توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب مسافرت با اتوبوس

  1 بازدید

  تعبیر خواب مسافرت با اتوبوس را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  46 تعبیر و معنی دیدن خواب اتوبوس

  46 تعبیر و معنی دیدن خواب اتوبوس

  خواب اتوبوس دیدن چه تعبیری دارد ؟

  دلگرم: تعبیر خواب اتوبوس ( تعبیر خواب منتظر اتوبوس بودن ، تعبیر خواب خریدن بلیط اتوبوس ، تعبیر خواب اتوبوس مدرسه ، تعبیر خواب اتوبوس راندن و ...) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم.

  تعبیر خواب اتوبوس

  1- دیدن خواب اتوبوس در واقع بازتابی از فعالیت های روزمره است که بستگی به نوع خواب شما متفاوت می باشد.
  2- سوال پرسیدن از دیگران درباره مقصد نشانه ای از شک و تردید در انتخاب و زدگی شماست. شما احساس میکنید که نیاز دارید برای انتخاب های زندگی تان از مشاوره دیگران استفاده کنید.

  آنلی بیتون می‌گوید :
  3- اگر خواب ببینید سوار بر اتوبوس از خیابانها می گذرید ، علامت آن است که وعده هایی احمقانه به خود خواهید داد . با دوستان خود نیز اختلاف پیدا می کنید .

  کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :
  4- تعبیر خواب اینکه شما سوار اتوبوس هستید بیانگر این است که همرنگ جماعت می شوید. شما اصالت و ابتکار ندارید و روی اینکه زندگی تان به کجا می رود (مسیری که زندگی تان به آن سمت می رود) کنترلی ندارید
  5- خواب دیدن اینکه کرایه اتوبوس را پرداخت می کنید، به هزینه ای اشاره دارد که پرداخت می کنید تا دیگران را از خودتان خشنود کنید.

  تعبیر خواب منتظر اتوبوس بودن

  6- تعبیر خواب منتظر اتوبوس بودن این است که مسیر موفقیت و هدفی که شما برای آن می جنگید کمی دور است و باید صبور باشید.

  کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :
  7- تعبیر خواب مننظر اتوبوس بودن ، یک عقب گرد موقتی در دستیابی به اهداف شخصی تان است.

  تعبیر خواب خریدن بلیط اتوبوس

  8- تعبیر خریدن بلیط اتوبوس در خواب نشانه این است که پروژه ای در دست گرفته اید و قصد دارید آن را پیش ببرید.

  تعبیر خواب اتوبوس مدرسه

  کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :
  9- تعبیر خواب اتوبوس ( دیدن یا سوار شدن ) این است که شما دارید وارد ماجراجویی برای یک سفر مهم در زندگی تان می شوید که نیاز به رشد شخصی شما دارد
  10- تعبیر خواب راندن اتوبوس مدرسه این است که شما دوست دارید مسئولیت دیگران را به عهده گیرید و به دنبال صلاح آنها باشید

  تعبیر خواب اتوبوس راندن

  11- اگر در خواب دیدید که راننده اتوبوس شده اید تعبیرش این است که شما مسئولیت بزرگی را پذیرفته اید. پذیرش این مسئولیت موجب ناراحتی عده ای شده است اما بهتر است به دیگران اهمیت ندهید و کار خود را بکنید.
  12- اگر خواب دیدید که در حال رانندگی اتوبوس هستید تعبیرش این است که دوست دارید رهبری و هدایت مردم را در دست بگیرید. نوع رانندگی شما کیفیت و نوع رهبری را نشان میدهد. اگر با اتوبوس به سمت محل کارتان رانندگی میکردید تعبیرش این است که به زودی درمحل کارتان تجربه جدیدی خواهید داشت و ممکن است اتفاقات خوبی برایتان رخ دهد.
  13- تعبیر خواب راندن اتوبوس شلوغ این است که رقبای زیادی دارید که سعی دارند جایگاه شما را بگیریند.

  کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :
  14- تعبیر خواب اتوبوس راندن به این معنی است که شما رهبر یک گروه و پیشران هستید.
  15- تعبیر خواب راندن اتوبوس در آب ، یک سفر احساسی است که افراد زیادی را درگیر آن هستند.

  تعبیر خواب جا ماندن از اتوبوس

  16- تعبیر خواب جا ماندن از اتوبوس این است که فرصت های از دست رفته ای دارید. این موضوع به این دلیل است که کارهای خود را به تعویق انداخته اید و بسیار تنبل شده اید. بهتر است کمی فعال باشید و به آینده فکر کنید.
  17- اگر در خواب تان اتوبوسی که از آن جا ماندید شلوغ بود تعبیرش غم و اندوه و ناامیدی است زیرا زندگی به سرعت در حال عبور است و شما قادر به انجام برخی خواسته ها و اهداف در این مدت نخواهید بود. این خواب اغلب نشانه ای از افسردگی و ناامیدی به زندگی است.
  18- تعبیر خواب جاماندن از اتوبوس خالی این است که بهتر است اهدافتان را دوباره ارزیابی کنید و تا دیر نشده اقدامات لازم را انجام دهید.

  کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :
  19- تعبیر خواب جاماندن از اتوبوس این است که یک جنبه از زندگی تان، از کنترل شما خارج شده است. شما نیاز دارید که سرعتتان را کم کنید و نقشه ی جدیدی بریزید.

  تعبیر خواب مسافرت با اتوبوس

  20- تعبیر خواب مسافرت با اتوبوس این است که رابطه ای عاشقانه با کسی که دوستش ندارید برقرار میکنید.

  تعبیر خواب خوابیدن در اتوبوس

  21- تعبیر خواب خوابیدن در اتوبوس انعطاف پذیری شماست و نشان می دهد که با اکثر مردم موافق هستید. به احتمال زیاد شما نمی خواهید هیچ مسئولیتی در زندگی قبول کنید بنابراین تنها از دیگران پیروی می کنید.
  22- تعبیر خواب در اتوبوس خوابیدن معمولا نشانه نداشتن خلاقیت در زندگی است و نشان میدهد که دیگران به نوعی کنترل زندگی تان را در دست گرفته اند. گاهی این خواب نشانه عدم داشتن پول کافی در زندگی می باشد. اگر این شرایط را تجربه می کنید بهتر است تا دیر نشده اقدام کنید در غیر اینصورت ممکن است ضرر زیادی ببینید.

  تعبیر خواب نشستن در اتوبوس

  23- تعبیر خواب نشستن در اتوبوس این است که اجتماعی هستید و دوست دارید از نظر دیگران پیروی کنید. این موضوع به این دلیل است که مسئولیت پذیر نبوده و قادر به کنترل زندگی خود نیستید و اجازه می دهید دیگران در کار شما دخالت کنند.
  24- خواب نشستن در اتوبوس خواب گاهی نشانه ای از عدم داشتن پول کافی و محدود شدن هزینه های زندگی را نشان میدهد.
  25- اگر خواب دیدید که روی صندلی اتوبوس نشسته اید تعبیرش رضایت و خوشبختی است
  26- اگر در خواب تان در اتوبوس صندلی برای نشستن نبود و ایستادید تعبیرش این است که در مورد آینده کاری و زندگی خود نگران هستید و کارهای انجام نشده زیادی دارید.

  تعبیر خواب اتوبوس نو و زیبا

  27- اگر خواب دیدید که در اتوبوس زیبایی هستید ، تعبیرش شادی و خوشبختی و آغاز تجربیات جدید در زندگی است. ممکن است به زودی مرحله جدیدی از زندگی را شروع کنید.

  تعبیر خواب پیاده شدن از اتوبوس

  28- تعبیر خواب پیاده شدن از اتوبوس این است که علاقه ای برای در جمع بودن ندارید و به دنبال این هستید تا به تنهایی به زندگی ادامه دهید.
  29- اگر در خواب تان نتوانستید از اتوبوس پیاده شوید یا اتوبوس بیش از حد پر بود، تعبیرش این است که فشار روانی زیادی بر روی شماست. شما محکوم هستید که در محیطی شلوغ کار کنید.

  تعبیر خواب اتوبوس دزدیدن

  30- تعبیر خواب دزدیدن اتوبوس توسط شما این است که برای رسیدن به خواسته هایتان مجبور می شوید اقدامات غیر منتظره ای انجام دهید تا بتوانید به ثبات برسید.
  31- خواب اتوبوس دزدیدن طبیعت سرکش شما را نشان می دهد که از ناهنجاری های اجتماعی پیروی می کنید.

  کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :
  32- اگر در خوابتان شما در حال راندن یک اتوبوس دزدی هستید تعبیرش این است که شما اقدامات شدیدی می کنید تا سرنوشت خود را کنترل کنید (دست و پا می زنید تا سرنوشتتان در کنترل خودتان باشد). شما از اینکه طبق نظر سیستم پیش روید (همرنگ جماعت باشید)خودداری می کنید

  تعبیر خواب تنها بودن در اتوبوس

  33- خواب تنها بودن در اتوبوس به این معنی است که شما نیاز دارید مستقل باشید.
  34- تعبیر خواب تنها بودن در اتوبوس همچنین نشان دهنده مواجه شدن با برخی مسائل و مشکلات است.

  تعبیر خواب اتوبوس اشتباهی

  35- تعبیر سوار شدن در اتوبوس اشتباه یا پیاده شدن در ایستگاه اشتباه به این معنی است که شما مدام نگران هستید و می ترسید انتخاب اشتباهی کنید. به همین دلیل در انتخاب مسائل مهم زندگی شک دارید و این استرس به این دلیل است که خواسته های شما با آنچه دیگران از شما انتظار دارند هماهنگ نیست. این خواب هشداری به شماست که اهداف و خواسته هایتان را مجددا بازبینی کنید و کمی سطح توقعات خود را بالا ببرید.

  کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :
  36- تعبیر خواب سوار شدن در یک اتوبوس اشتباهی این است که می ترسید انتخاب غلط کنید یا در مسیری اشتباه پا گذارید. شما بین چیزی که می خواهید و چیزی که دیگران برای شما می خواهند، گیج شده اید

  تعبیر خواب تصادف اتوبوس

  37- تعبیر خواب تصادف اتوبوس این است که به مانع بزرگی در زندگی برخورد کرده اید و شما را آزار می دهد. سعی کنید موانع را از سر راه بردارید.

  کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :
  38- خواب دیدن اینکه شما در یک تصادف اتوبوس هستید، بیانگر این است که زمان آن رسیده که از گروه جدا شده و روی پای خودتان بایستید (ریسک کنید) . شما نیاز دارید که مستقل تر باشید.
  39- خواب دیدن اینکه اتوبوس تصادف می کند (سقوط می کند) یا به یک ساختمان می خورد، بیانگر این است که نظرات و دیدگاه هاتان در تضاد با اکثریت است

  تعبیر خواب راننده اتوبوس شدن

  کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :
  40- تعبیر خواب راننده اتوبوس شدن این است که به سرعت به سمت جلو پیش می روید. شما نیاز دارید که صبر بیشتر و زور کمتری را از خود نشان دهید.
  41- تعبیر خواب راننده اتوبوس مدرسه بودن این است که دانش و یادگیری شما، به سرعت در زندگی تان پیشرفت می کند. خواب شما ممکن است به این ربط داشته باشد که یک موقعیت یادگیری جدیدی وجود دارد
  42- تعبیر دیدن راننده اتوبوس در خواب ، رهبری یک ایده یا برنامه ی گروهی است. نمادی از قدرت جمعی است. تعبیر دیگر این است که شما دور خود می چرخید و پیشرفت آنچنانی ندارید

  تعبیر خواب ترمینال اتوبوس

  کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :
  43- تعبیر خواب دیدن اینکه شما در ترمینال اتوبوس هستید، این است که شما به سطح یا مرحله ی جدیدی در زندگی فیزیکی یا احساسی تان، رسیده اید
  44- تعبیر خواب دیدن اینکه شما به ترمینال اتوبوس نرسیدید، این است که شما حس می کنید یاوری ندارید و در یک موقعیت گیر کرده اید. شما حس می کنید که هم از نظر فیزیکی هم احساسی، عقب نگه داشته شده اید(مانع تان شده ند).
  45- تعبیر دیگر خواب ترمینال اتوبوس دیدن این است که شما حس می کنید در یک جنبه از زندگی، کار، رابطه یا زندگی خانوادگی تان، عقب افتاده اید و پیشرفتی ندارید.
  46- تعبیر خواب بودن در ایستگاه اتوبوس این است که تصمیمی وجود دارد که باید بگیرید. شما نیاز دارید که تصمیم بگیرید که چه کاری می خواهید با آینده تان بکنید

  ترجمه : معصومه راهی

  تعبیرهای مرتبط

  تعبیر کامل خواب سفر : 54 نشانه و تفسیر دیدن خواب سفر رفتن و ...

  تعبیر خواب کامیون: ۴۰ نشانه و تفسیر دیدن کامیون در خواب

  تعبیر و تفسیر خواب زائر و زیارت کردن چیست ؟

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  مدیر محترم سایت www.delgarm.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر کامل خواب سفر : 54 نشانه و تفسیر دیدن خواب سفر رفتن و مسافرت

  تعبیر کامل خواب سفر : 54 نشانه و تفسیر دیدن خواب سفر رفتن و مسافرت

  خواب سفر دیدن چه تعبیری دارد ؟

  دلگرم: تعبیر خواب سفر رفتن ( خواب مسافرت ، تعبیر خواب سفر با خانواده ، خواب مهاجرت به خارج از کشور ، خواب مسافرت با اتوبوس ، خواب مسافرت با اسب و ...) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم.

  تعبیر خواب سفر رفتن

  1- خواب سفر رفتن و مسافرت به مفاهیم خوبی اشاره دارد و معمولا نشانه پیشرفت و موفقیت در زندگی است.
  2- دیدن خواب مسافرت مسیر زندگی و حرکت رو به هدف های آینده را نشان میدهد. این خواب به معنی پیشرفت در رسیدن به آمال و آروزها و تلاش برای داشتن یک زندگی ایده ال است.
  3- اگر خواب دیدید که به مکان های عجیب و غریبی سفر کردید تعبیرش این است که چالش های بزرگ و ترسناکی در زندگی تان اتفاق می افتد. به تعبیری دیگر، این خواب نشانه بیماری است.
  4- اگر خواب دیدید که در خلال سفر با شخص غریبه ای آشنا شدید تعبیرش این است که در کسب و کار خود با فرصت ها و اشخاص جدیدی روبرو می شوید. این اشخاص گاهی دوست و گاهی رقیب شما محسوب می شوند. بستگی به این دارد که در عالم خواب چه رابطه ای با آن ها داشته اید. اگر روابط شما خوب و لذت بخش بود تعبیرش موفقیت است و اگر برخورد آن شخص با شما خوب نبود تعبیرش شکست در برقراری رابطه با دیگران است.

  کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید:
  5- خواب دیدن اینکه به سفر می روید بیانگر سود، کشف خود یا پیشرفت است. منظره ای که در سفرتان می بینید و روش سفرتان بیانگر احساسات و فرآیند هایی است که ممکن است الان در حال تجربه کردنش باشید
  6- تعبیر دیگر خواب سفر رفتن است که خواب به این معنی است که شما به دنبال کشف جنبه ی متفاوتی از خودتان هستید
  7- تعبیر خواب سفر رفتن دیگران ( دوستانتان ) بیانگر تغییر خوشایند و هماهنگ است (تغییری که از آن استقبال می کنید)
  8- تعبیر دیگر این خواب که سفر می کنید مسیرتان به سمت اهداف زندگی است. موازی روتین روزمره تان است و اینکه چگونه پیش می روید.
  9- خواب سفر کردن بیانگر تمایل شما برای فرار از بارهای روزمره تان است. جایی که هیچ کس از شما انتظار و توقعی ندارد، شما به دنبال تغییر در چشم انداز هستید. شاید زمان آن رسیده است که شروعی تازه داشته باشید. اگر سفر های شما به پایان می رسد، پس نمایی از تکمیل موفقیت آمیز اهدافتان است
  10- خواب دیدن اینکه شما با ماشینی پر از آدم سفر می کنید بیانگر دوستان تازه و ماجراجویی های هیجان انگیز است

  منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
  12- تعبیر خواب سفر و مسافرت پدید آمدن دگرگونی و تغییری در زندگی شما ست
  13- اگر به جائی سفر می کنید که بهتر است از آنجا که می روید وضع شما بهتر می شود ولی اگر به جائی که می روید از جائی که سفر را آغاز می کنید بدتر است وضع شما بد می شود و تغییری که پدید می آید مطلوب و دلخواهتان نیست .
  14- اگر در خواب ببینید که ساک و کیف و بونه و بسته های زیادی دارید و به سفر می روید تغییراتی در زندگی شما پدید می آید که تکالیفتان را زیاد می کند . وظایف دشواری را به عهده می گیرید
  15- اگر در خواب دیدید که از سفر بازگشته و سوغاتی و کیف و جامه دان و بسته زیاد همراه دارید خوب است و خبر می دهد که به دنبال دگرگونی ها سودی عاید شما می گردد که به اندازه همان بسته هاست .
  16- اگر دیدید به سفر می روید و گریه می کنید تعبیرش آنست که از دیدار کسی خوشحال می شوید
  17- تعبیر خواب کسی را به سفر فرستادن این است که از دیدار کسی خوشحال می شوید یا خبر خوشحال کننده ای به شما می رسد .

  لوک اویتنهاو می گوید :
  18- تعبیر خواب سفر علمی ، شادمانی است
  19- تعبیر خواب سفر با کالسکه ، خوشبختی دائمی است
  20- تعبیر خواب سفر پیاده آنست که شما امور بسیار مهمی در پیش رو دارید
  21- تعبیر خواب سفر با همراه ، غیبت کردن است
  22- تعبیر خواب سفر روی آب ، زندگی متوسط است
  23- تعبیر خواب سفر روی دریا ، این است که شما سرزمینهای دوری را خواهید دید
  24- تعبیر خواب مسافرت با مقدار زیادی بار غم و غصه و یا خرج بیهوده است
  25- تعبیر خواب مسافرت در شب این است که شما کشور را ترک خواهید کرد

  تعبیر خواب سفر به خارج از کشور

  26- تعبیر خواب سفر به خارج از کشور و یا مهاجرت سمبل سردرگمی و عدم ایده پردازی است. شاید با دیدن این خواب بخواهید با این وضعیت مبارزه کنید و یا از مشکلات فرار کنید.
  27- خواب سفر کردن به خارج از کشور تعابیر گوناگونی دارد. این خواب نشانه این است که باید در زندگی تغییراتی را ایجاد کنید. این تغییرات باید مسیر زندگی تان را تغییر داده و به سوی کمال و خوشبختی هدایت کند.
  28- تعبیر خواب مهاجرت به خارج از کشور این خواب همچنین این است که شما به زمانی برای استراحت نیاز دارید زیرا زندگی پر مشغله ای داشته اید و دوست دارید این زمان را به خود اختصاص دهید.
  29- به تعبیری دیگر دیدن خواب مهاجرت نشانه فرصت های جدید و تجربیات هیجان انگیز است.
  30- گذراندن اوقات خوش و داشتن سفری لذت بخش در خواب می تواند نشانه بسیار خوبی باشد و بر عکس، کوچکترین مشکل در سفر نشانه موانع و مشکلات زندگی است. به گفته برخی معبران سفر کردن نماد رشد و دانش معنوی می باشد.

  آنلی بیتون می‌گوید :
  31- تعبیر خواب مسافرت به خارج از کشور آن است که برای تغییر آب و هوا برای مدتی کوتاه ، به همراه عده ای دیگر به کشوری دیگر سفر خواهید کرد .

  تعبیر خواب سفر رفتن با خانواده

  32- تعبیر خواب سفر رفتن با خانواده این است که قصد دارید با خانواده پروژه ای را آغاز کنید.

  تعبیر خواب سفر کردن با دوست

  33- تعبیر خواب سفر کردن با دوست و یا دوستان نشانه بسیار خوبی است. این خواب نشانه داشتن یک ارتباط پایدار و روابط خوب با دوستان و همکارانتان می باشد. بهتر است همین رویه ای که پیش گرفته اید را ادامه دهید.

  تعبیر خواب سفر کردن به جای ناشناخته

  34- تعبیر خواب سفر کردن به جای ناشناخته این است که یک فرصت بسیار عالی در انتظارتان است. از این شانس و فرصت استفاده کنید.

  منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
  35- تعبیر خواب سفر به جاب نامعلوم و ناشناخته خوب نیست ولی اگر در عالم خواب آگاه باشید و بدانید که عازم کجا هستید خوب است .

  تعبیر خواب سفر کردن به جای معلوم

  37- تعبیر خواب سفر کردن به جای معلوم و مکانی که از آن کاملا آگاهید این است که به زودی درآن مکان پروژه جدیدی را آغاز خواهید کرد و بسیار موفق می شوید.

  تعبیر خواب سفر کردن به جای دور

  38- اگر در خواب دیدید که به جای بسیار دوری سفر کردید تعبیرش این است که کسب و کار جدیدی را آغار خواهید کرد.

  تعبیر خواب سفر به کوه

  39- تعبیر خواب سفر به کوه و یا دیدن این خواب که در مسیر کوهستان سفر کردید خوب است و به معنی موفقیت، خوشبختی و رفاه است.

  تعبیر خواب سفر به اقیانوس

  40- اگر درخواب دیدید که از مسیر اقیانوس سفر می کردید تعبیرش این است که با برخی چالش ها در محل کار خود روبرو می شوید و مجبور هستید با این شرایط بد مبارزه کنید.

  تعبیر خواب مسافرت با ماشین

  41- تعبیر خواب سفر کردن با ماشین شادی و رضایت از زندگی و آغاز دوره خوشبختی است.
  42- تعبیر خواب مسافرت با ماشین به تنهایی این است که به زودی یک سفر جالب و هیجان انگیز را تجربه خواهید کرد.
  43- اگر در جایی بودید که ماشین های زیادی بودند و آن ها نیز قصد سفر داشتند تعبیرش این است که در اینده نه چندان دور یک خبر بسیار خوب را خواهید شنید که زندگی تان را به کاملا تغییر می دهد.

  کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید:
  44- تعبیر خواب سفر با اتومبیل ، سفر زندگی تان و تصمیماتی است که در زندگی می گیرید.
  45- اگر خواب دیدید که با اتومبیل به مسافرت میروید و چنانپه جاده ، هموار باشد، بیانگر این است که در حوادث زندگی به آرامی از مرحله ای به مرحله دیگر می روید. اگر جاده ، بی نظم و پر هرج و مرج باشد، بیانگر موانع و مسائلی در زندگی بیداری تان است. مقصد و توقف هایی که در سفر جاده ای می کنید را در نظر بگیرید

  تعبیر خواب مسافرت با هواپیما

  46- تعبیر خواب سفر با هواپیما این است که یک دوره شادی کوتاه مدت را تجربه خواهید کرد.

  تعبیر خواب سفر با قایق

  47- تعبیر خواب سفر با قایق اینست که ایده های زیادی در سر دارید.

  تعبیر خواب مسافرت با کشتی

  48- تعبیر سفر کردن با کشتی در خواب معمولا این است که بسیار ایده آل گرا هستید و فکر هایی در سر دارید که واقعی نیستند و به نتیجه نمی رسند. این موضوع به این دلیل است که از تغییرات لذت می برید و مدام دوست دارید در زندگی تغییراتی ایجادکنید.این تغییرات گاهی به سود شما و گاهی به ضررتان خواهد بود.

  تعبیر خواب مسافرت با اتوبوس

  49- تعبیر خواب مسافرت با اتوبوس زیاد خوب نیست. خصوصا اینکه اتوبوس شلوغ باشد و احساس خوبی راجع به آن نداشته باشید.
  50- خواب سفر کردن با اتوبوس نشانه این است که رقبای شما قصد دارند از شما پیشی بگیرند و در واقع جایگاه شما را تصاحب کنند. این خواب هشدار بزرگی برای آینده کاری تان می باشد.

  تعبیر خواب مسافرت با اسب

  51- تعبیر خواب مسافرت با اسب بسیار خوب است. تعبیر این خواب به معنی شنیدن اخبار جالب و غیر منتظره ای است که در آینده خواهید شنید.

  تعبیر خواب سفر کردن با عده زیادی از مردم

  52- اگر خواب دیدید که با گروهی از مردم سفر می کردید تعبیرش این است که شما برای زندگی از خود ایده ای ندارید و در واقع مردم برای شما تصمیم می گیرند که چه بکنید و چه نکنید. در واقع عدم استقلال شما باعث بی کفایتی در کارهایتان شده است.

  تعبیر خواب سفر در زمان

  53- تعبیر خواب سفر در زمان این است که دلتان می خواهد از واقعیت فعلی تان فرار کنید. شما می خواهید که به گذشته برگردید یا به آینده بپرید، به دوره ای که امید هاتان به حقیقت پیوسته باشد. این خواب بیانگر تمایلات عاشقانه شما و تمایل شما برای رومانتیک کردن همه چیز است

  تعبیر خواب سفر کاری

  کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید:
  54- تعبیر خواب سفر کاری این است که شما زمان سختی را می گذرانید و با وجود اینکه به شدت دنبال زمانی برای استراحت می گردید برای شما ممکن نمیشود. ممکن است حس کنید که زیر فشار کاری له شده اید (حس له شدن دارید)

  ترجمه : معصومه راهی

  تعبیرهای مرتبط

  ۲۴ نشانه و تعبیر خواب چادر مسافرتی و چادر زدن

  تعبیر خواب حج : تعبیر خواب رفتن به مکه چیست؟

  تعبیر خواب دریا : ۴۱ نشانه دیدن دریا در خواب

  تعبیر و تفسیر خواب زائر و زیارت کردن چیست ؟

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  مدیر محترم سایت www.delgarm.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دیدن اتوبوس در خواب چه تعبیری دارد ؟ / تعبیر خواب اتوبوس

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی موسوی 2 ماه قبل
  0

  سلام من دیشب خواب دیدم سواریه اتوبوس هستم ولی بقیه مسافراازراننده راضی نیستندوهی بهش میگن مانمیخوایم باتوبریم

  یه می نی بوس ازبغل ردشدومسافراگفتندمامی خوایم بااون بریم

  Pouria 3 ماه قبل
  0

  به نظر من تعبیرخواب مسافرت با اتوبوس یعنی پیش به سوی موفقیت و سربلندی میگویند که خوابتان را برای هرکسی تعریف نکنید فقط واسه کسایی تعریف کنید که تعبیر خوب از توش در میارن چون همیشه اولین تعبیر هرچی که باشه همون میشه پس همیشه خواب را به خوبی تعبیر کنید تا اتفاقای خوبی براتون بیفته

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید