توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب مورچه زیاد در خانه نشانه چیست

  1 بازدید

  تعبیر خواب مورچه زیاد در خانه نشانه چیست را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دیدن مورچه در خواب چه تعبیری د ارد؟ / تعبیر خواب مورچه

  تعبیر خواب مورچه - مفهوم دیدن مورچه زیاد در خواب چیست؟

  دیدن مورچه در خواب نماد چیست؟

   
  تعبیر خواب مورچه - مفهوم دیدن مورچه زیاد در خواب چیست؟ | وب


  در کتاب فرهنگ تفسیر رویا نوشته تونی کریسپ نیز امده که مورچه نشانه آزردگی‌های کوچک و اضطرابات ناچیز است.

  کارل گوستاو یونگ از دو جنبه دیدن مورچه در خواب را تفسیر می‌نماید.

  لوک اویتنهاو می‌گوید:

  مورچه: کار سود آور

  خراب کردن لانه مورچه: نابود کردن خوشبختی بدست خود

  مورچه‌ای شما را گاز بگیرد: ناراحتی

  آنلی بیتون می‌گوید: دیدن مورچه در خواب، نشانه آن است که باید در طی روز بعد، به انتظار آزار و اذیت‌های جزئی باشد. مثل هجوم اضطراب‌های کوچک و ناخوشنودی درباره زندگی.

  دیدن حشراتی مانند مورچه، ملخ و آفات در خواب تفاسیری به مانند یکدیگر دارند. به طور کلی معبرین حشرات را به انسانی کوچک و ضعیف تعبیر کرده‌اند که از نظر اخلاق و رفتار پست و کوته بین هستند.

  مطیعی تهرانی به طور خاص در مورد دیدن مورچه در خواب می‌گوید:

  مورچه و موریانه نیز از حشرات مزاحم و زیانکار هستند و تعبیری در حدود تعبیر خواب ملخ و تعبیر خواب حشرات موذی دارند. روی هم رفته دیدن آن‌ها هم در خواب خوب نیست و زیان است و آسیب و گزند و شاید آفت و بلا و مصیبت البته اگر تعدادشان فراوان باشد.

  منابع:

  auntyflo.com ، dreamscloud.com 
  خواب و رویا
  تعبیرستان

  گروه سرگرمی وب

  منبع مطلب : vista.ir

  مدیر محترم سایت vista.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  خواب دیدم که تعداد زیادی از مورچه های بالدار سیاه رنگ در خانه ی ما جمع شده است،من و پدرم تصمیم گرفتیم تا روی آن ها نفت بریزیم تا از بین برن ولی هر چقدر که روی اونا نفت می ریختیم انگار که تعدادشون زیاد و زیاد تر میشد مادرم به کمک ما اومد و با جارو شروع به زدن مورچه ها کرد ولی فایده ای نداشت تعداد مورچه ها لحظه به لحظه بیشتر میشد که ناگهان متوجه شدیم کل خونه را مورچه گرفته و همگی فرار کردیم تعبیرش چیه؟

  به نقل قول از امام جعفر صادق ازدیاد مورچه در خانه به نشانه ازدیاد مال یا برکت است,رونق یافتن شغل،و کمتر شدن بلا و مصیبت هایی که بخاطر فقر و نداری ایجاد می شوند،

  سوال: سلام من خواب دیدم که تو حوم خونمون مورچه های بالدار مشکی لونه گذاشتند و دارن تو فضای حمام پرواز میکنند تعبیرش چی میشه؟

  پاسخ:مثل این می ماند که دارید از یک صخره بالا می روید و پای تان مدام می لغزد. به دنبال جای دست هستید و می خواهید جای پای محکمی پیدا کنید تا نیفتید. به خودتان می گویید که اگر از این مخمصه خلاص شوید دیگر هرگز از این مسیر نمی آیید. اما بدانید که همه ی این چالش ها به قوی تر شدن شما کمک خواهد کرد و بیشتر از مسیرهای آسان به نفع تان تمام خواهد شد.

  ابراهیم کرمانی میگوید اگر دیدی مورچه های سیاه بزرگ و بالدار در خانه ی تو جمع شده اند و نیشت می زنند تعبیر گزندی است که از دیگران به خصوص آشنایان میخوری اگر فقط حرکت داشتند و به تو آسیبی نزدید خوب است و دلیل بر خیر و برکت است،

  تعبیر خواب مورچه قهوه ای و بالدار در خانه به روایت خالد اصفهانی : شغلی مهم و پر سود است که در اینده ی نزدیک نصیبتان می شود

  خراب کردن لانه مورچه در خانه به روایت جعفر حسنی : لگد زدن به بخت،نرسیدن به آروزها و جدا شدن از همسر

  مورچه ای شما را گاز بگیرد : ناراحتی

  دیدن مورچه در خواب ، نشانه آن است که باید در طی روز بعد ، به انتظار آزار و اذیت های جزیی باشد،  مثل هجوم اضطراب های کوچک و ناخوشنودی درباره زندگی .

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  مدیر محترم سایت www.toptoop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 6 روز قبل
  1

  سلام من خواب دیدم که مورچه های زیاد در خانه من می‌آید هر چه کوشش میکنم کم شود از بین برود نمیتوانم می‌خواهم در خانه ایشان اسپری به اندازم تا از بین برود اما هیچ تاثیری ندارد.این چی معنی خواهد داشت ؟

  سیوان 2 ماه قبل
  0

  من خواب دیدم تو خونمون مورچه های زیادی جمع شده بودن خواستم با جاروبرقی جمعشون کنم که نشد تعدادشون خیلی زیاد بو مثل زنبور عسل دور هم جمع شدهدبودن

  حریر 3 ماه قبل
  1

  تعبیر خواب دست خطط را استاد خوش میکنه میگه ب مه هم بنویس

  صالحی 9 ماه قبل
  0

  خواب دیدم بادامادم میریم خونه میبینم خونه پر مورچه های ریزسیاه اسپری برداشتم اسپری کنم دیدم پسرم بااب قاطی کرده ولی بازم اسپری میکنم ومورچه هاهمه فرارمیکنن وناپدید میشن

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید