توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب غذا دادن به مرده

  1 بازدید

  تعبیر خواب غذا دادن به مرده را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  اگر کسی در خواب ببینید به شخصی که مرده است (جوان یا پیرمرد) غذا می دهد چه تعبیری دارد؟ غذا در خواب نشانه ی برکت نعمت است ابن سیرین در این باره میگوی غذا دادن به فرد مرده میتواند دلیل بر افزایش مال رفاه و نعمت باشد ادوارد میگوید اگر شخصی به یکی از بستگان و آشنایان خود مانند پدر مادر خواهر برادر و یا فامیلی که فوت کرده است در خواب غذا بدهید و این غذا دادن شامل مواد خوراکی باشد نشانه ی ثروت و مال است اگر کسی خواب ببینید مرده ای در حال غذا خوردن میباشد و سپس غذای او را به زور از او میگیرد فقیر و خوار شود اگر غذا دادن به مده با حالت عصبانیت باشد دلیل بر مال حرام است در این زمینه سوالات بسیار زیادی مطرح است لازم است که کاربران خلاصه ای از خوابی که در این زمینه دیده اند را در قسمت نظرات سایت بنویسند تا تعابیر و معانی دقیق تر آن برایشان بزودی ارسال شود فردی به نزد معبری بزرگ و سرشناس فرا می رسد و خواب خود را اینگونه بازگو می نماید به پیر مرد سالخورده ای که در میان راه با او آشنا شدم مقداری طعام و نوشیدنی (آب) دادم سپس او سر حال شد و به راه خود ادامه داد چهره و قیافه ی او را نمی شناختم این خوماب چه تعبیری دارد ؟معبر پاسخ دادند بزودی بدست تو مالی حلال خواهد رسید دقت داشته باشید در بعضی از موارد نوع غذا حتی رنگ و یا مزه ی آن هم میتواند در تعبیرش تاثیر گذار باشد که در پایین به چند نکته ی مهم اشاره شده است

  Dream Interpretation feed the others

  طعام و نوشیدنی نعمت و خیر و برکت و روزی است ولی نوع و رنگ و طعم و مزه و مکان صرف آن در تعبیر تاثیر مثبت و منفی می گذارد که باید مورد توجه قرار بگیرد. البته معبر هم این نکات را در نظر می گیرد ولی اگر خودتان خواستید تعبیر کنید و از این کتاب کمک بخواهید باید این جهات را به یاد داشته باشید من هم مختصرا توضیح می دهم: گفتم غذا به طور کلی نعمت و روزی است و خیر و خوبی ولی اگر غذائی که پیش روی داشته باشید بد رنگ و متعفن و بد بو باشد در شما کراهت پدید آورد تعبیر غذای سالم را ندارد و بیماری و رنجوری تعبیر می شود. اگر از آن غذا بخورید شور باشد گرفتار ندامت یا خشم می شوید و اگر ترش باشد غم می آوردچنانچه تلخ باشد تلخ کامی و شکست است .
  اگر غذائی که می خورید دارچین و فلفل داشته باشد همین تعبیر را دارد یعنی گرفتار تلخ کامی می شوید و چنانچه زردی زعفران و زرد چوبه را تشخیص دهید غمگین می شوید. به کار گرفتن زعفران و زرد چوبه اگر ندانید و به شما نگویند و زردی آن را نبینید مهم نیست و تعبیر بد ندارد. محل صرف غذا هم اثر می گذارد. برای غذا تعابیر گفته شده قطعی است اما اگر در خواب دیدید که در بیابان سفره گسترده اید و غذا می خورید و از آن غذا خوشتان می آید در سفر مالی به دست می آورید. اگر محل صرف غذا در خانه یک دوست باشد در شهر یا محلی مشابه به پول می رسید که تامین دارید و احساس آرامش می کنید که این را البته خود بیننده بهتر می تواند تشخیص دهد. اگر دیدید که در آشپزخانه غذا صرف می کنید به وسیله همسرتان پولی به دست می آورید. روی هم رفته دیدن غذا در خواب خوب است به شرطی که سالم و ماکول باشد.

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب طعام دادن به مرده,تعبیر خواب مرده غذا بخورد,تعبیر خواب غذا خواستن مرده از زنده,تعبیر خواب غذا دادن به مرده در خواب,غذا خواستن مرده در خواب,تعبیر … | Dead

  تعبیر غذا دادن به مرده در خواب؛ برکت یا مال حرام؟! - وبلاگ ساعت ورزشی

  تعبیر غذا دادن به مرده در خواب؛ برکت یا مال حرام؟! - وبلاگ ساعت ورزشی

  به گزارش وبلاگ ساعت ورزشی، به طور کلی دیدن غذا در خواب، خوب است. این خواب اشاره به روزی و برکت دارد. اما اگر در خواب ببینید، به مرده غذا می دهید چطور؟ حالت های دیده شده در خواب می توانند در تعبیر خواب تاثیرگذار باشند. در ادامه تعبیر غذا دادن به مرده در خواب را از نظر معبران اسلامی و روانشناسی بررسی می کنیم.

  تعبیر غذا دادن به مرده در خواب

  1. تعابیر معبران اسلامی

  [accordions]

  [accordion title=منوچهر تهرانی می گوید: load=show] غذا خوردن با مرده در خواب و یا دریافت غذا از دست مرده، تعبیر خوبی دارد و نیکوست. می تواند به معنی خیر و برکت و روزی حلال باشد که در زندگی شما رخ می دهد. به خصوص اگر طعم غذا خوب باشد و از آن خوشتان بیاید.[/accordion]

  [accordion title=جابر مغربی می گوید: load=show]اگر ببینی مرده ای غذای تو را خورده است، تعبیر آن است که این غذا در زندگی واقعی، قیمتش گران می شود.[/accordion]

  [accordion title=حضرت دانیال (ع) می فرماید: load=show] در صورتی که در خواب ببینید که مرده به شما غذا داد و یا شما از مرده غذا درخواست کردید. یا همراه با مرده غذا می خورید، به معنای روزی حلال و پاک است.

  در صورتی که ببینید مرده از سهم غذای شما و یا از ظرف غذای شما می خورد، تعبیر آن است که در تامین مایحتاج خانه و خورد و خوراک خود با مشکل روبرو خواهید شد. از لحاظ مالی قادر نیستید که آن ها را خریداری کنید.

  اگر در خواب ببینی کسی که مرده است غذا می خورد و از غذای خود نیز راضی است، به این معناست که در این دنیا به کارهای خیر مشغول بوده است و خیر زیادی به همه رسانده است، هم چنین خیرات زیادی داده است.[/accordion]

  [/accordions]

  2. غذا دادن به مرده در خواب یعنی:

  [accordions]

  [accordion title=برکت و فراروانی نعمت load=show]غذا در خواب نشانه برکت و فراروانی نعمت است، غذا دادن به فرد مرده به معنای افزایش رزق و روزی و بهتر شدن شرایط تعبیر می شود.

  [/accordion]

  [accordion title=ثروتمند شدن load=show]اگر شخصی به یکی از بستگان و آشنایان خود، مانند پدر مادر خواهر برادر و یا فامیلی که فوت کرده است در خواب غذا بدهد، به این معناست که ثروتمند و غنی خواهد شد.

  [/accordion]

  [accordion title=تنگدستی و فقر load=show]اگر کسی خواب ببینید مرده ای غذا می خورد و سپس غذا را به زور از او می گیرید، تعبیر آن است که به تنگدستی و فقر دچار می شوید.

  [/accordion]

  [accordion title=مال حرام load=show]اگر غذا دادن به مرده به همراه عصبانیت باشد، به معنای مال حرام است.

  [/accordion]

  [/accordions]

  3. از دیدگاه روانشناسی

  روانشناسان و معبرین غربی در این مورد می گویند:

  براساس غذایی که می خورید در رابطه با غذایی که به شما به رایگان یا به نذری می دهند، تعبیر خواب متفاوت است.. برخی از معبرین اعتقاد دارند غذا دادن و یا غذا خوردن در خواب معنای مهمی نمی تواند داشته باشد.

  سخن آخر

  به صورت کلی می توانیم نتیجه بگیریم که غذا دادن به مرده یا غذا خوردن با او تعبیر بدی ندارد. همچنین باید بدانید که خواب زنده شدن مرده نیز تعابیر مثبت متعددی دارد. اما از طرف دیگر ناراحتی مرده از زنده در خواب ممکن است تعابیر منفی زیادی مانند محتاج شدن در زندگی داشته باشد.

  در هر صورت شما می توانید خواب یا رویای خود را در انتهای این مقاله برای ما به اشتراک بگذارید تا تعبیر آن را برای شما ارسال کنیم.

  منبع مطلب : sportwomanwatch.umeblog.ir

  مدیر محترم سایت sportwomanwatch.umeblog.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  نگار 7 روز قبل
  0

  خواب اینکه زن مرده درکنار دختراش ک زنده ان غذا برنج و خروشت داده ام و همه باهم غذا میخوریم چیست

  زهرا 25 روز قبل
  0

  خواب کسی که مرده سرسفره غذا میخورد ان هم برنج یا مرغ یاخورشت میگوید غذای شما هم خوشمزه هست

  زهرا 25 روز قبل
  -1

  خواب دیدن مرده فامیل که غذا برنج ومرغ میخورد یاخورشت که تعریف غذای شماهم خوشمزه هست

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید