مقاله ی چرا مردان خیانت نمی کنند به رفتارهایی در زندگی مشترک اشاره کردم که از خیانت مردها جلوگیری می کند.

  همچنین با شناخت روانشناسی مردان خیانتکار می توانید تا حد زیادی جلوی خیانت آن ها را بگیرید. (خیانت چگونه اتفاق می افتد و چرا باید جلوی آن را گرفت)

  در نهایت اگر شوهرتان مرتکب خیانت شد بازهم نگران نباشید، تکنیک های تبدیل خیانت همسر به عشقزندگی مشترک شما را نجات خواهند داد.

  مطالب مرتبط:

  تعبیر خواب ازدواج معشوق با دیگری

  تعبیر خواب ازدواج شوهر با زن دیگر

  تعبیر خواب ازدواج مجدد با همسر فعلی

  راه های مقابله با خیانت مردان

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  Maedeh : به نظرم اگر بهت خیانت کرده امکان اینکه بازم اینکارو بکنه هست طلاق بگیر این اجازه رو نده که پیشت باشه هر چند سرش به سنگ میخوره .. بزار بفهمه هر اشتباهی یه تاوانی داره مثلا تاوان از دست دادنت بمونه براش

  نیلا : سخته چ توخواب خیانت ببینه یااینکه تو واقعیت منم تجربش کردم واگذارش کردم بخدا

  غمگین شده : سلام من خواب دیدم داخل یه مکان عمومی هستم و همسرم کنار یه خانم زیبا میشینه بعد نگاه هم میکنن و شروع میکنن به بوسیدن هم از لب یهو من از دور شوهرمو میبینم اونم منو میبینه ولی انگار به اون خانم وابسطه شده بود که نمی تونست به بوسیدن ادامه نده اون لحظه چنان دنیا رو سرم خراب شد که تو خواب شوکه شده بودم و وقتی بیدار شدم بازم همون حالو داشتم انگار غرورم شکسته شده بود 😭😭😭 خیانت خیلی بده خدا نصیبه هیچ زن با عفت و درستکار نکنه

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فاطمه 19 روز قبل
  0

  من همین چند دقیقه پیش خواب دیدم شوهرم بهم خیانت کرده و پیامای یه دختری رو تو گوشیش دیدم.. اینقد زدمش و تو خواب گریه کردم و با بغض بیدار شدم نمیدونم چرا همش خواب خیانت میبینم🥺خیته شدم دیگه.. ولی میدونم ک خیانتکار نیست

  1
  Nazaninn 18 روز قبل

  وااااااای دقیقا دقیقا همه ی چیزهایی که گفتی منم همینجور😭😭😭

  -1
  فاطمه 19 روز قبل

  خسته*

  نانا 25 روز قبل
  -1

  خواب‌ها زائیده ی افکار ما هستند

  ناشناس 30 روز قبل
  0

  منم خواب دیدم شوهرم بازنی که مطلقه بود دوست آشنایه خیلی وقته مان بود بااون زن خیانت میکنن یک روزبعد ازخوابم پیام وخیانت شوهرم رادیدم وقتی شماره شوگرفتم همون زنی بود که درخواب دیدم وای چه حالوروزی دارم خیلی سخته وخیلی بهش اعتمادداشتم موتسفانه

  h 1 ماه قبل
  0

  سلام

  ... 2 ماه قبل
  3

  من خواب دیدم شوهر دوستم داره به دوستم خیانت میکنه ..

  تعبیرش چیه؟

  لیلی 2 ماه قبل
  1

  من خواب دیدم شوهرم با دخترخالش داره به من خیانت میکنه و جلوی چشم من اونو بغل میکنه تو خواب حالم داشت بد میشد ولی بیدار شدم خیلی خوشحال شدم ک خواب بود🙃ولی جای شکرش باقیه ک مطمئنم شوهرم اصلا خیانتکار نیس🖐️🤎🧸

  0
  نازنین 2 ماه قبل

  به مرد جماعت اعتمادی نیست من شوهرم دو سال پیش بهم خیانت کرد البته مجازی بود با یه دختره حرف میزد مچشو گرفتم اصلاً باورم نمیشد بعد خودش هم گفت آره یه هفته میشه باهاش حرف میزنم ما رابطه به هم نداشتیم دیگه کات کرد منم بخشیدمش😭😭 ای کاش نمی بخشیدمش یه ماه پیش فهمیدم با یه خانوم که سند مادر منو داره رابطه جنسی داشته قلبم شکست خیلی حالم بد شد😓😓😓 مردها اینه آدم گرسنه هستن که میخواهند از هر غذای تست کنن

  دنیا 3 ماه قبل
  1

  در عالم واقعیت همسرم فرد خوبی ه و اهل اینکارا نیست تا حالا هیچی ازش ندیدم ولی محیط کارش طوری ه زنهای بیخود زیاد داره خواب دیدم همسرم کنار یه زن تقریبا ده سال بزرگتر از خودش وایساده حرف میزنن نزدیک شدن زن دست همسرم گرفت معلوم بود باهم رابطه دارن کلی دعوا کردم چند بار به زن گفتم از کی تا حالا باهم هستین جواب نداد همسرم از دور آهنگی خواند که معنی این بود بخاطر از هیچی نمی‌ترسم حتی زنم بفهمه من خیلی زدم تو سرخودمو گریه کردم شوهرم خودشو ازم مخفی کرد تا رسیدم به خانه ولی خانه ای که دوران بگی م توش بزرگ شدم تا رسیدم خانه سگهای زیادی سر راهم بود وقتی رسیدم دوست دوران بچگیم دیدم کنار یه بوستان از گیاهان خوشبو یه مدال بزرگ بازنجیر بهم داد گفت همسرت خریده گفته بهت بدم تو دلم گفتم بخاطر خیانتی که کرده وقتی طلا گذاشتم زمین رنگ مفرق شد با اونا چای و قند خوردم بلند شدم بیام رفتم مدال برداشتم دوباره رنگ طلا شد از دوستم پرسیدم طلاس گفت نه وبعدش شوهرم تو خونه قدیمی پیدا کردم و ازش حساب پس گرفتم قسم خورد گفت دیشب پیام داده و امروز اولین قرار بوده دیدمش همین ولی من حالم خیلی بده چون هیچکدام از خوابهام تا حالا بدون تعبیر نبود یعنی الکی خواب نمی بینم لطفا تعبیر خوابمو بهم بگین

  نگین 7 ماه قبل
  1

  سلام وخسته نباشید خدمت تمام دوستان عزیز و ارجمند ازنظرمن اصلا نگران نباشید شماها ازبس که همسرانتان رادوست دارید و به زندگیتان عشق میورزید داٸم ترس این رادارید که این زندگی و عقتان راازدست بدهید به همین دلیل درمغزتان فکرهای گوناگونی میکنید به مانند خیانت، ترک شدن دراین هنگام که شما میخوابید دقیقا هرچه درمغزو فکر شماگذشته همان خواب یاجوردیگه ای رامیبینید سعی کنید مغزتان را خالی ازفکرهای منفی کنید تاخوابی راحت وآسوده داشته باشید

  M 8 ماه قبل
  1

  سلام من شوهرم بهم خیانت کرده وقتی ازش سوال کردم انکارکردوحرفایی نزد که قانع کننده باشه هرشبم خواب میبینم خیانت میکنه بهم خیلی حالم بده

  -1
  عسل 7 ماه قبل

  به نظرم اصلانباید به روش میاوردی چون ازاین پس براش عادی میشه

  مهدی 9 ماه قبل
  2

  والا من دیشب خواب دیدم من خودم مکانیکم داشتم ماشین یه بنده خدایرو درس میکردم تو کوچه شب بود تو خواب ها یه دختره با مادرش اومد گفت این حلقه انگشترو بده فلانی من تو خواب فکر کردم دزدیه فلان بهش پس دادم فرداش صبح بود رفت با داداشش اومد شوهر دختر بهش خیانت کرده بود رفته بود با یکی دیگه ازدواج عروسی کرده بود اصا یه وضعی داداشش رفت داخل عروسیو داداشای دختره دیدنش من گفتم این داداش زن دمادتونه خیانت کرده

  زهرا 10 ماه قبل
  0

  سلام من دیشب خواب دیدم که شوهرم بارنی دیگه خواست ازدواج کنه واون زنه من میشناسم اون زنه طلاق گرفته اس وبچه داره وشوهری خیلی اون دوست میشه جواب منوبدیددارم دیونه میشم

  0
  عسل 7 ماه قبل

  خواب بوده دیگه خانم چراسختش میکنه همه ی خوابهاکه به واقعیت تبدیل نمیشه

  نظر علی 10 ماه قبل
  0

  در خواب دیدم زنی بایک غریبه زنا میکند ولی در نظرم آن غریبه پسر خودش است

  دنیا 10 ماه قبل
  0

  سلام حالتون خوبه خیلی ببخشید ولی بهش حق نده ک بره پیش این خانم مردا همش دروغ میگن...دروغ میگه ک شما ولش نکنید وباورش کنید وبمونید پیشش..بهش بگو اگه منو میخای ازاون دور باش..والله اگه جات بودم یاشوهرمو خفه میکردم یازنه

  3
  عسل 7 ماه قبل

  بله درست میگه مردهاهمشون دروغ میگندکه بمونیدپیششون

  زهرا تابان 11 ماه قبل
  2

  من خواب دیدم شوهرم مثل جوونیاش جوون شده باخه ما تو واقعیتی چند وقتیه باهم قهریم خواب دیدم اولش باهام آشتی کرد ولی وقتی پشت سرش رفتم خونه دیدم خونه رو خالی کرده رفته و ی آقای دیگه ای خونه بود همون آقا ی نامه بهم داد بعدش شوهرم با ی زن دیگه اومد گفت که من این و گرفتم داشتم دیوونه میشدم تو خواب بعد من برگشتم خونه شوهرم همیشه با اون زن می آمد پیش من و بعد با اون زنممیرفت در ضمن رده هم خیلی خوون بود ممنون میشم راهنماییم کنین

  نون 11 ماه قبل
  3

  سلام منم الان خواب دیدم یه زن کولی با دو‌تا دختر اومدن دم خونه نامزدم منم پیششم بعد زنه حلقه دستش بود عقد شده بود و شناسنامه اشم دستش بود ولی نامزدم شناسنامه اونو گرفت و داشت آتیشش می زد که از دستش کشیدم دیدم بعله زن و شوهرن😟

  از یه نظر چون زنه کولی بود تعجب کردم که چرا و از طرفی دروغ باین بزرگی تو خوابم حالم خیلی بد شد

  تازه دوتا دخترا هم مال خودشونه

  در حالی که نامزدم توانایی بچه دار شدن به صورت طبیعی نداره 😔 خوب باین خاطر من ناراحتم و دلم میخواست باکسی ازدواج کنم که طبیعی بچه بیاریم و بخاطر این موضوع اذیت نشم

  0
  ستاره 5 ماه قبل

  یه جوری گفتین بعله انگار توی واقعیت دیدین

  آرزو میکنم بچه دار شی موقع اذان

  حدیث 11 ماه قبل
  3

  سلام شبتون بخیر .نیم ساعت پیش خواب دیدم ک شوهرم بهم خیانت کرده .من یه حروف انگلیسی ب اسم sروی دستش دیدم ازش پرسیدم ک این چیه جواب داد ک این دوس دخترمه .درجای ک من دیوونه وار عاشق همسرم هستم .ممنون میشم جوابمو بدید

  مریم 1 سال قبل
  1

  سلام اینا همشون خواب هستن .سعی کن به شوهرت زیاد شک نکنی چون آدم اونقدر قبل خواب به فکر شوهرش میره تو خواب هم خیانت میبنه سعی کن همیشه با افکار مثبت پیش بری

  -1
  عسل 7 ماه قبل

  دقیقا

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام من خواب دیدم شوهرم باخواهرکوچکم همدیگر رو میبوسن.ومن بخاطر این موضوع ازشوهرم درخواست طلاق کردم.وکارمون به دادگاه کشید.تعبیرش چی میشه

  پرنده 1 سال قبل
  -1

  خواب دیدم من وشوهرم همبستربودیم که یکدفعه دخترغریبه ای که به نظرشوهرم میشناخت ومن نمیشناختم وارداتاق شدوهمون لحظه باشوهرم مجامعت کردوشوهرم ارضاشدوبعددختره رفت

  شبایق 1 سال قبل
  0

  سلام من شوهرم درواقعیت بهم خیانت کرده و من الان دارم طلاق میگیرم اماتودلمدبه بخشش فکرمیکنم توعقلم به طلاق اماخواب دیدم بازم بااون خانم بهم خیانت میکنه ومیگه من شوهراونم لطفا نظرتونوبگیدممنون ؟

  -1
  ززز 26 روز قبل

  ببخشید و چندتا شاهد بیار که دیگه این آشتباهو تکرار نکنه .

  بهش یه فرصت دیگه بده

  0
  سارا 3 ماه قبل

  ازش جدا شو زندگی نداری که در آرامش باشه

  10
  Maedeh 1 سال قبل

  به نظرم اگر بهت خیانت کرده امکان اینکه بازم اینکارو بکنه هست طلاق بگیر این اجازه رو نده که پیشت باشه هر چند سرش به سنگ میخوره .. بزار بفهمه هر اشتباهی یه تاوانی داره مثلا تاوان از دست دادنت بمونه براش

  فائزه 1 سال قبل
  1

  سلام من خواب دیدم که همسرم داره به من خیانت می کنه و در خواب به دختری دسته گلی میده و بغلش می‌کنه و بعد بوسش می کنه خوشحال میشم که راهنمایی کنید ممنونم

  مرجان 1 سال قبل
  0

  سلام.وقتتون بخیر.الان حدود ساعت شش هست منم با خواب خیانت از خواب با گریه پریدم.به طوری که همسرم وبچه ها با صدای گریه من بیدار شدند.من چند سال پیش چنین اتفاقی برام افتاد واینجور خواب هارو هم میدیدم.دقیقا بعد از خواب خیانت خیلی طول نمیکشید وبا چنین‌موضوعی روبرو میشدم.من نمیگم هر موقع خواب خیانت دیدی برات اتفاق میفته .این خواب ها از روحیه وترس واتفاقایی که توزندگی ما میفته نشات میگیره.الان هم‌چنین خوابی دیدم ولی خداروشکر زندگی من وهمسرم بعد از چند سال خیلی خوب شده.درک واحترام متقابل باعث جلوگیری از خیانت میشه.واین ترسی که در وجود ماست باعث دیدن چنین خواب هایی میشه.ترس از دست دادن وتنها شدن.چون روح ما خیلی بیشتر از جسممان آسیب پذیره.ودرخواب با واقعیت روح روبرو میشیم

  مونا 1 سال قبل
  1

  منم خاب دیدم همسرم بهم خیانتاز شدتع. گریه و ناراحتی پاشدم

  رعنا 2 سال قبل
  0

  سلام خواب میدیدم با شوهرم رابطه ام خوب نیست وکسی را اورده برای وساطت و در این میان زنی میاد که هی به شوهرم نگاه میکنه من دعواش میکنم و اوون میگه من زنش بودم یک ماهه ویک پسر ازش دارم وشوهرم هم میختدید و من ناراحت با صدای بلند گریه میکردم وشوهرم را دعوا میکردم و شوهرم بی توجه میخندید

  فاطمه 2 سال قبل
  2

  خداکنه تعبیرش هر چی باشه باشه ولی اینکه ب واقعیت تبدیل بشه نباشه

  غمگین شده 2 سال قبل
  5

  سلام من خواب دیدم داخل یه مکان عمومی هستم و همسرم کنار یه خانم زیبا میشینه بعد نگاه هم میکنن و شروع میکنن به بوسیدن هم از لب یهو من از دور شوهرمو میبینم اونم منو میبینه ولی انگار به اون خانم وابسطه شده بود که نمی تونست به بوسیدن ادامه نده اون لحظه چنان دنیا رو سرم خراب شد که تو خواب شوکه شده بودم و وقتی بیدار شدم بازم همون حالو داشتم انگار غرورم شکسته شده بود 😭😭😭

  خیانت خیلی بده خدا نصیبه هیچ زن با عفت و درستکار نکنه

  نیلا 2 سال قبل
  5

  سخته چ توخواب خیانت ببینه یااینکه تو واقعیت منم تجربش کردم واگذارش کردم بخدا

  نیلا 2 سال قبل
  1

  سخته چ توخواب خیانت ببینی چ تو بیداری

  برای ارسال نظر کلیک کنید