توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب خیانت شوهر به زن از نظر امام صادق

  1 بازدید

  تعبیر خواب خیانت شوهر به زن از نظر امام صادق را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تعبیر خواب خیانت زن به شوهر از نظر امام صادق ، دوست پسر به دوست دختر

  تعبیر خواب خیانت زن به شوهر از نظر امام صادق ، دوست پسر به دوست دختر

  تعبیر خواب خیانت زن به شوهر از نظر امام صادق

  تعبیر خواب خیانت زن به شوهر از نظر امام صادق ، دوست پسر به دوست دختر همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

  همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود.

  روح در خواب به آسمان می رود و به همین دلیل است که ما خواب می بینیم و گاهی رویای صادقه می بینیم.وقتی در قرآن می نگریم بارها کلمه خواب را می بینیم و این نشانه اهمیت خواب دارد.

  خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است.

  تعبیر خواب خیانت زن به شوهر از نظر امام صادق چیست

  اگر زنی در خواب دید که به شوهرش حیانت کرده است و یا مردی در خواب دید که زنش با دیگری است و به او خیانت کرده است معنی خواب او این است که به او خیر و برکت می رسد.

  اگر در خواب دیدی که به همسرت خیانت کرده ای و همسر دیگری را بدون اجازه او گرفته ای معنی خواب خوب است و اشاره به خیر و برکت و نعمت دارد.

  تعابیر دیگر خیانت از دید سایر معبران

  ابن سیرین

  اگر زنی در خواب ببیند که شوهرش به او خیانت کرده است و همسر دیگری گرفته معنی خواب زیاد شدن روزی و نعمت برای اوست.

  سرزمین رویاها

  اگر در خواب دیدید که نامزد و یا همسر شما کسی دیگری را در آغوش گرفته است و به شما خیانت کرده است معنی خواب تو این است که عمری طولانی خواهید داشت.

  آنلی بیتون

  اگر مردی در خواب ببیند که دو زن دارد و به زن اولش خیانت کرده است معنی خواب او این است که از چیزی در زندگی خود می ترسد.

  اگر در خواب ببینید که شوهرتان شما را ترک می کند معنی خواب این است که بین شما قهر می شود ولی دائمی نیست و به آشتی تبدیل می شود.

  تعبیر خواب خیانت

  تعبیر خواب خیانت شوهر به زن

  تعبیر خواب خیانت شوهر به زن

  کاملا مطمئن هستم حتی یک بار هم شده خواب دیده اید که شوهرتان در حال خیانت به شما است. شما تنها نیستید، همه ی خانم ها چنین خواب هایی در مورد همسرشان می بینند.

  بر اساس مطالعاتی که در مورد خواب دیدن انجام شده است، خواب ها به تفکرات و خاطرات ما در طول روز ارتباط دارند. نظریه دیگری می گوید خواب ها معمولا نشان دهنده ی احساساتی هستند که در یک روز تجربه می کنیم.

  وقتی مدت زمان زیادی در خیانت مرد یا در مورد اینکه آیا خیانت به همسر را می توان بخشید یا نه فکر می کنید، درگیر احساسات منفی ناشی از چنین تفکراتی خواهید شد و در نهایت خواب می بینید شوهرتان در حال خیانت به شما است.

  در این مقاله در مورد تعبیر خواب شوهر به زن توضیح می دهم.

  آیا این خواب ها مفهوم به خصوصی دارند؟

  در تمدن های باستانی خواب دیدن ارتباطی فراطبیعی بین روح و جسم در نظر گرفته می شد که افرادی با علمی به خصوص و نیرویی ماورایی توانایی تعبیر آن را داشتند.

  در روانشناسی تعبیر خواب از جمله تعبیر خواب خیانت شوهر به زن بر اساس روش زیگموند فروید در کتاب “تعبیر خواب” (منتشر شده در سال ۱۸۹۹ میلادی) می باشد. طبق نظر فروید خواب ها در مورد تحقق خواسته ها و رویاهای انسان بوده و آرامش حاصل از خواب به فرد اجازه می دهد خواسته ها یا احساست درونی سرکوب شده اش را بیان کند.

  از دیدگاه اسلام تعبیر خواب حتی تعبیر خواب خیانت شوهر به زن یک علم الهی بوده و هرکسی نمی تواند این کار را انجام دهد. در نتیجه اگر می خواهید مفهوم خواب های خود را در مورد موضوعات مختلف مثل خیانت مرد یا هرچیز دیگری بدانید باید به علمای در سطح برتر در این زمینه مراجعه کنید.

  خیانت مرد در خواب

  برخی از علمای سطح متوسط بر اساس نشانه هایی توانسته اند تعابیری برای خواب های مختلف ارائه دهند که تعبیر خواب زن به شوهر یکی از آن ها می باشد.(همچنین نگاه کنید به تعبیر خواب خیانت معشوق)

  به گفته ی معبرین غربی تعبیر خواب خیانت شوهر به زن می تواند اختلاف و تضاد در روابط عاطفی باشد.

  ابن سیرین می گوید: تعبیر خواب خیانت مرد به همسرش فراوانی خیر و برکت در زندگی و زیاد شدن مال و ثروت آن ها است.

  امام صادق (ع) نیز در مورد تعبیر خواب زن به شوهر نظر ابن سیرین را دارد و خواب در مورد خیانت مرد را نشانه ی افزایش نعمت در خانه می داند.

  تعبیر خواب خیانت زن به شوهر در کتاب سرزمین رویاها طولانی شدن عمر تفسیر شده است.(همچنین نگاه کنید به تعبیر خواب ازدواج مجدد مرد متاهل)

  تعبیر خواب پشیمانی شوهر

  اگر در طول روز درگیر مشکلات عاطفی با همسرتان شده باشید احتمالا خواب پشیمانیاو را خواهید دید. طبق نظریه فروید در مورد خواب دیدن این مسئله منطقی به نظر می رسد. زمانی که از شوهرتان رنجیده خاطر هستید انتظار دارید به خاطر ناراحت کردن شما پشیمان شود و تقاضای بخشش کند و این خواسته ی درونی تان در قالب خواب خودش را نشان خواهد داد.

  پشمیانی در خواب نیز مانند تعبیر خواب خیانت شوهر به زن نشان دهنده ی نا امیدی ها و نارضایتی ها در بیداری بوده و بازتابی از احساساتی منفی است که در زندگی واقعی آن ها را احساس می کنید. درواقع زمانی که از شوهر خود نا امید هستید یا می خواهید آزارهای او را با انتقام پاسخ دهید، این نا امیدی و تمایل به انتقام گرفتن را به شکل خواب در مورد پشیمانی شوهر ابراز می کنید.

  آیا می توان جلوی خیانت همسر را گرفت؟

  فرض کنیم تعبیر خواب خیانت شوهر به زن، خیانت کردن شوهر باشد، در این صورت آیا می توان مانع خیانت مرد شد؟

  در مقالات گذشته در مورد اینکه چگونه می توان مانع خیانت مردان شد صحبت کردم. در مقاله ی چرا مردان خیانت نمی کنند به رفتارهایی در زندگی مشترک اشاره کردم که از خیانت مردها جلوگیری می کند.

  همچنین با شناخت روانشناسی مردان خیانتکار می توانید تا حد زیادی جلوی خیانت آن ها را بگیرید. (خیانت چگونه اتفاق می افتد و چرا باید جلوی آن را گرفت)

  در نهایت اگر شوهرتان مرتکب خیانت شد بازهم نگران نباشید، تکنیک های تبدیل خیانت همسر به عشقزندگی مشترک شما را نجات خواهند داد.

  مطالب مرتبط:

  تعبیر خواب ازدواج معشوق با دیگری

  تعبیر خواب ازدواج شوهر با زن دیگر

  تعبیر خواب ازدواج مجدد با همسر فعلی

  راه های مقابله با خیانت مردان

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  نیلا : سخته چ توخواب خیانت ببینی چ تو بیداری

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  نازنین 8 روز قبل
  0

  من دو دفعه خواب دیدم همسرم بهم خیانت کرده هر دفعه هم اسم دوتا زن و میشنیدم تو خواب.بعده چند وقت اضطراب و استرس شوهرم به زبونش آورد که افکاری در این مورد داشته.

  خیانت شوهر به زن 23 روز قبل
  -1

  تعبیر خواب خیانت شوهر به زن

  همتا 23 روز قبل
  0

  سلام من چن وقیتیه همش خواب میبینم شوهرم بهم خیانت میکنه و هر بار ک خواب میبینم اون با یکی از دوستانم هست و دوبار هم‌خواب دیدم ک با دخترخاله هایم رابطه جنسی هم داشته یکی از دختر خاله هام ازدواجم کرده و قبلا هم شوهرم عاشق ی دختری بوده و باهاش رابطه جنسی داشته ینی با دونفر داشته و خیلی با دخترا دوست میشده الان میگه ب قیر من کسی توزندگیش نیست ولی من همیشه خوابشو میبینم همیشه هم بهم دروغ گفته توهر زمینه ای الانم رابطه من و شوهرم خوب نیست و من به هیچ عنوان دوسش ندارم و فکر میکنم بخاطر خواب هاییه ک میبینم لطفا راهنمایی کنید.ممنونم

  شقایق 2 ماه قبل
  0

  ؟

  شبایق 2 ماه قبل
  3

  سلام من شوهرم درواقعیت بهم خیانت کرده و من الان دارم طلاق میگیرم اماتودلمدبه بخشش فکرمیکنم توعقلم به طلاق اماخواب دیدم بازم بااون خانم بهم خیانت میکنه ومیگه من شوهراونم لطفا نظرتونوبگیدممنون ؟

  1
  Maedeh 24 روز قبل

  به نظرم اگر بهت خیانت کرده امکان اینکه بازم اینکارو بکنه هست طلاق بگیر این اجازه رو نده که پیشت باشه هر چند سرش به سنگ میخوره .. بزار بفهمه هر اشتباهی یه تاوانی داره مثلا تاوان از دست دادنت بمونه براش

  الناز 2 ماه قبل
  0

  سلام منم خواب دیدم شوهرم ی خانومیو بغل بوس میکنه منم فقط گریه میکنم واقعا سخته حالم خرابه از صبح

  فائزه 3 ماه قبل
  0

  سلام من خواب دیدم که همسرم بهم خیانت می کنه و در خواب به یه دختری دسته گل میده و بغلش می کنه و بعد بوسش می کنه خوشحال میشم که بنده را راهنمایی کنید ممنونم

  فائزه 3 ماه قبل
  0

  سلام من خواب دیدم که همسرم داره به من خیانت می کنه و در خواب به دختری دسته گلی میده و بغلش می‌کنه و بعد بوسش می کنه خوشحال میشم که راهنمایی کنید ممنونم

  مرجان 3 ماه قبل
  0

  سلام.وقتتون بخیر.الان حدود ساعت شش هست منم با خواب خیانت از خواب با گریه پریدم.به طوری که همسرم وبچه ها با صدای گریه من بیدار شدند.من چند سال پیش چنین اتفاقی برام افتاد واینجور خواب هارو هم میدیدم.دقیقا بعد از خواب خیانت خیلی طول نمیکشید وبا چنین‌موضوعی روبرو میشدم.من نمیگم هر موقع خواب خیانت دیدی برات اتفاق میفته .این خواب ها از روحیه وترس واتفاقایی که توزندگی ما میفته نشات میگیره.الان هم‌چنین خوابی دیدم ولی خداروشکر زندگی من وهمسرم بعد از چند سال خیلی خوب شده.درک واحترام متقابل باعث جلوگیری از خیانت میشه.واین ترسی که در وجود ماست باعث دیدن چنین خواب هایی میشه.ترس از دست دادن وتنها شدن.چون روح ما خیلی بیشتر از جسممان آسیب پذیره.ودرخواب با واقعیت روح روبرو میشیم

  فاطمه 6 ماه قبل
  0

  خداکنه تعبیرش هر چی باشه باشه ولی اینکه ب واقعیت تبدیل بشه نباشه

  علی 6 ماه قبل
  0

  ۱۲سال از هم جدا شدیم هرشب خوابشو می بینم دوسش دارم

  غمگین شده 8 ماه قبل
  0

  سلام من خواب دیدم داخل یه مکان عمومی هستم و همسرم کنار یه خانم زیبا میشینه بعد نگاه هم میکنن و شروع میکنن به بوسیدن هم از لب یهو من از دور شوهرمو میبینم اونم منو میبینه ولی انگار به اون خانم وابسطه شده بود که نمی تونست به بوسیدن ادامه نده اون لحظه چنان دنیا رو سرم خراب شد که تو خواب شوکه شده بودم و وقتی بیدار شدم بازم همون حالو داشتم انگار غرورم شکسته شده بود 😭😭😭

  خیانت خیلی بده خدا نصیبه هیچ زن با عفت و درستکار نکنه

  سودابه 9 ماه قبل
  0

  سلام خواب دیدم همسرم جلوی من زن جوانی رو بغل کرده و داره موهاش رو نوازش کرده ،،وقتی من اونو دیدم دعواش کردم که بره به کاراش برسه به جای اینکارا

  مرتضی 11 ماه قبل
  0

  این اولین باری بود که این خوابو دیدم و از شدت گریه و ناراحتی از خواب بیدارشدم الان حدود ساعت ۶صبحه؛نمیدونم این تعابیر درسته یانه.ولی اگر همچین اتفاقی در واقعیت بیوفته تولین چیزی ک به سراغش میرم مرگه

  نیلا 11 ماه قبل
  0

  سخته چ توخواب خیانت ببینه یااینکه تو واقعیت منم تجربش کردم واگذارش کردم بخدا

  نیلا 11 ماه قبل
  6

  سخته چ توخواب خیانت ببینی چ تو بیداری

  پارمیس 12 ماه قبل
  1

  سلام من همیشه تو خواب میبینم که همسرم به من خیانت می‌کنه ودر خواب با یه خانمیه که در بیداری می‌شناسمش و این خانم همیشه به همسر من ازابراز عشق و دوست داشتن کرده تا جایی که همسر من به قول خودش از این خانم سو استفاده می‌کنه و از این خانم پول گرفته و حالا که من فهمیدم میگه من یه تار موی تو رو بادنیا عوض نمیکنم وار این حرفا حالا جوری شده که توی طول روز همش فکر من مشغول و شبا هم همش خواب میبینم که داره به من خیانت می‌کنه و همش میره پیش اون و جلوی من تو خواب همش اونو بغل می‌کنه و بوسش می‌کنه خوشحال میشم که راهنمایی کنید بنده ممنونم

  -2
  آرش 11 ماه قبل

  سلام شاید بخاطر درگیری ذهنیه زیاده.یعنی همش داری به اون فکر میکنی.بنظرم به دلت بد راه نده

  برای ارسال نظر کلیک کنید