توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تعبیر خواب پول دادن به دیگران

  1 بازدید

  تعبیر خواب پول دادن به دیگران را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

  دیدن پول (اسکناس) در خواب چه تعبیری دارد؟ / تعبیر خواب پول

  تعبیر خواب جامع آنلاین

  منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

  پول در خواب خوب نیست همان قدر که به چشم عده ای در بیداری خوب است. در بیداری داشتن پول زیاد هم موجب رفاه است و هم علتی برای نشان دادن تشخص و بزرگی اما در خواب درست عکس این است و داشتن پول چه اندک و چه بسیار نشان ابتلا و گرفتاری از نوع کثیف آن است. پول خرد و سکه غم و غصه کوچک است از آن نوع که روزانه برای ما پیش می آید و چه بسا شب هنگام فراموش می کنیم ولی پول به طور کلی نشان دهنده ناراحتی هائی است که پیش می آید و زندگی انسان را زشت و نامطلوب می کند. در مورد مسکوک طلا به کلمه طلا مراجعه کنید. اینجا فقط سکه های رایج و اسکناس مورد نظر است که مجموعا پول می شناسیم. چنان چه در خواب ببینید که مقدار زیادی پول مقابل خود ریخته اید و سرگرم شمارش آن هستید خواب شما می گوید که در آینده گرفتاری هائی برای شما پیش می آید. چنان چه از کسی پولی گرفتید آن شخص برای شما دردسر درست می کند و اگر خودتان به کسی پول دادید شما برای او ناراحتی هائی را به وجود می آورید که شاید خودتان هم نمی خواستید. روی هم رفته پول و چرک و ابتلا و بد بختی است و اگر در کتاب های تعبیر چیز دیگری جز این نوشته شده باشد به نظر من درست نیست چون آن چه در این کتاب آمده غیر از نقل قول ها همه مبتنی بر تجربه است. چه شخصی و چه تجربیات دیگران که موثق و معتمد هستند و بودند. برای مثال این خواب را نقل می کنم که نمونه خوبی برای اثبات نظر بالا است. دو نفر دوست قدیمی یک ملک مشاع داشتند. این باغ بزرگی بود که از یک ضلع به مزارع شهریار کرج متصل می شد. موردی پیش آمد که یکی از دو رفیق قدیمی و شریک ملکی که خویشاوندی هم داشتند تصمیم گرفت سهم خودش را بفروشد. خریدار حاظر نبود ملک مشاع را بخرد. در مورد تفکیک هم مشکلات ثبتی وجود داشت. قرار شد یکی از دو دوست صمیمی سهم دوست دیگر را بخرد و بعد یک جا به خریدار سوم بفروشد. بر سر همین بین دو دوست و دو شریک و دو خویشاوند اختلاف افتاد و دعوا شد و کارشان به نزاع خانوادگی رسید. شبی یکی از آن ها در خواب دید که دوست و شریکش که حالا با هم قهر بودند و به خانه او آمده و یک صندوق پول آورده که فلانی بیا این پول را بگیر و سهم خودت را به من بده. صبح کسی که خواب دیده بود خواب خود را برای خانم آتیانوس تعریف کرد و تعبیر خواست. او گفت (دوستت به تو تهمت می زند و گرفتاری بزرگی برای تو به وجود می آورد) سه روز بعد اتومبیل مسروقه را در مدخل باغی متعلق به همان مرد بیننده خواب یافتند و او را که صاحب باغ بود به اتهام سرقت اتومبیل و همه چیزهائی که در آن بوده بازداشت کردند. سه چهار ماه طول کشید تا او توانست ثابت کند که دزد اتومبیل نیست و اصلا دزد نمی تواند باشد. در این فاصله مجبور شد سهم باغش را هم به شریکش بفروشد. سال بعد که سرو صدا ها خوابید و موضوع تقریبا فراموش شده بود آشکار شد که شریکش این توطئه را ترتیب داده و به وسیله پسرش اتومبیلی را دزدیده و در مدخل باغ او گذاشته بودند. هدف از نقل این ماجرا این است که بدانیم پول نشان ابتلا و گرفتاری است و تعبیری که خانم آتیانوس یونانی کرد چه قدر درست و دقیق بود.

  لیلا برایت می‏ گوید:

  دیدن پول در خواب، بیانگر آن است که به خاطر موضوعی مجبور به پول خرج کردن می‏ شوید. دیدن پول خارجی در خواب، نشانه‏ ی موفقیت در کارهای خطرناک است و پیدا کردن پول در خواب، نشان‏ دهنده ‏ی آن است که در مقابل مشکلات مقاومت می‏ کنید. گم کردن پول در خواب، نشانه‏ ی بدشانسی در انجام یکی از کارهایتان است. اگر خواب ببینید کسی برای شما حواله ‏ای پولی فرستاده، یعنی هدیه‏ ای دریافت خواهید کرد.

   

  آنلی بیتون می ‏گوید:

  منبع مطلب : tabirkhab.blog.ir

  مدیر محترم سایت tabirkhab.blog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعبیر خواب پول : 42 نشانه و تعبیر دیدن پول در خواب

  تعبیر خواب پول : 42 نشانه و تعبیر دیدن پول در خواب

  دیدن خواب پول چه تعبیری دارد ؟

  مجله دلگرم: تعبیر خواب پول ( تعبیر خواب شمردن پول ، تعبیر خواب گم کردن پول ، تعبیر خواب پیدا کردن ، تعبیر خواب پول پاره ، تعبیر خواب اسکناس ، تعبیر خواب پول گرفتن از کسی و .... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم

  تعبیر خواب پول

  1- تعبیر خواب پول سطح بالای اعتماد به نفس و ارزش شما را نشان میدهد و در واقع به توانایی های شما اشاره دارد.
  2- خواب پول همچنین نشانه
  امنیت و آرامش است. آنچنان که بی پول بودن در خواب اعتماد به نفس پایین و حس نا امنی و احساس بی ارزش بودن را نشان میدهد

  منوچهر مطیعی تهرانی میگوید :
  3- اگر در خواب ببینید که مقدار زیادی پول مقابل خود ریخته اید و سرگرم شمارش آن هستید تعبیر خواب شما می گوید که در آینده گرفتاری هائی برای شما پیش می آید .

  لیلا برایت میگوید :
  4- تعبیر دیدن پول در خواب ، آن است که به خاطر موضوعی مجبور به پول خرج کردن می‌شوید .

  آنلی بیتون می‌گوید :
  اگر خواب ببینید پول می خورید ، تعبیر ، آن است که در آینده فرد پول پرستی خواهید شد .

  تعبیر خواب گم کردن پول

  7- تعبیر خواب گم کردن پول نشانه مشکلات مالی در آینده است. احتمالا علاوه بر مشکلات مالی دچار بحران های عاطفی و از هم گسیختگی در خانواده نیز شده اید و یا ممکن است در محل کارتان و یا با همکارانتان نیز دچار مشکلاتی شوید.

  لیلا برایت میگوید :
  8- تعبیر گم کردن پول در خواب ، نشانه‌ی بدشانسی در انجام یکی از کارهایتان است .

  آنلی بیتون می‌گوید :
  9ـ اگر در خواب پول گم کنید ، نشانه آن است که در محیط خانوادگی اوقات ناخوشایندی تجربه خواهید کرد .
  10- اگر در خواب پول خود را بشمارید و ببینید مقداری از آن کم است ، علامت آن است که در پرداخت قسطهای خود درمانده خواهید شد .

  تعبیر خواب پیدا کردن پول

  11- تعبیر خواب پیدا کردن پول بسیار خواب است این خواب پیش بینی میکند که در آینده ای نزدیک اتفاق بسیار خوبی برایتان می افتد.
  12- اگر در خواب دیدید که از بین وسایل یا لباس های قدیمی پول پیدا کردید تعبیرش خوب است.
  13 خواب پیدا کردن پول همچنین نشانه پایین بودن درآمد شما و نارضایتی تان نسبت به زندگی و گاهی بیانگر
  شکست های تجاری به دلیل مدیریت بد است. با دیدن این خواب بهتر است به خود تلنگری بزنید و یا منطق و بینش بیشتری کار کنید.

  آنلی بیتون می‌گوید :
  14ـ اگر خواب ببینید به جستجوی مقداری پول هستید ، علامت آن است که شادمانی و خوشبختی روی خوش به شما نشان خواهد داد
  15ـ اگر خواب ببینید مقداری پول پیدا کرده اید و زنی جوان ادعای مالکیت آن را می کند ، تعبیر ، آن است که در اثر مداخله یکی از دوستان در کارهای شما ، زیان سختی خواهید دید .

  آنلی بیتون می‌گوید :
  16- - تعبیر خواب پیدا کردن پول ، علامت آن است که در مقابل نگرانی اندک ، شادمانی فراوانی خواهید داشت .

  تعبیر خواب پول گرفتن از کسی

  17- تعبیر خواب پول گرفتن از کسی این است که توانایی شما برای رسیدن به موفقیت بسیار زیاد است. دیدن این خواب بیانگر بالا بودن شانس شما نیز می باشد.

  منوچهر مطیعی تهرانی میگوید :
  18- - تعبیر خواب اینکه از کسی پولی گرفتید آن شخص برای شما دردسر درست می کند

  تعبیر خواب برنده شدن پول

  19- تعبیر برنده شدن پول درقرعه کشی یا بانک نشانه شاد بودن و خوش شانسی شماست و بیانگر این است که به زودی از جایی که حتی فکرش را نمی کنید به ثروت خوبی خواهید رسید.

  تعبیر خواب پول دادن به دیگران

  20- تعبیر خواب پول دادن به کیسی این است که شما انسان دوست هستید و دوست دارید به دیگران کمک کنید و از آن ها حمایت و پشتیبانی نمایید و البته دیدن این خواب نشانه قدرت و عظمت شماست.

  تعبیر خواب پول دزدیدن

  21- تعبیر خواب پول دزیدن افکار منفی در ذهنتان است که باعث شده ایمان و عقیده شما نسبت به کاری که انجام می دهید کم شود و در عوض ترس و اضطراب را در دل خود جای داده اید.

  آنلی بیتون می‌گوید :
  22ـ تعبیر خواب دزدیدن پول ، آن است که در آستانه وضعیت خطرناکی قرار گرقته اید . باید بیشتر مراقب اعمال خود باشید .

  تعبیر خواب شمردن پول

  23- خواب شمردن پول سمبل قدرت و نفوذ شماست. هر چه این پول بیشتر باشد ، تعبیرش آنست که قدرت و ارزش شما نیز در میان مردم نیز بیشتر خواهد شد.

  تعبیر خواب پول کاغذی ( اسکناس )

  24- تعبیر خواب اسکناس ( پول کاغذی ) اینست که صورت حساب ها و بدی های خود را به زودی پرداخت خواهید کرد.

  تعبیر خواب پول سکه ای

  25- تعبیر پول سکه ای درخواب نشانه بسیار خوبی است. این خواب نماد ثروت و فراوانی و زندگی لوکس است.

  تعبیر خواب پول پاره

  26- تعبیر خواب پول پاره، خوب نیست و به باورهای غلط و ناامیدی شما اشاره دارد. احتمالا به زودی خواهید فهمید که کسانی که مدت ها به آن ها اعتماد داشته اید به شما خیانت خواهند کرد.
  27- تعبیر خواب پاره شدن پول نشانه بدی است. این خواب نشانه ورشکستگی و بی پولی است.

  تعبیر خواب پس انداز کردن پول

  28- تعبیر خواب پس انداز کردن پول بسیار خوب است و پول فراوانی را به دنبال خواهد داشت.

  آنلی بیتون می‌گوید :
  29- اگر خواب ببینید پول پس انداز می کنید ، علامت آن است که به ثروت و آسایش دست خواهید یافت .

  تعبیر خواب خرج کردن پول

  30- اگر در خواب برای مصارف مورد نیازتان پول خرج کردید تعبیرش خوب نیست و ممکن است به خاطر اشتباهی گرفتار شوید. این خواب نشانه بی دقتی شما نسبت به مسائل مالی و پول است.

  تعبیر خواب قرض گرفتن پول

  31- تعبیر قرض گرفتن پول از کسی در خواب این است که مردم از شما انتظارات زیادی دارند و شما مجبورید به خاطر دوستان و یا خانواده پول زیادی خرج کنید. این انتظارات ممکن است اعتماد به نفستان را تضعیف کرده و شما را نزد دیگران بی اعتبار کند.

  لیلا برایت میگوید :
  32- اگر خواب ببینید کسی برای شما حواله‌ای پولی فرستاده ، یعنی هدیه‌ای دریافت خواهید کرد .

  تعبیر خواب پول دادن به کسی

  33- اگر خواب دیدید که به کسی پول هدیه دادید تعبیرش خوب است. این خواب نشانه آرامش در زندگی است. شاید به زودی به سفری عجیب و غریب بروید. سفری که قبلا پول آن را نداشته اید.

  منوچهر مطیعی تهرانی میگوید :
  34- تعبیر خواب اینکه خودتان به کسی پول دادید شما برای او ناراحتی هائی را به وجود می آورید که شاید خودتان هم نمی خواستید .

  آنلی بیتون می‌گوید :
  35- اگر خواب ببینید به کسی پول می پردازید ، تعبیر ، آن است که دچار بدبختی خواهید شد .

  تعبیر خواب پول خارجی

  36-تعبیر پول خارجی علامت خوبی است. ممکن است به زود کسب و کارتان را رونق دهید و قراردادهای کاری موفقی امضا کنید.

  لیلا برایت میگوید :
  37- تعبیر دیدن پول خارجی در خواب ، نشانه‌ی موفقیت در کارهای خطرناک است و پیدا کردن پول در خواب ، نشان‌دهنده‌ی آن است که در مقابل مشکلات مقاومت می‌کنید .

  تعبیر خواب سرمایه گذاری پول

  38- اگر در خواب قصد داشتید که پولتان را سرمایه گذاری کنید نشانه خوبی است. تعبیر این خواب میگوید شاید یکی از اعضای خانواده تان به زودی ازدواج کند و یا ممکن است صاحب فرزند شوید.

  تعبیر خواب نگهداری پول

  39- اگر درخواب صندوق دار بودید و پول های زیادی به شما سپرده شد تعبیرش بسیار خوب است. این خواب نشانه خوش شانسی و موفقیت است. همچنین تعبیرش این است که اهداف خود بسیار نزدیک هستید.

  تعبیر خواب پول کثیف

  40- اگر خواب دیدید که اشخاص بد و دزدان، پول زیادی داشتند نشانه این است که مشکلات بزرگی در زندگی شماست و شما را بسیار ترسانده است. این خواب نشانه عدم توانایی در کنتل افکار پلید و عادت های بد در زندگی است.

  تعبیر خواب سوختن پول

  41- تعبیر خواب سوختن پول اصلا خوب نیست . اگر خواب دیدید که پول ها آتش گرفتند و تبدیل به خاکستر شدند ، نشانه بدی است و به معنی ضرر و زیان مالی فراوان است. احتمالا به زودی ورشکسته خواهید شد.

  تعبیر خواب نزول کردن پول یا پولشویی

  42- تعبیر نزول کردن پول یا پولشویی در خواب نشانه بسیار بدی است. شما نا امید هستید و به خاطر مشکلی پریشان و بیقرار شده اید.

  ترجمه : معصومه راهی

  تعبیرهای مرتبط

  تعبیر خواب کیف پول

  تعبیر خواب طلا : 37 تعبیر برای دیدن طلا در خواب | دلگرم

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  مدیر محترم سایت www.delgarm.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  پدر من خواب دیده به دوستانش پول میده

  ناشناس 7 ماه قبل
  2

  من خواب دیدم مامانم ب کسی پول داد ولی پولو من ندیدم

  کافیه 7 ماه قبل
  1

  خواب دیدم پدر شوهرم گفته بود میخواستم به این‌ها ده میلیون پول بدم ولی این‌ها کاری کردن دیگه بهشون پول نمیدیم

  کافیه 7 ماه قبل
  0

  درخواب دیدم پدر شوهرم گفته میخواستم به اینها ده میلیون پول بدم ولی اینها کاری کردن بهشون پول نمیدم

  0
  کافیه 7 ماه قبل

  جواب نمیدین

  دریا 10 ماه قبل
  0

  سلام. خواب دیدم که پول رو به خیلی دوست های صمیمیم میدادم و اونا خیلی خوشحال میشدن امروزا هم خیلی ناراحتم نمیدونم این تعبیر رو که خواندم نشانه خوبی بوده اما من امروزا خیلی ناراحت بودم بخاطر همین امید وارم که خوابم حقیقت باشه انشالله

  از شما هم ممنونم این سایت بهترین سایتی است و من همیشه دنبالش میکنم مرسی ازتون

  ناشناس. 11 ماه قبل
  2

  سلام من خواب دیدم که به دوستی که باهاش خیلی وقت قهر بودم آومد پیشم و گفت کمی پول می‌خوام ومن هم در جیبم گشتم و دیدم ۳۰۰۰۰تومان دارم و بهش دادم و رفت.

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید